Navn Startnr Klub/hold By
Caroline Skaarup Frederiksværk
Marie Gjørtsvang Frederiksværk
Louise Guldager Frederiksværk
Pernille Skovgaard Skovtrold og familie Bagsværd
Oliver Londero Skovtrold og familie Bagsværd
Louise Londero Skovtrold og familie Bagsværd
Jonas Bjarnø Skovtrold og familie Bagsværd
Poul Erik Holmelund Zombicide Survivors Rødovre
Rune Printzlau Zombicide Survivors Frederiksberg
Alex Peter Christiansen Pestegnen Taastrup
Joen Hirsch Bernhagen Pestegnen Allerød
Kenneth Palle Bierlich Pestegnen Taastrup
Martin Rodian Mirzay Chirazi Pestegnen Farum
Irene Andersen The walking girls Stege
Michael Juhl Pedersen Pestegnen Vallensbæk Strand
Ulrik Vendel Nielsen Max Rager 2 Herlev
Morten Wiberg Pestegnen Frederiksberg C
Mikela Schmidt Wildcats Ballerup
Anne-Marie Nielsen Rasmussen Wildcats Greve
Annika Prang Sørensen Wildcats Greve
Brian Nielsen løb for livet Hedehusene
Michael Fini Frederichsen Team Dødsrus København Ø
Wicki Kobberup Dosdal-Feddersen løb for livet Kastrup
Dorthe Zurek løb for livet Ishøj
Kenneth Gotdfred Thorsen Hvidovre
Jeanette Gjermandsen Munksø løb for livet Hvidovre
Andreas Larsen OCR North Coast Runners Gilleleje
Rene Wass-Heilesen OCR North Coast Runners Græsted
Caroline Larsen OCR North Coast Runners Gilleleje
julie Wass-Heilesen OCR North Coast Runners Græsted
anne dorte duvier the walking runners Nakskov
thomas osbøl sørensen Team Zap Roskilde
christoffer osbøl sørensen Team Zap Roskilde
lean monnerup toft Team Zap roskilde
Mathilde Pedersen team Rick Glostrup
Lars Pedersen Stiv kuling Glostrup
Annette Madsen Kalundborg
Ulrik Svanlundh The Nobrainerz Taastrup
Jacob Duvier The Nobrainerz Askeby
Simon Lundbøl The Nobrainerz Nykøbing F
Bente Oure The Nobrainerz Stege
Rie Londero Skovtrold og familie Bagsværd
Vigga Londero Skovtrold og familie Bagsværd
Stefano Londero Skovtrold og familie Bagsværd
Lasse Kürstein Skovtrold og familie Bagsværd
Henriette Torp-Lind Skovtrold og familie Bagsværd
Team Mette Mette Team Mette Hillerød
Team Mette Jimmi Team Mette Hillerød
Team Mette Valdemar Team Mette Hillerød
Jan Bolmeson Bolmesons Malmö
Caroline Bolmeson Bolmesons Malmö
Thomas Bolmeson Bolmesons Malmö
Malin Winqvist Bolmesons Malmö
Ricky Carlsson Team pikken Frederiksberg
Tommy Rudberg Team pikken Frederiksberg
Nicklas Thor Team pikken Smørum
Alan Stig Pedersen Danish Zombie Defenders Valby
Tom Svensson Danish Zombie Defenders Hvidovre
Sebastian Nielsen Lovens lange ben Vallensbæk Strand
Jesper Gravesen Lovens lange ben Roskilde
Lasse Lunding Team Michonne København Ø
Mikkel Vang Rasmussen Team Michonne Valby
Johan Messeri Team Michonne København NV
Sylvester Sibbern Ruskol Team Ruskol Frederiksberg
Malene Ruskol Team Ruskol Frederiksberg
Annitta Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Cecilie Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Jan Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Mette Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
daniel Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Klaus Frederiksen Aalborg SV
Daniel Schødts Martin og Martin KalundborgKalundborg
Julie Lihme Martin og Martin Kalundborg
Martin Lihme Martin og Martin Kalundborg
Martin Schødts Martin og Martin Kalundborg
Dorte Engelund Thybring Team Thybring Vallensbæk
Mia Kiholm Team Thybring Vallensbæk Strand
Robert Bødker De fede skal svede Solrød Strand
Tue Bødker De fede skal svede Solrød Strand
Marie Schultz Madsen Larmende død Frederikssund
Kim Reynolds Larmende død København S
Emilie Holt Kagebanden København NV
Jesper Christensen Kagebanden København NV
Charlotte Hansen Kagebanden Hellerup
Tine Nielsen Lovens lange ben Vallensbæk Strand
Bjsrne Djurhuus Lovens lange ben Vanløse
Mette Scriver Hellested Friskole Hårlev
Brian Scriver Hellested Friskole Hårlev
Nicolai Scriver Hellested Friskole Hårlev
Thomas Hornett Hellested Friskole Hårlev
Alexander Birch Olsen Hellested Friskole Hårlev
Alexander Hedebo Vest-Hansen Hellested Friskole Hårlev
Carl Emil Kruse Hellested Friskole Karise
Frederik Jeppesen Hellested Friskole Haslev
Jakob Mathiesen Hellested Friskole Hårlev
Malthe Winther Karlsen Hellested Friskole Tureby
Rinus Senker Tvede Hellested Friskole Store Heddinge
Martin Kruse Hellested Friskole Karise
Oliver Ern i får os aldrig Valby
Anne-Mette Ern i får os aldrig Glostrup
Bjørn The Slayer Team LKM København K
Peter Krog-Meyer Team LKM København K
Mike Mejdal Hansen Bara
Jette Mejdal Bara
Lea Mejdal Bara
Poul Ingwersen Don't feed the Zombie Vanløse
Jannie Risvad Nielsen Don't feed the Zombie Rødovre
Mette Nisbeth Hansen Don't feed the Zombie Vanløse
Marianne Syhler Team død Kongens Lyngby
Maja Hansen Team død Slagelse
Sussie Thygesen Team død Rødovre
kathrine Levald Stiv kuling Skovlunde
Rafael Levald team Rick Skovlunde
Janni Munk Byø Lejre
Malou Sørensen Lejre
Emma Dahl-Byø Lejre
Michael Mikkelsen Team død Kongens Lyngby
Pelle Marker Visma København V
Dan Møller Team Zap Haslev
Kenny Tirkov Team Zap Dyssegård
