Distance Startnr Navn Klub/sponsor
125 km 1 Brian Lyhne RAD2019
125 km 2 Martin Larsen
125 km 3 Sif Thomsen RAD2019
25 km 4 Alexander Tvebro Team Tvebro
25 km 6 Nicolai Tvebro Team Tvebro
25 km 7 Peter Tvebro Team Tvebro
25 km 5 Louise Tvebro Team Tvebro
125 km 8 Lars Nordahl Lemvigh
75 km 9 søren digebjerg Tandlæge digebjerg
125 km 11 Michael Lehd Nyborg Cykle Klub
50 km 10 Bent Larsen
75 km 12 Martin Olander Andersen Kæden Nr. Lyndelse
50 km 13 Claus Lund
50 km 14 Martin Lund Inferno CK
75 km 15 Jesper Eriksen
75 km 16 Henning Laursen
75 km 17 Lena Libergren Laursen
25 km 19 Kurt Hestehauge
25 km 18 Kirsten Bjerrisgaard
125 km 21 Mikkel Laust Broe Klub MUH
125 km 20 Claus Høgholm Klub MUH
125 km 22 Rasmus Varly
125 km 23 Lars mose mose Nielsen
75 km 24 Birgit Andersen
125 km 25 Ricky Krabbe SCK Kolding
75 km 26 Peter Skjøtt
125 km 27 mikkel niess
125 km 29 Peter Flemming Jensen NCK
75 km 28 Annette Quist NCK
75 km 30 Ole Krogh Petersen
50 km 31 Ove Jakobsen
50 km 32 Team Ravnholt Bryglayg Carsten Matzon Team Rosager
50 km 33 Team Ravnholt Bryglaug Rasmus Rosager Team Rosager
75 km 34 Ejnar Poulsen
50 km 38 Per Andreasen Team Andreasen
50 km 37 Ove Andreasen Team Andreasen
50 km 35 Gitte Andreasen Team Andreasen
50 km 36 Kim Andreasen Team Andreasen
10 km 39 Agnete Jessen
10 km 40 Villads Jessen
75 km 44 Knud Andersen Team Hjulben
75 km 41 Bent Jørgensen Team Hjulben
75 km 45 Lars Ølholm Jørgensen Team Hjulben
75 km 43 Joachim Theill Team Hjulben
75 km 42 Jan Rasmussen Team Hjulben
75 km 46 Ole Sørensen Team Hjulben
125 km 55 Ralf Kirsch Teichlandradler
125 km 54 Klaus Gischke Teichlandradler
125 km 51 Heidrun Gischke Teichlandradler
125 km 47 Andreas Hansel Teichlandradler
125 km 53 Ines Kirsch Teichlandradler
125 km 52 Heinz Noack Teichlandradler
125 km 50 Gert Poppe Teichlandradler
125 km 48 Dieter Scharkowski Teichlandradler
125 km 49 Gerd Volkmer Teichlandradler
125 km 56 Werner Sternkopf Teichlandradler
10 km 58 stina haugaard nielsen
10 km 57 Mark Haugaard Pedersen US Pitstop
50 km 59 Christine Møller Møller
50 km 62 Nicolai Fantomet Rasmussen Møller
25 km 60 Kirsten Møller Møller
25 km 61 Knud Børge Møller Møller
50 km 63 Renè Baltzer Matzen
75 km 64 Michael Lauritsen
75 km 65 Anders Hjort Sommerby
75 km 66 Anders Helbo Kadence.dk
25 km 67 Jørgen Jensen
75 km 70 Kathrine Hass Team H
75 km 71 Kjeld Hermansen Team H
75 km 69 Brian Bay Hermansen Team H
75 km 68 Arne Hass Team H
50 km 72 Jette Wichmann Bilcentret A. Nielsen
75 km 73 Mark Lillelund
75 km 74 kurt karstens
75 km 75 Bjarke Pløen ingen
125 km 76 Lars Hammerich Hansen Team Opel A. Nielsen Middelfart
75 km 77 Pernille Mose Nielsen
125 km 78 flemming lysdal Sund Vilje Horsens
50 km 79 Rene Nielsen Nørregaard Cykelnerven
50 km 80 Kasper Nielsen Cykelnerven
125 km 81 erik arndt nielsen
25 km 82 Flemming Fisker team fisker
25 km 83 Frederik Fisker team fisker
25 km 84 Jacob Fisker team fisker
75 km 391 Martin Fuglsang Frank FTZ CYCLING
125 km 392 Martin Meyer Andersen FTZ CYCLING
75 km 379 Brian Stein FTZ CYCLING
75 km 384 Jens Andersen FTZ CYCLING
50 km 85 Lars Johansson
75 km 308 Jens Erik Laulund Skotte Klub Krone
125 km 86 Rune Lind Pedersen ITW GSE
125 km 89 Tom Busk ITW GSE
125 km 87 Anders Ettrup ITW GSE
125 km 88 Lars Vestergård ITW GSE
125 km 91 Jesper Katborg Hjerterytterne
125 km 90 Christina Katborg Hjerterytterne
125 km 93 René Finseth Baghjulet
125 km 92 Erik Knudsen Nakskov Cykle Club
125 km 94 Sabrina Therese Kristensen Team Best Of Lillebælt
10 km 96 Tina Jørgensen
10 km 95 Mikkel Petersen
75 km 97 Lasse Ahle
125 km 98 Carsten Rahbek
25 km 100 Frank Nedergaard
25 km 99 Alexander Nedergaard MCC
10 km 103 Patrick Nedergaard
10 km 101 Kathrine Nedergaard
10 km 102 Mette Nedergaard
75 km 380 Casper Jusslin FTZ CYCLING
125 km 104 Rene Sørensen
125 km 105 Niels Erik Buhl
125 km 106 Mikkel Aakjær Nielsen
75 km 397 Pia Fuglsang Frank FTZ CYCLING
125 km 107 Kim Fænø Andersen Team Best of Lillebælt
75 km 400 Steen Bülow FTZ CYCLING
