Distance Startnr Navn Klub/sponsor
75 km 1 Per Lærkedahl
75 km 2 Søren Digebjerg
50 km 3 Ove Jakobsen
125 km 4 Torben William Petersen CC Hillerød
75 km 5 Søren Kjærås
75 km 6 Team MC #1 Team MC
75 km 7 Team MC #2 Team MC
125 km 8 Henning Karstensen Baghjulet
125 km 9 Tom Loose RG Uni Hamburg
125 km 10 Sif Drachmann Thomsen
125 km 11 Claus Dam
125 km 12 Martin Søndergaard Andersen Hedensted cykelklub
50 km 14 Martin Lund Inferno CK
50 km 13 Claus Lund Inferno CK
75 km 15 Allan Lindblad Baghjulet
125 km 16 Lars Ventrup
125 km 17 Morten Kildelund Poulsen
50 km 19 Tanja Holmberg
50 km 18 Henrik Larsen
50 km 23 Lykke Sørensen Sørensen klanen
25 km 24 Viktor Sørensen Sørensen klanen
25 km 22 Laura Sørensen Sørensen klanen
10 km 20 Jakob Sørensen Sørensen klanen
10 km 21 Johan Sørensen Sørensen klanen
75 km 25 Søren Milert Nørre Aaby Cykelklub
125 km 26 Jeppe Sørensen
75 km 27 Henrik Udsen
50 km 28 Ingelise Bækkelund Larsen
125 km 29 Kim Schelde
125 km 30 Ulrik Møller Korup Cykelmotion
75 km 31 Erik Mansig Daka Denmark A/S
125 km 32 Morten Julius
125 km 33 Bruno Boeriis
75 km 35 Line Nielsen
75 km 34 Casper Christiansen
125 km 37 Henning Skovgård KBC Kolding
125 km 36 Finn Nielsen KBC Kolding
125 km 38 Jesper Baumann KBC Kolding
125 km 39 Johnny Poulsen KBC Kolding
75 km 40 Tage mølsted Jensen
75 km 83 Kim Boisen FTZ Cycling
75 km 89 Niki Møller FTZ Cycling
75 km 94 Rune Berthing FTZ Cycling
75 km 62 Brian Stein FTZ Cycling
75 km 95 Steen Bülow FTZ Cycling
75 km 81 Keld Iversen FTZ Cycling
75 km 61 Bo Vestergård FTZ Cycling
75 km 82 Kenneth Siggaard FTZ Cycling
75 km 72 Harly Mikkelsen FTZ Cycling
75 km 67 Claus Kofod Hjøllund FTZ Cycling
75 km 76 Inge Kofod Hjøllund FTZ Cycling
75 km 59 Allan Christensen FTZ Cycling
75 km 97 Søren Vestergård FTZ Cycling
75 km 84 Kim Mikkelsen FTZ Cycling
75 km 75 Ib Skov-Jørgensen FTZ Cycling
75 km 85 Kim Rasmussen FTZ Cycling
75 km 64 Carsten Mogensen FTZ Cycling
75 km 69 Finn Andersen FTZ Cycling
75 km 80 Jørgen Olsen FTZ Cycling
75 km 87 Michael Axelsen FTZ Cycling
75 km 77 Jens Hesthaven FTZ Cycling
75 km 70 Flemming Stensbak FTZ Cycling
75 km 92 Rene Sørensen FTZ Cycling
75 km 79 Jeppe Jørgensen FTZ Cycling
75 km 60 Allan Müller FTZ Cycling
75 km 96 Steen Holde FTZ Cycling
75 km 78 Jens Nordestgaard Andersen FTZ Cycling
75 km 63 Carsten Kjær Skov FTZ Cycling
75 km 68 David Jacobsen FTZ Cycling
75 km 86 Lars Kristensen FTZ Cycling
75 km 91 Peter Jensen FTZ Cycling
75 km 93 Ricky Stein Petersen FTZ Cycling
75 km 74 Henrik Krogsgaard FTZ Cycling
50 km 41 Bent Larsen
50 km 43 Lars Frederiksen
50 km 42 Begitte Lynge
75 km 44 Jesper Birk Andersen Kæden
75 km 45 Martin Olander Andersen
25 km 49 Lise Ludvigsen Team gode ben
25 km 50 Poul Storgaard Team gode ben
25 km 47 Hanne Paarup Team gode ben
25 km 46 Boris Bjulver Team gode ben
25 km 51 Poul-Erik Møhring Team gode ben
25 km 48 Inger Mørhring Rask Team gode ben
75 km 52 Niels Jørgen Hansen
125 km 53 Henrik Buhl Lauritsen Nyborg Cykle Klub
25 km 54 Søren Vesterlund
75 km 55 Jesper Lei Baghjulet
75 km 56 Brian Hansen Olsen drengene
75 km 110 Allan Henriksen Nørre Aaby Cykelklub
75 km 57 Maiken Bang Knudsen Hjerterytterne
75 km 58 Bo Tryggedsson Hjerterytterne
75 km 73 Helle Cecilie Løvschal FTZ Cycling
50 km 66 Christian Hove Nielsen FTZ Cycling
50 km 88 Michael Kristensen FTZ Cycling
50 km 65 Carsten Randrup FTZ Cycling
50 km 90 Ole Banke FTZ Cycling
50 km 71 Frank Sørensen FTZ Cycling
75 km 98 Henrik Knudsen hjerterytterne fyn
50 km 100 Ove Andreasen Team Andreasen
50 km 101 Per Andreasen Team Andreasen
50 km 99 Kim Andreasen Team Andreasen
75 km 102 Søren Christensen Hjerterytter Fyn
75 km 103 Lasse Ahle
75 km 104 Jørn Eskelund Baghjulet
50 km 105 Brian Jønsson Team Brandt
125 km 106 Niels Erik Buhl Nørre Åby cykelklub