Amanda Jensen Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Martin Neesby Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Rene Danielsen Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Alice Zabell Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Janni Ilsing Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Kristian Munk Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Yannick Holm Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Jonas Stokholm Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Melissa Ubbe Opholdsstedet Aabrinken Tureby
Daniel Østergaard Inquisitors Roskilde
Niels Molin Inquisitors Roskilde
Benjamin Sværke Inquisitors Roskilde
Emilia Molin Inquisitors Roskilde
Casper Molin Inquisitors Roskilde
Marco Østergaard Inquisitors Roskilde
Sara Elise Dahl Team Waterloose Vanløse
Joen Jay Dahl Team Waterloose Vanløse
Marck Butler The Fighting Mongooses Valby
Sebastian Hansen The Fighting Mongooses Århus C
Andreas Houmann The Fighting Mongooses Risskov
Lasse Pedersen The Fighting Mongooses København NV
Lasse Rasmussen The Fighting Mongooses Viborg
Niklas Wang The Fighting Mongooses Skovlunde
Gustav Majggard Death Army København Ø
Natasha Stille Death Army København Ø
Mark Hollier Death Army København Ø
Emil Edsen-Johansen TEP Hvidovre
Joachim Anastasios Christiansen TEP Hvidovre
Mark Topper TEP Hvidovre
Christian Hahn Frederiksberg C
Oskar Hahn Frederiksberg C
Konrad Hahn Frederiksberg C
Henrik Vestergaard Team Glenn deceased København V
Danny Stilling Team Glenn deceased Skibby
Thomas Harmon Team Glenn deceased Amager
Claus Larsen Team Glenn deceased Søborg
Jeanett Rommedahl Team Glenn deceased Amager
alma Levald Stiv kuling Skovlunde
Martin Stæhr Stæhr Hillerød
Jonathan Stæhr Stæhr Hillerød
Tinne Hjerrild Jakobsen Hungrende zombier som elsker løberkød København Ø
David Hjerrild Jakobsen Hungrende zombier som elsker løberkød København Ø
Tristan Højrup Faravola Hungrende zombier som elsker løberkød Vallensbæk Strand
Lisbeth Højrup Faravola Hungrende zombier som elsker løberkød Vallensbæk Strand
Andreas Schylander The Hullks Luleå
Maja Bernhardsson The Hullks Malmö
Sara Arildsson The Hullks Malmö
Allan Thomsen FORMATION Roskilde
Sascha Thomsen FORMATION Roskilde
Sarah Thomsen FORMATION Roskilde
Lars Steensen Petersen FORMATION Roskilde
Kathrine Jørgensen FORMATION Roskilde
Mette Wedenborg FORMATION Roskilde
Mike Grønvall FORMATION Roskilde
Carsten Charpentier Herrehom FORMATION Roskilde
Sune Kærgaard Sørensen FORMATION Roskilde
Thomas Frank Petersen Hardriding rainbow unicorn masters København V
Rune Tangaa Stærkjær Hardriding rainbow unicorn masters Hedehusene
Camilla Bentsen Familien Bentsen Næstved
Michelle Bentsen Familien Bentsen Næstved
Karina Bentsen Familien Bentsen Næstved
Peter Dobronyi Team flygt København S
Thomas Faarup Team Faarup Hvidovre
Ane Faarup Team Faarup Korsør
Jon Faarup Team Faarup Korsør
Jan Friborg Kagebanden Gentofte
Kenneth Jensen The siblings Aalborg
Lene Iwersen The siblings Måløv
Katja Jensen The siblings Risskov
Torben Sølbeck Rasmussen Rule No. 1 Værløse
Christian Orthmann Rule No. 1 Kongens Lyngby
Mia M. Lykke Skov Taastrup
Hula Hula Ninjas #1 Hula Hula Ninjas Helsingør
Hula Hula Ninjas #2 Hula Hula Ninjas Helsingør
Martin Iskou Olsen Brødrene Salmiak København S
Nicklas Søjbjerg Brødrene Salmiak Brønshøj
Tommy Pedersen Team Taka Sønderborg
Emma Freja Pedersen Team Taka Sønderborg
Johanne Pedersen Team Taka Sønderborg
Katinka Pedersen Team Taka Sønderborg
LIne Cecilie Bjerregaard Pabjin Sorgenfri København NV
Siff Storm Sorgenfri København NV
Rasmus Frederiksen sorgenfri Stege
Dannie Christensen Tosserne Regstrup
Niels Bernhardt Tosserne Brønshøj
Sasha Bernhardt Tosserne København NV
Lauritz Kofod Tosserne Valby
Pernille Sisse Jensen Christensen Tosserne Kalundborg
Vibeke Knudsen Team flygt København N
Sissel Egede-Pedersen Nykøbing F
Jakob Hermansen Hvalsø Hvalsø
Helen Hermansen Hvalsø Hvalsø
Bitten Persson Hvalsø Hvalsø
Finn Hansen Hvalsø Roskilde
Joel Sjöblom Helsingborg Zombierunners Helsingborg
Marcus Allerbo Helsingborg Zombierunners Helsingborg
Daniel Sjöblom Helsingborg Zombierunners Helsingborg
Filip Allerbo Helsingborg Zombierunners Helsingborg
Ebba Allerbo Helsingborg Zombierunners Helsingborg
Kari Petersen Hvalsø Hvalsø
Søren Petersen Hvalsø Hvalsø
Melanie Gregersen The Living Runners København S
Nick Gabriel The Living Runners København S
Frederik Tejnø Hvidovre
Josefine Mikuta Poulsen København N
Jesper Ole Andersen Frederiksberg
Jimmy Frederiksen Sorgenfri Nykøbing F
Kasper Billing Team FB Kastrup
Anton Frydensberg-Billing Team FB Kastrup
Niklas Frydensberg-Billing Team FB Kastrup
Lena Frydensberg-Holm Team FB Kastrup
Ninna Jensen Zombizzles Svendborg
Jannick Munck Zombizzles Viby J
Lone Olsen Killerzz Hundested
Victor Haaning Olsen Killerzz Hundested
Dorthe Faber Killerzz Hundested
Lauge Schlifer Gengangerne København K
Jan Skjoldborg Brandt Christensen Gengangerne København K
Trine Lentz-Matthiassen Team Zig Zag Hvidovre
Kenneth Lentz-Matthiassen Team Zig Zag Hvidovre
Rasmine Matthiassen Team Zig Zag Bogø By
