Navn Startnr Klub/hold By
Anne Dorte Duvier Nakskov
Charlotte Elmendorf Green Clinic Frederikssund
Sebastian Elmendorf Green clinic Frederikssund
Michael Nielsen Green clinic Allerød
Lea Szatanik Team ankelgnasker Greve
Dennis Jensen Team ankelgnasker Greve
Camilla Høgh Andersen København NV
Philip Utzon Figthers Søborg
Line Holse Figthers Albertslund
Pernille Andersen SternestAndersen Herlev
Theo Sternest SternestAndersen Herlev
Niels Bernhardt Tosserne Brønshøj
Dannie Christensen Tosserne Holbæk
Gry #1 Grylle Helsingør
Maj #2 Grylle Helsingør
Alex #3 Grylle Helsingør
Ammar #4 Grylle Helsingør
Christian #5 Grylle Helsingør
Kristian Elkjær Vinther Nivå
Kristian Abild Elkjær Nivå
Thorbjørn Olesen ZombieSlagterne Odense C
Siff Lundgreen ZombieSlagterne Odense C
Malthe Vibæk Eisum København N
Magnus Elgaard Petersen Sønderborg
Thomas Petersen Sønderborg
Tina Elgaard Sønderborg
Savannah Andersen The Bee Gees København V
Noah Killeen The Bee Gees København V
Isabella Hansen The Bee Gees København V
Kristine Møller-Ern Team Møller-Ern Glostrup
Trine Askløf Sæl Fans København NV
Mathias Gæde Sæl Fans København NV
Molly Dam Kaagaard Sorø
Mads Ginnerup Sorø
Lasse Jensen Hellerup
Frida Sofia Jensen Hellerup
Henning Fuchs Ledøje Baroni Taastrup
Karina Bruhn Olsen Ledøje Baroni Taastrup
Freja Christensen Ledøje Baroni Veksø Sjælland
Frederik Sølvbjerg Hansen Ledøje Baroni Veksø Sjælland
Emil Christensen Ledøje Baroni Veksø Sjælland
Isabel Christensen Ledøje Baroni Veksø Sjælland
Janne Kaels Brønshøj
Tommy Kaels Brønshøj
Sebastian Vous Atos Glostrup
Lars Lebech Atos Hedehusene
Sebastian Nielsen Lovens lange ben Vallensbæk Strand
Tine Nielsen Lovens lange ben Vallensbæk Strand
Mikkel Mertz Lovens lange ben Vallensbæk
Marlene Mølgaard Kolding
Heidi Kragh Solrød Strand
Celina Kragh Solrød Strand
Michael Jensen Pestegnen Taastrup
The Lindhoff Runners #1 The Lindhoff Runners Frederikssund
The Lindhoff Runners #2 The Lindhoff Runners Frederikssund
Dorthe Møllebæk Brøndby
Frederik Palm Brønshøj
Johanne Palm Brønshøj
Mie Mogensen Søsterne Mogensen Nakskov
April Mogensen Søsterne Mogensen København NV
Maj-Britt Bech Hansen Allerød
Torp familien #1 Torp familien Slagelse
Torp familien #2 Torp familien Slagelse
Thomas Jacobsen Landsbyens Zombiedræbere Sorø
Malene Jacobsen Landsbyens Zombiedræbere Sorø
Oliver Karlsson team Nova Dragør
berit karlsson team Nova Dragør
nikolaj karlsson team Nova Dragør
Zach Oddershede team Nova Dragør
Zenia Strømgaard Kun os 2 Ikast
Maja Strømgaard Kun os 2 Ikast
Charlotte knudsen Trunterne Asperup
Malene Skøtt Trunterne Tinglev
Louise Thomsem Trunterne Bylderup-Bov
Cecilie kühne Holt Trunterne Christiansfeld
Irene Andersen The walking girls Stege
Orathai Olsen Mekpan The walking girls Mern
Mette Blunck Brodthagen Team Blunck Dianalund
Karolina Brodowska The walking girls Stege
Kasper Flindt Flindt og Langvad overlevere Allerød
Christian Langvad Flindt og Langvad overlevere Allerød
Alex Peter Christiansen Pestegnen Taastrup
kenneth Bierlich Pestegnen Gadstrup
Tom Svensson Danish Zombie Defenders Hvidovre
