Distance Starttid Startnr Navn Klub/sponsor
125 km 0930 1 Søren Terp Baghjulet
125 km 0930 2 Thomas Andersen
50 km 1130 3 Peter Moller Baghjulet
50 km 1130 4 Christoffer Askholm
125 km 0930 5 Martin Nielsen
125 km 0930 6 Charlotte Kjær
125 km 0933 7 Johann Longwitz Sorø BC
125 km 0930 8 Hjalte Ipsen
50 km 1130 9 Ove Jakobsen
75 km 1030 12 Tom Bork CCH. Hjørring
75 km 1030 11 Lene Bork CCH. Hjørring
75 km 1030 10 Jannik Bork CCH. Hjørring
125 km 0930 14 Peter jensen
125 km 0930 13 Christian Jensen
50 km 1130 15 Kasper Nørregaard
75 km 1030 16 Benny Enoksen Hansen Team Salon Hair
75 km 1030 21 Rasmus Palm Hansen Team Salon Hair
75 km 1030 19 Jacob Jensen Team Salon Hair
75 km 1030 18 Gitte Jensen Team Salon Hair
75 km 1030 17 Carsten Jensen Team Salon Hair
75 km 1030 20 Ole Rasmussen Team Salon Hair
25 km 1215 268 Mikkel Wangsgaard Team Wangsgaard
25 km 1215 269 Thomas Matthæus Wangsgaard Team Wangsgaard
10 km 1300 267 Malene Mulle Hygum Team Wangsgaard
10 km 1300 266 Julie Mathilde Wangsgaard Team Wangsgaard
75 km 1030 22 Jesper Rosenlund Nielsen
75 km 1030 23 Jimmi Jensen Team Salon Hair
25 km 1215 24 klaus Iversen
25 km 1215 25 Anders O. Iversen
75 km 1030 26 Peter Thomassen
50 km 1130 27 Karsten Tolstrup FDF Fredericia 2 chr.sogn
50 km 1130 28 John Balslev FDF Fredericia 2 Chr. sogn
50 km 1130 29 Jan Borges Baghjulet
125 km 0930 30 ryan kærgaard nck
75 km 1030 32 Kenneth Brandt Sof7
75 km 1030 34 Oluf Hemdrup Sof7
75 km 1030 31 Jonas Brandt Sof7
50 km 1130 33 Ninna Rask Sof7
125 km 0933 35 Henrik Larsen NCK
125 km 0930 36 Christian Kreutzberg Baghjulet
125 km 0930 37 Jørgen Holmgren Skovbølling Jels Cykelsport
125 km 0930 38 johnny siebers
125 km 0930 39 Anne-Mette Guss
50 km 1130 40 LT REGNSKAB #1 LT REGNSKAB
50 km 1130 41 LT REGNSKAB #2 LT REGNSKAB
125 km 0930 42 Allan Jonassen Ølsted cykelmotion
125 km 0930 43 Kristoffer Rathcke Ølsted CykelMotion
25 km 1215 46 Trine Holm Erichsen Holm Erichsen
25 km 1215 45 Michael Erichsen Fam. Holm Erichsen
25 km 1215 44 Felix Erichsen Fam. Holm Erichsen
25 km 1215 47 Marianne Olsen
25 km 1215 48 Jane Laut
125 km 0930 49 Carsten Jensen Ølsted cykelmotion
50 km 1130 50 Thomas Børsen
50 km 1130 54 Claus Fly Team Fly
50 km 1130 51 Casper Fly Team Fly
50 km 1130 52 Cecilie Fly Team Fly
50 km 1130 53 Christina Fly Team Fly
50 km 1130 56 Ulla Fly Team Fly
50 km 1130 55 Fly Hansen Team Fly
125 km 0930 57 Jan Ostenfeldt Rasmussen
75 km 1030 58 Karin Dalby-Frandsen
10 km 1300 59 Agnete Jessen
10 km 1300 60 Villads Jessen
125 km 0930 61 Carsten Poulsen
25 km 1215 63 Kurt Hestehauge
25 km 1215 62 Kirsten Bjerrisgaard
125 km 0930 64 Thomas Broe Baghjulet
125 km 0930 65 Camilla Moeskjær Vildbjerg Motion
75 km 1030 66 Henning Nygaard
75 km 1030 67 Preben H. Andersen PHA Teglbyggeri
75 km 1030 68 Niels Jørgen Hansen
50 km 1133 69 Finn Guldberg Hansen
125 km 0930 79 Per Løvstad Swedoor
125 km 0930 80 Peter Andersen Swedoor
125 km 0930 75 Jesper Hansen Swedoor
125 km 0930 76 Morten Korshøj Hansen Swedoor
125 km 0930 77 Nikolaj Knudsen Swedoor
125 km 0930 73 Bo Rasmussen Swedoor
125 km 0930 78 Peder Skov Swedoor
125 km 0930 83 Steen Svendsen Swedoor
50 km 1130 81 Rikke Svendsen Swedoor
50 km 1130 74 Jannie Munk Grønbek Swedoor
50 km 1130 82 Sanne Møller Helligsø Swedoor
25 km 1215 70 jette Tobiasen
25 km 1215 71 Lukas T Olsen
50 km 1130 72 Jes Møller
75 km 1030 84 Per Mayntzhusen Baghjulet
25 km 1215 88 Lise Ludvigsen
25 km 1215 89 Poul Storgaard
25 km 1215 86 Hanne Paarup
25 km 1215 85 Boris Bjulver
25 km 1215 90 Poul-Erik Møhring
25 km 1215 87 Inger Mørhring Rask
125 km 0930 92 Oluf #1Sand los torres
125 km 0930 91 Allan #2 los torres
25 km 1215 94 Mette Kugler
25 km 1215 93 Louise Kugler Jensen
50 km 1133 95 Flemming Leif Rasmussen
75 km 1030 96 Preben Thomsen Baghjulet
75 km 1030 97 John Krejberg Thomsen Baghjulet
75 km 1030 98 Jannik Larsen
125 km 0930 99 Søren Schmidt VHG Cykelsport
25 km 1215 103 Marcus Poulsen Motionisterne
25 km 1215 100 Hejdi Poulsen Motionisterne
25 km 1215 101 Jan Sørensen Motionisterne
25 km 1215 102 Lis Engelund Motionisterne
50 km 1130 104 Erling Sørensen
75 km 1030 105 Marianne Ibsen
75 km 1030 106 Richard Jensen
50 km 1130 107 Line Nielsen
125 km 0930 108 Kurt Hansen NCK
25 km 1215 110 Toke Schmidt
25 km 1215 109 Thomas Scmidt
75 km 1030 111 Anders Yde
75 km 1030 112 Morten Bak Dyrby
50 km 1130 113 Flemming Ryom Guldlok og de 2 bjørne
50 km 1130 115 Tom Hagensen Guldlok og de 2 bjørne
50 km 1130 114 Mette Ryom Guldlok og de 2 bjørne
25 km 1215 116 Frank Jensen Sylvæfa
10 km 1300 118 Bo Falch Olesen Falch Olesen
10 km 1300 121 Heidi Falch Olesen Falch Olesen
10 km 1300 122 Randi Voss Olesen Falch Olesen
10 km 1300 117 Andreas Falch Olesen Falch Olesen
10 km 1300 119 Frede Falch Olesen Falch Olesen
10 km 1300 120 Freja Falch Olesen Falch Olesen
125 km 0930 123 Tonny Terndrup
125 km 0930 124 Torben William Petersen CC Hillerød
50 km 1133 125 Gunhild Jensen
50 km 1133 126 Henning Jensen
50 km 1133 127 Karen Aastrøm
25 km 1215 128 Phillip Paaske Slot
25 km 1215 129 Maria Paaske
75 km 1033 130 Leif Rosenqvist Skov MIC
75 km 1030 131 poul-erik mortensen Baghjulet