Regitze Matthiassen Team Zig Zag Bogø By
Martin Matthiassen Team Zig Zag Bogø By
Jesper Lentz Team Zig Zag Hvidovre
Lise Lewalski Nightbreed Albertslund
Bettina Bredøl Fresh Meat Gilleleje
Tobias Lessel Fresh Meat Gilleleje
Sara Bejerholm Fresh Meat Gilleleje
Sofie Grum Ford Fresh Meat Gilleleje
Eva Marie Bejerholm Jensen Fresh Meat Gilleleje
Maria Monrad Melskens Fresh Meat Gilleleje
Patrick Holst Madsen Da ZoombZ Greve
Wendy Kim Dam Da ZoombZ Greve
Jinnie Kim Da ZoombZ Greve
Sebastian Lira Da ZoombZ Taastrup
Michael Madsen Da ZoombZ Greve
Marianne Madsen Da ZoombZ Greve
Jesper Dahlquist Glostrup
Valdemar Dahlquist Glostrup
Brian Sommer Med næb og klør Præstø
Frederik Larsen Med næb og klør Køge
Marcus Andresen Ballerup
Victoria Brandsborg Ballerup
Kristoffer Nielsen Køge
Pernille Madsen Da ZoombZ Greve
Kristoffer Madsen Da ZoombZ Greve
Silas Madsen Da ZoombZ Greve
Brian Ranch Da ZoombZ Greve
Peter Helweg Rasmussen Da ZoombZ Virum
Spasja Larsen Da ZoombZ Taastrup
Jesper Hjarsen Team Meat Dyssegård
Dennis Jensen Lea og far Greve
Lea Szatanik Lea og far Greve
Martin Svendsen PetersHelte Albertslund
Anders Jessen Wankers København S
Martin Jessen Wankers Gadstrup
Jonas Nielsen Wankers Hvalsø
Kasper Lund Wessmann Wankers Brøndby
Jimmi Wong Wankers Greve
Simon Holm Petershelte København V
Lili Britt Jacobsen København N
Janni Pia Hansen Ballerup
michael poulsen Petershelte København V
Kasia Hjulsager ZOR Kastrup
Isabella Hjulsager ZOR Kastrup
Clara Gregersen ZOR Søborg
Maria Hassing Kerr ZOR Søborg
Lea Gregersen ZOR Søborg
Peter Bengtsen PetersHelte København V
John Skovgaard The Skovgaards Ølstykke
Nicolaj Danielsson Punisher Frederiksberg
Isaac Danielsson Punisher Frederiksberg
mikkel sass Hunters Aalborg
lars Jakobsen Hunters Hals
Mikkel jakobsen Hunters Hals
Tanya Vest Zombiespas Veksø Sjælland
Liza Engkilde Zombiespas Allerød
Jannick Nielsen Zombiespas Hvalsø
Søren Engkilde Zombiespas Allerød
Sebastian Nystrup Zombiespas Hillerød
Louise Just Zombiespas Allerød
Carsten Hempel Zombiespas København NV
Jeppe Boring #1 Boring Murphy Glostrup
Ila Boring Murphy #2 Boring Murphy Glostrup
Mette Henriksen NO FEAR Glostrup
Anja Sørensen NO FEAR Glostrup
Annie Jensen NO FEAR Glostrup
Mette Jensen NO FEAR Glostrup
Elisabeth Kjærbo NO FEAR Glostrup
Matthias Jensen NO FEAR Glostrup
Svensken #1 Svensken Græsted
Svensken #2 Svensken Græsted
Svensken #3 Svensken Græsted
Rune Steffensen Teglerne Frederiksberg
Lene Bleis Teglerne København S
Lone Christiansen Teglerne Hørsholm
Frederik Diget Jensen Teglerne Brønshøj
Ulla Hansen Teglerne Allerød
Christian Kofod Tølløse
Rabbitzz #1 Rabbitzz Virum
Rabbitzz #2 Rabbitzz Virum
Ulla Bodekær Jacobsen Mørkelygten Ringsted
Maria Teilmann Pedersen Mørkelygten Strøby
Oliver Schellerup The killer zombies Albertslund
Carl Emil Benian halvvejs Brønshøj
Luise Marie Bekker Vanløse
Anna Martinsen AA København NV
Anette Martinsen AA København NV
Lisa Andersen zombie survivors Charlottenlund
Christine Pepke Gunnarson zombie survivors Charlottenlund
Astrid Thomas København Ø
Trine Albøger Sørensen Vallensbæk Strand
John John Albøger Sørensen Vallensbæk Strand
Kasper Albøger sørensen Vallensbæk Strand
Nicholai Albøger sørensen Vallensbæk Strand
Philip Prince Engelsen zombie spritnerz Nivå
Peter Engelsen zombie spritnerz Nivå
René Torp Virksomhedens måleudstyr Pandrup
kristoffer jacobsen Virksomhedens måleudstyr frederikshavn
Kenneth Torp Virksomhedens måleudstyr Pandrup
Charlotte Hansen V1ogC2 Frederiksberg C
Vibeke Thomsen Kaffelafferne Hvalsø
Anton Vadsholt team vadsholt Søborg
Susanne Almdal Vadsholt team vadsholt Søborg
Michael Møller Team Dødsrus Kongens Lyngby
Magnus Møller Team Dødsrus Kongens Lyngby
Anders Vinther Ørberg Team Dødsrus Værløse
Kirsten Ørberg Team Dødsrus Værløse
Martha Tidemann Team Tidemann Glostrup
Esther Tidemann Team Tidemann Glostrup
Marie Oddershede Greve
M. HILLEMANN-JENSEN Zombie Killers København Ø
M. HILLEMANN-JENSEN Zombie Killers København Ø
Stine Staal Michonnes engle Kongens Lyngby
Torben Pilgaard Madsen Michonnes engle Kongens Lyngby
David Staal Madsen Michonnes engle Kongens Lyngby
Annelie Lund Rødovre
Freja Schmidt De Blødende Bangebukse Smørum
Nikolai Bendix De Blødende Bangebukse Smørum
Katja Jensen De Blødende Bangebukse Smørum
Tejs Berthesen Hr & Fru DK København S
Ditte Knudsen Hr & Fru DK København S
Anton Tellefsen Thingholm Valby
Pia Tellefsen Thingholm Valby
Anders Thingholm Thingholm Valby
Markus Williams Team Dødsrus Kongens Lyngby
Marie Hagman Teglerne København K
Julie Blunck.dk Slagelse
Mick Drewsen København S
Karen Sophie Jensen København S
Maja Kristensen Næstved
Lars Bartel Beware of Bathrooms Vanløse
Alexander Biehl Beware of Bathrooms Vallensbæk
Jesper svag i pølsen Kissow Beware of Bathrooms Vanløse
Anita Gudmandsen Tikøb
Christian Gudmandsen Tikøb
Sebastian Gudmandsen Tikøb
Fie Støvelbæk Albertslund
Ida Støvelbæk Albertslund
Tine Grønkjær Gøth Team GG Gørlev
Mikkel Grønkjær Gøth Team GG Gørlev
Bo Hansen Pipville Fuglebjerg
Gitte Hansen Pipville Fuglebjerg
Mie Hansen Pipville Fuglebjerg
