Rytter Hest Klasser Klub By
Janni Rønnow Bach Glúmur frá Blesastöðum 1A T.2, 5.1 Gandur Vejle
Kamilla Posch Framtið fra Vinkærgård T.1, 4.1 Dreki Ebeltoft
Lotte Lassen Lóa fra Skovdal T.2, 4.2(V) dreki Thorsø
Helene Seidelin Petersen Dugur fra Gultentorp T5(H), 4.3(V) Gandur Vejle
Anne Kathrine Carlsen Nn 4.2(V), T5(H) Dreki Holstebro
Mie Thorsaa Knudsen Von fra Kirsebærlunden 5.2(V) Gandur Børkop
Caroline Holvad Hróður frá Votmúla 2 T.2, 5.1 Gandur Skanderborg
Helene Jørgensen Víli fra Nøddegården T4(H), 4.3(V) Gandur Løsning
stine Flintegaard Kældsø Kjarkur Fra Højgaarden T.1, 4.1 Gandur Tommerup
Gerd Engelbrecht Janus fra Skúfslæk T3(V), 4.2(H) Gandur Aarup
Martin Rokkjær Simonsen Hringur fra Bækgård T5(H), 4.3(V) Gandur Skanderborg
Nickie Nilsson Draumfari fra Yggdrasil T3(V), 4.3(H) Dreki Klarup
Yvonne Kreutzfeldt Glódis fra Selfossi T5(V), 4.3(V) Gandur Nørre Aaby
Katharina Larsen Kári fra Hårslev Højgård T8(V), 4.3(V) Gandur Søndersø
Tanja Christiansen Alice Prinsessa fra Kværs T8(V), 4.5(V) Stella Aabenraa
Anne Frank Andresen Visier vom Birkenhof T.1, 4.1 Dreki Ebeltoft
Julie Sara Nielsen Eldfari vom Heesberg T8(V), 4.5(V) Gandur Rødding
charlotte delf Dýri fra lundhede T3(H), 4.2(V) Stella Gråsten
Pernille Andersen Dall Eldjarn fra Jernbjerg T8(V), 4.5(V) Gandur Middelfart
Winnie Rejmert Pedersen Drífa Frá Króki T5(V), 4.3(H) Gandur Vemb
Emma Melstrup Sølvi fra Yggdrasil T8(H), 4.5(V) Gandur Horsens
Maja Nørgaard Dalvör fra Eyfjord T8(H), 4.5(H) gandur Hedensted
Ditte Lassen Perla fra Skovdal 5.1, T3(H) Dreki Thorsø
Vibeke Ringmann kolsch Felix fra svennebjerg T3(V), 4.2(H) Gandur Bogense
Lis Geertsen Nugga fra Bjørnhøj T8(V), 4.5(V) Gandur Bredsten
Nicoline Hindbo Kiljan fra Lyngstrup T8(V) Gandur Fredericia
Klavs Friberg Magnus fra Moselundgård T.2, 4.3(H) Gandur Brande
Pernille Rasmussen Akkur fra Nyjábæ T.2 Gandur Assens
Caroline Holvad Eldur fra Bækgård T.1, 4.1 Gandur Skanderborg
Maja Møller Hansen Siggi fra Ravnehøj T.2, 4.2(H) Gandur Løsning
Camilla Pers Petersen Röskva fra Karlshøj 5.1, T3(V) Gandur Vejstrup
Ingolf nordal Rodi fra Lild T.1, 4.2(H) Gandur Horsens
Charlotte Juel Egill fra Tvennu T3(H), 4.2(V) Gandur Tommerup
Gerd Engelbrecht Akkiles fra Efri-Þverá 5.2(H), T5(V) Gandur Aarup
Dicte Marie Hostrup Sønnichsen Alfádis fra Ulfsax T8(V), 4.5(V) Gandur Bjert
Tilde Dall Fjóla fra Smedegaard T8(V), 4.5(V) Gandur Fredericia
Kirsten Holvad Pytur fra Kolkjær T3(V), 4.3(H) Gandur Skanderborg
Xenia Andersen Abel fra Stutteri Borg T4(H) Gandur Lunderskov
Emma Skov Pedersen Glossi fra Sønderskovgård T5(H), 4.3(V) Gandur Kolding
Morten Kristensen Hervar fra Bredgaard T8(H), 4.5(V) Dreki Vejle
Mia Caben Iversen Fila fra Skovly T8(V), 4.5(V) Dreki Esbjerg V
Ditte Kragh-Hansen Snillingur fra Stutteri Borg T5(V), 4.3(V) Gandur Vojens
Nanna Søgaard Ljúfur fra Yggdrasil T8(V), 4.5(V) Gandur Horsens
Trine Winther Ari fra skyttegården T8(H), 4.5(V) Gandur Odense V
Anna Sophie Kiskov Freydis fra Voreslyst T8(H), 4.5(H) Gandur Ebberup
Mette Carlsen Þorri fra Svennebjerg T5(H), 4.3(V) Gandur/Skeifa/Laxi Odense C
Lisbeth May Lukka fra Kirstineholm T8(H) Gandur Kolding
Louise Rokkjær Simonsen Hugsyn fra Skarholt T.2, 4.1 Gandur Skanderborg
Winnie Rejmert Pedersen Stígandi Fra Agri T8(H), 4.5(H) Gandur Vemb
