Distance Startnr Navn Hold
42,2 km 1001 Dan Micola Dunstable Road Runners
10,5 km 3001 Sofie Hasner KHIF
10,5 km 3002 Christian Hasner
21,1 km 2001 Allan Hallin Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3003 Ditte Brix
21,1 km 2002 Anders Jeppesen Hvalsø løbeklub
21,1 km 2003 Michael Reiche
42,2 km 1002 Casper Christensen
21,1 km 2004 Anne Møller Gaardsted
21,1 km 2005 Marianne Jakobsen De 4 tøser
21,1 km 2006 Lotte Petersen De 4 tøser
21,1 km 2007 Cille Holmegaard De 4 tøser
21,1 km 2008 Gitte-Pia Dedenroth De 4 tøser
10,5 km 3004 Lillian Rasch Madsen
21,1 km 2009 Christian Viereck
10,5 km 3005 Ib Skipper
21,1 km 2010 Stig Molter Ulriksen
42,2 km 1003 Tino Jørgensen Hvalsø Løbe Klub
42,2 km 1004 Henrik Andersen Team Elsig
42,2 km 1005 Nanna K E Andersen Team Elsig
21,1 km 2011 Helle L. Pedersen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2012 Karina Walhovd
10,5 km 3006 Gaba Hvalsum
21,1 km 2013 Hanne Martens
21,1 km 2014 Maarten Fijnaut
42,2 km 1006 Tommy Loftager-Rasmussen nikopia.dk
21,1 km 2015 Christina Andersen Nordtrim
21,1 km 2016 Claus Hervik
21,1 km 2017 Markus Kraft
21,1 km 2018 Ann Cicilie Flått
42,2 km 1007 Sune Hundebøll
21,1 km 2019 Ragner Ekmann Webler Sydsjællands Klatreklub
21,1 km 2020 Lone Pless Sydsjællands Klatreklub
21,1 km 2021 Teddy Pless Sydsjællands Klatreklub
21,1 km 2022 Allan Bruhn Borup Løbeklub
21,1 km 2023 Bee Andersen Høng Løbeklub
21,1 km 2024 Morten Roswall Jensen
21,1 km 2025 Jimmy Schach
21,1 km 2026 Dennis Bøje Nielsen Sanderum motion
42,2 km 1008 Morten Harboe-Jepsen Hvalsø
42,2 km 1009 Malou Björnslätt Veganrunners IK
21,1 km 2027 Morten Rummelhoff Morten Rummelhoff
21,1 km 2028 Casper Andersen nordtrim
21,1 km 2029 Alex Stougaard
42,2 km 1010 Kåre Lysdahl
10,5 km 3007 Pia Meyer Sørensen Hvalsø løbeklub
10,5 km 3008 Camilla Ralkov Hvalsø Løbeklub
42,2 km 1011 Thomas Naaby
42,2 km 1012 Jesper Haure Nørrevang SPARTA
21,1 km 2030 Jens Christiansen
21,1 km 2031 Henrik Teglgaard Lund
21,1 km 2032 Erik Nordly
21,1 km 2033 Mathias Larsen
21,1 km 2034 Dorthe M. Wiuf Nielsen Sparta
21,1 km 2035 Charlotte Nylander Hvalsø løbeklub
42,2 km 1013 Henrik Kim Pedersen
21,1 km 2036 Else Borring Holbæk LMK
21,1 km 2037 Kirsten Teglgaard Lund Holbæk LMK
21,1 km 2038 Jeppe Thue Andersen
10,5 km 3009 Michelle Andersen
21,1 km 2039 Mette Worm De tre musketerer
21,1 km 2040 Thyra Bonde Thyra Bonde
21,1 km 2041 Shelly Sabourin
21,1 km 2042 Jim Olsen
21,1 km 2043 Claus Gosham Nordtrim
21,1 km 2044 Anne Nissen MMA
21,1 km 2045 Maria Nissen MMA
21,1 km 2046 MMA #3 MMA
21,1 km 2047 Per Aagesen ÅF
21,1 km 2048 Robert Jakobsen
42,2 km 1014 Thomas Boel Team Veteran
O-løb 5001 Ewan Mitchell Napatech
21,1 km 2049 Lars Boye Napatech
21,1 km 2050 Simon Philibert Napatech
21,1 km 2051 Morten Timmig Napatech
21,1 km 2052 Rikke Ziir Skov Napatech
