Distance Navn Klub By
Halv maraton Motion Jacqueline Levin ORK Odense V
Halv maraton Motion Jens Martin Knudsen Odense M
Halv maraton Motion Anna Cæcilie Blaabjerg-Knudsen ORK Odense M
Halv maraton Motion Lea Catarina Blaabjerg-Knudsen ORK Odense M
Halv maraton Motion Georg Lee Dann VRK. Hvidovre
Halv maraton Elite Steffen Seisbye VRK Brønshøj
Halv maraton Motion Jens Dyekær Lystrup
Halv maraton Motion Lisa Jensen Esbjerg Inlline Club Fanø
Halv maraton Motion Eva Bjørn Esbjerg Inline Club Esbjerg V
Halv maraton Motion Mogens Vesterskov aarhus 1900 Ebeltoft
Halv maraton Motion Lotte Sand Herning
Halv maraton Motion Karsten Rydder Herning
Kvart maraton Michael Jørgensen ORK Odense NV
Halv maraton Elite Preben Gudbergsen VARK Vallensbæk
Kvart maraton Gitte Brügge KFUM Kolding rulleskøjte og hockey klub Kolding
Halv maraton Motion frank johannsen Roskilde Skiklub Roskilde
Halv maraton Motion Louise Ammidsbøl Pedersen Aarhus 1900 Hadsten
Halv maraton Motion Jonas Bo Madsen VRK København SV
Halv maraton Motion Anders Pedersen Aalborg
Halv maraton Elite Sara Koefoed-Jensen Ods. Rullerødder Nykøbing Sj
Halv maraton Elite Henrik Jørstad ORK Odense S
Halv maraton Elite Mikkel Ø Kramer Esbjerg Inline Club Esbjerg V
Halv maraton Motion Heidi Aaby Jensen Horsens
Halv maraton Motion Anne Sophie Mikkelsen Fredericia
Halv maraton Elite Gisle Tverland Malmö City Skaters Malmö
Halv maraton Motion ola Wikstrand Malmö City Skaters Malmö
Halv maraton Motion Katja Rønsbo VRK Frederiksberg
Halv maraton Motion Mattias Nilsson Malmö City Skaters Harlösa
Halv maraton Motion Lisa Molander Rolling Vikings Kongens Lyngby
Halv maraton Elite susanne kampp ORK Ferritslev Fyn
Halv maraton Elite Lea Kampp ORK Ferritslev Fyn
Kvart maraton Henrik Kampp ORK 5863
Kvart maraton Malene Sparre Hansen VARK Kastrup
kort børneløb Karla Sparre Andersen VARK Kastrup
kort børneløb Ludvig Sparre Andersen VARK Kastrup
Halv maraton Elite thea christiansen Nykøbing Sj
Halv maraton Motion Steen Hein Donner Esbjerg Inline Club Esbjerg N
kort børneløb Eskild Donner Esbjerg Inline Club Esbjerg N
kort børneløb Rune Donner Esbjerg Inline Club Esbjerg N
Halv maraton Motion Michael Frederiksen Rulnord/VRK Allerød
kort børneløb Jasmin Førgaard knudsen esbjerg inline club varde
Halv maraton Motion Hans Henrik Førgaard Esbjerg inline club Varde
Halv maraton Motion Susanne Sparre Sørensen Slagelse In-line klub Slagelse
Halv maraton Motion Carsten Ree Hansen Slagelse In-line klub Slagelse
Halv maraton Elite Thor Lindsgaard Næstved Speedsksating Klub Holmegaard
Halv maraton Motion Jesper Abildgaard Næstved Speedsksating Klub Holmegaard
Halv maraton Motion Anders Nielsen Esbjerg
kort børneløb Helena Glusted ORK Odense M
Halv maraton Motion Jesper Dahl Stensbøl IC Aalborg Aalborg SV
Halv maraton Motion Birthe Eckmann Jensen Esbjerg Inline Club Esbjerg V
Halv maraton Elite Lukás Benedik RRTC Charlottenlund
Halv maraton Motion Kasper Wiberg VRK Herlev
Halv maraton Elite Helle Fjord ORK Odense C
Halv maraton Motion Andreas Vinter-Hviid ORK Odense M
Halv maraton Elite Jan Holm ORK Odense V
kort børneløb Signe Hebsgaard Andreasen IC Aalborg Aalborg
Kvart maraton Anders Krabsen Kolding
Halv maraton Motion jeanne bagge Esbjerg
Halv maraton Motion Stefan Andersson Malmö City Skaters Dalby
Halv maraton Elite Mikkel K Øritsland København NV
Kvart maraton Thor Syberg Verhoef Odense C
Kvart maraton Lærke Krabsen Kolding rulleskøjte klub Kolding
Halv maraton Motion Laila Kimmer Jørgensen vrk København K
Halv maraton Motion Jens Schoustrup-Thomsen VRK Frederiksberg C
Halv maraton Motion John Pedersen Nyborg Cykleklub Frørup
Kvart maraton Diana Pamer Rolling Vikings Ballerup
Halv maraton Motion Peter Brandt ORK Odense M
Halv maraton Motion Jens Larsen Rolling vikings Roskilde
Halv maraton Elite Jesper Tanggaard Esbjerg Inline Club Esbjerg V
Halv maraton Motion Peter Olsen Rolling Vikings Brønshøj
Halv maraton Elite Martin Kevin Kristiansen IC Aalborg Svendborg
Halv maraton Elite Morten Patrick Kristiansen IC Aalborg Støvring
Kvart maraton Mia Stokholm Munkebo
Halv maraton Motion Jesper Møller Jensen Herlufmagle
Halv maraton Motion Kaj Rahbek NSK Næstved
Kvart maraton Jannick Petersson Kolding Rulleskøjte og Hockeyklub Kolding
Halv maraton Elite Tore Brynaa Rolling Vikings Hillerød
Halv maraton Motion Ingrid Berner Larsen St. Merløse
Halv maraton Motion Malgorzata Sokolowska Rolling Vikings Vanløse
Halv maraton Motion ulrik mehlert Roskilde skiklub København
kort børneløb Vincent Rudbech VRK Vanløse
Halv maraton Motion Karina Rudbech VRK / Rolling Vikings Vanløse
4,5 km Majken Jakobsen Odense C
Halv maraton Motion Jesper Krohn Slagelse Inline Klub Slagelse

9. maj 2015

MatchMind-løbet 2015

Tilmeldingsfrist: 06-05-2015, kl. 23:59

84 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.