75 km 1030 132 Martin Olander Andersen Kæden Nr. Lyndelse
50 km 1133 133 Anni Brunebjerg
50 km 1133 134 Janik Brunebjerg
50 km 1133 135 Kaj Birk Johansen
50 km 1130 136 Jesper Birk Andersen
125 km 0930 137 Jan Pedersen gislevcycling
125 km 0930 142 Torben Müller Børkop Motions Cyklister
125 km 0930 139 Bjarne Hundahl Rasmussen Børkop Motions Cyklister
125 km 0930 141 Peter Thyssen Børkop Motions Cyklister
125 km 0930 140 Kim Hjannung Børkop Motions Cyklister
75 km 1030 138 Benny Kjølby Børkop Motions Cyklister
125 km 0930 143 Peter Lund Tørving le pedaleur de charme
50 km 1130 144 Jens Vergo pedaltramp sydfyn
75 km 1030 145 Bent Jørgensen baghjulet
75 km 1030 147 Knud Andersen baghjulet
75 km 1030 148 Michael Bladtkramer Team Egtved
75 km 1030 151 Thomas Midtgaard
75 km 1030 149 Mikael Pedersen
75 km 1030 146 Flemming Jørgensen Multiatleterne
75 km 1030 150 Søren Radmer Multiatleterne
75 km 1030 152 Tonny Martin Kristensen Team Sund Massage & Akupunktur
25 km 1215 153 Christina Kristensen Team Sund Massage & Akupunktur
75 km 1030 154 Lene Jørgensen
75 km 1030 155 Jan Kjær Hansen
75 km 1030 156 Eric Christensen Team Sund Massage & akupunktur
125 km 0930 157 Mikael Rasmussen NCK
125 km 0930 158 Johnny Poulsen KBC Kolding
75 km 1030 159 Birgitte Hoffmann Baghjulet
10 km 1300 161 Charlotte Sten Carlsen
10 km 1300 163 Henrik Nymann Carlsen
10 km 1300 162 Christoffer Sten Carlsen
10 km 1300 160 August Sten Carlsen
125 km 0933 164 Ivan Timmerby
125 km 0930 166 Peter Flemming Jensen NCK
75 km 1033 165 Annette Quist NCK
75 km 1030 167 Martin Grand
75 km 1030 168 Claus Hansen
75 km 1030 169 Stig Holm
75 km 1030 170 Bjørn Pedersen Due Cykelduen Bjørn
75 km 1030 171 Brian Drongesen Schmidt
125 km 0930 172 jesper Baumann
25 km 1215 173 Susie Hejring Hansen
75 km 1030 174 Ole Søgaard Andersen
75 km 1030 175 Tina Pedersen Team Rynkeby Trekanten
75 km 1030 176 Jeanette Rüsz Team Rynkeby Trekanten
75 km 1030 177 David Christiansen KBC Kolding
75 km 1030 178 Flemming Wollenberg Motionsklubben Baghjulet
10 km 1300 183 Susanne Nissen Hansen Muse Familien
10 km 1300 180 Bente Hansen Muse Familien
10 km 1300 182 Samuel Muse Nissen Muse Familien
10 km 1300 179 Aya Muse Nissen Muse Familien
10 km 1300 181 Ismail Muse Ismail Muse Familien
50 km 1130 188 David Sørensen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 191 Finn Chalalatsis Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 186 Bjarne Jørgensen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 190 Dennis Møller Jørgensen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 194 Jesper Karlskov Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 184 Aage Kristensen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 185 Arne Kviesgaard Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 198 Martinus Johansen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 196 Kirsten B. Johansen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 197 Lars Poulsen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 195 Kenneth Pedersen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 192 Finn Møller Nielsen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 187 Carsten Lund Thomsen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 201 Søren Andersen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 200 Rene Elvang Nielsen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 199 Niels Peder Andersen Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 193 Jan Sandholm Give Cykelklub/Motion
125 km 0930 189 Erik Bredvig Give Cykelklub/Motion
50 km 1130 202 Dennis Nielsen
25 km 1215 203 Jan Dyrting Stampe
25 km 1215 206 Rikke Dyrting Stampe
25 km 1215 205 Lau Dyrting Stampe
25 km 1215 204 Kate Lund Stampe
50 km 1130 207 Karen Heggelund
25 km 1215 208 Lars Thrane Hansen
75 km 1030 209 Jørn Thura Hansen OGF
125 km 0930 210 Hans kurt Sørensen Nørup Cykelmotion
50 km 1133 211 Niels Bebe
25 km 1215 212 Kirsten Thorup Nielsen
75 km 1030 213 Svend Erik Nielsen OGF Motion
50 km 1130 215 Søren Pedersen
50 km 1130 214 Kim Jensen
75 km 1030 217 Anne Grethe Christensen Baghjulet
75 km 1030 216 Alonso Conde Baghjulet
75 km 1033 218 Kim Lykkegaard Christensen Team ChrisCoaching
125 km 0930 229 Melina Olsen Jernbanefritid
125 km 0930 230 Poul Thomsen Jernbanefritid
125 km 0930 226 Lars Modig Jernbanefritid
125 km 0930 221 Jan Friborg Jepsen Jernbanefritid
125 km 0930 231 Rasmus Pontoppidan Frantsen Jernbanefritid
125 km 0930 232 Thomas Edelmann Jernbanefritid
125 km 0930 224 Lars Frederiksen Jernbanefritid
125 km 0930 228 Mads K. Andersen Jernbanefritid
75 km 1030 219 Carl Erik Hunnerup Jernbanefritid
75 km 1030 225 Lars Høiris Frederiksen Jernbanefritid
75 km 1030 223 Karsten Bukholt Jernbanefritid
75 km 1030 227 Lisa M. Andersen Jernbanefritid
75 km 1030 220 Frank H. Andersen Jernbanefritid
75 km 1030 222 Jes Berg Kristensen Jernbanefritid
125 km 0930 239 Lasse Don Mutant Nielsen Mutanterne 2015
125 km 0930 238 Henrik Mutant Hviid Mutanterne 2015
125 km 0930 240 Per Mutant Klitte Mutanterne 2015
125 km 0930 237 Brian Mutant Commerou Mutanterne 2015
10 km 1300 236 marianne sundahl