21,1 km 2053 Rasmus Carlson Napatech
21,1 km 2054 Simon Lincoln Napatech
10,5 km 3010 Magnus Boye Napatech
10,5 km 3011 Mathilde Boye Napatech
10,5 km 3012 Aline Harmand Napatech
10,5 km 3013 Nathan Philibert Napatech
10,5 km 3014 Peter Ring Napatech
10,5 km 3015 Rasmus Lund Hansen Napatech
10,5 km 3016 Marc Thisgaard Napatech
10,5 km 3017 Peter Vestergaard Thomsen Napatech
10,5 km 3018 Lisbeth Skrædderdal Napatech
5 km 4001 Anton Boye Napatech
5 km 4002 Jonas Bo Jalling Napatech
5 km 4003 Helle Ambrosius Napatech
5 km 4004 Rasmus Olsen Napatech
5 km 4005 Daniel Olsen Napatech
5 km 4006 Sarah Olsen Napatech
5 km 4007 Bent Kuhre Napatech
5 km 4008 Anders Hauge Napatech
5 km 4009 Dan Joe Barry Napatech
5 km 4010 Marin Philibert Napatech
5 km 4011 Heidi Thisgaard Napatech
5 km 4012 Mie Thisgaard Napatech
5 km 4013 Emiliano Rodriguez Napatech
21,1 km 2055 Majbritt Castella Hvalsø løbeklub
10,5 km 3019 Magnus Poulsen Napatech
21,1 km 2056 Anette Nielsen Trail med Løberen
21,1 km 2057 Brian Larsen Trail med Løberen
21,1 km 2058 Cammilla Rysgaard Trail med Løberen
10,5 km 3020 Gitte Falkenløve Trail med Løberen
21,1 km 2059 Helen Sørensen  Trail med Løberen
21,1 km 2060 Jacob Petersen Trail med Løberen
21,1 km 2061 Lars Bernhard  Trail med Løberen
21,1 km 2062 Pernille Beierholm Trail med Løberen
21,1 km 2063 Rikke Jønsson Trail med Løberen
10,5 km 3021 Ulla Krogh Frederiksen Trail med Løberen
21,1 km 2064 Anne Marie Bluhm Hansen Trail med Løberen
21,1 km 2065 Ninna H. Olesen Trail med Løberen
21,1 km 2066 Henrik Hjuler Kristensen
10,5 km 3022 Lars Lausten Lausten Mortensen
21,1 km 2067 Poul Erik Holst Holbæk LMK
21,1 km 2068 Boyd Ludlow
21,1 km 2069 Mogens Hedengran Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2070 Eva Hedengran Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3023 Rikke Moos
10,5 km 3024 Anni Kristiansen
21,1 km 2071 Mikael Haack
21,1 km 2072 Ejvind Andersen Solrød A M
5 km 4014 Finn Nør-Pedersen
5 km 4015 Clara Nør-Pedersen
10,5 km 3025 René Greisen
10,5 km 3026 Christoffer W. Mayntzhusen
10,5 km 3027 Kurt. Mortensen Mig selv
10,5 km 3028 Morten Sørensen
21,1 km 2073 Jacob Sørensen Pjerrots drenge
21,1 km 2074 Marc Nava Gin & Running Lausanne
21,1 km 2075 Christian Nerup Sørensen Pjerrots drenge
21,1 km 2076 Stefan Jæger Pjerrots drenge
42,2 km 1015 Jens Olesen KHIF Løb
10,5 km 3029 Kirsten Haahr
10,5 km 3030 John Hatting
21,1 km 2077 Jes Wulfsberg Nielsen
21,1 km 2078 Lene Rottensten
42,2 km 1016 Mirco Fischer Klub 100 Marathon Danmark
21,1 km 2079 Jo Westby Hvalsø løbeklub/Team Tysinge
21,1 km 2080 Swati Seth Swati Seth
21,1 km 2081 Laila Pedersen
10,5 km 3031 Paw Pedersen Paw Pedersen
21,1 km 2082 Anja Bell Daniel
21,1 km 2083 Aslak Bell Asmussenl Daniel
5 km 4016 Tobias Kongeskov Lundberg
21,1 km 2084 Søren Michael Thomasen KomPleks