Sara Hansen Pipville Fuglebjerg
Rokke Møller Tudse Squad Hellerup
Tudse Cederberg Tudse Squad Valby
Lille tusse Venn Tudse Squad Hørsholm
Hanne Christoffersen Høng
Søren Lynge Zombie killers Ballerup
Fabiola Christensen Zombie killers København Ø
Jill Anderson Ølstykke
Tej nielsen Team continental Tappernøje
Frank Edevardsen Team continental Tappernøje
Darnell Larsen Team Continental Kastrup
Maiken Sonne Nielsen Høng
Birger Jensen Team continental København S
Monica Lira Da ZoombZ København S
Annette Jensen Team Extra Død Brøndby Strand
Benny Jensen Team Extra Død Brøndby Strand
Susanne Uldall Team Extra Død Brøndby Strand
Carina Andersen Team Extra Død Vallensbæk
Per Frederiksen Team Extra Død Vallensbæk Strand
Anette Duckert Team Extra Død Vallensbæk Strand
Kent Aabjerg Team Extra Død Vallensbæk Strand
Diana Kathleen Kasmir-Nielsen Hvidovre
Dorte Svendsen Dyssegård
Jeppe Nielsen Aars
Christian Rohde SeriousZombieSlayers Frederiksberg
Hula Hula Ninjas #3 Hula Hula Ninjas Helsingør
Heidi Madsen Greve
Christa Søborg Slagelse
Lærke Rolskov Frederiksberg
Mette Eriksen The walking girls Vordingborg
Karolina Brodowska The walking girls Stege
Agnieszka Giemza The walking girls Vordingborg
Orathai Olsen Mekpan The walking girls Mern
ulla johansen Brøndby
emilie johansen Fearless Girls Brøndby
Celine johansen Fearless Girls Brøndby
Kia Simonia Gatz Fearless Girls Brøndby
Sofie Larsen Fearless Girls Brøndby
Stine Ingemann Thomsen HIT Århus C
Michael Hegelund HIT Århus C
Kim Nielsen Team Continental Kastrup
Kamma Vedel Team Kamma Chameleon Vanløse
Steffen Nielsen Team Kamma Chameleon Vanløse
Paula Vedel Team Kamma Chameleon Ballerup
Ulrik Langen Frederiksberg C
Johannes Sophus Dohlmann Langen Frederiksberg C
Maria Dohlmann Frederiksberg C
Nina Jensen Dead Bones Valby
Henriette Blemholt Dead Bones Skovlunde
Ditte Moseholm Olsen Dead Bones Næstved
Sanne Erlingsson Vesterborg
Mikkel Mertz Lovens lange ben Vallensbæk
Bettina Langsted løb for livet Kastrup
Carina Wedel løb for livet Kastrup
Signe Juul Team Herman Kastrup
Annika Juul Knudsen Team Herman Kastrup
Karina Jørgensen Team Herman Herfølge
Jonas Haupt Sivertsen Vig
Maria Nielsen NIelsens fra Gørlev Gørlev
Christian Nielsen Nielsens fra Gørlev Gørlev
mikkel Nielsen NIelsens fra Gørlev Gørlev
Maxwell Hartman Max Rager 2 Kongens Lyngby
John Parbst Run Parbst, run! København Ø
Allan Parbst Run Parbst, run! København SV
Louise Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Pascale Heilberg Team Heilberg København N
Allan Johansson Næstved
Ulrik Hansen UNITEDweSTAND Søborg
Felix Østergaard UNITEDweSTAND Søborg
Felicia Østergaard UNITEDweSTAND Søborg
Emil Kantong Ranum UNITEDweSTAND Frederiksberg C
Emil V Maraldo halvvejs Brønshøj
Jakob Maraldo halvvejs Brønshøj
Tine Hansen Kastrup
Mille Hansen Kastrup
Sara Englund De sidste skal blive de første Bagsværd
Aske Frost De sidste skal blive de første Farum
Peter Frost De sidste skal blive de første Bagsværd
Magnus Antonsen ValbyZombierne Valby
Isabella Christoffersen Høng
Sally Taha Stiv kuling Store Heddinge
Asbjørn Ingemann Kern Berger Team Berger Tarm
Adrian Peter Kern Berger Team Berger Tarm
Eva Maria Kern Berger Team Berger Tarm
Anthony Kern Berger Team Berger Tarm
Betina Svendsen The Zombie Fighters København N
Johnas Monefeldt The Zombie Fighters København N
Johan Topp The Zombie Fighters København N
Vadim Gorbachev The Zombie Fighters København N
Hanna Samuelsen ValbyZombierne Valby
Nadina Lugonic Catch Me IF You Can Søborg
Edis Lugonic Catch Me IF You Can Søborg
Annie Christensen AC & søn Frederiksværk
Mads Christensen AC & søn Frederiksværk
Maria Kudsk Sahl Team Flygt Helsingør
Ronja Sahl Team Flygt Helsingør
Lasse Sahl Kudsk Team Flygt Helsingør
jonathan Kudsk Team Flygt Helsingør
Sebastian Kudsk Team Flygt Helsingør
Eva Pedersen Geelsgårdskolen Tikøb
Brian Nissen Bjørnby Geelsgårdskolen Vallensbæk Strand
Dorthe Ulstrup AspIT Sønderjylland Aabenraa
Jesper Lade Mathiesen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Ronni Heuckendorff Hansen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Jakob Nørrelykke Iversen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Daniel Giversen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Morten Hejn Lorentzen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Jack Thomsen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Leon Sievertsen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Jakob Ladegaard Møller AspIT Sønderjylland Aabenraa
Rasmus Bejder AspIT Sønderjylland Aabenraa
Patrick Chaluppa AspIT Sønderjylland Aabenraa
Max Borgvold AspIT Sønderjylland Aabenraa
Andreas Hansen AspIT Sønderjylland Aabenraa
Thomas Gottschalk AspIT Sønderjylland Aabenraa
Bolette Richter AspIT Sønderjylland Aabenraa
Nora Emilie Fuglsang The Walking Birds Skovlunde
Carina Hansen The Walking Birds Skovlunde
Charlotte Fuglsang The Walking Birds Skovlunde
Morten Fuglsang The Walking Birds Skovlunde
Annika Duvier The walking Runners Dannemare
Stine Lassen Teglerne Måløv
Lena Klostergaard Pedersen Valby