10 km 1300 233 bjarne jørgensen
10 km 1300 235 magnus tranbjerg
10 km 1300 234 mads hoffmann
50 km 1130 241 Rasmus Sieverts Downhill Maniacs
50 km 1130 242 Søren Høier Downhill Maniacs
25 km 1215 244 Frank Nedergaard
25 km 1215 243 Alexander Nedergaard
125 km 0930 245 Lars Kjærulf
50 km 1130 246 JAN BRINK NCK
50 km 1130 247 KARIN LARSEN NCK
75 km 1033 248 Michael Jessen Carlsberg
75 km 1033 250 Jacob Heckmann
125 km 0933 249 Thomas Hillerup Brynning Team ondt i røven
50 km 1130 251 Jette Gravengaard
75 km 1030 252 Ejner Th. Petersen Rødkero Motion
75 km 1030 253 Svend Aage Schmidt Scmidt Cykler & Sport
75 km 1030 255 Tina Poder
75 km 1030 254 Simone Møllegård Dahl
50 km 1133 257 Tine Thrane
50 km 1133 256 Flemming Christensen
75 km 1030 258 Michael Dalsgaard Jensen TDME
75 km 1030 259 Arne Aagaard Kristensen Baghjulet
75 km 1030 261 Stig Bramm Baghjulet
50 km 1130 260 Karen Sofie Bramm Baghjulet
75 km 1030 262 Thue Christensen NCK
25 km 1215 263 Patricia Andersen
50 km 1130 264 nora mortensen Baghjulet
125 km 0930 265 Eva Johnsen
25 km 1215 270 Karsten Søby ZIPP systems
10 km 1300 271 Kirsten Obel Jakobsen
10 km 1300 272 Martin Obel Jejlskov
10 km 1300 273 Michael Jejlskov
50 km 1130 274 ole stenderup hansen
75 km 1033 275 Bjarne Olsen
75 km 1030 276 Kirsten Skovhus Madsen Tarp Cykel Motion
75 km 1030 277 Gert Skovhus Madsen Tarp Cykel Motion
125 km 0933 279 Peter Steen Rasmussen Ifa
50 km 1130 278 Dorte Rasmussen Ifa
125 km 0933 280 Jørn Andersen
125 km 0933 282 Kenneth Holm Lildholdt
125 km 0933 283 Kristian Saouma-Pedersen
125 km 0933 281 Claus Multiatleten
50 km 1130 284 Frank Rasmussen Team Vi Viser Vejen
50 km 1130 285 Klaus Jakobsen Team Vi Viser Vejen
50 km 1130 286 Thomas M. Kristensen Team Vi Viser Vejen
50 km 1130 287 Dorthe K. Jeppesen Team Vi Viser Vejen
50 km 1130 288 Hanne Korff Bojsen Team Vi Viser Vejen
25 km 1215 292 Mette Dalsgaard
25 km 1215 290 Jesper Dalsgaard
25 km 1215 289 Anton Dalsgaard
25 km 1215 291 Johan Dalsgaard
50 km 1130 293 Jan Hyttel Baghjulet
125 km 0933 319 Henrik Outzen Team Union Engineering / AircoDIET
125 km 0933 318 Henrik Lyhne Team Union Engineering / AircoDIET
125 km 0933 321 Mogens Eriksen Team Union Engineering / AircoDIET
125 km 0933 322 Søren Jensen (KC) Team Union Engineering / AircoDIET
125 km 0933 320 Jan Bilgrav Pedersen Team Union Engineering / AircoDIET
10 km 1300 295 Kurt Engelst Kærgaard NCK
10 km 1300 294 Henry Engelst Kærggard NCK
75 km 1033 296 Mikkel Laust Broe Uttrup Broe
25 km 1215 297 Asta-Marie Uttrup Broe Uttrup Broe
25 km 1215 298 Albertine Uttrup Broe Uttrup Broe
25 km 1215 299 Kamilla Krogh Uttrup Uttrup Broe
75 km 1030 300 Torben Johansen
25 km 1215 303 Morten Bonde
25 km 1215 302 Lotte Bonde
25 km 1215 301 Kamilla Bonde
25 km 1215 304 Nikoline Bonde
25 km 1215 306 jan hvidberg Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 310 klara skøtt Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 308 josefine skøtt Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 312 tanja skøtt Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 307 jens ole skøtt Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 309 kathrine hvidberg Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 313 tilde hvidberg Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 305 astrid hvidberg Skøtt/Hvidberg
25 km 1215 311 pernille hvidberg Skøtt/Hvidberg
125 km 0933 314 Henrik Lebeck NCK
75 km 1033 315 Esben Blicher Blicher & Co.
75 km 1030 316 jimmy storm Ceramicspeed Cycling
50 km 1133 317 Hans Villy Hansen
125 km 0933 323 Søren Jensen (WS) Team Union Engineering / AircoDIET
25 km 1215 324 Victor Juul Nielsen
25 km 1215 325 William Noah Juul Nielsen
75 km 1030 326 Benny Refsgaard MK-01
75 km 1033 327 Peter Miltoft Odder Cykel Motion
75 km 1033 328 Lars Gregersen Team Sund Massage & Akupunktur
50 km 1130 329 Kennett Kauslund Jakobsen
125 km 0933 330 Nicolai Wantzin
10 km 1300 333 Sara Hougaard Team 111
10 km 1300 334 Sofia Hougaard Team 111
10 km 1300 331 Karina Hougaard Team 111
10 km 1300 332 Lars Hougaard Team 111
75 km 1033 335 ove rasmussen ogf
50 km 1133 336 Mark Lillelund
25 km 1215 337 Linda Christensen
25 km 1215 338 Mikkel Nielsen
75 km 1033 339 Lenni Lind Andersen Baghjulet
75 km 1033 340 Keld Palm
50 km 1130 342 john svensson stena recycling
50 km 1130 343 karin svensson stena recycling
50 km 1130 341 carsten svensson stena recycling
125 km 0933 344 Niels Peter Olsen
50 km 1130 345 Michael Hansen
25 km 1215 346 Karsten Nielsen
125 km 0933 347 Niels Chr Markussen NCK
25 km 1215 351 Pernille Just Pedersen
50 km 1130 348 Stefan Hyttel
25 km 1215 349 Elin Bargmann Pedersen
25 km 1215 350 Frede Just Pedersen
10 km 1300 353 Eva Peschardt Familien Peschardt
10 km 1300 354 Helle Peschardt Familien Peschardt
10 km 1300 352 Erik Peschardt Familien Peschardt
50 km 1133 355 Katrine Jørgensen Baghjulet
50 km 1133 356 Lennart Bernberg Baghjulet
10 km 1300 358 Mathilde Walbeck Baghjulet
10 km 1300 357 Marie Walbeck Baghjulet
10 km 1300 360 Bertram Skannrup Familien Skannrup
10 km 1300 361 Silje Skannrup Familien Skannrup
10 km 1300 359 Anne Christine Skannrup Familien Skannrup