21,1 km 2085 Torben Voigt
21,1 km 2086 Helle Söderhamn
21,1 km 2087 Bo Kaare
21,1 km 2088 Jesper Jensen #HolRun - VKST
42,2 km 1017 Henrik Zederkof
21,1 km 2089 Casper Stokholm
10,5 km 3032 Bjarne Normind
5 km 4017 Christina Højsgaard Christina Højsgaard
21,1 km 2090 Per Frederiksen KomPleks
21,1 km 2091 Andras Spang Olsen
5 km 4018 Ina Schøler Hansen DIF Motion
21,1 km 2092 Julian Hollingbery
10,5 km 3033 Mai Klærke Klærke Mikkelsen
10,5 km 3034 Tag Det Roligt Fleckner Tag Det Roligt
10,5 km 3035 Tag Det Roligt Isaksen Tag Det Roligt
10,5 km 3036 Tag Det Roligt Fleckner Tag Det Roligt
5 km 4019 Anna Tolderlund Tolderlund
5 km 4020 Mads Tolderlund Tolderlund
5 km 4021 Signe Tolderlund Tolderlund
5 km 4022 Magnus Tolderlund Tolderlund
21,1 km 2093 Jan Nielsen Løbeklubben Sibirien
21,1 km 2094 Kjeld Nørregaard KomPLEKS
21,1 km 2095 Morten Westby Team Tysinge
21,1 km 2096 Frederik Baier Jensen Maersk IF
21,1 km 2097 Tom Sørensen
21,1 km 2098 Sven Fogtmann Hansen Blomsterhavens raske drenge
10,5 km 3037 Jan Holm Muleby
42,2 km 1018 Christopher John Paine
10,5 km 3038 Gitte Dedenroth Hvalsø Løbeklub
42,2 km 1019 Morten Jensen
21,1 km 2099 Anders Harrild Nordcarrier Scandinavia A/S
10,5 km 3039 Heidi Kremmling Harrild Nordcarrier Scandinavia A/S
10,5 km 3040 Allan Christensen
10,5 km 3041 Stinna Christensen
21,1 km 2100 Jennie Wright Jennie and Charity
10,5 km 3042 Charity Mosienyane Jennie and Charity
10,5 km 3043 Jesper Madsen
21,1 km 2101 Ulrik Kjølsen Olsen
21,1 km 2102 Thomas Kofoed
42,2 km 1020 Henry Jønch TIK løberne
42,2 km 1021 Jakob Borg Hørlin
10,5 km 3044 Thomas B Jensen Ni14
21,1 km 2103 Anni Vedel KHIF løb
42,2 km 1022 Allan Kristiansen
42,2 km 1023 Anja Slettegaard
5 km 4023 Trine Sell
21,1 km 2104 Mandy Wirth Nets IF
10,5 km 3045 Henrik Daniel Christoffersen
10,5 km 3046 Maria Gjedsted
O-løb 5002 Laura Schach
21,1 km 2105 Jens Vincents
42,2 km 1024 Carina Mørch Fabisak Langgarverne
42,2 km 1025 Mads Møller Langgarverne
10,5 km 3047 Guillermo Luis Salinas Ortega Langgarverne
10,5 km 3048 Hans-Kristian Kragesteen Langgarverne
10,5 km 3049 Mads Andreas Simonsen Langgarverne
5 km 4024 Janne Nielsen Langgarverne
10,5 km 3050 Carola Rosenstrøm Langgarverne
5 km 4025 Heidi Olesen
5 km 4026 Jacob F. Jørgensen
21,1 km 2106 Michael Kamph Hvalsøløbeklub
5 km 4027 Ellen Trolle
10,5 km 3051 Louise Thielsen
5 km 4028 Kenneth Popp
21,1 km 2107 Mogens Dalsgaard Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3052 Sidse Feldberg Juncker
10,5 km 3053 Ida Hauge Madsen
10,5 km 3054 Peter Schramm Team Schramm
42,2 km 1026 Jacob Østergaard saltum IF
5 km 4029 Hanne Plambæk Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2108 Peter Brander
21,1 km 2109 Nya Oxfeldt Jensen
5 km 4030 Torben Plambæk Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2110 Mark Oxfeldt