75 km 107 René Villefrance
125 km 108 Mikael Rasmussen
75 km 109 Maibritt Andersen
75 km 111 Susan Herforth Nørre Aaby Cykelklub
75 km 112 Anders Helbo Ar på sjælen
75 km 113 Simon Nielsen
75 km 114 Ejner Rosenberg
75 km 115 Torben Mølby
75 km 116 Torben Sangild
25 km 118 Dupont Simone Dupont
25 km 117 Dupont Keld Dupont
75 km 119 Carsten Jakobsen Føns MTB
125 km 120 Michael Kirkegaard
75 km 121 Hanne Hammond
75 km 122 Hans Peter Skov Daka Denmark A/S
25 km 123 Kevin Stage
75 km 125 Linotol A/S Gitte Just Pedersen Linotol A/S
75 km 124 Linotol A/S Bjørn Pedersen Linotol A/S
75 km 129 Linotol A/S Michael Merild Linotol A/S
75 km 132 Linotol A/S Peter Kristensen Linotol A/S
75 km 126 Linotol A/S Kim Graabæk Linotol A/S
75 km 136 Linotol A/S Torben Clausen Linotol A/S
75 km 130 Linotol A/S Per Mayntzhusen Linotol A/S
75 km 134 Linotol A/S Søren Enevoldsen Linotol A/S
50 km 135 Linotol A/S Thomas Damgaard Linotol A/S
50 km 128 Linotol A/S Michael Bahn Frederiksen Linotol A/S
50 km 133 Linotol A/S Poul Pedersen Linotol A/S
50 km 127 Linotol A/S Kåre Mondrup Linotol A/S
50 km 131 Linotol A/S Pernille Lund Damgaard Linotol A/S
25 km 137 Kurt Hestehauge
25 km 138 Kirsten Bjerrisgaard
25 km 139 Pia Starning
25 km 140 Tina Davidsen
75 km 141 Thue Christensen Nørre Aaby Cykelklub
75 km 142 John Thura
50 km 143 Ole Krogh Petersen
50 km 144 Ejnar Poulsen
75 km 145 Steffen Schaffrath Evp
75 km 146 Per Mutant Klitte Mutant17
75 km 147 Lasse Nielsen Mutant17
25 km 148 Victor Kaalund
75 km 149 Tommy Henriksen Mutant17
50 km 150 Mogens Lauersen
75 km 151 Jens David Eskildsen
25 km 152 Jette Tobiasen
25 km 153 Lukas Tobiasen Olsen
50 km 154 Verner Schack
125 km 158 Anders Naamansen Team "NEMT"
125 km 161 Nikolaj Nikolov Team "NEMT"
125 km 159 Mikkel Obling Team "NEMT"
125 km 163 Torbjørn Kabel Georgsen Team "NEMT"
125 km 160 Nicklas Tølbøll Bekker Team "NEMT"
125 km 162 Thyge Christensen Team "NEMT"
50 km 155 Kim Lykkegaard Christensen Team ChrisCoaching
10 km 156 Lisette Christiansen Team ChrisCoaching
10 km 157 Oliver Lykkegaard Christiansen Team ChrisCoaching
75 km 164 Anders Yde Gorrissen Federspiel
125 km 165 Daniel Justesen Klub Krone
75 km 166 Jesper Eriksen
75 km 167 Lars Schubert Team Frihjul - blod, sved og kål
125 km 168 Claus Plaetner
125 km 169 Ricky Krabbe SCK Kolding
125 km 542 Jens Erik Laulund Skotte Klub Krone
75 km 170 Ole Junker
50 km 172 Laurits Rost De 3 generationer
50 km 173 Tommy Rost De 3 generationer
50 km 171 Ejner Jensen De 3 generationer
75 km 174 Per Damgaard Andersen Paslode Racing Team
75 km 175 Jan Tietze Bech Poulsen
75 km 176 Per Ladefoged
125 km 177 Lars Grønbech Baghjulet
75 km 178 Jannik Hallengreen Larsen Team Frihjul
25 km 179 Maria Paaske
25 km 180 Louise Kugler Jensen
25 km 181 Mette Kugler
75 km 182 Allan Moss baghjulet
75 km 183 Claus Lund NCK
75 km 184 Dan Erling Hem
75 km 185 Annette Quist NCK
125 km 186 Ole Mikkelsen Årup motions cykleklub
75 km 187 Lars Hansen Team Taasinge
75 km 191 Frank Hansen Bil & Co
75 km 188 Anders Hansen Bil & Co
75 km 192 Henrik Ganderup-Nissen Bil & Co
75 km 189 Claus Pihl Bil & Co
75 km 190 Erik Majland Bil & Co
75 km 193 Henrik Hviid Mutant17
25 km 194 Henrik Jensen
25 km 197 Rasmus Jensen
10 km 195 Marie Jensen
10 km 196 Mona Jensen
10 km 198 Signe Jensen
75 km 199 Thomas Børsen
125 km 200 Peter Flemming Jensen NCK
125 km 201 Dennis THomsen SCK Kolding
10 km 204 Kristian Tønnesen Fredericia Triathlon Team
10 km 203 Daniel Sandberg Tønnesen Fredericia Triathlon Team
10 km 202 Birgitte Suna Sandberg Fredericia Triathlon Team
125 km 205 Kjeld Nielsen Kolding Bicycle Klub
50 km 206 Mogens Juhl
125 km 207 Kristian Kaspersen
75 km 208 Charlotte Brøgger Hjerterytterne
50 km 209 Jan Hyttel
125 km 210 Lasse Sørensen