125 km 108 Lars Friis
50 km 109 Henrik Skovsende
125 km 399 Ryan Kærgaard FTZ CYCLING
75 km 111 Michael Hansen Søborgs trækheste
75 km 110 Lasse Jørgensen Søborgs trækheste
125 km 112 Peter Bøtcher Jensen
125 km 113 Jan Aagaard
75 km 398 René Sørensen FTZ CYCLING
75 km 114 Niels Jørgen Hansen
75 km 386 Kim Rasmussen FTZ CYCLING
75 km 394 Ole Banke FTZ CYCLING
75 km 395 Palle Jørgensen FTZ CYCLING
75 km 115 Jesper Johansson
75 km 116 Michael Thode Frifeldt
75 km 388 Kurt Marcher FTZ CYCLING
125 km 117 Jesper Bøje Pedersen Team Best Of Lillebælt
125 km 118 Lasse Frausig Team Best Of Lillebælt
125 km 119 jan sterobo Team Best of Lillebælt
125 km 121 Søren Back Pedersen Team Back
125 km 120 Andreas Back-Pedersen Team Back
75 km 122 Jim Jensen Team sund massage og akkupunktur
50 km 685 Kristian Larsen Noba-Bike
75 km 123 Søren Kjærås MCC
75 km 124 Anja Jørgensen
75 km 125 Jane Svingelberg
50 km 126 Ejner Th. Petersen Rødekro Cykle Club
25 km 127 Thomas Møller
25 km 128 Niels Peder Sørensen
75 km 129 Henrik Larfort
75 km 130 Lasse Rasmussen
75 km 131 Allan Moss Baghjulet/Jeanne & Stig
75 km 387 Kjeld Iversen FTZ CYCLING
125 km 132 Finn Wolff Hjerterytterne
125 km 133 Anders Ladefoged
125 km 134 Nis Obling Team Best og Lillebælt
125 km 393 Morten Mortensen FTZ CYCLING
75 km 135 Jørgen Jacobsen
125 km 136 Casper Christiansen
125 km 137 Per Baun Christensen Hjerterytterne
50 km 138 Line Nielsen
125 km 139 Maiken Bang Knudsen Hjerterytterne
125 km 140 Peter Hein Team best of Lillebælt
125 km 141 Flemming Huldgaard Christiansen
75 km 142 Michael Aagaard
50 km 143 Jette Gravengaard Baghjulet
75 km 144 Anders Masannek
75 km 145 Nicky smits
75 km 396 Per Pedersen FTZ CYCLING
125 km 146 Flemming Knutsson
75 km 147 Ejnar Marcussen
125 km 148 Søren Jansen Team Laptops.dk
75 km 149 Mogens Juhl
75 km 150 Sebastian Kristensen
75 km 151 John Kristensen
75 km 152 Peter Holm Ørsager Båring Bikers
75 km 153 Ole Jepsen Fighter Wing Skrydstrup
75 km 154 Per Mutant Klitte Mutant2018
75 km 155 Jan Kölner Mutant2018
75 km 156 Torben Johansen Baghjulet
125 km 157 Kjeld Johansen Team Best of Lillebælt
75 km 382 Finn Hoffmann FTZ CYCLING
75 km 158 Claus Egmose Nielsen Lindved Cykemotion
75 km 159 Thue Christensen N C K
75 km 160 Lasse Nielsen
75 km 161 Erik Mansig
75 km 162 Jens David Eskildsen cykel motion Vinding
25 km 163 Phillip Paaske Slot
25 km 164 Maria Paaske
125 km 165 Mikael Rasmussen NCK
75 km 389 Kurt Sundahl Andersen FTZ CYCLING
75 km 166 Vivi Eriksen NAM løb
125 km 167 Bo Tryggedsson Hjerterytterne
25 km 168 Lasse Hansen Aarhus 1900 Triathlon
25 km 169 Maiken Pedersen Lasse Hansen
125 km 170 Jacob Frank
75 km 171 Benny K. Refsgaard
75 km 172 Jan Lauridsen
50 km 173 mike jørgensen
50 km 174 Lars Kjærsgaard
75 km 175 Anni Brunebjerg
75 km 176 Janik Brunebjerg
10 km 178 Ulrik Tofte Jespersen Fasanvej 49
10 km 177 Alvar Tofte Juhl Fasanvej 49
50 km 179 Bente Rasmussen
50 km 180 Frank Nielsen
25 km 182 karin rejkjær
75 km 181 Bjarne Svensson
10 km 183 Maiken Stokholm
125 km 184 Jan Rasmussen Hjerterytterne
50 km 185 Lotte Hemmingsen Cykling Odense
75 km 188 Team Ødsted / Jelling #1johansen Team Ødsted / Jelling
75 km 189 Team Ødsted / Jelling #2pedersen Team Ødsted / Jelling
75 km 190 Team Ødsted / Jelling #3kirkebæk Team Ødsted / Jelling
75 km 187 Team Ødsted / Jelling #4 Buch Team Ødsted / Jelling
75 km 191 Team Ødsted / Jelling #5Buch Team Ødsted / Jelling
75 km 186 tommy Henriksen
75 km 192 Birgitte Henriksen Team HIC
75 km 193 Ernst Rand Henriksen Team HIC
10 km 194 Lise Villefrance
75 km 195 Henrik Nielsen
75 km 385 Karsten Jensen FTZ CYCLING
75 km 196 Jørgen Jørgensen
75 km 197 Susanne Jensen
75 km 199 Vibeke Christensen Holsted Cykelmotion
75 km 198 Keld Christensen Holsted Cykelmotion
125 km 200 Ulrik Møller Korup Cykelmotion
75 km 201 Anette Ronby
75 km 202 Mogens Hinrichsen
125 km 203 Henrik Fink
10 km 205 Johan Sørensen Sørensenklanen
10 km 204 Jakob Sørensen Sørensenklanen
25 km 208 Viktor Sørensen Sørensenklanen
