Distance Starttid Startnr Navn Alder Klub/sponsor
185 km 0830 1 Henrik Schmidt 52
185 km 0830 80 Lars Reffstrup Pedersen 51 The Merry Musketeers
185 km 0830 79 Kent Anholm Salomonsen 57 The Merry Musketeers
140 km 0912 82 Mette Thielke 58 The Merry Musketeers
185 km 0830 78 Helle Vistisen 47 The Merry Musketeers
185 km 0830 2 Thomas Trust 36 Aarhus 1900 Tri
185 km 0830 3 Søren Peter Larsen 45
185 km 0830 4 Lars Munch 43 TripleNorth
140 km 0906 5 Simon Pedersen 34
185 km 0830 81 Mary-Ann Frost 48 The Merry Musketeers
100 km 0954 6 Brian Dollerup Høeberg 47
185 km 0830 7 Brian Mikkelsen 44 Ølsted cykelmotion
100 km 1000 8 Niels Jakob Harbo 46
185 km 0830 9 Claus Laugesen 41 Bronx Road
185 km 0836 10 Jesper Nørrum 40
185 km 0836 11 Ole Boel 26
100 km 0945 12 Kasper Bodenhoff 41
65 km 1051 14 Chenette Thomsen 42 Thomsen
65 km 1051 13 Anders Thomsen 44 Thomsen
185 km 0830 15 Martin Vejle Andersen 39
100 km 0954 16 Søren Kottal Eskildsen 40
100 km 1000 20 Søren Kristensen 61 De langsomme snegle
100 km 1000 19 Jesper A Pedersen 52 De langsomme snegle
100 km 1000 18 Henrik Brogens 41 De langsomme snegle
100 km 1000 17 Allan Eriksen 44 De langsomme snegle
140 km 0912 24 Mikael Christensen 33 De langsomme snegle
140 km 0912 22 Henning Jensen 53 De langsomme snegle
140 km 0912 21 Brian Hermansen 51 De langsomme snegle
140 km 0912 25 Morten Bender 53 De langsomme snegle
140 km 0912 23 Mads Larsen 43 De langsomme snegle
100 km 1000 26 jannik jakobsen 36 De langsomme snegle
140 km 0909 27 Anders Hedetoft 54
185 km 0830 83 Rikke Handlos 49 The Merry Musketeers
65 km 1045 28 Sine Konge Jensen 49 CK Djurs
65 km 1045 29 Helle Stougård 53 Baghjulet
185 km 0830 30 Marc Christiansen 31 Team Dansk Bus Renovering
140 km 0909 31 Flemming Lysgaard 2
65 km 1051 32 Ida Fugl Olsen 15 Olsenbanden
65 km 1051 33 Mikkel Elklit Olsen 46 Olsenbanden
100 km 0954 38 Mikkel fulton Andreasen 14 Team Os
100 km 0954 36 Kris Krag Andreasen 25 Team Os
100 km 0954 39 Ole dalton Kristensen 44 Team Os
100 km 0954 35 Henrik fulton Andreasen 52 Team Os
185 km 0836 811 Lasse Beck 47 Stelvio Team 2018
185 km 0836 810 Henrik Branth 50 Stelvio Team 2018
25 km 1115 37 Mike Fulton Andreasen 14 Team Os
25 km 1115 34 Helene Fulton Andreasen 51 Team Os
185 km 0830 40 Carsten Jeppesen 42 Stelvio Team 2018
140 km 0900 45 Torben sejr Olsen 54
185 km 0830 46 Flemming Schmidt 48 Team CCS
140 km 0909 47 Sune Theilgaard 49
185 km 0830 48 Claus Weber 57 Min Kones fridag.
185 km 0830 84 Sofie Pedersen 23 The Merry Musketeers
140 km 0915 49 Bo Arnold 50
140 km 0915 50 Lars Grønhøj 55
140 km 0906 51 Jan Poulsen 69
100 km 0954 52 Peter Mallin 46
140 km 0912 53 Michael Jensen 53 Haslevcykelmotion
140 km 0900 54 L. H. Knudsen 46 TLUV
185 km 0830 55 Lars-Ole Markvardsen 46 Cyklebørsen Bjerringbro / Silkeborg
140 km 0906 56 Anders Thorup 54 VC
140 km 0906 57 Charlotte Brun Thorup 49 VCM
140 km 0906 58 Christian Hald 55 VCM
140 km 0906 59 Joan Hald 53 VCM
140 km 0906 60 Mette Andersen 49 VCM
140 km 0906 61 Michael Nielsen 55 VCM
140 km 0906 62 Susanne Andersen 59 VCM
140 km 0909 63 Pia Kjelgaard 59 Vejle Cykelmotion
140 km 0909 64 Martin Withus 46 Team Red Eye
140 km 0909 65 Morten Vilhelm 43
185 km 0830 66 Lars Grunewald 54 L' Équipe Sans Attendre
100 km 1000 70 Kenneth Munch 43 TEAM KAKI
100 km 1000 73 Werner Borghus 55 TEAM KAKI
100 km 1000 67 Benny Damkjær Mikkelsen 55 TEAM KAKI
100 km 1000 72 Niels Rødbro Nielsen 51 TEAM KAKI
100 km 1000 69 Claus Ravn Stephansen 55 TEAM KAKI
100 km 1000 71 Martin Olesen 44 TEAM KAKI
100 km 1000 68 Carsten Danielsson 33 TEAM KAKI
140 km 0912 77 Helle Marie Andersen 55 The Merry Musketeers
140 km 0906 74 Helle Larsen 49
140 km 0909 75 Martin Corbey 71 GCM
185 km 0830 76 Peter Morel 24
140 km 0906 85 Lotte Halberg 50 Nortec
140 km 0909 86 Malene Schacke 44
100 km 0945 90 Thrine Topp 48 Team HALT
100 km 0945 87 Anders Topp 48 Team HALT
100 km 0945 89 Lotte Hald 50 Team HALT
100 km 0945 88 Henning Nygaard 53 Team HALT
185 km 0830 91 Niels Kirkegaard 41 Jydske Dragonregiments idrætsforening
185 km 0830 92 Kasper Strøm Jensen 32 Jydske Dragon regiment
140 km 0912 96 Niels Erik Dalsgaard 57 Four Fat Fighters fra Skive
140 km 0912 94 Lars Poulsen 53 Four Fat Fighters fra Skive
140 km 0912 95 Mogens Albæk 57 Four Fat Fighters fra Skive
140 km 0912 93 Carsten Rasmussen 48 Four Fat Fighters fra Skive
100 km 0945 97 Arne Post 74
185 km 0830 98 Mogens Beck 55 Team CCS Aabenraa
140 km 0903 101 Pia Schultz-Lorentzen 54 Alslev Bike Club
140 km 0903 100 Niels Jørn Kristensen 58 Oksbøl Militære Idrætsforening
140 km 0909 102 Preben Obbekær 58 BLL-2-Alsace 2018
185 km 0830 103 Jacob Egsgaard 40 Team Lågeshoppen/Uhrskov-vine.dk
185 km 0830 104 Klaus Svendsen 37 Team Lågeshoppen/uhrskov-vine.dk
140 km 0906 105 Henrik Sørensen 43
140 km 0906 106 Jesper Dupont Kristensen 39
65 km 1045 107 Irene Tørnæs 67 Baghjulet
65 km 1045 108 Kirsten Løhndorf 68 Baghjulet
140 km 0906 109 Bo Christensen 50
140 km 0900 110 Henrik "Valde" Nielsen 44 Team Cykelmagasinet.dk
185 km 0830 111 Kim Mikkelsen 41
185 km 0830 112 Bjarne Jensen 53 cch hjørring
140 km 0912 113 Lene Rosengaard 56
140 km 0912 114 Susanne Holmark 45
100 km 0957 115 Karina Palmquist 49
100 km 0957 116 Niels Junge 52
140 km 0906 117 Keld Eskesen 53 Vejgaard Cykel Motion - VCM
65 km 1048 118 Kurt Pedersen 65 sabro ck
185 km 0830 119 Jesper Hvisthule 55 Kibæk Cykelmotion
185 km 0830 120 Mikael Ælmholdt 44 Kibæk Cykelmotion
185 km 0830 121 Søren Mouridsen 53 Team Lågeshoppen - Uhrskovvine.dk
185 km 0830 122 Bjarne Byskov 57 Rødkærsbro Cykelklub
185 km 0830 123 Henrik Alleslev 57 Ølsted Cykelmotion - Team AV Experten Lystrup
100 km 0945 124 Rasmus Würgler Hansen 24
185 km 0830 125 Ulrik Rasmussen 48 Den Italienske Mafia
185 km 0830 126 Kim Tanderup Ølgaard 49 Den Italienske Mafia
185 km 0830 127 Steffan Matthiesen 34
185 km 0830 128 Jens Festersen 35
100 km 0954 129 NIELS PETER EGEBO 25
100 km 0954 130 Sebastian Wolff 25
100 km 0954 131 Carsten Jensen 46 Ølsted cykelmotion
25 km 1115 132 Thomas Pedersen 25
185 km 0830 133 Henrik Mathiesen 51 SLGI
100 km 0957 134 Charlotte Mathiesen 52 Næstved Cykel-Motion
100 km 0954 135 Torben Holm 42 Hammel ck
140 km 0909 136 Reno Falk Andersen 53
185 km 0830 137 Aksel Nielsen 45
100 km 0954 138 Knud Hansen 58 Hammel ck
185 km 0830 139 Hans Jørgen Bach 53
140 km 0906 140 jan Andersen 46 HP BYG
140 km 0906 142 Ole Bak 48 HP BYG
140 km 0906 141 Lars Kragh 48 HP BYG
140 km 0915 143 Carsten Schulz 48 Ølsted Cykelmotion Team A/V EXPERTEN
185 km 0830 145 Jon Boeskov 52
185 km 0830 144 Kim Gulddahl Klint 52
185 km 0830 146 Torben Laborn 47
65 km 1045 147 Martin Winther Kristensen 31
100 km 0954 148 Kim Knudsen 44
185 km 0830 149 Thomas Rosbjerg 39 Enkon A/S
140 km 0909 150 Peter Wolfram 69 Brandvæsenets idrætsforening
100 km 0954 151 Flemming Jørgensen 52
100 km 0954 152 Erik Madsen 50
100 km 0954 153 Mette Madsen 51
100 km 0957 154 Søren Krogh 52
100 km 0957 156 James Braad 51 Team Nordjylland og lidt midt
100 km 0957 155 Daniel Braad 29 Team Nordjylland og lidt midt
100 km 0954 158 Sebastian Billerbeck 35 Team ATEX
100 km 0954 157 Jan Knudsen 48 Team ATEX
100 km 0957 159 Mike Stokbro Rasmussen 43 Team Nordjylland og lidt midt
140 km 0912 162 Jesper Lund 34 Mv
140 km 0912 160 Bo Nielsen 42 Mv
140 km 0912 163 Thomas Wager 40 Mv
140 km 0912 161 Claus M.H Madsen 35 Mv
185 km 0836 164 Jan Bahlmann 49
140 km 0906 165 Niels Bach Kjær 51
185 km 0830 166 Hördur Hreinsson 38 Hjólamenn
100 km 0957 171 Jacob Rohde 58 Volkswagen / Audi aarhus
100 km 0957 168 Henrik Sørensen 53 Volkswagen / Audi aarhus
65 km 1045 170 Martin V. Jensen 23 Volkswagen / Audi aarhus
65 km 1045 169 Lars Fuglsang 27 Volkswagen / Audi aarhus
65 km 1045 172 Uffe Monsrud 72 Volkswagen / Audi aarhus
65 km 1045 167 Niels Fisker 65 Volkswagen / Audi aarhus
65 km 1045 173 Jens Buhelt Buhelt Vestergaard 40
140 km 0912 174 Diana Tvede-Jensen 46
140 km 0912 175 Jan Lyngby 60 Randers cykelmotion
140 km 0909 176 Anne Bech 55
65 km 1045 177 Kenneth Christian Holm 44 Team Skovlyst MTB
