Deltager By
Trine Skovgaard Glesborg
Asger Eskandari Glesborg
Justo Gambula Brabrand
Anne Mie Kragelund Herlev
Marianne Høj Andersen Bryrup
Noah Joan Winther Kragelund Herlev
Lærke Høj Andersen Bryrup
Aske Høj Bryrup
Jacob Winther Pedersen Herlev
Luna Naja Rosendal Frederiksberg
Nanna Marie Slot Thinesen Holstebro
Lea Kirstein København Ø
johannne sloth brinch Randers
Sandra Kallenbach Svendborg
Maria Hundahl Ørum Djurs
Anders Kühl Skårup
Freja Kühl Skårup
Lærke Kühl Skårup
Rasmus Wang kaa Haderslev
Makungu Lyaku Mhoja København K
Kirsten Larsen Mhoja København K
lea momberg København Ø
Søren Peter Larsen København SV
Troels Nordal Mørkenborg Århus C
Marie Siv Larsen Frederiksberg
Leo Damberg Larsen Frederiksberg
Anna Kruse Kieldsen Århus C
Monica Stensland Harlev
Sidiki Stensland Fofana Harlev
Mads Bischoff Auning
Jeanette Masasila Skibby
Dotto Masasila Skibby
erik hyldebrandt Fredericia
Tine Steffensen Slagelse
Gaby Steffensen Slagelse
Milo Steffensen Slagelse
Rob Foley Allingåbro
Ulla Katcher Allingåbro
Mia Katcher Allingåbro
ann sophie pedersen Jystrup Midtsj
Anne-Sofie Rudolph Christensen Århus C
Maria Lomholt Karlsen Grenaa
snorre wolan Grenaa
thure wolan Grenaa
Andrea Ostenfeldt Viby J
Lena Brem Sørensen Grenaa
camilla hjortshøj Grenaa
Michael Wagner Århus C
Julius Kirstein-Winther København Ø
Søren Andersen Åbyhøj
Kit Blædel Dyssegård
Kaj Lassen Blædel Dyssegård
Mette Lotus Allingåbro
Liva Hørsdal Gjerlev J
Toa Hedegaard Bryrup
Mattis Hedegaard Rasmussen Bryrup
Kathrine Nielsen København N
Nathaniel Gildas From Annan København N
Jens Kaa Haderslev
Trine Wang Kaa Løgstrup
Anne Katrine Lykke Bie København S
Knud Erik Asak Grenå
Sofia Louise Asak Grenaa
Mathias Girma Asak Grenaa
Ejnar Knud Erik Grenaa
Mikkel Kaa Løgstrup
Astrid Jørgensen Ørum Djurs
Kim Rasmussen Bryrup
camilla englyst Ringsted
Janie Cristina Salskov Viborg
Morten Exner Holmboe København NV
Aske Jervin Jensen Århus C
Christoph Ridder Lystrup
Tasha Worthington København S
Lukas Ochsner Ridder Århus C
Johanne Landsholt Harlev J
Lukas Landsholt Harlev J
Hans Martin Viby J
Hanibal Kieldsen Viby J
Oline Kieldsen Viby J
Ingolf Kieldsen Viby J
Luna Isaksen Trustrup
Inge Mwahlu Nyby Horsens
Smy Augusta Hyldahl Horsens
Fatou Jammeh Århus C
Dav Jacobsen Århus C
Lone Hedegaard Auning
Anton Kühl København K
Asbjørn Fyhn Madsen Århus C
Marie Hesseldahl København N
Tine Carlsen Århus C
Tilia Kolbenstvedt Århus V
Immanuel Kühl København K
Kasper Rosenlund Århus N
Louise Kaas Hvalsøe Århus N
Marco Ntini Århus C
Camilla Skov Wann Århus C
Nora Dodo Wann Bable Århus C
William Gnadou Wann Bable Århus C
Sanne Ntemi Herlev
Lemi Ntemi Herlev
Insa Freese Glesborg
Julie Bie Brabrand
Patricia Larsen Valby
Cleophace Maneno Valby
Helle Kornum Haderslev
Mikael Hedegaard Risskov
FInn Petersen Allingåbro
Lise Isaksen Grenaa
Rose Isaksen Grenaa
Uffe Larsen Grenaa
Nina Eline Petersen Århus C
Jonas Larsen Grenaa
Bodil Andresen Allingåbro
Isabelle Lecuelle Hjortshøj
Raffy Abainza København S
Silas Greve Abainza København S
Oliver Greve Abainza København S
April Hørning København Ø
Marianne Wulff Sørensen Odense C
Helene Norup Due Kjeldsen Ebeltoft
Clara Mørch Ryomgård
johanne kühl Svendborg
Anders Forchhammer Svendborg
Asbjørn Forchammer Kïhl Svendborg
Eigil Forchhammer kühl Svendborg
Jolán Detreköy Valby
Inge Lise Møller Detreköy Brønshøj
Elanor Roberts Jensen Risskov
Mira Roberts Heidaripour Risskov
Malika Roberts Heidaripour Risskov
Ulla Wang Løgstrup
Solvejg Sandberg Randers SØ
Denise Sandberg Randers SØ
