Rytter Hest Klasser Nationalitet
Sofie Panduro Hreinn frá Votmúla 1 T.2 DEN
Sofie Panduro Laufi frá Skáney T.2, 5.1 DEN
Jeanette Holst Gohn Pá fra Eyfjörd T.4(H), 5.2(H) DEN
Mie Ravn Vilji fra Leysingjastöðum II T.1, 4.1 DEN
Maja Nymann Blitskov Folda frá Dallandi T.1, 4.1 DEN
Maja Nymann Blitskov Ljóni frá Ketilsstöðum 5.1 DEN
Maja Nymann Blitskov Köllun fra Nord 5.2(H) DEN
Michelle Munkholm Andersen Gyllir fra Lipo T.1, 4.1 DEN
Kristine B. Jørgensen Týr Frá þverá II T.1, 4.1 DEN
Tine Terkildsen Hrimnir fra Osi T.1, 4.1 DEN
Amalie Møller-San Pedro Viktor fra Bækkegården T.2, 5.1 DEN
Amalie Møller-San Pedro NN fra Neverland T.3(H), 4.2(V) DEN
Anne Sofie Nielsen Salka fra Lækjabotnum T.2, 5.1 DEN
Charlotte Cook Hest fra Bakkeholm T.1, 5.1 GBR
Charlotte Cook Hest fra Bakkeholm T.1, 4.1 GBR
Emma Hannover Styrmir frá Skagaströnd T.2, 5.1 DEN
Laura Hannover Fylkir frá Efri-Þverá T.1 DEN
Laura Hannover Askur fra Lönguhlíð 4.1 DEN
Katrine Skrubbeltrang Isak fra Rendborg T.1, 5.1 DEN
Anne Balslev Gæfa fra Grimsstödum T.3(H) DEN
Anne Balslev Björgulfur fra Blesastödum 1A T.1, 4.1 DEN
Anne Balslev Kolgrimur fra Akureyri 5.1 DEN
Anne Balslev Drösull fra Brautarholti T.1 DEN
Anne Balslev Flaumur fra Blesastödum T.4(V), 4.2(H) DEN
Johanna Beuk Kilja frá Grindavík T.1, 5.1 GER
Johanna Beuk Tígull vom Kronshof 4.1 GER
Johanna Beuk Merkur von Birkenlund T.1, 4.1 GER
Kristian Jørgensen sambo fra skarði T.2, 5.1 DEN
Anne Stine Haugen Draumur fra Høje Sandbjerggård T.3(V), 4.2(V) DEN
Agnar Snorri Stefánsson Magnús frá Tóftum T.3(V), 4.2(V) DEN
Agnar Snorri Stefánsson Grímur frá Efsta-Seli 5.1 DEN
Anne Stine Haugen Grímur fra Gavnholt T.1, 5.1 DEN
Anne Stine Haugen Sjóli fra Gavnholt T.2, 5.1 DEN
Steffi Svendsen Sjoli fra Teland 4.1 DEN
Steffi Svendsen Fjölnir fra Akureyri T.1 DEN
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T.2, 5.1 DEN
Rikke Schöllhammer Wolff Árelius fra Bispelyst T.3(V), 4.2(H) DEN
Julie Christiansen Divar från Lindnæs T.1, 5.1 DEN
Lea Albeck Laursen Eitill frá Leysingjastöðum II T.2, 4.1 DEN
Søren Madsen Snorri fra Enighed T.1, 4.1 DEN
Søren Madsen Gestur fra Debelmose T.1, 4.1 DEN
Søren Madsen Skinfaxi fra Lysholm T.3(V), 5.1 DEN
Steffi Svendsen Vidir fra LynghagaI T.2 DEN
Steffi Svendsen Sóldis fra Teland 5.2(H) DEN
Frederikke Bøgeblad larsen Veigur fra Eystri-Hol T.1, 4.1 DEN
Steffi Svendsen Viti fra Kagadarholi T.1 DEN
Freija Thye Elfa-Freyja von Fürstenbrunn 5.1 GER
Anna Christine Ulbæk Agnar fra Ulbæk T.1, 5.1 DEN
Anna Christine Ulbæk Bastían frá Þóreyjarnúpi T.1, 4.1 DEN
Elin Tindskard Hölkvir frá Ytra-Dalsgerði T.2 DEN
Elin Tindskard Bassi fra Tindsgarði T.3(H), 4.1 DEN
Sigurður Óli Kristinsson Hest fra Hest T.3(H), 4.2(V) DEN
Sys Pilegaard Fluga frá Langsstöðum T.1, 4.1 DEN