100 km 0951 178 Lisbeth Kjærsfeldt 49 kvinder der cykler
100 km 0951 179 Tina Sønnichsen 52 Tante 1 og 2
100 km 0954 181 Rasmus Terp 30
100 km 0954 180 Erik Terp 63
140 km 0906 182 Annika Jacobsen 42
140 km 0903 183 Brian Jacobsen 47
185 km 0833 193 Kasper Agerskov 35 Jyske Bank
185 km 0833 186 Henrik Warming 51 Jyske Bank
185 km 0833 212 Thor Vildbæk Andersen 35 Jyske Bank
185 km 0833 202 Michael Esbjerg Thomsen 30 Jyske Bank
185 km 0833 187 Jacob Skjødt Møller 44 Jyske Bank
140 km 0903 184 Anders Blomgreen 39 Jyske Bank
100 km 0951 189 Jan Gregersen 36 Jyske Bank
100 km 0951 207 Peter Michael Buch Blichfeld 35 Jyske Bank
140 km 0906 195 Knud Ernebjerg 55 Jyske Bank
100 km 0951 192 Erik Gadeberg 53 Jyske Bank
100 km 0951 205 Patrick Klippert 32 Jyske Bank
100 km 0951 198 Lars Brix 51 Jyske Bank
100 km 0951 191 John Schmidt 49 Jyske Bank
100 km 0951 200 Christian Toft 42 Jyske Bank
100 km 0951 188 Jan Chalmar 41 Jyske Bank
100 km 0951 190 Jesper Møller 33 Jyske Bank
100 km 0951 197 Kristian Stjernholm 33 Jyske Bank
100 km 0951 203 Morten Byrdal 42 Jyske Bank
100 km 0951 196 Kristian Skovgaard Olesen 31 Jyske Bank
100 km 0951 208 rene Søndergaard Vinther 37 Jyske Bank
100 km 0951 204 Morten Christensen 41 Jyske Bank
100 km 0951 206 Peder Busk Dencker 49 Jyske Bank
100 km 0951 201 Jørn Stelmach 51 Jyske Bank
100 km 0951 211 Thomas Mølby 44 Jyske Bank
100 km 0951 185 Christina Andersen 42 Jyske Bank
100 km 0951 199 Lars Faartoft 53 Jyske Bank
100 km 0951 210 Søren Bay Mark 47 Jyske Bank
100 km 0951 194 Klaus Andersen 42 Jyske Bank
100 km 0951 209 Ronni Christensen 44 Jyske Bank
185 km 0830 213 Marcus Nilson 23 Børkop Motions Cyklister
140 km 0909 214 Momse Søholm 54
185 km 0833 216 Anders Erlandsen 40 Aficinados
185 km 0830 215 Jesper Langhoff 41 Aficionados
140 km 0909 217 Palle Jensen 60 MCM
140 km 0903 218 Brian Kirk 48 Jyske Bank
185 km 0833 219 Mads Borgensgaard 42 Jyske Bank
140 km 0912 220 Arne Bech Jensen 39
100 km 0948 221 Phillip Lind 29 Cykel motion Biersted
65 km 1045 222 Jacob Göttsche 40
100 km 0954 223 Hans Jørgen Soknes 62 Stiftstaden Sykkelklubb
185 km 0833 224 Peter Holm Nielsen 51
185 km 0830 225 Bo Martinsen 58 Parkvej cykler
185 km 0830 226 morten smedegaard 43 Bo Martinsens vandbærer
140 km 0918 227 Gunhild Brinch Lihn 58 Team Giv Håb Trekanten 2018
140 km 0909 228 Khaled Ajineh 52 VCM
140 km 0918 229 Henning Lihn 61
140 km 0900 230 Mikkel Kusk 25
100 km 1015 231 Michael Hansen 41
185 km 0833 232 Johnny Hansen 42 Gislev Cycling
140 km 0906 233 Uffe Sognstrup Thomsen 50
140 km 0912 234 Troels Andersen 56
185 km 0833 240 Martin Lehmann 45 AaCRM
100 km 0957 235 Michael Witting Bonde 31 Team Ugebladet Skanderborg
100 km 0957 236 Michael Vosgerau 32 Team Ugebladet Skanderborg
100 km 0957 237 Kenneth Bonde 34 Team Ugebladet Skanderborg
100 km 0957 238 Christina Birch 30 Team Ugebladet Skanderborg
100 km 0957 239 Niklas Seeberg 28 Team Ugebladet Skanderborg
100 km 0951 241 Kim Lund Jensen 53 Ringenes Herrer
100 km 0951 242 Lars Jensby 54 Ringenes Herrer
100 km 0951 243 Claus Hansen 60 CC Grøndal
140 km 0906 246 Søren Kjærås 60 MCC
140 km 0906 245 Niels H Sørensen 48 MCC
140 km 0906 244 Martin Kristoffersen 64 MCC
185 km 0833 247 Lars Christensen 43 Bronx MTB
185 km 0833 248 Henrik Bjerring 43
100 km 0957 249 Finn Wolff 65 Hjertefrytterne Team Sønderborg
100 km 0951 250 Louise Auerbach 33 Aarhus 1900 Triathlon
100 km 0951 251 Kathrine Larsen 32 TRIumf
140 km 0906 252 Jes Carstens 57
65 km 1045 253 Knud Johansen 66 Baghjulet
65 km 1045 254 Hanne Andreasen 66 QMCM/ Kvinderdercykler
140 km 0909 256 Lene Mølgaard Andersen 44 BR66 Cykling
140 km 0909 255 Dorte Mølgaard Vagner 46 BR66 Cykling
140 km 0909 257 Michael Andersen 40 BR66 Cykling
100 km 0957 258 merete nørgaard 49
185 km 0833 259 Frank Andersen 51 Tarp Cykel Motion
185 km 0833 260 Martin Bjeld 48 Fredericia Triathlon klub
140 km 0900 261 Mikkel Kusk 25 Team DS
140 km 0900 262 Rasmus Kusk 30 Team DS
100 km 0945 263 Mikael Møller 28
140 km 0906 264 Peter Ry Fischer 52 CK Djurs
100 km 1000 265 Kim Haudrum Nielsen 55
25 km 1115 266 Mathias Nordland 23
140 km 0900 268 Niels Jørgen BAun Christensen 42 3J
140 km 0900 267 John Aage Blindkilde Bækgaard 42 3J
65 km 1054 269 Peter Skjøtt 44
100 km 0957 270 morten pedersen 50
140 km 0906 271 Tom Ringstrøm 55
100 km 0954 274 Jørgen Eriksen 51 Team Bruun Bruun
100 km 0954 272 Christian Homaa 25 Team Bruun Bruun
100 km 0954 273 Jacob Saxeskov 46 Team Bruun Bruun
185 km 0836 275 Michael Arvad Overgaard 49 Skive cykle klub
65 km 1045 276 Jonathan Kaihøj 26
65 km 1045 277 Lindy Kaihøj 55
65 km 1051 278 Anders Pedersen 25 De sidste
65 km 1051 280 Laurids Pedersen 56 De sidste
65 km 1051 281 Søren Pedersen 24 De sidste
65 km 1051 279 Kjeld Pedersen 51 De sidste
140 km 0903 282 Martin Mark Nielsen 33 TEAM PEDALI
100 km 1000 283 Peter Jørgensen 49 Skanderborg
100 km 0945 284 Rasmus Søndergaard Frederiksen 40
100 km 0951 285 Peter Sinding Poulsen 44
185 km 0833 286 Rasmus Bøg 45
100 km 0954 287 Frederik Jakobsen 22
100 km 0948 288 Morten Salling Amstrup 50 Team MSA on Carbon
100 km 0954 289 Henrik Secher 53 Team MOTIONSFELTET
100 km 0954 290 Kjeld Wichmann 52 Team Motionsfeltet
100 km 0954 291 Hans-Henrik Jakobsen 52
100 km 0945 292 Helen Jensen 56
140 km 0909 293 John Christoffersen 57 Christopher Entertainment
140 km 0909 294 Morten Færmann 25 Christopher Entertainment
100 km 0945 295 Simon Ladegaard Thomsen 27 HLA Cycling
185 km 0833 296 Michael Bittner 31 Aarhus MTB
65 km 1045 297 Karin Sutherland 52
100 km 1003 298 John Thompson 51 TDT Himmerland
65 km 1051 299 Bent wulff Hansen 58
65 km 1051 300 Michael Hammer Christiansen 48 Prima Sports Lounge
65 km 1051 301 Michael Lassen 50
100 km 0957 302 Preben Aggerholm 55
185 km 0833 303 Marc Skov Madsen 41
185 km 0833 304 Henrik Sandberg Frank 56 Cykelnerven Midtjylland
100 km 0954 305 Jan Dam Poulsen 50 Team Blue Water Shipping
100 km 0954 306 Sebastian Asp 47 Team Blue Water Shipping
100 km 0954 307 Christopher Jessen 37 Team Blue Water Shipping
100 km 0954 308 Thomassen Palle 50 Team Blue Water Shipping
100 km 0954 309 Martin Nielsen 42 Team Blue Water Shipping
140 km 0912 310 Nikolaj Lip 0 Team Alé
140 km 0912 311 Thomas Hald 0 Team Alé
100 km 0957 312 Jan Møller 0 Team Alé
140 km 0912 313 Lars Aagaard 0 Team Alé
140 km 0912 314 Kristian Lauge 0 Team Alé
140 km 0912 315 Ole Ørsted 0 Team Alé
140 km 0912 316 Lars Grøndahl Schou 47 Team Alé
100 km 0957 317 Denis Qvist 0 Team Alé
100 km 0957 318 Mette Kjærskov 45 Team Alé
100 km 0957 319 Jan Berg 0 Team Alé
100 km 1000 320 Torben Hasager 55 Tour De Taxa 2018
100 km 1000 321 Lisbeth Jensen 49 Tour De Taxa 2018
100 km 1000 322 Henny Marie Gravesen 64 Tour De Taxa 2018
100 km 1000 323 Chris Andersen 65 Tour De Taxa 2018
185 km 0833 326 Jan Koch Jensen 47 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 324 Flemming Bo Christensen 53 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 328 Mogens Vestergaard 57 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 327 Kim Kjær Andersen 47 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 329 Torben Henriksen 63 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 325 Gunni Østergaard Pedersen 68 Cykelnerven Midtjylland
185 km 0833 330 Tommy Troelsen 38 Team Lågeshoppen/Uhrskov-Vine.dk
140 km 0912 331 Sonni Johansen 40 DIS
100 km 1000 332 Lone Porsborg 57 Tour De Taxa 2018
185 km 0833 333 Claus Krum 50
140 km 0906 334 Ulrik Pedersen 46 Cykelnerven - Midtjylland
185 km 0833 335 Mikael W. Herstal 36 Cykelnerven midtjylland
100 km 1000 336 Steen Apel 60
100 km 1000 337 Henrik Jespersen 51 Tour de taxa Østjylland
185 km 0833 338 Helle Sørensen 52 Hedensted Cykelklub
100 km 0954 339 Ole Andersen 49
100 km 1000 340 Lene Sørensen 53 Tour de taxa Østjylland
100 km 1000 341 Ingelise Sørensen 56 Tour De Taxa 2018
100 km 1000 342 kim hansen 58 Tour De Taxa 2018
65 km 1051 668 Michael Pedersen 47 De sidste
140 km 0906 343 Ketil Sørensen 47
140 km 0909 344 Michael Kjærskov 46
