Tilmelding Hold/team Navn
Firmahold Team Lynkineserne Sengeløse EL 1 Jens Mundeli-Jensen
Firmahold Team Lynkineserne Sengeløse EL 2 Jens Mundeli-Jensen
Firmahold Glostrup Fysioterapi & Træning Pernille Ellekær
Herrehold Fire Friske Fyre Stig Kongsborg
Firmahold Cool Sorption Mette Bloch
Firmahold Cool Sorption Ryan Caulfield
PowerWalk Cool Sorption Tina Warmind
Mixhold Hundelufterne Peter bager
Firmahold Danske Fragtmænd Sjælland 1 Jeannette Johansen
Firmahold Danske Fragtmænd Sjælland 2 Jeanett Bartels
PowerWalk Danske Fragtmænd Sjælland 3 Marianne Hemmingsen
PowerWalk Danske Fragtmænd Sjælland 4 Maria Kofoed
Firmahold Familie A-team Sonja Achen
Firmahold SCANDIC GLOSTRUP Jeroen Bisschop
Mixhold Frederiks Hold Lene Henriksen
Firmahold Kopenhagen Fur Supply Chain Nikolaj Laursen
Firmahold Street Team Stefan Kristiansen
Firmahold Lasernet Stefan Rumle Kristiansen
Ungdomshold Laser Kids Stefan Lykke Kristiansen
Firmahold Team Kageform Malene Borgmann
Firmahold Pizza Lovers Malene1 Borgmann
Firmahold Budding Banden Malene2 Borgmann
PowerWalk Vanilje Stængerne Malene3 Borgmann
PowerWalk Krymmel Sjakket Malene4 Borgmann
Firmahold Brøndby Æ&O hold 1 Tonni Hesselberg
Firmahold Brøndby Æ&O Hold 2 Tonni Hesselberg
PowerWalk SF Glostrup mette vennerstrøm
PowerWalk Team Julie Stig Holm
Damehold 4Ladies Karina Broe
PowerWalk Frank Kouwenberg Mette Bloch
Familiehold NordStjernerne og Mr. P Tanja Nord
Mixhold Der er altid en undskyldning hold nr. 2 Christina Marie Hostrup Stærke
Mixhold Der er altid en undskyldning hold nr. 3 Helle Svandberg
Mixhold Der er altid en undskyldning hold nr. 4 Winnie S
PowerWalk Dansk Folkeparti i Glostrup Henning Christensen
PowerWalk De Hurtige Fødder. Jyllinge Løbeklub, Power-Walking Team michael østergaard
Damehold Der er altid en undskyldning Hold nr 1 Birgitta Schmidt
Ungdomshold 4.C Søndervang Birgitta Schmidt
Børnehold 1.C Søndervang Birgitta Schmidt
Børnehold Drosselvej Martin Korgaard
Mixhold Rørsangervej Martin Korgaard
PowerWalk Hjertepigerne Anette Bach
PowerWalk Varmeværket anette stradel
Familiehold Røde Fisk og Blå Kirker Jesper Johansen
Mixhold Socialdemokratiet i Glostrup Annette Normind Thomsen
Herrehold Socialdemokratiet i Glostrup Annette Normind Thomsen
PowerWalk Socialdemokratiet i Glostrup Annette Normind Thomsen
PowerWalk Socialdemokratiet i Glostrup Annette L. Jørgensen
Familiehold Team SMUK Rikke Hamæl
Damehold GREVE TRIM Lis Petersen
Damehold GREVE TRIM Lis Petersen
Mixhold GREVE TRIM Lis Petersen
Mixhold GREVE TRIM Lis Petersen
Firmahold Tabellae A/S - 1 Martin Purdy
Firmahold Tabellae A/S - 3 Martin Purdy3
Firmahold Tabellae A/S - 2 Martin Purdy2
Firmahold Tabellae A/S - 4 Martin Purdy4
PowerWalk Powertank (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Charlotte Birch-Pedersen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Judith Stabell 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Judith Stabell 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Globus (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Annette Larsen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Helle Svenningsen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Emile Paldrup (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Lotte Lorenzen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Maybrith Gronemann (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Walking ladies øst (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Walking øst piger (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Walking øst piger 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Vest Powerwalk (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Vest