125 km 211 John Nicolaisen Bramming IF/Team Skjern Bank
75 km 212 Ole Andersen
125 km 213 Frank lykke Pedersen Årup mortions cukelklub
50 km 214 Thomas Christiansen
50 km 215 Oliver Rimmen Hyggetur
75 km 216 Per Højbjerg Jensen Hjerterytterne
125 km 217 Johnny Sparvath Fredericia Triathlon Team
125 km 218 Lars Mose Brohuset
125 km 219 Rasmus Varly Brohuset
75 km 220 Allan Skov
75 km 221 Lars Plaetner
125 km 222 Christopher Noe
75 km 223 Bo Schjermer
75 km 224 Frederik Holm Wester
75 km 225 Jacob Wester
75 km 226 Jens Wester
75 km 227 Niels Overgaard Blidkær
75 km 228 Anders Peter Forsmann Baghjulet
25 km 365 Jens Lindgaard Rickshaw
25 km 364 Harry Johansen Rickshaw
75 km 229 Pia Konradsen Nr. Åby Cykelklub
75 km 230 Kim Lindkvist Hansen Nr. Åby Cykelklub
75 km 231 Daniel Palle Maagaard
75 km 232 Kent Jensen
75 km 233 Lasse Wester
50 km 234 Henning Horn Klods Hans
75 km 235 Vivi Eriksen NAM løb
50 km 236 Lars Kjærsgaard
75 km 237 Kjeld Petersen Nørre Aaby Cykelklub
50 km 238 Charlotte Madsen
125 km 239 Henrik Gydesen CK Aarhus
125 km 240 John Kaspersen
75 km 241 Nicholaj Wester N&P
75 km 242 Peter Wester N&P
125 km 243 Peter Lund Tørving
50 km 244 Kaj Birk Johansen
75 km 245 René Finseth Baghjulet
75 km 246 Anni Brunebjerg NAM løbeklub
125 km 247 Per Mikkelsen FCC
75 km 249 Erik Andersen
75 km 248 Finn Guldmann Baghjulet
75 km 250 Kari Overhalen
50 km 251 Bent Jessen
75 km 252 Jørgen Lambert
25 km 254 Ismail Muse Ismail Muse
25 km 253 Aya Muse Nissen Muse
25 km 255 Samuel Muse Nissen Muse
25 km 256 Susanne Nissen Hansen Muse
75 km 258 Emil Kristiansen FTZ Cycling
50 km 257 Mette Madsen
25 km 259 Tobias Brandt
75 km 262 Stor Klinge Nygård Stor Klinge
75 km 260 Stor Klinge Jørgensen Stor Klinge
75 km 261 Stor Klinge Knudsen Stor Klinge
75 km 263 Hans-Jacob Arndt Nielsen
10 km 264 Alexander Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
10 km 265 Allan Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 266 Caroline Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 267 Winnie Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 270 Lasse Tornfeldt Sørensen
25 km 269 Esben Tornfeldt Sørensen
25 km 268 Asger Tornfeldt Sørensen
25 km 271 Mona Sørensen
50 km 272 Ivan Strandberg baghjulet
125 km 273 Erik Arndt nielsen
75 km 274 Henrik Karmisholt
75 km 275 Emil Løkkegaard Wiggers Nyborg Cykle Klub
75 km 276 Jørgen Løkkegaard Nyborg Cykle Klub
25 km 277 Charlotte Broder Bruun Team Hjortshøj
25 km 278 Storm Broder Brix Team Hjortshøj
75 km 279 Michael Aagaard
75 km 280 Henning Laursen Paamiut
75 km 281 Lena Libergren Laursen Paamiut
10 km 282 Frederik Sørensen speedy fødder
10 km 283 Josefine Sørensen speedy fødder
10 km 285 Pernille Sørensen speedy fødder
50 km 284 Morten Sørensen speedy fødder
75 km 286 Bent Jørgensen Cykelbanden
75 km 288 Michael Bladtkramer Cykelbanden
75 km 287 Knud Andersen Cykelbanden
75 km 289 Anders Fink Baghjulet
50 km 291 Thomas Strandberg Pedersen
50 km 290 Mikael Mørk Pedersen Baghjulet
125 km 294 Kim Hjannung Børkop Motions Cyklister
125 km 295 Marc Skov Madsen Børkop Motions Cyklister
125 km 296 Marcus Nilson Børkop Motions Cyklister
125 km 298 Torben Mûller Børkop Motions Cyklister
125 km 293 Henrik Heibøll Jensen Børkop Motions Cyklister
125 km 292 Benny Kjølby Børkop Motions Cyklister
75 km 297 Pia Vestergaard Børkop Motions Cyklister
50 km 299 Mette Christiansen
75 km 300 Anne Nielsen
75 km 301 Thomas Nørholm
75 km 302 Tommy Pedersen
10 km 303 Agnete Jessen
10 km 304 Jan Jessen
10 km 305 Villads Jessen
125 km 306 Bent Høgedal I.F.Posten
75 km 307 Jan Ager Baghjulet
75 km 308 Johannes Lysén Grunddal Pedersen Aarup motion cykelklub
50 km 309 Claus Hansen
75 km 310 Mikkel Top Hansen
50 km 311 Jesper Frederiksen
125 km 312 Kim Johansen Bogense cykelklub