10 km 1300 362 Thomas Jensen Familien Skannrup
75 km 1033 363 Allan Lindblad Baghjulet
125 km 0933 364 Lars Jensen Kck
50 km 1130 365 Kim Aggerbeck Iversen Iowa tours
25 km 1215 366 Lars Guld
25 km 1215 368 Marie Møller Guld
10 km 1300 369 Sanne Møller Guld
10 km 1300 367 Lærke Møller Guld
125 km 0933 370 Jesper Bøje Pedersen Team Best Of Lillebælt
125 km 0933 371 Ricky Krabbe SCK-Kolding
25 km 1215 375 Vivi Yde Laursen
25 km 1215 374 Søren Yde Laursen
25 km 1215 373 Mads Yde Laursen
25 km 1215 372 Emma Yde Laursen
75 km 1033 376 Kurt Jørgensen OGF
25 km 1215 377 Ellis Silke Kristinna Aalund
10 km 1300 380 Ryon Jørgensen
10 km 1300 379 Ruth Jørgensen
25 km 1215 378 Gabriella Bernberg Baghjulet
125 km 0933 381 Ulrik Møller KCM
75 km 1033 382 Ole Jepsen
75 km 1033 383 Kasper Friis Christensen TDME
50 km 1130 388 svend erik nyegaard Fru Nyegaard
10 km 1300 387 Winnie Trolle Pedersen
10 km 1300 385 Allan Trolle Pedersen
10 km 1300 384 Alexander Trolle Pedersen
10 km 1300 386 Caroline Trolle Pedersen
75 km 1033 389 Kenneth Wiese Holt
75 km 1033 390 Jack J. Frederiksen CMO
50 km 1130 391 Jens Scheel Hansen Baghjulet
10 km 1300 393 Per Askjær Rasmussen
10 km 1300 394 Rikke Askjær Mouridsen
10 km 1300 392 Jeppe Askjær Mouridsen
25 km 1215 396 Steen asger Jørgensen
25 km 1215 395 Hjalte asger Jørgensen
25 km 1215 397 Birthe Nielsen
50 km 1130 398 Jens Walther Jørgensen IFA
50 km 1130 399 Susanne Vang Jørgensen IFA
75 km 1033 400 kiwin vase
75 km 1033 401 Jesper Eriksen
75 km 1033 402 Kurt karstens
50 km 1130 403 Henning Marxen Baghjulet
50 km 1130 404 grete Marxen Baghjulet
25 km 1215 405 Jacob Rasmussen
125 km 0933 406 Thomas Hald Nielsen OGF
50 km 1130 407 Nicki Graversen Vejle brandvæsen/ Ssg
125 km 0933 408 Morten Hou Christensen
125 km 0933 409 Anders Peter Christensen
125 km 0933 410 jens rasmussen
50 km 1130 411 Heidi Lykke Andersen Hedensted Cykelklub
75 km 1033 412 Helle Stougård Baghjulet
75 km 1033 413 Søren Rosager 4 Fun
125 km 0933 414 Esben Kjær-Lauridsen KBC Kolding
50 km 1133 415 Tage Andreasen
25 km 1215 416 Lasse Andersen
25 km 1215 417 Viktor Karl Andersen
75 km 1033 418 Dennis Eichmeier
10 km 1300 421 Martin Kristensen
10 km 1300 422 Rasmus Kristensen Middelfart Friskole 1. klasse
25 km 1215 420 Lukas Jakobsen
125 km 0933 419 Annemette Kristensen Baghjulet
25 km 1215 423 Gunnar Harmsen
75 km 1033 424 Bjarne Larsen FPI
50 km 1130 425 Lene Oxholm Ballisager
25 km 1215 430 Nick Sørensen
25 km 1215 428 Lau Bjerg Sørensen
25 km 1215 427 Bastian Bjerg Sørensen
25 km 1215 431 Noah Bjerg Sørensen
25 km 1215 426 Aske Bjerg Sørensen
25 km 1215 429 Lotte Bjerg Sørensen
50 km 1130 432 aage feldthaus Baghjulet
50 km 1133 433 Vivi Eriksen
10 km 1300 435 Maria Madsen
10 km 1300 436 Victoria Madsen
25 km 1215 434 Frederik Madsen
75 km 1033 437 michael knoll oxholm hansen
125 km 0933 438 Bo Northoff SCK
75 km 1033 439 kell kjær MULTILINE
75 km 1033 440 marcelo kjær rødtnes MULTILINE
75 km 1033 441 pedro kjær rødtnes
50 km 1130 442 Birthe Sørensen Baghjulet
75 km 1033 443 trina sommer MULTILINE
75 km 1033 444 Finn Madsen NCK
25 km 1215 445 Inger Mortensen
75 km 1033 446 Troels Hansen
75 km 1033 449 Christoffer Riis Svendsen FCC
75 km 1033 450 Jan Kjølby FCC
75 km 1033 451 Jesper Pedersen FCC
75 km 1033 452 Niels Hejslet FCC
50 km 1130 447 Gert Hansen
75 km 1033 448 Henrik Uhrenholt Baghjulet
75 km 1033 453 Martin Kristoffersen Baghjulet
125 km 0933 463 Erik Schibsbye FCC
125 km 0933 465 Karine Møller Beck FCC
125 km 0933 466 Klaus Mønster Bork FCC
125 km 0933 467 Per Hedemann Mikkelsen FCC
125 km 0933 468 Poul Bang FCC
125 km 0933 464 John Astrup FCC
50 km 1130 454 Flemming Fisker
125 km 0933 456 Steen Olsen OGF
75 km 1033 455 Lene Olsen OGF
125 km 0933 460 Lars Jørgensen Team Egtved
75 km 1033 457 Maiken Bang Knudsen OGF
125 km 0933 461 Leif Vikkelsøe Team Egtved
125 km 0933 459 Knud Jensen
125 km 0933 458 Kim Grauholm
50 km 1130 462 Bent Krog
50 km 1130 489 Erik overby
75 km 1033 469 eigil vinther kristensen Baghjulet
75 km 1033 470 Jytte vinther kristensen Baghjulet
10 km 1300 475 Julie Mejlgaard Team easy mtb
125 km 0936 472 Morten Kaad NCK
10 km 1300 474 Ducca Mejlgaard
125 km 0933 471 Bjarne Beck Baghjulet
125 km 0936 473 Sini Henriksen
25 km 1215 476 janne andsager
25 km 1215 477 Simon sletten Andsager
50 km 1130 479 Anders Riis Kristian Jensen
125 km 0936 478 Brian Nielsen NCK
125 km 0933 480 Ove Edlefsen
125 km 0933 487 Knud Erik Smidt Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0933 589 Dan Mutant Andersen Mutanterne 2015
125 km 0933 485 Brian Kirkegaard Bramming IF/Team Skjern Bank
50 km 1133 481 Dorthe Lund Lund
50 km 1133 482 John Lund Lund
75 km 1036 483 Lars Poulsen NCK
125 km 0933 488 Søren Isaksen Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0933 484 Jørgen Erik Dam Mk01
125 km 0933 486 John Nicolaisen Bramming IF/Team Skjern Bank
75 km 1036 490 Egon Gammelgaard Kæden
75 km 1033 491 Finn Christiansen baghjulet
25 km 1215 493 Gustav Møller Madsen PRONGHORN RACING
25 km 1215 494 Lene Møller Madsen PRONGHORN RACING
25 km 1215 496 Per Møller Madsen PRONGHORN RACING
125 km 0933 492 Jørgen Hansen