Girl power #1 Girl power Faxe
Girl power #2 Girl power Hårlev
Rune Synnestvedt Synnestvedt Greve
Thea Synnestvedt Synnestvedt Greve
Sirius Synnestvedt Synnestvedt Greve
Lasse Nørregren Zombie Hunters Hillerød
Sanne Dyhr-Nielsen Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Ditte Ditte Graff Ebbesen Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Jonathan Hedegaard Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Margrethe Dyhr-Nielsen Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Jens Dyhr-Nielsen Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Axel Dyhr-Nielsen Team Bad Ass Jystrup Midtsj
Silas Rønn Zombie Hunters Køge
Didde Rønn Zombie Hunters Køge
Christian Ørnbøl Larsen Team Stonehenge København S
David Odgaard Ravn Team Stonehenge København Ø
Peter Fenger Lund Team Stonehenge København S
Lasse Nivø Team Stonehenge Kastrup
Diana Nielsen Geelsgårdskolen Allerød
Katja Bork-nielsen Vallensbæk
Carsten Overgaard Ølstykke
Christian Walter Overgaard Ølstykke
Camilla Larsen København S
Eva Bansler Murerlaugets Sjufter København N
Britt Vestergaard Murerlaugets Sjufter Valby
Brian Skovgaard Hansen Murerlaugets Sjufter Århus C
Anders Skovgaard Bach Murerlaugets Sjufter Valby
Kim Helsted Team Svedbuks Hillerød
Benjamin Smith Rødovre
Klaus Wind halvvejs Brønshøj
Villads Wind halvvejs Brønshøj
Zander Campbell Paulsen Greek Vikings Brønshøj
Maria Campbell Greek Vikings Brønshøj
Amanda Sonne Herning
Stine Sonne The Living Runders Stenløse
Louise Steenbrandt KarvaSteen Allerød
Lotte Karva Hagen KarvaSteen Albertslund
Frank "Coach" Wassini Jensen Left 4 dead 2 Hørsholm
Andrew Borg Cardona Eye Of Terror København K
Karolina Arancibiova Eye Of Terror Vanløse
Matthew Borg Cardona Eye Of Terror San Gwann
Silas Laursen Havdrupzombierne Brønshøj
Vitus Laursen Havdrupzombierne Brønshøj
Frederik Roed Havdrupzombierne Brønshøj
Jonas Nielsen The Z Team Glostrup
Daniel Nielsen The Z Team Glostrup
Ulrik Nielsen The Z Team Glostrup
Rikke Skouboe Team Capotron Kongens Lyngby
Casper Skouboe Bloch Team Capotron Kongens Lyngby
Sanne Fraas Petershelte Albertslund
Malthe Carl halvvejs Brønshøj
Hector Thyrring Left 4 dead 2 Hørsholm
Britt Jensen Left 4 dead 2 Hørsholm
Ingvar Olsen Hvidovre
Sheena Jessen Chokolade Asnæs
Daniella Jessen Chokolade Asnæs
Niklas Therkildsen Taastrup
Esben Mærkedahl Justesen Vanløse
Senia Milling kragesteen Borup
Camilla knigge Herlev
Nina Weber Lindahl Bagsværd
Daniel Jans-Pedersen København S
Pernille Vesterløkke Peters helte Albertslund
Anja Holmøe Monaghan Peters helte Albertslund
Martin Klitgaard Rytter Peters Helte Albertslund
Anton Ingstrup Tonsberg Dræbersneglene Valby
Georg Staal Dræbersneglene Brønshøj
Amalie Nielsen Dræbersneglene Valby
Catrine Jakobsen Kyllingerne Kongens Lyngby
Rosa Marie Dalsgaard Jakobsen Kyllingerne Kongens Lyngby
Ida Olivarius Kyllingerne Kongens Lyngby
Anna Holst Nielsen Team Pinky 84 Birkerød
Maria Isabel Skov Binderup Team Pinky 84 København S
Mette Blunck Brodthagen Dianalund
Laila Clausen Stiv kuling Greve
Nicklas Lauritsen Ishøj
Frederik Folmann Ishøj
Julius Frostholm Fogtmann RunAway Hvidovre
Thomas Frostholm Fogtmann RunAway Hvidovre
Claus Bøge Olsen De frygtløse fra Ganløse Stenløse
Jonas Jeanty Goldschadt De frygtløse fra Ganløse Stenløse
Xander Sterup Simonsen Ishøj
Helena Halberg Søndersøvej Gentofte
Sine Halberg Søndersøvej Gentofte
Lukas Halberg Søndersøvej Gentofte
Carla Bonne Søndersøvej Hellerup
Nicolai Bonne Søndersøvej Hellerup
Ditte Nielsen Minions Dragør
Mariane Cooper Minions Kastrup
Mie Hagedorn Minions Dragør
Luis Martin Syhler Taastrup
Monica Jacobsen Always Awesome Brabrand
Frederik Jacobsen Always Awesome Brabrand
Emmer Jacobsen Always Awesome Brabrand
Nadia Meinche Always Awesome Brabrand
Emilia Hellerup Always Awesome Brabrand
Mona Petersen Gilleleje
Johann Lisse Jakobsen The brave brothers Vanløse
Noah Lisse Jakobsen The brave brothers Vanløse
Jakob Lisse Jakobsen The brave brothers Vanløse
Troels Bak Andersen Netcompany Århus C
Lasse Karlsson Brothers in Arms Frederikssund
Frank Larsen Brothers in Arms Jystrup Midtsj
Johannes Wichmann zombie spritnerz Humlebæk
Gustav Reifling Allerød
Martin Rasmussen The Walking Runners Nakskov
Ida Agner Clausen Albertslund
Charlotte Norup Sakskøbing
Trond Ivar Hegge Oslo
Matthew Howe The Running Dead Allerød
Arend Steenbergen The Running Dead København N
Brian Hinrup The Running Dead København SV
johannes laurent RED Glostrup
Andreas Illum Team Illum København Ø
Freya Illum Team Illum København Ø
Camilla Lyngstrøm Rasch Team Zombieland Søborg
Luke Lyngstrøm Rasch Team Zombieland Søborg
Running dead #1 Running dead Vallensbæk
Running dead #2 Running dead Vallensbæk
Running dead #3 Running dead Vallensbæk
Running dead #4 Running dead Albertslund
Running dead #5 Running dead Albertslund
SImon Savine ant1sim0n Frederiksberg C
Antoine Savine ant1sim0n Frederiksberg C
Rasmus van der Burg RED Frederiksberg
Heidi Grønbæk Jensen Hedehusene
Aksel Jensen Hedehusene
Jonas Laurent RED Ballerup
Andreas Gredal RED Valby