Anne Birgitte Nielsen Tørring
Kofi Musah Tørring
Abena Musah Tørring
Frederik Thordal Pedersen Århus C
Mark Macmillan Kay Århus C
Rebecca Burr København Ø
Martin Seeberg Bagsværd
Aischa Burr København Ø
Elisabeth Lange København K
Birgitte Krogh Skanderborg
Agnar Strunk København s
Nønne Kragelund København S
Sven Kragelund Strunk København S
maja krüger thomsen Århus C
Nyasonge Martha Ntini Thomsen Århus C
sara østerby petersen Grenå
Silke Sif østerby petersen Grenå
Pialin Foo Grenaa
Ravn Foo Grenaa
Jasmilia Foo Grenaa
Almon Foo Grenaa
Sylivester Gambula Hvidovre
Madelene Sidenius Århus N
Benjamin Kalama Brønshøj
Ulf Baldrian Kudsk Harbo Glesborg
Dorthe Kudsk Harbo Glesborg
Balder Kudsk Harbo Glesborg
Abel Kudsk Harbo Glesborg
Ilder Kudsk Harbo Glesborg
Johannes Emil Rørbye Horsens
ole hastrup Brønshøj
Lærke Holst Allingåbro
Tristan Holst Allingåbro
Selja Holst Allingåbro
Jesper Holst Allingåbro
Tanja Nala Schmidt København Ø
Jazmina schmidt Senhadji København Ø
Maico Ezekiel Göteborg
Anita Gottlieb Odense SV
Dea Marie Kjeldsen Århus N
Michala Donkor København N
Siff Stephenson Viby J
Liv Jenjela Viby J
Luna Jenjela Viby J
Kay Hansen Århus V
Zoe Højgaard Århus V
Sander Steen Nielsen Grenaa
Nana Paulo Silkeborg
Sebastian Paulo Silkeborg
Emanuel Paulo Silkeborg
Anita Paulo Silkeborg
Kristian Klausen Silkeborg
Asger Brandt Nielsen Skanderborg
Nana Freja Keller Silkeborg
Renatus Shimba Augustine Aalborg
Fahir Yilmas Århus V
Majid Eskandari Århus V
Rasmus Bækgaard København N
Alfrida Maegaard Århus C
Aya Sine Maegaard Århus C
Ene Gro Stubsgaard Århus C
Eva Bernhardt København Ø
Dorthe Taudal Skørping
Patrick Lemonnier Skørping
Tobias Taudal Skørping
mikkel rieper-holm København N
noah mbizo rieper-holm dyani København N
János Detreköy København S
Michael K Struve Svendborg
Tobias Kühl København K
Vile Kühl København K
maria steffensen Skårup Fyn
Papaya Sofia Gren Thierry Skanderborg
Anne Louise madsen Aarhus
Cecilia Eline Lindsten Aarhus
Sigrid Amelia Lindsten Aarhus
Thomas Hessellund Nielsen Århus C
Noomi Fessahaie Århus C
le bjerregaard Viborg
lærke vilstrup Viborg
Tilde Klausen Viborg
Carla Klausen Viborg
Steffen Klausen Viborg
Henny Sloth Ørsted
”De Place, Bøgh & Gambula” Afrotrio Århus C
SHUNGU Afro Beat Århus C
Tonny Trifolikum Århus C
Hans-Olfert Kühl Odense C
Nadia Mansour Højbjerg
Aisha Mansour Højbjerg
Selma Mansour Højbjerg
Janie candie Jørgensen Højbjerg
Peder toft de Courcy Trustrup
Etienne Destilleuls Trustrup
Trine naja Kirketerp Struve Svendborg
Andrea Marie Kirketerp Struve Svendborg
Emmanuel Koranteng København K
Eliza Boye Mouritsen Åbyhøj
Makoye Mahyegu Harlev J
Willbert Musawa Harlev J
Bugekele Linus Harlev J
Thobias Bujashi Harlev J
Tobias Hillgaard Århus C
Samuel Gildas Annan København N
Kofi Blay Brabrand
Richard Addison København NV
Anders Jørgensen København K
Aske Sloth Hansen Bjerringbro
Jens Thorsen Lille Skensved
Rasmus Thorsen Lille Skensved
Koku Matunda Lille Skensved
Ryan Lakou Harlev J
Tobias Bujashi Harlev J
Niels Kilele Harlev J
Kjeld Friis Harlev J
Moudou Traore Harlev J
Jimmy Mhukayesango Harlev J
Cheikhou Diarra Harlev J
Frederik Nikolaj Sandfeld Hansen København S
Dorthea Mija Sosthenes Boyi København V
Kristian Lassen Viby J
Baggårdsmusikanterne Jacob, Sonni og Nina [ukendt postnr]
Romaric Anohi XX
Ole Miller Lystrup

23. - 30. juli 2016

Utamadunilejr 2016 Tilmelding arrangører/gratister

Tilmeldingsfrist: 15-07-2016, kl. 23:59

258 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.