Alan Stig Pedersen Danish Zombie Defenders Valby
Thomas Sørensen Team Zap Roskilde
Lean Toft Team Zap Roskilde
Christine Lymark Team Zap Roskilde
Benjamin Rein Krebs Danish Zombie Defenders Helsingør
Ulrik Vendel Nielsen Max Rager 3 Herlev
Maxwell Hartman Max Rager 3 Kongens Lyngby
Anne-Line Rung Mamasita Brøndby Strand
Joan Borgholm Mamasita Hillerød
David Hjerrild Jakobsen Braindead København Ø
Tinne Hjerrild Jakobsen Braindead København Ø
Zombienator GirlyGirl Zombienators Greve
Zombienator Buffett Zombienators Greve
Zombienator Smasher Zombienators Greve
Zombienator Panic Zombienators Greve
Zombienator Grumpy Zombienators Ullared
Zombienator Dopey Zombienators Ullared
Zombienator Sleepy Zombienators Greve
Louise Petersen PH familien Frederikssund
Jonas Hansen PH familien Frederikssund
Celina Hansen PH familien Frederikssund
Lucas Hansen PH familien Frederikssund
Oskar Vaarning Fætter Fredag København S
Emil Vaarning Fætter Fredag København S
Connie Stibolt Nielsen Fætter Fredag Køge
Jasmin Stibolt Holmgaard Fætter Fredag Greve
Jalte Stibolt Holmgaard Fætter Fredag Greve
Jonas Stibolt Holmgaard Fætter Fredag Greve
Helle Vaarning Fætter Fredag København S
Johnnie Vaarning Fætter Fredag København S
Jannie Stibolt Holmgaard Fætter Fredag Greve
Jesper Stibolt Holmgaard Fætter Fredag Greve
Vibeke Betty Schnoor Fætter Fredag Køge
Nicolai Edelved Fearless Kirke Hyllinge
Jesper Hansen Fearless Holbæk
Vanløse/FRB Floorball #1 Vanløse/FRB Floorball Brønshøj
Vanløse/FRB Floorball #2 Vanløse/FRB Floorball København N
Vanløse/FRB Floorball #3 Vanløse/FRB Floorball Brønshøj
Lars Bartel SønderjyskE Vanløse
Andreas Møllebæk Brøndby
Kenneth Olsen Kørlov og co. København Ø
Camilla Nørgaard Kørlov Kørlov og co. Gentofte
Henrik Nørgaard Kørlov Kørlov og co. Gentofte
Lotte Fischer Kørlov og co. Lynge
Flemming Tapdrup Kørlov og co. Lynge
Simon Mclaughlin Møller Fam. Mc Møller Brøndby Strand
Suzanne McLaughlin Kristiansen Fam. Mc Møller Brøndby Strand
Brian Nielsen de frygtløse løbere Hedehusene
Janni Nielsen Rødovre
Louise Puge Store Heddinge
Louise Steenbrandt Lolo Allerød
Lotte Karva Hagen Lolo Albertslund
Poul Erik Holmelund Zombie Runners Roedovre
Rune Printzlau Zombie Runners København N
Jeanette Gjermandsen Munksø de frygtløse løbere Hvidovre
Dorthe Zurek de frygtløse løbere Ishøj
Martin Rodian Chirazi Pestegnen Farum
Michael Madsen NightZombies Greve
Pernille Madsen NightZombies Greve
Kristoffer Madsen NightZombies Greve
Silas Madsen NightZombies Greve
Marianne Madsen NightZombies Greve
Sussi Sørensen NightZombies Greve
Clennie Lacota Sørensen NightZombies Greve
Kimma Lacota Sørensen NightZombies Greve
Sanne Erlingsson Vesterborg
Black & White Sømanden Black & White Søborg
Black & White Kalle Black & White Søborg
Black & White Maria Black & White Hundested
Black & White AP Black & White Hundested
Black & White Bo Bach Black & White Kongens Lyngby
Black & White Shawn Bach Black & White Kongens Lyngby
Black & White Simon Black & White Slagelse
Black & White Flækkerfinn Black & White København Ø
Black & White Olin Black & White København NV
Black & White Norsk Black & White Søborg
