Distance Startnr Navn Hold
5 km 448 Jan Torp
5 km 103 Brian Hansen Brian hansen
10 km 656 Daniel Skansing
5 km 460 Terese Skansing Bräuner
5 km 101 Tom Buchholz 30 +
10 km 659 Kasperr Robbin Gorell
10 km 664 Zerina Marianna Gorell
5 km 438 Alexander Kjær Christensen
5 km 455 Per Bo Christensen
5 km 449 Joachim Kjær Christensen
5 km 125 Mette Weber Kystskolen
5 km 128 Sofie Amalie Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km 121 Julie Elisabeth Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km 126 Nellie Weber Kystskolen
5 km 124 Line Isabella Tågård Weber Jørgensen Kystskolen
5 km 445 Helene Jensen
5 km 104 Jonathan Jaschke-Jensen Jonathan Jaschke-Jensen
5 km 452 Mariane Jensen
5 km 127 Paul Schütz KYSTSKOLEN
5 km 440 Brian Simonsen
5 km 453 Morten Simonsen
5 km 461 Ulla S.V. Rasmussen
5 km 105 Eigil Tore Larsen Lillebælt sport og kultur
5 km 122 Kresten Madsen Kystskolen
5 km 456 Peter Hein
5 km 428 Martin Aagren Svensson Otterupløberne
5 km 413 Anne Birgitte Iversen Otterupløberne
5 km 420 Judy Kampmann Otterupløberne
5 km 419 Jan Ingemann Andersen Otterupløberne
5 km 427 Majken Jørgensen Otterupløberne
5 km 434 Trine Petersen Otterupløberne
5 km 417 Hanne Just Hansen Otterupløberne
5 km 432 Thomas Kristiansen Otterupløberne
5 km 436 Villy Frank Petersen Otterupløberne
5 km 416 Grethe Petersen Otterupløberne
5 km 422 Kurt Bruun Otterupløberne
5 km 424 Lisbeth Kryger Bruun Otterupløberne
5 km 418 Helle Drue Knudsen Otterupløberne
5 km 431 Søren Ekelund Knudsen Otterupløberne
5 km 425 Lone Borre Otterupløberne
5 km 435 Villy Poulsen Otterupløberne
5 km 430 Pia Ravn Christiansen Otterupløberne
10 km 646 Dennis Boalth Otterupløberne
10 km 647 Dennis Egelund Christensen Otterupløberne
10 km 649 Henrik Overgaard Otterupløberne
10 km 653 Kristian Larsen Otterupløberne
10 km 651 Jens-Christian Jensen Otterupløberne
10 km 648 Georg Stadtmann Otterupløberne
10 km 654 Kristina Simonsen Otterupløberne
10 km 650 Irma Jørgensen Otterupløberne
10 km 645 Claus Mathiasen Otterupløberne
10 km 603 Mette Petersen Kystskolen
Børneløb 41 Mikkel Henningsen Kystskolen
5 km 123 Letina Egholm Kystskolen
Børneløb 19 Liam Jordhøj Frandsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 11 Johanne Smet Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 13 Jonas Skovsgaard Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 6 Frederik Nøttrup Hess Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 4 Christian Nøttrup Hess Jense DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 24 Mads Led Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 7 Freja Andersen Wiig DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 26 Mathilde Cichy Høy DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 9 Ida Krogh Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 17 Lasse Sørensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 14 Julie Biesbjerg Ferslev Jensen DGI Børnehaven Sneglehuset
5 km 102 Thomas Hansen Brønserud Batman
5 km 443 Finn Skou Jensen
10 km 655 Bent Petersen
10 km 632 Mathilde Valum Otterup Real skole 5. kl.
10 km 631 Marcus Ragner Otterup Real skole 5. kl.
5 km 398 Josefine Ditzel Otterup Real skole 5. kl.
5 km 402 Tobias Nielsen Otterup Real skole 5. kl.
5 km 403 Tobias Reisenhus Otterup Real skole 5. kl.
5 km 399 Laura Emilie Fritze Otterup Real skole 5. kl.
10 km 629 Christoffer Jensen Otterup Real skole 5. kl.
10 km 630 Mads Kristensen Otterup Real skole 5. kl.
5 km 401 Pernille Jørgensen Otterup Real skole 5. kl.
10 km 633 Oscar Tinggaard Otterup Real skole 5. kl.
