Distance Starttid Startnr Navn Klub/hold By
140 km 0900 1 Aksel Nielsen AKIF Svenstrup J
75 km 1015 2 Kai Arnesen Oslo
140 km 0900 3 jan Skarra Oslo
140 km 0900 11 Anders Klitgaard Team Hjallerup Sæby
140 km 0900 18 Søren Svenningsen Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 15 Dan Kjeldsgård Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 12 Bo Thomsen Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 19 tommy Jepsen Team Hjallerup Dronninglund
140 km 0900 16 Mathies Højslet Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 14 Claus Nielsen Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 17 Niels Laursen Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0900 13 Brian Renner Petersen Team Hjallerup Hjallerup
140 km 0910 4 Peter Guldborg Guld. Svenstrup J
140 km 0910 5 Anders Larsen Aalborg
200 km 0745 6 Jakob Andersen Aalborg
200 km 0745 7 René Knudsen Aalborg
200 km 0740 8 Andreas Meyer Vechelde
200 km 0740 9 Britta Böcker-Meyer Vechelde
75 km 1015 10 Simon Anthes Nørresundby
140 km 0900 22 Henrik Christensen Team FS
140 km 0900 21 Dan Kristensen Team FS
140 km 0900 23 Mads Harbo Team FS
140 km 0900 20 Anders Hansen Team FS
140 km 0900 24 Martin Andreasen Team FS
200 km 0730 25 Jonas Holm Løth FF Skagen Skagen
75 km 1015 28 Svein Arne Ufs Skarphedin Bø i Telemark
75 km 1015 26 Harry Skogli Skarphedin Gvarv
75 km 1015 27 Nils Torbjørn Våer Skarphedin Gvarv
140 km 0900 29 Andreas Riis Kalkskrænten Aalborg
140 km 0900 30 Frederik Appel Vardinghus-Nielsen Kalkskrænten Aalborg
140 km 0920 31 Rene Mortensen Team jyden cykelmotion Støvring
140 km 0900 50 Marius Bjelke Oppsal Frikrans Oslo
75 km 1015 32 Glen Christensen Glen Broen Christensen Aalborg
75 km 1015 33 Henrik Jensen Henrik Jensen Svenstrup J
200 km 0730 34 Michael Krasheninnikoff København Ø
200 km 0730 35 Jesper S. Jensen Solrød Strand
140 km 0900 36 Tdt Gade Tour de Taxa Himmerland Hadsund
140 km 0900 37 Anne Aarup Mikkelsen TDT Himmerland Hadsund
140 km 0900 38 Mogens Primdahl Vestergaard Jensen Tour de Taxa Himmerland Nibe
140 km 0900 39 Ib fruensgaard Aalborg
140 km 0900 40 Tom Holm TDT Himmerland Nibe
140 km 0920 45 Jan Olsen AASK Cyckling Vodskov
140 km 0920 44 Claus Kjær Nielsen AASK Cyckling Vodskov
140 km 0920 47 Søren Kjær Nielsen AASK Cyckling Vodskov
140 km 0920 43 Christopher Bøgh Andersen AASK Cyckling Vodskov
140 km 0920 46 Jan Vestergaard AASK Cyckling Vodskov
200 km 0730 41 Lasse Skov Slot Team Slot Hjørring
200 km 0730 42 Renè Skov Slot Team Slot Jerslev J
140 km 0920 48 Kurt Nielsen Aalborg
140 km 0900 49 Kent Inge Bronkebakken Oppsal Frikrans Oslo
140 km 0900 51 John Thompson TDT Himmerland Randers NØ
140 km 0900 52 Peter Holdt Brovst
140 km 0900 53 Kaj Møller Kristensen TDT Himmerland Aars
140 km 0900 54 Karin Hedemand Jensen TDT Himmerland Arden
140 km 0920 55 Anni Greisik Rulle Læsø pigerne Læsø
140 km 0920 56 Lone Broe Christiansen Læsø pigerne Læsø
140 km 0915 231 Michael Grøn Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0900 57 Thomas Stokbro Petri Hjørring
200 km 0745 58 Thomas Fogh Simbold Simbold Thomas Simbold Aalborg
75 km 1015 59 Sonni Møllnitz Team Nutrixxion / Team Hjallerup Vodskov
75 km 1015 60 Jens Peter Skriver Team SSC Løgstør
140 km 0900 61 Allan Moberg Andreasen Svendborg
140 km 0900 62 Svend Abrahamsen CCH Hjørring
200 km 0735 63 Rasmus Bak Nielsen Aalborg SØ
140 km 0900 64 Anders Sørensen Aalborg