25 km 206 Laura Sørensen Sørensenklanen
50 km 207 Lykke Sørensen Sørensenklanen
75 km 209 Lene Skolander Fischlein
125 km 210 Jacob Storm Nielsen Give cykelklub
125 km 211 Anders Peter Christensen
125 km 383 Harly Mikkelsen FTZ CYCLING
125 km 212 Mads Terkildsen Multi Motion Assens
75 km 213 Karina Andersen
75 km 214 René Pedholt Andersen
125 km 216 Lisa Hansen
125 km 215 John Hansen
75 km 217 Jesper Nielsen
75 km 218 Carsten Pedersen Holdted cykelmotion
75 km 219 Lenni Lind Andersen Baghjulet
125 km 220 werner buhl Kolding motion
25 km 221 Lotte Nielsen
25 km 222 Lotte Nielsen
75 km 381 Dennis Krohn Henriksen FTZ CYCLING
75 km 390 Mads Vangsgaard FTZ CYCLING
25 km 226 Winnie Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 225 Caroline Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 224 Allan Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
25 km 223 Alexander Trolle Pedersen Familien Trolle Pedersen
50 km 227 Jan Bruun Rasmussen
75 km 228 Peter Thomassen
75 km 229 Camilla Mohr TRO18
75 km 231 Trine Wind TRO18
75 km 230 Susanne Demant TRO18
75 km 232 Kim Pedersen
75 km 233 finn guldmann Baghjulet
125 km 327 Anders Ishøi CMO
125 km 345 Steen pihl Kristensen CMO
125 km 329 Casper Nilsson CMO
125 km 340 Michael Brochmann CMO
125 km 339 Martin laurits Nielsen CMO
125 km 337 Johnny Linde Pedersen CMO
125 km 342 Morten Dedenroth Jensen CMO
125 km 338 Lars Holm CMO
125 km 346 Steffen Rugtved CMO
75 km 330 Dan Bekker CMO
75 km 328 Bruno Jørgensen CMO
75 km 334 Jesper Buhl Rasmussen CMO
75 km 343 Nicklas Bekker CMO
75 km 335 John Lolholm CMO
125 km 234 Stefan Wosniak Papuga Cykelrejser
75 km 235 Jørgen Lambert
75 km 236 Klavs Eriksen Næsby Cykel Motion
75 km 237 Allan Lindblad Baghjulet
75 km 238 Pia Konradsen NCK
75 km 239 Nikolaj Hoé Kousgaard
75 km 240 Jan Wagn Jørgensen S.G. K-Werk
75 km 241 Carsten Sørensen SG K-Werk
75 km 242 Niels Bjørnsteen Squadra Molteni
50 km 243 Mette Bossen
75 km 244 Niels Christian Larsen
75 km 331 Finn Andersen CMO
75 km 341 Mikkel Hansen CMO
25 km 245 Martin Rosenkilde Jensen
25 km 246 Anne Damgaard
50 km 247 Eigil Vinther
50 km 248 Jytte vinther
75 km 249 Gert Christiansen
125 km 250 keld Hofmann
75 km 251 Kaj Nordborg-Løvstad
75 km 252 Caroline Møller Nielsen TRO18
50 km 253 René Villefrance
50 km 254 Kris Sørensen
75 km 256 Michael Feldfoss Team Feldfoss
75 km 255 Mette Feldfoss Team Feldfoss
75 km 258 Thomas Feldfoss Team Feldfoss
75 km 257 Simon Feldfoss Team Feldfoss
75 km 259 Alfred Schultz Jølving Middelfart Cykel Club
75 km 260 Jørgen Erik Dam
75 km 261 jan larsen
75 km 262 Claus Dam
25 km 267 Pernille Havndrup
25 km 263 Christoffer Havndrup
10 km 266 Morten Havndrup
10 km 265 Maria HAvndrup
10 km 264 Jonathan Havndrup
75 km 268 Søren Fredslund Baghjulet
75 km 310 Claus Andreasen Halvgamle mænd
75 km 311 Henrik Christensen Halvgamle mænd
125 km 272 Kenneth Holm Lildholdt KomBareDu
125 km 276 Søren Fast KomBareDu
125 km 270 Gert Christensen KomBareDu
125 km 273 Kristian Saouma-Pedersen KomBareDu
125 km 277 Thomas Holmboe KomBareDu
125 km 274 Morten Borup KomBareDu
125 km 275 Stig Schou Madsen KomBareDu
125 km 271 Jonas Pasgaard Krogh KomBareDu
125 km 269 John Kaspersen
75 km 282 Magnus Blichfeldt MCC
75 km 280 Bjarke Blichfeldt MCC
75 km 278 Thomas Damsgaard Holm KBC
10 km 281 Carina Blichfeldt MCC
10 km 284 Maria Blichfeldt MCC
10 km 283 Malene Blichfeldt MCC
75 km 279 Søren Kruse Sorgenfrey Klub Krone
50 km 285 Martin Rosqvist
125 km 306 Søren Andersen Give Cykelklub
125 km 296 Henning Noer Give Cykelklub
125 km 303 Niels Peder Andersen Give Cykelklub
125 km 291 Finn Møller Nielsen Give Cykelklub
125 km 298 Jan Fejerskov Poulsen Give Cykelklub
50 km 406 CARSTEN ENGMARK CykelTEAMGrejs
50 km 407 Ib Clausen CykelTEAMGrejs
50 km 405 Carl Vestergaard CykelTEAMGrejs
50 km 408 Jens Kristensen CykelTEAMGrejs
50 km 410 Kurt Gosvig CykelTEAMGrejs
50 km 411 Poul Germann CykelTEAMGrejs
50 km 412 Villy Schytz CykelTEAMGrejs
50 km 409 John Refsgaard CykelTEAMGrejs
