Distance Starttid Startnr Navn Klub/sponsor
180 km 0806 84 Brian Mikkelsen Ølsted cykelmotion
62 km 1106 583 Poul Dalgas Dalgas
62 km 1106 584 Anders Dalgas Dalgas
125 km 0903 1042 Flemming Lysgaard
180 km 0803 44 Per Pasgaard TIF Cycling
125 km 0903 1043 Simon Pedersen
125 km 0912 1162 Torkild Christensen Brande Motion
180 km 0806 85 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
180 km 0800 1 Marc Christiansen Team Dansk Bus Renovering
180 km 0800 2 Thomas Starup-Kjærgaard Team Dansk Bus Renovering
180 km 0806 86 Jesper Nørrum
100 km 1000 301 Leif Ege SAP Sport
100 km 1000 302 Teddy Pærremand SAP Sport
125 km 0927 3 Mogens Christiansen Dansk Håndcykel Klub
125 km 0927 4 Michael K. Stefansen Dansk Håndcykel klub
125 km 0900 1001 Torben sejr Olsen
100 km 1000 303 Erik Lauridsen Team uge 34
100 km 1000 304 Hans Jørn Sørensen Team uge 34
100 km 1000 305 Keld Iversen Team uge 34
100 km 1000 306 Jan Fisker Jensen Team uge 34
180 km 0803 45 Claus Weber Lagkageklubben
125 km 0900 1002 Johan P. Hansen HC38
125 km 0906 1082 Bo Arnold
125 km 0906 1083 Lars Grønhøj
44 km MTB 1030 801 Per Uldal MTB Grindsted Sygehus
125 km 0906 1084 Jan Poulsen
100 km 1000 307 Kurt Nørgaard Grindsted Cykel Motion
125 km 0900 1003 Else Stykkel Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1085 Lars Bjerning Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1086 Søren Langelund Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0903 1044 Robert Vejby Nielsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0903 1045 Lisbeth Roslund Nielsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0900 1004 Sofie Emma Rubin Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1087 Brian Siig Thomsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1088 Mogens Werge Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1089 Anne Pedersen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1090 Jane Mølgaard Christensen TRV18
125 km 0906 1091 Lars mølgaard Christensen Team Vestjylland rynkeby 2017
125 km 0906 1092 Jeanett Thorndahl Ibsgaard Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1093 Thomas Deleuran Hansen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1094 Kenneth Jonassen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1095 Lizette Frederiksen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1096 Tommy Skov Kristensen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1097 Knud Skov christensen
125 km 0906 1098 Kenneth Klokmose Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1099 Mette Svenstrup Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0900 1005 L. H. Knudsen TLUV
125 km 0906 1100 Frank Evald Team Rynkeby Vestjylland 2018
180 km 0806 87 Kristian Nygaard
180 km 0800 5 Lars-Ole Markvardsen Cyklebørsen Bjerringbro / SIlkeborg
44 km MTB 1030 802 Lone Olesen MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 803 Frank Olesen MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 804 Flemming Schach MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 805 Kim Pedersen MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 806 Pia Kahl Christensen MTB Grindsted Sygehus
44 km MTB 1030 807 Maibrit Kongshaug Hundehår
44 km MTB 1030 808 Claus Svejstrup Hundehår
44 km MTB 1030 809 Diana Svejstrup Hundehår
44 km MTB 1030 810 Mads Kongshaug Hundehår
125 km 0906 1101 Pia Kjelgaard GCM
125 km 0906 1102 Morten Vilhelm
125 km 0906 1103 Martin Withus Team Red Eye
180 km 0806 88 Peter Morel
125 km 0906 1104 Henning Johansen GCM
125 km 0903 1046 Lotte Halberg Nortec
180 km 0806 89 Claus Laugesen
125 km 0906 1105 Pernille Skov Madsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
180 km 0800 6 Niels Kirkegaard Jydske Dragonregiments idrætsforening
180 km 0800 7 Kasper Strøm Jensen Jydske dragon regiment
100 km 1000 308 Knud Borup Nielsen Brande Motion
125 km 0924 1325 Troels Barkholt Team Trelleborg
125 km 0924 1324 Michael Reinhald Jensen Team Trelleborg
180 km 0803 46 Mogens Beck Team CCS Aabenraa
180 km 0803 47 Arne Ankersen Team CCS - Aabenraa
125 km 0900 1006 Pia Schultz-Lorentzen Alslev Bike Club
125 km 0906 1106 Niels Jørn Kristensen Oksbøl Militære Idrætsforening
125 km 0918 1243 Bjarne Hall Team Giv Håb
125 km 0906 1107 Mai-Britt Iversen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0915 1203 Michael Traberg Team Giv Håb
125 km 0918 1244 Niels Kamp Brincker Team Giv Håb
180 km 0800 8 Jacob Egsgaard Team Lågeshoppen/Uhrskov-vine.dk
180 km 0800 9 Klaus Svendsen Team Lågeshoppen/uhrskov-vine.dk
125 km 0903 1047 Kim Løvig Team Grupetto
125 km 0903 1048 Rene Olesen Team Grupetto
125 km 0903 1049 Gert Olesen Team Grupetto
125 km 0918 1245 Jakob Lund Team Giv Håb Trekanten 2018
44 km MTB 1030 811 Finn Jørrald BICM
125 km 0900 1007 Henrik "Valde" Nielsen Team Cykelmagasinet.dk
125 km 0915 1204 Oluf Nissen Team Giv Håb
125 km 0915 1205 Birthe Christensen Team Giv Håb
125 km 0915 1206 Richard Jakobsen Team Giv Håb
125 km 0915 1207 Jan Hansen Team Giv Håb
125 km 0915 1208 Anne Kruchov Jensen Team Giv Håb
62 km 1103 543 Louise Hede Jensen Agergaard og Co
62 km 1103 544 Gitte Jensen Agergaard og Co
62 km 1103 545 Leif Agergaard Agergaard og Co
180 km 0800 10 Kim Mikkelsen
125 km 0906 1108 Stig Petersen Team Rynkeby Vestjylland 2018
180 km 0803 48 Bjarne Jensen cch hjørring
125 km 0906 1109 Mads Kirkegaard Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0906 1110 Arne Thuesen Alslev bike club
125 km 0906 1111 James Nielsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
180 km 0800 11 Michael Freltofte SMT
180 km 0800 12 Søren Mouridsen TLUV lågeshoppen-uhrskovvine.dk
180 km 0800 13 Jesper Hvisthule Kibæk Cykelmotion
180 km 0800 14 Mikael Ælmholdt Kibæk Cykelmotion
44 km MTB 1033 842 Thomas Sandholdt Team VØK
44 km MTB 1033 843 Bo Kollemorten Team VØK
180 km 0806 90 Bjarne Byskov Rødkærsbro cykelklub
180 km 0800 16 Kim Tanderup Ølgaard Den Italienske Mafia
180 km 0800 15 Ulrik Rasmussen Den Italienske Mafia
125 km 0918 1246 Johnny Nielsen Midtthy cykelmotion
125 km 0930 1399 Anne Øbo
125 km 0930 1400 Kennet Jessen
62 km 1100 503 Frederik Schmidt GCM
125 km 0918 1247 Palle Fuglsang Midtthy Cykelmotion
62 km 1103 546 Kurt Bek
125 km 0915 1209 Leif Skovhus Team Giv Håb
125 km 0906 1112 Reno Falk Andersen ABC
125 km 0906 1113 Stefan Røeder Nielsen ABC
44 km MTB 1030 812 Ulrik Petersen
180 km 0800 17 Aksel Nielsen
180 km 0800 18 Jes Lundby Christiansfeld Cykelmotion
180 km 0800 19 Niels Olsen Christiansfeld Cykelmotion
180 km 0800 20 Klavs Knudsen Christiansfeld Cykelmotion
125 km 0915 1210 Helle Houstrup Albertsen Team Giv Håb
125 km 0915 1211 Carsten Albertsen Team Giv Håb
