Deltager By
Benny Andersen Bryrup
skjold fink Galten
Anna Line Horn Århus N
Anja Plauborg Egå
Annette Christina Hansen Ringsted
Ane Pind Pind Bagge Århus C
Jakob Russel Stenløse
Merete Studnitz Tjele
Sofie Nielsen Aarhus C
Sille Markers København Nv
Emma Boah København N
Kirsten Gomes Esbjerg V
Lisbet Nungu Andersen København Ø
Helle Charlotte Kjeldsen Højslev
Nana Jo Rosenlund København S
Edward Gomes Esbjerg V
Petra Steuk Hansen Ringsted
Wafa Hasan Ringsted
jette foighel hellerup
Akosua Boah København Ø
Lisbet Nyman Riber Kalundborg
Paul O O Toole Odense C
Viktor Pascal Musawa Horn Århus N
Kirstin Lundblad Herlev
Karen Gomes Esbjerg V
Karla Neergaard Åbyhøj
Lena Hillgaard Århus N
Marie Angelique Girling Gomard kbh
naomi foighel hellerup
Villy J. Larsen Ry
Amilya Mills København Ø
Margrethe Askegaard Rønde
Liva Steuk Hansen Ringsted
Kristine Bundgaard Jensen København S
Anton Malimi Musawa Horn Århus N
Naja Hahn-Hundsdahl Mårslet
Mathilde Lerche-Jørgensen København Ø
Thomas Sejthen Trige
Johanne Studnitz Jørgensen Stenløse
Simon Hasse Højmark olesen Århus N
Johanna Gomes Esbjerg V
Ronja Nyman Riber Kalundborg
Christina Larsen Vejle
Kwame Mills København Ø
Maria Gomes Esbjerg V
Danni Wolfsberg København SV
Tone Ophus Oslo
Malick Kamugisha-Larsen Vejle
Åse Inger Hardang Struer
Lotte Pedersen Odense C
Marley Kamugisha-Larsen Vejle
Methe Wolfsberg København SV
Marie Mølstrand Glostrup
Jonatan Nyman Riber Kalundborg
Aya Mills København Ø
Metgry Honey Vildernsky København K
Karoline Kühnel Larsen Ry
Nikoline Wolfsberg København SV
Cecilie Kjems Viby J
Anna Andersen København S
Lotte Brøgger Trige
Kirsten Brandt Århus C
Sebastian Wolfsberg København SV
Heike Kruse Drage
Marie Frøkiær Århus C
Sethunya Andersen København S
Katja Jensen Århus C
Kir Jul Ahlmann Jensen Frederiksberg
Maja Jessing Århus N
Anne Jakobi Rasmussen Århus C
Carllo Kwessi Yeboah-Vildernsky København K
Karin Bækgaard Lusana Odense S
Cecilie Buckholtz Frederiksberg
Ida Hanni Brandt Brabrand
Katrine O. Andersen Århus N
Jonas Vinding Thomsen København K
Magnus Brøgger Sejthen trige
Malte Kirstein Drage
Silja Jessing Århus N
Björn Schulz Frederiksberg
Rasmus Malunga Lusana Odense S
Naja Johanne Brandt Aarhus C
Malthe Brøgger Sejthen trige
Asfrid Jessing Århus N
Esbjørn Charliey Vildensky Thomsen København K
Assou Marie Jakobi Diarra Århus C
Nele B Schulz Frederiksberg
Bente Bogen Oslo
Silke Mia Kragh Århus N
Rebecca Andersen Hvidovre
Bertram Brøgger Sejthen trige
Signe Boesen Risskov
Alba Hillgaard Århus N
Signe Frøkiær Frederiksberg
Emma Rasmussen Hobro
Maty Livia Brandt Ngom Brabrand
nanna marie hølvig mikkelsen risskov
susanne hillgaard Århus N
sarafina friedrichs aalborg
Anne Brøchner Århus C
Johanne Rødbroe Lassen Viby J
Jonna Andersen Hvidovre
Nanna Munch København N
Karl-Emil Øgendahl Roldborg Århus C
Lærke Lyhne Åbyhøj
Dina Veronika Bjørn Schmidt Århus C
Malte Jørgensen Århus C
Ingeborg Holm Odder
ida kragh Århus C
Agnethe Laursen København SV
Sabrina Lassen Aalborg Øst
Alfred Ganes Lassen Viby J
Margrete Mate Holm Quintal Odder
Maibritt bredvig Pedersen Hvidovre
Edward Mate Holm Quintal Odder
Danielle Irena newlove Desort sylla Skanderborg
Sophia Friedrichs Aalborg
Jamie Bredvig Addison Hvidovre
Lillian Ryberg Christensen Ebeltoft
Noah Sylla Skanderborg
