Distance Startnr Navn Hold
10 km 401 Allan Hallin Hvalsø Løbeklub
5 km 1 Trine Sell
5 km 2 Ellen Trolle
10 km 402 Johannes Hedegaard KAF
10 km 403 Emil Nagel KAF
10 km 404 Kristian Bendixen KAF
5 km 3 Caspar Sjøgaard KAF
5 km 4 Dan Dreisig KAF
5 km 5 Michael Hansen KAF
5 km 6 Tove-Irén Parthaugen
10 km 405 Morten Harboe-Jepsen
5 km 7 Henrik Harboe-Jepsen Far & Søn
5 km 8 Michael Christensen
10 km 406 Carsten Jensen
10 km 407 Lea Jensen Hvalsø Løbeklub
10 km 408 Mai Klærke Mikkelsen
5 km PW 351 Michael østergaard Jyllinge Løbeklub, Power-Walking Team
5 km 9 Christina Kent
5 km 10 Lars Kent
5 km 11 Viktor Kent
5 km 12 Freja Kent OK Roskilde
10 km 409 Helle L. Pedersen Hvalsø Løbeklub
10 km 410 Michael Casse
10 km 411 Dines Sønderstrup
10 km 412 Christina Sjølund
5 km 13 Søren Magnusson Søren Magnusson
10 km 413 Paw Mathiasen Hvalsø løbeklub / lang lørdag
10 km 414 Mette Haugen Østervang
10 km 415 Laila Thorgersen
10 km 416 Helle Cebrine Jensen
10 km 417 Pernille Kinnunen Rishøjvejens Løbeklub
5 km 14 Lis Frederiksen Rishøjvejens Løbeklub
10 km 418 Laila Lunddorf Rishøjvejens Løbeklub
5 km 15 Per Jakobsen Hvalsø Floorball
5 km PW 352 Linda Andersen KHIF Løb
10 km 419 Jesper Andersen KHIF Løb
10 km 420 Jeanie McAleer Elkjær Hvalsø Løbeklub
5 km PW 353 Anne-Lise Pedersen
10 km 421 Rene Hansen
5 km 83 Janni Toft Team Toft
5 km 84 Morten Toft Team Toft
10 km 422 Henny Maj Rasmussen Hvalsø Løbeklub
5 km 16 Pia Christiansen Hvalsø Løbeklub
10 km 423 Morten Rosenbak Jensen Lejre Night Runners
5 km 17 Jakob Schmidt Hvalsø Løbeklub
5 km 18 Mikkel Schou-Nielsen Hvalsø Løbeklub
5 km 19 Maja Ochwat Nissebanden
5 km 20 Louise Ochwat Nissebanden
10 km 424 Mike Sheridan Nissebanden
10 km 425 Max Ochwat Nissebanden
10 km 426 Lucas Sødergaard Hvalsø Floorball
5 km 21 Rikke Schnipper
5 km 22 Magnus Schnipper
5 km 23 Inge Jørgensen
5 km 24 Ole Svendsen Inge Jørgensen
10 km 427 Christian Agger
10 km 428 Lene Striboldt IK Hellas
5 km 25 Torben Striboldt IK Hellas
5 km PW 354 Karsten Willemoes Khif
5 km 26 Helle Søgaard Rasmussen
5 km 27 Kasper Søgaard Rasmussen
5 km 28 Rune Søgaard Jensen
5 km 29 Jacob Knudsen Jacob S. Knudsen
5 km 30 Hanad Jamal Muuse LOGEN
5 km 31 Jonas Kofoed Nielsen LOGEN
5 km 32 Marianne Nielsen LOGEN
5 km 33 Ole Nielsen LOGEN
5 km 34 Claus Hilarius Nielsen LOGEN
5 km 35 Bo Kjelmann LOGEN
10 km 429 Jens Olesen KHIF Løb
10 km 430 Kirsten Haugegaard KHIF Tri
10 km 431 Christian Qvist-Pedersen Team Gl. Tølløse
10 km 432 Tino Jørgensen Hvalsø Løbeklub
5 km 36 Jan Halvorsen KHIF
10 km 433 Kenneth Jes Lysgaard Andersen
10 km 434 Joachim Ekelund Team Åshuset
10 km 435 Rikke Halskov-Jensen Team Åshuset
10 km 436 Silje Halskov Ekelund Team Åshuset
10 km 437 Ture Halskov Ekelund Team Åshuset
10 km 438 Mads Andersen Hvalsø Løbeklub
10 km 439 Morten Schiødt Hvalsø
5 km 37 Charlotte Schiødt Hvalsø
5 km 38 Neel Løvendahl Team Løvendahl