Sys Pilegaard Muni vom Hrafnsholt T.2, 5.1 DEN
Sys Pilegaard Ljóska frá Borgareyrum T.1, 4.1 DEN
SIgurður Óli Kristinsson Sonur fra Dalur 5.1 DEN
Sarah Rosenberg Asmussen Jósep frá Skarði T.1, 4.1 DEN
Rasmus Møller Jensen Garpur fra Kjarri T.1, 5.1 DEN
Rasmus Møller Jensen Farsæll fra Forsæti T.1, 5.1 DEN
Mads Borg Oddaverji frá Leirubakka T.3(V), 5.1 DEN
Mads Borg Gréta fra Ausviga T.2, 4.1 DEN
Elise Lundhaug Framherji fra flagbarnarholti T.1, 4.1 NOR
Karina Sloth Tindra fra Tyrevoldsdal 5.1 DEN
Frederikke Stougård Börkur frá Sólheimum T.1 DEN
Arnella Alexandra Emilia Nyman Thór från Järsta T.2, 4.1 FIN
Jana Köthe Fannar frá Kvistum 5.1 GER
Julie Christiansen Stormur frá Hemlu I T.2, 5.1 DEN
Hans-Christian Løwe Jarl frá Tvennu T.1 DEN
Hans-Christian Løwe Vigdis fra Vivildgård T.1, 5.1 DEN
Christina Johansen Ófeig frá Úlfsstöðum T.1, 5.1 DEN
Josefin Þorgeirsson Selur vom Hrafnsholt 5.1 GER
Þórður Þorgeirsson Mímir frá Hamrahóli 5.1 ISL
Dennis Hedebo Johansen Muni fra Bendstrup T.1, 4.1 DEN
Dennis Hedebo Johansen Sindri fra Helgatuni T.2, 4.1 DEN
Kristian Tofte Ambo Tónn frá Ólafsbergi T.1, 4.1 DEN
Kristian Tofte Ambo Viktor fra Kirstineholm 5.1 DEN
Kristian Tofte Ambo Liljuròs frá Hrafnsholti 5.1 DEN
Nils-Christian Larsen Kristall fra Jadri T.1, 4.1 DEN
Nils-Christian Larsen Pistill fra Litlu brekka T.2, 4.1 DEN
susanne larsen murphy Viktoria fra Helledige T.3(V), 4.1 DEN
Emilie Tofte Ambo Dugur frá þúfu í landeyjum T.1, 4.1 DEN
Michelle Munkholm Andersen Dagur fra Debelmose T.2, 4.1 DEN
Johanne Krause-Kjær Ragna fra Alrø T.4(H) DEN
smilla beyer fokus fra nøddegården T.1, 4.1 DEN
Johanne Krause-Kjær Svala fra Espekær 4.2(H) DEN
Mette Bovbjerg Sørensen nøkklvi fra glyngørew 5.1 DEN
Laura Midtgård Gauti fra Rødstenskær T.1, 4.1 DEN
Anne Frank Andresen Vökull frá Leirubakka 5.1 DEN
Ebba Johannesen Prins frá Blönduósi 5.1 SWE
Anders Stokbro Ljosi fra Bispegaarden 5.1 DEN
Lisa Lambertsen Hreyfing frá Tjaldhólum T.3(H), 4.2(V) DEN
Ida Emilie Kaasgaard Naskur fra Bulandi T.2, 4.1 DEN
Lærke Christensen Leikur fra Bispegården T.4(V), 4.2(H) DEN
Charlotte Sand Pedersen Eldar frá Þúfum T.3(H), 4.2(H) DEN
Emilie Bech Vakur fra Gultentorp T.3(H), 5.1 DEN
Lasse Grønberg Jensen Hetja fra Starbakken 5.2(V) DEN
Lis Poulsen flygill fra hjardarholdt T.2, 5.2(V) DEN
Dorthe Klitgaard Christensen Lýsa Fra Ásmundarstödum T.1 DEN
simone lunding-hoppe odur fra Jor T.3(V), 4.2(H) DEN
Mette Haugslien Kiljan fra Holtsmúla 1 T.4(H) DEN
Maria Munk Myrkvi fra Selsø T.3(H), 4.2(V) DEN
Michelle Rudbech Sørensen Eyrun fra Elvahøj 5.2(V) DEN
Lucas Hedegaard Sørensen Blika fra Skriðu T.3(V), 5.2(V) DEN
Anne Sofie Pedersen Tývar fra Toosholm T.3(H), 5.1 DEN
Mette Birch Skiffard-Nielsen Gláma fra Eskildsminde T.3(H), 5.2(V) DEN