125 km 307 Tom Møller Jørgensen Give Cykelklub
125 km 286 Arne Kviesgaard Give Cykelklub
125 km 302 Lars Verner Pedersen Give Cykelklub
125 km 288 Brian Sandfeld Give Cykelklub
125 km 289 Claus Christiansen Give Cykelklub
125 km 290 Erik Bredvig Give Cykelklub
125 km 301 Kjeld Rye Ottosen Give Cykelklub
125 km 299 Jesper Karlskov Give Cykelklub
75 km 287 Birgitte Damgaard Damgaard Give Cykelklub
75 km 297 Torben Rasmussen Give Cykelklub
75 km 294 Hanne Mortensen Give Cykelklub
75 km 300 Kirsten Johansen Give Cykelklub
75 km 293 Hanne Bork Give Cykelklub
75 km 304 Ninna Rasmussen Give Cykelklub
75 km 305 Ole Secher Give Cykelklub
75 km 295 Hanne Secher Give Cykelklub
75 km 292 Gitte Dahl Lorentzen Give Cykelklub
125 km 344 Niels Ørtenblad CMO
125 km 336 john stegemejer CMO
75 km 309 Jesper Rydahl
75 km 312 Marc Nyvang Hassing
75 km 313 René Møller Nielsen
75 km 315 Jørgen Løkkegaard Nyborg Cykle Klub
75 km 314 Emil Løkkegaard Wiggers
75 km 316 Per Bertelsen baghkulet
125 km 317 Flemming Lundsgaard
125 km 320 Søren Ladegaard Børkop Motions Cyklister
125 km 319 Ronny Kristensen Børkop Motions Cyklister
125 km 318 Kim Hansen
75 km 321 Jørgen Lykke K-Werk
50 km 322 Martin Ditlevsen Baghjulet
75 km 323 Helle Åbroe Nielsen
75 km 324 Jørgen Romby
75 km 325 Kim Moesgaard Rasmussen
125 km 326 Jesper Hansen
75 km 333 Jan Grønborg CMO
75 km 347 Uffe Høybye CMO
75 km 332 Heidi Bøgelund Frederiksen CMO
75 km 348 Allan Jonassen Ølsted cykel motion
25 km 349 Frida Lis Jonassen
75 km 351 Annemette Lønbo OGF Motion
75 km 353 Carsten Lauridsen OGF Motion
75 km 365 Ove Rasmussen OGF Motion
25 km 350 Luka Emil Jonassen
75 km 360 Lars Østerbye Poulsen OGF Motion
75 km 357 Ivan Back Laursen OGF Motion
75 km 361 Leif Mogensen OGF Motion
75 km 358 Jytte Steensgaard OGF Motion
75 km 352 Birthe Madsen OGF Motion
75 km 362 Lis Rasmussen OGF Motion
75 km 359 Kurt Jørgensen OGF Motion
75 km 368 Svend Erik Nielsen OGF Motion
75 km 367 Susanne Skøtt OGF Motion
75 km 363 Lisa Clemensen OGF Motion
75 km 366 Per Clemensen OGF Motion
75 km 355 Hans Thykær OGF Motion
75 km 354 Connie Hamann OGF Motion
75 km 369 Tommy Mathiesen OGF Motion
75 km 356 Inge-Lise Steffensen OGF Motion
75 km 364 Lone Krum OGF Motion
75 km 370 Karl Klinge Middelfart CC
10 km 372 Kurt Kærgaard NCK
50 km 371 Svend Aage Schmidt Fri BikeShop
10 km 373 Lilly Kærgaard NCK
75 km 484 Pia Vestergaard Vejle cykel motion
25 km 374 Keld Nielsen
25 km 376 Tobias Knudsen
25 km 375 Morten Knudsen
75 km 377 Malene Nystrup Team We Can do it
10 km 378 Trine Pedersen Sørensenklanen
125 km 401 Patrick Maiens
75 km 402 Simon Landtved
125 km 403 Lars Langgaard
125 km 404 Jan Wrang Cykelnerven
75 km 413 Jakob Hansen
125 km 414 Holger Høj
125 km 415 Daniel Andersen Alt om Cykling
75 km 416 Kent Jensen Næsby CM
25 km 417 Martin Brix Team Zülle
25 km 418 Storm Brix Team Zülle
75 km 421 Michael Johannsen Peder Olsen & Søn
75 km 419 Brian A. Hansen Peder Olsen & Søn
75 km 420 Jan Verner Peder Olsen & Søn
75 km 424 hansjørgen jørgensen Stor Klinge
75 km 427 Vagn knudsen Stor Klinge
75 km 423 Flemming Nielsen Stor Klinge
75 km 425 Jørgen Hansen Stor Klinge
75 km 426 Torben Hansen Stor Klinge
125 km 422 Morten Bendix Kristensen
75 km 428 Pernille Egholm TRO18
125 km 429 Mette Christensen
10 km 430 Anders Hansen
10 km 431 Villads Hansen
10 km 433 Flemming Lysbjerg Jensen
10 km 432 Alexander Lysbjerg Nielsen
125 km 434 Leif Petersen sck / tresu
50 km 435 Bjarke Nielsen
75 km 436 Søren Christensen Hjerterytterne Fyn
75 km 437 Per Christensen 7080
125 km 438 Thomas Junker De nye 2
25 km 439 Annelise Dahl Larsen
50 km 440 niels peder Larsen
125 km 441 Tobias Jakobsen Fredericia Triathon Team
125 km 442 Henrik Brendel
75 km 445 Lars Lund
25 km 443 Johannes Berthelsen
10 km 444 Karl Lund
10 km 446 Stine Lund
50 km 447 Birgitte Svenningsen
50 km 448 Knud Lind
50 km 449 verner schack
75 km 450 Per Damgaard Andersen Paslode Racing Team
125 km 452 Louise Selmer Baghjulet
125 km 451 Henrik Obbekjær FCC
50 km 453 Casper Rasmussen Rasmussen