180 km 0800 21 Hans Jørgen Bach
62 km 1100 504 Thorkild Foldager Tørring Teltplads
62 km 1100 505 Hakon Havgaard Tørring Teltplads
62 km 1100 506 Sven Havgaard Tørring Teltplads
125 km 0906 1114 Mike Andersen ABC
125 km 0903 1050 Michael Bohl Kristensen Jellingkongerne
125 km 0903 1051 Kenneth Larsen Jellingkongerne
125 km 0903 1052 Anders Frydensbjerg Jellingkongerne
180 km 0806 91 Dan Thomsen Tjæreborg cycling
180 km 0806 92 Brian Riis Tjæreborg Cycling
125 km 0921 93 Peter Ladegaard Jensen Tjæreborg Cycling
180 km 0806 94 Brian Jessing Tjæreborg Cycling
180 km 0806 95 Carsten Schulz Ølsted Cykelmotion Team Svane Enterprise
180 km 0806 97 Jon Boeskov
180 km 0806 96 Kim Gulddahl Klint
180 km 0806 98 Torben Laborn
125 km 0903 1053 Jan Wolff Vejen Tri
125 km 0903 1054 Lajla Wolff Vejen Tri
180 km 0806 99 Carsten Andersen Hovedgård
125 km 0903 1055 Jan Hemmsen Vejen Tri & Motion
44 km MTB 1030 813 Claus Kristensen
44 km MTB 1030 814 Helle Sørensen Billund Cykel Motion
44 km MTB 1030 815 Ulrik Wulf Nielsen Billund Cykel Motion
100 km 1003 341 Vivian Horsted Kristensen TIF
100 km 1003 342 Jacob Bek
180 km 0806 100 Jesper Bjørnkjær Salten Hovedgård cykelklub
125 km 0903 1056 Jesper Lund Mv
125 km 0903 1057 Søren Lærkegård Mv
125 km 0903 1058 Thomas Wager Mv
125 km 0903 1059 Claus M.H Madsen Mv
100 km 1003 343 Helle Lange
100 km 1006 381 John Gade Hejnsvig MTB
100 km 1006 382 Rene Hoffmann Ølgod Hejnsvig MTB
180 km 0800 22 Allan Sørensen Team Motionsfeltet
125 km 0903 1060 Martin Olander Andersen
125 km 0903 1070 Niclas Kalnæs Team One
125 km 0903 1071 Paw Christiansen Team One
125 km 0903 1072 Poul Hansen Team One
125 km 0903 1073 Mikael Kristensen Team One
125 km 0903 1074 Jesper Holmegaard Team One
125 km 0903 1075 Michael Hermann Team One
125 km 0903 1076 Thomas Hansen Team One
125 km 0903 1077 Mikkel Nielsen Team One
125 km 0903 1078 Michael Nielsen Team One
180 km 0803 49 Frank Christiansen tjæreborg cycling
44 km MTB 1030 816 Mads Klausen Smadderhovederne
44 km MTB 1030 817 Rolf Nørskov Smadderhovederne
44 km MTB 1030 818 Jesper Huusmann Smadderhovederne
44 km MTB 1030 819 Morten Slot Dalgaard Smadderhovederne
44 km MTB 1030 820 Jens Jespersen Smadderhovederne
44 km MTB 1030 821 Daniel Jespersen Smadderhovederne
44 km MTB 1033 844 Sussi Flores Aabo Christensen
62 km 1100 507 Kamilla Voss
62 km 1100 508 Jan Madsen
62 km 1100 509 Jørgen Voss Gcm
44 km MTB 1030 822 Susan Huusmann Kristensen Smadderhovederne
125 km 0915 1212 Anne Agerholm
125 km 0915 1213 Bodil Bertelsen Team Giv Håb Fyn
125 km 0930 1401 Henrik Holst Elstrøm TRV18
125 km 0906 1115 Jørgen Starup GCK
180 km 0800 36 Poul Arne Olsen Tarp Cykel Motion
125 km 0930 1402 Jakob Christensen Team Rynkeby Vestjylland 2018
180 km 0800 23 Marcus Nilson Børkop Motions Cyklister
44 km MTB 1030 823 Heinz Balle Smadderhovederne
125 km 0930 1403 Morten Helmuth Hansen Klokmose Team Rynkeby Vestjylland 2018
44 km MTB 1030 824 Anders Korsgaard
62 km 1100 510 Henrik Dam Kristensen
125 km 0906 1116 Palle Jensen
125 km 0930 1404 Peter Jørgensen
180 km 0806 101 Allan Kamper Tjæreborg Cycling
125 km 0903 1061 Claus Eriksen Vejen Tri
44 km MTB 1030 825 Jette Klausen Smadderhovederne
125 km 0903 1062 Niels Kenneth Østergaard Scheel Team Placepo
125 km 0903 1063 Rasmus Marvig Team Placepo
125 km 0903 1064 Sussi Bøg Team Placepo
125 km 0903 1065 Lars Nielsen Team Placepo
125 km 0903 1066 Jørgen Marvig Team Placepo
125 km 0903 1067 Jonatan Riis Christensen Team Placepo
125 km 0903 1068 Thorkild Christensen Team Placepo
180 km 0800 33 Thomas Theilgaard Tarp Cykel Motion
180 km 0800 34 Hans Boel Lauridsen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1017 Karin Lind Hansen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 35 Flemming Jensen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1020 John Cumming Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1021 Claus Carlsen Tarp Cykel Motion
180 km 0803 50 Peter Lykke Sørensen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 27 Morten Smedegaard Tarp Cykel Motion
180 km 0800 29 Jesper Bjørn Jørgensen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1012 Gitte Lønne Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1013 Gert Bo Kristensen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 24 Bo Martinsen Parkvej cykler
125 km 0918 1248 Karsten Thomsen
44 km MTB 1033 845 Flemming Knutsson SCK-kolding
44 km MTB 1033 846 Henning Skovgård KBC kolding
125 km 0900 1016 Kirstine Sørensen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1019 Henrik Obelitz Tarp Cykel Motion
125 km 0915 1214 Otto Pedersen Team Giv Håb
180 km 0800 37 Steen Arnfinn Olesen Tarp Cykel Motion
44 km MTB 1030 828 Mette Olesen
44 km MTB 1030 826 Ishøj/Kolding Team Vogensen Ishøj/Kolding Team
44 km MTB 1030 827 Ishøj/Kolding Team Grene Ishøj/Kolding Team
44 km MTB 1030 829 Tine Ryberg
44 km MTB 1030 830 Martin Madsen Smadderhovederne
125 km 0906 1117 Mark Blaabjerg
44 km MTB 1030 831 Jørgen Olsen BICM-Billund
125 km 0903 1069 Tom Loose
125 km 0915 1215 Susan Josefine Madsen
125 km 0915 1216 Rikke Olesen
100 km 1000 310 Andreas Fristoft ALC
100 km 1000 311 Laila Fristoft ALC
125 km 0906 1118 Bo Dahl Nielsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
44 km MTB 1030 832 Jan Jakobsen
125 km 0915 1217 Heidi Hansen Team Giv Håb Fyn
180 km 0800 25 Martin Lehmann AaCRM
125 km 0900 1010 Henrik Bruun Tarp Cykel Motion
125 km 0918 1249 Tommy Olesen BICM
125 km 0909 1122 Knud Jepsen DALBO
125 km 0909 1123 Henrik Arbo DALBO
125 km 0909 1124 Jens Peter Buhl DALBO
125 km 0909 1125 Bent Smedemark DALBO
125 km 0909 1126 Lene Kristensen Silkeborg Cykle Ring Motion
100 km 1000 309 Christian Jensen ALC
62 km 1100 511 Julie Maria Vilstrup Kristensen
125 km 0906 1119 Glenn O. Sandholm Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0930 1405 Palle Løgstrup
125 km 0930 1406 Gregers Bruun Team Rynkeby Vestjylland 2017
180 km 0806 102 Lars Christensen Bronx MTB
125 km 0918 1250 Lasse Gammelmark Billund Cykel Motion
44 km MTB 1033 847 Søren Bahnsen BICM
44 km MTB 1030 833 Josefine Bahnsen Stansomatic
125 km 0918 1251 Solveig bente Kalia Team giv håb
125 km 0930 1407 Karina Gadeberg Hansen Team Rynkeby Vestjylland 2017
125 km 0906 1120 Jacob Friis Madsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
62 km 1106 585 Steven Krogholm Team Uni
125 km 0918 1252 Willy Kristensen Billund Cykel Motion
100 km 1000 312 Rune Dam Hold a kæed stram
100 km 1000 313 Jesper Lundgaard Hold a kæed stram
100 km 1000 314 Martin Knudsen Hold a kæed stram
100 km 1000 315 Morten Bendix Kristensen Hold a kæed stram
100 km 1000 316 Henrik Vinding Hold a kæed stram