5 km 400 Magnus Povelsen Otterup Real skole 5. kl.
10 km 634 Tobias Malling Otterup Real skole 5. kl.
5 km 396 Dicte Kristensen Otterup Real skole 5. kl.
5 km 397 Jeppe Rasmussen Otterup Real skole 5. kl.
10 km 661 Martin Petersen
5 km 120 Anna Mia Pedersen Kystskolen
Børneløb 2 Aviaya Lybech Jungsholm DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 10 Isabella Jasmin Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 1 Alma Romer Davisen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 3 Benjamin Hansen Wuff DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 25 Magnus Østerbye Bjørnskov Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 23 Ludvig Rabenborg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 5 Ella Rødekilde Christiansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 22 Liva Bredahl Gøthler Larsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 15 Kathleen Dahl DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 31 Mille Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 30 Micas Thøgersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 12 Jonas Sander Pahuus DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 21 Liva Rasmussen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 8 Gustav SØrensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 28 Mejse Liv Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 20 Lilly Hylsebeck Knudsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 18 Lauritz Brockstedt Hansen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 16 Klara Juul Borberg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 40 Vitus Juul Borberg DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 29 Melina Thøgersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 27 Mathilde Østerbye Bjørnskov Jørgensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 39 Tjalfe Olsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 32 Naia Garcia Nygård Andersen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 35 Noah Bredahl Gøthler Larsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 34 Nikoline Bak Karstensen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 33 Nanna Nørgaard DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 38 Tea Kallesø DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 36 Noam Jordhøj Frandsen DGI Børnehaven Sneglehuset
Børneløb 37 Sofia Skov Madsen DGI Børnehaven Sneglehuset
5 km 421 Jytte Birgit Hansen Otterupløberne
5 km 414 Bjarne Rasmussen Otterupløberne
5 km 423 Lisbeth Schjoldager Otterupløberne
5 km 415 Carsten Schjoldage Otterupløberne
5 km 426 Maiken Kristiansen Otterupløberne
5 km 433 Tobias Kristiansen Otterupløberne
5 km 429 Oliver Mathiasen Otterupløberne
5 km 450 JULIANNA DUDASNE VITEZ
5 km 454 Morten Hansen
5 km 451 Malou Hansen
10 km 658 Jonas Damholt Carlsen
10 km 662 Per Andersen
10 km 601 Rasmus Andersen Næsby Motion
5 km 447 Helle Borgstrøm Eriksen
5 km 459 Simon Eriksen
10 km 602 Kenneth Rasmussen Fyns Bilsalg
5 km 119 Morten Olsen Fyns Bilsalg
5 km 117 Mathias Riber Fyns Bilsalg
5 km 115 Luiz Riber Laurenborg Fyns Bilsalg
5 km 108 Claudia Laurenborg Fyns Bilsalg
5 km 113 Jeanette Olsen Fyns Bilsalg
5 km 110 Frederik Olsen Fyns Bilsalg
5 km 111 Frida Olsen Fyns Bilsalg
5 km 118 Mette Riber Fyns Bilsalg
5 km 112 Janni Pedersen Fyns Bilsalg
5 km 114 Kim Larsen Fyns Bilsalg
5 km 116 Malene Olsen Fyns Bilsalg
5 km 109 Emmi Warming Fyns Bilsalg
Børneløb 42 Mathilde Kristiansen
Børneløb 43 Sylvester Kristiansen
5 km 441 Christina Eriksen
5 km 437 Anette Tolderlund Sletten skole afd Nordvest
10 km 657 Jan Bertelsen
10 km 622 Oliver Bertelsen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
10 km 621 Nicklas Eriksen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
10 km 620 Miklas Heibøll Nielsen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 446 Helios Fernández Tomé
5 km 439 Bettina Kingo Søndergaard
5 km 384 Lauritz Carlsen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 386 Nanna Petersen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 381 Filine Nielsen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 383 Julie Tolderlund 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 385 Magnus Bengtsson 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 380 Daniel Olesen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 379 August Lillesø 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 388 Tobias Arndal 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 389 William Kejlhof 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 382 Frederikke Kejlhof 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 387 Sofia Christiansen 5. klasse - Sletten skole afd. Nordvest - Skoleløb
5 km 444 Hanne Arndal
5 km 458 Rikke Petersen
5 km 106 Malthe -Heibøll-Nielsen Team-Heibøll-Nielsen
5 km 107 Thomas Nielsen Team-Heibøll-Nielsen
10 km 663 Stefan Johansen
10 km 660 Kim Lindegaard
10 km 625 Laura Løvdal Odense Låseservice A/S
10 km 623 Clara Løvdal Odense Låseservice A/S
10 km 627 Thomas Løvdal Odense Låseservice A/S
10 km 626 Sommer Gjessing Odense Låseservice A/S
10 km 624 Henrik Gjessing Odense Låseservice A/S
5 km 442 Finn Mortensen
5 km 457 Rasmus Mortensen
5 km 129 Alberte Kofoed Motion & Velvære
5 km 130 Allan Hansen Motion & Velvære
5 km 131 Alma Hansen Motion & Velvære
5 km 132 Anders Søgaard Motion & Velvære
5 km 133 Anne-marie Bengtsen Motion & Velvære
5 km 134 Bertt Jeppesen Motion & Velvære
5 km 135 Betina Rasmussen Motion & Velvære
5 km 136 Bodil Hansen Motion & Velvære
5 km 137 Camilla Marseen Motion & Velvære
5 km 138 Charlotte Jensen Motion & Velvære
5 km 139 Ditte Brokjær Motion & Velvære
5 km 140 Dorthe Mikkelsen Motion & Velvære
5 km 142 Emil Mortensen Motion & Velvære
5 km 143 Erik Jensen Motion & Velvære
5 km 144 Gitte Nielsen Motion & Velvære
5 km 145 Iben Kofoed Motion & Velvære
5 km 146 Jeanette Mynteman Motion & Velvære
5 km 147 Jesper Mariegaard Motion & Velvære
5 km 148 Jimmi Pedersen Motion & Velvære
5 km 149 Joan Eriksen Motion & Velvære
5 km 150 Lau Rasmussen Motion & Velvære
5 km 151 Lotte Eilenberg Motion & Velvære
5 km 152 Louise Hansen Motion & Velvære
5 km 153 Lucas Jeppesen Motion & Velvære
5 km 154 Mads Friis Motion & Velvære
5 km 155 Maiken Olander Motion & Velvære
5 km 156 Marie Landtved Motion & Velvære
5 km 157 Mathias Friis Motion & Velvære