50 km 454 Jesper Rasmussen Rasmussen
75 km 455 Rasmus Nielsen Paslode Racing Team
75 km 456 Tom Smidt
75 km 457 ole stenderup hansen
25 km 557 Motionsklubben 01 Pedersen Motionsklubben 01
25 km 556 Motionsklubben 01 Nybo Andersen Motionsklubben 01
25 km 559 Motionsklubben 01 Ulla Nyby Motionsklubben 01
25 km 558 Motionsklubben 01 Terese Holck Motionsklubben 01
25 km 555 Motionsklubben 01 Mogens Holck Motionsklubben 01
25 km 554 Motionsklubben 01 Anne Clausen Motionsklubben 01
75 km 458 John Knudsen
75 km 459 Chris Topp Jørgensen team sund massage
125 km 460 Niels Erik Jørgensen Kerteminde cykelklub
50 km 461 Helle Laursen
75 km 462 Jan Bilgrav
75 km 463 Kim Lindkvist Hansen NCK
75 km 465 Torben Batz Team Nytoft
75 km 464 Jan Byrckel Team Nytoft
25 km 466 Frede Just Pedersen
10 km 471 Vigurd Skannrup Familien Skannrup
10 km 468 Bertram Skannrup Familien Skannrup
10 km 469 Silje Skannrup Familien Skannrup
10 km 467 Anne Christine Skannrup Familien Skannrup
10 km 470 Thomas Jensen Familien Skannrup
75 km 472 Erik Knudsen
75 km 473 Preben Lange Roest CMO
125 km 474 Tom Loose RG Uni Hamburg
75 km 475 lars Holdt
75 km 476 Kjeld Petersen NCK
50 km 477 Per Hou Christensen Baghjulet
25 km 478 Charlotte Strandberg Pedersen
75 km 479 Mikael Mørk Pedersen Baghjulet
25 km 480 Tobias Mørk Strandberg
75 km 489 Jette Jørgensen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 486 Carl-Erik Hansen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 497 Torben Langmack Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 490 Jørgen Fisker Olesen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 494 Niels Iversen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 493 Nicolai Jensby Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 488 Jens Ole Pedersen Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 485 Anette Feldfos Skjerbek Kæden-Nr.Lyndelse
75 km 495 Niels Myrup Kæden-Nr.Lyndelse
25 km 482 Karen Reilev Freya og mormor
25 km 481 Freya Reilev Freya og mormor
125 km 487 Henrik Staal Larsen Kæden-Nr.Lyndelse
125 km 496 Søren Bech Kæden-Nr.Lyndelse
125 km 491 Kenneth Bojel Kæden-Nr.Lyndelse
125 km 492 Mickey Askebjerg Kæden-Nr.Lyndelse
125 km 483 Karin Raahauge Madsen Vejle cykel motion
50 km 499 Thomas Thomsen Far & søn
50 km 498 Magnus Waltersdorph Far & søn
125 km 500 Marco Schmidt
75 km 501 Klaus Storch Cykling Odense
75 km 502 Torben Rasmussen Team Juhlsen Online Dialog
25 km 503 Bent Krog
75 km 504 Martin Kristoffersen
50 km 505 Henrik Schrøder
75 km 507 Klaus Møller Team One
75 km 506 Astrid Rasmussen Team One
75 km 508 Mie Groth Team One
125 km 509 Bjørn Jørgensen Dam Bogense Cykelklub
125 km 512 Stefan Dahlquist Bogense Cykelklub
125 km 511 Kim Johansen Bogense Cykelklub
75 km 510 Hanne Hammon Bogense Cykelklub
125 km 513 Søren Bo Jensen Nr.Åby cykelklub
75 km 514 Rene Bech Andersen
75 km 516 Søren Maler hornsyld
75 km 515 per nørager hornsyld
125 km 517 Jan Nørgaard Klavsen
50 km 519 Stinus Reilev reilev
50 km 518 john reilev reilev
75 km 520 Morten Christiansen
125 km 521 Carsten Knudsen De nye 2
125 km 522 Bjarne Ipsen SCK Kolding
75 km 523 Søren Alexandersen KCK
50 km 524 Casper Nielsen Middelfart cykel klub
75 km 525 Bodil Hellum Team Rynkeby
125 km 526 Lars Kjærulf Børkop Motions Cyklister
75 km 527 Rasmus Stage
50 km 531 Poul Dalgas Dalgas
50 km 529 Anders Dalgas Dalgas
75 km 528 Finn Hellum Team Rynkeby Odense
50 km 530 Mathias Dalgas Dalgas
125 km 532 Niels Chr Markussen NCK
75 km 533 Rikke Holst-jensen NCM Cykelmotion
75 km 534 Jannie Pedersen
50 km 535 Gustav Qvick Middelfart Cykel Club
75 km 536 Carsten Thuelund
75 km 538 Rene Lindskov
75 km 537 Søren Vagtholm
75 km 539 Patrick Vinding Jepsen Jepsen
75 km 540 Thomas Vinding Jepsen Jepsen
50 km 543 Linda Mahler Cykling Odense
50 km 544 Martin Mahler Cykling Odense
75 km 541 Daniel Mahler Cykling Odense
50 km 547 Erik Christensen ÅMC
50 km 551 Jens Peder Lindballe ÅMC
75 km 542 Frederik Mahler Cykling Odense