75 km 313 Kiwin Vase Middelfart Strib MTB
75 km 516 Bo From Jacobsen CMO
75 km 522 Hans erik Jensen CMO
125 km 515 Anders Ishøi CMO
125 km 523 Jeppe Kjeldsen CMO
125 km 532 Tim Pedersen CMO
125 km 529 Michael Brochmann CMO
75 km 519 Carsten Jensen CMO
125 km 525 Johnny Linde Pedersen CMO
75 km 521 Finn Andersen CMO
125 km 528 Mads Alnor CMO
75 km 314 Rasmus Nielsen Paslode Racing Team
75 km 315 Jørgen Jørgensen
75 km 316 Jesper Ulriksen Båring Bikers
75 km 317 Jan Knudsen
75 km 318 Rene Jørgensen
25 km 319 Bent Madsen
75 km 320 Peter Holm Ørsager
75 km 321 René Kristensen Båring bikers
50 km 322 Søren Bundgaard
75 km 324 Rasmus Gaardskær Nielsen Flyvende læger
75 km 323 Ernst Rasmussen Flyvende læger
75 km 325 Allan Lohals Invictus Danmark
75 km 326 John Lassen Svendborg Cykle Club
125 km 327 Anette Rasmussen Pedaltramp Sydfyn
50 km 328 Casper Blicher Nielsen Middelfart Cykel Club
25 km 329 Flemming Fisker Fam. Fisker
25 km 330 Frederik Fisker Fam. Fisker
25 km 331 Jacob Fisker Fam. Fisker
75 km 332 Johnny Harboe Jensen Team Harboe
75 km 333 Per Harboe Jensen Team Harboe
125 km 334 Thomas Jørgensen
25 km 335 Anne Falkesgaard Jørgensen Team Falkesgaard
25 km 337 Philip Falkesgaard Jørgensen Team Falkesgaard
25 km 336 Morten Falkesgaard Jørgensen Team Falkesgaard
25 km 338 Søren Aarenstrup Team Falkesgaard
75 km 350 Lone Krum OGF Motion
75 km 351 Ove Rasmussen OGF Motion
75 km 348 Lis Rasmussen OGF Motion
75 km 345 Jørn Thura Hansen OGF Motion
75 km 342 Carsten Lauridsen OGF Motion
75 km 352 Per Clemensen OGF Motion
75 km 349 Lisa Clemensen OGF Motion
75 km 347 Lars Østerbye Poulsen OGF Motion
75 km 354 Svend Erik Nielsen OGF Motion
75 km 340 Birthe Madsen OGF Motion
75 km 344 Jytte Steensgaard OGF Motion
75 km 343 Ivan Back Laursen OGF Motion
125 km 355 Søren Søholm OGF Motion
125 km 341 Bjarne Hansen OGF Motion
75 km 339 Annemette Lønbo OGF Motion
75 km 353 Susanne Skøtt OGF Motion
75 km 346 Kurt Jørgensen OGF Motion
75 km 689 Jan Krüger.
75 km 356 Leif Rosenqvist Skov MIC
75 km 357 Søren Hansen Cykelbanden
75 km 359 Thomas Vinding Jepsen
75 km 358 Patrick Vinding Jepsen
50 km 360 Kim Jensen
50 km 361 Allan "KOCK-Klarup" Lindrup KOCK-Klarup
125 km 362 Tage Frank Jensen Vejle Cykel Motion
75 km 363 Phillip Åge Sommer
25 km 847 Jacob Rasmussen Henriette Bøhm Jensen
75 km 366 Ole Secher
75 km 367 Poul Sørensen
125 km 372 Ryan Kærgaard Nørre aaby cykelklub
25 km 370 Kurt Kærgaard Nørre aaby cykelklub
25 km 369 Henry Kærgaard Nørre aaby cykelklub
10 km 368 Danielle Kærgaard Nørre aaby cykelklub
10 km 371 Lilly Kærgaard Nørre aaby cykelklub
75 km 373 Morten Erland pedersen Baghjulet
10 km 374 Mark Haugaard
10 km 375 Stina Haugaard
75 km 517 Bruno Jørgensen CMO
125 km 527 Lars Rahbek CMO
125 km 531 Steen pihl Kristensen CMO
75 km 376 Finn Dypping Team Rynkeby Trekanten
75 km 377 Simone Dahl Team Rynkeby Trekanten
75 km 378 Per Hou Christensen Baghjulet Middelfart
50 km 379 Pernille Louise Larsen
125 km 380 Christoffer Grave
50 km 381 Jan Hansen
125 km 382 Lars Nielsen Ladby Cykelklub
25 km 383 Gitte Hansen Møffe
25 km 384 Michael Hansen Møffe
75 km 385 Robin Holm Jensen
75 km 386 Jens Andersen Team Rynkeby Trekanten
50 km 387 Erik Peschardt Baghjulet
25 km 389 Helle Peschardt Baghjulet
25 km 388 Eva Peschardt Baghjulet
125 km 390 Helge Gommesen
125 km 391 Frank Skov Nielsen MTB Kolding
50 km 394 Magnus Blichfeldt Blichfeldt
50 km 392 Bjarke Blichfeldt Blichfeldt
10 km 393 Carina Blichfeldt Blichfeldt
10 km 396 Maria Blichfeldt Blichfeldt
10 km 395 Malene Blichfeldt Blichfeldt
25 km 397 Linda Christensen
25 km 398 Mikkel Nielsen
75 km 400 Morten Holmgaard Den Store Klinge
75 km 399 Lasse Holmgaard Den Store Klinge
125 km 401 Martin Drudgaard Kæden Nr Lyndelse
75 km 402 Kim Jørgensen Tour de Taulov