100 km 1000 345 Jette Stie 57
140 km 0909 346 Ulrik Sandgaard Hansen 47 Cykelnerven Fyn
100 km 0954 347 KIm Christensen 40
140 km 0909 348 Maria Schmidt 45 Cykelnerven
140 km 0909 349 Jesper Lundstrøm 49 Cykelnerven
140 km 0909 350 søren kirch 51 Cykelnerven Fyn
140 km 0906 353 Per Brink 51 Tulip Food Company
100 km 0951 351 Brian Juhl 45 Tulip Food Company
100 km 0951 352 Helge Bach 60 Tulip Food Company
140 km 0906 354 Ken Brink 53 TCM Toftlund
140 km 0903 355 Klaus Hansen 54
100 km 0945 356 Anders Würgler Hansen 23
140 km 0903 357 Anders Kærgaard 32
65 km 1045 358 Jan Sørensen 52 Egebjerg Velo
100 km 0957 360 Sisse Svenninggaard 26 Lofina
100 km 0957 359 Morten Svenninggaard 51 Lofina
65 km 1045 361 Tom Pedersen 38 Team CykelStart.dk
65 km 1045 362 Kim Ravn Sørensen 50 Team CykelStart.dk
65 km 1045 363 Mads Winther Olsen 46 Team CykelStart.dk
65 km 1045 364 Tinna Bohn Holmager 27 Team CykelStart.dk
185 km 0836 365 René Nielsen 54
140 km 0906 366 Tore christiansen 48 Danish Diabetes Academy
100 km 0948 367 Morten Lindberg Hansen 45 Team CykelStart.dk
185 km 0833 368 jesper wiemer 53 SCC
185 km 0836 369 Søren Olesen 50
185 km 0833 370 Jørgen Villemoes 66 de sidste
185 km 0833 371 Rasmus Villemoes 35 de sidste
100 km 0948 372 Jens Jørgensen 62 Hammel ck
100 km 0954 373 Bjørn Thomsen 55
140 km 0909 374 Tom Vagner 46 BR66 Cykling
140 km 0900 375 Morten Holt Jensen 34
25 km 1115 377 Nikolaj Holst-Hvitved 40 HH bikers
25 km 1115 376 Jonas Holst-Hvitved 9 HH bikers
25 km 1115 378 Oskar Holst-Hvitved 8 HH bikers
140 km 0912 379 Søren Lærkegård 55
100 km 0954 380 Ditte Damgaard 22 Team Blue Water Shipping
185 km 0833 381 Bent Larsen 62 Cykelbanditterne
185 km 0836 382 niels jørn jensen 65 mm//assens
140 km 0909 384 Anne Thulstrup 56 Cykelnerven
140 km 0909 383 Ane Marie Thulstrup 61 Cykelnerven
185 km 0833 385 Lejf Juul 62 Cykelbanditterne
185 km 0833 386 Jason Greve Holbech 29 La Marmotte team
185 km 0833 387 Alexander Laursen 27
140 km 0906 388 Stig Jarl Jensen 47 Assentoft Cykelmotion
100 km 0954 389 Morten Bering 57 Assentoft Cykelmotion
140 km 0906 390 Allan Kirkegaard Jensen 46 Assentoft Cykelmotion
140 km 0903 392 Thomas Stig Nielsen 48
140 km 0906 391 Grete Vangsø 49
185 km 0833 393 Allan Sørensen 48 Team Motionsfeltet
65 km 1045 394 Gitte Jakobsen 46 Team Motionsfeltet
100 km 0957 395 Benjamin Lillelund 20 Team Motionsfeltet
100 km 0957 396 Lars Dragsdal 39 Team Motionsfeltet
100 km 0957 397 Flemming Ytting Hansen 48 Team Motionsfeltet
100 km 0957 398 Tina Kirkegaard 45 Team Motionsfeltet
140 km 0912 399 Thomas Juul Jensen 41 Team Motionsfeltet
100 km 0957 400 Steffan Wichmann 31 Team Motionsfeltet
100 km 0957 401 Michael Hohn 42 Team Motionsfeltet
100 km 0957 402 Kristina Olsen 0 Team Motionsfeltet
185 km 0833 403 Bøje Nielsen 61 cykelbanditterne
185 km 0833 405 Kjeld Jacobsen 54 Gråsten cykelklub
185 km 0833 406 Roberto Vesperini 56 Gråsten cykelklub
185 km 0833 407 Susanne Vesperini 58 Gråsten cykelklub
185 km 0833 404 Bjarne Asmussen 63 Gråsten cykelklub
185 km 0833 408 Brian Vestergaard 48 Cycling DK-7120
140 km 0909 409 Brian Anderberg 35
100 km 0951 410 flemming rasmussen 62 team motionsfelt
100 km 0945 411 Lone Holst Nielsen 58 Cykelbanditterne
65 km 1045 412 Lise Thim 52
65 km 1048 413 Birthe Laakkonen 52 Kæden-Nr.Lyndelse
65 km 1048 414 Katrine Myrup Laakkonen 23 Kæden-Nr.Lyndelse
100 km 0951 415 Niels Myrup 51 Kæden-Nr.Lyndelse
100 km 0954 416 Peter Dyhre 53
140 km 0900 417 Søren Vinther Larsen 27
185 km 0836 418 Niels Tange 50 Kolding Bicycle Club
185 km 0836 419 Klaus Amby 46 KBC - Kolding
140 km 0906 420 Rune Bruhn Harding 40 Assentoft Cykelmotion
100 km 0951 421 Stefan Ernst Jensen 34
100 km 1000 422 Morten Gram 49 TSK
100 km 1000 423 Poul Theils 60 TSK
140 km 0900 424 Jonathan Lawaetz 28
100 km 1000 425 Kirsten Rold 54
140 km 0912 426 Palle Brorsen 24
100 km 0951 429 Lars Christian Vejrup 58 Team Elbek & Vejrup
185 km 0833 428 Henrik Norup 56 Team Elbek & Vejrup
100 km 0951 433 Søren Nielsen 43 Team Elbek & Vejrup
100 km 0951 430 Lars Vedel 50 Team Elbek & Vejrup
100 km 0951 432 Ole Jensen 53
185 km 0833 427 Dennis AaKjær 29
100 km 0954 431 Lene Spanggård 57 Team Elbek & Vejrup
100 km 0945 434 Ole Jensen 67 Hedensted Cykelklub
140 km 0906 436 Rasmus Nielsen 34
140 km 0906 435 Frank Løvgren Carstensen 34
100 km 0948 439 Morten Nielsen 25 HugenerNielsen
100 km 0948 438 Bjarne Nielsen 58 HugenerNielsen
65 km 1051 437 Anne Kiil Nielsen 28 HugenerNielsen
100 km 0951 440 Lasse Petersen 40
100 km 0951 441 Thomas Buhl-Olsen 43
140 km 0900 442 Robert Andersen 49 Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk
100 km 0945 443 Asger Brix Pedersen 0 Team Cykelmagasinet
100 km 0945 444 Nicolaj Hebsgaard 29 Team Cykelmagasinet
100 km 0945 445 Jesper Bechmann Olsen 34 Team Cykelmagasinet
100 km 0945 446 Roar Paaske 0 Team Cykelmagasinet
100 km 0945 447 Hans Plauborg 45 Team Cykelmagasinet
100 km 0954 475 Søren Jung Pedersen 42 VCM wattnisser
100 km 0954 470 Claus Dybbro 44 VCM wattnisser
100 km 0954 473 Kenneth Thomsen 40 VCM wattnisser
100 km 0954 471 Jan Nielsen 54 VCM wattnisser
100 km 0954 474 Palle Ringgaard 44 VCM wattnisser
185 km 0833 448 Morten Larsen 41 FBL
100 km 1000 449 Finn Høeg 54 Hammel Cykelklub
65 km 1045 450 Casper Hansen 32 ingen
140 km 0909 452 Sune Rysz Christiansen 45
140 km 0909 451 Trine Rysz Christiansen 44
100 km 0954 453 Henning Stech Jensen 56 Filskov cykelklub
100 km 0954 454 Jørgen Herlufsen 54 Filskov CK
100 km 0954 455 Bøje Pedersen 69
65 km 1045 456 Mikkel Larsen 27
185 km 0836 457 Kristian Budde 42 KBC
100 km 0945 458 Lars Ørskov 44 SKBC
185 km 0836 459 Thorsten Madsen 46
65 km 1045 460 Bente Frederiksen 57 CK Aarhus
65 km 1045 461 Andreas Brorson Christensen 27
100 km 0954 462 Jan Thorup 60
100 km 0954 463 Peter Pallisgaard 71
100 km 1000 464 inga holm 60 Tour De Taxa 2018
185 km 0833 465 Andreas Laursen 22
185 km 0836 466 Karsten Sørensen 45
100 km 1000 472 Jasper Brogaard Dyg 39 VCM wattnisser
140 km 0909 468 Ole Thomsen 46 Team Valgren
140 km 0909 467 Jesper Hviid 46 Team Valgren
140 km 0903 469 Martin Pedersen 30
100 km 0945 476 Jan Tosti 50 TMC
140 km 0906 477 Peter Bro Sørensen 49
100 km 1012 1029 Kurt Myhlert 54 RYCC
100 km 1012 1023 Claus Larsen 47 RYCC
140 km 0909 478 Svend Erik Lykke 60
140 km 0906 479 stig nielsen 57 JIF Århus
100 km 1012 1044 Thorkild Laursen 59 RYCC
100 km 1003 480 Gitte Mølbjerg 58
140 km 0903 481 Martin Brinch Therkelsen 39
65 km 1045 482 Jesper Tvilum 37
100 km 0948 483 Erik Olsen 38
65 km 1045 484 Thomas Høg 37
100 km 1000 485 claus carlsen 34
100 km 1000 486 Uffe Nielsen 64 Assentoft Cykelmotion
140 km 0906 487 Claus Espensen 51 Assentoft Cykelmotion
100 km 1012 1028 Jørgen Nielsen 60 RYCC
100 km 1012 1035 Marianne Panduro Nielsen 57 RYCC
100 km 1003 488 Allan Nissen 39
100 km 1003 489 Jan Friis Mikkelsen 60
100 km 1012 1034 Lene Johansen 59 RYCC
100 km 0948 496 Egild Knudsen 64 Varde cykel klub
100 km 0948 492 Ann Kirstine Jørgensen 51 Varde cykel klub
100 km 0948 508 Melissa Dahlerup 42 Varde cykel klub
100 km 0948 512 Steen Kruchov 60 Varde cykel klub
100 km 0948 511 Peder Dam 65 Varde cykel klub
100 km 0948 513 Tommy Kristiansen 47 Varde cykel klub
100 km 0948 507 Leo Feldvoss 75 Varde cykel klub
100 km 0948 506 Knud Dreier 48 Varde cykel klub
100 km 0948 494 Birthe Christensen 60 Varde cykel klub
100 km 0948 509 Oluf Nissen 66 Varde cykel klub
100 km 0948 495 Claus Damgaard 52 Varde cykel klub
100 km 0948 505 Kirsten Uhre Schmidt 65 Varde cykel klub
100 km 0948 502 Kasper Kristensen 30 Varde cykel klub
100 km 0948 499 Jan Vestergård Pedersen 55 Varde cykel klub
100 km 0948 500 Jens Lauridsen 56 Varde cykel klub
100 km 0948 503 Kim Larsen 54 Varde cykel klub
100 km 0948 497 Frida Kristensen 34 Varde cykel klub
100 km 0948 501 Jørgen Mose 42 Varde cykel klub
100 km 0948 504 Kirsten Schmidt 59 Varde cykel klub
100 km 0948 498 Hardy Runge Nielsen 67 Varde cykel klub
100 km 0948 514 Torben Kloster 59 Varde cykel klub
100 km 1003 490 Lars Henriksen 46 CK Aarhus.
