Distance Startnr Navn Hold
21,1 km Dorthe M. Wiuf Nielsen
5 km Betina Christensen Lejre Kommune
42,2 km Lasse Hansen Lejre Kommune
21,1 km Peder Reuther
21,1 km Poul Erik Holst HLMK
5 km Lena Stastny
5 km Ondrej Stastny
5 km Tali Padan
21,1 km Rebekka Rasmussen Runners DK Vejle
42,2 km Simon Wael Fassel
21,1 km Berit Larsen Solrød A M
42,2 km Kennet Danielsen Sparta
21,1 km Louise Tietze
42,2 km Roger Löfström Scania Road Runners
42,2 km Malou Björnslätt Veganrunners IK
21,1 km Sidsel Kristiansen
10,5 km Jacob Wael Hansen
21,1 km Amalie Frimand Frimand
21,1 km Dorte Frimand Frimand
21,1 km Kresten Gørtz
10,5 km Tove-Irén Parthaugen
10,5 km Mathias Stabæk Meniere can't stop me!
10,5 km Alex Jensen Meniere can't stop me!
10,5 km Hanne Stabæk Meniere can't stop me
21,1 km Claus Damm Holbæk LMK
10,5 km Krogh Maria Ulmas
5 km Klaus Østergren Østergren Nielsen Meniere can't stop me!
5 km Janni Paysen Meniere can't stop me!
10,5 km Signe Bruun Munksgaard Meniere can't stop me!
21,1 km Andreas Frimand Frimand
10,5 km Mathilda Schou Frimand
21,1 km Marie Sørensen
5 km Martin Paysen Meniere can't stop me!
21,1 km Jette Kongstad Hvalsø
10,5 km Line Slott
10,5 km Anders Fink Kjærgaard
10,5 km Emma Slott
10,5 km Mathias Lüthjohan
42,2 km Nina Weiss Madsen
21,1 km Anni Vedel
5 km Corina Kyek
O-løb Jamie Kyek
10,5 km Lene Lund Rasmussen Lejre Kommune
21,1 km Kinen Erixon
21,1 km Maria Suhr
10,5 km Michala Nielsen
21,1 km Martin Puggaard Absalons Have
10,5 km Jens Peter Rasmussen
21,1 km Thomas Bach Nielsen Trekroner IF
21,1 km Astrid Retz Nielsen Trekroner IF
21,1 km Teis Gørtz
10,5 km Anni Kristiansen
42,2 km Jan Hougaard
21,1 km Karina Walhovd
21,1 km Jeanette Spangsberg
21,1 km Mia Munkøe
21,1 km alex stougaard
21,1 km Jeroen de Kort Jeroen de Kort
21,1 km Jørgen Jensen
21,1 km Lasse Kristiansen
5 km Heidi Christensen Prøvigen
5 km Carsten Børresen Prøvigen
10,5 km Mikael Milhøj
10,5 km Pauline Laury
10,5 km Clem Lay
21,1 km Sidse Hertz Larsen
21,1 km Jan Ellebye
21,1 km Oscar Bjerre Oscar Lui Bjerre
10,5 km Anna Pernille Green Jensen Meniere can't stop me!
21,1 km Ejvind jensen
5 km Katrine Jensen
21,1 km Johan Knight-Andersen
10,5 km Jens J Brøndum
5 km Ib Halling Ib Halling Fotografi
5 km Emma S. Thomas Team Thomas
5 km Christoffer S. Thomas Team Thomas
5 km Jakob W. Sørensen Team Thomas
21,1 km Michael Grønlund Meiner Tøløberne
42,2 km Morten Holst
21,1 km Anders Jeppesen
21,1 km Camilla Viltoft
21,1 km Anne-Marie Vernon Anne-Marie Vernon
10,5 km Kamilla Straarup
21,1 km Hossein Marzban
21,1 km Else Andersen
42,2 km nilson mendes
21,1 km Hans Erik Anderberg Kylling og bamserne
21,1 km Jakob Borberg Kylling og bamserne
21,1 km Jacob Mortensen Kylling og bamserne
42,2 km Morten Harboe-Jepsen Hvalsø Løbeklub
21,1 km Mai Alexandra Bogø
21,1 km Fam Millard William Fam Millard
5 km Fam Millard Mette Fam Millard
5 km Fam Millard Daniel Fam Millard
10,5 km Fam Millard Jeremy Fam Millard
21,1 km Kåre Valtersdorf
42,2 km Troels Østergaard
42,2 km Mia Falconer
42,2 km Jacob Jensen
5 km Fam. Hovgaard Lorentzen Rikke Fam. Hovgaard Lorentzen
5 km Fam. Hovgaard Lorentzen Claus Fam. Hovgaard Lorentzen
21,1 km Kim Jensen Team tynde ben
21,1 km Lasse Jørgensen Team tynde ben

1 September 2019

Skovløberen

Registration deadline: 31-08-2019, at 12:00

103 registered

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.