75 km 403 Mona Jørgensen Tour de Taulov
50 km 405 Gitte Lundsgaard Hr og Fru Lundsgaard
50 km 404 Flemming Lundsgaard Hr og Fru Lundsgaard
75 km 406 Jesper Bertelsen
50 km 408 Jytte Klinge Cykling Odense motionshøns
50 km 407 Ellen Klinge Cykling Odense motionshøns
50 km 409 Linda Mahler Cykling Odense motionshøns
50 km 410 Lisbeth Aagaard Hansen Cykling Odense motionshøns
50 km 412 Ejner Th. Petersen Rødekro Cykle Motion
75 km 411 Jens Jeppesen Nyborg Cykle Klub
25 km 413 Andreas Pedersen
75 km 414 Mikkel Dam Jørgensen
50 km 415 Berit Vinding Jepsen
75 km 416 Manolo Garcia Svendborg Cykelklub
125 km 417 Michael G Jensen Integra Advokatfirma
125 km 418 Peter Jørgensen
25 km 419 Mariane Haaning
75 km 420 Sabrina Therese Kristensen Team Best Of Lillebælt
75 km 421 Allan Huus Nielsen
75 km 422 Lena Nørregaard
75 km 423 Martin Kristoffersen
50 km 424 Orla Olesen Baghjulet
10 km 426 Lise Villefrance
10 km 427 Tobias Villefrance
10 km 425 Hjalte Villefrance
125 km 431 Martin Grand CHS
125 km 429 Bjarne Hansen CHS
125 km 430 Kenneth Johannessen CHS
50 km 428 Anja Grand CHS
125 km 432 Bo Kristensen
75 km 433 Simon C Design Cykler Racing
75 km 434 Stefan Vibæk Design Cykler Racing
75 km 435 Christian Pedersen mcc
50 km 437 Johannes Pedersen mcc
50 km 436 Flemming Pedersen mcc
125 km 438 Allan Slothuus
125 km 439 Stefan Slothuus
125 km 440 Henrik Jensen
125 km 441 Lars Schultz
75 km 442 Arne Aagaard
125 km 443 ÅMC #1 ÅMC
75 km 444 ÅMC #2 ÅMC
75 km 446 Jeanette V. Madsen Nørre Aaby Cykelklub
75 km 445 Bent Ove Madsen Nørre Aaby Cykelklub
75 km 524 John Lolholm CMO
125 km 520 Casper Nilsson CMO
125 km 518 Carl Østergaard CMO
125 km 530 Preben S. Hansen CMO
10 km 447 Nina Christensen
10 km 449 Silje Marie Christensen Far's piger
10 km 448 Emilie Christensen Far's piger
75 km 450 Lars Thomas Rasmussen CKL Denmark
75 km 451 Hans Kurt Rasmussen
125 km 452 Niels Chr Markussen NCK
75 km 453 Peter Hein Team Best of Lillebælt
50 km 460 Nick Sørensen Striberne
50 km 461 Noah Bjerg Sørensen Striberne
50 km 456 Aske Bjerg Sørensen Striberne
25 km 458 Lau Bjerg Sørensen Striberne
25 km 457 Bastian Bjerg Sørensen Striberne
25 km 459 Lotte Bjerg Sørensen Striberne
75 km 454 Frits Vistisen Silkeborg CR Motion
125 km 455 Frederik Kristensen
75 km 462 Michael Christensen
75 km 463 Jesper Bøje Pedersen Team Best of Lillebælt
75 km 464 Flemming Hansen The Silvans
75 km 465 Peter SJursen The Silvans
75 km 466 Martin MAHLER Cykling Odense
125 km 467 Jesper Katborg
75 km 468 Frederik MAHLER Cykling Odense
125 km 469 StenBoi Pedersen Børkop Motions Cykelister
75 km 470 Dan Bekker
50 km 471 Bjarne Svensson
50 km 472 Rune Johannessen Bogense
125 km 473 Henrik Staal Larsen
75 km 474 Jesper Cederholm Johansen
125 km 475 Mikkel Laust Broe
75 km 476 René Aale Nielsen FTZ Cycling
125 km 533 Uffe Høybye CMO
75 km 526 Jonas Magnussen CMO
75 km 477 Kristian Gren
75 km 478 Jan Wagn Jørgensen K-Werk
75 km 479 Carsten Sørensen Team K-Werk
75 km 480 Jørn Nielsen K-Werk
50 km 481 Karsten Tolstrup
125 km 482 Ulrik Sandgaard Hansen
75 km 483 Per Bertelsen Baghjulet
75 km 484 Dan Andersen
75 km 485 Jesper Nielsen
75 km 486 Kenneth Thorup TIF Cycling
75 km 487 Morten Mønster Carlsberg
75 km 488 Tom Busk
50 km 489 Tobias Mørk Strandberg Baghjulet
75 km 490 Jan Pedersen gislev cycling
50 km 491 Alfred Schultz Jølving Middelfart Cykel Club
25 km 492 Frede Just Pedersen
125 km 493 Martin Strand SCK Kolding
75 km 494 Anders Hybholt KiMs sprødeste
75 km 498 Lone Andersen KiMs sprødeste
75 km 495 Benny Mathiesen KiMs sprødeste
75 km 496 Kenneth Larsen KiMs sprødeste
50 km 497 Kim B Olsen KiMs sprødeste
75 km 499 Jiri Skov
50 km 500 Aage Feldthaus Baghjulet
75 km 501 Thomas Lassen LASTEK
50 km 502 Mikkel Randrup FTZ Cycling
75 km 556 Simon Klejs Gren Weekendkriger