10 km 440 Saxo Løvendahl Team Løvendahl
10 km 441 Søren Nielsen Team Løvendahl
10 km 442 John Ø. Jensen Cyklistforbundet, Roskilde
5 km PW 355 Maria Arnsberg
5 km 39 Janne Brunstedt OK Roskilde
5 km 40 Jette Kreiberg OK Roskilde
5 km 41 Chris Nielsen Fløng turbo
5 km 42 Tobias F Nielsen Fløng turbo
5 km 43 Mikkel F Nielsen Fløng turbo
5 km 58 Tobias Møller Saksun Team Møller
5 km 59 Martin Fløjborg Team Møller
5 km 60 Per Møller Team Møller
5 km 44 Josefine Næs Næs Family & Friend
5 km 45 William Næs Næs Family & Friend
5 km 46 Erwin Næs Næs Family & Friend
5 km 47 Johnny Bonke Næs Family & Friend
5 km 48 Lars Green Hvalsø Vikings
5 km 49 Christina Green Hvalsø Vikings
5 km 50 Gustav Green Hvalsø Vikings
5 km 51 Bjørn Sørensen Bjørn Lykke Sørensen
10 km 443 Thor Lykke Sørensen Thor Lykke Sørensen
10 km 444 Sussie Kiilerich Bonde Hvalsø
5 km 52 Suzette Hansen
5 km 53 Lars Bo Hansen
10 km 445 Peter Ritzau Eigaard Arnum IF
10 km 446 Oscar Nederskov
10 km 447 Harald Simonsen Lejre Night Runners
5 km 54 Belinda Fischer
10 km 448 Bubby Jacobsen Team Veteran
10 km 449 Mick Goldenbaum Team Veteran
5 km 55 Thomas Andersen Lejre Night Runners
5 km 56 Jacob Lynge Andersen Team Lynge
5 km 57 Morten Brogaard Jakobsen Hvalsø Løbeklub
5 km PW 356 Gitte Thomsen Lindenborg roklub
5 km PW 357 Gitte Bylov Mortensen Lindenborg roklub
5 km PW 358 Annette Pedersen Mørkeberg Lindenborg roklub
5 km PW 359 Pia Kristensen Lindenborg roklub
5 km PW 360 Lisette Berndorff Jørgensen Lindenborg roklub
10 km 450 Jørgen Krogh OK Roskilde
5 km 61 Katrine Krogh Madsen OK Roskilde
5 km 62 Else Mortensen
10 km 451 Janni Høgh HML
10 km 452 Jess Lermark HML
10 km 453 Daniel Høgh HML
10 km 454 Louise Mou HML
5 km 63 Rene´ Sørensen Khif / Poul Møller motion
10 km 455 Henrik Andersen
10 km 456 Nanna Andersen
5 km 64 John Christensen Tølløberne
5 km 65 Kasper Wierling
5 km 66 Peter Nikolajsen
5 km 67 Jette Nikolajsen
5 km 68 Mathias Nikolajsen
5 km 69 Sofie Rasmussen
5 km 70 Maja Nikolajsen
10 km 457 Niels Henrik Hedegaard
10 km 458 Kathryn Hedegaard
10 km 459 Henrik Hedegaard
5 km 71 Alba Strand Strand
5 km 72 Alexander Strand Strand
10 km 460 Jonathan Bott Team Bott
5 km 73 Ester Christensen
10 km 461 Andrew Bott Team Bott
5 km 74 Kenn Christensen
5 km PW 361 Pia Christensen Pia Christensen
5 km 75 Lucas Hjortkjær IK Hellas
10 km 462 Mads Christiansen Hvalsø løbeklub
5 km 76 Louise Thielsen
5 km 77 Charlotte Lindersson
10 km 463 Rasmus Krogh Madsen
5 km 78 Liva Schelde
10 km 464 Ole Schelde LNR
10 km 465 Rasmus Skov Tølløberne
10 km 466 Carsten Teichert Carsten Teichert
5 km 79 Heidi Teichert Heidi Teichert
10 km 467 Simon Fassel
5 km 80 Lotte Wael Fassel
5 km 81 Jacob Wael Hansen
5 km 82 Kim Johnny Hansen
5 km PW 362 Lise Larsen
10 km 468 Mette Christensen KHIF Løb og Powerwalk
5 km 85 Bo Eriksen BFB Runners
10 km 469 Peter Korshøj hlmk
5 km PW 363 Lise Korshøj hlmk