100 km 1000 317 Jesper Sommerlund Hold a kæed stram
100 km 1000 318 Jan Sommerlund Hold a kæed stram
62 km 1106 586 Anny Eriksen Brande Motion
62 km 1106 587 Niels K. Eriksen Brande Motion
180 km 0800 28 Lars Kaus Tarp Cykel Motion
100 km 1000 319 Kasper Eskildsen
100 km 1000 320 Anders Bech
44 km MTB 1033 848 Per Nielsen MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 849 Jørgen Nielsen MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 850 Martin Lykke MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 851 Allan Vandel MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 852 Brian Klaster MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 853 Martin Ørgaard MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 854 Mikael Borg MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 855 Joost Verweij MTB BREDSTEN
44 km MTB 1033 856 Christian Egly MTB BREDSTEN
125 km 0915 1218 Jørgen Ketelsen
62 km 1100 512 Henrik Hvam Schulstad
62 km 1100 513 Hans Henrik Schiermer Schulstad
62 km 1100 514 Morten Holst Jensen Schulstad
62 km 1100 515 Henrik Pedersen Schulstad
62 km 1100 516 Jesper Rasmussen Schulstad
125 km 0918 1253 Jan Buhl Nielsen BICM
44 km MTB 1030 834 Hans Peter Egsgaard Mountainbike Club Vejle
125 km 0903 1079 Niels Lundgaard ALLER AQUA CYLING
125 km 0909 1127 Søren Vægter ALLER AQUA CYLING
125 km 0909 1128 Bo Nissen ALLER AQUA CYLING
125 km 0909 1129 Allan Klausen ALLER AQUA CYLING
180 km 0803 1008 Henrik Vægter ALLER AQUA CYLING
125 km 0909 1130 Lene Mølgaard Andersen BR66 Cykling
125 km 0909 1131 Michael Andersen BR66 Cykling
125 km 0909 1132 Dorte Mølgaard Vagner BR66 Cykling
62 km 1100 517 Finn -- Læborg Bikers
125 km 0900 1009 Torben Müller Børkop Mortions cyklister
44 km MTB 1033 857 Lars Brian Hansen
180 km 0803 53 Frank Andersen Tarp Cykel Motion
44 km MTB 1030 835 Per Kristian Hansen TMCK
100 km 1000 321 Nikolaj Larsen
44 km MTB 1030 836 Flemming Brink Hejnsvig MTB
44 km MTB 1030 837 Liva Brink Hejnsvig MTB
44 km MTB 1030 838 Torben Kristensen Hejnsvig MTB
44 km MTB 1030 839 Helle Kristensen Hejnsvig MTB
125 km 0903 1080 Jens Duval
125 km 0915 1219 Niels Hahne Tgh
100 km 1000 322 Jens Hansen JH2
100 km 1000 323 Jesper Hansen JH2
44 km MTB 1030 840 Ole Landstrøm Team Gedved MTB
62 km 1100 518 Peter Lauritsen
180 km 0803 52 Karsten Aagaard Tarp Cykel Motion
62 km 1100 519 Bente Asmussen
62 km 1100 520 Per Philipsen
180 km 0800 26 Thomas Due Nielsen
44 km MTB 1033 858 Orla Salomonsen Bike Concept Grindsted
180 km 0800 30 Kristian maltha Rasmussen Tarp Cykel Motion
125 km 0909 1133 Poul Henning Christensen Tarp Cykel Motion
100 km 1000 330 Susanne Færgemann Tarp Cykel Motion
100 km 1000 331 Kirsten Skovhus Madsen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1014 Hans P Hansen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 32 Erik Fusager Tarp Cykel Motion
100 km 1000 324 Anna Jørgensen Team Motionsfeltet
100 km 1000 325 Ove Rahbjerg Jørgensen Team Motionsfeltet
100 km 1000 326 Henrik Jakobsen Tarp
62 km 1100 521 Jane Svingelberg
100 km 1000 327 Jens Mortensen Kasper&Jens
100 km 1000 328 Kasper Midtgård Sørensen Kasper&Jens
125 km 0900 1015 Anette Højland Tarp Cykel Motion
62 km 1100 522 Anja Jørgensen
100 km 1000 329 Erik Møller Nielsen SCK-Kolding
180 km 0806 104 Dan Grinderslev Frederiksen Tarp Cykel Motion
180 km 0806 105 Bjarne Frederiksen Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1022 Jørn Carstensen Tarp Cykel Motion
180 km 0803 51 Peter Nebeling Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1011 Gert Skovhus Madsen Tarp Cykel Motion
100 km 1006 383 Per Meedom Team Billund Sunds
100 km 1006 384 Ulrich Kristensen Team Billund Sunds
125 km 0915 1220 Troels Meyer
125 km 0915 1221 Linda Meyer Team Giv Håb Trekanten
180 km 0800 31 Jens Bøndergaard Tarp Cykel Motion
125 km 0918 1254 Maybritt Dyring
125 km 0918 1255 Mogens Nielsen Team Giv Håb
125 km 0918 1256 Gunhild Brinch Lihn Team Giv Håb Trekanten 2018
125 km 0915 1222 Peder Nielsen Team Giv Håb Trekanten
125 km 0900 1408 Svend Aage Falkesgaard Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1018 Lars Møller Tarp Cykel Motion
180 km 0806 103 Carsten Peter Sørensen
44 km MTB 1033 859 Lars Alex Grindsted cykel motion
44 km MTB 1033 860 Teddy Nygaard Jørgensen Hejnsvig MTB
100 km 1000 332 Leander Feldskou Tychsen Skærbæk cykelmyg
100 km 1000 333 Michael Abild-Jensen Skærbæk cykelmyg
44 km MTB 1033 861 Carsten W Ehmsen Gammelnok's
44 km MTB 1033 862 Henning Pedersen Gammelnok's
62 km 1100 523 Johannes Andersen Polytech
62 km 1100 524 Steffen E. Pallesen Polytech
62 km 1100 525 Steffen Koed Polytech
62 km 1100 526 Benny Christensen Polytech
100 km 1000 334 Vibeke Christensen Holsted Cykelmotion
180 km 0806 106 Michael Bittner Aarhus MTB
180 km 0800 38 Morten Gadgaard varde ck p/b wizard wheels
180 km 0800 39 Søren Krølle Poulsen Aarhus cykelklub
125 km 0900 1023 Henrik Heibøll Jensen Børkop Motions Cyklister
125 km 0900 1024 Claus Nielsen Børkop Motions Cyklister
125 km 0900 1025 Benny Kjølby Børkop Motions Cyklister
125 km 0918 1257 Helle Hedmark Team Giv Håb Trekanten 2018
125 km 0900 1026 Claus Nilson Børkop Motions Cyklister
125 km 0900 1027 StenBoi Pedersen Børkop Motions Cykelister
125 km 0909 1134 Per Friis Bjarkes Best
125 km 0909 1135 Glenn Nielsen Bjarkes Best
125 km 0909 1136 Jens Ole Skøtt Bjarkes Best
44 km MTB 1042 1137 Henrik Knudsen Bjarkes Best
125 km 0909 1138 Jesper Vestergaard Bjarkes Best
180 km 0800 40 Carsten Lindberg vejle cykel motion
125 km 0909 1139 Bjarne Bo Nielsen HAGI
44 km MTB 1033 863 Susan Soelberg Bjarkes Best
44 km MTB 1033 864 Morten Soelberg Bjarkes Best
44 km MTB 1033 865 Dan Pedersen Bjarkes Best
44 km MTB 1033 866 Niels Thorsen Bjarkes Best
44 km MTB 1033 867 Niels Axel Petersen Bjarkes Best
125 km 0918 1258 Bjarne Svarrer
125 km 0900 1028 Lars Kjærulf Børkop Motions Cyklister
180 km 0800 41 Marc Skov Madsen Børkop Motions Cyklister
125 km 0900 1029 Kim Hjannung Børkop Motions Cyklister
180 km 0800 42 Tommy Troelsen Team Lågeshoppen/Uhrskov-Vine.dk
100 km 1006 385 Keld Christensen Holsted Cykelmotion
100 km 1006 386 Carsten Pedersen Holsted Cykelmotion
100 km 1006 387 Michael Bekker jørgensen Holsted cykelmotion
125 km 0909 1140 Ulrik Pedersen Cykelnerven - Midtjylland
125 km 0909 1141 Ronny Kristensen Os 3
125 km 0909 1142 Flemming Lundsgaard Os 3
125 km 0909 1143 Søren Ladegaard Os 3
125 km 0909 1144 Mads Seeberg Bjarkes Best
180 km 0806 107 Helle Sørensen Hedensted Cykelklub
180 km 0806 108 Flemming Lind Nørup Cykel Motion
180 km 0806 109 Hans Kurt Sørensen Nørup Cykel Motion
62 km 1100 527 Jens Peter Andersen Nørup Cykel Motion