65 km 1045 491 Kim Levisen 58 Tst Cykling
100 km 0948 493 Arild Riser Nielsen 66 Varde cykel klub
100 km 0948 510 Otto Jørgensen 51 Varde cykel klub
100 km 1012 1036 Marianne Skov 51 RYCC
140 km 0906 516 Lars-Bo Andersen 49 Team VIKA
140 km 0906 515 Henrik Baun 47 Team VIKA
100 km 0945 517 Lisbeth Steffensen 52 CK Aarhus
100 km 0945 518 René Steffensen 50 CK Aarhus
100 km 0945 519 Carsten Svendsen 61
100 km 1003 520 Kim Hylleberg Mikkelsen 50
140 km 0900 521 Erland Medum Andersen 48 CCH Hjørring
140 km 0900 522 Susanne Andersen 48 CCH Hjørring
100 km 1012 1042 Preben Rasmussen 58 RYCC
100 km 1003 523 Bent Bjerring Pedersen 58
65 km 1045 530 SCR Motion Lene Beck 47 SCR Motion
140 km 0909 532 SCRMOTION Bo Simonsen 52 SCR Motion
140 km 0909 529 SCR Motion Carsten Hansen 52 SCR Motion
140 km 0909 533 SCRMOTION Erik Rødkær Pedersen 54 SCR Motion
140 km 0909 534 SCRMOTION Erling Klinkby 70 SCR Motion
140 km 0909 535 SCRMOTION Jan Krag 52 SCR Motion
140 km 0909 536 SCRMOTION Johnny Carlsen 51 SCR Motion
100 km 0951 524 lars søndergaard 51
140 km 0909 537 SCRMOTION Morten Juul Pedersen 51 SCR Motion
140 km 0909 538 SCRMOTION Morten Vestergaard 52 SCR Motion
140 km 0909 539 SCRMOTION Niels-Otto Sørensen 70 SCR Motion
140 km 0909 531 SCR Motion Ole Møller 66 SCR Motion
140 km 0909 540 SCRMOTION Ole Papsø 68 SCR Motion
140 km 0909 528 Orla Salomonsen 67 SCR Motion
100 km 1000 525 Anders Bæk Jensen 28 SCR Motion
140 km 0909 526 Jørn Hansen 72 SCR Motion
140 km 0909 527 Knud Jørgensen 74 SCR Motion
140 km 0909 541 Thomas Christensen 53 SCR Motion
185 km 0836 542 Henrik Kraglund 47 CCH Hjørring
185 km 0836 543 Steen Bo Hemmingsen 36 Skousen Hjørring
65 km 1051 545 Torsten Degn 73
65 km 1051 544 Kirsten Løve Degn 72
65 km 1051 546 Sofie Slot 29
185 km 0836 547 Morten Størup 50 CCH-Hjørring
185 km 0836 548 Jan Sommer 49
100 km 1000 549 Morten Overgaard 45
100 km 0945 550 Anne Aarup Mikkelsen 45 TDT Himmerland
100 km 0945 551 Thomas Gade 44 TDT Himmerland
100 km 1000 552 Helle Voetmann Gotfredsen 54
100 km 1000 553 Tom Elgaard Gotfredsen 52
100 km 1000 554 Henrik Thomsen 54
100 km 0945 555 Lars Johansen Motivist 41
100 km 1012 1022 Anders Kjeldgaard 47 RYCC
100 km 1003 556 lone pedersen 55 Tour de Taxa Himmerland
140 km 0900 557 Mikael Sand 44
140 km 0900 558 Allan Mikkelsen 48 Tour de Taxa
100 km 1003 559 Jakob Jensen 58
140 km 0909 560 Pia Schou 46 Cykelnerven
140 km 0900 561 Peter Wiehl 56 Aalborg cykelringen motion
100 km 1012 1004 Niels Henrik Sølvbjerg 62 BEUMER Group
100 km 1009 1003 Mikkel Norden Møller 33 BEUMER Group
185 km 0836 562 Jeppe Nielsen 56
65 km 1045 563 Mathias Haldborg 16 Hatting Cykelklub
65 km 1045 564 Svend Erik Haldborg 57 Hatting Cykelklub
100 km 1000 566 Torben Nissen 49
100 km 1000 565 Kim Prang 45 SCR Motion
65 km 1054 567 Birger Jensen 58
100 km 1000 568 Jens Laursen 76
100 km 1000 570 Joakim Gilbro 31 Gilbro Racing
100 km 1000 569 Jakob Gilbro 33 Gilbro Racing
100 km 1012 1038 Mogens Leth Nielsen 54 RYCC
65 km 1045 571 Allan Hansen 45 Wøhlk Sportswear
185 km 0836 572 Rene Krebs 51 Bike Network Randers
100 km 0948 573 Jan Bisbo Stadsgaard 54 Bike Network Randers
185 km 0836 574 Steffen Boye 49 Bike Network Randers
185 km 0836 575 Niels Bak 41 Bike Network Randers
185 km 0836 576 Henrik Friis Andersen 42 Bike Network Randers
185 km 0836 577 John Morgen 53 Bike Network Randers
185 km 0836 578 Niels Otto Nordentoft 53 Bike Network Randers
185 km 0836 579 Michael Jensen 44 Bike Network Randers
100 km 0948 580 Lars Visbech 52 Bike Network Randers
65 km 1045 582 Kasper Munch Lauridsen 26
100 km 0948 581 Benny Kristensen 54 Bike Network Randers
100 km 0948 583 Mads Rossen 36 Bike Network Randers
100 km 0948 584 Kenny Bønnerup 54 Bike Network Randers
100 km 0948 585 Keld Olesen 45 Bike Network Randers
100 km 0948 586 Peter Nissen 46 Bike Network Randers
100 km 0948 588 Søren Kriegbaum 54 Bike Network Randers
100 km 0948 589 Ole Sørensen 52 Bike Network Randers
100 km 0948 590 Henrik Andersen 57 Bike Network Randers
100 km 0948 591 Jørgen Visborg 44 Bike Network Randers
100 km 0948 592 Jan Smidt 55 HCC Randers
140 km 0900 593 Bo Tind 48 Bike Network Randers
140 km 0900 594 Daniel Madie 46 Bike Network Randers
140 km 0900 595 Peter Kristensen 48 HCC Randers
140 km 0900 596 Mads Christensen 43 HCC Randers
140 km 0900 597 Flemming Mæhlisen 47 HCC Randers
140 km 0900 598 Ulrich Müller 53 HCC Randers
140 km 0900 599 Flemming Ballegaard 58 HCC Randers
65 km 1045 600 Frederikke Fuhlendorff 22
65 km 1045 601 Olaf Tikiøb 73 Tikiøb Event
100 km 0945 602 Svend Christensen 66
100 km 0945 603 Grethe Ask Sørensen 56 Tdt himmerland
100 km 1012 1025 Henrik Høegh 50 RYCC
65 km 1048 604 mads brejner 24
100 km 0951 607 rasmus Grann 39 Jyske Bank
100 km 0951 605 Bo Kristensen 54 Jyske Bank
100 km 0951 606 Henning Norup 58 Jyske Bank
100 km 0951 608 Torben Mouritsen 50 Jyske Bank
185 km 0836 609 Mark nielsen 50
140 km 0900 610 michael Skelde 44 Christa Skelde Personal performance
100 km 1000 611 Peter Barrit Sørensen 61
65 km 1051 613 Andreas Harving 40 Cykelfraktionen
65 km 1051 614 Dorte Stribolt 54 Cykelfraktionen
65 km 1051 615 Henrik Harving 72 Cykelfraktionen
65 km 1051 616 John Hansen 67 Cykelfraktionen
65 km 1051 617 Jørn Marcussen 63 Cykelfraktionen
65 km 1051 618 Peter Mortensen 59 Cykelfraktionen
65 km 1051 619 Rasmus Harving 44 Cykelfraktionen
100 km 0945 612 Toki Kruse 37
65 km 1051 620 Thomas Sofienberg 44 Cykelfraktionen
140 km 0912 621 Freddie Sloth-Lisbjerg 59
100 km 1000 622 Pia Sloth-Lisbjerg 58
100 km 0945 623 Jacob Schneevoigt 41
100 km 0945 624 Svend Bjørnlund 57 TDT Himmerland
100 km 0945 625 Casper Foldager 34
185 km 0836 626 søren gejl 52 Varde cykelklub
100 km 0945 627 Nicolai Madsen 43 GS.Stronzo
100 km 1003 637 Hanne Krøjgaard 53 Team Ikast/Grindsted
100 km 1003 638 Henning Larsen 58 Team Ikast/Grindsted
100 km 1003 639 Lone Dahl Andersen 53 Team Ikast/Grindsted
100 km 1003 640 Niels Andersen 51 Team Ikast/Grindsted
100 km 1012 1037 Martin Knudsen 52 RYCC
100 km 0948 628 Jesper Bruun 50
100 km 1012 1033 Lars Winther Nielsen 59 RYCC
100 km 0945 629 Frank Christiansen 48 Varde
100 km 1000 630 Peder Bach 61 Tour de Taxa Himmerland
100 km 0945 631 Mogens Primdahl Vestergaard Jensen 58
65 km 1045 633 Ronnie Andersen 37
65 km 1045 632 Hans Jørgen Andersen 71
100 km 1012 1040 Peter Hjortshøj 50 RYCC
100 km 1000 634 Dorte Egelund 58 Team Andersen
100 km 1000 635 Søren Andersen 57 Team Andersen
140 km 0906 636 Lars Henning 47 Assentoft Cykelmotion
100 km 0945 641 Chris Anthonsen 57 Tour de Taxa Himmerland
65 km 1048 642 Nicklas Søgaard-Jensen 27
140 km 0906 643 Florian Pohl 35 SKBC
100 km 0945 644 Kasper Sørensen 32 Squadra Molteni
100 km 1000 646 Hans Jørn Jensen 61
100 km 0945 645 Niels Bjørnsteen 51 Squadra Molteni
65 km 1045 647 Erik Mousten Rasmussen 50
100 km 1012 1039 Per Boel 54 RYCC
100 km 0945 648 David Lindgreen Klammer 40
100 km 1012 1045 Torben Holst 53 RYCC
185 km 0836 649 Peter Jessen 54 TCM Toftlund
100 km 0957 650 Rolf Sørensen 53 Astral-Biking
100 km 0957 651 Günther Lau Knutzen 51 Astral-Biking
100 km 0957 652 Thomas Bargum 48 Astral-Biking
100 km 0957 653 Kim Henneberg 61 Astral-Biking
100 km 0957 654 Uffe Mikkelsen 54 Astral-Biking
100 km 0957 655 Klaus Fuglsang 51 Astral-Biking
100 km 0957 656 Sune Jørgensen 43 Astral-Biking
100 km 0957 657 Christian Dam 35 Astral-Biking
100 km 0957 658 Michael Brinch Sørensen 48 Astral-Biking
100 km 0957 659 Palle Kjær 58 Astral-Biking
100 km 0957 660 Karsten Kjær Andersen 42 Galten CK
100 km 0957 661 Kristian Justesen 23 Team FriBikeShop Hinnerup
100 km 0957 662 Jakob Mors Kristensen 43 Sabro
100 km 0957 663 Thomas Grøn 45 Astral-Biking
100 km 0957 664 Lars Mortensen 45 Astral/Cykelnerven
100 km 0945 665 Finn Korsgård 63 Elite cycling Snejbjerg
100 km 1003 666 brian weber knudsen 47
100 km 1003 667 mikkel weber knudsen 22
100 km 0951 669 Morten Marcos Nielsen 33 RatingTri.dk
100 km 0951 670 Kristian Als 52 Assentoft Cykelmotion
185 km 0836 671 Finn Gregersen 50 KBC
140 km 0900 672 Casper Øhlenschläger 19 Team Laptops.dk
140 km 0900 673 Søren Jansen 44 Team Laptops.dk
140 km 0906 674 Søren Johansen 52
140 km 0900 675 Lene Tind 47 Bike Network Randers
100 km 0948 676 Thomas Pelch 44
100 km 0948 677 Thomas Hjort Christensen 43
140 km 0906 678 Torben Helms 41 Virtu Business Club
100 km 0951 679 Sune Hjarsbæk 42
185 km 0836 680 Henrik Stilling 42
185 km 0836 681 Bent Pedersen 52 Vestas Wind System
65 km 1045 682 Henrik Busch 52 Team TH
65 km 1045 683 Tobias Schmidt Nielsen 34 Team TH
100 km 1003 701 Preben Gravesen 63 Holstebro Cykelmotion
100 km 1003 685 Bjarne Fly 58 Holstebro Cykelmotion
100 km 1003 693 Kim Karlsen 51 Holstebro Cykelmotion
100 km 1003 686 Erik Bøttger 60 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 688 Jan Hvid 63 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 689 Jens Jørn Pedersen 59 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 702 Søren Juul Eriksen 47 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 684 Alice Mosholm 48 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 690 Kaj Mosholm 51 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 697 Lene Andersen 47 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 696 Kåre Mårbjerg 56 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 694 Knud Olesen 54 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 695 Kurt Bremland 50 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 699 Mikkel Lundø Madsen 29 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 698 Michael Søndergaard 44 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 700 Peter Nørfjend 44 Holstebro Cykelmotion