21,1 km 2111 Jytte Pihl Nielsen Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3055 Helle Jall
10,5 km 3056 Jens Petersen
10,5 km 3057 René Essom
42,2 km 1027 Karsten Bach Christensen Rød Røg
21,1 km 2112 Lars Karlsen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2113 Henrik Madsen Nødvig
21,1 km 2114 Colin Grisel Colin Greset-dit-Grisel
5 km 4031 Linda Pejdal
5 km 4032 Celina Busk Pejdal
21,1 km 2115 Kristian Skriver
10,5 km 3058 Niels Lysdal
42,2 km 1028 Maibritt Kristoffersen Sparta
42,2 km 1029 Bruno Le Bonniec
10,5 km 3059 Anna Pernille Green Jensen
21,1 km 2116 Jesper Dissing Holbæk Tri
42,2 km 1030 Jan Balsby-Christensen
21,1 km 2117 Angel Jover
10,5 km 3060 Per Nielsen
21,1 km 2118 Henrik Leth Jørgensen Trail med løberen
10,5 km 3061 Lykke Overgaard Trail med Løberen
10,5 km 3062 Lars Juel Juel Hansen
21,1 km 2119 Kristine Jensen
10,5 km 3063 Jona Svavars
21,1 km 2120 Henrik Pauls Vesterlyng dagdrivere
42,2 km 1031 Christian Friis
10,5 km 3064 Tali Padan
10,5 km 3065 Ondrej Stastny
5 km 4033 Moriah Segal
10,5 km 3066 Nora Schmitt
10,5 km 3067 Henny Maj Rasmussen Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3068 Lisa Madsen Lisa Madsen
21,1 km 2121 Brian Baltzersen Nordtrim
42,2 km 1032 Paw Mathiasen hvalsø løbeklub
42,2 km 1033 Morten Schiødt Hvalsø
21,1 km 2122 Charlotte Schiødt Hvalsø
21,1 km 2123 Gregers Frisken Møns Løbe- & Motionsklub
21,1 km 2124 Malene Malene Dissing Kvik Tri
42,2 km 1034 Nina Weiss Madsen
21,1 km 2125 Jan Benny Larsen hvalsø løbeklub
42,2 km 1035 Anne-Marie Lyngbye Klub 100 Marathon
5 km 4034 Billy Aagaard OFE
5 km 4035 Anders Risager OFE
5 km 4036 Simon Jensen OFE
5 km 4037 Lotte Frandsen OFE
5 km 4038 Annegrethe Kjer OFE
5 km 4039 Janne Enggaard OFE
10,5 km 3069 Jesper Frandsen OFE
10,5 km 3070 Martin Enggaard OFE
5 km 4040 Johanna Enggaard OFE
5 km 4041 Mads Kjer OFE
5 km 4042 Laura Kjer OFE
5 km 4043 Marie Kjer OFE
5 km 4044 Noah Laeusen OFE
21,1 km 2126 Anne-katrine Aagaard
5 km 4045 Maria Kofoed
10,5 km 3071 Peter Halskov
21,1 km 2127 Frank Jensen
21,1 km 2128 Rocio Andersen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2129 Cathrine Olsen
21,1 km 2130 Bent Olsen
10,5 km 3072 Bo Lajos Lindrup Sparta
10,5 km 3073 Lea Jensen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2131 Anna Helveg Røttig
21,1 km 2132 Tania Bjørg Nissen
10,5 km 3074 Isabella Pihl Isabella Pihl
5 km 4046 Kirsten Reholt
10,5 km 3075 Lene Vita Jensen
5 km 4047 Stine Rasmussen OFE
5 km 4048 Kalle Rasmussen OFE
42,2 km 1036 Peter Møllebro Klub 100 Marathon Danmark
O-løb 5003 Bladlusene #1 Bladlusene
O-løb 5004 Bladlusene #2 Bladlusene
O-løb 5005 Bladlusene #3 Bladlusene
10,5 km 3076 Jeppe Lund
42,2 km 1037 Mitzi Rønholt Larsen Løberen
5 km 4049 Heidi Rasmussen
5 km 4050 Daniel Rasmussen
42,2 km 1038 Kasper Mulvad Team E.
