Distance Navn Klub By
Halv maraton Motion Georg Lee Dann VRK Hvidovre
Halv maraton Motion Jens Schoustrup-Thomsen VRK Frederiksberg C
Halv maraton Motion Peter Reimer Osby
4,5 km Majken Jakobsen Odense C
Halv maraton Motion Mogens Vesterskov aarhus 1900 inlinere Ebeltoft
Halv maraton Motion Linda Jensen Esbjerg Inline Club Esbjerg N
4,5 km Amalie Nube VRK Brøndby
4,5 km Christoffer Nubr VRK Brøndby
Halv maraton Elite Nikolai Bjørklund Johansen NSK Haslev
Halv maraton Motion René Olsen Rolling Vikings Køge
Halv maraton Motion Stefan Quman Andersson Malmö City Skaters Dalby
Halv maraton Elite Steffen Seisbye VRK Brønshøj
Halv maraton Motion Charlotte Ehrhardt VRK København N
Halv maraton Motion Helle Bang VRK København V
kort børneløb Helena Glusted ORK Odense M
4,5 km Helena Glusted ORK Odense M
kort børneløb Hannah Glusted ORK Odense M
Halv maraton Motion Flemming Willumsen VRK Vanløse
kort børneløb Ludvig Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
kort børneløb Karla Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
Halv maraton Motion Susanne Sparre Sørensen Slagelse Inline Klub Slagelse
Halv maraton Motion Carsten Ree Hansen Slagelse Inline Klub Slagelse
Halv maraton Motion Julian Capilla VRK København SV
Halv maraton Motion ERIK BAUNEGÅRD VRK Valby
4,5 km Theis Rønsbo Lundsted VRK / VARK Frederiksberg
4,5 km Dicte Rønsbo Lundsted VRK / VARK Frederiksberg
Halv maraton Motion Jørgen Holmenlund VRK København N
Halv maraton Motion Mette Hannibal Hjørring
Halv maraton Elite Adrian Fjord ORK Odense C
Halv maraton Elite Ole Fjeldhagen Roskilde Ski klub Roskilde
Halv maraton Elite Jesper Abildgaard Næstved Speedskating Klub Holmegaard
kort børneløb Magnus Petersen Næstved Speedskating Klub Holmegaard
Halv maraton Elite Kaj Rahbek Næstved Speedskating Klub Næstved
Halv maraton Motion frank johannsen Roskilde Skiklub Roskilde
Halv maraton Motion Anders Engelbredt Roskilde Skiklub Roskilde
kort børneløb julie Snitgaard IC Aalborg svenstrup
kort børneløb Sofie Snitgaard IC-Aalborg Svenstrup
Halv maraton Motion Jens Steenstrup VRK København NV
Halv maraton Elite Tore Brynaa Rolling Vikings Hillerød
Halv maraton Motion Jesper Møller Jensen Næstved Skating Klub Herlufmagle
Halv maraton Motion Lisa Molander Rolling Vikings Kongens Lyngby
Halv maraton Motion Kåre Ledertoug Ballerup
Halv maraton Motion Drude Hundevadt Frederiksberg
Halv maraton Motion Laura Schipien Malmö City Skaters Malmö
Halv maraton Elite Michael Jørgensen ORK Odense NV
4,5 km Tanvi Gunda Vrk 2300
kort børneløb Venya Gunda Vrk 2300
Halv maraton Motion Ulla Haagen Søndergaard Aalborg SØ
4,5 km Varsha Dasoji VRK Brøndby
Kvart maraton Bala Dasoji VRK Brøndby
Halv maraton Elite Henrik Jørstad ORK Odense S
Halv maraton Motion Maja Behrmann Aalborg
Kvart maraton Thor Syberg Verhoef ORK Odense C
Halv maraton Elite Lukás Benedik RRTC København
Halv maraton Elite Lea kampp ORK Ferritslev Fyn
Halv maraton Motion Henrik Kampp ORK Ferritslev Fyn
4,5 km Clotilde Emma Skov Rolling Vikings Frederiksberg C
Halv maraton Motion Ingrid Berner Larsen St. merløse
Halv maraton Motion Nicolai Simmons Aarhus1900inlinere Århus C
Halv maraton Motion Jesper Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
4,5 km Anna Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
4,5 km Benjamin Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
kort børneløb Dicte Lempert Odense SV
4,5 km Sarah Hannibal Hjørring
Halv maraton Motion Charlotte Hebsgaard Andreasen IC Aalborg Aalborg
kort børneløb Signe Hebsgaard Andreasen IC Aalborg Aalborg
Halv maraton Elite Preben Luther Rolling Vikings/Rulnord Helsingør
Halv maraton Motion Mikkeline Luther Rolling Vikings/Rulnord Helsingør
Halv maraton Motion Maiken Klint Larsen VRK. m-nr 13871 Vipperød
Halv maraton Motion Ib B Larsen VRK. m-nr 13717 Holbæk
Halv maraton Elite Meik Heise Jørgensen VARK Brøndby Strand
4,5 km Julie Fink Odense SØ
Halv maraton Motion Simon Scott IC Aalborg Nørresundby
Halv maraton Motion Anna Cæcilie Blaabjerg-Knudsen ORK Odense M
Halv maraton Motion Lea Catarina Blaabjerg-Knudsen ORK Odense M
Kvart maraton Emma Katrine Jeppesen ORK Odense C
Halv maraton Motion ola Wikstrand Malmö City Skaters Malmö
4,5 km Clara Lasko-Eriksen Slagelse inline klub Slagelse
Halv maraton Motion Karina Lasko Slagelse inline klub Slagelse
Halv maraton Elite Katrine Lasko-Eriksen Slagelse inline klub Slagelse
Halv maraton Motion Peter Brandt Odense M
Halv maraton Elite Simon Bigler VARK Vallensbæk
Halv maraton Motion Kasper Wiberg Vesterbro Rulleskøjteklub Herlev
Halv maraton Elite Thor Lindsgaard Næstved Speedskating Klub Holmegaard
4,5 km Pernille Giesmann Køge
Halv maraton Motion Jesper Giesmann Køge
Halv maraton Elite Jocke Fernström IC Aalborg Göteborg

21. maj 2016

MatchMind Inline Race

Tilmeldingsfrist: 17-05-2016, kl. 23:59

87 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.