140 km 0912 691 Karsten Rendbæk 51 Holstebro Cykelmotion
185 km 0839 687 Finn Brask 61 Holstebro Cykelmotion
185 km 0839 692 Keld Jessen 56 Holstebro Cykelmotion
185 km 0836 714 Kurt Nybo Jensen 52 Vester Nebel Cykelmotion
185 km 0836 713 Frank Nybo Jensen 55 Vester Nebel Cykelmotion
185 km 0836 703 michael borup 48 RCM
100 km 1003 705 Karsten Koch Jensen 52 Spentrup Cykelmotion
100 km 1003 706 Palle Ulriksen 56 Spentrup Cykelmotion
140 km 0900 704 Danner Kirkel 51
100 km 1012 1031 Lars Bo Andersen 46 RYCC
100 km 0945 707 Mogens Durup Nielsen 44
65 km 1045 708 michael lee 46
100 km 0945 709 René Brix Ahrenkiel 50 Trek
100 km 0951 710 Morten Fischer 34
25 km 1115 711 Jonathan Cramer Eskildsen 9
185 km 0836 716 Simon Pedersen 29 Vester Nebel Cykelmotion
185 km 0836 712 Erik Lykke Madsen 55 Vester Nebel Cykelmotion
185 km 0836 715 Martin Larsen Juhl 38 Vester Nebel Cykelmotion
140 km 0900 717 Claus Nilson 50 Børkop Motions Cyklister
65 km 1048 1026 Jens Therkeldsen 66 RYCC
140 km 0900 718 Henrik Heibøll Jensen 26 Børkop Motions Cyklister
100 km 1003 749 Line Bundgaard 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 737 Jens Hestlund 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 726 Camilla BernHardt 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 750 Lotte Ramsing 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 753 Mogens Kristensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 725 Bodil Fuglsang Svendsen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 759 Sofie Bonebreaker Jacznak 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1003 731 Daniel Dingel Svingel 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 747 Lars Lundgaard 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 732 Eskild Jensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 756 Per Holm 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 733 Gunnar Jensen 70 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 760 Svend Erik Stæhr 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 730 Christian Lind 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 758 Signe Hjorth 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 738 Jens Kristensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 727 Carsten Barfod 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 729 Charlotte Jepsen Knigge 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 742 Jytte D. Laursen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 748 Lea Hyldgaard 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 723 Bjarne Bjarnø Dalby 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 752 Mette Ø. Jensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 746 Kurt Due 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 741 Josefine Jeppesen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 722 Birgitte Jeppesen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 720 Allan "Gazellen fra Års" Hjorth 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 724 Bo Pedersen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 761 Thomas Jensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 762 Thomas Olsen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 740 Jesper Prip Brandt 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 755 Per Hjorth Tolboe 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 743 Kenneth Ivanhoe 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 754 Peder Vildrik 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 736 Jan D. Laursen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 744 Kennth K. Bergenhagen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 745 Kim B. Jensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 734 Henriette N. Tobiesen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 721 Arman asovic 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 757 Ronni Jakobsen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 728 Carsten Risager 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 751 Mathias V. Christensen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 735 Isabelle Klit Madsen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 1006 739 Jens Peder Ravn Rasmussen 43 Team Fit og Sund Cycling
100 km 0945 719 Tom Holm 57 TDT Himmerland
185 km 0836 764 Sune Boelskifte 44 Team-A
185 km 0836 763 Henrik Gade 45 Team-A
100 km 0951 765 rune møller 42
100 km 0948 766 Erik Glargaard 61 Hammel Cykelklub
100 km 0945 767 René Schmidt 32 TeamTourDeHarzen
140 km 0903 769 Thomas Holme 35
140 km 0912 768 Sofie Johansson 31
100 km 1003 770 Elisabeth Bomholt Østergaard 58 Tour de taxa Østjylland
100 km 1003 774 Vivi Clausen 57 Holstebro Cykelmotion
100 km 1003 773 Per Clausen 57 Holstebro Cykelmotion
185 km 0839 771 John Mathiasen 57 Holstebro Cykelmotion
185 km 0839 772 Jørn Madsen 61 Holstebro Cykelmotion
100 km 1003 775 Jeppe Gammelby 52
140 km 0900 776 Søren Laursen 45
100 km 1003 777 Anders Jensen 39 de små blå
100 km 1003 779 Jacob Svenstrup 40 de små blå
100 km 1003 781 Martin Christensen 39 de små blå
100 km 1003 780 Jesper Wolters Sørensen 44 de små blå
100 km 1003 778 Anders Svindborg Pedersen 44 de små blå
100 km 1003 782 Finn Lehmann 51
100 km 1003 783 Jesper Thomsen Thomsen 56 CK Aars
65 km 1045 784 Poul Jørgensen 74
65 km 1048 785 Rene Petersen 55 Kolt Hasselager cykling
100 km 0945 786 Morten Sørensen 42
100 km 0945 787 Helle Hansen 61 Cykelbanditterne
100 km 0945 788 Kevin Hansen 36 Randers Cykelmotion
100 km 1009 790 thomas jensen 60
65 km 1048 789 Claus Thomsen 58 myggeben
25 km 1115 791 leif Rogert 61
140 km 0912 792 Per Harboe Jensen 40 Pedaltramp Sydfyn
185 km 0836 793 Kent Jensen 45 Team Jensen Cykler
100 km 0954 794 Erik Schmidt 49 Team Blue Water Shipping
140 km 0900 795 Claus Sørensen 49 The Locals Cycling Network
140 km 0900 797 Klaus Engberg Jacobsen 49 The Locals Cycling Network
140 km 0900 796 Kenn Jensen 52 The Locals Cycling Network
140 km 0900 798 Martin Skov Hansen 43 The Locals Cycling Network
140 km 0900 801 Tommy Pedersen 42 The Locals Cycling Network
140 km 0900 799 Michael Thimm 45 The Locals Cycling Network
140 km 0900 800 Peter Skov Østergaard 47 The Locals Cycling Network
100 km 1009 802 Gilbert Pedersen 55
100 km 1009 803 Pia Thaagaard 54
100 km 1003 804 Leif Sørensen 63 Øif Cykelmotion
140 km 0900 805 Esben Astrup Kristensen 42
185 km 0836 809 Brian Koustrup 31
100 km 0945 806 Alex Madsen 55 Assentoft Cykelmotion
100 km 1003 807 Erik Brøndum 54 CK Aarhus
100 km 1003 808 Jens Gammelby 55
100 km 1006 812 Niels Martin Poulsen 64 tdt Himmerland
185 km 0836 813 Emil Christophersen 24
140 km 0906 814 Michael Berner 34
100 km 0948 815 Kirsten Bak Hansen 59 Varde Cykelklub
100 km 0945 816 Flemming Andersen 48 Randers Cykelmotion
100 km 0951 819 Benjamin Bos Gyldenvang 40
140 km 0903 817 Torben Slyngborg 55
140 km 0903 818 Thomas Dyekjær 58
65 km 1045 820 Kurt Hansen 62
100 km 0948 821 jens peter Christensen 55 Randers Cykkel motion
65 km 1054 822 Malene Pedersen 33
100 km 0948 823 Bjarne Diedrichsen 43 Smedemark Cykler
100 km 0948 824 Jens Olesen 72
185 km 0836 825 Thomas Rynkeby Knudsen 48 MCM
100 km 1003 826 Søren Ehlers 35
100 km 1003 827 Jørgen Elgaard 68
100 km 1003 828 Morten Elgaard 40
65 km 1048 829 Kenneth Nielsen 37
140 km 0912 830 Henrik Frislev 45 Vermundsvej-drengene
140 km 0912 831 Henrik Knudsen 48 Vermundsvej-drengene
65 km 1045 832 Heine Holm 55 Horsens drengene
65 km 1045 834 Sten Kristensen 51 Horsens drengene
65 km 1045 833 Karsten Kjærgaard 47 Horsens drengene
100 km 1003 836 Martin Villumsen 50 Carl Hansen & Søn A/S
100 km 1003 835 Martin F. Grand 52 Carl Hansen & Søn A/S
140 km 0912 837 Finn Støvring Nielsen 54 Aalborg Cykelring Motion
185 km 0839 846 Mogens Møller Andresen 50 TDC
65 km 1048 838 Stefan Kiesbye Nielsen 35
140 km 0915 848 Preben Skøtt 58 TDC
140 km 0915 841 Eli M Madsen 56 TDC
140 km 0915 840 Bo Lund Lynggård 55 TDC
100 km 1009 843 John Fritz Olsen 75 TDC
100 km 1009 842 hans Erik Fisher 57 TDC
100 km 1009 844 Lasse Vad Pedersen 29 TDC
100 km 1009 847 Ole Ingermann Nielsen 70 TDC
100 km 1009 849 Søren Elgaard Pedersen 74 TDC
140 km 0915 839 Thomas Norskov 38
65 km 1048 845 Morten Fogsgaard Sørensen 46 TDC
140 km 0900 850 Jakob Nørregard 42 &cycling
100 km 1003 851 Jan Bundgaard 55
185 km 0836 852 Kim Evers 50 Evers Entreprise
100 km 0945 853 Torben Bartholin 34 Team AoC
100 km 0945 854 Søren Kuipers 35 Team AoC
140 km 0900 855 Jeppe Tolbøll 35 Team AoC
185 km 0836 856 Lasse Kåre Olsen 40 Team Søften
185 km 0836 857 Kris Nygaard 40 Team Søften
140 km 0900 858 christian Wilkens 21 hs6100
65 km 1048 860 Rene Glarman 44 Grundfos
65 km 1048 859 Mikkel Andersen 28 Grundfos
140 km 0900 861 Nicolai Jørgensen 24 HS8000
185 km 0833 863 Jens Hald 33 Gislev Cycling
185 km 0833 862 Buller Pedersen 47 Gislev Cycling
100 km 1006 864 Lasse Borg 26 Aarhus Studenternes Cykelklub
65 km 1045 865 Henrik Ullerichs 39
100 km 1006 866 Jesper Lindberg 50 Harlev Road Cycling
100 km 1006 867 Mathias Siggaard Jørgensen 26 Aarhus Studenternes Cykelklub