Amalie Andersen Pink fireballs Hillerød
Maria Jeppegaard Pink fireballs Slangerup
Sofie Andersen Pink fireballs Hillerød
Nora Voldsgaard Pink fireballs Hillerød
Henriette Jeppesen Pink fireballs Hillerød
Boring Murphys #1 Boring Murphys Glostrup
Boring Murphys #2 Boring Murphys Glostrup
Boring Murphys #3 Boring Murphys Glostrup
Boring Murphys #4 Boring Murphys Glostrup
Rasmus Sass Svendsen Camtono-braaainz Kastrup
Daniel Bomark Camtono-braaainz Køge
Christian Sass Hansen Camtono-braaainz Kastrup
Monica Jacobsen Just above average Brabrand
Frederik Jacobsen Just above average Brabrand
Emmer Jacobsen Just above average Brabrand
Emilia Hellerup Just above average Brabrand
Jan Knudsen Just above average Brabrand
Christoffer Sørensen Team Zap Roskilde
Thomas Harmon Glenn’s Last Hope København S
Claus Larsen Glenn’s Last Hope Søborg
Jeanett Rommedahl Glenn’s Last Hope København S
Danny Stilling Glenn’s Last Hope Skibby
Henrik Vestergaard Glenn’s Last Hope København V
Conrad Bager Æblegårdens zombiedræbere Kongens Lyngby
Anders Bager Æblegårdens zombiedræbere Kongens Lyngby
Michael Møller Team Dødsrus Kongens Lyngby
Magnus Møller Team Dødsrus Kongens Lyngby
Patrick Munck Viby J
Jannick Munck Zombienerds Albertslund
Ninna Hertha Jensen Zombienerds Svendborg
Black & White Kion Hjørdie Black & White Holbæk
Simon Spielmann Sumprotterne Sønderborg
Sarah Damgaard Christensen Sumprotterne Måløv
Sigrid Damgaard Sumprotterne Sønderborg
Jasper Falck-Hansen Falckene Virum
Mattis Falck-Hansen Falckene Virum
Ann Sophie Vrdlovec The Sneaky ones København K
Signe Randi Andersen The Sneaky ones København N
Anette Duckert Team Extra Død Vallensbæk Strand
Per Frederiksen Team Extra Død Vallensbæk Strand
Carina Andersen Team Extra Død Vallensbæk
Susanne Uldall Team Extra Død Brøndby Strand
Benny Jensen Team Extra Død Brøndby Strand
Annette Jensen Team Extra Død Brøndby Strand
Morten Uldall Team Extra Død Vallensbæk Strand
Susanne Bjællekjær Team Extra Død Vallensbæk Strand
Sasha Bernhardt Tosserne København NV
kira bernhardt Tosserne Brønshøj
Lisbet Thorning De voksne Hørve
Heidi Jensen De voksne Nykøbing Sj
Trine Stevns De voksne Snertinge
Birgitte Henriksen De voksne Sjællands Odde
Sanni Christensen Energizer Kastrup
Denice Bilsted Energizer København S
Peter “Roughneck” Krog-Meyer Krog-Meyer SURVIVORS København K
Bjørn The Slayer Krog-Meyer SURVIVORS København K
Nanna “the Executioner” Krog-Meyer Krog-Meyer SURVIVORS København K
Rune “Kill’em” Krog-Meyer Krog-Meyer SURVIVORS København K
Pernille Birch Korremann Vanløse
Mads Birch Korremann Vanløse
Annette Madsen Kalundborg
Jonas Bøs Andersen Team Craisy Bitches Vallensbæk Strand
Thit Bøs Bøs Alkjær Team Craisy Bitches Vallensbæk Strand
Pascale Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Louise Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Johannes Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Daniel Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Rebecca Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Samuel Heilberg Team Heilberg Frederiksberg C