21,1 km 2133 Per Anders Foss
21,1 km 2134 Klaus Kristensen Osted Runners
21,1 km 2135 Henrik Ingeman Nielsen Enemærke & Petersen a/s
21,1 km 2136 Lars Jess Hansen Enemærke & Petersen a/s
21,1 km 2137 Anne Borsholt Enemærke & Petersen a/s
10,5 km 3077 Lars Sindal Kristiansen Enemærke & Petersen a/s
42,2 km 1039 Jan Junker Borup Løbeklub
21,1 km 2138 Lars Faurholm
10,5 km 3078 Annbrit Halskov
21,1 km 2139 Ove Øster Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2140 Richardt Madsen Familien fra Byskovvej
5 km 4051 Karina Tveit Familien fra Byskovvej
5 km 4052 Erik Tveit Madsen Familien fra Byskovvej
21,1 km 2141 Claus Nielsen Fjordløberne
42,2 km 1040 Sebastian Dalby Rumpedanserne
21,1 km 2142 Per Dalby Rumpedanserne
O-løb 5006 Maria Tveit Madsen Familien fra Byskovvej
10,5 km 3079 Søren David Skov
10,5 km 3080 Bitten J Petersen
21,1 km 2143 Steen Nielsen
21,1 km 2144 Per Egon Rasmussen Puls 3060 / EXPL
42,2 km 1041 Jelena Leonova Laursen
O-løb 5007 Sari Kærgaard Floor Kolbøtterne
O-løb 5008 Liva Kærgaard Floor Kombøtterne
O-løb 5009 Fie Mortensen Kolbøtterne
O-løb 5010 Kaya Sofie Stenaa Jensen Kornerup
O-løb 5011 Amalie Stenaa Jensen Kornerup
21,1 km 2145 Morten Stentoft Guldager
5 km 4053 Karsten Stenaa Jensen Kornerup
5 km 4054 Gitte Gammelby Sørensen Kornerup
42,2 km 1042 Louise Andersen Møns Løbe og Motionsklub
21,1 km 2146 Thomas Rabech TR - Tømrer/Snedker
21,1 km 2147 Michael Christensen TR - Tømrer/Snedker
10,5 km 3081 Vitus Rabech TR - Tømrer/Snedker
5 km 4055 Line Rabech TR - Tømrer/Snedker
5 km 4056 Markus Rabech TR - Tømrer/Snedker
42,2 km 1043 Michael Frederiksen
10,5 km 3082 Asbjørn Andersen Høng Løbeklub
21,1 km 2148 Megan Dale-Pedersen Dale-Pedersen
21,1 km 2149 Daniel Dale-Pedersen Dale-Pedersen
10,5 km 3083 Signe Thorup Team Guldbamse
21,1 km 2150 Sandie Fortner
21,1 km 2151 Bo Nexø PFA Pension
10,5 km 3084 Steen Spange
10,5 km 3085 Josefine Næs Team Næs
10,5 km 3086 Erwin Næs Team Næs
21,1 km 2152 Christian Albertsen
5 km 4057 Markus Moesgaard Moesgaard
5 km 4058 Rasmus Moesgaard Moesgaard
21,1 km 2153 Thomas Baggesen Thomas Baggesen
10,5 km 3087 Pil Nyrop Skøtt
5 km 4059 Thomas Lynge Andersen
5 km 4060 Jacob Lynge Andersen
21,1 km 2154 Mathias Stabaek
10,5 km 3088 Marianne Mortensen -
21,1 km 2155 Malene R. Bertelsen
O-løb 5012 Ida Schach
42,2 km 1044 Karsten Waldorff Nielsen Skan-X
21,1 km 2156 Britt Johnsen
21,1 km 2157 Frank Heinrich TSV 1880 Gera-Zwötzen
5 km 4061 Gry Kastbjerg Kastbjerg
5 km 4062 Rune Kastbjerg Kastbjerg
42,2 km 1045 Benjamin Holst Kjeldsen Benjamin Holst Kjeldsen
21,1 km 2158 Henrik Willumsen Løb i skoven, løb!
10,5 km 3089 Heidi Ørslund Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3090 Allan Ørslund Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2159 Kenneth Jes Lysgaard Andersen Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3091 Flemming Fogh Jensen
21,1 km 2160 Martin Kejser
10,5 km 3092 Charlotte F. Kragh
21,1 km 2161 Maria Suhr
21,1 km 2162 Anders Engberg Jacobsen
10,5 km 3093 Thomas Weihrauch Thomas Weihrauch
42,2 km 1046 Casper Piepenbrinck LNR
5 km 4063 Lucie Köther
21,1 km 2163 Bjarke Norre Rasmussen
21,1 km 2164 Jeanette Vitting
10,5 km 3094 Pia Rask Poulsen
10,5 km 3095 Joseph Stevens
21,1 km 2165 Travis Massey
10,5 km 3096 Signe Olsson
42,2 km 1047 Jens Kolind Soundtrack Design Sports Team
5 km 4064 Lucas Hjortkjær IK Hellas
5 km 4065 Jette Hvalsum
10,5 km 3097 Morten Juel Rosdahl
5 km 4066 Laura Hvalsøe-Dybdahl Laura Hvalsøe-Dybdahl
10,5 km 3098 Morten Hvalsøe-Dybdahl Morten Hvalsøe-Dybdahl

3. september 2017

Skovløberen

Tilmeldingsfrist: 02-09-2017, kl. 12:00

388 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.