5 km 158 Mathilde Mynteman Motion & Velvære
5 km 159 Mette Søgaard Motion & Velvære
5 km 160 Mikkel Mynteman Motion & Velvære
5 km 161 Pia Larsen Motion & Velvære
5 km 162 Rene Kofoed Motion & Velvære
5 km 163 Sarah Friis Motion & Velvære
5 km 164 Stefanie Koordt Motion & Velvære
5 km 165 Tommy Friis Motion & Velvære
5 km 166 Tove Marseen Motion & Velvære
5 km 167 Alexander Brandt Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 168 Alexander Edis Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 169 Alfred Glavind Jespersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 170 Amalie Nyman Madsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 171 Amalie Caroline Madsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 172 Anders Kastberg Grün Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 173 Anders Kristian Højrup Grøn Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 174 Anders Østerholm Hansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 175 Andrea Klausen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 176 Andreas Nymann Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 177 Andreas Peter Pilegaard Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 178 Annika Hansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 179 August Isak Falk Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 180 August Emil Wodskov Schack Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 181 Bertil Veis Feld Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 182 Caroline Munkholm Rasmussen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 183 Casper Christiansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 184 Cassandra Møller Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 185 Cecilie Rasmussen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 186 Cecilie Christensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 187 Christian Nørmann Carmel Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 188 Christian Munch Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 189 Christina Roed Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 190 Daniel Nørgaard Tobiesen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 191 Edwin Koolen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 192 Elvira Halimi Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 193 Emilie Kirstine Skovsby Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 194 Fie Vesterskov Andersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 195 Frederikke Ingstrup Bonde Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 196 Gunilla Roed Grundorf Jacobsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 197 Henriette Helene Johansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 198 Ib Jacobsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 199 Isabella Emanuel Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 200 Jakob Karl Sørensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 201 Jeanette Petersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 202 Jens Østergaard Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 203 Jeppe Ravn Bechsgaard Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 204 Jeppe Rolf Holm Mikkelsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 205 Johanne Roos Møller Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 206 Jonathan Schlüssel Christiansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 207 Jonathan Husted Andersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 208 Julian Conrad Bailey Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 209 Julie Agerskov Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 210 Julie Dorthea Skovsby Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 211 Katrine Astrid Hieronymus Bak Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 212 Klaus Holm Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 213 Kristina Hørdum Agstner Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 214 Laura Krogshede Knudsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 215 Laura Bang Sørensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 216 Laurits Langeberg Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 217 Lilian Sørensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 218 Line Florager Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 219 Louise Zinck Vejlegård Kristensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 220 Lucas Wendt Thomasen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 221 Mads Barbesgaard Præstholm Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 222 Mads Rønne Hagmann Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 223 Magne Bering Andersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 224 Magnus Lund Kristensen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 225 Magnus Toft Ørbeck Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 226 Magnus Vejlbo Børglum Madsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 227 Marcus Larsen Justesen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 228 Maria Karina Clausen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 229 Martin Brinch-Nielsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 230 Martin H Poulsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 231 Mathias Birkenfeldt Nielsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 232 Mathilde Luise Hessel Engmann Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 233 Mikkel Kjærulff Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 234 Mikkel C Engmark Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 235 Miklas Langhoff Bauer Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 236 Milena Høgsbro Olsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 237 Natasia Stochholm Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 238 Nicklas Jensen Buch Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 239 Nicolaj Krogsgård Petersen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 240 Nikoline Kryger Larsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 241 Oliver Thanbech Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 242 Patrick Lindegaard Monefeldt Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 243 Peter Jeppesen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 244 Rasmus Friis Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 245 Rasmus Bendt Madsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 246 Rasmus Vive Andreassen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 247 Rikke Fisker Damkjær Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 248 Sasha Frederiksen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 249 Simon Bennekov Axelsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 250 Simon Schaumann Hansen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 251 Sofie Les Neel Boje Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 252 Tobias Greve Enøe Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 253 Tobias Høegh Grevelund Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 254 Valdemar Kjær Ebbesen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 255 Veronika Alfsen Nislevgård Efterskole - Elever