Isa Norén Hektor från Bråtorpsgård T.2, 5.1 SWE
Toti Njalsson Hrafn fra Laugabökkum T.3(H), 4.2(V) DEN
Denise Borst Baltasar fra Teland T.3(H), 4.2(V) DEN
Camilla Christensen Nóra Fra Guldbæk T.2 DEN
Catharina Smidth Hápunktur fra Nord T.1, 5.1 DEN
Rikke Sejlund Sólon Fra Stutteri Sonne T.1, 4.1 DEN
Vibe Sund Kraftur fra Flødal T.3(H), 4.2(V) DEN
Liv Egerland Seiður fra Jór T.1, 4.1 DEN
Jannike fogh skutlafra kvistum T.3(H), 5.2(H) DEN
Anna Östman Stæll frá Rauðalæk T.3(H), 4.2(V) DEN
Ida Christensen Wynja fra Stutteri Sonne T.3(H), 4.2(H) DEN
Emilie Sofie Ternvalt Kraftur fra Efri-Pvera 5.2(V) DEN
Rosemarie Wodschow Lettir fra Hellesylt T.2, 4.1 DEN
Malene Busk Hrappur fra Hejelte T.1, 4.1 DEN
Emma Nielsen Mentor V. Hrafnsholt T.1, 4.1 DEN
Nathalie Brandt Eypór fra lykkesminde T.4(V), 5.2(V) DEN
Cecilia Nanna Rosell Abel fra Trappehaven T.3(H), 4.2(V) DEN
Fiona Bering Funi fra Stall Øvstedal T.1, 4.1 DEN
Maria Hove Andersen Ægir fra Vigsø 4.1 DEN
Emilie Saaugaard-Haaning Glæpur fra Nr. Tolstrup T.1, 4.1 DEN
Maja Marie Warmdahl Mikkelsen Lukka fra Heimdahl T.3(V), 4.2(V) DEN
Kari-Nina Sprunk-Jansen Gná fra Søborg T.3(V) DEN
Jan Horndrup Hansen Seifur fra Bispegården T.1, 4.1 DEN
Clara Håkonsson Kolfaxi fra Lilleheden T.1, 4.1 DEN
Marie Rytter Kilja fra Debelmose T.2, 5.1 DEN
Andreas Kjelgaard Guðmundur Fra Gultentorp T.1, 5.1 DEN
Mette Carlsen Sigrún fra Ørskov Vestergård T.4(V), 4.2(H) DEN
Henrik Gohn Hrymur fra Steinsholti T.3(V), 4.2(H) DEN
Caroline Grønbek Nielsen Kaldi fra Meðalfelli 5.1 DEN
Nickie Eriksen Draumfari fra Yggdrasil T.3(H), 4.2(V) DEN
Catharina Smidth Nökkvi fra Ryethøj T.2, 4.1 DEN
Veronica Hallquist Sandra frá Kjóastöðum II T.3(H), 4.2(V) DEN
Carla Guld Pía frá Hrísum T.1, 4.1 DEN
Karoline D. Kjærulff Kraftur von Winkelsett T.2, 5.1 DEN
Mette Haugslien Hektor fra Holtum 5.2(V) DEN
Ane Nim Bruhn Eldingur fra Rønnow T.4(H) DEN
magnus Klindt góla fra krossanesi T.1 DEN
Nikoline Jørgensen Sindri fra Flødal T.1, 4.1 DEN
Nicole Mai Nielsen Glanni frá Dalvík T.2, 4.1 DEN
Lærke Andersen Gangvari fra Lunakilde T.3(V), 4.1 DEN
Celine Bach Laursen Þórgnýr frá Þúfu T.3(H), 4.2(V) DEN
Rebekka Hyldgaard Dalvõr frá Stafni T.1, 4.1 DEN
Sara Mogensen Díva fra Sø-Dís T.3(V), 4.2(H) DEN
Mie Thorsaa Knudsen Von fra Kirsebærlunden 4.2(H) DEN
Mathilde Brønden Súsanna fra Sandagervej T.2 DEN
Mathilde Madsen Náttfari fra Ll. Hafmey T.3(H), 4.2(V) DEN
Laura Louise Ullitz Nielsen Adam fra Skarholt T.2 DEN
Alva Bonde Ösp fra Kvistum T.1, 4.1 DEN
Anja Erbou Thormann Skógardís frá Flagbjarnarholti T.3(V), 4.2(H) DEN
Jannike Fogh Sirius fra Bakkeholm T.3(V), 4.2(V) DEN
simone lunding-hoppe Magnús fra Bjarup T.3(H), 4.2(H) DEN
Malene Busk Peli fra Akri T.4(V) DEN
Helene Jørgensen Víli fra Nøddegården T.4(H), 4.2(V) DEN