Cecilia Andersen Team Craisy Bitches Søborg
Tommy Pedersen Svællingerne Sønderborg
Emma Freja Pedersen Svællingerne Sønderborg
Johanne Pedersen Svællingerne Sønderborg
Katinka Pedersen Svællingerne Sønderborg
Johannah Kølstrup Moldrup Kalundborg
Rene Wass-Heilesen OCR North Coast Runners Græsted
Andreas Larsen OCR North Coast Runners Gilleleje
Rikke Jantzen DetErBareNogetViLeger Frederiksværk
Trine Jakobsen DetErBareNogetViLeger Frederiksværk
Marilou Rogild Randløw DetErBareNogetViLeger Frederiksværk
Gitte Espenhein DetErBareNogetViLeger Frederiksværk
Michael Morton Hillerød
Amalie Caroline Morton Hillerød
Nicolai Scriver Hellested Friskole Hårlev
Alexander Hedebo Vest-Hansen Hellested Friskole Hårlev
Carl Kruse Hellested Friskole Karise
Martin Kruse Hellested Friskole Karise
Frederik Jeppesen Hellested Friskole Haslev
Malthe Winther Karlsen Hellested Friskole Tureby
Sille Møller Hellested Friskole Hårlev
Rinus Senker Tvede Hellested Friskole Store Heddinge
Nicas Berendt Olsen Hellested Friskole Rønnede
Mette Scriver Hellested Friskole Hårlev
Brian Scriver Hellested Friskole Hårlev
Josephine Jensen F.J.T. Vordingborg
Frederikke Jensen F.J.T. Vordingborg
Torben Jensen F.J.T. Vordingborg
Susie Ravnborg Greve
Oliver Ravnborg Greve
Anne Korsholm Bergenholz Rick's Bitches Herlev
Mette Korsholm Pedersen Rick's Bitches Rødovre
Bertram Steen Korsholm Rick's Bitches Valby
Linda Meta Korsholm Rick's Bitches Valby
Lukas Halberg Søndersøvej Gentofte
Helena Halberg Søndersøvej Gentofte
ulrik Halberg Søndersøvej Gentofte
zafina jørgensen team zombie zafina Korsør
michael jørgensen team zombie zafina Korsør
pia hansen team zombie zafina Korsør
sune jørgensen team zombie zafina København SV
Juliane Olsen København S
Janni Munk Byø Lejre
Emma DAHL-byø Lejre
MALOU Sørensen Lejre
Kristoffer Nielsen Køge
Rikke zenia Schlippe Lindkvist Glostrup
Nina Hemmingsen Rødovre
Arend Steenbergen The Running Dead København N
Brian Hinrup The Running Dead København SV
Matthew Howe The Running Dead Allerød
Søren Stradel Ultimate Maniacs Frederiksberg C
Christian Lee Ultimate Maniacs Frederiksberg
Fucking retardz #1 Fucking retardz Hvidovre
Fucking retardz #2 Fucking retardz Hvidovre
Fucking retardz #3 Fucking retardz Hvidovre
Didde Nørregren Maybe We should run...? Køge
Silas Rønn Maybe We should run...? Køge
Jakob Parnow Maybe We should run...? Ishøj
Malene Jensen Maybe We should run...? Ishøj
Patrick Gammelgaard Maybe We should run...? Ishøj
Emil Bjerking Maybe We should run...? Køge
Mark Augustinussen Maybe We should run...? Jægerspris
Sarah Herfurth Maybe We should run...? København S
Lasse Nørregren Maybe We should run...? Hillerød
Frederik Larsen Med næb og klør Køge
Brian Sommer Med næb og klør Præstø
The Zombie Whacking Ninjas #1 The Zombie Whacking Ninjas Værløse
The Zombie Whacking Ninjas #2 The Zombie Whacking Ninjas Værløse
The Zombie Whacking Ninjas #3 The Zombie Whacking Ninjas Værløse
Hjalte Aabjerg Med næb og klør Køge
Natascha Gracia De ondeste zombier Frederiksberg
Mick Drewsen Zombierunners København S
Tommy Nørgaard Jensen Taastrup
Magnus Nørgaard Jensen Taastrup