200 km 0735 65 Morten Trampedach Team Hjørring Hjørring
200 km 0735 66 Hanne Bak-Mikkelsen Hjørring
200 km 0735 67 Henning Bak-Mikkelsen Team Hjørring Hjørring
200 km 0735 68 Birgit Stensbak Tean Hjørring Hjørring
200 km 0735 69 Ole Vestergaard Team Hjørring Hjørring
200 km 0735 70 Rita Stagsted Team Hjørring Hjørring
200 km 0735 71 Gunnar Schmøkel Løkken
200 km 0735 72 Sandy Karoline Frederiksen Team Hjørring Hirtshals
140 km 0900 73 Morten Overgaard Tour de Taxa Himmerland Aars
75 km 1015 74 Jacob Lind-Galsgaard VMCC Aalborg SØ
140 km 0900 75 Peder Bach Tour de Taxa Himmerland Nibe
75 km 1015 76 Hans Vestergaard Pedersen Team SSC Løgstør
140 km 0900 77 Henrik Thomsen tdt himmerland Svenstrup J
140 km 0900 78 Helle Voetmann Gotfredsen Tour de Taxa Himmerland Randers NV
140 km 0900 79 Tom Elgaard Gotfredsen Tour de Taxa Himmerland Randers NV
200 km 0745 80 Jonas Bach Aalborg Triathlon Klub Aalborg SØ
140 km 0900 81 René Clausen Tdt himmerland Hobro
140 km 0900 82 Jørn Hermansen Tdt Himmerland Hobro
75 km 1015 83 Leif Bergmann Leif Bergmann Ry
140 km 0900 84 Kim Mortensen TDT Himmerland Støvring
140 km 0900 85 Chris Anthonsen Tour de Taxa Himmerland Kjellerup
75 km 1025 86 Allan Noll Aalborg SØ
75 km 1025 87 Daniel Noll Aalborg
200 km 0745 93 Morten Tonnisen Sparinvest Langå
200 km 0745 92 Dimitrios Gkouvanis Sparinvest Randers C
140 km 0905 236 Michael Bech Spar Nord motionscykling Aalborg
140 km 0905 238 Torben Høgh Olesen Spar Nord motionscykling Aalborg
200 km 0735 88 Peter Muhlig Team Hjørring Sindal
200 km 0730 91 Terje Skjennum Helgeroa Sykkelklubb Helgeroa
200 km 0730 89 Halvor Istad-Henriksen Helgeroa Sykkelklubb Helgeroa
200 km 0730 90 Mia Istad-Henriksen Helgeroa Sykkelklubb Helgeroa
75 km 1015 94 Birgitte Ahrenfeldt Team Sønderbro Aalborg
75 km 1015 96 Henriette Fox Team Sønderbro Aalborg
75 km 1015 95 Dorte Brogaard Team Sønderbro Aalborg
75 km 1015 97 Robin Lyksholm Team Sønderbro Gandrup
75 km 1015 98 Camilla Hansen Team Sønderbro Aalborg
140 km 0900 99 Helen Jensen Tour de Taxa Fjerritslev
200 km 0730 100 Leo Lilholt Team Hjørring Sindal
75 km 1020 101 Christian Ejstrup Hjørring Hjørring
75 km 1020 102 Pia Bermann Hjørring Hjørring
200 km 0730 116 Ole Juul AaCRM
200 km 0730 111 Kasper Lund Nødgaard AaCRM Nørresundby
200 km 0730 118 Preben Lauritsen AaCRM
200 km 0730 108 Jan Ove Jensen AaCRM
200 km 0730 103 Brian Findinge AaCRM
200 km 0730 113 Lars Overby AaCRM Aalborg
200 km 0730 115 Martin Lehmann AaCRM
200 km 0730 119 Thomas Mulvad AaCRM
200 km 0730 105 Hasse Pedersen AaCRM Nørresundby
200 km 0730 106 Henrik Albrektsen AaCRM Aalborg
200 km 0730 117 Peter Wiehl AaCRM Aalborg
200 km 0730 109 Jens Chr. Andersen AaCRM Aalborg
200 km 0730 114 Martin Hesselsø AaCRM Aalborg
200 km 0730 104 Hans Jørgen Pedersen AaCRM Aalborg
200 km 0730 112 Lars Lund AaCRM Aalborg
200 km 0730 110 Karsten Villadsen AaCRM Aalborg
200 km 0730 107 Jan Gerberg Skals AaCRM
140 km 0905 131 Ole Møller AaCRM Aalborg
140 km 0905 134 Thorkild Baisgaard AaCRM Aalborg
140 km 0905 133 Palle Struwe AaCRM Aalborg
140 km 0905 127 Lars Nielsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 123 Finn Støvring Nielsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 126 Jesper Madsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 132 Palle Friis AaCRM Aalborg
140 km 0905 135 Tom Jacobsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 120 Bjarne Sørensen AaCRM Aalborg