100 km 1006 868 Mattias Skipper 28 Aarhus Studenternes Cykelklub
100 km 1006 871 Klavs Bo Kamp 53 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 869 Claus Michael Møller 49 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 872 Mette Eriksen 42 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 870 Jesper Kongsted 40 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 873 Peter Krogh 53 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 874 Dugald Reid 31 Aarhus Studenternes Cykelklub
100 km 1006 875 Karin Hedemand Jensen 54 tour de taxa
100 km 1006 877 Michael Reihs 39 Virtu BC Aalborg
100 km 1006 876 Niels- Peter Holz 51
100 km 1006 878 Marcin Nadzieja 29
185 km 0836 879 Martin Isbak 24 Mimoto.dk
100 km 1009 880 Mikael Pedersen 41 Madsen og Pedersen
100 km 1009 881 Søren Madsen 43 Madsen og Pedersen
100 km 1009 882 Rasmus Pedersen 26 ASC
100 km 1012 883 Jes sejer Pedersen 59 skbc
140 km 0915 884 Henrik Knudsen 44 Lystrup Cykel Motion
65 km 1048 887 Stepan lee 50
65 km 1048 886 Andreas lee 19
140 km 0915 888 Jacob Fibiger Jensen 45
65 km 1051 890 Lasse Saltoft 49 Saltoft
65 km 1051 893 Victor Saltoft 18 Saltoft
65 km 1051 889 Jens Nielsen 70 Saltoft
25 km 1115 891 Rikke Saltoft 44 Saltoft
25 km 1115 892 Susanne Andersen 66 Saltoft
65 km 1048 894 Max Burhøi 70 tst
25 km 1115 895 Birgitte Bruus 47 Team B
25 km 1115 897 Mathias Bruus 7 Team B
25 km 1115 896 Kenneth Bruus 51 Team B
65 km 1048 898 pia søe gramm 60 tst cykling
140 km 0918 899 Thomas Vorbeck 53
140 km 0900 900 Jesper Meldgaard Mortensen 43 Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk
140 km 0915 901 Martin Meyer Andersen 45 Dansk Bus Renovering
140 km 0900 902 Jimmi Havmøller 0
140 km 0900 903 Lars Fogtmann 0
65 km 1048 904 Karen Emilie Mølgaard Rasmussen 18 Karen og Kim
65 km 1048 905 Kim Mølgård Nielsen 56 Karen og Kim
140 km 0900 906 Martin Nielsen 41 Xtreme Masters
140 km 0900 907 Rasmus Mejldal 45 Xtreme Masters
140 km 0903 908 Keld Bak 59
185 km 0830 909 Mads Groht 31
100 km 1003 910 Kurt Sundahl Andersen 45 Bilcentret A. Nielsen
100 km 1012 911 Martin Berg 38 Bilcentret A. Nielsen
140 km 0915 912 Morten Tonnisen 30
140 km 0915 913 Jan Flaaris 46
65 km 1048 914 Ole Roer 59 Team Bronx
140 km 0915 915 Søren Ernst 55
100 km 1009 916 Ronny Herman Wisholm 51 Argument Advokatfirma
100 km 1009 917 William Herman Wisholm 20 Argument Advokatfirma
100 km 1009 918 Kjeld Skov 58 Tour De Taxa 2018
140 km 0918 923 Thomas Gummer 49 Stofa Erhverv
140 km 0918 919 Erik Qvist 63 Stofa Erhverv
140 km 0918 921 Per Troelsgaard Sloth 46 Stofa Erhverv
140 km 0918 920 Henrik Stefansen 45 Stofa Erhverv
140 km 0918 922 Steen Hagengaard 54 Stofa Erhverv
140 km 0903 924 Kurt Sørensen 37 Ørum TDT 2018
140 km 0903 926 Svend Åge Jellesen 59 Ørum TDT 2018
140 km 0903 925 Rico Høgh Hinrichsen 39 Ørum TDT 2018
100 km 1009 927 Anni Ravn 48 KvinderDerCykler
100 km 1009 928 Mads Thuesen 37
140 km 0915 929 Martin Pedersen 51 MTB Randers
140 km 0915 930 Verena Jensen 39 MTB Randers
100 km 1009 931 jørgen madsen 69 Team Lund
100 km 1009 932 Benny Poulsen 48 Medvind
100 km 1009 934 Rene Jensen 46 Medvind
100 km 1009 933 Knud Bang Nielsen 50 Medvind
100 km 1009 1032 Lars Brunsø 59 RYCC
140 km 0903 935 Marc Nyvang Hassing 29
100 km 1009 937 Torben Sangild 50 CM Højfyn
100 km 1009 936 Torben Juel Pedersen 61 CM Højfyn
65 km 1048 938 Dennis N. Rasmussen 43 Smørblomsten
100 km 1009 1041 Poul Brandt Christensen 45 RYCC
140 km 0900 939 Jakob Nielsen 42 HCC Randers
100 km 1009 940 Torben Østergaard 49 HCC Randers
185 km 0839 955 Morten Dam 42 Team Søvind
185 km 0839 951 Jens Mandrup 50 Team Søvind
185 km 0839 953 Laila Søholm 47 Team Søvind
100 km 1009 942 Henrik Bachmann Jensen 36
100 km 1009 941 Torben Matthiesen 45 MedVind
140 km 0915 946 Henrik Holm 46 Team Søvind
140 km 0915 947 Henrik Juel Madsen 47 Team Søvind
140 km 0915 949 Jan Jakobsen 40 Team Søvind
140 km 0915 950 Jan Overholm Pedersen 58 Team Søvind
140 km 0915 957 Steen Christensen 48 Team Søvind
140 km 0915 961 Ulrich Juul Jacobsen 36 Team Søvind
140 km 0915 952 Kasper Lind Christensen 37 Team Søvind
100 km 1009 943 Carsten Søndergaard 54 Team Søvind
100 km 1009 944 Claus Udesen 56 Team Søvind
100 km 1009 945 Hans Chr. Oxholm 49 Team Søvind
100 km 1009 948 Henrik Stenshøj 53 Team Søvind
100 km 1009 956 Peter Porup 56 Team Søvind
100 km 1009 959 Thorben Sigtenbjerggaard 56 Team Søvind
100 km 1009 960 Tommy Greve Sørensen 54 Team Søvind
65 km 1048 954 Mette Greve Sørensen 50 Team Søvind
65 km 1048 958 Søren Elle 63 Team Søvind
185 km 0839 962 Anders Fransgaard 50 Cykelmotion Viborg
65 km 1051 963 Peter Person 50 www.KløverMotionscykelløb.dk
25 km 1115 964 Torben Mørk 54
65 km 1051 965 Janne Golczyk 42
100 km 1009 967 Team Sløj Bjergged Williams 61 Team Sløj Bjergged
100 km 1009 966 Team Sløj Bjergged Hvillum 35 Team Sløj Bjergged
100 km 1009 1043 Thomas Overskov 57 RYCC
65 km 1048 968 Jan Høgh 43 KDC Skanderborg
100 km 1009 1024 Dennis Both Mørk Nielsen 37 RYCC
140 km 0915 969 henrik andreas jensen 52
65 km 1051 970 Ludvig Henriksen 12
65 km 1051 971 Peter Henriksen 39
100 km 1009 973 Claus Jensen 52 Team Søvind
185 km 0839 972 Christian Lahrmann 48 Cykelnerven
100 km 1009 1030 Lars Bjerregaard Hansen 57 RYCC
65 km 1048 975 Katja Svanhede 46 Harlev Road Cycling
140 km 0918 977 René Hald 49
140 km 0915 976 Carsten Peter Sørensen 50 Ølsted Cykelmotion
185 km 0839 978 Lars Huus 48 Ulstrup Cykelmotion
140 km 0915 979 Pierre Keene Pedersen 53 Ølsted Cykel Motion
65 km 1048 980 Dorte Aaen 55
140 km 0915 981 morten hansen 42
65 km 1048 989 Simon Alberg 34 Team Alberg
65 km 1048 985 Charlotte Longhi 34 Team Alberg
65 km 1048 988 Peter Longhi 34 Team Alberg
65 km 1048 987 Mathias Funder 34 Team Alberg
65 km 1048 986 Kim Hviid 34 Team Alberg
100 km 0951 982 Jeppe Mønster 25 The Age of Cycling
100 km 0951 983 Kasper Lavridsen 30 The Age of Cycling
100 km 1009 984 Mikael Boyum 44 Hammel CK
65 km 1048 990 Nicolai Tomis 35 Torntof & Mortensen
100 km 1009 991 Ciaran Kelly 36
65 km 1048 992 Frederik Mandrup 36 Torntoft & Mortensen Cycling
185 km 0839 993 Henrik Riis 52 Skanderborg cykelklub
100 km 1009 995 Nicklas Jæger Jensen Jæger Jensen 19 TCK Terndrup
100 km 1009 994 Morten Jæger Jensen 21 TCK Terndrup
140 km 0918 996 Troels Meyer 53 Team Giv Håb Trekanten
185 km 0839 997 Kim Gottlieb 57 gck
140 km 0915 998 Steven Reyes 34 Hedensted cykelklub
100 km 1009 999 Victor Halstrøm 27
65 km 1048 1000 Andreas Laursen 26 BEUMER Group
100 km 0948 1001 Jakob Mathiasen 51 BEUMER Group
100 km 1009 1002 John Schneider 43 BEUMER Group
65 km 1048 1005 Lisbeth Zacho 43 KvinderDerCykler
100 km 1012 1027 Joachim Ladefoged 47 RYCC
100 km 1012 1006 Anders Brok 69 Team Søften
100 km 1012 1007 Anders Bo Andersen 52 TCK Terndrup
100 km 1012 1008 Thomas Leo Bødker Olesen 46 Harlev Road Cycling
140 km 0903 1009 Allan Johansen 46 Belgian Cycling Club
100 km 1012 1010 Morten Olesen 50 TDT Himmerland
140 km 0903 1011 Lennart Jensen 45
65 km 1048 1012 Palle Flydtkjær 26
100 km 1012 1013 Bente olivia Lauridsen 55 Kdc
100 km 1012 1014 Torben Lauridsen 56
100 km 1012 1015 Sonni Møllnitz 53 IFAA / Team Hjallerup
100 km 1012 1017 Jan Rasmussen 61
100 km 1012 1016 Brian Jensen 47
65 km 1051 1018 Lena Barslund 48 Team Medvind
65 km 1051 1019 Lilian Jensen 51 Team Medvind
185 km 0839 1020 Martin Hundrup 50
185 km 0839 1021 Henrik Rohlin 52 XMANO
140 km 0903 1208 klaus almind 45 RYCC
140 km 0915 1209 Poul Mouritsen 48 RYCC
100 km 1012 1046 Frank Iversen 48
65 km 1048 1047 Annette Blak Rasmussen 55 Kvinder der cykler
65 km 1054 1048 Jørgen H. Petersen 52
100 km 1018 1210 Thomas Pilgaard 52 RYCC
100 km 1012 1050 Tommy Hvilsom 52 Tour de taxa himmerland
100 km 1012 1049 nicolaj Hvilsom 26 Tour de taxa himmerland
100 km 0948 1051 Kjeld Gadegaard 45 Varde cykelklub
185 km 0839 1052 Michael Poulsen 43 Vinpusheren.dk
25 km 1115 1053 Poul Buch 69 Batteribilen Jelling
100 km 1015 1054 Michael Guldborg 56
185 km 0839 1055 Henriette L. Hallengren 38 Team giv håb
140 km 0918 1058 Per Johansen 59 The Dynamic Duo
140 km 0918 1056 Frank Kragelund 50 The Dynamic Duo
140 km 0918 1057 Palle Nielsen 60
100 km 1012 1059 Kurt Crone 54 Team Kaj Ove Madsen
65 km 1048 1060 Stephan Broni 38
65 km 1048 1061 Jacob Holch Rydahl 48 HRC
140 km 0903 1062 Casper Skaarup 28 Marselisborg CC
140 km 0915 1063 Leif Ravn 61 HOG CK
140 km 0903 1064 Arne Nielsen 51 Sallingsund Cykelmotion
140 km 0903 1065 Jesper Dalgaard 32 Sallingsund Cykelmotion
100 km 1015 1066 DGI Rider 1 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
100 km 1015 1067 DGI Rider 2 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
100 km 1015 1068 DGI Rider 3 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
100 km 1015 1069 DGI Rider 4 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1070 DGI Rider 5 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1071 DGI Rider 6 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1072 DGI Rider 7 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1073 DGI Rider 8 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1074 DGI Rider 9 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1075 DGI Rider 10 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1076 DGI Rider 11 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
65 km 1054 1077 DGI Rider 12 0 DGI Riders-Bevæg dig for livet