Esben Grage Serious Zombie Slayers København V
Sigurd H. Johnsen Serious Zombie Slayers København V
David Imrie Serious Zombie Slayers København V
Christian Winther Rohde Serious Zombie Slayers København V
Katrine Johnsen Serious Zombie Slayers København V
Martin Svendsen Zuper zej Albertslund
Martin Rytter Zuper zej Albertslund
Sofus Fraas Zuper zej Albertslund
Peter Bengtsen Zuper zej København V
Sanne Fraas Zuper zej Albertslund
Selma Fraas Zuper zej Albertslund
Lone Christiansen Teglpoterne Hørsholm
Lene Bleis Teglpoterne Køge
Rune Steffensen Teglpoterne Frederiksberg
Stine Lassen Teglpoterne Måløv
Ulla Hansen Teglpoterne Allerød
Emil Edsen-Johansen Meh Hvidovre
Joachim Anastasios Christiansen Meh Hvidovre
Mark Topper Diderichsen Meh Hvidovre
Mette Lauritsen Rabbitzzz Virum
Frederik Diget Jensen Teglpoterne Brønshøj
Søren Lauritsen Rabbitzzz Virum
Lotte Jensen Frederiksberg
Kasper 'Die Zombie, Die' Andersen Winter is coming Brønshøj
Carl Emil 'The Zombie Slayer' Boelsmand Larsen Winter is coming Brønshøj
Dorte Engelund Thybring Team Thybring Vallensbæk
Mia Kiholm Team Thybring Vallensbæk
Andreas Jakobsen Klargøring Frederiksberg C
Tobias Palme Klargøring Albertslund
Michael Jacobsen Klargøring Nærum
gundsøtøserne camilla Sønderskov gundsøtøserne Roskilde
josephine S. christensen gundsøtøserne Roskilde
Martha Tidemann Team Tidemann Glostrup
Esther Tidemann Team Tidemann Glostrup
Jannik Nedina Killers Hedehusene
Majken Hansen Killers Hedehusene
Maria Mathiasen Killers Hedehusene
Jimmy Petersen Meh Hvidovre
Casper Molin Inquisitor Roskilde
Niels Molin Inquisitor Roskilde
Thomas Mark Bøgeskov Valby
Villads Mark Bøgeskov Valby
Dår Kristian Sarusie København S
Gitte Peirano Ude af kontrol København K
Alfred B Peirano Ude af kontrol København K
Mads Bording Ude af kontrol København K
Thomas Bruun Ude af kontrol København K
Vigga Klinken København N
Diana Olsen København N
Pernille Olesen Tøserne fra Ølstykke Ølstykke
Lone Jacobsen Tøserne fra Ølstykke Ølstykke
Hanne Jensen Tøserne fra Ølstykke Slangerup
Heidi Enna Tøserne fra Ølstykke Ølstykke
Dorthe Mortensen Skibby
Ruben Devantier Zombeavers København NV
Astrid Häder Zombeavers Brønshøj
Jesper Gravesen Lovens lange ben Roskilde
Kamilla Kelager Herlev
Sarah Ehlig-Jensen Lovens lange ben Vanløse
Maja Krølner Holte
Diana Marker Slangerup
Anna Alberte Krølner Holte
lennart henriksen Far og søn Vordingborg
William Henriksen Far og søn Vordingborg
Michelle Zoffmann Maybe We should run...? Hillerød
Tobias Babiel Nilsson Hundested
Caroline Skovgaard Why Scream!! Ølstykke
Maria Skovgaard Why Scream!! Ølstykke
Jannik Bay Team Simonsfar Dragør
John Skovgaard Why Scream!! Ølstykke
Simon Fransson Bay Team Simonsfar Dragør
Camilla Leth Jensen Hundested
Tove Bay Team Simonsfar Dragør
Cecilie Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Mette Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Dream team #1 Dream team Faxe
Dream team #2 Dream team Faxe
Anna Martinsen 1Run2Z København NV
Anette Martinsen 1Run2Z København NV
Tilde Hove Bergqvist 1Run2Z København NV
Pernille Martens TeamRat Birkerød