Esther Hjortshøj København N
Ricky Bredvig Addison Hvidovre
Malene Kjær Aarhus C
Astrid Holm København N
Lene Løngaard Hansen Viby J
Dorthe Emmy Jensen Aarhus C
Ellen Bjerre Jensen Roskilde
Louise Lindvald Hansen Århus C
Katja Lund Thomsen København
Vibeke Emcken Viborg
Margrethe May Gruhn Aalborg
Astrid Kristiansen Aarhus
Malthe Thorshøj Viby J
Søren Fabricius Aarhus C
Maibritt Andersen Århus C
Bente Nielsen Odense SØ
sofie svare fischer København N
Henning Fupe Nielsen Århus C
Andrea Klausen Ørum Djurs
Alberte Vindberg Viborg
Røskva Marie Ngoya Andersen Århus C
Jette Elisabeth Pedersen Roskilde
Bente Dalsgaard Odense SØ
Michael Haunstrup Viby J
Katrine Thing Holm Århus C
Robert fischer andersen København N
Søren Benjamin Dyrnesli Ehmsen Dahl Aarhus
Pige Vildernsky Thomsen København K
Birthe Reinau Århus C
Nana Cecilie Gaardsted Bøvling Århus N
Bente Nielsen København K
karl svare andersen København N
Simon Agner Holm Århus C
Bjarke Illum Dalsgaard Odense SØ
latifa karim svare andersen København N
Evelyn Agner Andersen Århus C
Cecilie Hammer København S
Anna Kjerulff Rudkøbing
henrik harbo bech Bagsværd
hellen burchardus bech bagsværd
Bina Fjordside Hampen
marcus burchardus bech bagsværd
Mia Burett Rødovre
Anne Louise Ravnsbo Søltoft Beder
michelle burchardus bech bagsværd
Anette Elling Køge
Anja Beck København K
Sisan Bove Virum
Mette Lund Storgaard Århus N
Isaak Bove Virum
Sara Shade Beck Ogueboule København K
Nella Bove Virum
Yasmin Yinka Beck Ogueboule København K
Amalie Lund Storgaard Århus N
Sonia Eniola Beck Ogueboule København K
Martha Skytte København S
Gitte Brown Åbyhøj
Hanne Skytte København S
Ditte Ejrnæs Aarhus C
Aliyah Skytte København S
Silas Peters Åbyhøj
Louis Skytte København S
pernille søgaard efionayi kbh s
Jeroen Grimmelikhuijzen Roskilde
molly søgaard efionayi kbh s
Ann Løwert Helsingør
connie Petersen Helsingør
Gry Oppedal Frederiksberg
Rikke Jespersen Aarhus C
Nina Tilby Viby J
Hjørdis Oppedal Frederiksberg
Theo Kreutzmann Frederiksberg
Lene Damgaard Thomsen Herlev
Victoria Malika Damgaard Thomsen Herlev
Muska Steenbeck Roskilde
Ragnheidur Silja Jonsdottir København NV
Albert Colding Roskilde
Pernille Grunwald Falk Skørping
Rumle Grunwald Falk Skørping
Vilma Ellen Grunwald Falk Skørping
Beathe Mørup-Petersen Skørping
Lise Fonslet Odense C
Ralf Zirkler Berlin
Ea Hedegaard Rasmussen Risskov
Oriana Vigl Århus
Rikke Schaumann Haugaard Viby J
yen broby madsen Hjortshøj
Ida Fonslet Århus C
kirsten Pallesen Bælum
Stine Møgelbjerg Johansen Århus N
Arne sandberg randers
Anne Sofie Westergaard Roskilde
steen fuglsang Århus C
Freja Groth Hjortshøj
Aviaya Højsted Hjortshøj
Ivalu Groth Hjortshøj
Yngve Munck-Lindblom København
Annemette Bille Andersen København S
Libiak Ruiz Bille København S
Rosa Katrine Ruiz Bille København S
Luna Bille København S
Josephine Maria Mahler Boelsmand Åbyhøj
Iben Ficsher Svendborg
Birk Lund Fischer Svendborg
Nadia Bech Koppel København Ø
Eva Maria Koppel København Ø
Maria Koppel Søborg
Linda Justine Ntemi Frederiksberg
Nicolas Holten Søborg
Tene Kofoed København K
Maiken Bjerg Ebeltoft
Perle Moltved Aalborg
Lærke Bjerg Ebeltoft
Chenemaria Shimba Aalborg
Johanne Julin Ebeltoft
Astrid Riis Thomsen Ebeltoft
Natalia Glargaard København SV
michaela christiansen aarhus c
samson pinder aarhus c
