Distance Startnr Navn Hold
42,2 km Dan Micola Dunstable Road Runners
10,5 km Sofie Hasner KHIF
10,5 km Christian Hasner
21,1 km Allan Hallin Hvalsø Løbeklub
10,5 km Ditte Brix
21,1 km Anders Jeppesen Hvalsø løbeklub
21,1 km Michael Reiche
42,2 km Casper Christensen
21,1 km Anne Møller Gaardsted
21,1 km Marianne Jakobsen De 4 tøser
21,1 km Lotte Petersen De 4 tøser
21,1 km Cille Holmegaard De 4 tøser
21,1 km Gitte-Pia Dedenroth De 4 tøser
10,5 km Lillian Rasch Madsen
21,1 km Christian Viereck
10,5 km ib skipper
21,1 km Stig Molter Ulriksen
42,2 km Tino Jørgensen Hvalsø Løbe Klub
42,2 km Henrik Andersen Team Elsig
42,2 km Nanna K E Andersen Team Elsig
21,1 km Helle L. Pedersen Hvalsø Løbeklub
21,1 km Karina Walhovd
10,5 km Gaba Hvalsum
21,1 km Hanne Martens
21,1 km Maarten Fijnaut
42,2 km Tommy Loftager-Rasmussen nikopia.dk
21,1 km Christina Andersen Nordtrim
21,1 km Claus Hervik
21,1 km Markus Kraft
21,1 km Ann Cicilie Flått
42,2 km Sune Hundebøll
21,1 km Ragner Ekmann Webler Sydsjællands Klatreklub
21,1 km Lone Pless Sydsjællands Klatreklub
21,1 km Teddy Pless Sydsjællands Klatreklub
21,1 km Allan Bruhn Borup Løbeklub
21,1 km Bee Andersen Høng Løbeklub
21,1 km Morten Roswall Jensen
21,1 km Jimmy Schach
21,1 km Dennis Bøje Nielsen Sanderum motion
42,2 km Morten Harboe-Jepsen Hvalsø
42,2 km Malou Björnslätt Veganrunners IK
21,1 km Morten Rummelhoff Morten Rummelhoff
21,1 km Casper Andersen nordtrim
21,1 km Alex Stougaard
42,2 km Kåre Lysdahl
10,5 km Pia Meyer Sørensen Hvalsø løbeklub
10,5 km Camilla Ralkov Hvalsø Løbeklub
42,2 km Thomas Naaby
42,2 km Jesper Haure Nørrevang SPARTA
21,1 km Jens Christiansen
21,1 km Henrik Teglgaard Lund
42,2 km Erik Nordly
21,1 km Mathias Larsen
21,1 km Dorthe M. Wiuf Nielsen Sparta
21,1 km Charlotte Nylander Hvalsø løbeklub
42,2 km Henrik Kim Pedersen
21,1 km Else Borring Holbæk LMK
21,1 km Kirsten teglgaard Lund Holbæk LMK
21,1 km Jeppe Thue Andersen
10,5 km Michelle Andersen
21,1 km Mette Worm De tre musketerer
21,1 km Thyra Bonde Thyra Bonde
21,1 km Shelly Sabourin
21,1 km Jim Olsen
21,1 km Claus Gosham Nordtrim
21,1 km Anne Nissen MMA
21,1 km Maria Nissen MMA
21,1 km MMA #3 MMA
21,1 km Per Aagesen ÅF
21,1 km Robert Jakobsen
42,2 km Thomas Boel Team Veteran
O-løb Ewan Mitchell Napatech
21,1 km Lars Boye Napatech
21,1 km Simon Philibert Napatech
21,1 km Morten Timmig Napatech
21,1 km Rikke Ziir Skov Napatech
21,1 km Rasmus Carlson Napatech
21,1 km Simon Lincoln Napatech
10,5 km Magnus Boye Napatech
10,5 km Mathilde Boye Napatech
10,5 km Aline Harmand Napatech
10,5 km Nathan Philibert Napatech
10,5 km Peter Ring Napatech
10,5 km Rasmus Lund Hansen Napatech
10,5 km Marc Thisgaard Napatech
10,5 km Peter Vestergaard Thomsen Napatech
10,5 km Lisbeth Skrædderdal Napatech
5 km Anton Boye Napatech
5 km Jonas Bo Jalling Napatech
5 km Helle Ambrosius Napatech
5 km Rasmus Olsen Napatech
5 km Daniel Olsen Napatech
5 km Sarah Olsen Napatech
5 km Bent Kuhre Napatech
5 km Anders Hauge Napatech
5 km Dan Joe Barry Napatech
5 km Marin Philibert Napatech
5 km Heidi Thisgaard Napatech
5 km Mie Thisgaard Napatech
5 km Emiliano Rodriguez Napatech
21,1 km majbritt Castella Hvalsø løbeklub
10,5 km Magnus Poulsen Napatech
21,1 km Anette Nielsen Trail med Løberen
21,1 km Brian Larsen Trail med Løberen
21,1 km Cammilla Rysgaard Trail med Løberen
10,5 km Gitte Falkenløve Trail med Løberen
21,1 km Helen Sørensen  Trail med Løberen
21,1 km Jacob Petersen Trail med Løberen
42,2 km Lars Bernhard  Trail med Løberen
21,1 km Pernille Beierholm Trail med Løberen
21,1 km Rikke Jønsson Trail med Løberen
10,5 km Ulla Krogh Frederiksen Trail med Løberen