75 km 553 Mads Glenstrup Weekendkriger
75 km 551 Christoffer Askholm Weekendkriger
75 km 554 Rune Figge Jensen Weekendkriger
75 km 557 Sune Gren Weekendkriger
75 km 555 Signe Gren Weekendkriger
50 km 503 Grethe Olsen
50 km 504 Lukas Frandsen Team Frandsen
50 km 505 Michael Persson
75 km 506 Peter Josva Skræm
25 km 507 Phillip Paaske Slot
50 km 508 Allan Jonassen Ølsted cykelmotion
25 km 510 Luka Jonassen
10 km 509 Frida Jonassen
75 km 512 Kim Jensen Team DSB
75 km 511 Christopher Lindskjold
75 km 513 Carsten Thuelund
75 km 514 Mads Andersen
75 km 534 Gert Loman Hansen Baghjulet
75 km 535 Kim Kristensen
125 km 536 Per Løvstad
75 km 537 Kurt Hansen Nørre Aaby Cykelklub
125 km 539 Peter Mørch Jørgensen
125 km 538 Dennis Mørch Jørgensen
50 km 540 Frederik Jensen NCK
75 km 541 Søren Bo Jensen baghjulet
10 km 547 Ibnu adam Sandy Hygge
10 km 545 Amalie Fage-sandy Hygge
10 km 546 Emma Fage-sandy Hygge
10 km 548 Ni wayan srinadi Brunn Hygge
50 km 543 Linotol A/S Martin Nielsen Linotol A/S
125 km 544 Carsten Knudsen
50 km 549 Katrine Jørgensen
75 km 550 Bent Schnoor
75 km 552 Lars Ravnholdt Weekendkriger
125 km 558 Klaus Deleuran Svendsen Team Lågeshoppen/Uhrskov-vine.dk
25 km 559 Carla Mathiasen Fam. Mathiasen
25 km 560 Christian Mathiasen Fam. Mathiasen
75 km 561 Mikael Rasmussen Olsen drengene
50 km 568 Jette Wichmann Bilcentret A. Nielsen
75 km 562 Kevin Christensen BCK
125 km 563 Michael Pfeiffer TMCK
25 km 565 Katrine Lind
25 km 564 Jan Lind
125 km 566 Kris Laigaard Baghjulet
50 km 567 Eva Johnsen Team Christiania
125 km 569 Søren Gabrielsen Consel
125 km 570 Kim Jakobsen TMCK
75 km 571 Lars Abildtrup
125 km 572 Morten stjernholt Nielsen TMCK
10 km 573 Alberte Panduro Thrane Team Pøs
10 km 574 Ane Skovsted Team Pøs
10 km 575 Ole Thorsen Team Pøs
10 km 576 Trine Thorsen Team Pøs
25 km 577 Adam Ellekrog Generation Ellekrog
25 km 578 Carl Ellekrog Generation Ellekrog
25 km 579 Christian Ellekrog Generation Ellekrog
25 km 580 Louise Ellekrog Generation Ellekrog
25 km 581 Jonatan Søgaard
25 km 582 Natasha Søgaard Sørensen
125 km 583 Henrik Gohs Klub Krone
25 km 584 Merete Madsen
25 km 585 Tonio Stounbjerg
75 km 586 Jan Klavsen
75 km 587 Jan Mikkelsen
50 km 588 Svend Aage Schmidt Fri BikeShop Vojens
125 km 589 Henrik Norup Vejle Cykel Motion
75 km 590 Henrik Bloch
50 km 591 Paw Bardevig klodshans
125 km 592 Anders Ladefoged
50 km 593 Jimmy Lavrsen FAGI
50 km 594 Lars Grønhøj FAGI
25 km 599 Anna Ørum Klub MUH junior
25 km 600 Asta-Marie Uttrup Broe Klub MUH junior
75 km 595 Anders Skovgaard Frederiksen CK
25 km 598 Albertine Uttrup Broe Klub MUH junior
25 km 601 Kamilla Krogh Uttrup Klub MUH junior
75 km 596 Thomas Jepsen
75 km 597 Søren Fogh Sørenswen
125 km 833 Tommy Perez FCC
125 km 832 Jan Stephansen FCC
75 km 602 Jannie Pedersen NCM
75 km 603 Bo Trebbien NCM
75 km 604 Thomas Damsgaard Holm
10 km 606 Lars Hougaard Team Brændeskov
10 km 605 Karina Hougaard Team Brændeskov
10 km 608 Sofia Hougaard Team Brændeskov
10 km 607 Sara Hougaard Team Brændeskov
75 km 609 Marco Bertram Schmidt BCK
75 km 610 Kenneth Jelling
125 km 611 Thomas Andersens Cykelnerven
50 km 612 Bjarne wind Polk
125 km 613 Henrik Petersen Cykelnerven
50 km 614 Otto Arreborg
50 km 615 Tom Smidt
125 km 616 Thomas Helveg Team Alé
25 km 617 Signe Lassen
75 km 618 Torben Andersson Næsby Cykelmotion
125 km 619 Bent Gabrielsen
50 km 622 Christina Sølvsten Fly
125 km 626 Ryan Jacobsen TEAM CONSEL
125 km 624 Christian Jacobsen TEAM CONSEL
125 km 625 Jacob Pedersen TEAM CONSEL
50 km 623 Claus Fly
50 km 621 Cecilie Sølvsten Fly Fredericia Triathlon Team
50 km 620 Casper Sølvsten Fly Middelfart Cykelklub
50 km 627 Ole Stenderup Hansen
125 km 628 Lasse Due Ladby cykelklub
50 km 629 Allan Olsen
75 km 630 Per Vinsten
75 km 631 Benny Jensen