Caroline Sandbeck Hansen Halli fra Langtved T4(H), 4.3(H) Gandur Middelfart
Cecilie Katrine Salling Romeo vom Heesberg 5.1, T8(V) Gandur Rødding
joan møller hansen Máni fra Lindegaarden T8(V), 4.5(H) Dreki bramming
Henriette Søvndahl Tritla fra Nr. Tolstrup 4.1, T3(V) Dreki Herning
Kamilla Pedersen Una fra Gundsø T8(H), 4.5(V) Gandur Middelfart
Pernille Bjerg Jørgensen Sól fra Skovfryd T5(V), 4.3(V) Gandur Rødding
Susanne Tangaa Vikingur Fon Federath T8(H), 4.5(H) gandur Veflinge
Anna Møller Jørgensen Jörp fra Skygge T8(H), 4.5(H) Gandur Middelfart
Line Dyrmose Hansen Sæstjarna frá Ármoti T8(H), 4.5(H) Dreki Varde
Isabella Møller Kjær Hastigur fra holleskov T4(H), 4.2(V) Gandur Egtved
Smilla nordal Odinn frá Gýgjarhóli T.1, 4.2(H) Gandur Hundslund
Maja Frank Andresen Hilda Fra Helgenæs T5(H), 4.5(V) Dreki Varde
Mia Caben Iversen Tibrá fra Moesgaard T5(H), 4.3(V) Dreki Esbjerg V
Morten Kristensen Gaski Fra Nordal T8(H), 4.5(H) Dreki Vejle
mette ringfeldt eriksen valdimar fra Gl. ladegård 4.1 gandur Them
Pernille Blok Karlsen Vilji fra Lundgaard T8(V), 4.5(V) Gandur Kolding
Helle Nygaard-Lund Jói fra Hjarup Gl. Skole T8(V), 4.5(V) Gandur VamdrupVamdrup
Nicoline Hindbo Trausti fra Rønnow T.2, 4.1 gandur Fredericia
Nanna Mortensen Demba fra Teigar T5(V), 4.3(V) Gandur Horsens
Laura Morsing Sokki fra Omø T3(V), 4.2(H) Dreki Haderslev
Ditte Holm Jensen Aðall fra Skarholt T8(V), 4.5(V) Stella Padborg
Stina Carlsson Sindri fra Ærø T8(V), 4.5(V) Stella Sønderborg
Bjørk nordal Seidur fra Freistinggård T8(H), 4.5(V) Gandur Hundslund
Ane Sophia Møller Kjær Vakur fra Krosnes 5.2(V), T8(V) Gandur Egtved
methie møller Saphira fra Klitrosen T3(H), 5.2(H) Gandur Kongens Lyngby
Birte Olesen Fafnir fra Rødstenskær T.2, 4.2(H) Gandur Give
Anna-Maria Madsen Blika fra Hólum T8(V), 4.3(H) Gandur Odense N
Christopher Kjær Fáni fra Høgsbro T3(V), 4.2(V) Gandur Egtved
Camilla Kragh-Hansen Víkingur fra Ørskov Vestergård T8(H), 4.5(H) Gandur Gedved
methie møller Dimm fra Engholm T5(V), 4.5(V) Gandur Haderslev
Anna-Maria Madsen Bokki fra Skarholt T4(H), 4.5(H) Gandur Odense N
Ditte Larsen Simi fra hindbjerghus T.1, 4.1 Gandur Silkeborg
Mette Bak Olesen Vedis fra Bredgaard T8(H), 4.5(H) Stella Sønderborg
Kate Jacobsen Brana Gl. Ladegård T8(H), 4.3(V) stella Aabenraa
Ditte Byskov Dofri fra oddsstodum T.2, 5.1 gandur Gørding
pernille Jacobsen Hradi fra gyldenlund T3(V), 4.3(V) gandur Aabenraa
Liva Kühnel Fafnir fra Mols T8(H), 4.5(H) Gandur Horsens
Nanna Hildgaard Larsen Prinsessa f. Midgaard T5(H), 4.3(V) Dreki Århus C
Janni Seilman Fákur fra Lykkesgård T8(H), 4.5(V) Gandur Kolding
Morten Braae Nielsen Svala fra Glyngøre T5(H), 4.3(V) Gandur Fredericia
Berit Ertmann Korpur fra Bjarup T5(H), 4.5(V) Gandur Århus C
Jessica Hou Geertsen Baldur fra Kvarnbacka 4.2(V) Gandur Børkop
Ann Marie Vestergård gaski fra eskildsminde 5.1 Gandur Børkop
Lene Dahlbom Rödull fra Hindbjerghus 4.2(V) Dreki Børkop
Grethe Maigaard Glói fra Skravad Mølle 4.2(H), T5(V) gandur Børkop
Stine Madsen Björgvin fra Kathrinesminde T4(H), 4.2(V) Gandur Børkop
Benedicte Prüsse Leifur Heppni fra Þóreyjarnúpi T8(H) gandur Børkop
Marie-Louise Prüsse Tindur fra Frisendal T8(V), 4.5(V) Gandur Børkop

20. - 21. august 2016

Sydjysk Mesterskab 2016

Tilmeldingsfrist: 01-08-2016, kl. 23:59

97 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.