Ralf Larsen TeamRat Hillerød
The Dream team #1 The Dream team Herlev
The Dream team #2 The Dream team Herlev
The Dream team #3 The Dream team Vanløse
The Dream team #4 The Dream team Vanløse
Pernille Hendriksen Tør vi ? Rødovre
Kira Andersen Tør vi ? Ballerup
Kim Sjeltoft Tør vi ? Vanløse
Philip Lou Tør vi ? Rødovre
annitta Drillenisserne Drillenisserne Albertslund
Natalie Bergqvist Valby
Jan Rosenkrands København K
Lauge Valdemar Schlifer København K
Jimmi Wong Hot Cats Greve
Anders Jessen Hot Cats København S
Martin Jessen Hot Cats Gadstrup
Asta Katinaite Hot Cats Valby
Sanja Markovic Hot Cats Valby
Chanett Kjærgaard Hot Cats Valby
Jeanette Kværndrup Hot Cats Valby
Alexander Johnsson Team nul-tur Albertslund
Jannik Jensen Team nul-tur Frederiksberg
Jonas Johnsson Team nul-tur Albertslund
Martin Hansen Team nul-tur København S
Luise Marie Bekker De ondeste zombier Vanløse
Morten Iversen Valby
Kasper Jakobsen Bagsværd
Louise Milling Team CAM Næstved Næstved
Lars Frederiksen København K
Line Koch København NV
Kasper Davgaard Kirke Såby
Emmelina Davgaard Kirke Såby
Jonathan Stæhr Stæhrene Hillerød
Martin Stæhr Stæhrene Hillerød
Michael Stæhr Stæhrene Fredensborg
Gilbert Stæhr Thorsen Stæhrene Fredensborg
The Dream team #5 The Dream team Herlev
Zandra Stormly HELL NO CKZ !! Brønshøj
Kathla Ingemansen HELL NO CKZ !! Brønshøj
Camilla Kærager HELL NO CKZ !! Brønshøj
Claus Pych albert pych Glumsø
albert Pych albert pych Glumsø
Jannick Nielsen Lyngevej Hvalsø
Søren Engkilde Lyngevej Allerød
Sebastian Nystrup Lyngevej Hillerød
Carsten Hempel Lyngevej København NV
Karen Bech Mathiesen Lyngevej Allerød
Liza Engkilde Lyngevej Allerød
Nicole Rasmussen Rasmussen Brønshøj
Kalle Rasmussen Rasmussen Brønshøj
Johan Rasmussen Rasmussen Brønshøj
Lone Købke Brønshøj
Melissa Ubbe Aabrinken Tureby
Amanda Jensen Aabrinken Tureby
Rene Danielsen Aabrinken Tureby
Martin Neesby Aabrinken Tureby
Alice Zabell Aabrinken Tureby
Janni Ilsing Aabrinken Tureby
Kristian Munk Aabrinken Tureby
Yannick Holm Aabrinken Tureby
Briand Nielsen Aabrinken Tureby
Melanie Larsen Aabrinken Tureby
Christopher Skjold Aabrinken Tureby
Sara Holmbom Roskilde
Louise Hartvig Ølstykke
Tanja Jørgensen Kørlov og co. Lynge
Gabriella Bay Nikolajsen København S
Mathias Brandi Fink København S
Kirsten Johansen Piger der skriger København SV
Jeanette Møller Piger der skriger København S
Anita Andersen AAndersen Dragør
Per Bjørn Andersen AAndersen Kastrup
Bjsrne Djurhuus Lovens lange ben Vanløse
Louise Søeborg Nielsen Team Ramløse Helsinge
Casper Søeborg Nielsen Team Ramløse Helsinge
Camilla Holm Team Ramløse Helsinge
Christian Jacobsen Team Ramløse Helsinge
Black & White Torben Black & White Hundested
Peter Engelsen zombiespritnerz Nivå
Philip Prince Engelsen zombiespritnerz Nivå
Christian Andersen Team Craisy Bitches Birkerød
Michael Toxværd the LEMUR & the FOX Værløse
Mette Wolter Sørensen the LEMUR & the FOX Værløse
Josefine Mikuta Poulsen København N
Line Fredens Fredens København S
Jacob Dam Fredens Fredens København S
Viktor Dam Fredens Fredens København S
Oliver Dam Fredens Fredens København S