125 km 0933 495 Nikolaj Almind Møller Madsen PRONGHORN RACING
75 km 1036 501 Torben Mørk Pedersen Team Harndrup
75 km 1036 500 René Mørk Pedersen Team Harndrup
75 km 1033 497 Torben Jessen Båring Bikers
75 km 1036 499 Lea Nielsen Team Harndrup
75 km 1033 498 Kim Christiansen NCK
125 km 0933 504 Karsten Hansen NCK
125 km 0933 505 Martin Hansen NCK
50 km 1130 502 Joachim Holmen Frost
50 km 1130 503 Martin Lund
25 km 1215 510 Kamilla Lind
25 km 1215 511 Katrine Sofia Lind
25 km 1215 509 Jan Lind
25 km 1215 508 Helle Jacobsen
125 km 0933 517 Kim Germansen Team Trælår
125 km 0933 520 Stephen Svendsen Team Trælår
125 km 0933 515 Daniel Märcher Svendsen Team Trælår
125 km 0933 519 Simon Larsen Team Trælår
125 km 0933 516 Kasper Thomsen Team Trælår
25 km 1215 506 Bodil Jervelund
25 km 1215 507 Christian Jervelund
125 km 0933 518 Nicolai Transel Team Trælår
75 km 1033 513 Carsten Bøttzau
75 km 1033 514 Niels Bøttzau
50 km 1130 512 Kim Jensen Baghjulet
50 km 1139 521 Jakob Raae Petersen NCK
75 km 1039 522 Team Sletskov #1 Team Sletskov
75 km 1039 523 Team Sletskov #2 Team Sletskov
25 km 1215 525 Jakob Reilev
125 km 0933 527 Andreas Petersen
25 km 1215 524 Frederik Reilev
125 km 0933 530 Steffen Petersen
125 km 0933 529 Simon Martensen
50 km 1130 526 Bjarne Schaldemose Reibke team nordfyn
50 km 1133 528 Charlotte Petersen
75 km 1033 531 jytte steensgaard OGF
125 km 0933 532 Martin Nielsen
25 km 1215 533 karen reilev
50 km 1133 534 john reilev
25 km 1215 535 Kirsten Helleberg Knudsen
10 km 1300 537 Kilden #1 Kilden
10 km 1300 538 Kilden #2 Kilden
10 km 1300 539 Kilden #3 Kilden
10 km 1300 540 Kilden #4 Kilden
125 km 0933 536 Steen Ellebye
125 km 0933 544 Dan Henrik Pedersen Bogense Cykelklub
125 km 0933 551 Leif Henriksen Bogense Cykelklub
125 km 0933 557 Torben Nørregaard Bogense Cykelklub
125 km 0933 545 Dennys Buriakov Bogense Cykelklub
125 km 0933 554 Michael Bjergsø Bogense Cykelklub
125 km 0933 547 Henning Kirkegård Bogense Cykelklub
75 km 1033 541 Jeanette V. Madsen NCK
75 km 1033 552 Lene Nørregaard Bogense Cykelklub
75 km 1033 553 Maria Larsen-Rasmussen Bogense Cykelklub
75 km 1033 555 Palle Larsen-Rasmussen Bogense Cykelklub
75 km 1033 548 Jette Wichmann Bogense Cykelklub
75 km 1033 550 Lars Hammerich Hansen Bogense Cykelklub
75 km 1033 549 Jørgen Jørgensen Bogense Cykelklub
75 km 1033 546 Finn Jensen Bogense Cykelklub
75 km 1033 556 Torben Bang Andersen Bogense Cykelklub
75 km 1036 542 Solveig Holmgaard
75 km 1036 543 Torben Nielsen
50 km 1139 558 Lykke Sørenen
50 km 1139 559 Viktor Sørensen
75 km 1033 560 morten bertelsen baghjulet
75 km 1033 561 vibeke duus bertelsen baghjulet
75 km 1033 562 Ken Jensen Båring Bikers
75 km 1036 563 Jørgen Frederiksen Kæden Nr. Lyndelse
125 km 0933 564 Maria Schmidt kck
125 km 0933 566 Jørn Rytter
125 km 0933 565 Dan Møbes
50 km 1133 567 Anne-Mette Nørregaard Baghjulet
10 km 1300 568 Edith Nørregaard Baghjulet
75 km 1033 570 Peter Holm Ørsager Båring Bikers
75 km 1033 569 Ole Jepsen Båring Bikers
75 km 1033 571 Michael Terp Knudsen Båring Bikers
75 km 1033 572 Tobias Terp Knudsen Båring Bikers
125 km 0933 573 Finn Schlitterlau Team Best of Lillebælt
125 km 0936 574 Torsten Hansen Tønder Cykel Motion
125 km 0936 575 Birthe Hansen Tønder Cykel Motion
125 km 0936 576 Tine-Marie Hansen
50 km 1133 577 Ivan Strandberg Baghjulet
75 km 1033 578 Mogens Nielsen Baghjulet
75 km 1033 579 René kristensen Båring bikers
75 km 1033 580 Tina Nielsen Kerteminde Cykelklub
50 km 1133 581 Johnny Romanow Hansen
50 km 1133 582 frederik nielsen son`s of bikes
50 km 1133 584 rasmus nielsen son`s of bikes
50 km 1133 583 klaus nielsen son`s of bikes
25 km 1215 586 simon bundgaard Team Saxo
25 km 1215 585 jesper bundgaard Team Saxo
25 km 1215 588 Hanne Lise Hansen
25 km 1215 587 Hanne Konradsen
125 km 0933 590 Jan Larsen
75 km 1033 591 Dorte Bolving Pedersen
75 km 1033 592 michael rasmussen
50 km 1133 593 Carsten B. Sørensen Team K-werk
50 km 1133 594 Jan W. Jørgensen Team K-werk
10 km 1300 596 Orla Olesen Baghjulet
50 km 1133 595 Lena Nørregaard Baghjulet
25 km 1215 597 birger søndergård
75 km 1033 598 John Jensen
75 km 1033 599 David Pedersen
75 km 1033 600 Robert Møller
75 km 1033 601 Jens David Eskildsen Cykel Motion Vinding
75 km 1033 602 Thomas Grarup
125 km 0936 604 Bjarne Jensen Årup Motions Cykleklub
125 km 0936 605 Claus Frostholm Årup Motions Cykleklub
125 km 0936 606 Kristian Morbech Årup Motions Cykleklub
75 km 1036 603 Sabrina Therese Kristensen best of lillebælt
125 km 0936 609 Ole Pedersen Årup Motions Cykleklub
125 km 0936 608 Ole Mikkelsen Årup Motions Cykleklub
125 km 0936 607 Mogens Been Årup Motions Cykleklub
125 km 0930 610 Marc Skov Madsen Børkop Motions Cyklister
50 km 1133 611 Gitte vase
25 km 1215 613 Dan Erling Hem mbk
25 km 1215 612 cilla Dam christophersen mbk
75 km 1036 614 Jesper Lei SCT
50 km 1130 615 Christoffer Ponikowski De hvié hvaler
75 km 1036 616 Morten Erland pedersen SCT
50 km 1133 617 Lisbeth Lyholm Thorsager
50 km 1133 618 Kent Andersen Cykelbasserne
75 km 1036 619 Allan Henriksen NCK
75 km 1036 620 Jan Mikkelsen Baghjulet
50 km 1133 621 Susan Herforth NCK