10 km 471 Mads Trøst Saint-Gobain Denmark WLK
10 km 472 Thomas Clausen Saint-Gobain Denmark WLK
10 km 473 Jens Zorro Zangenberg Zeverin Pedersen Saint-Gobain Denmark WLK
5 km 86 Thomas Soja Solvængets tornado
5 km 87 Carl Emil Soja pagter Solvængets tornado
10 km 470 Anni Vedel KHIF løb og power Walk
5 km 88 Anita Knoblauch
5 km 89 Michael Bruhn Jensen
5 km 103 Lea Hansen Familien Blom Hansen
5 km 104 Alberte Hansen Familien Blom Hansen
5 km 105 Anna Hansen Familien Blom Hansen
5 km 106 Thomas Hansen Familien Blom Hansen
5 km 107 Nina Hansen Familien Blom Hansen
5 km 90 Martin Andersen
10 km 474 Taastrup Tøsserne Catrine Kristoffersen Taastrup Tøsserne
5 km 91 Jens Fløde Thomsen
10 km 475 Taastrup Tøsserne Christine Jepsen Taastrup Tøsserne
5 km 92 Rune Jesper Olsen
5 km 93 Sanne Solmer-Hansen
10 km 476 Kjeld Solmer-Hansen Kjeld Solmer-Hansen
10 km 477 Pernille Westh KHIF LØB
5 km 94 Kim Westh KHIF
10 km 478 Lars Jensen Havdruperne
5 km 95 Alberte Jensen Havdruperne
5 km 96 Simone Jensen Havdruperne
5 km PW 364 Irene Bergfort Havdruperne
5 km 97 Cecilie Nielsen Havdruperne
10 km 479 Charlotte F. Kragh
5 km 98 Mads Kragh
5 km PW 365 Amanda Kragh
5 km PW 366 Alvin Chang
10 km 480 Lasse Olsne
5 km 99 Alma Langer Team Kisserup Mark
5 km 100 Karl Hermansson Team Kisserup Mark
5 km 101 Clara Langer Team Kisserup Mark
5 km 102 Claus Langer Team Kisserup Mark
10 km 481 Peer Rasmussen Rimo
5 km 108 Stefan Meyer-Jørgensen
5 km 109 Lauren Graham-Moore Team Kisserup Mark
10 km 482 Jens Erik Spørring Team Bangsgaard
10 km 483 Pauline Romme Bangsgaard Team Bangsgaard
10 km 484 Iben Romme Bangsgaard Team Bangsgaard
10 km 485 Ferdinand Romme Bangsgaard Team Bangsgaard
5 km PW 367 Alberte Romme Bangsgaard Team Bangsgaard
5 km PW 368 Leonia Falck Rasmussen Team Bangsgaard
5 km 110 Kirsten Roed Hvalsø Løbeklub
5 km 111 Lejre delux Dicte Lejre City Runners
5 km 112 Lejre delux Willads Lejre City Runners
5 km 113 Lejre delux Adam Lejre City Runners
5 km 114 Lejre delux Bettina Lejre City Runners
5 km 115 Lejre delux Palle Lejre City Runners
5 km 116 Lejre delux Kalle Lejre City Runners
5 km 117 Lejre delux Alberte Lejre City Runners
5 km 118 Lejre delux Trine Lejre City Runners
5 km 119 Lejre delux Michael Lejre City Runners
5 km 120 Luise Andersen
5 km 121 Maya Andersen
5 km 122 Mette Kinnerup Rishøjvejens Løbeklub
10 km 486 Per Aagesen
10 km 487 Søren Andersen Hvalsø Løbeklub
5 km 123 Christina Boserup Mamacita og drengene
10 km 488 Magnus Buchtrup Mamacita og drengene
10 km 489 Asbjørn Graa Mamacita og drengene
5 km 124 Nikolaj Steemann
5 km 125 Morten Engell-nørregård lysløjpen
5 km 126 Lotte Engell-nørregård
10 km 490 Dennis Klavsen
10 km 491 Michael Kærbo
10 km 492 Maria Gavanchi
10 km 493 Reza Gavanchi
10 km 494 Jørgen Mathiasen Tølløberne
10 km 495 Gitte Stavensø Mathiasen Tølløberne
5 km 127 Boye Rosengaard
5 km 128 Craig Herrmann Team BESS!