100 km 1015 1078 Martin Toft 26
100 km 1015 1079 Hans Peter Toft 61
100 km 1015 1080 Rasmus Frank Sørensen 27
140 km 0915 1081 Lasse Arentoft 33
100 km 1015 1082 Ole Nielsen 51
65 km 1048 1083 Jens Rasmussen 53
140 km 0903 1084 Bo Larsen 51
185 km 0839 1085 Preben Jørgensen 49
25 km 1115 1086 Per Solberg Nielsen 47
100 km 1015 1089 Heine Hansen 47 SPORT 24 CYCLING
100 km 1015 1088 Frank Jensen 46 SPORT 24 CYCLING
100 km 1015 1091 Søren Askgaard 28 SPORT 24 CYCLING
100 km 1015 1087 Carsten Rasmussen 49 SPORT 24 CYCLING
100 km 1015 1090 Kristian Damsgaard 40 SPORT 24 CYCLING
185 km 0839 1099 Kim Løvig 45
140 km 0915 1092 Kurt Hansen 58 GCM
140 km 0906 1093 torben pape pedersen 54
140 km 0915 1094 René Gaarde Vahlberg 51 Grindsted Cykel Motion
140 km 0903 1095 Carsten P 42 Virtu Business Club
25 km 1115 1096 Jan Petri 57
100 km 1015 1097 Johnny Torp 53 Tdt Himmerland
65 km 1048 1098 Jan Egholm 48
65 km 1051 1101 Team Hylke Kristoffersen 48 Team Hylke
65 km 1051 1100 Team Hylke #Rasmussen 47 Team Hylke
65 km 1051 1102 Team Hylke Nielsen 53 Team Hylke
185 km 0839 1103 Franz Burmann 64 SkCeres, Norge
65 km 1048 1104 Stefan Møller Høeg 26 Team SIB A/S
140 km 0918 1105 Tomas Skjærris 45
140 km 0918 1106 Allan Kristensen 42
140 km 0903 1107 Alexander Skjærris 16
185 km 0830 1108 Bjarne Thomsen 51 IFS Flyvestation Skrydstrup
65 km 1051 1111 Ullabritt Nielsen 54 Team Luna
65 km 1051 1109 Kim Just Nielsen 56 Team Luna
65 km 1051 1112 Una Filyo 55 Team Luna
65 km 1051 1110 Thomas Filyo 53 Team Luna
140 km 0903 1114 Martin Eybye 34 Team Lågeshoppen/Uhrskov Vine
140 km 0903 1115 Lars Julin 56
100 km 1018 1116 Kristian Frost 39
100 km 1018 1117 Thomas Jørgensen 39
25 km 1115 1120 Zeb Forest Weed Hansen 7 The Hill Killerz
25 km 1115 1119 Noah River Weed Hansen 10 The Hill Killerz
25 km 1115 1118 Kristina Hansen 44 The Hill Killerz
65 km 1048 1121 Frederik Jensen 25 Team SIB A/S
140 km 0903 1122 Søren Pjengaard 46 SCRM
100 km 0951 1123 Stefan Jensen 27 The Age of Cycling
100 km 1018 1125 Henrik Andersen 65 TeamOdder
100 km 1018 1126 Jesper Frederik Andersen 21 CK Aarhus
100 km 1018 1124 Anne-Mette ANDERSEN 61 MTM-Motion
100 km 1018 1127 Kurt M. Sand 57 Østirk Cykelmotion
65 km 1054 1128 Mads Borne 54
100 km 0951 1129 Chris Olesen 51 The age of cycling
65 km 1054 1132 Keld Jakobsen 48 F.M.K
65 km 1054 1133 Marc Jakobsen 15 F.M.K
65 km 1054 1131 Flemming Bach 54 F.M.K
185 km 0839 1130 Niels Bach 55
65 km 1051 1134 Lars Ankersen 51
140 km 0915 1135 Hanne Bendixen 52
140 km 0915 1136 Bo Westergaard 48 TMIF
185 km 0830 1138 Erik Fusager 45
100 km 1009 1137 Jonas Bregnhøj Nielsen 31
185 km 0839 1141 Heinz Terndrup 73 ÅMC
140 km 0915 1140 Flemming Søndergård 52 ÅMC
140 km 0915 1143 Rolf Mikkelsen 44 ÅMC
140 km 0915 1139 Bjarne Jensen 52 ÅMC
100 km 1015 1142 Ole Mikkelsen 43 ÅMC
65 km 1051 1207 Finn Heintzelmann 70 RYCC
65 km 1051 1144 Anders Holm 53 Junget A/S
65 km 1051 1146 Flemming Meier 53 Junget A/S
65 km 1051 1145 Finn Jensen 60 Junget A/S
65 km 1051 1147 Lars Bommersholt 63 Junget A/S
65 km 1051 1148 Torsten Ahlbeck 54 Junget A/S
25 km 1115 1173 Jørn Sørensen 37 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1169 Jesper Sørensen 40 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1168 Albert Sørensen 5 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1177 William Sørensen 8 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1174 Lene Langelund 59 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1172 Hans Henrik Pedersen 61 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1170 Claus Cornell 37 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1175 Maria Langelund 36 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1171 Gustav Cornell 9 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1176 Valdemar Cornell 6 Langelund Guld-Sølv-Ure
100 km 1015 1149 Per-Ole Jensen 46 Kæden Nr. Lyndelse
185 km 0839 1150 Finn Knudsen 66 Galten Cykel Klub
185 km 0839 1151 Hans-Henrik Pedersen 44 Galten Cykel Klub
140 km 0903 1153 Jesper Kael 27 Frederikshøj CC
140 km 0903 1152 Janus Lautrup 28 Frederikshøj CC
140 km 0903 1156 Rasmus Fjordside 21 Frederikshøj CC
140 km 0903 1155 Klavs Vesterlund 25 Frederikshøj CC
140 km 0903 1154 Jesper Lausten 33 Frederikshøj CC
140 km 0903 1157 Rolf Broge 30 Frederikshøj CC
140 km 0915 1164 Jacob B. Nørlem 31 Galten Cykel Klub
140 km 0903 1166 Torben Johansen 50 Galten Cykel Klub
140 km 0915 1162 Carsten T. Nielsen 52 Galten Cykel Klub
140 km 0915 1163 Dennis G. Bay 55 Galten Cykel Klub
140 km 0915 1167 Torben Olsen 54 Galten Cykel Klub
140 km 0915 1165 Preben Jessen 69 Galten Cykel Klub
65 km 1051 1158 Arne Dencker Mikkelsen 51 Hatting
65 km 1051 1160 Simon Dencker 16 Hatting
65 km 1051 1159 Mona Mikkelsen 50 Hatting
100 km 1015 1161 Lisa Boulund Jacobsen 47 Kæden
100 km 1015 1182 Anders Grauballe 34 Kamstrup
100 km 1015 1181 Allan Svendsen 48 Kamstrup
100 km 1015 1189 Carsten Brandt 63 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1197 Poul Bovbjerg 56 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1194 Jørn Christensen 54 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1192 Ivan Bomholt 57 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1198 Svend Ovesen 66 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1196 Morten Bomholt 28 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1193 Jan Thomsen 28 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1190 Claus H. Christensen 51 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1195 Kim B. Jensen 48 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1188 Birthe Pedersen 59 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1191 Finn N. Jensen 55 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1186 Tor Esben Berg 46 Kamstrup
100 km 1015 1183 Henrik Hagen Rasmussen 33 Kamstrup
185 km 0839 1184 Martin Laursen 43 Kamstrup
185 km 0839 1185 Steven André Skaaning 48 Kamstrup
100 km 1009 1178 Lasse Aslak 19
100 km 1018 1179 Kim Jørgensen 46
100 km 1018 1180 Michael Paulsen 46
185 km 0839 1187 Michael Rasmussen 51
65 km 1054 1201 Jens Gissel 57 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1205 Sara Winterberg 31 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1204 Michael R. Larsen 49 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1206 Søren Hansen 68 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1203 Lars Svit 71 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1200 Bill Jensen 56 Galten Cykel Klub
65 km 1054 1202 Jesper P. Jakobsen 51 Galten Cykel Klub
100 km 1015 1199 Peter Bang 26
185 km 0839 1211 Per Jensen 54 Ulstrup Cykel Motion
140 km 0903 1212 Rasmus Leth Miller 45
100 km 1015 1214 Jonna Nørager 58
140 km 0915 1213 Henrik Esbensen 56 Ølsted Cykelmortion
100 km 1015 1217 Kim Nielsen 44
100 km 1015 1216 Jan Rodhe 53
100 km 1015 1218 Johannes Bakker 31
100 km 1015 1215 Allan Pedersen 18
100 km 1018 1220 Jim Krieger Larsen 32
100 km 1015 1219 Rasmus Rune Pedersen 30
100 km 1018 1221 Thorbjørn Holst 31
140 km 0903 1228 Mikael Knudsen 53 Motionscykelklubben Himmerland
140 km 0903 1223 Brian Johansen 50 Motionscykelklubben Himmerland
140 km 0903 1225 Jan Staunstrup 54 Motionscykelklubben Himmerland
140 km 0903 1230 Søren Thorsted 52 Motionscykelklubben Himmerland
140 km 0903 1227 Mikael Haugaard 49 Motionscykelklubben Himmerland
100 km 0957 1229 Sverre Wognsen 65 Motionscykelklubben Himmerland
100 km 0957 1226 Kari Tanderup 47 Motionscykelklubben Himmerland
100 km 0957 1224 Jacob Tanderup 20 Motionscykelklubben Himmerland
65 km 1054 1222 claus sørensen 47 hugmug
65 km 1054 1231 Malte Ruben Kjær 22 1900 tri - alligators
140 km 0915 1233 Allan Vad 62 Hansgrohe
65 km 1054 1232 Andreas Kjær 17 1900 triathlon
140 km 0915 1236 Karsten Vind 51 Virtu
65 km 1054 1235 Hanne Christensen 50 Aarhus MTB
140 km 0903 1234 Claus Nylander Hougaard 41 Racing89ers
100 km 0957 1237 Kim Møller 46 Børkop Motion Cykelister
100 km 1018 1238 Peter Hansen 43 Hovedgård Cykelklub
100 km 1015 1239 Rasmus Friis Kronborg 36
100 km 1015 1240 Stephen Wade 44 Hatting Cykelklub
185 km 0839 1241 Anders Hald 49
140 km 0903 1242 Lars Henrik Larsen 50
185 km 0839 1243 lars dalgaard 44
140 km 0918 1244 Jakob Gejl Ølgod 46 Grindsted cykel Motion
100 km 1018 1245 Dennis Munk 43
140 km 0903 1246 Palle Gordon 30
100 km 1018 1247 Jesper Munk 39 Randers Cykelmotion
100 km 1009 1248 Kim Fonseca 39
140 km 0903 1249 Mads Kühn 30
65 km 1054 1251 Finn Rasmussen 61 TST Cykling
65 km 1054 1250 Kristian Emil Schrøder Hansen 22
100 km 1015 1252 Jørgen Starup 60 Grindsted Cykel Motion
100 km 1015 1253 Keld Lehrmann Madsen 52 Hovedgård cykelklub
185 km 0842 1254 Casper Jensby 32
65 km 1048 1255 Carsten Slot 0 Team EDC
65 km 1048 1256 Helle Keldsen 51 Team EDC
65 km 1048 1257 Hans Keldsen 54 Team EDC
65 km 1048 1258 Birgitte Bjørn 52 Team EDC
65 km 1048 1259 Christian Bjørn 52 Team EDC
65 km 1048 1260 Britta Rasmussen 47 Team EDC
100 km 1012 1261 Tonny Rasmussen 50 Team EDC
100 km 1012 1262 Trine Rasmussen 43 Team EDC
100 km 1012 1263 Magnus Rasmussen 18 Team EDC
100 km 1012 1264 Jan Mortensen 53 Team EDC
100 km 1012 1265 Lasse Weiss 38 Team EDC
100 km 1012 1266 Georg Buch 59 Team EDC
100 km 1012 1267 Brian Kamper 49 Team EDC
100 km 1012 1268 Claus Christensen 60 Team EDC
100 km 1012 1269 Kenneth Marschall 49 Team EDC
100 km 1012 1270 Søren Styrup 45 Team EDC