75 km 549 Heinz Munter ÅMC
75 km 552 Kitt Pedersen ÅMC
75 km 553 Pia Schødts Nielsen ÅMC
125 km 550 Helge Gommesen ÅMC
125 km 545 Bjarne Jensen ÅMC
125 km 548 Flemming Søndergård ÅMC
125 km 546 Claus Grunddal ÅMC
50 km 560 Lisbet Aagaard Hansen Cykling Odense
75 km 561 Mette Reilev NCK
75 km 562 Thomas Reilev NCK
75 km 563 Julie Schou Andersen
75 km 564 Tonny Terndrup Team Marslev
10 km 566 Shasja Ankjær Gregersen Larsen
10 km 565 Henrik Gregersen
50 km 568 Tine Mathiesen MultiMotion//Assens
50 km 567 Magnus Mathiesen MultiMotion//Assens
75 km 571 John S Hansen TRO 18
75 km 569 Kasper Sørensen
25 km 570 Anne B Hansen
75 km 572 Anya Bekker Thorkilsen Team Sund Massage og Akupunktur
125 km 573 Anette Rasmussen Pedaltramp Sydfyn
50 km 574 Kennett Kauslund Jakobsen Baghjulet
50 km 578 Martin Hansen Team Easy-ON
50 km 576 Jan Hansen Team Easy-ON
50 km 575 Dennis Petersen Team Easy-ON
50 km 577 Johnny Greve Andersen Team Easy-ON
50 km 580 Aske Bjerg Sørensen Striberne
50 km 585 Noah Bjerg Sørensen Striberne
25 km 583 Lotte Bjerg Sørensen Striberne
25 km 581 Bastian Bjerg Sørensen Striberne
25 km 582 Lau Bjerg Sørensen Striberne
125 km 579 Erik Bertelsen De nye 2
50 km 584 Nick Sørensen Striberne
125 km 586 Jens Glerup F.P.I
75 km 587 Kim Bjernemose
75 km 588 tinna frederiksen
75 km 590 Lissen Arndal
75 km 589 jens arndal
125 km 591 Jacob Palsgaard Pedersen Team Taasinge
50 km 592 Rasmus Jørgensen Moni Worldwide
125 km 593 Brian Brejnbjerg
75 km 594 Dennis Bove Sparvinduer.dk
50 km 595 anders riis jensen
25 km 598 Mathilde Walbeck Familien Jørgensen
25 km 596 Katrine Jørgensen Familien Jørgensen
25 km 599 Ruth Jørgensen Familien Jørgensen
10 km 600 Ryon Jørgensen Familien Jørgensen
10 km 597 Marie Walbeck Familien Jørgensen
75 km 601 Jens Peter Clausen Fredericia Cycle Club
50 km 602 Johannes Clausen Fredericia Triathlon Team
75 km 603 Lars Mousten
75 km 604 Lars Das Gupta-Schmidt Team Sund Massage & Akupunktur
25 km 606 Lone Lyneborg Lynet
25 km 605 Erling Poulsen Lynet
25 km 608 Valdemar Lyneborg Lynet
25 km 607 Niels Lyneborg Lynet
75 km 609 Lasse Wiinberg Multiib
75 km 611 Multiib Ib Rø Rasmussen Multiib
75 km 610 Multiib Amanda Irene Rasmussen Multiib
25 km 613 Carl Ellekrog ellekrogerne
25 km 614 Lisbet Ellekrog ellekrogerne
25 km 615 Louise Ellekrog ellekrogerne
25 km 612 Adam Ellekrog ellekrogerne
50 km 616 Lars R Jensen FORCE Technology
125 km 617 Steen Ellebye
125 km 618 Allan Ellebye
50 km 619 Børge Rasmussen
125 km 622 Michael Borup Team PRONGHORN
125 km 620 Henrik Kirk Team PRONGHORN
125 km 621 Kjeld Nielsen Team PRONGHORN
125 km 623 Klaus Goor
75 km 624 Jesper Larsen
75 km 625 Kurt Hansen MK01
50 km 627 Sara Letholm Skaarup Fam. Skaarup
50 km 626 Henning Skaarup Fam. Skaarup
75 km 629 Anne-Grethe Schou Andersen Le Pedaleur de Charme
75 km 632 Hanne Hoppe Le Pedaleur de Charme
75 km 634 Johnny Arndal Le Pedaleur de Charme
75 km 635 Karin Søndergaard Le Pedaleur de Charme
75 km 638 Lene Sørensen Le Pedaleur de Charme
75 km 645 Tina Dal Hansen Le Pedaleur de Charme
75 km 630 Claus Nielsen Le Pedaleur de Charme
75 km 640 Michael Andensern Le Pedaleur de Charme
125 km 631 Denys Buriakov Le Pedaleur de Charme
125 km 633 Jacob Hoppe Le Pedaleur de Charme
125 km 636 Karsten Keller Le Pedaleur de Charme
125 km 637 Lars Bønneland Le Pedaleur de Charme
125 km 639 Magnus Malling Pedersen Le Pedaleur de Charme
125 km 642 Per Schmidt Nielsen Le Pedaleur de Charme
125 km 644 Steinbjørn Hansen Le Pedaleur de Charme
125 km 641 Michael Petersen Le Pedaleur de Charme
125 km 643 Peter Lund Tørvig Le Pedaleur de Charme
125 km 628 Dorthe Kjærulf Børkop Motions Cyklister
75 km 646 Preben Søvsø
75 km 647 Claus Grøngaard Baghjulet i MIddelfart
125 km 648 Finn Rønnow
125 km 649 Brian Enemark Lange
125 km 650 Henrik Sass
125 km 651 Lasse Holmgaard Team Føns
75 km 652 Jens Jeppesen
75 km 653 Lars Dahl
10 km 654 Sharon Malkanthi
125 km 655 Hans-Henrik Andersen
125 km 656 Hanne Ditmar lundgren Rimo
75 km 657 Morten Petersen