140 km 0905 129 Leif Søgaard AaCRM Aalborg
140 km 0905 122 Esben Poulsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 130 Mikkel Bach Therkelsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 121 Erik Therkelsen AaCRM Aalborg
140 km 0905 124 Hans Jørgen Bach AaCRM Aalborg
140 km 0905 125 Henrik Brok AaCRM Aalborg
140 km 0905 128 Lasse Pedersen AaCRM Aalborg
140 km 0905 136 Steffen Sørensen NMCC Nibe
140 km 0910 137 Michael Pedersen VMCC 140 Vodskov
140 km 0900 138 Thomas Norman Thomsen VMCC 140 Vodskov
140 km 0910 139 Jan Holland VMCC 140 Aalborg Øst
200 km 0730 140 Eigil Christensen Team Hjørring Hjørring
200 km 0730 141 Ioannis Kapnisakis AaCRM Aalborg
140 km 0910 142 Ib Algren Hansen Vodskov
75 km 1015 143 Jimmy Klitgaard Aalborg
140 km 0900 144 Grethe Ask Sørensen Randers NV
200 km 0730 145 Morten Størup CCH-Hjørring Hjørring
140 km 0905 146 Axel Simonsen Bmc92 Brønderslev
200 km 0730 147 Jan Sommer CCH HJØRRING Hjørring
200 km 0730 148 Lars Albertsen Hjørring
200 km 0730 149 Claus Drivsholm Hjørring
75 km 1015 150 jens musial TMC Terndrup
75 km 1015 151 Harry Christensen Terndrup
140 km 0905 153 Karen Thorndahl Vinbjerggederne Klampenborg
140 km 0905 155 Kristine Thorndahl Vinbjerggederne København Ø
140 km 0905 152 Jens Erik Thorndahl Vinbjerggederne Klampenborg
140 km 0905 154 Kresten Thorndahl Vinbjerggederne Klampenborg
75 km 1015 159 Anna Marie Nør Hansen VCM 75 km Storvorde
75 km 1015 160 Bertheline Pedersen VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 161 Børge K. Nielsen VCM 75 km Aalborg Øst
75 km 1015 162 Dorte Thorup VCM 75 km Nørager
75 km 1015 163 Erik Henrichsen VCM 75 km Svenstrup J
75 km 1015 164 Hanne Ulstrup VCM 75 km Aalborg Øst
75 km 1015 165 Heidi Gregersen VCM 75 km Gistrup
75 km 1015 166 Helle Kruse VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 167 Henrik Vilhelmsen VCM 75 km Aalborg SØ
75 km 1015 168 Jonny Harnie VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 169 Kate Jonne Andersen Andersen VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 170 Lars Bo Brøns Jensen VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 171 Mikkel Vest VCM 75 km Klarup
75 km 1015 172 Per Holm-Pedersen VCM 75 km Aalborg Øst
75 km 1015 173 Peter Ribe VCM 75 km Aalborg SØ
75 km 1015 174 Preben Odgaard Rahmberg VCM 75 km Aalborg Øst
75 km 1015 175 Sanne Hørsted Poulsen VCM 75 km Aalborg SØ
75 km 1015 176 Signe Bruhn Korsgaard VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 177 Sten Arenshøj VCM 75 km Aalborg
75 km 1015 178 Søren Tranekær VCM 75 km Gistrup
75 km 1015 179 Thomas Førby VCM 75 km Aalborg
140 km 0910 180 Allan Bøgeskov VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 181 Anders Thorup VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 182 Anne Mette Tordrup Andersen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 183 Bente Holst Sørensen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 184 Carsten Menne VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 185 Charlotte Pedersen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 186 Christian Hald VCM 140 km Aalborg SV
140 km 0910 187 Flemming Haubro VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 188 Flemming Søborg VCM 140 km Gistrup
140 km 0910 189 Hans Langvad VCM 140 km Klarup