75 km 1036 622 Ole Grundsø NCK
75 km 1036 623 Reimer Voss NCK
25 km 1215 624 Karina Jørgensen multiatleterne
75 km 1036 625 Svend Arne Rasmussen
125 km 0936 626 Jørn Andersen Team Union Airco Diet
125 km 0936 627 Jesper Ulnitz Yara Danmark Gødning
125 km 0936 628 Allan Lundhus Baghjulet
75 km 1039 630 Flemming Nielsen
75 km 1036 629 Kim Knudsen Baghjulet
75 km 1039 633 Vagn Knudsen
75 km 1039 632 Niels Vangsted
75 km 1039 631 Jørgen Nygård
50 km 1133 634 Aksel Skælbæk Kæden Nr. Lyndelse
25 km 1215 639 Pia Laursen Vig Middelfart friskole
25 km 1215 636 Anton Laursen Vig Middelfart friskole
10 km 1300 638 Jakob Schrieber Vig Middelfart friskole
10 km 1300 637 Ida Laursen Vig Middelfart friskole
10 km 1300 635 Anna Laursen Vig Middelfart friskole
75 km 1036 640 Jan Øgendahl Svendsen SCT
50 km 1133 641 Henrik Rasmussen KiMs Chips
25 km 1215 644 Jeppe Kloppenborg-Skrumsager Kloppenborg-Skrumsager
25 km 1215 645 Jonas Kloppenborg-Skrumsager Kloppenborg-Skrumsager
25 km 1215 647 Roar Kloppenborg-Skrumsager Kloppenborg-Skrumsager
10 km 1300 646 Marie Kloppenborg-Skrumsager Kloppenborg-Skrumsager
10 km 1300 648 Tina Kloppenborg-Skrumsager Kloppenborg-Skrumsager
25 km 1215 643 lissi jensen
25 km 1215 642 Karoline Langer Krag
50 km 1133 649 Ib Maack Ringgården
10 km 1300 650 Anja Engelst Kærgaard NCK
75 km 1036 651 Søren Kaltoft
50 km 1133 652 Irene Menzi MultiMotion//Assens
75 km 1036 654 Ronny Kristensen Børkop motions cyklister
75 km 1036 655 Søren Ladegaard Børkop motions cyklister
75 km 1036 653 Flemming Lundsgaard Børkop motions cyklister
75 km 1036 656 Kim Petersen
25 km 1215 657 Louise Larsen
25 km 1215 658 Simon Anderse
75 km 1036 659 Rune Kjældgaard NorCap A/S
50 km 1136 660 Ingelise Bækkelund Larsen Baghjulet
75 km 1036 661 Torben Madsen
75 km 1036 662 Thomas Thomassen
10 km 1300 663 Karina Bech Kjældgaard NorCap A/S
10 km 1300 664 Marcus Bech Kjældgaard NorCap A/S
10 km 1300 665 Magnus Bækkelund Middelfart Friskole
10 km 1300 666 Lene Bækkelund Rasmussen Middelfart Friskole
75 km 1036 667 Brian Rasmussen Bafhjulet
75 km 1036 669 Kristian Blok Team O-næserne
75 km 1036 670 Thomas Blok Team O-næserne
75 km 1036 668 Karsten Blok Team O-næserne
10 km 1300 673 Karina Ludvigsen
10 km 1300 672 Freja Simmen Ludvigsen
10 km 1300 671 Esther Ludvigsen
125 km 0936 674 Per Harboe Jensen Pedaltramp Sydfyn
50 km 1133 675 Renè Villefrance
25 km 1215 676 Jonna Villefrance
75 km 1036 677 Kurt Amby Baghjulet
125 km 0939 678 Andreas Kjeldsen
75 km 1036 679 Per Toft Baghjulet
50 km 1133 680 Karsten Nielsen
50 km 1133 681 Kim Jensen MCV
50 km 1133 682 Lissi Engos
25 km 1215 686 Sanne Junker
25 km 1215 685 Klaus Junker
25 km 1215 683 Kamilla Junker
25 km 1215 684 Karoline Junker
10 km 1300 698 Tove Johannsen
25 km 1215 692 Jan Johannsen
25 km 1215 696 Noah Wagner
25 km 1215 693 Jesper Wagner
10 km 1300 699 Vivi Andersen
10 km 1300 694 Liva Andersen
10 km 1300 695 Marcus Wagner
50 km 1139 687 Lone Dandanell
10 km 1300 697 Tina Wagner
125 km 0936 688 Mathias Lisson SDU Cykling
125 km 0936 689 Søren Jollmann SDU Cykling
75 km 1036 690 Kit Winther Baghjulet
50 km 1133 691 Jytte Bæk pedaltramp Brobywærk
125 km 0936 700 Lars Dalgaard Steve Archibald's Velomaniacs
125 km 0936 701 Stefan Kjersgård Steve Archibald's Velomaniacs
50 km 1133 703 Ib Bæk Jytte Bæk
75 km 1036 702 allan moss
10 km 1300 706 Anders Sørensen Højgaard
10 km 1300 708 Salli Lønfeldt Højgaard
10 km 1300 707 Jesper Nielsen Højgaard
10 km 1300 705 Amalie Sylvest Højgaard
10 km 1300 704 Aksel Nielsen Højgaard
75 km 1036 709 Uffe Pedersen PRATEC GROUP
75 km 1036 710 Thomas Nielsen
25 km 1215 711 Lene knudsen
75 km 1036 712 Michael alsted
25 km 1215 716 thomas larsen
25 km 1215 713 Amanda D Larsen
10 km 1300 714 Marianne D Larsen
10 km 1300 715 Martha D Larsen
125 km 0936 717 Pia Schødts Nielsen ÅMC
75 km 1036 718 Mark Pedersen
75 km 1036 719 Erik van Mameren Alfa Laval
25 km 1215 720 Bente Sinding Jensen
125 km 0936 722 Brian Funder Team Alé
125 km 0936 723 Claus Trasbo Team Alé
125 km 0936 725 Kasper Nowack Team Alé
125 km 0936 727 Thomas Helveg Team Alé
125 km 0936 724 Jeppe Plesner Team Alé
125 km 0936 726 Thomas Hald Team Alé
125 km 0936 721 Brian Skovhus Jakobsen Le Pedaleur De Charme
75 km 1036 728 Jan Nielsen
10 km 1300 734 Dall Per Dall
10 km 1300 730 Dall Allan Dall
10 km 1300 733 Dall Mette Dall
10 km 1300 732 Dall Jeppe Dall
10 km 1300 735 Dall Sofie Dall
10 km 1300 731 Dall Cathrine Dall
50 km 1133 729 Michelle Kaster
75 km 1039 739 jens hansen assens iyengar yoga
75 km 1039 738 Christian Christiansen assens iyengar yoga
25 km 1215 737 Per Spodsberg Spodsberg
25 km 1215 736 Kasper Spodsberg Spodsberg
75 km 1039 740 Tine Mathiesen assens iyengar yoga
75 km 1039 741 torsten pedersen assens iyengar yoga
10 km 1300 746 Sofie Uhrenholt
10 km 1300 747 Thomas Uhrenholt
10 km 1300 748 Zenia Rather
25 km 1215 745 Mia Wadmann
25 km 1215 744 Lotte Uhrenholt
25 km 1215 742 Karsten Lehrmann
25 km 1215 743 Rasmus Lehrmann
75 km 1039 749 Kenneth Pedersen
125 km 0936 750 Mathias Vangsøe Baghjulet
75 km 1036 751 Henrik Lund
125 km 0936 752 Søren Voldsgaard Team Superior
125 km 0930 753 Karsten Graasbøll KBC Kolding