62 km 1100 528 Hans Jørgen Andersen Nørup Cykel Motion
62 km 1100 529 Søren Peter Jørgensen Nørup Cykel Motion
62 km 1100 530 Gordon Tranholm Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1145 Erik Hvid Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1146 Jørgen Terp Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1147 Thomas Westh Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1148 Karsten Legart Kjærgaard Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1149 Flemming Pedersen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1150 Jonas Knudsen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1151 Torben Guldborg Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1152 Frank Knudsen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1153 Knud Lind Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1154 Karen Schouenborg Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1155 Brian Antonsen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1156 Tommy Antonsen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1157 Martin Iversen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1158 Claus Mathiasen Nørup Cykel Motion
125 km 0909 1159 Martin Fogh Skovlyst Nørup Cykel Motion
44 km MTB 1033 868 Preben Bramming Bjarkes Best
125 km 0912 1163 Torben Johansen Team Søndermarksvej
125 km 0912 1164 Georg Gam-Jensen Team Søndermarksvej
62 km 1100 531 Werner Buhl team det grå guld
62 km 1100 532 Kent Jensen team det grå guld
62 km 1100 533 Lisa Hansen team det grå guld
125 km 0912 1171 Torben Lillie Brande Motion
125 km 0912 1172 Bedil Lanman Jensen Brande Motion
125 km 0912 1173 Bent Jensen Brande Motion
125 km 0912 1174 Leo Pedersen Brande Motion
125 km 0912 1175 Jørn Larsen Brande Motion
125 km 0912 1176 Bjarne Kristensen Brande Motion
180 km 0806 110 Søren Kokkenborg Brande Motion
100 km 1006 388 Christen Søndergaard Brande Motion
100 km 1006 389 Jen Ove Skjøth Brande Motion
100 km 1000 335 Ib West Siedle Bike Team
100 km 1000 336 Karl Otto Schlutz Siedle Bike Team
100 km 1000 337 Annette Abrahamsen Siedle Bike Team
100 km 1000 338 Jeppe Schultz Siedle Bike Team
100 km 1000 340 Per Thomsen Siedle Bike Team
100 km 1000 339 Jes Abrahamsen Siedle Bike Team
100 km 1003 344 Alex Abrahamsen Siedle Bike Team
125 km 0912 1165 Mogens Gram Grindsted Cykel Motion
125 km 0918 1259 Morten Hofmann Billund Cykel Motion
125 km 0930 1409 Benny CHR. Nielsen
125 km 0912 1166 Susanne Lisa Kjergård Kristensen SanneB2
125 km 0912 1167 Børge Jensen SanneB2
125 km 0918 1260 Mogens Rosenkilde BICM
62 km 1100 534 Jan Landstrøm
62 km 1100 535 Hanne Landstrøm GCM
62 km 1100 536 Hanne S. Hansen GCM
62 km 1100 537 Hans P Hansen GCM
62 km 1100 538 Carl M Pedersen GCM
62 km 1100 539 Sally Østergaard Keller GCM
62 km 1100 540 Gert Jacobsen GCM
62 km 1100 541 Jette Jacobsen GCM
62 km 1100 542 Ruth Hansen GCM
125 km 0912 1168 Henrik Raundal Team Søndermarksvej
125 km 0912 1169 Jens Jørgen Andersen Team Søndermarksvej
125 km 0912 1170 Erik Bindesbøl Team Søndermarksvej
125 km 0912 1177 John Henneberg Brande Motion
125 km 0912 1178 Ole Martinussen Brande Motion
125 km 0912 1179 Jesper Riisgaard Brande Motion
125 km 0912 1180 Jette Henneberg Brande Motion
100 km 1003 345 Anne Grethe Christensen Baghjulet
100 km 1003 346 Alonso Conde Baghjulet
44 km MTB 1036 882 Jesper Janken Holsted Cykelmotion
125 km 0912 1181 Helle Vibeke Sandgrav-Madsen GCM
44 km MTB 1036 883 Kurt Jessen
180 km 0809 124 René Nielsen
44 km MTB 1036 884 Per Axelsen
180 km 0800 54 Ole Bladt-Hansen Flassan vin Design Classic
100 km 1006 390 Michael Iversen Holsted Cykelmotion
125 km 0912 1182 Michael Pedersen Rødkærsbro Cykelklub
125 km 0912 1183 Bo Rasmussen Brande cykelmotion
125 km 0912 1184 Jørgen Herlufsen Filskov cykelklub
125 km 0909 1160 Preben Nielsen
100 km 1006 391 Anders B. Rasmussen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1033 869 Tina Folsach
125 km 0900 1030 Carsten Andersen JA Tagservice
44 km MTB 1033 870 Per Kristensen Gcm
125 km 0915 1223 Lars Vilhelmsen
125 km 0912 1185 Tom Vagner BR66 Cykling
44 km MTB 1033 871 René Johansen
125 km 0912 1186 Henning Stech Jensen Filskov cykelklub
100 km 1006 392 Jens Pedersen Holsted cykelmotion
100 km 1006 393 Thomas Karstensen Team Bagtrop
100 km 1006 394 Casper Sund Wandel Team Bagtrop
100 km 1006 395 Kasper Møberg Team Bagtrop
100 km 1006 396 Karsten Karstensen Team Bagtrop
125 km 0903 397 Kurt Petersen GCM
100 km 1006 398 Sune Bjerg Team Bagtrop
100 km 1006 399 Ingvard Thomsen Holsted Cykel Motiom
125 km 0900 1031 Jørgen Petersen Team Syd
125 km 0912 1187 Jørgen Rasmussen Give Cykelklub
100 km 1003 347 Jørgen Lange Give Cykelklub
180 km 0809 125 Rene Elvang Nielsen Give Cykelklub
125 km 0912 1188 Kurt Gjødsbøll Give Cykelklub
125 km 0912 1189 Sten Ricken Give Cykelklub
125 km 0912 1190 Heino Skovbjerg Give Cykelklub
125 km 0912 1191 Claus Christiansen Give Cykelklub
125 km 0912 1192 Tommy Terkildsen Terkildsen Give Cykelklub
125 km 0912 1193 Lars Verner Pedersen Give Cykelklub
180 km 0806 111 Torben Nielsen Give Cykelklub
125 km 0912 1194 Laust Nielsen Give Cykelklub
125 km 0912 1195 Niels Neustrup Give Cykelklub
125 km 0912 1196 Henning Noer Give Cykelklub
100 km 1006 400 Ib Jessing Give Cykelklub
125 km 0912 1197 Arne Kviesgaard Give Cykelklub
125 km 0912 1198 Torben Rasmussen Give Cykelklub
125 km 0912 1199 Jesper Karlskov Give Cykelklub
125 km 0912 1200 Jacob Storm Nielsen Give Cykelklub
125 km 0912 1201 Peter Hansen Give Cykelklub
125 km 0915 1224 Kjeld Rye Ottosen Give Cykelklub
125 km 0915 1225 Anders Bruun Give Cykelklub
125 km 0915 1226 Erik Bredvig Give Cykelklub
62 km 1103 547 Jørgen Lomholt Nørup Cykel Motion
125 km 0915 1227 Erik Vinbech GCM
125 km 0900 1032 Carsten Bruun Børkop Motions Cyklister
44 km MTB 1033 872 Brian Aagaard Jensen
125 km 0915 1228 Anette Møller Sørensen GCM
125 km 0906 1081 Peder Bjerregaard Hansen Grindsted Cykel Motion
125 km 0915 1233 Hans Sørensen Give Cykelklub
100 km 1009 1234 Svend Ellegaard Give Cykelklub
125 km 0915 1235 Thomas Gjødsbøl Give Cykelklub
125 km 0915 1236 Kim Thomsen Give Cykelklub
125 km 0915 1237 Finn Møller Nielsen Give Cykelklub
125 km 0915 1238 Niels Peder Andersen Give Cykelklub
125 km 0915 1239 Jan Fejerskov Poulsen Give Cykelklub
62 km 1103 548 Pernille Rise BICM
125 km 0915 1229 Peder Pedersen GCM
125 km 0921 1284 Ane Marie Thulstrup Cykelnerven
125 km 0921 1285 Anne Thulstrup Cykelnerven
125 km 0915 1230 Henrik Arvad Filskov cykelklub
100 km 1006 401 Erik Vesløv Holsted Cykelmotion
125 km 0912 1231 Vita Petersen SanneB2
44 km MTB 1036 885 Rune Jensen Flæskebanden