helle lund gommesen Horsens
Thomas U. Jørgensen Skårup, Fyn
Louise Sonne Lohmann Ry
Efua Thorborg Addison Viby J
Signe Thorborg Addison Viby J
Malik Emil Sloth Gomard kbh
Sarafina Aisha Sery Girling Gomard kbh Ø
kathrine flindt mikkelsen København NV
Rikke Høi Nimtofte
Holger Mikkelsen København NV
Tilde Høi Nimtofte
Cecilie Mikkelsen København NV
Paula Mikkelsen København NV
Ronja Calmann København Ø
Trine Rizna Ellehede Århus V
jytte Mosekjær Århus V
Marie Jessen Galten
nanna jessen Galten
tristan jessen Galten
Jannie Kildested Ry
Emil Spangsbjerg Søndergård Ry
Lærke Grønning Kildested Ry
Frederikke Grønning Kildested Ry
Lars Grønning Kildested Ry
Peter Fjordbak Sørensen Bælum
Trine Baarstrøm København K
Ava Hadsund Baarstrøm København K
Laura Hadsund Baarstrøm København K
Søren Hadsund Mortensen København K
Kamma Lise Due la Cour København K
Anna Kristensen København Ø
Anni Munch Roskilde
Lea Birk Kristensen Viby J
Martin Markvard Andersen Viby J
Aksel birk Andersen Viby J
Anette Bütow Herlev
Adrian Bütow Herlev
Kim Schultz Hjortshøj
Neel Mølbak Holm Hjortshøj
kamilla Mølbak Holm Frederiksberg
Aja Maria Rosleff Schultz Hjortshøj
Sade Yde Johnson København K
Conrad Amanuel Yde Richards København K
Sara Maria Maria Christensen Odense C
Emil Bodenhoff-Larsen Odense C
Carl Lønning Bodenhoff-Christensen Odense C
Klaus Behrndt Tommerup
Sebastian López Behrndt Tommerup
Nathalia Behrndt Tommerup
Alexander Behrndt Tommerup
Emma Kjaergaarrd Balle
Eline Johansen Århus C
linus kristiansen Broby
Rikke liv Petersen Højbjerg
Jeppe fyhn Kolind Højbjerg
janne buhl willumsen Jystrup Midtsj
anna flora buhl willumsen Jystrup Midtsj
ronja divya andrea olano pedersen Jystrup Midtsj
Kari Olausen Farum
Pernille Højgaard-Rasmussen Risskov
Trine Holm Skanderborg
Olivia Holm Bjerg Skanderborg
Viktor Holm Bjerg Skanderborg
Hanne Bak Lystrup
Ida Bak Christensen Lystrup
Lone Klausen Hjortshøj
Helle Christensen Århus C
Johanne Buus Buus Andersen Århus C
Kevin Nathanael Moore Regstrup
stella henriksen københavn s
Annamarie Søndergaard Århus C
Ida Svennum Aarhus V
Lone Kærvang Højbjerg
Lone Strunk Grenaa
liv selmer salten
Maximillian Vording København V
Emilie Plassmann Madsen Valby
Sidsel Wolthers Virum
Mathias Seleman Wolthers Virum
Christian Sølvstorm Århus N
Clara Kristensen Århus N
Nanna Kristensen Århus N
Frieda Joern Brabrand
karen kulisiwe Lund Berke shange Århus N
Nadia Nangi Shabani København NV
Maria Shabani Jørgensen København K
Rasmus Teicob København K
Louise Varming Sorø
Ditte Lander København V
Steen Asgaard Slangerup
Elias Asgaard Slangerup
Mette Asgaard Slangerup
Susanne Foo Åbyhøj
liv oppedal Frederiksberg
Emilie Oppedal Frederiksberg
Louis Ngwebe Frederiksberg
Immanuel Kuhrt Aalborg
Mette Holde Jensen Ringe
Kidd Mkandawire Kolding
Viktoria Holde Søndergaard Odense C
sofie pope Odense C
Rasmus Bøllehuus Rasmussen Kolding
Mette Heide Becker Aarhus
Anna Kathrine Rask Christensen Århus N
lanka saroja gersby aaes København SV
julia saroja aaes København SV
Asger Christensen Silkeborg
charlotte momberg Helsinge
Naja Momberg Christiansen Helsingør
Aksel Nor Caine Momberg Helsingør
Jasmina ohlin-hasan valsømagle

23. - 30. juli 2016

Utamadunilejr 2016

Tilmeldingsfrist: 27-06-2016, kl. 23:59

350 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.