75 km 1036 754 Kevin Christensen
75 km 1036 755 Christian Toft Madsen Mejrup Cykel Club
50 km 1133 756 Thomas Madsen
75 km 1036 757 Allan Møller Triudstyr
75 km 1036 758 ulrik egedal
50 km 1133 759 Torben Laursen Baghjulet
50 km 1133 760 Jimmy Lavrsen FAGI
50 km 1133 761 Lars Grønhøj FAGI
50 km 1133 762 Simon Simonsen Baghjulet
50 km 1139 763 Christian Hansen
75 km 1036 764 Carsten Mathiasen
125 km 0936 765 Flemming Werge NCK
25 km 1215 767 Otto Schultz Jølving Middelfart Friskole
25 km 1215 766 Line Jølving Middelfart Friskole
75 km 1036 768 René Bech Andersen Baghjulet
125 km 0936 769 Kim Konradsen Baghjulet
75 km 1036 770 Alf Larsen MIC
75 km 1036 771 john monberg
125 km 0936 779 Erik Zoega
25 km 1215 772 Charlotte Strandberg Pedersen Baghjulet
25 km 1215 774 Thomas Strandberg Pedersen
50 km 1133 773 Mikael Mørk Pedersen Baghjulet
50 km 1133 775 Tobias Mørk Strandberg Baghjulet
50 km 1133 776 Andrew Bridgens KBC
50 km 1133 777 Joshua Bridgens KBC
125 km 0936 778 Bjarne Kingo NCK
50 km 1133 780 Jette Bang Jørgensen
75 km 1039 781 Ulrich Holm Baghjulet
125 km 0936 782 Anders Rasmussen HGC
10 km 1300 783 Margit Holm
50 km 1133 784 Heidi Møller Lorentzen Børkop motions cyklister
50 km 1133 785 Allan Møller Lorentzen
50 km 1136 786 Gert Christiansen
10 km 1300 787 Magnus Bering
125 km 0936 790 aksel andersen kbc
25 km 1215 792 Niels Ole Hoffmann
125 km 0936 788 Ole Thøgersen
75 km 1036 789 Birthe Madsen OGF
25 km 1215 793 Ulla Hoffmann
125 km 0936 791 leon stenz Pedersen kbc
75 km 1036 794 Finn Greve Baghjulet
75 km 1036 795 Eva Caspersen Eva og Iniz
75 km 1036 796 Iniz Hansen Eva og Iniz
75 km 1036 797 Søren Kjærås MCC
25 km 1215 798 Birgit Eggert-Larsen
25 km 1215 799 Jørgen Eggert-Larsen
50 km 1133 801 Ulla Kristiansen
50 km 1133 800 Hanna Tranberg
125 km 0936 802 Kasper Paulsen Team Superior
75 km 1036 803 Per Leif Jørgensen
125 km 0936 804 Claus Schou Nielsen
25 km 1215 806 Mikael Astrup familien Astrup
25 km 1215 805 Jakob Emil Astrup familien Astrup
75 km 1036 807 Jesper runge Krone Baghjulet
125 km 0939 810 Søren Lund Hansen
125 km 0939 809 Michael Brochmann
125 km 0939 828 Søren Hansen CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 830 Tim Pedersen CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 815 Jeppe Kjeldsen CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 817 Johnny Linde Pedersen CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 825 Qinyin Zhou CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 819 Lars Rahbek CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 822 Michael Brochmann CMO - Cyklemotion Odense
50 km 1133 808 Mogens Rasmussen MPN
75 km 1039 831 Uffe Høybye CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 816 John Lolholm CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 813 Hans Erik Jensen CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 812 Carsten Jensen CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 811 Asger Rasmussen CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 821 Mette Kjærskov CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 823 Michael Hansen CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 827 Sebastian Antoine CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1039 820 Martin Bekke CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 814 Hans-Ulrik Jernert CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 824 Per Brandt Pedersen CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 818 Lars Holm CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 829 Søren Mertz CMO - Cyklemotion Odense
125 km 0939 826 Rasmus Ravn CMO - Cyklemotion Odense
75 km 1036 835 Thomas Dyberg-Larsen
125 km 0936 832 Morten Bendix Kristensen
75 km 1036 833 Jesper Andersen Business & Cycling
75 km 1036 834 Kim Mortensen
50 km 1133 837 Knud Lind
125 km 0936 836 jeppe Nielsen
50 km 1133 838 Gitte Jakobsen Baghjulet
75 km 1036 839 Karsten Schmidt
75 km 1036 840 Lars Sønderskov Schmidt
75 km 1036 841 Kristian Gren Velocipede 5500 / Trefor Business and Cycling
75 km 1036 842 Janus Staffe Velocipede 5500
75 km 1036 843 Niels Brage Esbjerg Cykel Motion
75 km 1036 844 kim kristensen Velocipede 5500
125 km 0936 845 Henrik Staal Larsen Kæden - Nr. Lyndelse
75 km 1036 846 Allan Christiansen Team Taasinge
75 km 1036 847 Bettina Sonne Christiansen Team Taasinge
50 km 1133 848 Agnete Damkjær
50 km 1133 849 Dorte Hvenegaard
75 km 1039 850 Marius Lyngbye
25 km 1215 851 Arno Henriksen
75 km 1036 852 Jacob Tybjerg
75 km 1036 853 Jonas Eriksen baghjulet
125 km 0936 854 Jan Rasmussen KBC Kolding
125 km 0936 855 Jan Bender Nielsen
25 km 1215 858 Laurent Vessaz Baghulet
25 km 1215 856 Alma Vessaz Baghjulet
10 km 1300 859 Lene Vessaz
10 km 1300 857 Elin Vessaz
75 km 1036 860 Jan Hansen
125 km 0936 861 Lars Henrik Henrik sørensen Fredericia CC
25 km 1215 863 Lars Klitgaard Pedersen Baghjulet
25 km 1215 862 Katrine Klitgaard Larsen
25 km 1215 864 Merete Schmidt Larsen
25 km 1215 865 Brian Ottens Ottens
25 km 1215 868 Sara Ottens Bennike Ottens
10 km 1300 866 Ditte Ottens Bennike Ottens
10 km 1300 867 Helle Bennike Ottens
