Distance Navn Klub By
Motionist 21 km Simon Schmidt Ribe
Motionist 21 km Celine Rosendahl Ribe
Motionist 21 km Pia Starck Espergærde
Motionist 21 km Anne-kathrine Vestergaard København N
Motionist 21 km Stefan Quman Andersson Malmö City Skaters Dalby
Motionist 21 km Georg Lee Dann VRK Hvidovre
Elite 21 km frank johannsen Greve Trim Roskilde
Motionist 21 km Martin Pedersen Ribe
Motionist 12 km Charlotte Smith-Sørensen ork Faaborg
Lille+Store Klaus William Theodor Smith-Sørensen Faaborg
Lille+Store Klaus Christopher Bertram Smith-Sørensen Faaborg
Motionist 21 km Mogens Vesterskov aarhus 1900 inlinere Ebeltoft
Motionist 21 km Amalie Pedersen Vejle
Motionist 12 km Karen Hansen ORK Odense SØ
Motionist 6 km Louise Marie Boelsmand IC Aalborg Svenstrup J
Lille Klaus - 1 km Augusta Boelsmand Hansen IC Aalborg Svenstrup J
Store Klaus 4 km Johanne Boelsmand Hansen IC Aalborg Svenstrup J
Motionist 21 km Henk Roelofs HLF72 Frederiksberg
Motionist 21 km Jesper Abildgaard Næstved Speedskating Klub Holmegaard
Lille Klaus - 1 km Magnus Petersen Næstved Speedskating Klub Holmegaard
Motionist 21 km Maria Nube VRK Brøndby
Motionist 6 km Amalie Nube VRK Brøndby
Motionist 6 km Christoffer Nube VRK Brøndby
Motionist 21 km Leif Juhl Hansen Roskilde rul Viby Sjælland
Motionist 21 km Natasha Lee Dann VRK Hvidovre
Motionist 21 km Michael Frederiksen VRK Allerød
Motionist 21 km Filip Vestergaard Aarhus 1900 Inlinere Århus V
Motionist 21 km Brian Pedersen Hjørring
Motionist 21 km Mette Hannibal Vi ruller Hjørring Hjørring
Motionist 21 km Peter Andersen VARK Slagelse
Motionist 21 km Frida Sparre Andersen VARK Slagelse
Store Klaus 4 km Ludvig Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
Store Klaus 4 km Karla Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
Store Klaus 4 km Helena Glusted ORK Odense M
Lille Klaus - 1 km Hannah Glusted ORK Odense M
Motionist 21 km Susanne Sparre Sørensen Slagelse Inline Klub Slagelse
Motionist 21 km Carsten Ree Hansen Slagelse Inline Klub Slagelse
Elite 21 km Stefan Due Schmidt VARK / Bont Nordic Frederiksberg C
Motionist 21 km Anette Gotved Rødovre
Lille Klaus - 1 km Thor Grage-Nielsen VRK Hillerød
Motionist 12 km Ingrid Berner Larsen Rimo st. merløse
Motionist 21 km Hans Arleth Rul Nord Virum
Motionist 21 km Mikkel Frederiksen ic aalborg Aalborg
Elite 21 km Thor Lindgaard Næstved Speedskating Klub Holmegaard
Lille+Store Klaus Vincent Rudbech VRK Vanløse
Motionist 12 km Karina Rudbech VRK Vanløse
Lille+Store Klaus Astrid Bo Heiwald VRK København SV
Elite 21 km Alberte Greve NSK Næstved Næstved
Motionist 21 km Ulrik Høj Thomsen Esbjerg Inline Club Esbjerg Ø
Lille Klaus - 1 km Milaz Høj Thomsen Esbjerg Ø
Store Klaus 4 km Dahlia Weisdorf Haslev Inline Team Haslev
Motionist 21 km Magnus Normann Jeppesen VRK Frederiksberg
Motionist 21 km Per Normann Jeppesen VRK Frederiksberg
Lille+Store Klaus Tunav Chand Penki VRK København SV
Motionist 12 km max westergaard nielsen VRK Valby
Motionist 21 km nanna nielsen VRK Valby
Store Klaus 4 km Signe Rosell Goltermann Lassen Middelfart
Store Klaus 4 km Sylvester Rosell Goltermann Lassen Middelfart