Henriette Jefta Pedersen Samba fra Tindsgarði T.2, 5.2(H) DEN
Lisbet Karred Larsen Gammur fra Pufu i Landeyjum T.3(H), 5.2(V) DEN
ingolf nordal Kristall fra Jardbru T.3(H), 4.2(H) DEN
Michélle Holte Lebeck Hugi fra Bækkegaarden 4.2(V) DEN
Marie Rytter Àsi fra Guldbæk T.1, 5.1 DEN
Mia Caben Iversen Fila fra Skovly T.3(H), 4.2(V) DEN
Rebekka Hyldgaard Aðall fra Gavnholt T.3(V) DEN
Ida Hald Ludvigsen Rúmba frá Vestra-Fíflholti 5.2(V) DEN
Line Sofie Henriksen Glóstjarni frá Efri-Pvera T.3(H), 4.2(V) DEN
Helene Seidelin Petersen Dugur fra Gultentorp 4.2(V) DEN
Amanda Frandsen Djarfur fra Ballebækgaard T.3(V), 4.2(V) DEN
Lisbet Karred Larsen Elgur fra Ærtebjerg T.3(H), 4.2(H) DEN
Michala Breyen Kolar fra strandarhöfdi T.1, 4.1 DEN
Ingolf nordal Garri fra Akri T.3(H), 4.2(H) DEN
Anne Thomsen Haukur fra Dannevang 4.1 DEN
Sigrid Bisgaard Amstrup Dröfn fra HCL-Hestar T.3(V), 4.2(H) DEN
simone lunding-hoppe trostan fra midtgaard T.3(H), 4.2(V) DEN
Mille Jønch Hansen Gridur fra Bakholm T.3(H), 4.2(H) DEN
Veronica Hallquist Hjálp frá þverpyrnu T.3(V), 5.2(H) DEN
Malte Cook Simonsen Hervör fra Blesastöðum 1 A T.4(V), 4.2(H) DEN
Alberte Møller San Pedro Arnar fra Store Skovgaard T.2 DEN
Camilla Bejstrup Nielsen Feti fra Bøghegård T.3(H), 4.2(V) DEN
Natalie Fischer ímnir fra Egeskov T.2, 5.2(V) DEN
Alberte Møller San Pedro Hest fra hest T.1 DEN
Bjørk nordal Otur fra fra Sjönarhòll T.3(H), 4.2(H) DEN
Pernille Andersen Dall Eldjárn fra Jernbjerg 4.2(H) DEN
Julia Gerke Flaekingur vom Grauberg T.4(V), 5.2(V) GER
Freja Gandrup Fjölvi fra Hedegaard T.3(H), 5.1 DEN
Ingeborg Bjørk Steinsdottir Komet fra Skog 4.2(H) NOR
Rie Dideriksen Seyla Fra Rue T.3(V), 4.2(V) DEN
Carolin Storebø Fjarki frá Breiðholti gbr T.1, 4.1 NOR
Kristin Elise Andersen Eyrir fra Østbygda 5.2(V) NOR
Karen Møller Fursti fra Møllegård T.3(H), 4.2(H) DEN
Tina Møller Jørgensen Sólrun fra Kærgården 4.2(V) DEN
Therese Clausen Brock Nóttfari fra Breth T.2 DEN
Pernille Jacobsen Órk fra bjarup T.3(H), 5.2(H) DEN
Carolin Storebø Arnviður fra Hveragerði T.2, 5.2(H) NOR
maja birk pedersen Brimi fra helledige T.3(H), 4.2(H) DEN
An-Magritt Morset Hegstad Diva fra Stugudal T.1 NOR
Birgitte Simoni Kiljan fra Katulabo T.3(H), 4.2(H) DEN
Gerd Nyegaard Hansen Kári fra Belkanto T.3(H), 4.2(V) DEN
Jette Saltoft Gram Kjarval fra Søtofte T.3(H), 5.2(V) DEN
An-Magritt Morset Hegstad Hlekkur fra Ytra-Vallholti 5.1 NOR
Lærke Bjørnholt Pedersen Jörfi fra Engimýri T.3(V), 4.2(H) DEN
Sabina Svärd Kongur vom Kranichtal T.3(V), 4.2(H) SWE
Mathilde Kristensen Dropi frá Akurgerði T.4(H), 5.2(V) DEN
Barbara Højlund Avaldi fra Toftemosen T.3(V), 5.2(V) DEN
Karen-Julie Holsbo Kátina fra Grønkær T.3(V), 4.2(V) DEN
Sofie Tolgaard Brellir fra St. Sognstrup T.3(V), 4.2(H) DEN