Rikke Fejerskov københavn n
Lone Jacobsen Tøserne fra Ølstykke Ølstykke
Pernille Olesen Tøserne fra Ølstykke Ølstykke
Dianna Sjødahl Familien Bentsen Kastrup
Mathilde Mørch København S
Snorre Mørch København S
Dennis Wichmann Wichmann Boyz Greve
Mathias Wichmann Wichmann Boyz Greve
Magnus Wichmann Wichmann Boyz Greve
Mads Christiansen M&M'S Roskilde
Sander Dam Christensen M&M'S Roskilde
Marie Christensen M&M'S Roskilde
Iben Schmidt Jensen Brosters København K
Laura Schmidt Jensen Brosters København K
Andreas Schmidt Jensen Brosters København K
Kenneth Zimakoff RED Valby
Kæft #1 Kæft Gentofte
Kæft #2 Kæft Gentofte
Sune Riedel Stensved
Ea Vinter Vinter Vallensbæk
Maia Avnbo Vinter Dianalund
Sune Gjerding The leftovers København N
Niels Gjerding The leftovers Frederiksberg
Samuel Monaghan Peters Helte Albertslund
Katrine Johnsen SeriousZombieSlayers København V
Esben Grage SeriousZombieSlayers København V
Sigurd H. Johnsen SeriousZombieSlayers København V
Maja Krølner Krølner Holte
Anna Alberte Krølner Holte
skålhovederne #1 skålhovederne Charlottenlund
skålhovederne #2 skålhovederne Charlottenlund
skålhovederne #3 skålhovederne Charlottenlund
La Familia Gringo #1 La Familia Gringo Hvidovre
La Familia Gringo #2 La Familia Gringo Hvidovre
Valdemar Ingemann Team Zombie Runners Værløse
Lars Ingemann Team Zombie Runners Værløse
Nathaniel Ingemann Team Zombie Runners Værløse
Nicklas Lysthøj Farum
Thomas Lysthøj Farum
Jesper Häuser Häuser Hvidovre
Marius Thorup Häuser Offenberg Häuser Hvidovre
Vicky Jacobsen Zombiespas Hørve
Camilla Synnøve Zombiespas Vig
Kasper Heinicke Heinicke & Jensen København V
Anna Heinicke Heinicke & Jensen København V
Nor Jensen Heinicke & Jensen Sorø
Jacob Boje-Andersen Brønshøj
Tobias Boje-Andersen Brønshøj
Tobias Ugly ZombieKiller Roskilde
Nora Dark Power ZombieKiller Roskilde
Kristine Mad Dog ZombieKiller Roskilde
Jake Henricks Rabbitzz Virum
Sørine Gradholt Karlsson Unicorn Soulmates Vanløse
Carina Gradholt Karlsson Unicorn Soulmates Vanløse
Mikkel Glad Zombieboyzzz Jyderup
Hans Kristian Clausen Zombieboyzzz Holbæk
Kjartan Clausen Zombieboyzzz Frederiksberg C
Suzi Stenberg Team Slime Rangers Kalvehave
Charlie Stenberg Team Slime Rangers Kalvehave
Katja Elberg KatjaLineKarl Hørsholm
Line Elberg Høier KatjaLineKarl Hørsholm
Karl Elberg Høier KatjaLineKarl Hørsholm
Katharina Schniegler Fredensborg
Sebastian Frederiksen Fredensborg
Ruben Devantier Team Braindead København NV
Astrid Häder Team Braindead Brønshøj
Sune Schlott ZombieSchlott Karlslunde
Savannah Schlott ZombieSchlott Karlslunde
Elisabeth Jensen Halvvejs Brøndby Strand
Brian Munkeboe Trolling Unicorns Hillerød
Tessa Hornsyld Trolling Unicorns Hundested
Jannie Munkeboe Viking Trolling Unicorns Hundested
Rikke Hansen Svigerinderne Kalundborg
Henriette Christiansen Svigerinderne Kalundborg
Rikke Traantoft Glostrup
Henrik Kejser GlostrupGlostrup
Noah Kejser Glostrup
Sune Mølgård Faber The Running Living Hvalsø
Skjold Malte Faber The Running Living Hvalsø
Sune Lundby Rasborg The Running Living Bagsværd
Jan Ritzau Running Ritzaus Valby
Andreas Ritzau Running Ritzaus Køge
Alexander Johnsson Team no no it's for you Albertslund
Jannik Jensen Team no no it's for you Frederiksberg
Jonas Johnsson Team no no it's for you Albertslund
Jimmy Madsen Dragør
Daniel Kaas Nyborg
Lars Jacobsen Pust og Støn Hvidovre
Tina Andersen Pust og Støn Rødovre
Kaj Bello Jantzen København NV
Ulrik Jantzen København NV
Bastian Ingemann Team Zombie Runners København K
Anja Nørrelset Vordingborg
Mathias Nørrelset Vordingborg
Silje Erika Faber The Running Living Hvalsø
Gisla Soltau Faber The Running Living Hvalsø
Maria Pedersen København S
Anja Jørgensen København V
Anders Nielsen BeerZombies Roskilde
Henriette Wagner BeerZombies Rødovre
Jesper Kjær Hansen BeerZombies Frederiksberg
Ole Vagnkilde Roskilde
Anja Vagnkilde Roskilde
Rasmus Kjøller Hillerød
Rosalia Krzesinski Søborg
valdemar ahrenkiel koch Brønshøj
Henrik Esbensen Frederiksberg
Nanna Amalie Esbensen Frederiksberg
Lasse Thalberg København N
Maria Skovgaard The Skovgaards Ølstykke
Caroline Skovgaard The Skovgaards Ølstykke
Philip Wedeby Wedeby Brøndby
Thomas Bay Wedeby Wedeby Brøndby
Jan Jerina København S
William Laursen Team Laursen Dragør
Rune Laursen Team Laursen Dragør
Sarah Vibskov Stenløse
Hector Costigan Dræbersneglerne Greve
Lars Lin Villebaek Med næb og klør Fjenneslev
Thurs Mann The Running Dead Team Skovlunde
Viktor Orion Hartmann The Running Dead Team Skovlunde
sif mann The Running Dead Team skovlunde
silja mann The Running Dead Team Skovlunde
jesper mann The Running Dead Team skovlunde
Pil Hartmann The Running Dead Team Skovlunde
Anton Sirius Hartmann The Running Dead Team Skovlunde
Thomas Vilberg Dream team Vanløse
Denice Sindlev Dream team Herlev
Martin Rasmussen Zombisnyderne København S
Malthe Cleemann Kjerulf Zombisnyderne København S
Magnus Nygaard Zombisnyderne København S
Miklas Njor Zombisnyderne København Ø
Perle Njor Zombisnyderne København Ø
Tina Sørensen HFT Ladies Helsingør
Madeleine Falck HFT Ladies Helsingør