5 km 129 Corey Herrmann Team BESS!
5 km PW 369 Thomas Mortensen Lindenborg roklub
5 km PW 370 Niels Kjeldsen Lindenborg roklub
5 km PW 371 Lisbeth Carlsen Kjeldsen Lindenborg roklub
5 km 130 Team awesome GHR #2 Team awesome GHR
5 km 131 Team awesome GHR #3 Team awesome GHR
5 km 132 Team awesome GHR #4 Team awesome GHR
5 km 133 Team awesome GHR #1 Team awesome GHR
10 km 496 Peter Mikkelsen TheJumpingJacks
5 km 134 Merethe Ida Sørensen TheJumpingJacks
5 km 135 Anja Bell Asmussen Daniel team Møller
5 km 136 Bugge Thorbjørn Daniel team Møller
10 km 497 Preben Nygaard Jystrup løbeklup
10 km 498 Morten Larsen
10 km 499 Kasper Korsgaard Olsen
5 km 137 Vera Laustrup Sommeren17
5 km 138 Mads Laustrup Sommeren17
5 km 139 Lars Colding Laustrup Sommeren17
5 km 140 Klaus Konradi Sommeren17
5 km 141 Jeanette Agergaard Sommeren17
10 km 500 Henrik Kryger Høltzer KHIF Løb
5 km 142 Bent Olsen
10 km 501 Per Arne Olesen TIK løberne
5 km 143 Vera Zwergius Team AV
5 km 144 Sofus Zwergius IK Hellas
5 km 145 Morten Zwergius Lejre Night Runners
5 km 146 Lars Rasmussen Team Stensager
5 km 147 Kenneth Hansen Team Stensager
5 km 148 Karoline Amalie Rasmussen Team Stensager Junior
5 km 248 Ingbert Gustafsson hvalsø old school
5 km 149 Henrik Just Kristiansen #Rye
5 km 150 Lone Hansen #Rye
5 km 151 Lasse Just Hansen #Rye
10 km 502 Pernille Beierholm Pgi
5 km 152 Steffen Hansen Pgi
5 km 155 Inger Jessen Hannes brækkede arm
5 km 156 Hannes brækkede arm. Agnes #1Pedersen Hannes brækkede arm
5 km 157 Hannes brækkede arm. Ellen #2Pedersen Hannes brækkede arm
5 km 158 Hannes brækkede arm. Sine #3 Pedersen Hannes brækkede arm
5 km 159 Hannes brækkede arm. Mads #4 Pedersen Hannes brækkede arm
5 km 160 Hannes brækkede arm. Michael #5 Kreiberg Hannes brækkede arm
5 km 161 Hannes brækkede arm. Signe #6 Scharling Hannes brækkede arm
5 km 162 Hannes brækkede arm. Søren #7 jessen Hannes brækkede arm
5 km 163 Hannes brækkede arm. Inger Jessen Hannes brækkede arm
5 km 153 Allan Weibel Hansen The Weibels
5 km 154 Katarina Weibel Hansen The Weibels
5 km 164 Dorthe Richards
10 km 503 Jason Richards
10 km 504 Gert Slot Jensen
5 km 165 Carsten Skov
5 km 166 Fam. H-Hansen #1 Fam. H-Hansen
5 km 167 Fam. H-Hansen #2 Fam. H-Hansen
5 km 168 Fam. H-Hansen #3 Fam. H-Hansen
5 km 169 Fam. H-Hansen #4 Fam. H-Hansen
5 km 170 Iben Konradi Nielsen Sommeren17
5 km 171 Helena Patricia Nordtorp Jørgensen Sommeren17
5 km 172 Lars Beer Nielsen Sommeren17
10 km 505 Anne Marie Bluhm Hansen
5 km PW 372 Sebastian Mortensen Lindenborg roklub
5 km 173 Dorte Mogensen
5 km 174 Hans Jørgen Hansen
5 km 175 Cecilie Hansen
5 km 176 Ida Hansen
5 km 177 Klara Hansen
5 km 178 Signe Garfield Nielsen Team Garfield
5 km 179 Anders Garfield Nielsen Team Garfield
10 km 506 Steen Garfield Nielsen Team Garfield
5 km PW 373 Gitte Nielsen Team Garfield