44 km MTB 1036 886 Jørn Dal Flæskebanden
44 km MTB 1036 887 Henrik Hardy Henriksen Flæskebanden
100 km 1006 402 Knud Kjær
62 km - Ungdom 1045 501 Lasse Pedersen
180 km 0803 55 Brian Vestergaard Cycling DK-7120
125 km 0921 1286 Brian Anderberg
125 km 0930 1410 Henrik Jensen
125 km 0930 1411 Erik Pedersen
125 km 0918 1261 Jim Hansen Team nordfyn
44 km MTB 1036 888 Claus Witting Holsted cykelmotion
125 km 0912 1232 Lisbeth Venø SanneB2 GCM
62 km 1103 549 Peter Røjbæk
180 km 0803 56 Søren Andersen Give Cykelklub
125 km 0915 1240 Jan Sandholm Give Cykelklub
125 km 0915 1241 Kristian Danielsen Give Cykelklub
44 km MTB 1033 873 Klaus Jepsen YNWA
125 km 0915 1242 Carsten Thomsen Give Cykelklub
180 km 0806 112 Klaus Amby KBC - Kolding
125 km 0918 1262 Esben Hansen KBC Kolding
125 km 0900 1033 Lars Jepsen Børkop Motions Cyklister
62 km 1106 588 Simon Agergaard Agergaard og Co
125 km 0918 1263 Bo Henriksen Filskov cykelklub
44 km MTB 1036 889 Poul Buch Batteribilen.info
125 km 0921 1287 Svend Kristensen
125 km 0921 1288 Kaj Pedersen De gamle Pariser
125 km 0921 1289 Leif Nielsen De gamle Pariser
125 km 0921 1290 Birger Poulsen De gamle Pariser
125 km 0921 1291 Bent Jensen De gamle Pariser
125 km 0921 1292 Eskild Ladefoged Pedersen G C M
125 km 0918 1264 Claus Sigmann
125 km 0921 1293 John Arne Andersen Gcm
125 km 0918 1265 Carsten thor Nielsen GaltenCK
100 km 1003 348 Kristen Knudsen Marmorline
125 km 0921 1294 Kurt Hansen Marmorline
125 km 0912 1295 Hanne Fastrup Krøjgaard SanneB2
125 km 0930 349 Palle Brorsen
180 km 0806 113 Anders Peter Sigtenbjerggård tørring cycling
125 km 0918 1266 Asger Bjerg RingKøbing Cykle Klub
125 km 0918 1267 Bøje Pedersen
44 km MTB 1033 874 Berit Riber Hejnsvig MTB
44 km MTB 1036 890 Sune Appel Appel/Buur Cycling Team
44 km MTB 1036 891 Martin Buur Appel/Buur Cycling Team
125 km 0918 1268 Gert Laursen Grindsted Cykelmotion
125 km 0918 1269 Keld Garsdal Give Cykelklub
100 km 1003 350 Anna-Marie Møberg Give Cykelklub
125 km 0915 1270 Christian Feder Give Cykelklub
100 km 1003 351 Karin Iversen Tif
125 km 0921 1296 Calum Johnston CFH
125 km 0921 1297 Hans Møbjerg CFH
125 km 0921 1298 Finn Stoklund CFH
44 km MTB 1039 892 Ulla Schmidt Holsted Cykelmotion
125 km 0900 1034 Robert Andersen Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk
125 km 0921 1299 Hans Einar Guttesen Team-uni
125 km 0921 1300 Jesper Svendsen Team-uni
125 km 0921 1301 Uffe Jakobsen Team-uni
125 km 0921 1302 Søren Jensen Team-uni
125 km 0921 1303 Jesper Andersen Team-uni
62 km 1106 589 Brian Andersen Team-uni
62 km 1106 590 Janni Rechnagel Sørensen Team-uni
62 km 1106 591 Martin Stoustrup Petersen Team-uni
62 km 1106 592 Jens-Christian Abildsten Team-uni
62 km 1106 593 Steen Husted Bjerre Team-uni
62 km 1106 594 Maybritt Hyllekvist Pedersen Team-uni
62 km 1106 595 Torben Sæderup Team-uni
125 km 0900 1035 Verner Rahbek Filskov cykelklub
125 km 0918 1271 Finn Hjorth Knudsen Galten CK
62 km 1106 596 Henrik Vestergaard Jensen Team-uni
125 km 0930 1412 Ebbe Pedersen Skjern cykleklub
125 km 0930 1413 Vagn Jensen Skjern cykleklub
125 km 0900 1036 Erik Kjærsgård Skjern Cykelklub
100 km 1006 403 Per Schmidt Team 03
100 km 1006 404 Jan Berntsen Team 03
100 km 1006 405 Preben Obbekær Team 03
100 km 1006 406 Jørgen Peter Lund Team 03
100 km 1006 407 Kaj Johannesen Team 03
100 km 1006 408 Søren Broch Team 03
100 km 1006 409 Søren Winther Team 03
125 km 0912 1272 Henning Hansen Grindsted Cykel Motion
100 km 1006 410 Flemming Nørbygaard Team 03
125 km 0921 1304 Preben Jessen galten Ck
100 km 1006 411 Mark T. Jensen Team 03
100 km 1006 412 Lars Jensen Team 03
125 km 0912 1305 Helle Mølgaard Knudsen SanneB2
100 km 1006 413 Rene Nissen
100 km 1006 414 Martin Vad Nielsen Holsted Cykelmotion
125 km 0921 1306 Verner Legart De gamle Pariser
125 km 0900 1037 Lars Jensen Cardiff Bmc
125 km 0921 1307 Lars Thorning filskovcykelklub
180 km 0803 57 Sune Boelskifte VM Tarm
180 km 0803 58 Ulrik Kristensen VM Tarm
62 km 1103 550 Erik Skoubo Poulsen GCM
125 km 0921 1308 Brian Harry Boysen
125 km 0930 1414 Jesper Lauridsen Skjern cykleklub
125 km 0918 1273 Henrik vind Jensen Tjæreborg cycling
125 km 0918 1274 Poul Erik Jensen
180 km 0806 114 Henrik Lund Smeden Andersen Team Søvind
125 km 0918 115 Bruno Kurtzmann Team Søvind
180 km 0806 116 Jens Mandrup Team Søvind
180 km 0806 117 Laila Søholm Team Søvind
125 km 0918 1275 Charlotte Baungaard Hansen Team Søvind
125 km 0918 1276 Henrik Holm Team Søvind
125 km 0918 1277 Henrik Juel Madsen Team Søvind
125 km 0918 1278 Henrik Stenshøj Team Søvind
125 km 0918 1279 Jan Jakobsen Team Søvind
125 km 0918 1280 Peter Porup Team Søvind
125 km 0918 1281 Kasper Lind Christensen Team Søvind
100 km 1003 352 Jan O. Pedersen Team Søvind
100 km 1003 353 Palle Rye Nielsen Team Søvind
100 km 1003 354 Preben Duch Team Søvind
125 km 0918 1282 Johnny Roosevelt Tjæreborg cykling
62 km 1106 597 Niels C. Andersen
125 km 0918 1283 Erik Pedersen Tjæreborg Cycling
125 km 0921 1309 Jean Pedersen Tjæreborg Cycling
62 km 1106 598 John Jensen Team Åboesvej
62 km - Ungdom 1045 502 Magnus Hald Jensen Team Åboesvej
125 km 0909 1161 Karin Jørgensen De gamle Pariser
100 km 1006 415 Brian Dalgaard Kristensen Team Billund - Sunds
180 km 0806 118 Jesper Lei Dupont
62 km 1103 551 Ulla Tronborg Nielsen Dupont
44 km MTB 1036 893 Lars Kærvang Jensen Dupont
125 km 0900 1038 Henrik Aarhus Dupont
100 km 1003 355 Eigil Vejlgaard Vedstesen Dupont
100 km 1003 356 Tommy Nielsen Dupont
125 km 0924 1326 Poul Christensen TEAM smarttid
125 km 0924 1327 Boe Storm Hansen TEAM smarttid
125 km 0924 1328 Henrik Hedegaard Pedersen TEAM smarttid
100 km 1003 357 Jenny Nielsen GCM
62 km 1103 552 Paul Hansford LEGO Cycling Club
62 km 1103 553 Kenneth Gaba Lylover LEGO Cycling Club
62 km 1106 599 Marcin Brocki Team-uni
125 km 0921 1310 Hans Jørgen Jørgensen De gamle Pariser
180 km 0803 59 Per Jensen Ulstrup Cykel Motion
125 km 0921 1311 Michael Trolle Team Nordfyn
44 km MTB 1036 894 Karsten Præstegaard Grindsted Motion
100 km 1006 416 Flemming Jensen Holsted Cykelmotion
180 km 0806 119 Keld Sørensen TIF Cycling
62 km 1103 554 Michael Stahl LEGO Cycling Club
125 km 0912 1312 Anne Mette Steen-Andersen Sanne B2
100 km 1006 417 Peter Knudsen Hejnsvig MTB
125 km 0927 1365 Bo T. Mortensen Team Sikring Syd
125 km 0927 1366 Rene Jensen Team Sikring Syd
125 km 0927 1367 Martin Christensen Team Sikring Syd
125 km 0927 1368 Niclas Overvad Christensen Team Sikring Syd
125 km 0927 1369 Kurt Andersen Team Sikring Syd
125 km 0927 1364 Allan Madsen Team Sikring Syd
125 km 0927 1370 Anders Møller Team Sikring Syd
125 km 0927 1371 Erik Zoega Team Sikring Syd