140 km 0910 190 Henrik Kudahl Hansen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 191 Henrik Uldahl VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 192 Ib Troelsen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 193 Jan Lars Nielsen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 194 Jan Larsen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 196 Jens Peder Bjerg VCM 140 km Storvorde
140 km 0910 195 Jens Jensen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 197 Khaled Ajineh VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 198 Kim Sommer VCM 140 km Aalborg Øst
140 km 0910 199 Kristian Pindstrup VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 200 Laila Bjerg VCM 140 km Storvorde
140 km 0910 201 Lars Bach VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 202 Lars Bo Kristensen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 203 Lars Diekhöner VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 204 Mette Nielsen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 205 Michael Nielsen VCM 140 km Svenstrup J
140 km 0910 206 Michael Torres Juhl VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 207 Niels Jensen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 208 Palle Houtved VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 209 Peter Munk Andersen VCM 140 km Aalborg
140 km 0910 210 Svend Erik Pedersen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 211 Thorkild Christensen VCM 140 km Nørresundby
140 km 0910 212 Tomas Poulsen VCM 140 km Aalborg
200 km 0730 213 Charlotte Brun Thorup VCM 200 km Nørresundby
200 km 0730 214 Claus Reszka Dybbro VCM 200 km Aalborg SØ
200 km 0730 215 Cristian Voicu VCM 200 km Aalborg
200 km 0730 216 Helle Larsen VCM 200 km Aalborg Øst
200 km 0730 217 Jan Fuglsang Nielsen VCM 200 km Aalborg
200 km 0730 218 Jes Carstens VCM 200 km Kongens Lyngby
200 km 0730 219 Jesper Rask VCM 200 km Dronninglund
200 km 0730 220 Joan Hald VCM 200 km Aalborg SV
200 km 0730 221 Keld Eskesen VCM 200 km Aalborg
200 km 0730 222 Kenneth Thomsen VCM 200 km Aalborg
200 km 0730 223 Lauris Sørensen VCM 200 km Aalborg Øst
200 km 0730 224 Mette Andersen VCM 200 km Svenstrup J
200 km 0730 225 Susanne Andersen VCM 200 km Aalborg SØ
200 km 0730 226 Søren Jung Pedersen VCM 200 km Aalborg SØ
200 km 0730 227 Thomas Egen Kristensen VCM 200 km Aalborg Øst
140 km 0900 156 Karin Hedemand Jensen Arden
75 km 1015 157 Henrik Hessel Team Hessel-Rievers Aalborg
75 km 1015 158 Nynne Rievers Wittorff Team Hessel-Rievers Svenstrup J
140 km 0910 228 Tom Johnsen Vcm140 Aalborg
200 km 0730 230 Jan Lyngby Randers cykelmotion Randers C
200 km 0730 229 Diana Tvede-Jensen Randers cykelmotion Randers NV
140 km 0915 232 Keld Larsen Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 233 Kasper Munkholm-Johannessen Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 234 Ole Larsen Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 235 Claus Trøst Sørensen Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0905 237 Svend Eriksen Spar Nord motionscykling Aalborg
140 km 0905 239 Jesper Andersen BMC Brønderslev
140 km 0915 240 Preben Christensen Cykel Motion Biersted Vadum
140 km 0915 241 Allan Madsen Cykel Motion Biersted Vadum
140 km 0915 245 Mathias Christensen Cykel Motion Biersted Aalborg
140 km 0915 242 Phillip Lind Cykel Motion Biersted Vadum
140 km 0915 244 Bjørn Ørts Tjell Cykel Motion Biersted Vadum
140 km 0915 243 Søren Sørensen Cykel Motion Biersted Aabybro