Mie Hedebo Knudsen Eitill fra Hedebo T.4(H), 4.2(H) DEN
Anne Sofie Jensen Tanja Fra Guldbæk 5.2(H) DEN
Sophia Møller kjær Kjær Fáni fra høgsbro T.3(H), 4.2(V) DEN
Britt Werner Raabymagle Ari fra Ousbjerggård T.3(V), 4.2(H) DEN
andrea nielsen Teitur från Solbacka T.3(V), 4.2(H) DEN
Elias Árnason Kraftur fra Yggdrasil T.3(H), 5.2(H) DEN
Eva Nordahl Duval Viðar fra Bredgaard T.3(V), 4.2(V) DEN
Stephanie Wimmer Jarl fra jardi T.4(H), 5.2(H) AUT
Eline Kirkholt Bengtsen Þristur fra Lian T.3(V), 4.2(H) NOR
Ida Gerdes Bastrup Jòki fra Bispegården T.2 DEN
Dorte Rasmussen Bragi fra Strø T.3(H), 4.2(V) DEN
Rikke Lønbro Fakur fra Dommerhuset T.3(V), 4.2(V) DEN
Maria Sund Katla fra Tøndborg T.3(H), 4.2(V) DEN
Emilie Christiansen Hraunar Vom Heesberg T.4(V), 4.2(H) DEN
Rikke Nielsen Strokkur fra Rævehøj T.3(H), 5.2(V) DEN
Frederikke Lawaetz Vinkill frà Òsabakka 2 T.3(H), 4.2(V) DEN
Maja Kallmayer Spes fra Gultentorp T.4(V), 5.2(H) DEN
Hanne Borg Gunnlød fra Trudsvang T.3(V), 4.2(H) DEN
Matilde Rokkedal Korka fra Gunderstofte T.3(V), 4.2(H) DEN
Karla Rokkedal Dana fra Jespersgaarde T.3(H), 4.2(V) DEN
Anna Østergaard Knudsen Leikari från Miklagård T.3(V), 4.2(H) DEN
Tina Rasmussen Baltasar fra Pegasus T.3(V), 4.2(V) DEN
Christina Julie Christiansen Sveipur fra Rendborg T.4(H), 5.2(V) DEN
Jenny Wiström Aragon frá Sælukoti T.3(V), 4.2(H) SWE
Lilian Pedersen Hreinsun frä Köldukinn T.3(H), 4.2(H) DEN
Ingeborg Pedersen Jötunn fra Engimýri T.3(V), 4.2(H) DEN
Maja Frank Andresen Vísir vom Birkenhof T.3(V), 4.2(V) DEN
Steinar Clausen Kolnes Þraður fra þufu T.1, 4.1 NOR
Inga Trottenberg Gideon vom Störtal 5.1 GER
Stephan Michel Hafþór frá Sólvangi T.2 GER
Vicky Eggertsson Gandur vom Sperlinghof T.2, 5.1 GER
Vicky Eggertsson Víkingur frá Hellubæ T.4(V), 4.2(H) GER
Bergþór Eggertsson Vænting frá Garðshorni á Þelamörk 5.1 GER
Bergþór Eggertsson Axel frá Ármóti 5.1 GER
Trine Risvang Hlýri fra Elvahøj 5.1 DEN
Louise Löfgren Dagfari fra Eylandi T.1, 4.1 SWE
Louise Löfgren Hrekkur från Hålåsen 5.1 SWE
tina kalmo pedersen nnxxxx fra nnxxx T.1, 4.1 NOR
tina kalmo pedersen Nnxxx fra nnxxxx 5.1 NOR
Olivia Ritschel Alvar frá Stóra-Hofi T.1, 4.1 GER
Jørgen Svendsen Straumur fra Feti T.3(V), 4.2(H) DEN
Mette Hjort Skuggi fra Bardi T.3(V) DEN
Katie Sundin Brumpton Nn frá ABC 5.1 SWE
Mette camilla moe Mannseth stjørnustæll fra dalvik T.2, 5.1 ISL
mette camilla moe Mannseth kiljan fra pufum T.2, 5.1 ISL
Eva-Karin Bengtsson Ögri fra Kirkjuferjuhjaleigu T.1, 4.1 SWE
Eva-Karin Bengtsson Geisli fra Efri-Raudaleak T.3(H), 4.2(V) SWE
Josefine Lund Damkier Stillir fra Susja T.1, 4.1 DEN

5. - 8. april 2018

Icehorse Festival 2018 - sport

Tilmeldingsfrist: 01-03-2018, kl. 23:59

255 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.