125 km 0927 1372 Bjarne Kingo Team Sikring Syd
125 km 0927 1373 Kenneth Thestrup Team Sikring Syd
44 km MTB 1033 875 Heidi Stormer MTB pigerne Billund
44 km MTB 1033 876 Dorthe Præstegaard MTB pigerne Billund
44 km MTB 1033 877 Heidi Gam-Jensen MTB pigerne Billund
44 km MTB 1033 878 Hanne Nørholm MTB pigerne Billund
44 km MTB 1033 879 Marianne Johnsen MTB pigerne Billund
44 km MTB 1033 880 Birgit Henningsen MTB pigerne Billund
180 km 0809 126 Kjeld Bøgh Søren Østergaard
180 km 0809 127 Anders Bruun Søren Østergaard
180 km 0809 128 Daniel Lessmann Søren Østergaard
180 km 0809 129 Søren Ryberg Søren Østergaard
180 km 0803 60 Annelie Petersen JOCK
100 km 1006 418 Leif Christensen
125 km 0912 1313 Michael Larsen GCM
100 km 1003 358 Sune Terkildsen Hejnsvig MTB
125 km 0921 1314 René Gaarde Vahlberg Grindsted Cykel Motion
62 km 1106 600 Jesper Versen hansen
100 km 1003 359 Bent Juul TIF Cycling
100 km 1003 360 Elias Conde Baghjulet
180 km 0806 120 Felix Bexkens
125 km 0921 1315 Michael Tobiasen Team Giv Håb
44 km MTB 1036 895 Mette Thisgaard Gram
180 km 0809 130 Emil Lykke Kristensen Skovtroldene
125 km 0921 1316 Svend Lavstsen GCM
180 km 0806 121 Keld Lehrmann Madsen Hovedgård cykelklub
125 km 0921 1319 Allan Møller Ølgod Cykelmotion
125 km 0921 1320 Mike. Christoffersen Ølgod Cykelmotion
180 km 0803 61 Steen Schøler Ølgod Cykelmotion
180 km 0803 62 Jesper Svender Ølgod Cykelmotion
180 km 0803 63 Kristian Bjerge Ølgod Cykelmotion
180 km 0803 64 Ole Klausen Ølgod Cykelmotion
44 km MTB 1030 841 Pernille Hansen
125 km 0912 1317 Peter K. Hansen Gcm
125 km 0921 1318 Morten Poulsen Give Cykelklub
44 km MTB 1036 896 Karina Voss Andersen
180 km 0806 122 Michael Nielsen Grindsted Cykel Motion
125 km 0912 1329 Jonna Johansen SanneB2
44 km MTB 1036 897 Lars Kjeldsen GCM
100 km 1003 361 Kurt Rasmussen AIRTECH
100 km 1003 362 Brian Engelbrecht #2 AIRTECH
100 km 1003 363 Steen Rasmusen AIRTECH
44 km MTB 1036 898 Harald Grønlund Nykredit
125 km 0924 1330 Lars Christiansen chefen
125 km 0924 1331 Bo Kruse chefen
125 km 0924 1332 Bjarne Sørensen chefen
44 km MTB 1036 899 Helle Grønlund Nykredit
62 km 1103 555 Joachim Farshøj
180 km 0803 65 John Nicolaisen Bramming IF/Team Skjern Bank
180 km 0803 66 Per Bromerholm Bramming IF/Team Skjern Bank
180 km 0803 67 Henrik Rasmussen Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1335 Børge Jæger Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1336 Niels Allan Pedersen Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1337 Kim Schou Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1338 Poul Bjerrum Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1339 Brian Kirkegaard Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1340 Meiner Hundebøl Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1334 Ole Braagaard Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0924 1333 Aksel Thomsen Bramming IF/Team Skjern Bank
100 km 1003 364 Lene Jæger Bramming IF/Team Skjern Bank
62 km 1103 556 Anne Grete Hjerrild Thomsen Bramming IF/Team Skjern Bank
62 km 1103 557 Halla Á Nordi Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0900 1039 Ole Thomsen Bicm
125 km 0927 1374 Johnny Ladefoged Tistrup Cykelklub
125 km 0927 1375 David Grønhøj Tistrup Cykelklub
125 km 0927 1376 Stefan Lauridsen Tistrup Cykelklub
62 km 1103 558 Søren Urup Michaelsen GCM
62 km 1103 559 Finn Nielsen GCM
180 km 0803 68 Bjarne Stage Bramming IF/Team Skjern Bank
180 km 0803 69 Mads Bayer
125 km 0924 1341 Egon Grøndal Folmer
125 km 0924 1342 Jimmi Rud Jensen Team Rud
125 km 0924 1343 Allan Mastrup Team Rud
125 km 0924 1344 Claus Uldall Orbesen Team Rud
100 km 1003 365 Brian Fabricius
125 km 0924 1345 Freddie Sloth-Lisbjerg
100 km 1003 366 Michael Lauritsen Varde cykelklub
100 km 1006 419 Mikael Axelsen Hejnsvig MTB
125 km 0927 1377 Niels Peter Uhre Tistrup cykelklub
125 km 0924 1346 Lasse Bech The BB's
125 km 0924 1347 Pelle Bech The BB's
125 km 0900 1040 Bo Clausen
180 km 0803 70 Søren Gejl Varde cykelklub
100 km 1003 367 Stephan Thomsen Varde Cykelklub
100 km 1003 368 Lars Køpke Harte Cycling team
100 km 1003 369 Thomas Plougmand Harte Cycling team
100 km 1003 370 Henrik Eltved Harte Cycling team
100 km 1003 371 Alex Lund Jakobsen Harte Cycling team
100 km 1003 372 Aksel Just Andersen Harte Cycling team
100 km 1003 373 Kurt Povlsen Harte Cycling team
100 km 1003 374 Ivan Andersen Harte Cycling team
100 km 1003 375 Thomas Hald Blouner Harte Cycling team
100 km 1003 376 Finn Vesterholm Harte Cycling team
100 km 1003 377 Claus Espersen Harte Cycling team
100 km 1003 378 Regin Schultz Harte Cycling team
100 km 1003 379 Kim Vidriksen Harte Cycling team
125 km 0924 1348 Karsten Sørensen Harte Cycling team
125 km 0924 1349 Preben Buch Harte Cycling team
125 km 0924 1350 Søren Vogensen Harte Cycling team
125 km 0924 1351 Thomas Højsager Harte Cycling team
125 km 0924 1352 Niels Bertelsen TEAM smarttid
62 km 1103 560 Erling Christoffersen Autohuset Vestergaard
62 km 1103 561 Peter Feldt Autohuset Vestergaard
125 km 0900 1041 Kim Givskov Hansen Team Lågeshoppen/Uhrskov vine
62 km 1103 562 Jan Hviid Autohuset Vestergaard
62 km 1103 563 Yvonne Hviid Autohuset Vestergaard
62 km 1103 564 Kristian Hansen Autohuset Vestergaard
62 km 1103 565 Thomas Kluver Autohuset Vestergaard
180 km 0803 71 Henrik Gade Autohuset Vestergaard
62 km 1103 566 Thomas Svenson Autohuset Vestergaard
180 km 0803 72 Palle Staal Autohuset Vestergaard
180 km 0803 73 Niels Peter Olsen Autohuset Vestergaard
62 km 1103 567 Kim Overby Autohuset Vestergaard
180 km 0803 74 Niels Tange Autohuset Vestergaard
62 km 1103 568 Lars Mølgaard Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 922 Jim Jensen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 923 Thomas Pejstrup Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 924 Arne Hedely Nielsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 925 Niels Nordlund Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 926 Flemming Lindbæk Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 927 Jørgen Lind Andersen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 928 Steen S. Thomsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 929 Allan Ravn Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 930 Casper Thomsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 931 Mogens Thomsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 932 Hans Birk Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 933 Jan Sørensen Autohuset Vestergaard
125 km 0912 1321 Britta Daugård Hansen SanneB2 GCM