200 km 0730 246 Svend E. Christensen Udfordringen 22.gang Aalborg
75 km 1015 247 pia vestergaard Team Run2u.dk Vejle
140 km 0915 248 Peter Pindborg Grøn Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 249 Mikkel Fredensvang Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 250 Charlotte Brandt Cykel Motion Biersted Aabybro
200 km 0735 251 Frants Hjulmann Pedersen Mejlby Cykelmotion Spentrup
200 km 0735 252 Bo Klitgaard Hadsund
75 km 1030 253 Tom Thorhauge Han Herred Cykelklub Fjerritslev
75 km 1030 254 Niels Zimmer Fjerritslev
75 km 1030 255 palle rasmussen nørresundby
140 km 0905 256 Lise Knge Aalborg Triathlon klub Gistrup
140 km 0905 257 Laila Nygaard Aalborg Triathlon Klub Nørresundby
75 km 1030 258 søren erik sørensen Sindal
75 km 1030 259 tove sørensen Sindal
200 km 0735 260 Tage Dahl Jensen Nørresundby
140 km 0905 261 Danish Air Show 2018 #1 Lars Bo Jensen Danish Air Show 2018 Hjørring
140 km 0905 262 Danish Air Show 2018 #2 Lars Munkholm Danish Air Show 2018 Aalborg
140 km 0905 263 Danish Air Show 2018 #3 Hans Peter Andersen Danish Air Show 2018 Aabybro
140 km 0905 264 Danish Air Show 2018 #4 Hans Kristian Skovmose Danish Air Show 2018 Viborg
140 km 0905 265 Danish Air Show 2018 #5 Peter Beck Jensen Danish Air Show 2018 Løkken
140 km 0905 266 Danish Air Show 2018 #6 Søren Nørgaard Bonfils Danish Air Show 2018 Viborg
75 km 1015 267 jesper stenvald pedersen Dronninglund
140 km 0915 268 Anders Larsen Aalborg
140 km 0905 269 Kenn Bloch Mortensen AaCRM Aalborg
140 km 0900 271 Frode Kirstejn Hovalt TDT Himmerland Svenstrup J
140 km 0915 270 Christian Elbro Aalborg Øst
140 km 0915 272 Per Bach Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0915 273 Jakob Mejlby Andersen Team Sundhedspedellen Vodskov
140 km 0915 274 Ulrik Holm Christensen Aalborg
140 km 0915 275 Karsten Eriksen Team Sundhedspedellen Dronninglund
140 km 0915 276 Morten Skaarup Nedergaard Cykel Motion Biersted Aabybro
140 km 0905 277 Ida Marie Hunderup Aalborg Triathlon klub Aalborg
140 km 0915 278 Ole Bach Jensen Team Sundhedspedellen Aalborg SØ
140 km 0915 279 Henrik Lisbygd Team Sundhedspedellen Aalborg
140 km 0915 280 Tommy Pedersen Cykel Motion Biersted Dronninglund
75 km 1015 281 Jesper Bisgaard Løgstør
75 km 1015 282 Peter Petersen Skibby CK Skibby
75 km 1015 283 Søren Petersen Skibby CK Skibby
75 km 1015 284 Jens Nielsen Nørresundby
200 km 0735 285 Rasmus Frederiksen Cykelmagasinet Silkeborg
140 km 0900 286 Henrik Garder Tour de Taxa Himmerland Nørager
200 km 0735 287 Nikolaj Hebsgaard Cykelmagasinet Aalborg
140 km 0900 288 Jesper Kjær Nielsen Aalborg Mountainbikeklub Aalborg
140 km 0905 289 Henning Sørensen Ssc Løgstør
140 km 0905 290 Kurt Møller Ssc Løgstør
140 km 0905 291 Martin Haustorp Ssc Aalborg Øst
75 km 1020 292 Charlotte østergaard Christensen Tylstrup
140 km 0915 293 Jens Chr. Obel Cykelmotion Biersted Aabybro
140 km 0905 294 Jan Sigurd Larsen BMC92 Brønderslev
140 km 0905 295 Birgitte Holt Larsen BMC92 Brønderslev
200 km 0735 296 Michael Bittner Aarhus MTB Århus V
140 km 0905 297 Flemming Egebak BMC 92 Løkken
140 km 0905 298 Sidsel Møller Hvas Aacrm Aalborg
140 km 0905 299 Frank Wodstrup Aalborg
75 km 1015 300 Nikolaj Hestbek Motioncykelklubben Himmerland Gistrup
200 km 0735 301 Peter Holm Nielsen Team Race Day Sport Lystrup
140 km 0905 302 Thorsten Madsen AACRM Aalborg SØ
140 km 0915 314 Tom Skea Nikkelverk BIL MOSBY
140 km 0915 315 Øyvind Ommundsen Nikkelverk BIL Vennesla