50 km 632 Neema Haahr
125 km 633 Lene Rosengaard Poulsen Ladby Cykelklub
125 km 634 Søren Terp Baghjulet
25 km 635 Bent Hansen Team Tørstig
25 km 636 Erik Bruun Team Tørstig
50 km 637 Kent Andersen
125 km 638 Lasse Smidt Team Ále
75 km 639 Niels Henry Andersen
75 km 640 Tina Høll
75 km 641 Bjarne Larsen Pedaleur
75 km 646 Steffen Lund Rasmussen Pedaleur
125 km 643 Jacob Hoppe Pedaleur
125 km 644 Lars Bønneland Pedaleur
125 km 645 Per Schmidt Nielsen Pedaleur
125 km 642 Casper Bjerring Pedaleur
125 km 647 Thomas Holmboe
25 km 648 Bent Krog
75 km 649 Torben Madsen Paslode Racing Team
125 km 650 Holger Kibsgård
75 km 651 Michael Lehd Nyborg Cykle Klub
75 km 652 Mikkel Jensen Fredericia Triathlon Team
75 km 654 Jesper Buhl Rasmussen
75 km 653 Kim Kristensen Paslod Racing Team
75 km 655 Klaus Daugaard
75 km 656 Jørgen Vinsten
25 km 658 Freja Simmen Ludvigsen Freska
25 km 657 Esther Ludvigsen Freska
25 km 659 Karina Ludvigsen Freska
125 km 660 Martin Hinrichsen
75 km 661 Michael Madsen Baghjulet
50 km 662 Lars O. Andersen
50 km 663 Jess Lævendahl
125 km 664 Thomas Hald Team ale
50 km 665 Mikkel Funder-Schmidt
75 km 666 Klaus Bruun Baghjulet
75 km 667 Jeppe Simonsen
75 km 669 Oliver Nissen Team Nissen
75 km 668 Michael Nissen Team Nissen
50 km 670 Lisa Engos
75 km 671 Tonni Klemmensen
75 km 672 John Reilev
75 km 673 Frederik Reilev
75 km 674 Jens Peter Clausen Fredericia CC
75 km 675 Kurt Karstens
75 km 676 Joakim Gøhns
75 km 677 Martin Hansen nck
75 km 678 Martin Larsen
125 km 679 Karsten Nielsen NCK
25 km 680 Lene Ballisager
25 km 681 Oliver Ballisager
25 km 682 Michael Strandberg Baghjulet
25 km 683 Sebastian Strandberg Baghjulet
50 km 684 Julia Munch Madsen
75 km 685 Anne Birgitte Johansen Tour de biere
75 km 686 Jørgen Henriksen Tour de biere
75 km 687 Tobias Jakobsen Fredericia Triathlon Team
75 km 688 Jan Vindahl Hermann
125 km 690 Hans kurt Sørensen NCM
50 km 691 Anders Helbo Mortensen Forhjulet
125 km 694 Peder Sørensen
75 km 692 Kenneth Roswall
125 km 693 Martin Lang Nielsen NCK
10 km 696 Isabella Fritze fritze
10 km 697 Jens Fritze fritze
10 km 695 Shasja Ankjær gregersen
25 km 700 Team larsen Asger larsen team larsen
125 km 698 Kurt Sundahl Andersen K & M
125 km 699 Martin Berg K & M
25 km 701 Team larsen Jesper larsen team larsen
50 km 705 Ulrich Vikkelsø BD
50 km 704 Morten Vigsø BD
75 km 702 Christina Holst Næsby cykelmotion
75 km 703 Rikke Jensen Næsby cykelmotion
50 km 706 Bjarne Olsen
75 km 707 Christian Hygum
75 km 708 Benny I. Refsgaard
75 km 709 Jacob Møbjerg Allerelli Team Hvor-fanden-er-målstregen
50 km 710 Birgit Andersen
75 km 711 Gitte Jakobsen Baghjulet
75 km 712 Jan Øgendahl Svendsen Baghjulet
50 km 713 Johannes Clausen Fredericia Triathlon Team
75 km 714 Lars Larsen Nørre Aaby Cykelklub
75 km 715 Lone Larsen Nørre Aaby Cykelklub
125 km 716 Thomas Wiingreen Fredericia Triathlon Team
75 km 717 Poul Bang Carlsberg
75 km 718 Jan arnfred Larsen
125 km 719 Kurt Sørensen
50 km 720 Tina Sørensen
125 km 721 Søren Jansen Team Laptops.dk
125 km 722 Kim Christiansen NCK
75 km 724 Jesper Ganderup Nielsen Team Lind foder
75 km 725 Jan Braüner Mikkelsen Team Lind foder
125 km 723 Jan Jensen
125 km 726 Erik Klitholm Baghjulet
50 km 727 Johan Jessen
75 km 728 Michael Johannsen Peder Olsen og Søn
25 km 729 Camilla Dolleris Fam. Dolleris
25 km 731 Mathias Dolleris Fam. Dolleris
25 km 732 Vivian Dolleris Fam. Dolleris
25 km 730 Dennis Dolleris Fam. Dolleris
75 km 733 Claus Andreasen Team Halvgammel
75 km 734 Henrik Christensen Team Halvgammel
75 km 735 Kim Fenger Nck
125 km 736 Daniel V Andersen Alt om Cykling / Team AoC
75 km 737 Dennis Eichmeier MIC
75 km 738 Søren Kaltoft
125 km 739 Lars Henrik Henrik Sørensen Fredericia CC
75 km 740 Miichael Kristiansem
50 km 741 Kim Jensen Engos