Britta Buch HFT Ladies Helsingør
Martin Mathiesen OTM Rødovre
Olivia Larsen OTM Glostrup
Theodor Larsen OTM Glostrup
gustav Bøjlund Borup Borup
jimmy bøjlund Borup Borup
Villads Fraas Andreasen molleplop København S
Jesper Tobias Andreasen molleplop København S
Søren Stradel Frederiksberg C
Susie Ravnborg Greve
Frederik Ravborg Greve
Tanja Müller Müller Nielsen Frederiksberg
Sadhia Mengal Visma Kongens Lyngby
Benjamin Nissen Bjørnby Geelsgårdskolen Vallensbæk Strand
Maiken Schou Geelsgårdskolen Lejre
Kia Schou Geelsgårdskolen Lejre
alice rasmussen wildcats Greve
Ane Mathiasen Visma Kongens Lyngby
Peter Mathiasen Visma Kongens Lyngby
Runa Hjuler Visma Farum
Malene Brøgger HFT Ladies Snekkersten
Aikaterini Vosynioti Glumsø
Kristian Kledal Visma Kongens Lyngby
Christian Lee Team DFAVS Frederiksberg
Iben Emilie Vinsbøl Næstved
Kristin Kledal Visma Kongens Lyngby
Pernille Kledal Visma Kongens Lyngby
Zombieline Kledal Visma Kongens Lyngby
Marius Nielsen Müller Nielsen Frederiksberg
Carsten Nørremark Larsen Valbyløberne / Ørestad IF. Løb Valby
Mico Hansen Østerager 13 Glostrup
Michael Hansen Østerager 13 Glostrup
Simon Nissen De Næstsidste Odense M
Sari Lam De Næstsidste Brøndby
Alex Lam De Næstsidste Brøndby
Morten Pedersen P Hvidovre
Marcus Sten Pedersen P Hvidovre
Leo Lizama løb for livet Vedbæk
Rosie Andersen TR Kgs. Lyngby
Tobias Prødel TR Gentofte
Kamilla Jensen HFT Ladies Helsingør
Ashwinth Mathivanan Netcompany Århus C
Svend Erik Bækmand Netcompany Århus C
Heidi Lundgaard Sørensen Netcompany Århus C
Povl Eller Netcompany Århus C
Kristina Knudsen Netcompany Århus C
Sune Rievers Netcompany Århus C
Dong Duong Nguyen Netcompany Århus C
Eleonora Zamburlini Netcompany Århus C
Aymen Chetoui Netcompany København K
Bjarke Meyenburg Netcompany Århus C
Nellie Parsager Jensen Netcompany Århus C
Tina Rosenlund #1 Team Rosenlund København S
Dan Rosenlund #2 Team Rosenlund København S
Summer Rosenlund #3 Team Rosenlund København S
Mikkel Svoldgaard Gadsbøll Rødovre
Lisjan Overlade Andersen The Running Dead Team Skovlunde
Milo Alexander Led Andersen The Running Dead Team Skovlunde
Ditte Bjerre Olsen Ringsted
Jacob Pedersen Grennessminde Zombies Taastrup
Marcus Sørensen Grennessminde Zombies Taastrup
Simon Christiansen Grennessminde Zombies Taastrup
Catharina Olsen Grennessminde Zombies Taastrup
Paw Rything Grennessminde Zombies Taastrup
Melisa Andersen Grennessminde Zombies Taastrup
Christian Kongebro Grennessminde Zombies Taastrup
Katrine Stilbo Grennessminde Survivors Taastrup
Helle Hansen Grennessminde Survivors Taastrup
Frederik Hansen Grennessminde Survivors Taastrup
Adam Sandberg Grennessminde Survivors Taastrup
Sara Buchholz Grennessminde Survivors Taastrup
Usman Ullah Grennessminde Survivors Taastrup
Kasper Ottesen Grennessminde Zombies Taastrup
Malina Litichevski Hvidovre
Cathrine Oppermann Larsen Glumsø
Smila Litichevski Hvidovre
Ditte Larsen Team Larsen Glumsø
Maria Madrona missekattene København Ø
rebecca madrona missekattene København Ø
luis Madrona missekattene København Ø
sylvester Madrona missekattene København Ø
mads christensen missekattene København Ø
anton m christensen missekattene København Ø
Jens Søgaard Næstved
Anders Nielsen Dream team Brønshøj
Andreas Vilberg Dream team Vanløse
Marianne Mortensen Scary Fab og bange Bjørn Albertslund
Mads Bjørn Scary Fab og bange Bjørn Albertslund
Sarah Bjørn Scary Fab og bange Bjørn Albertslund
Claus Bjørn Scary Fab og bange Bjørn Albertslund
Thorstein Thorsteinsson Jacobsen København N
Jasmin Hansen J&M Vanløse
Manon Hansen J&M Frederiksberg
Matjaz Brvar Odense C
GEORGIOS POURNARAS København S
Benny Finn Rasmussen Cookie Nykøbing F
Barbara Marker Visma København Ø
klara stralendorff Visma København S
Anne Traulsen Visma København S
Lea Syrach Lindgaard Glostrup
Alberte Revsbech Christiansen Teglerne København Ø
Natalia Tjelum Henriks Zombiemødrene Brøndby Strand
Marianne Jegård Møller Zombiemødrene Brøndby Strand
Louise Bruun Dream team Herlev
Marcus Helmer Martinsen Terminus Ishøj
Helle Pedersen Terminus København S
Stig Helmer Jensen Terminus Ishøj
Andreas Ankjær zombie spritnerz Humlebæk
Oskar Vaarning Fætter Fredag København S
Emil Vaarning Fætter Fredag København S
Connie Stibolt Nielsen Fætter Fredag Køge
Brian Nielsen Fætter Fredag Hvidovre
Bent Skaarup Fætter Fredag Brønshøj
Silje Stougaard Gazellen København N
Kåre Carlsen Gazellen København N
Val-Nør Poul Val-Nør Roskilde
Val-Nør Mads Val-Nør Roskilde
Val-Nør Frederik Val-Nør Roskilde
Val-Nør Ida Val-Nør Roskilde
Val-Nør Rasmus Val-Nør Roskilde
Val-Nør Asta Val-Nør Roskilde
Michelle Skjoldman Zombie-Killarz Valby
Frederik Duncan Zombie-Killarz Valby
Jens Ellebæk Zombie-Killarz Hedehusene
Mette Madsen Zombie-Killarz Hedehusene
Allan Skjoldman Zombie-Killarz Hedehusene
Pernille Eriksen Zombie-Killarz Hellerup
Louise Larsen Zombie-Killarz Hedehusene
André Pasbjerg Kastrup
Sebastian Pasbjerg Kastrup
Natascha Pasbjerg Kastrup
Pernille Nordfolk Team Nordfolk Kastrup
Victor Nordfolk Team Nordfolk Kastrup
Valentine Christensen Kastrup