44 km MTB 1039 934 Frank Thomsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 935 Tobias Carstensen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 936 Tom Olesen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 937 Kaj Nielsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 938 Hans Jørgen Conradsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 939 Allan Lintrup Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 940 Bjarne Lintrup Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 941 Leif Lintrup Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 942 Michael Frahm Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 943 Dirk Petersen Autohuset Vestergaard
100 km 1006 420 John Holm Knudsen Dupont
62 km 1103 569 Bent Laursen Dupont
44 km MTB 1036 900 Mark Nørtoft Præstegaard Dupont
125 km 0912 1202 Jesper Dalgaard Sørensen Dupont
44 km MTB 1036 901 Otto Bjerrum Grindsted Motion
180 km 0806 123 John Justesen Tjæreborg Cycling
125 km 0921 1322 Lars Henning
125 km 0924 1353 Jakob Poulsen The BB's
180 km 0809 131 Leo Larsen gråsten cykleklup
125 km 0927 1378 Alan Kehlet Ribe
100 km 1006 421 Per Lærkedahl
180 km 0803 75 Jens Skovgaard
125 km 0921 1323 Vagn Dalgaard Sørensen Grindsted Cykelmotion
125 km 0924 1354 Lene Jørgensen Team Giv Håb Trekanten
100 km 1009 422 Hardy Runge Nielsen Varde Cykelklub B
125 km 0924 1355 Peter Nielsen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 902 Anker Linus Knudsen TEAM VKS A/S
44 km MTB 1036 903 Jesper Christoffersen TEAM VKS A/S
44 km MTB 1036 904 Lars Andersen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 905 Tommy Clement Team VKS A/S
44 km MTB 1036 906 Ryan Hansen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 907 Alex Tonnesen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 908 Mads Mathiasen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 909 Mads Nielsen Team VKS A/S
180 km 0803 76 Karsten Andersen TEAM VKS A/S
62 km 1103 570 Lasse Linus Knudsen Team VKS A/S
125 km 0924 1356 Michael Jensen
125 km 0924 1357 Lars Abildtrup TEAM LARS/JAN
125 km 0924 1358 Jan Nørgaard Klavsen TEAM LARS/JAN
125 km 0912 1359 Dennis Nielsen Gcm
125 km 0924 1360 Steffan Johansen Skærbæk Cykelmotion
180 km 0803 77 Peter Jessen Skærbæk Cykelmotion
125 km 0924 1361 Preben Damm Skærbæk Cykelmotion
125 km 0924 1362 Claus Bach Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk
125 km 0912 1363 Gert Schønning Gcm
62 km 1103 571 Henrik Hansen Filskov cykelklub
62 km 1103 572 Richard Kristoffersen Filskov cykelklub
62 km 1103 573 Susanne Kristoffersen Filskov cykelklub
44 km MTB 1036 910 Inger Lise Grøn
44 km MTB 1036 911 Jakob Dam
44 km MTB 1036 912 Peter Bruun
180 km 0809 132 Franz Burmann SkCeres
100 km 1009 423 Mikkel Vinding Hold a kæed stram
44 km MTB 1036 913 Janni Langballe MTB-Fitness
62 km 1103 574 Jesper Christensen
180 km 0803 78 Finn Gregersen KBC
180 km 0809 133 Søren Johansen
125 km 0927 1379 Jesper Egelund GCM
100 km 1009 424 Jan Knudsen Team More Cookies
100 km 1009 425 Rasmus Stenz Team More Cookies
100 km 1009 426 Jakob Sparre Team More Cookies
100 km 1009 427 Anders Winther Larsen Deloitte Cycling
100 km 1009 428 Søren Hvorslev Deloitte Cycling
100 km 1009 429 Nils Chr. Jensen Deloitte Cycling
100 km 1009 430 Mikael Grosbøl Deloitte Cycling
100 km 1009 431 Poul Agerskov Deloitte Cycling
100 km 1009 432 Leo Oehlenschlæger Deloitte Cycling
100 km 1009 433 Flemming Schmidt Deloitte Cycling
100 km 1009 434 Erik Gaj Nielsen Deloitte Cycling
44 km MTB 1036 914 Marlene Timmerby MTB Fitness
44 km MTB 1036 915 Rita Meilandt MTB Fitness
125 km 0927 1380 Steen Thunberg GCM
125 km 0927 1381 Brian Rosendahl Sandbæk Sandbæk Finans
125 km 0927 1382 Leif Sandbæk MedVind
44 km MTB 1036 916 Birthe Irene Hansen MTB Fitness
44 km MTB 1036 917 Lone Borup Gregersen MTB Fitness
100 km 1009 435 Torben Skødeberg Pedersen Dispensation for tristyr p.g.a. Handicap
62 km 1106 601 Ida Fugl Olsen Olsenbanden
62 km 1106 602 Mikkel Elklit Olsen Olsenbanden
62 km 1103 575 Jan Jørgensen Team BJ
44 km MTB 1036 918 Finn Christensen
62 km 1103 576 Elisabeth Jørgensen Team BJ
44 km MTB 1036 919 Thomas Bjorholm
180 km 0809 134 Jens Eriksen TIF Cycling
44 km MTB 1039 944 Henrik Ottosen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1039 945 Tina Blom Ottosen Holsted Cykelmotion
62 km 1103 577 Karen Lauritsen Varde Cykrlklub
62 km 1103 578 Arly Lauritsen Varde Cykrlklub
62 km 1103 579 Kirsten M. . Schmidt Varde Cykrlklub
62 km 1103 580 Pia Fuglsang Varde Cykrlklub
125 km 0933 1417 Frank Kragelund The Dynamic Duo
125 km 0933 1418 Per Johansen The Dynamic Duo
125 km 0933 1419 Palle Nielsen
125 km 0930 1415 Anders Witt AWRK
125 km 0930 1416 Regnar Knudsen AWRK
44 km MTB 1039 946 Thomas Lund
62 km 1103 581 Helle Ryberg Sunds Cykel Motion
62 km 1103 582 Ib Wurtz Sunds Cykel Motion
100 km 1009 436 Torben Sangild CM Højfyn
100 km 1009 437 Jens Erik Laulund Skotte Klub Krone
180 km 0809 135 Leif Heick
180 km 0803 79 Michael Borup RCM
125 km 0927 1383 Klaus Møller Team One
100 km 1009 438 Palle Holm
180 km 0803 80 Frank Nybo Jensen Vester Nebel Cykelmotion
180 km 0803 81 Kurt Nybo Jensen Vester Nebel Cykelmotion
180 km 0803 82 Thomas Sørensen
180 km 0800 83 Steffen Sillesen Oksbøl cykel team
44 km MTB 1036 920 Knud Brorsen
44 km MTB 1036 921 Bente Brorsen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1039 947 René Anton Elton Holsted Cykelmotion
180 km 0800 43 Claus Johannessen Varde Cykel Klub
180 km 0809 136 Orla Holm Sørensen
125 km 0927 1384 Jens Sønderkjær Skjern Cykleklub
125 km 0927 1385 Claus Ritsing KBC Kolding
62 km 1106 603 Thorvald Rasksen
44 km MTB 1039 948 Finn Laursen HJK Isolering
44 km MTB 1039 949 Joachim Hansen HJK Isolering
44 km MTB 1039 950 Gitte S. Hansen HJK Isolering
62 km 1106 604 Flemming Bruun Gcm
44 km MTB 1039 951 Mette Laursen HJK Isolering
180 km 0800 137 Morten Jul Pedersen Varde cykelkub
125 km 0927 1387 Karsten Dalgas Andreasen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0927 1388 Michael Jensen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0927 1389 Jonas Dalgas Brozat Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0927 1390 Lasse Jensen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0927 1391 Sune Brozat Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0927 1386 Jonas Dalgaard Sørensen
62 km 1109 439 Kanna Sørensen
100 km 1009 441 Klaus Ryberg Mosebo
100 km 1009 443 Lars Ryberg Mosebo
100 km 1009 442 Inge Wurtz Mosebo
62 km 1106 605 Brian Kodal Hansen Læborg Bikers
180 km 0809 138 Henrik Jensen
180 km 0809 139 Flemming Larsen vhg
100 km 1009 440 Michael Gustavsen Vindblæste Jyder
44 km MTB 1039 952 Kenneth Kleis kjellerup cykelklub
44 km MTB 1039 953 Annemarie Simonsen Kjellerup Cykelklub