25 km 659 Viktor Schelde Schelde
25 km 658 Kim Schelde Schelde
75 km 660 Allan Olsen
25 km 661 Linda Christensen
25 km 662 Mikkel Nielsen
125 km 663 Ole Lehrmann
75 km 664 Thomas Nordlund Rasmussen TRO 2018
75 km 665 Nikolaj Rasmussen hornsyld
75 km 666 Jesper Due Cykkel klubben Baghjulet
125 km 668 Kaj Dyg Koch Hjerterytterne
125 km 667 Claus Gernhøfer Christensen Hjerterytterne
75 km 669 Simon Nielsen
75 km 670 Henrik Larsen NCK
125 km 671 Erik Zoega Sikring syd
75 km 672 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 1 Bevæg dig for livet - riders
75 km 673 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 2 Bevæg dig for livet - riders
75 km 674 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 3 Bevæg dig for livet - riders
75 km 675 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 4 Bevæg dig for livet - riders
50 km 676 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 5 Bevæg dig for livet - riders
50 km 677 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 6 Bevæg dig for livet - riders
50 km 678 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 7 Bevæg dig for livet - riders
50 km 679 Bevæg dig for livet - RIDERS RIDERS 8 Bevæg dig for livet - riders
125 km 681 Brian Madsen Noba-Bike
75 km 684 Kenny Jakobsen Demant Noba-Bike
75 km 686 Lars Thomas Rasmussen Noba-Bike
125 km 683 Hans Jørgen Hellesø Noba-Bike
10 km 687 Lucia Ploog Noba-Bike
10 km 682 Florian Ploog Noba-Bike
10 km 690 Susanne Andersen Noba-Bike
50 km 689 Peter Jørgensen Noba-Bike
50 km 691 Susanne Jørgensen Noba-Bike
125 km 688 Michael Kjærgaard Noba-Bike
75 km 680 Anders Rosenkilde Cykelnerven
75 km 692 Kim Bankborg Hansen Peder Olsen & Søn
75 km 693 Stefan Vibæk Design Cykler
125 km 694 Poul Rasmussen
75 km 695 Michael Kristensen Lindved Cykelmotion
75 km 696 Jesper Damsgaard
25 km 698 Emil hindsgaul Team Hindsgaul
25 km 700 Magnus hindsgaul Team Hindsgaul
25 km 701 Sine hindsgaul Team Hindsgaul
75 km 697 Jens Hestlund
25 km 699 jens hindsgaul Team Hindsgaul
75 km 702 Thomas Jørgensen
125 km 703 Bjarne Andersen Xtreme Masters
75 km 704 Maria Winther Squadra Molteni
125 km 705 Jimmy Hansen
75 km 706 Erik Johnsen Peschardt Baghjulet
50 km 707 Helle Dalgas Peschardt Baghjulet
125 km 708 Jonas Ditlevsen
75 km 709 Gitte Rahbek Cykelnerven
75 km 710 Lars Schubert
50 km 712 Lea Uldael Jensen
125 km 711 Jan Rindebæk
50 km 714 Simon Andersen
125 km 713 Rasmus Larsen
75 km 715 Søren Fogh Sørenswen
75 km 716 Arne Aagaard Baghjulet
10 km 717 Malou Møller Friborg
50 km 718 Kim Jensen
10 km 720 Camilla Christensen De frygtløse
10 km 721 Jens Fritze De frygtløse
10 km 722 Isabella Fritze De frygtløse
10 km 723 Laurits Fritze De frygtløse
75 km 719 Michael Jacobsen
75 km 724 Christoffer Lassen
75 km 725 Joakim Gøhns Nørre Aaby Cykelklub N-C-K
125 km 726 Birger Poulsen Papuga Barcelona
10 km 728 Mette Buur
10 km 727 Esben Buur
50 km 729 Andrius Bursovas Ignalinos Dviraciu Klubas
10 km 730 Victoria Weber Madsen
125 km 731 Peder Rønne Thomsen Thomsen Børkop Motions Cyklister
10 km 732 Anna Kildelund
75 km 733 Martin Gundlach SCK Kolding
75 km 735 Claus Wendt Thomasen Thomasen
75 km 734 Alexander Wendt Thomasen Thomasen
75 km 736 Kristian Gren Baghjulet / Løkkefondens Challenge
75 km 737 kim sønderskov kristensen Velocipede5500
50 km 738 Lars Overgaard Andersen
75 km 739 middelfartproduktionskole Damsgaard middelfartproduktionskole
75 km 740 middelfartproduktionskole jensen middelfartproduktionskole
75 km 741 Henning Karstensen Baghjulet
50 km 742 Kristian Harpøth
10 km 743 Susanne Andersen
125 km 744 Jesper Ulnitz Yara Danmark A/S
50 km 745 Edith Pedersen Baghjulet
50 km 746 Charles Pedersen Baghjulet
125 km 747 Carsten Lund thomsen G
125 km 748 Michael Nielsen Bogense cykelklub
125 km 751 Carsten Schulz Ølsted Cykelmotion
125 km 749 Jan Sandholm thomsen
75 km 750 Aleksander Jacobsen
75 km 752 jesper andersen
10 km 757 Pasgaard klanen William Pasgaard klanen
10 km 756 Pasgaard klanen valdemar Pasgaard klanen
10 km 754 Pasgaard klanen Asta Pasgaard klanen