Motionist 21 km Anne Rosell Lassen Middelfart
Motionist 21 km Glenn Goltermann Lassen Middelfart
Motionist 21 km Magdalena Kott Team Rookie Allerød
Motionist 21 km Martin Funk Larsen Team Rookie Allerød
Motionist 21 km Jesper Munk Næstved speedskating klub Næstved
Motionist 21 km Sara Munk Næstved speedskating klub Næstved
Lille+Store Klaus Lohita Choudary Guntupalli Guntupalli VRK Hvidovre
Elite 21 km Katrine Kristensen Jensen Århus 1900 inlinere Hørning
Motionist 12 km Bettina Jacobsen ORK Odense M
Elite 21 km Denisa Jedlickova Århus 1900/Inline Akedemie Århus/Brno
Motionist 21 km Mette Larsen VRK København V
Motionist 21 km Polly Kia Borgstrøm VRK København V
Elite 21 km Jesper Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
Store Klaus 4 km Benjamin Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
Store Klaus 4 km Anna Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
Motionist 21 km Lotte Dissing Vi ruller, Hjørring Hjørring
Motionist 12 km Rikke T. Nielsen Otterup
Motionist 12 km Kamille T. Nielsen Otterup
Motionist 21 km Emma Rem Rasmussen VRK Hvidovre
Elite 21 km Dorthe Olsen VRK Farum
Store Klaus 4 km Theis Rønsbo Lundsted VARK Frederiksberg
Motionist 12 km Dicte Rønsbo Lundsted VARK Frederiksberg
Motionist 6 km Julie Fink ORK Odense SØ
Store Klaus 4 km Sarah Hannibal Vi ruller Hjørring Hjørring
Elite 21 km Nicolai Benjamin Simmons Aarhus 1900 Inlinere Århus C
Lille+Store Klaus Carl Launey VRK Frederiksberg
Motionist 21 km Sebastian Bjørklund Johansen NSK Haslev
Elite 21 km Jens Larsen Roskilde
Elite 21 km Lea kampp Ork Ferritslev Fyn
Motionist 21 km Henrik Kampp Ork Ferritslev Fyn
Elite 21 km Max Pedersen NSK Næstved
Motionist 21 km Karina Lasko Slagelse inline klub Slagelse
Motionist 21 km Clara lasko-eriksen Slagelse inline klub Slagelse
Motionist 21 km pia Haugaard Slagelse inline klub Sorø
Motionist 21 km marie Haugaard Slagelse inline klub Sorø
Motionist 21 km Rebecca Storr Andersen Slagelse inline klub Slagelse
Motionist 21 km Freja Jensen Slagelse inline klub Slagelse
Motionist 21 km laura jørgensen Slagelse inline klub Slagelse
Motionist 21 km Mathilde Parby VRK Valby
Store Klaus 4 km Anna Lustman Siber Værløse
Motionist 6 km Ida Lustman Siber Værløse
Lille+Store Klaus Oscar Larsen Roskilde
Motionist 21 km Erik Rosenlund Vi ruller hjørrimg Hjørring
Store Klaus 4 km Rosa Maintz Hit Haslev
Store Klaus 4 km Emilie Kousted Odense
Store Klaus 4 km Mille Holm Strømkjær Odense NV
Motionist 6 km Ida Broholm ORK½ Ryslinge
Lille+Store Klaus Ida Fialla Odense SV
Motionist 21 km Nicole Stula Växjö
Motionist 21 km Simon Scott NIM Nørresundby
Motionist 21 km Ruard Ganzevoort nim aabybro
Store Klaus 4 km Majken Jakobsen ORK Odense C
Motionist 21 km Christel Berg Schønfeldt VRK København S
Motionist 12 km asger Koefoed odense rulleskøjteklub Odense C
Motionist 6 km Tina Rem Rasmussen VRK Hvidovre
Lille+Store Klaus Luna-Marie Lau IC Aalborg Skørping

20. maj 2017

MatchMind Inline Race 2017

Tilmeldingsfrist: 16-05-2017, kl. 23:59

114 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.