Andrea Skaarup Fætter Fredag Brønshøj
Nikoline Johannesen Glostrup
Betsy Schuerman Hildebrand Glostrup
Casper Gellet Von Bülow Hildebrand Brøndby
Lisbeth Børding Børding Glostrup
Sune Jensen Den hjernegnaskende Nube klan København Ø
Maria Nube Den hjernegnaskende Nube klan Brøndby
Amalie Nube Den hjernegnaskende Nube klan Brøndby
Christoffer Nube Den hjernegnaskende Nube klan Brøndby
Lars Fisker FiskKistan Hvidovre
Louise Gottlob Kirstan FiskKistan Hvidovre
Mette Jensen Team Survival Lejre
Hjalte Koch Bach NIelsen Team Survival Lejre
Ulrik Bach Nielsen Team Survival Lejre
Lærke Lykke Koch Olsen Team Survival Lejre
Sebastian Koch Olsen Team Survival Lejre
Jack Olsen Team Survival Lejre
Tjørnehøj Kim B. Jensen Tjørnehøj Nørre Asmindrup
Rasmus Høgly Tjørnehøj Nørre Asmindrup
Martin Stabell Merle & Co Brønshøj
Majbritt Christensen Merle & Co Brønshøj
Albert Ingvorsen Merle & Co Brønshøj
Valdemar Ingvorsen Merle & Co Brønshøj
Bertel Kühl The cools København Ø
Johs Kühl The cools København Ø
Jan Kühl The cools København Ø
Lars Taagaard EatThis Albertslund
Mia Mørkeby Johnsen Brøndby
Tage Madsen EatThis Glostrup
Thomas Andreasen EatThis Hvidovre
Per Mønsted Butschow Butschow Brøndby
Søn Butschow Butschow Brøndby
MInna Pedersen M Pedersen Brøndby
Philip Pedersen M Pedersen Brøndby
Frederik Pedersen M Pedersen Brøndby
Eva Gjertsen Gjertsen Brøndby
Freja Gjertsen Gjertsen Brøndby
Victoria Gjertsen Gjertsen Brøndby
Anders Viborg Børding Brøndby
Laura Hildebrand Hildebrand Brøndby
Jeppe Bangsgaard Ilved Hildebrand Brøndby
Syrene Lamberty Lamberty Brøndby
Jannich Lamberty Lamberty Brøndby
Denni NIelsen Brøndby
Mads Engstrøm Brøndby
Emil Georgi AspIT-Storkøbenhavn Taastrup
Mikkel Kisling AspIT-Storkøbenhavn Taastrup
Klement Johansen AspIT-Storkøbenhavn Taastrup
Nicole Sofie Bang-Madsen Geelsgårdskolen Taastrup
Christel Nielsen Geelsgårdskolen Albertslund
Rikke Barnstein Team Mom & Son Greve
Frederik Barnstein Team Mom & Son Greve
Martin Hansen Kong martin og de 3 gæve tøser Odense C
Maria klausen Kong Martin og de 3 gæve tøser Odense C
Torill Danica Kong martin og de 3 gæve tøser Assens
Gigi Danica Kong Martin og de 3 gæve tøser Aarup
jakob nielsen Skjoldhøj Højbjerg
Dreng 1 Skjoldhøj Højbjerg
dreng 2 Skjoldhøj Højbjerg
dreng 3 Skjoldhøj Højbjerg
dreng 4 Skjoldhøj Højbjerg
Pernille Petersen Løb for livet Søborg
Katrine Petersen Løb for livet Søborg
Kim Zeutner Løb for livet Søborg
Elias Rasmussen Løb for livet Søborg
Amalie Petersen Løb for livet Søborg
Stine Ameland Geelsgårdskolen Virum
Grith Foli Hansen Foli Family København S
Marikka Foli Jørgensen Foli Family København S
Milas Foli Jørgensen Foli Family København S
Johan Simonsen Darryl Allerød
Allan Simonsen Darryl Allerød
Tobias Carlsen Den blå splash Vejby
Anne-Sofie Johansen Den blå splash Hundested
Lars Thomsen Team Laursen Søborg
Rasmus Kristensen Herlev
Jonas Emborg København N
Michael Christiansen P Hvidovre
Selma Christiansen P Hvidovre
Ea Andersen Den blå Splash Helsinge
Aske Andersen Den blå Splash Helsinge
Malthe Andersen Den blå Splash Helsinge
Zombie dullerne Larsen Zombie dullerne Tune
Zombie dullerne Rønning Zombie dullerne København Ø
Zombie dullerne Pedersen Zombie dullerne Roskilde
Michal Hlivka Initiative Against Zombism Glostrup
Lars Thiesson Smørum
Milla Jepsen The Walking Deads Solrød Strand
Anna Pallesen The Walking Deads Solrød Strand
Mikkel Jepsen The Walking Deads Solrød Strand
Lucas Bjerre The Walking Deads Solrød Strand
Rasmus Roed The Walking Deads Solrød Strand
Victor Eilskov The Walking Deads Solrød Strand
Thomas Jepsen The Walking Deads Solrød Strand
Michael Jensen Pestegnen Taastrup
kalle gerner knudsen gerner klanen Taastrup
lau gerner knudsen gerner klanen Taastrup
Julius Fridericia Team Kickass Solrød Strand
Ludvig Fridericia Team Kickass Solrød Strand
Michael Friis Team Kickass Vallensbæk Strand
William Friis Team Kickass Vallensbæk Strand
Jamie Fridericia Team Kickass Solrød Strand
casper larsen Greve
Thomas Kjær Nielsen Team Sillemark Ringsted
Elin Hansen Team Sillemark Glumsø
Christina Hansen Team Sillemark Glumsø
Mia Mortensen Team Sillemark Glumsø
Mathias Andersen Team Sillemark Glumsø
Sandra Holkjær Par nr. 7 Fjenneslev
Peter Klyver Isbrandtsen Par nr. 7 Roskilde
Christian Korsgaard zombisnyderne Kastrup
william korsgaard zombisnyderne Kastrup
Jan Pilgaard Pilgaard Svebølle
Casper Pilgaard Pilgaard Valby
Lærke Høffding Pilgaard Hvidovre
Peter Sonne The Living Runners Ølstykke
Zombiehunter #1 Zombiehunter Valby
Zombiehunter #2 Zombiehunter Valby
Blodbrødre #1 Blodbrødre København Ø
Blodbrødre #2 Blodbrødre København Ø
Blodbrødre #3 Blodbrødre København Ø
Blodbrødre #4 Blodbrødre København Ø
Nicolaj Petersen Team Wundervaffe Taastrup
Kasper Sørensen Team Wundervaffe Roskilde
Vibeke Zachariasen Mudder og Manicure Vanløse
Margit Marell Mudder og Manicure Lejre
Ulla Matthiesen Mudder og Manicure Roskilde

24. september 2017

Zombieløbet 2017

Tilmeldingsfrist: 24-09-2017, kl. 06:00

1032 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.