100 km 1012 1271 Søren Abildgaard 58 Team EDC
100 km 1012 1272 Henrik Fredsbo 51 Team EDC
100 km 1012 1273 Michael Olsen 49 Team EDC
100 km 1012 1274 Morten Dam 48 Team EDC
100 km 1012 1275 Benno Kristoffersen 54 Team EDC
100 km 1012 1276 Per Sloth 54 Team EDC
65 km 1054 1277 Daniel Karlsen 34
100 km 1018 1278 Henrik Garder 51 Tour de Taxa Himmerland
185 km 0839 1279 Kim Villadsen 41 DME A/S
185 km 0830 1280 Rasmus Holm Pedersen 37
140 km 0915 1281 Morten Uhrskov 38 Ølsted Cykelmotion
100 km 1015 1282 Chris Maryon 59 Tour de Taxa Østjylland
100 km 1021 1433 Peter Kamp 48 RYCC
100 km 1021 1434 Pia Kamp 45 RYCC
140 km 0903 1283 Maria Haack Andersen 24 Tour de Taxa Himmerland
100 km 1018 1334 Peter Henriksen 52 Blue Arrow
100 km 1018 1331 Allan Aagaard 57 Blue Arrow
100 km 1018 1332 Jørgen Jacobsen 54 Blue Arrow
100 km 1018 1333 Niels Elbek 52 Blue Arrow
100 km 1018 1284 Rasmus Diesen 34
185 km 0836 1285 Poul Arne Olsen 51 Tarp Cykel Motion
25 km 1115 1286 Mikkel Bech Jensen 13
25 km 1115 1287 Torben Rasmussen 51
65 km 1054 1288 Bjørn Petersen 49 Hatting Cykelklub
140 km 0903 1289 Michael Carøe 53 HCC
100 km 1018 1293 Bjarne Refsgård 57 Vejle Cykel Motion
100 km 1018 1296 Lars Folmer Jensen 54 Vejle Cykel Motion
100 km 1018 1300 Søren Nielsen 61 Vejle Cykel Motion
100 km 1018 1290 Anders Kryger 51
100 km 1018 1291 Brian Eriksen 46
140 km 0915 1297 Per D. Jensen 61 Vejle Cykel Motion
185 km 0839 1292 Andreas Petersen 61 Vejle Cykel Motion
185 km 0839 1294 Emil Lykke 36 Vejle Cykel Motion
185 km 0839 1295 Jesper Lund 47 Vejle Cykel Motion
185 km 0839 1298 Roland Christiansen 51 Vejle Cykel Motion
185 km 0839 1299 Svend Åge Skousbøl 54 Vejle Cykel Motion
140 km 0915 1301 Pia Burmeister 48 Team Blue Water Shipping
140 km 0915 1302 Peter Skafte 55 Team Blue Water Shipping
100 km 1012 1303 Mogens Bjerggaard 0 Team EDC
100 km 1012 1304 Thomas Dam 0 Team EDC
100 km 1015 1305 Kaare Bønnerup 52
100 km 1015 1306 Hejne Jensen 48
140 km 0915 1308 Jakob Iversen 37
185 km 0836 1307 Anders Mastrup Seppä 38 Vejle IF Tri
140 km 0918 1309 Fritz Madsen 58 HOG CK
100 km 1015 1310 Michael Bladt 46
140 km 0918 1311 Jesper Langbo Christensen 20
140 km 0918 1312 Niels Andersen 39
65 km 1054 1313 Steen R. Søndergaard 47
65 km 1054 1314 Mette Bruhn 59 Ssif
100 km 1018 1315 Ulrik Markus Mortensen 51
100 km 1018 1382 Rene Sørensen 40 Sabro CK
140 km 0918 1316 Kurt Madsen 55 Rødkærsbro Cykelklub
65 km 1054 1317 Ulla Byriel 58
65 km 1054 1318 Jan Nave 47 Hvem fanden var Bjarne Riis
25 km 1115 1319 Laila Sortland 58 Danmark først
140 km 0918 1320 Morten Egholm 51
100 km 1018 1321 Stefan Nielsen 50
185 km 0830 1322 Thomas Theilgaard 36 Tarp Cykel Motion
65 km 1054 1323 Morten Lisby 34
65 km 1048 1324 Karsten Sand 39
100 km 1018 1325 Hjalte Godske Valdemar Knudsen 20 Aarhus Studenternes Cykelklub
185 km 0839 1326 Morten Andersen 55
25 km 1115 1329 Pernille Hornum 50
65 km 1054 1328 Jannik Steen 46 ude-motion.dk
65 km 1054 1327 Carl Steen 15 CK Aarhus
100 km 1015 1330 Heine Jensen 44
100 km 1018 1335 Nichlas Garde Christensen 23 Aalborg cykle ring
100 km 1018 1336 Allan Rene Jakobsen 54 SKBC
65 km 1054 1337 Birthe nymann 50
100 km 1018 1338 Tommy Køhler 54
65 km 1054 1339 Lone Bjerregaard Køhler 51
100 km 1018 1340 Brian Stubberup 45 Skanderborg MTB
100 km 1018 1342 Martin Jønsson 31
65 km 1054 1344 Søren Hyldegaard 37
140 km 0918 1345 Klaus Hørlyck Frederiksen 48 Team Race Day
185 km 0839 1346 Steffen Christensen 42
140 km 0918 1347 Gert Lind Meiniche 54
140 km 0918 1348 jan nielsen 47
140 km 0918 1349 Poul Sørensen 51 GarageShoppen
65 km 1054 1350 Torben Hjorth 48
100 km 1018 1351 Kent Karlsen 54 Shut up Leg's
25 km 1115 1352 Betina Andersson 37 Team Andersson
25 km 1115 1353 Thomas Andersson 41 Team Andersson
185 km 0839 1354 Jesper Jørgensen 41
25 km 1115 1355 Elias Black Vestfalen 10 Team Vestfalen
25 km 1115 1356 Jonas Vestfalen 45 Team Vestfalen
100 km 1018 1357 Michael Maeng 51
25 km 1115 1361 De 3 super seje Heidi 44 De 3 super seje
25 km 1115 1363 De 3 super seje Kim 55 De 3 super seje
25 km 1115 1365 De 3 super seje Matilde 12 De 3 super seje
25 km 1115 1362 De 3 super seje Jacob 7 De 3 super seje
25 km 1115 1366 De 3 super seje Simon 10 De 3 super seje
25 km 1115 1360 De 3 super seje Dorthe 43 De 3 super seje
25 km 1115 1364 De 3 super seje Martin 45 De 3 super seje
65 km 1057 1358 Lisbeth Nygaard 49
100 km 1018 1359 Jørn-Ove Holm 63
100 km 1018 1367 Bjarne Møller 50
100 km 1018 1368 David S. Møller 42 Hammel CK
100 km 1018 1369 Lars Søndergaard 44 Hammel cykle klub
140 km 0918 1372 Henrik Petersen 43 Cykelnerven Fyn
100 km 0957 1370 Henrik Louw 49 Astral-Biking
140 km 0918 1373 Thomas Andersen 46 Cykelnerven Fyn
100 km 0957 1371 Mads Mølgaard Pedersen 43
65 km 1054 1374 Ulrik Dam Laursen 43
65 km 1054 1376 Andreas Ibsen 36 CYCLE TANGO
100 km 1018 1375 Jakob Svit Jensen 36
140 km 0918 1377 Klaus Just 40
100 km 1018 1379 Thomas Knudsen 48
65 km 1057 1380 Lone Petersen 54 MCM
100 km 1018 1378 Charlotte Berner 46
65 km 1054 1384 Kasper Møller Nielsen 40 Yokid
65 km 1054 1383 Anders Brandt Clausen 42 Yokid
100 km 1018 1381 Jan Sørensen 50 Sabro CK
140 km 0918 1385 Thomas Moltzen-Bildsøe 36
65 km 1057 1386 Steen Lindkvist Nielsen 57 Hammel Cykle Klub
100 km 1018 1387 Magnus Korsgaard Nielsen 38 DGI Hærvejsløbet
100 km 1018 1388 Martin Wang Hjørngaard 37
100 km 1018 1389 Magnus Højris 60 TDT
100 km 1018 1390 Jesper Petersen 56
140 km 0918 1391 Jens Frede Rasmussen 34 AaCRM
140 km 0918 1392 Anne Sophie Flørnæss 42
140 km 0918 1393 Lars Thagaard 47
185 km 0839 1394 Thomas Sørensen 31 Tri8660
25 km 1115 1399 William Christensen 10 Fætter
25 km 1115 1395 Albert Christensen 8 Fætter
25 km 1115 1397 Frederik Enevoldsen 14 Fætter
25 km 1115 1396 Christian Eevoldsen 16 Fætter
25 km 1115 1398 Majken Christensen 38 Fætter
65 km 1057 1400 tina vestergaard 55 QMCM
65 km 1057 1401 Benny Vernstrøm Thomsen 62
100 km 1018 1402 Bo Brandsborg Overgaard Gjørtz 43 Team Slagterriget
65 km 1057 1403 Morten Hummelmose Hummelmose Bagger Mårslet Skole 39
25 km 1115 1404 Titte Randvig 50
140 km 0918 1406 Michael Pedersen 47 Rødkærsbro Cykelklub
100 km 1018 1405 Claus Hansen 50
65 km 1057 1407 Sara Christensen 35
65 km 1057 1408 Kristen Kølbæk 52
65 km 1057 1410 Søren Kølbæk 52
185 km 0839 1409 jens skovgaard 56
140 km 0918 1411 Thomas Bank Egebirk 44
25 km 1115 1412 August Wiberg 9 Kirkevej 14
25 km 1115 1413 Mads Elgaard Christensen 46 Kirkevej 14
100 km 1021 1414 Finn Gabriel 51 TRI8660
25 km 1115 1415 Christian Sørensen 4 Langelund Guld-Sølv-Ure
25 km 1115 1416 Marie Sørensen 7 Langelund Guld-Sølv-Ure
100 km 1021 1417 Dan Nielsen 51
65 km 1054 1418 Lars Hansen 60
65 km 1054 1419 michael thrane 42 skanderborg cykelklub
100 km 1021 1420 Claus Nielsen 50 Silkeborg Tri/Motion
140 km 0918 1421 Martin Edvardsen 41 Virtu
65 km 1057 1422 Jette og Hanne #1 62 Jette og Hanne
65 km 1057 1423 Jette og Hanne #2 54 Jette og Hanne
100 km 1021 1424 Charlotte Tørring Knudsen 42
140 km 0918 1425 Jesper Larsen 50
140 km 0918 1426 Jacob Hansen 37
185 km 0839 1427 Keld Andersen 61
100 km 1021 1428 Malene Mortensen 29 Skanderborg MTB
100 km 1021 1429 Søren Nygaard Hansen 43
100 km 1021 1469 Karl Erik Hinrichsen 52
100 km 1021 1430 Niels Christian Nielsen 50
65 km 1054 1431 Kim Jensen 40 MCV
100 km 1021 1432 Henrik uldahl 45 vcm
100 km 1021 1435 Kenneth Holm 49
100 km 1021 1437 Team KS Knudsen 64 Team KS
100 km 1021 1438 Team KS Nielsen 54 Team KS
140 km 0918 1436 Hans kurt Sørensen 60 Nørup cykel motion
140 km 0918 1439 Flemming Pedersen 52 Nørup Cykel Motion
25 km 1115 1445 Ulla Schmidt 65 OdderMalling
25 km 1115 1443 Gitte Billeschou 39 OdderMalling
25 km 1115 1442 Casper Billeschou 13 OdderMalling
25 km 1115 1444 Thomas Billeschou 11 OdderMalling
25 km 1115 1441 Birthe Kjersgaard Ravn 63 OdderMalling
65 km 1057 1440 Bente Uhre 58
100 km 1021 1446 Jacob Poulsen 34 No Diamonds Cycling Club
100 km 1021 1447 Martin Holm Jensen 32 Grundfos A/S
100 km 1021 1448 russell butterworth 49 Hovedgård ckyelklub
185 km 0839 1449 René Laursen 47 Ølsted cykelmotion team av experten Lystrup
100 km 1021 1450 Erik Jacobsen 53 Team Søften
140 km 0918 1451 Mads Binderup 44
65 km 1057 1452 Aksel Feldthaus 57
140 km 0918 1453 Peter jensen 45 Hørning
65 km 1057 1454 Gitte Ryom Salomonsen 48
100 km 1021 1455 Morten Benneboe 48
65 km 1057 1456 ingegerd Jenner Løth 54 MCM
65 km 1057 1457 Claus Bonnerup 54
185 km 0839 1458 Lars Bech 54 Bech's Bønner
100 km 1021 1459 Nick Messmann 52 Hedensted Cykelklub
65 km 1057 1461 nils grill mousing 57
140 km 0918 1460 Kaare Aagaard 45 Frederikshøj CC
65 km 1057 1463 Kristian Borgholm 36
100 km 1021 1462 Bjarne Langdahl Riis 54
100 km 1021 1464 Thomas Agger 48 ES16
100 km 1021 1465 Michael Ryom Salomonsen 54
65 km 1057 1466 Mette Røjkjær Rasmussen 30 Morten Fischer
65 km 1057 1467 Lars Sand 46
100 km 1021 1468 Nicolai Burmann Andersen 15
185 km 0839 1470 Mads Mondrup 20
100 km 1021 1471 Peter Juul Christensen 50
25 km 1115 1472 Tina Skaarup Olesen 53
100 km 1021 1473 Dennis Rasmussen 46
100 km 1021 1474 Peter Bøtcher Jensen 31
65 km 1057 1475 Søren Lykke 27 Team Lykke
100 km 1021 1476 Thomas Petersen 51 Hedensted Cykelklub
140 km 0918 1477 Bo Gordon 39 Vejle Cykel Motion

10. maj 2018

Astral Biking/Danmarks Højeste Motionscykelløb

Tilmeldingsfrist: 09-05-2018, kl. 20:00

1466 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.