Powerwalk 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Vest Powerwalk 3 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Glostrup Ejendomme (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Glostrup Ejendomme (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Susanne Nørgaard (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Ssa og sygeplejerske walk øst (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Walkerne fra hjemmeplejen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Sundhedsplejen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Perlen 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Perlen 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Søndervangskolen - powerwalk 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Judith Stabell 3 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Torbjørn Nicolajsen 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Torbjørn Nicolajsen 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Torbjørn Nicolajsen 3 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Torbjørn Nicolajsen 4 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Charlotte Andersen 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Charlotte Andersen 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Charlotte Andersen 3 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Susanne Nielsen (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Gitte Mølgård Bloch (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Lea Lenau (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk CØPP Powerwalk 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk CØPP Powerwalk 2 (GK) Glostrup Kommune
Firmahold Supertand 1 Glostrup Kommune
Firmahold Fuglene Glostrup Kommune
Firmahold Supertand 2 Glostrup Kommune
Firmahold Supertand 3 Glostrup Kommune
Firmahold Fallefelrytterne Glostrup Kommune
Firmahold TI maT Glostrup Kommune
Firmahold Træningscenterets Wild Horses Glostrup Kommune
Firmahold Træningscenterets Sow Donkeys Glostrup Kommune
Firmahold Globus Glostrup Kommune
Firmahold De varme fødder Glostrup Kommune
Firmahold Hvissinge Køkkens Ladies Glostrup Kommune
Firmahold Team Sjøp Glostrup Kommune
Firmahold CSV's powerwalkere Glostrup Kommune
Firmahold CSV's runners Glostrup Kommune
Firmahold Vest løberne Glostrup Kommune
Firmahold Rehabiliteringsløberne Glostrup Kommune
Firmahold De friske øst tøser Glostrup Kommune
Firmahold The Flying Nurses Glostrup Kommune
Firmahold Løbelogopæderne Glostrup Kommune
Firmahold Culture Club Glostrup Kommune
Firmahold Perlen 1 Glostrup Kommune
Firmahold Perlen 2 Glostrup Kommune
Firmahold Byggeplaner Glostrup Kommune
Firmahold Søndervangskolen - løbehold 1 Glostrup Kommune
Firmahold Søndervangskolen - løbehold 2 Glostrup Kommune
Firmahold Søndervangskolen - løbehold 3 Glostrup Kommune
Firmahold Søndervangskolen - løbehold 4 Glostrup Kommune
Firmahold Team VSB Glostrup Kommune
Firmahold De Grønne Lyn Glostrup Kommune
Firmahold Vej og Park 1 Glostrup Kommune
Firmahold Vej og Park 2 Glostrup Kommune
Firmahold Nordvang Runners Glostrup Kommune
Firmahold Løbere på tværs Glostrup Kommune
Firmahold Guldteamet Glostrup Kommune
Firmahold Motorola Solutions Andri Thorgrimsson
Firmahold Motorola Solutions David Andersen
Firmahold Motorola Solutions Niels Brogaard
Firmahold Motorola Solutions Camilla Palnov
Firmahold Motorola Solutions Maarten Faddegon
Firmahold Motorola Solutions Peter Josephsen
Firmahold Motorola Solutions Pawel Antemijczuk
Firmahold Motorola Solutions Tommy Hjordt
Firmahold Motorola Solutions Daniel Søderman
Børnehold Vennerne fra Nordvang Martin Bedsted