25 km 1215 869 Daniel Dam Christophersen Miami
125 km 0936 870 Jan Klavsen
50 km 1136 872 Mikkel Christoffersen
50 km 1136 871 Klara Christoffersen
50 km 1133 873 Anne-Merete Madsen NCK
75 km 1039 874 Kenneth Roswall Børkop Motions Cyklister
125 km 0936 875 Peter Aagaard Nielsen Moclinejo
75 km 1036 876 Dann Jensen ALFA LAVAL
25 km 1215 879 Dorthe Andersen
75 km 1036 878 Ulla Dorthe Engholm Vest HBC
75 km 1036 877 Mogens Vest HBC
10 km 1300 881 Lene Badstue Jensen
125 km 0936 880 Peder Rønne Thomsen Thomsen Børkop Motions Cykleister
10 km 1300 882 Rosa Badstue
10 km 1300 884 stina haugaard nielsen
10 km 1300 883 Mark Haugaard Pedersen
75 km 1036 885 Povl Edvard Hansen Næsby Motion
75 km 1036 886 Joakim Gøhns
125 km 0936 887 Bent Sørensen Årup Motion Cykelklub
25 km 1215 891 Willy Bork MMW
25 km 1215 890 Marcus Cederberg MMW
25 km 1215 889 Magnus Engelbrecht Bork MMW
125 km 0936 888 Jan Ø. Jensen
25 km 1215 892 Jørgen Pedersen
75 km 1039 893 Leif Kristoffersen Fredericia Triathlon
50 km 1136 894 Carsten Thiel
25 km 1215 895 Vita Pedersen
75 km 1039 896 Lars Holger Hansen Business & Cycling
25 km 1215 897 Conni Bue Hansen
50 km 1133 898 Kent Hansen
25 km 1215 899 Ove Larsen
25 km 1215 900 Sofie Danholt Larsen
75 km 1039 901 lis rasmussen
25 km 1215 902 Sussanne Schiang
125 km 0936 903 Jonas Rasmussen
125 km 0936 904 Thomas Jørgensen Team Best of Lillebælt
50 km 1133 910 Torben Midtgaard Team Midtgaard
75 km 1039 914 Lisbeth Rosager Paulsen Alfa Laval
50 km 1133 908 Mads Midtgaard
75 km 1039 913 Jimmi Paulsen Alfa Laval
25 km 1215 907 Annette Midtgaard Team Midtgaard
25 km 1215 909 Rasmus Midtgaard Team Midtgaard
125 km 0936 905 Johnny Hansen Gislev Cycling
75 km 1039 906 Bjarne Hansen
50 km 1133 911 Lars Petersen
50 km 1133 912 Anders Hunniche
50 km 1136 915 Ulrich Vikkelsø
50 km 1136 916 Michael Pedersen
125 km 0936 917 Ole Lehrmann Kck
125 km 0936 918 Daniel Mahler MCC
75 km 1039 919 Herman Overgaard Aktiv Korup
125 km 0936 920 Martin Mahler Cykelbasserne
125 km 0936 925 Torben Strandberg
75 km 1039 921 Lars R Jensen FORCE Technology
25 km 1215 922 brian ottosen
25 km 1215 923 Theis ottosen
25 km 1215 924 Pia Johansen
10 km 1300 926 Michael Strandberg baghjulet
10 km 1300 927 Sebastian Strandberg baghjulet
75 km 1039 928 Lasse Højgaard
50 km 1136 929 Søren Schmidt Thomsen
50 km 1136 930 Ole Schmidt Thomsen
25 km 1215 931 Anne Schøning Schøning Christensen
25 km 1215 932 Hanna Schøning Christensen
50 km 1133 933 Knud Hedegård
75 km 1039 937 Ronnie Sandager Iversen
125 km 0939 934 Michael rasmussen Broby byg og bo
75 km 1039 935 Ulrik Karlskov
50 km 1136 936 Brian Kristensen
125 km 0936 938 Niels Mogensen multiatleten
75 km 1039 939 Anders Fink baghjulet
25 km 1215 942 Magnus Lindahl OK Melfar
125 km 0936 940 Nikolaj Henning
25 km 1215 941 Kim Lindahl OK Melfar
75 km 1039 943 peter dinesen
75 km 1039 944 Hans-Henrik Kring
125 km 0936 945 Kjeld Refsgaard
50 km 1139 946 Torben Brochstedt Lillebælt Sport og Kultur
125 km 0936 947 Jørn Peder Jørgensen MIC
50 km 1133 950 Marianne Bay
50 km 1133 952 Sif Andersen
25 km 1215 949 Jes Andersen
25 km 1215 948 Aske Andersen
25 km 1215 951 Rune Andersen
75 km 1039 953 Johan Jessen
75 km 1039 954 Allan Rasmussen Multimotion//Assens
25 km 1215 957 Lasse Nielsen
25 km 1215 956 Jeanette Nielsen
25 km 1215 955 Emilia Hansen
75 km 1039 958 Dan Olsen
10 km 1300 959 Barna Hjersing Middelfart friskole
75 km 1039 961 Jesper Bruun Carl Hansen og søn
75 km 1039 960 johnny Olsen
75 km 1039 962 Steffen Rasmussen
125 km 0936 963 Claus Nielsen
10 km 1300 964 Svana Hesselbjerg Hjersing Middelfart friskole
125 km 0936 965 Thomas Giøe Brusendorff Nielsen
75 km 1039 966 Martin Skøtt Christensen Bogense cykelklub
75 km 1039 967 Torben Østergreen-Johansen Multi Motion Assens
75 km 1039 970 Flemming Eugen Pallesen OGF
125 km 0936 968 Mikkel K. Larsen Team Marslev
75 km 1039 971 Jarl Vincent Eugen Pallesen Cykling Odense
75 km 1039 969 Bjarne Schack Business & Cycling
75 km 1039 972 Flemming Haugaard Johansen
25 km 1215 977 Peter Daugbjerg Familien Yde Jensen
25 km 1215 975 Jonas Yde Familien Yde Jensen
25 km 1215 974 Gustav Yde Familien Yde Jensen
25 km 1215 973 Freja Yde Familien Yde Jensen
25 km 1215 976 Marianne Yde Familien Yde Jensen
125 km 0936 979 Helge Nielsen
75 km 1039 978 John Bo Rasmussen
75 km 1039 980 Klaus Daugaard MCC
125 km 0936 981 Lars Fahrendorff Kbc
75 km 1039 982 Per Bertelsen baghjulet
50 km 1136 983 Tommy Rost
125 km 0936 984 Rune S. Sørensen CT Århus
50 km 1136 985 Laurits Rost
75 km 1039 986 Kim Møller Fenger NCK
25 km 1215 988 Rasmus Jakobsen
25 km 1215 987 Mathias Jakobsen
10 km 1300 993 Tanja Haaning Bjerg Familien Bjerg
75 km 1039 989 Claus Hansen
10 km 1300 992 Nicoline Haaning Bjerg Familien Bjerg
25 km 1215 990 Mathias Haaning Bjerg Familien Bjerg
25 km 1215 991 Michael Haaning Bjerg Familien Bjerg
75 km 1039 994 Henning Wiese Business & Cycling
10 km 1300 995 Brian Hermansen
10 km 1300 996 Magnus Hermansen
125 km 0936 997 Carsten Højgaard

9. august 2015

Tour de Vestfyn

Tilmeldingsfrist: 08-08-2015, kl. 18:00

997 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.