140 km 0915 305 Jakk Vidar Svendsen Nikkelverk BIL Vennesla
140 km 0915 313 Sigve Joakimsen Nikkelverk BIL Kristiansand S
75 km 1030 306 Jan Vidar Hansen Nikkelverk BIL Kristiansand S
75 km 1030 309 Mikal Sørbø Nikkelverk BIL Brennåsen
75 km 1030 310 Morten Jørgensen Nikkelverk BIL Kristiansand S
75 km 1030 311 Per Christian Nielsen Nikkelverk BIL Nodeland
75 km 1030 308 Laila Elise Sotnedal Nikkelverk BIL Nodeland
75 km 1030 304 Einar Andreassen Nikkelverk BIL Brennåsen
75 km 1030 307 Jarl Sandnes Nikkelverk BIL Brekkestø
140 km 0905 303 Karsten Sørensen AaCRM Svenstrup J
75 km 1030 312 Shun Phat Nham Nikkelverk BIL Brekkestø
75 km 1025 316 Niels Melgaard Jeppesen Storvorde
140 km 0910 317 Anders Guldborg Sparekassen Vendsyssel Nørresundby
75 km 1035 318 Gert Hosbond Aars
200 km 0735 319 Jørgen Ejstrup CCH Hjørring
140 km 0900 320 Patrick Klippert Silkeborg
200 km 0735 321 michael abrahamsen hiffi Hirtshals
140 km 0905 322 Michael K. Stefansen Team M&M Viborg
140 km 0905 323 Mogens Christiansen Team M&M Svenstrup J
200 km 0735 324 Susanne Wetke Knabercykelisteren Aalestrup
75 km 1020 325 Jes Sittrup Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 326 Søren Nielsen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 327 Christian Bøgsted Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 328 Tony Jensen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 329 Asger Mortensen Sem Aalborg
75 km 1020 330 Søren Larsen Sem Aalborg
75 km 1020 331 Christian Thomsen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 332 Allan Frederiksen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 333 Rasmus Jensen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 334 Tinus Hansen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 335 Nicklas Johansen Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 336 Jesper Bertelsen Semler Agro Aalborg
75 km 1020 337 Karsten Bjerregaard Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 338 Bo Rævdal Semler Retail Aalborg Aalborg
75 km 1020 339 Louise Lee Semler Retail Aalborg Aalborg
140 km 0905 340 Tommy Andreasen klokkerholm Hjallerup
140 km 0905 341 Henrik Vinther Aalborg
140 km 0915 342 jan ovesen NMCC Nibe
140 km 0910 344 John Jakobsen De 3 musketer Nibe
140 km 0910 345 Sten Lang De 3 musketer Herning
140 km 0910 343 Jan Olesen De 3 musketer Sæby
75 km 1020 346 Cuong Chi Le Aalborg
75 km 1020 347 Sandra Le Aalborg
75 km 1020 348 Finn Nygaard Løgstør
140 km 0910 349 Dan Nielsen Nmcc Nibe
140 km 0910 350 Mikkel Larsen Århus C
200 km 0735 351 Henning Bøgsted Bmc92 Brønderslev
140 km 0910 353 Tinna Romanius Poulsen HP Byg A/S Aalborg SØ
140 km 0910 352 Susanne Vangsted HP Byg A/S Aalborg
75 km 1020 355 René Astrup Digital Partners Hobro
75 km 1020 357 Ulrik Hansen Digital Partners Aalborg
75 km 1020 356 Thomas Justesen Digital Partners Aalborg
75 km 1020 354 Lars Meyer Digital Partners Aalborg SV
140 km 0915 360 Kim Schacht CK Aars Aars
140 km 0915 362 Solveig Pedersen CK Aars Nibe
140 km 0915 361 Michael Pedersen CK Aars Aars
140 km 0915 359 Jesper Thomsen CK Aars Aars
140 km 0915 358 Henrik Rask CK Aars Aars
140 km 0915 363 Tommy Sørensen CK Aars Aars
140 km 0920 364 Jan Jensen Møllehjulet Pandrup
140 km 0920 365 Kim Nielsen Møllehjulet Pandrup

9. juni 2018

Nordjylland Rundt 2018

Tilmeldingsfrist: 07-06-2018, kl. 23:59

365 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.