Pernille Broby Nielsen Piger der skriger Frederiksberg
Sebastian Hansen The Fighting Mongooses Århus C
Bo Danielsen Kanalkravlerne Albertslund
Frank Lewalski Kanalkravlerne Albertslund
Lise Lewalski Kanalkravlerne Albertslund
Yvonne Kristensen Sprinterne Svinninge
Marcus Kristensen Sprinterne Svinninge
Annette Andersen Sprinterne Mørkøv
Daniel Andersen Sprinterne Mørkøv
Uffe Lindholt Sprinterne Regstrup
Tony Willingshøj Nielsen Frederikssund
Michael Christensen Sunds
Mia Münster DOCRA Brøndby
andre søndergaard faml søndergaard Solrød Strand
Lena søndergaard faml søndergaard Solrød Strand
Alexander Thoren faml søndergaard Solrød Strand
Maria søndergaard faml søndergaard Solrød Strand
Marcus de Vos Espergærde
Thomas Hem Pedersen Espergærde
Jannie Hjerrild Christensen Ringsted
Lynett Grone Stripperlogen Slangerup
Carina Hay Stripperlogen Slangerup
Hold LaMa Lars Hold LaMa Måløv
Hold LaMa Maria Hold LaMa Måløv
Eskild Christensen Vejle
Snack Attack #1 Snack Attack Valby
Snack Attack #2 Snack Attack Valby
maria hedegaard levende vingummiebamser Lille Skensved
Kim Helsted Team Svedbuks Hillerød
Michael Jensen Rosenlyparken Greve
Line Jensen Rosenlyparken Greve
Flemming Jensen Rosenlyparken Vallensbæk Strand
Anton Tidemand Rosenlyparken Greve
Alfred Tidemand Rosenlyparken Greve
Jan Petersen Rosenlyparken Greve
Liselotte Egede Rosenlyparken Greve
Henrik Thomassen De tossede tre Farum
Thea Sørensen De tossede tre Søborg
Tina Thomassen De tossede tre København SV
Johan Messeri Team Michonne København NV
Mikkel Vang Rasmussen Team Michonne Valby
Sara Pontoppidan Pontoppidan Hvidovre
Xander Pontoppidan Pontoppidan Hvidovre
Thomas Thomsen Sprøde Vafler København N
Paulina Odsgaard Sprøde Vafler København N
Carsten Skals D'Fitte Vissenbjerg
Zenia Larsen D'Fitte Vissenbjerg
Mette Rudkøbing D'Fitte Store Heddinge
Martin Willadsen D'Fitte Store Heddinge
Betina Rasmussen Rosenlyparken Greve
Nikolaj Christiansen Rosenlyparken Greve
August Francia Allerød
Mats Kruger Allerød
Rasmus Møller-Andersen Team Craisy Bitches Søborg
Jes Batting The Incredibles Allerød
Anja Hededal The Incredibles Allerød
Josefine Hededal The Incredibles Allerød
Rasmus Nielsen The Incredibles København Ø
Josephine Batting The Incredibles Allerød
Mathilde Batting The Incredibles Allerød
Alberte Hededal The Incredibles København Ø
Simone Hededal The Incredibles Allerød
Jill Alice Nielsen Ølstykke
Poul Ingwersen Don't feed the Zombie! Vanløse
Oliver Ern Valby
Frederik Ern Valby
Sune Lundby Rasborg The running living Bagsværd
Skjold Malte Faber The running living Hvalsø
Sune Mølgård Faber The running living Hvalsø
Liva Rasborg-Fogh The running living Bagsværd
Jonna Rasborg The running living Espergærde
Karen Colding Laustrup The running living Hvalsø
Vera Colding Laustrup The running living Hvalsø
Lars Colding Laustrup The running living Hvalsø
Mads Colding Laustrup The running living Hvalsø
Silje Erika Faber The running living Hvalsø
Gisla Soltau Faber The running living Hvalsø
Visti Østergaard Riis The running living Hvalsø
Morten Mathiesen Hellerup
Johanne Skriver The Skrivers København N