62 km 1106 606 Team Esbjerg Hjerterytterne #1 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 607 Team Esbjerg Hjerterytterne #2 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 608 Team Esbjerg Hjerterytterne #3 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 609 Team Esbjerg Hjerterytterne #4 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 610 Team Esbjerg Hjerterytterne #5 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 611 Team Esbjerg Hjerterytterne #6 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 612 Team Esbjerg Hjerterytterne #7 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 613 Team Esbjerg Hjerterytterne #8 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 614 Team Esbjerg Hjerterytterne #9 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 615 Team Esbjerg Hjerterytterne #10 Team Esbjerg Hjerterytterne
62 km 1106 616 Team Esbjerg Hjerterytterne #11 Team Esbjerg Hjerterytterne
44 km MTB 1039 954 Kim Jensen MCV
44 km MTB 1039 955 Torben Søgaard
44 km MTB 1039 956 Bjarne Plagborg
180 km 0809 140 David Nørdam Pedersen Oksbøl Cykel Team
180 km 0800 141 Per Trans Team Lågeshoppen/Uhrskov-vine.dk
100 km 1009 444 Kasper Pedersen Hack
125 km 0927 1392 Tommy Pedersen FC Midtjylland
100 km 1009 445 Ole Pedersen Hack
125 km 0927 1393 Ulrik Egebjerg Knudsen Grindsted Cykel Motion
44 km MTB 1039 957 Mads Emborg
44 km MTB 1039 958 Lone Nielsen Holsted Cykelmotion
62 km 1106 617 Find Poulsen
100 km 1009 446 Daniel Justesen Klub Krone
125 km 0927 1394 Erling Friis NEM BYG
44 km MTB 1039 959 Jan Madsen
125 km 0927 1395 Alex Pedersen
62 km 1106 618 Mogens Kjær Jensen Læborg bikers
100 km 1009 447 Pia Sloth-Lisbjerg KBC
62 km 1106 619 Tonny Jensen Guldkornene
44 km MTB 1039 960 Peter Møller Sørensen Sydfyns MTB Klub
44 km MTB 1039 961 Claus Larsen Sydfyns MTB Klub
62 km 1106 620 Birthe Tryk VCK
125 km 0927 1396 Karl Grundahl Team Søndermarksvej
44 km MTB 1033 881 Vagn Lavstsen
125 km 0906 1121 Thomas Holme
125 km 0927 1397 Sofie Johansson
100 km 1003 380 Kirsten Bak Hansen Sundhedsshoppen
100 km 1009 448 Michael Andersen
100 km 1009 449 Martin Madsen Læborg
125 km 0927 1398 Henning Lihn
125 km 0927 1420 Per Flyvbjerg
44 km MTB 1030 1421 Rasmus Haahr Jensen Smadderhovederne
125 km 0909 1422 Bente Hall Team Giv Håb Sydjylland
100 km 1009 1423 John Pedersen
125 km 0927 1424 Martin Hansen Amager CR
44 km MTB 1042 1425 Peter Buch
62 km 1106 1426 søren Pedersen
180 km 0809 1427 Christian Petersen CMS Sønderborg
180 km 0809 1428 Carsten Paulsen CMS Sønderborg
100 km 1009 1429 Peter Møller
180 km 0809 1430 Kim Christensen Virtu Business Club
125 km 0927 1518 Martin Eybye
62 km 1109 1431 Per Toft Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 1432 Kurt Madsen Autohuset Vestergaard
62 km 1109 1433 Lars Herlev Autohuset Vestergaard
125 km 0930 1436 Morten Graff Team Kildevand
125 km 0930 1434 David Jensen Team Kildevand
125 km 0930 1437 Poul Elbæk Team Kildevand
125 km 0930 1435 Kim Friis Team Kildevand
125 km 0930 1438 Thomas Henriksen SYDBANK
125 km 0930 1439 Peter Lund Hansen SYDBANK
125 km 0930 1517 Karen Muff Jørgensen SYDBANK
62 km 1106 1441 Bruno Jochumsen SYDBANK
125 km 0930 1442 Tobias Mortensen SYDBANK
125 km 0930 1443 Jonas Søgaard Jensen SYDBANK
180 km 0803 1444 Henrik Dam Nielsen Hetag
125 km 0930 1445 Kenneth Baggesgaard SYDBANK
125 km 0930 1446 Jackie Pallesen SYDBANK
125 km 0930 1447 Ole Rytz Jørgensen SYDBANK
125 km 0930 1448 Anders Sparvath
125 km 0930 1449 Bjarne Thisgaard Team Giv Håb
62 km 1109 1450 Kim Rasmussen
125 km 0930 1451 Jan Larsen Brande motion
125 km 0930 1452 Ciaran Kelly
100 km 1009 1453 Verner Lønborg
100 km 1009 1454 Emil Ankerstjerne Nørhave Team Dansk Bus Renovering
100 km 1009 1455 Mette Christiansen Team Dansk Bus Renovering
125 km 0930 1456 Lasse Jørgensen
125 km 0930 1457 Jesper Meldgaard Mortensen Team Lågeshoppen / Uhrskov-vine.dk
180 km 0806 1458 René Laursen Ølsted Cykelmotion Team Svane Enterprise
62 km 1100 1459 Lene Voss
125 km 0930 1462 Lars Secher Cycle Clan
125 km 0930 1466 Torben Schønwaldt Cycle Clan
125 km 0930 1463 Michael Mola Schrøder Cycle Clan
125 km 0930 1464 Søren Ranch Bjerregaard Cycle Clan
125 km 0930 1465 Thomas Wittrup Cycle Clan
125 km 0930 1461 Frank Bruun Cycle Clan
125 km 0930 1460 Flemming Bressendorf Cycle Clan
44 km MTB 1036 1467 Nicolaj Lynge Bjerrum
44 km MTB 1042 1468 Claus Nielsen
180 km 0806 1469 jens chr. kjeldsen ulstrup cykelmotion
62 km 1109 1470 Kurt Rosendahl Varde Cykelklub
44 km MTB 1042 1471 Rasmus Nissen
100 km 1009 1472 Frederik Lindholm Hansen Nikfre
100 km 1009 1473 Nikolaj Lempert Jensen Nikfre
44 km MTB 1039 1474 Niels Peter Frisesdahl Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1039 1475 Martin Knudsen Autohuset Vestergaard
125 km 0930 1476 Søren Lønne Uhd SYDBANK
125 km 0930 1477 per illum hansen
62 km 1109 1478 Doris Neumann Larsen
62 km 1109 1479 Randi Dehn Jensen Team sund massage & akupunktur
62 km 1109 1481 Lars Neumann
62 km 1109 1480 Jim Jensen Team sund massage og akupunktur
62 km 1109 1482 Jan Laursen
125 km 0921 1483 michael bitsch
125 km 0915 1485 John Marcussen
125 km 0915 1486 Jakob Knudsen
180 km 0809 1487 Flemming Skjærbæk TC
62 km 1109 1488 lars rene olsen Varde Cykle klub
180 km 0809 1490 Steen Sørensen TIF cycling
100 km 1003 1489 Steen Kristensen
62 km 1109 1491 Morten Nielsen
180 km 0809 1492 Martin Hinrichsen
125 km 0921 1493 Lars Schubert Cykelnerven team trekanten
100 km 1009 1494 Jesper Assenholt Tif cycling
180 km 0809 1495 Michael Thimm Skive Cykelklub
125 km 0924 1496 Jonas Juhl Kristensen Give cykelklub
62 km 1109 1497 Jens Rahbek Grindsted Cykel Motion
180 km 0809 1498 Ole Boel Team Nørrum Engros
125 km 0921 1499 Claus Juhl SCK
100 km 1009 1501 Jakob Sander Autohuset Vestergaard
62 km 1109 1500 Christian Sejr Poulsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 1502 Rasmus Rasmussen Autohuset Vestergaard
62 km 1109 1503 Henrik Skov-Pedersen
62 km 1109 1505 Helle Skov-Pedersen Læborg Bikers
62 km 1109 1504 Ejvind Christiansen Læborg Bikers
180 km 0809 1506 Niels Bach
125 km 0924 1507 Jens Maegaard
44 km MTB 1042 1508 Helle Lintrup
125 km 0924 1509 Mikael Pedersen Medvind
125 km 0930 1511 Ole Nowak Dalner Spar Nord
125 km 0927 1510 Julius Nowak Dalner Holbæk Cykel Sport
62 km 1109 1512 Per Sørensen
100 km 1009 1513 Claus F. Hansen
180 km 0809 1514 Jesper Øhlenschlæger Ravnborg Dalgaard Purepower
125 km 0921 1515 Brian Nielsen
100 km 1012 1516 Brian Krogh

5. maj 2018

Sydbank Stjernetour de Grindsted

Tilmeldingsfrist: 04-05-2018, kl. 20:00

1087 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.