5 km 256 Albert Kjærulff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 257 Anders Kjærulff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 258 Anja Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 259 Anja Frederiksen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 260 Anja Stokholm Grün Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 261 Annabell Møller Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 262 Annette Damkjær Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 263 Arthur Feld Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 264 Bettina Hansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 265 Birgit Bak Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 266 Bjørk Schlüssel Christiansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 267 Brian Kastberg Grün Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 268 Brian Madsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 269 Britta Hessel Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 270 Carsten Rasmussen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 271 Carsten Thomsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 272 Cecilie Schaumann Hansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 273 Charlotte Flindt Petersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 274 Charlotte Thomsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 275 Chris Sørensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 276 Christine Edis Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 277 Claus Christiansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 278 Claus Ebbesen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 279 Claus Johansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 280 Daniel Steen Nielsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 281 Diana Schlüssel Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 282 Frede Kryger Larsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 283 Frederik Ebbesen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 284 Frederikke Bak Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 285 Gitte Agerskov Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 286 Gitte Grøn Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 287 Gitte Johansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 288 Helene Glavind Nørgaard Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 289 Henrik Christensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 290 Henrik Emanuel Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 291 Henrik Jespersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 292 Henrik Nielsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 293 Henrik Tækker Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 294 Inger M. Tobiesen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 295 Jan Kryger Larsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 296 Jan Rasmussen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 297 Janni Jakobsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 298 Jeanette Clausen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 299 Jeannette Ørbeck Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 300 Johan B.Andreasen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 301 Johannes Glavind Jespersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 302 John Edis Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 303 Jonathan Langhoff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 304 Josefine Nymann Madsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 305 Josefine Thomasen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 306 Josefine Kjærulff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 307 Julie Husted Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 308 Jytte Kryger Larsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 309 Jørn Lund Kristensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 310 Kamma Feld Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 311 Karin Christiansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 312 Karl Grøn Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 313 Katja Emanuel Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 314 Kennie Dam Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 315 Kim Madsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 316 Klaus Nymann Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 317 Klaus Thanbech Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 318 Kristoffer Engmann Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 319 Lars Grøn Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 320 Laura Zinck Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 321 Lauritz Kryger Larsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 322 Line Ebbesen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 323 Lizette Carmel Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 324 Lone Christensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 325 Lone Larsen Knusen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 326 Lotte Greve Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 327 Lotte Madsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 328 Louise Lolk Tækker Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 329 Louise Møller Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 330 Lou-lou Rasmussen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 