10 km 755 Pasgaard klanen Jens Pasgaard klanen
75 km 753 Philip Hust Johansen
50 km 761 Michael Christensen Team 40 Neongul
50 km 762 Søren Buch Team 40 Neongul
50 km 760 Jørgen Petterson ÅMC
75 km 759 Frank Nielsen ÅMC
125 km 758 Claus Sommerlund ÅMC
25 km 763 Arne Petersen
125 km 764 René Laursen Ølsted Cykelmotion
10 km 765 Viki Simonsen
10 km 766 Villads Simonsen
125 km 767 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
125 km 768 Morten Holmgaard Føns
75 km 769 Carsten Jakobsen Føns MTB
125 km 770 Michael Kirkegaard
75 km 771 Brian Hoy Studskjær
75 km 772 Thomas Andersen
125 km 775 Kristian Lauge Jørgensen Team Alé
125 km 773 Henrik Petersen Team Alé
125 km 777 Ole Ørsted Martinsen Team Alé
125 km 778 Thomas Hald Team Alé
125 km 774 Kasper Nowack Team Alé
125 km 776 Lars Grøndahl Schou Team Alé
125 km 779 Thomas Helveg Team Alé
125 km 780 Allan Rasmussen
125 km 781 Henning Kierkegaard Bogense Cykelklub
75 km 782 Lars Lund Petersen RØDEKRO TRI OG MOTION
50 km 783 Henrik Villadsen
10 km 784 Charlotte Arnvig
10 km 785 De 2 ????❤️ Arnvig De 2 ????❤️
10 km 786 De 2 ????❤️ Arnvig De 2 ????❤️
75 km 789 Sten Nielsen Team schwalbe
75 km 787 Kristian Ragus SCK
75 km 788 Henrik Gregersen Team schwalbe
50 km 790 Hanne L Nedergaard cykling Odense motions høns
25 km 791 Carl Knudsen Baghjulet
125 km 792 Patrick Møller Toftegaard
75 km 793 Kim Jensen Mountainbike Club Vejle
75 km 794 Torben Marquardsen Børkop Motions Cyklister
75 km 795 Maciej Gielzak JAS-KOLKA
75 km 796 Mogens Bandsberg Hansen Hjerterytterne
75 km 797 Simon C Design Cykler
75 km 798 Per Bang
125 km 799 Morten Uhrskov Ølsted Cykelmotion
125 km 817 Christoffer Olsen Jockey CC
125 km 818 Frederik Plum Jockey CC
125 km 820 Sebastian Juel Tøttrup Jensen Jockey CC
125 km 819 Morten Juel Jensen Jockey CC
75 km 800 mikael kristensen
125 km 801 Jens Ladefoged
75 km 802 Bende Landtved
75 km 803 René kristensen Båring Bikers
75 km 804 Sune Gren Radio Godefroot
125 km 805 Peter Meinert Velovers
75 km 806 Nis Obling
125 km 807 jens ankerstjerne
50 km 808 Charlotte Rask Nielsen
50 km 809 Jeppe Frier Hansen
125 km 810 Jesper Hviid
75 km 811 John Jacobsen
75 km 812 Rasmus Panduro NCK
50 km 813 Lissi Engos
75 km 814 Thomas Hansen Team One
50 km 815 Enrico Augustinus
125 km 816 michael tvedergaard
75 km 821 Klaus Jensen De4
75 km 822 Morten Ejby De4
125 km 824 Mathias Lisson SDU Cykling
75 km 823 Jan Rasmussen Baghjulet
125 km 848 bjarne Jensen
125 km 825 Dan Berthelsen Team Børkop Cykler
125 km 826 Palle Krum
75 km 827 Kim Kristensen Paslode racingteam
75 km 828 Claus Møller CMO
50 km 829 John Jensen
50 km 830 Jesper Birk Andersen Kæden
75 km 853 Morten Bøgstrup Vigsø
50 km 831 jesper larsen
75 km 832 Jacob Møbjerg Allerelli
75 km 833 Anders Kristian Bærholm Frikke
25 km 836 Sasha Kildelund
25 km 835 Sara Kildelund
25 km 834 Jacob Sandberg
75 km 837 Kim Knudsen MCK Baghjulet
75 km 839 Claus Damgaard Nielsen
75 km 841 Morten Gummesen The Bangs
75 km 842 Torben Bang The Bangs
25 km 840 britta bang The Bangs
50 km 838 Claude Engmark
125 km 843 Peter Due
75 km 844 Allan Henriksen Patelli - NCK
75 km 845 Jeppe Gammelby Baghjulet
50 km 846 Clara Westergaard Westergaard
50 km 847 Svend Westergaard Westergaard
125 km 849 Jeppe Nielsen Kbc
125 km 850 Torben Østergreen-Johansen Multi Motion Assens
75 km 851 Henrik Martinsen Withs hudpleje
25 km 855 Anders Sørensen TEAM HØJGAARD
25 km 856 Jesper Nielsen TEAM HØJGAARD
25 km 854 Aksel Nielsen TEAM HØJGAARD
25 km 857 Salli Lønfeldt TEAM HØJGAARD
25 km 858 Tim Hvidsten TEAM HØJGAARD
125 km 852 Christian Guttesen Give cykelklub
75 km 859 Mads Holmgaard Odense Orienteringsklub
75 km 860 Steffan Wichmann Team Motionsfeltet
75 km 861 Ulrich Vikkelsø
50 km 862 Jesper Johansen
75 km 863 Keld Randers
125 km 864 Jiri Skov
125 km 865 Claus Schelde Hansen
75 km 866 Mikael Ejrnæs

12. august 2018

Tour de Vestfyn

Tilmeldingsfrist: 11-08-2018, kl. 23:00

866 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.