5 km 180 Johanna Grande skurkebyen tølløse
5 km 181 Rasser Grande skurkebyen tølløse
5 km 182 Ronja Grande skurkebyen tølløse
10 km 507 Jacob Grande skurkebyen tølløse
5 km 183 Michella Jensen
10 km 508 Karen Munch Familien Munch
10 km 509 Allan Munch Familien Munch
10 km 510 Tobias Munch Familien Munch
5 km 184 Alexander Munch Familien Munch
5 km 185 Alfred Munch Familien Munch
10 km 511 Henning Mortensen
10 km 512 Mathias Larsen
10 km 513 Mogens Hedengran Hvalsø Løbeklub
5 km 186 Lars Kousgaard Team Kousgaard
5 km 187 Tobias Kousgard Team Kousgaard
5 km 188 Karoline Kousgaard Team Kousgaard
5 km 190 Johannes Borglykke Sørensen Lejre Night Runners
5 km 189 Mette Olsen
10 km 514 Helle Bech Tølløberne
10 km 515 Jakob Høj
10 km 516 Jon Bøgelund
5 km 191 Kista Kuitse
5 km 192 Mathias Laugesen Sparta
10 km 517 Lars Laugesen Sparta
5 km 193 Eva Nielsen
5 km 194 Henrik Snedker Pedersen Holbæk O-klub
10 km 518 Amalie Snedker Mosbæk Holbæk O-klub
5 km 195 Theodore Snedker Østervemb Holbæk O-klub
10 km 519 Laura Holm Sylvest Laura Holm Sylvest
10 km 520 Stefan Pedersen Khif Tri
10 km 521 Palle Pedersen
5 km PW 374 Gitte Pedersen
5 km PW 375 Kurt Hansen
5 km 196 Linda Sylvest
5 km 197 Thomas Sylvest Khif Tri
10 km 522 Peter Thorsen
5 km 198 Nikolaj Lunau Thorsen
5 km 199 Benjamin Lunau Thorsen
5 km 200 Christoffer Westh Team Westh
5 km 201 Naja Schlüter Team Westh
5 km 202 Peter Sørensen
5 km 203 Karin Christensen
10 km 523 Ken Sørstrup Gazellerne
10 km 524 Carsten Nisted BEC - bankernes edb central
10 km 525 Søren Andersen Fournaise Tølløberne
10 km 526 Charlotte Nylander
5 km 204 Jeppe Lund
5 km 205 Charlotte friis Jensen
5 km 206 Morten Marius Friis Jensen
10 km 527 Else Marie Frederiksen Hvalsø Løbeklub
10 km 528 Karsten Bøgen Dåstrup løbeklub
5 km 207 Marianne Nielsen
5 km 208 Kasper Pontoppidan Jensen IK Hellas / snowfun.dk
5 km 209 Louise Bruus Petersen
5 km 210 Malthe Bruus Petersen
5 km 211 Magnus Bruus Petersen
10 km 529 Martin Petersen
5 km 212 Andreas Jensen
10 km 530 Leif Kildeby Tølløberne
5 km 213 Bente Bakmand
5 km 214 Helle Lindberg
10 km 531 Alexander Siedler Nielsen RUN4ALL Udsalg 2. Januar/www.run4all.dk
5 km 215 Camilla Nisted
5 km 216 Rikke Kaaber
5 km 217 Christian Kaaber
5 km 218 Frida Kaaber
5 km 219 Frederik Kaaber
10 km 532 Kaare Gregersen Gregersen
5 km 220 Bettina Gregersen Gregersen
5 km 221 Søvangsløbene #1 søvangsløbene
5 km 222 Søvangsløbene #2 søvangsløbene
5 km 223 Søvangsløbene #3 søvangsløbene
5 km 224 Søvangsløbene #4 søvangsløbene
5 km 225 Søvangsløbene #5 søvangsløbene
10 km 533 Emil Vincents
5 km 227 Tina Aalund Hvalsø Floorball
5 km 228 Ginnie Hørning Hvalsø Floorball
5 km 229 Cecilie Aalund Hvalsø Floorball
5 km 230 Celine Aalund Hvalsø Floorball
5 km 231 Filippa Hørning Hvalsø Floorball
