Distance Startnr Navn Hold
5 km Jan Torp
5 km Brian Hansen Brian hansen
10 km Daniel Skansing
5 km Terese Skansing Bräuner
5 km Tom Buchholz 30 +
10 km Kasperr Robbin Gorell
10 km Zerina Marianna Gorell
5 km Alexander Kjær Christensen
5 km Per Bo Christensen
5 km Joachim Kjær Christensen
5 km Mette Weber Kystskolen
5 km Sofie Amalie Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km Julie Elisabeth Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km Nellie Weber Kystskolen
5 km Line Isabella Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km Helene Jensen
5 km Jonathan Jaschke-Jensen Jonathan Jaschke-Jensen
5 km Mariane Jensen
5 km Paul Schütz KYSTSKOLEN
5 km Brian Simonsen
5 km Morten Simonsen
5 km Ulla S.V. Rasmussen
5 km Eigil Tore Larsen Lillebælt sport og kultur
5 km Kresten Madsen Kystskolen
5 km Peter Hein
10 km Mette Petersen Kystskolen
Børneløb Mikkel Henningsen Kystskolen
5 km Letina Egholm Kystskolen
Børneløb Liam Jordhøj frandsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Johanne Smet Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Jonas Skovsgaard Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Frederik Nøttrup Hess Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Christian Nøttrup Hess Jense DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Mads Led Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Freja Andersen Wiig DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Mathilde Cichy Høy DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Ida Krogh Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Lasse Sørensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Julie Biesbjerg Ferslev Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
5 km Thomas Hansen Brønserud Batman
5 km Finn Skou Jensen
10 km bent petersen
10 km Mathilde Valum Otterup Real skole 5. kl.
10 km Marcus Ragner Otterup Real skole 5. kl.
5 km Josefine Ditzel Otterup Real skole 5. kl.
5 km Tobias Nielsen Otterup Real skole 5. kl.
5 km Tobias Reisenhus Otterup Real skole 5. kl.
5 km Laura Emilie Fritze Otterup Real skole 5. kl.
10 km Christoffer Jensen Otterup Real skole 5. kl.
10 km Mads Kristensen Otterup Real skole 5. kl.
5 km Pernille Jørgensen Otterup Real skole 5. kl.
10 km Oscar Tinggaard Otterup Real skole 5. kl.
5 km Magnus Povelsen Otterup Real skole 5. kl.
10 km Tobias Malling Otterup Real skole 5. kl.
5 km Dicte Kristensen Otterup Real skole 5. kl.
5 km Jeppe Rasmussen Otterup Real skole 5. kl.
10 km Martin Petersen
5 km Anna Mia Pedersen Kystskolen
Børneløb Aviaya Lybech Jungsholm DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Isabella Jasmin Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Alma Romer Davisen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Benjamin Hansen Wuff DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Magnus Østerbye Bjørnskov Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Ludvig Rabenborg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Ella Rødekilde Christiansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Liva Bredahl Gøthler Larsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Kathleen Dahl DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Mille Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Micas Thøgersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Jonas Sander Pahuus DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Liva Rasmussen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Gustav SØrensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Mejse Liv Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Lilly Hylsebeck Knudsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Lauritz Brockstedt Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Klara Juul Borberg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Vitus Juul Borberg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Melina Thøgersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Mathilde Østerbye Bjørnskov Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Tjalfe Olsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Naia Garcia Nygård Andersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Noah Bredahl Gøthler Larsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Nikoline Bak Karstensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Nanna Nørgaard DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Tea Kallesø DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Noam Jordhøj Frandsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb Sofia Skov Madsen DGI Børnehaven Sneglehuset
5 km JULIANNA DUDASNE VITEZ
5 km Morten Hansen
5 km Malou Hansen
10 km Jonas Damholt Carlsen
10 km Per Andersen
10 km Rasmus Andersen Næsby Motion
5 km Helle Borgstrøm Eriksen
5 km Simon Eriksen
10 km Kenneth Rasmussen Fyns Bilsalg
5 km Morten Olsen Fyns Bilsalg
5 km Mathias Riber Fyns Bilsalg
5 km Luiz Riber Laurenborg Fyns Bilsalg
5 km Claudia Laurenborg Fyns Bilsalg
5 km Jeanette Olsen Fyns Bilsalg
5 km Frederik Olsen Fyns Bilsalg
5 km Frida Olsen Fyns Bilsalg
5 km Mette Riber Fyns Bilsalg
5 km Janni Pedersen Fyns Bilsalg
5 km Kim Larsen Fyns Bilsalg
5 km Malene Olsen Fyns Bilsalg
5 km Emmi Warming Fyns Bilsalg

30. september 2017

Otterupløbet

Tilmeldingsfrist: 20-09-2017, kl. 23:59

108 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.