Jeppe Skriver The Skrivers København N
Jannie Risvad Nielsen Don't feed the Zombie! Vanløse
Jørgen Hansen The fighting mongooses Kolding
Malou Ingemann The zombie killer Køge
Steffen Leithoff København NV
August Larsen zombiespritnerz Humlebæk
Maze Runner Erik Nyberg Maze Runner Hillerød
Maze Runner Magnus Nyberg Maze Runner Hillerød
Christoffer Arnberg København K
Andreas Ankjær zombiespritnerz Humlebæk
Katja Bork-nielsen Vallensbæk
Carla Bonne Søndersøvej Hellerup
Nicolai Bonne Søndersøvej Hellerup
Fie Støvelbæk Albertslund
Ida Støvelbæk Albertslund
Sif Haastrup Haastrup København S
Milas Haastrup Haastrup København S
Nemo Olesen Frederiksberg C
Embla Olesen Frederiksberg C
Daniel Jans-Pedersen København S
Pia Eek Hansen Kastrup
Rikke Arndt Fam. Arndt Jyllinge
Jonathan Arndt Fam. Arndt Jyllinge
Andreas Arndt Fam. Arndt Jyllinge
Tine Jensen Hvidovre
Camilla Jensen Næstved
Gitte Vangkilde Hvidovre
helle rasmussen Herlev
Katrina Nielsen København N
Gitte Øgendal Vallensbæk
Tina Forsmann levende vingummiebamser Vordingborg
Dorthe Jakobsen levende vingummiebamser Lille Skensved
Mille Hedegaard levende vingummiebamser Lille Skensved
Ida Jakobsen levende vingummiebamser Lille Skensved
Jesper Kissow SønderjyskE Vallensbæk Strand
Frederiksberg Zombie Survivors Camilla Pedersen Birk Frederiksberg Zombie Survivors Frederiksberg C
Frederiksberg Zombie Survivors Mathias Pedersen Birk Frederiksberg Zombie Survivors Frederiksberg C
Frederiksberg Zombie Survivors Jette Brønd Frederiksberg Zombie Survivors Silkeborg
Frederiksberg Zombie Survivors Sofie Birk Frederiksberg Zombie Survivors Silkeborg
Frederiksberg Zombie Survivors Katrine Birk Frederiksberg Zombie Survivors Frederiksberg C
Frederiksberg Zombie Survivors Sille Pedersen Birk Frederiksberg Zombie Survivors Frederiksberg C
Frederiksberg Zombie Survivors Sara Birk Frederiksberg Zombie Survivors Silkeborg
kristin gleie Frederiksberg zombie survivors Frederiksberg C
Sixten Gleie Frederiksberg zombie survivors Frederiksberg C
Bror Gleie Frederiksberg zombie survivors Frederiksberg C
Sheena Jessen The Running dead Asnæs
Vicky Jessen The Running dead Asnæs
Magnus Antonsen Valby
Helena Osbæck Jensen Vanløse
Nanna Blak Næstved
Pernille Drøgemüller Drøgemüller København N
Anette Drøgemüller Madsen Drøgemüller Taastrup
Anders Vinther Ørberg Team Dødsrus Værløse
Oliver Trinderup PH familien Slangerup
Thomas Liliendahl Madsen Team Madsen Brønshøj
Luna Madsen Team Madsen Brønshøj
Bozena Franas De 2 skøre Faxe Ladeplads
Dorthe Løvendahl De 2 skøre Roskilde
Frederikke von Frex København Ø
Sofie Larsen København N
Dennis Madsen Næstved
Nicklas Madsen Næstved
Lucas Larsen Næstved
Majbrit J. Hansen København N
Helene Bruun Odense V
Sussie Johansen Georgine team Smørum
Trevor Johansen Georgine team Smørum
Uffe Rosendahl Gørløse
Christian Slot Munk Hvidovre
Henrik Hübschmann Hvidovre
Øjvind Mike Nielsen København NV
Karl Johan Grandjean Nielsen København NV

23. september 2018

Zombieløbet 2018

Tilmeldingsfrist: 22-09-2018, kl. 23:59

625 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.