5 km 232 Sofia Plank Hvalsø Floorball
5 km 226 Malene Roesdahl Ambus Hvalsø Løbeklub
5 km 233 Lars Kulle
5 km 234 Michael Kulle
10 km 534 Lars Mejlbro
5 km PW 376 Hvalsø 7 #1 Hvalsø 7
5 km PW 377 Hvalsø 7 #2 Hvalsø 7
5 km PW 378 Hvalsø 7 #3 Hvalsø 7
5 km PW 379 Hvalsø 7 #4 Hvalsø 7
10 km 535 Andreas Taarning
5 km 235 Tore Brandt Tore Brandt
5 km 236 Silje Kristine Brandt Silje Kristine Brandt
5 km 237 Stig Schreiner
5 km 239 Frederik Engberg Jacobsen Jacobsen
10 km 536 Gustav Engberg Jacobsen Jacobsen
10 km 537 Christian Engbergj Jacobsen Jacobsen
5 km 238 Christina Volder
10 km 538 Søren Hellmann
5 km 241 The Christensens #1christensen The Christensens
5 km 242 The Christensens #2jonas The Christensens
5 km 243 The Christensens #3 Louise The Christensens
5 km 240 Naja Klærke Lindberg
5 km 252 Christian Klausen Team Rullende Roulader
5 km 253 Michael Daniel Andersen Team Rullende Roulader
5 km 254 Mikkel Kirkeskov Jensen Team Rullende Roulader
5 km 255 Louise Faarvang Møller Andersen Team Rullende Roulader
5 km 256 Nicolaj Klausen Team Rullende Roulader
5 km 257 Birgit Klausen Team Rullende Roulader
5 km 258 Finn Peter Klausen Team Rullende Roulader
5 km 259 Mads Jon Pedersen Team Rullende Roulader
5 km 244 Anne Wiuf wiuf
5 km 245 Peter Wiuf wiuf
5 km 246 Jens Damsgaard
5 km 247 Knud Jensen
10 km 539 Lisette Mynster
5 km 249 Lene Rye Hansen
10 km 540 Anna Boserup Stenhus
5 km 250 Jesper Rye
5 km 251 Charlotte Boserup
10 km 541 Kristian Bjerggaard Christensen
5 km 260 Klaus Bovbjerg Sørensen
5 km PW 380 Alva Nimgaard
5 km 261 Anne Frederiksen
5 km 262 Tilde Storgaard Storgaard
5 km 263 Oscar Storgaard Storgaard
5 km 264 Malte Storgaard Storgaard
5 km 265 Michael Storgaard Storgaard
5 km 266 Kim Jensen VITO
5 km 267 Lasse Jørgensen VITO
5 km 268 Morten Andersen RMK
5 km 269 Albert Andersen RMK
5 km 270 Lukas Andersen RMK
10 km 542 Stephen Christensen
10 km 543 Thomas Rabech Hvalsø Floorball
5 km 271 Markus Rabech Hvalsø Floorball
10 km 545 Frederik Grue-Sørensen OK Roskilde
5 km 273 Anne Lumholt Lumholt
5 km 274 Marie Lumholt Lumholt
5 km 272 Søren Rosdahl Jensen Søren Rosdahl Jensen
10 km 544 Michael Lumholt Lumholt
10 km 546 Lars Karlsen Hvalsø løbeklub
5 km 275 Birgitte Schmidt Hvalsø løbeklub
5 km 279 Jan Steinicke Familie
5 km 280 Marius Steinicke Familie
5 km 281 Valdemar Steinicke Familie
5 km 282 Arthur Steinicke Familie
5 km 283 Birthe Andreassen Familie
5 km 276 Annabel De Bruijn Jakobsen Team Jakobsen
5 km 277 Thijs De Bruijn Jakobsen Team Jakobsen
5 km 278 Kurt Mariegaard Hvalsø løbeklub
5 km 284 Rie Steinicke Familie
10 km 547 Victor Hjøllund Petersen HP klub40
10 km 548 Per-Martin Petersen HP klub40

31. december 2017

Hvalsø Nytårsløb

Tilmeldingsfrist: 30-12-2017, kl. 18:00

462 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.