Familiehold Camsten camilla camsten
Firmahold Glostrup Forsyning 1 Susanne Lundberg
Firmahold Glostrup Forsyning 2 susanne køhler Lundberg
Firmahold Glostrup skiclub hold 1 Kirsten Andersen
Firmahold Glostrup Skiclub hold 2 Kirsten Andersen
Firmahold Glostrup Skiclub hold 3 Kirsten Andersen
PowerWalk Glostrup Skiclub hold 4 Kirsten Andersen
Firmahold Venstre i Glostrup Torben Martinsen
PowerWalk Venstre i Glostrup Torben Martinsen
Firmahold Coop Idræt 1 Helle Lykke Kristoffersen
Firmahold Coop Idræt 2 Pia Hansen
PowerWalk Globallernea Peter Vinther
Firmahold Scandic Glostrup 2 Scandic Glostrup
Familiehold Turbo Sneglene mette larsen
Firmahold Agilent Technologies Anders Dysted Jørgensen
Mixhold Yujo-Kai Glostrup Karate Maria Mandrup Jensen
Firmahold Hold OP Glostrup Kommune
Firmahold Hold AN Glostrup Kommune
Firmahold Engtoftens løbere 1 Glostrup Kommune
Firmahold Engtoftens løbere 2 Glostrup Kommune
Firmahold Still running strong Glostrup Kommune
PowerWalk Hold IND (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Hold FAST (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Hold UD (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Engtoftens walkere 1 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Engtoftens walkere 2 (GK) Glostrup Kommune
PowerWalk Powergirls (GK) Glostrup Kommune
Herrehold Dræbersneglene Esben Fog
Firmahold OFS #1 Arne Raaschou
Firmahold OFS #2 Arne Raaschou, hold #2
Firmahold OFS #3 Arne Raaschou, hold #3
Mixhold Glostrup Apotek Lisbeth Tram
Mixhold Glostrup Apotek Annemette Dehn
PowerWalk Glostrup Apotek Lisbeth Tram
PowerWalk Frandsen El 1 Frandsen El ApS
PowerWalk Frandsen El 2 Frandsen El ApS
Firmahold Frandsen El 3 Frandsen El ApS
Firmahold Frandsen El 4 Frandsen El ApS
Firmahold Frandsen El 5 Frandsen El ApS
Firmahold Sport 24 Glostrup Shopping Center
Mixhold VG17 Magic Mix VG17 H1
Herrehold VG17 Fast & Furiuos VG17 H1
Herrehold VG17 Ferrari VG17 H1
Damehold VG17 Red Corvettes VG17 H1
Ungdomshold VG17 ungdomsstjerner 1 VG17 H2
Ungdomshold VG17 ungdomsstjerner 2 VG17 H2
Ungdomshold VG17 ungdomsstjerner 3 VG17 H2
Ungdomshold VG17 ungdomsstjerner 4 VG17 H2
Ungdomshold VG17 ungdomsstjerner 5 VG17 H2
Børnehold GSK Børn 1 Glostrup Svømmeklub
Børnehold GSK Børn 2 Glostrup Svømmeklub
Børnehold GSK Børn 3 Glostrup Svømmeklub
Børnehold GSK Børn 4 Glostrup Svømmeklub
Børnehold GSK Børn 5 Glostrup Svømmeklub
Børnehold GSK Børn 6 Glostrup Svømmeklub
Ungdomshold GSK Ungdom 1 Glostrup Svømmeklub
Ungdomshold GSK Ungdom 2 Glostrup Svømmeklub
Ungdomshold GSK Ungdom 3 Glostrup Svømmeklub
Firmahold FOTOJAN.DK JAN PEDERSEN
PowerWalk Glostrup skiclubGlostrup walk 2 Kirsten Andersen
Mixhold Familien Haahr Dorthe Larsen
Ungdomshold klub dalvangen de seje børn 1 Tine Riget
Ungdomshold klub dalvangen de seje børn 2 Hanne Bonde
Mixhold Brøndby Triathlon Club Lotte Holst
Mixhold Brøndby Triathlon Club Gertie Jensen
Mixhold Brøndby Triathlon Club Lotte Holst
Ungdomshold HIC juniors Tommy Thomadsen
Familiehold Birkeskaderne Michael Seifert
Mixhold Hansen og Hyldgaard Nina Hyldgaard
Ungdomshold HIC 2008 Susanne Hansen
Familiehold Team Otte Birgit Otte
Herrehold Ravnerne Charlotte Ravn
Familiehold Blåbærs Helte Henrik Sloth
Mixhold ALOT Mix 2 Alot Mix 2
Mixhold Alot Mix 1 Alot Mix 1
Mixhold Alot mix 3 Alot Mix 3
Mixhold Alot Mix 4 Alot Mix 4
Mixhold Alot Mix 5 Alot Mix 5
Mixhold ALOT Mix 6 ALOT Mix 6
Mixhold ALOT Mix 7 ALOT Mix 7
Mixhold ALOT Mix 8 ALOT Mix 8
Mixhold ALOT Mix 9 ALOT Mix 9

20 August 2019

Glostrup Parkstafet

Registration deadline: 18-08-2019, at 23:59

221 registered

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.