50 km 742 Lissi Engos Engos
75 km 749 Poul Conradsen CMH
75 km 748 Flemming Aagaard CMH
75 km 743 Morten Kristensen Bendix Cycling
50 km 745 Maj-Britt Fruekilde
75 km 750 Tim Poulsen CMH
50 km 744 Christian Fruekilde
125 km 746 Søren Kruse Sorgenfrey Klub Krone
75 km 747 Torben Karstensen Baghjulet
75 km 751 Peter Fiil
75 km 752 Søren Smith Johansen F.P.I
75 km 753 Mogens Nielsen Baghjulet
50 km 754 Marcus Aarhus Andersen
75 km 755 B og B #1 B og B
75 km 756 B og B #2 B og B
125 km 757 Frederik Lindholm
75 km 758 Lars Springborg Team Bol
50 km 759 Henrik Bo Christiansen Bogense Cykelklub
75 km 762 Jens Rasmussen Daka Denmark
125 km 760 Torben Foged Fredericia Triathlon Team
75 km 761 Anders Düring Vejle Cykel Motion
75 km 763 Ken Jensen Båring Bikers
75 km 765 Niels Myrup Kæden-Nr.Lyndelse
25 km 764 Birthe Laakkonen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 766 Flemming Holm Magic Sport Test Team
75 km 767 Michael Rosendahl
50 km 768 Kennett Kauslund Jakobsen Baghjulet
25 km 769 Marion Frederiksen
75 km 770 Marie-Louise Hartz Ordrup Cykelklub
125 km 771 Klaus Hansen Baghjulet
125 km 772 Jan Nissen Baghjulet
10 km 776 Jesper Krautwald Krautwald
10 km 775 Jens Krautwald Krautwald
10 km 774 Jakob Krautwald Krautwald
10 km 773 Anne Krautwald Krautwald
75 km 777 Glenn Madsen
75 km 778 Morten Friis
50 km 779 Claude Engmark
75 km 780 Michael Hougaard Luther Madsen Luther glæde
75 km 781 Jane Gøransson Ncm
75 km 783 Arno Henriksen Team Giv Håb
75 km 782 Anette Henriksen Team Giv Håb
50 km 785 Svend Westergaard Fredericia Triathlonklub
50 km 784 Clara Westergaard Fredericia Triathlonklub
75 km 786 Thomas Juel
125 km 787 Nikolaj Lip
10 km 789 Hans Jørgen Noer
10 km 788 Frederik Kjær Noer
50 km 790 Mogens Vest HBC
50 km 791 Ulla Dorthe Engholm Vest HBC
50 km 792 Lars Johansson
125 km 794 Søren Fast KOMBAREDU
125 km 793 Kenneth Holm Lildholdt KOMBAREDU
125 km 795 Morten Andersen. FCC
75 km 797 Morten Cramer
75 km 798 Dan Olsen Cykling Odense
125 km 796 Steffen Søndergaard Nielsen
50 km 799 Lars Hammerich Hansen Bilcentret A. Nielsen Middelfart
75 km 800 Johnny Olsen Tarup-team
75 km 801 Thomas Haller
125 km 802 Dan Berthelsen Børkop motions cyklister
125 km 803 Torben Østergreen-Johansen Multi Motion Assens
25 km 805 Anne Dorthe Andersen
75 km 804 Joachim Holmen Frost
25 km 806 Thorbjørn Hvam
10 km 812 Mette Gotteberg Team Messi
10 km 811 Camilla Ørum Team Messi
10 km 814 Victor Ørum Team Messi
10 km 813 Peter Gotteberg Team Messi
125 km 809 Christian Nielsen
75 km 807 Mik Andersen Fredericia cc
125 km 808 Allan Rasmussen MMA
125 km 810 Michael Bram FCC
25 km 815 Victor Juul Nielsen
125 km 816 Rene Mose
75 km 817 Klaus Faigh Cykling Odense
50 km 818 William Noah Juul Nielsen Mcc
125 km 819 Carsten Papuga PAPUGA CYKELREJSER
50 km 821 Anja Reilev Rømøbanden
50 km 825 Søren Reilev Rømøbanden
50 km 822 Jakob Reilev Rømøbanden
50 km 824 Stinus Reilev Rømøbanden
50 km 823 Mette Reilev Rømøbanden
125 km 820 Rasmus Tolstrup Christensen Team Motionsfeltet.dk
50 km 826 Anette wulff Christianse
50 km 829 Carl-Johan Bonnesen Baghjulet
25 km 827 Freya Reilev Freya og mormor
25 km 828 Karen Reilev Freya og mormor
75 km 830 Thomas Reilev
50 km 831 Maja Andersen
75 km 834 Mikkel Nielsen
125 km 835 Carl Nielsen
50 km 836 Peter Brun Bonnesen
50 km 837 Rasmus Palmelund
125 km 838 Erik Dahl
75 km 840 Niels Christian Hummelshøj ColorPrint Mors
125 km 839 Hans Jorgen Hansen Team Hovborg
50 km 841 Per Melby
75 km 842 Thorlejf Christiansen
125 km 843 Jonas Jensen
125 km 844 Steinbjørn Hansen
75 km 845 Ronnie Sandager Iversen Idrætsforeningen i Tryg Forsikring
125 km 846 Claus Rousing Frederiksen

13. august 2017

Tour de Vestfyn

Tilmeldingsfrist: 12-08-2017, kl. 23:00

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.