331 Lukas Ørbeck Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 332 Mads Bering Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 333 Mads Flindt Petersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 334 Majbritt Birkenfeldt Nielsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 335 Maria Edis Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 336 Marianne Lolk Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 337 Marius Bering Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 338 Martin Agerskov Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 339 Matilde Aya Schlüssel Christiansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 340 Maud Bering Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 341 Max Hansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 342 Mette Thomasen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 343 Michael Nørgaard Tobiesen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 344 Michael Petersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 345 Mikkel Feld Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 462 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 463 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 464 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 465 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 466 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 467 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 468 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 469 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 470 N1 N1 Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 346 Nicoline Thomasen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 347 Niels Grøn Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 348 Ole Frederiksen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 349 Oliver Bak Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 350 Oskar Hansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 351 Patricia Larsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 352 Per Sørensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 353 Pia Roed Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 354 Smilla Schlüssel Christiansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 355 Steen S. Thomasen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 356 Susanne Bennekov Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 357 Susanne Kjærulff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 358 Thomas Clausen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 359 Thomas Engmann Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 360 Thomas Willum Roed Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 361 Tilde Husted Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 362 Tina Bonde Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 363 Tina Langhoff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 364 Tina Nymann Madsen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 365 Tina Thanbech Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 366 Tom Bonde Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 367 Tommy Langhoff Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 368 Tonia Hansen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 369 Torben Vejlegård Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 370 Tove Roos Møller Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 371 Trine Bom Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 372 Trine Feld Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 373 Trine Husted Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 374 Trine Vive Andreassen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 375 Troels Husted Andersen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 376 Ulla Sørensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 377 Ulrik Bak Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 378 Valdemar Sørensen Nislevgård Efterskole - Forældre
5 km 390 Berit Lillesøe Otterup HK
5 km 391 Hans-Ole Povlsen Otterup HK
5 km 392 Jan Trier Otterup HK
5 km 393 Katja Hold Otterup HK
5 km 394 Mie Poulsen Otterup HK
5 km 395 Oskar Trier Lillesøe Otterup HK
5 km 404 Arne Pedersen Otterup Skole
5 km 405 Emilie Sogenfri Otterup Skole
5 km 406 Frederikke Juul Otterup Skole
5 km 407 Jannich Grænse Otterup Skole
5 km 408 Julia Tyzsecka Otterup Skole
5 km 409 Julie Storm Otterup Skole
5 km 410 Kristian Henriksen Otterup Skole
5 km 411 Rasmus Hansen Otterup Skole
5 km 412 Tobias Faber Otterup Skole
10 km 604 Andreas Jiorgos Freris Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 605 Casper Kruuse Thomsen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 606 Cecilie Bäcklund Andersen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 607 Emil Bjørre Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 608 Jasmin Amalie Hertzberg Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 609 Jeppe Mathias Stubkjær Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 610 Lars Øritsland Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 611 Laurits Visholm Hansen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 612 Lukas Lolk Tækker Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 613 Mads Brygger Rasthøj Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 614 Marcus Eddie Christensen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 615 Mille Flindt Petersen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 616 Thomas Christensen Nislevgård Efterskole - Elever
10 km 617 Emil Sørensen Nislevgård Efterskole - Forældre
10 km 618 Louise Langeberg Nislevgård Efterskole - Forældre
10 km 619 Michael Bechsgaard Nislevgård Efterskole - Forældre
10 km 628 Mathias Trier Lillesøe Otterup HK
10 km 635 Hasib Attmadi Otterup Skole
10 km 636 Jakob Johansen Otterup Skole
10 km 637 Laurits Olsen Otterup Skole
10 km 638 Lukas Qvick Otterup Skole
10 km 639 Magnus Jørgensen Otterup Skole
10 km 640 Markus Lau Otterup Skole
10 km 641 Nicoline Thomsen Otterup Skole
10 km 642 Nino Balsby Otterup Skole
10 km 643 Oliver Skov Otterup Skole
10 km 644 Sofie Fogt Otterup Skole
10 km 652 Jeppe Knudsen Otterupløberne
Børneløb 44 Elias Kofoed Motion & Velvære

30. september 2017

Otterupløbet

Tilmeldingsfrist: 24-09-2017, kl. 23:59

477 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.