21,1 km Anne Marie Bluhm Hansen Trail med Løberen
21,1 km Ninna H. Olesen Trail med Løberen
21,1 km Henrik Hjuler Kristensen
10,5 km Lars Lausten Lausten Mortensen
21,1 km Poul Erik Holst Holbæk LMK
21,1 km Boyd Ludlow
21,1 km Mogens Hedengran Hvalsø Løbeklub
21,1 km Eva Hedengran Hvalsø Løbeklub
10,5 km Rikke Moos
10,5 km Anni Kristiansen
21,1 km Mikael Haack
21,1 km Ejvind Andersen Solrød A M
5 km Finn Nør-Pedersen
5 km Clara Nør-Pedersen
10,5 km René Greisen
10,5 km Christoffer W. Mayntzhusen
10,5 km Kurt. mortensen Mig selv
10,5 km Morten Sørensen
21,1 km Jacob Sørensen Pjerrots drenge
21,1 km Marc Nava Gin & Running Lausanne
21,1 km Christian Nerup Sørensen Pjerrots drenge
21,1 km Stefan Jæger Pjerrots drenge
42,2 km Jens Olesen KHIF Løb
10,5 km Kirsten Haahr
10,5 km John Hatting
21,1 km Jes Wulfsberg Nielsen
21,1 km Lene Rottensten
42,2 km Mirco Fischer Klub 100 Marathon Danmark
21,1 km Jo Westby Hvalsø løbeklub/Team Tysinge
21,1 km Swati Seth Swati Seth
21,1 km Laila Pedersen
10,5 km Paw Pedersen Paw Pedersen
21,1 km Anja Bell Daniel
21,1 km Aslak Bell Asmussenl Daniel
5 km Tobias Kongeskov Lundberg
21,1 km Søren Michael Thomasen KomPleks
21,1 km Torben Voigt
21,1 km Helle Söderhamn
21,1 km Bo Kaare
21,1 km Jesper Jensen #HolRun - VKST
42,2 km Henrik Zederkof
21,1 km Casper Stokholm
10,5 km Bjarne Normind
5 km Christina Højsgaard Christina Højsgaard
21,1 km Per Frederiksen KomPleks
21,1 km Andras Spang Olsen
5 km Ina Schøler Hansen DIF Motion
21,1 km Julian Hollingbery
10,5 km Mai Klærke Klærke Mikkelsen
10,5 km Tag Det Roligt Fleckner Tag Det Roligt
10,5 km Tag Det Roligt Isaksen Tag Det Roligt
10,5 km Tag Det Roligt Fleckner Tag Det Roligt
5 km Anna Tolderlund Tolderlund
5 km Mads Tolderlund Tolderlund
5 km Signe Tolderlund Tolderlund
5 km Magnus Tolderlund Tolderlund
21,1 km Jan Nielsen Løbeklubben Sibirien
21,1 km Kjeld Nørregaard KomPLEKS
21,1 km Morten Westby Team Tysinge
21,1 km Frederik Baier Jensen Maersk IF
21,1 km Tom Sørensen
21,1 km Sven Fogtmann Hansen Blomsterhavens raske drenge
10,5 km jan holm Muleby
42,2 km Christopher John Paine
10,5 km gitte dedenroth Hvalsø Løbeklub
42,2 km morten jensen
21,1 km Anders Harrild Nordcarrier Scandinavia A/S
10,5 km Heidi Kremmling Harrild Nordcarrier Scandinavia A/S
10,5 km Allan Christensen
10,5 km Stinna Christensen
21,1 km Jennie Wright Jennie and Charity
10,5 km Charity Mosienyane Jennie and Charity
10,5 km Jesper Madsen
21,1 km Ulrik Kjølsen Olsen
21,1 km Thomas Kofoed
42,2 km Henry Jønch TIK løberne
42,2 km Jakob Borg Hørlin
10,5 km Thomas B Jensen Ni14
21,1 km Anni Vedel KHIF løb
42,2 km Allan Kristiansen
42,2 km Anja Slettegaard
5 km trine sell
21,1 km Mandy Wirth Nets IF
10,5 km Henrik Daniel Christoffersen
10,5 km Maria Gjedsted
O-løb Laura Schach
21,1 km Jens Vincents
42,2 km Carina Mørch Fabisak Langgarverne
42,2 km Mads Møller Langgarverne
10,5 km Guillermo Luis Salinas Ortega Langgarverne
10,5 km Hans-Kristian Kragesteen Langgarverne
10,5 km Mads Andreas Simonsen Langgarverne
5 km Janne Nielsen Langgarverne
10,5 km Carola Rosenstrøm Langgarverne
5 km Heidi Olesen
5 km Jacob F. Jørgensen
21,1 km Michael Kamph Hvalsøløbeklub
5 km Ellen Trolle
10,5 km Louise Thielsen
5 km Kenneth Popp
21,1 km Mogens Dalsgaard Hvalsø Løbeklub
10,5 km Sidse Feldberg Juncker
10,5 km Ida Hauge Madsen
10,5 km Peter Schramm Team Schramm
42,2 km Jacob Østergaard saltum IF
5 km Hanne Plambæk Hvalsø Løbeklub
21,1 km Peter Brander
21,1 km Nya Oxfeldt Jensen
5 km Torben Plambæk Hvalsø Løbeklub
21,1 km Mark Oxfeldt
21,1 km Jytte Pihl Nielsen Hvalsø Løbeklub
10,5 km Helle Jall
10,5 km Jens Petersen

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.