Startnr Startgruppe og tid Navn Hold/Team/Klub
11 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Berner
12 24 km/t - Start 08:30-08:40 Birger Kaas
13 26 km/t - Start 09:05-09:15 Flemming Lysdal Sund Vilje Horsens
14 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jimmy Jensen
15 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jimmy Sprogø
16 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mikkel Andersen
17 30 km/t - Start 10.30-10:40 Martin Andersen
18 24 km/t - Start 08:30-08:40 Niels Uldall Olsen De seje Sønderjyder
19 28 km/t - Start 09:30-09:40 Carsten Barfod Hedensted cykelklub
20 28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Breum Hansen VHG Cykelsport
73 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kim Martensen Løgumkloster Cykelklub
21 24 km/t - Start 08:30-08:40 Monica Henriksen Spjald LCK
22 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rene Glarman Team Møldrup cycling
23 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jan Pedersen Gislev Cycling
24 28 km/t - Start 09:30-09:40 Krestine Høgh Gislev Cycling
25 24 km/t - Start 08:30-08:40 Werner Buhl Team det grå guld
26 26 km/t - Start 09:05-09:15 Simon Glarman Team Møldrup Cycling
27 26 km/t - Start 09:05-09:15 Per Hansen
28 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Martinussen Brande motion
29 26 km/t - Start 08:50-09:00 Carsten Fristrup
30 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henrik Fristrup
31 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ann Kirstine Jørgensen Gislev Cycling
32 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ken Gransee Andersen
34 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lisa Hansen
33 24 km/t - Start 08:30-08:40 John Hansen
35 28 km/t - Start 09:30-09:40 Carsten Buhr Langelykke De hyggelige
36 28 km/t - Start 09:30-09:40 Rasmus Falck De hyggelige
37 24 km/t - Start 08:30-08:40 Poul Primdahl Roskilde Cykel Motion
38 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lars Würtz Jensen Team Det Går Sgu Nok
39 30 km/t - Start 10.30-10:40 Lasse Vad Pedersen
40 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kent Jensen Det grå guld
42 28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Fisker Volkswagen Aarhus - Semler Retail
41 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mary-Ann Frost Volkswagen Aarhus - Semler Retail
46 28 km/t - Start 09:45-09:55 Svend Erik Skøtt TCM Toftlund
43 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jacob Jacobsen TCM Toftlund
45 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mette Andresen TCM Toftlund
44 28 km/t - Start 09:45-09:55 Ken Brink TCM Toftlund
47 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jan Nielsen Gislev Cycling
48 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jan Vad
49 26 km/t - Start 08:50-09:00 Torben Juhl SGI fitness og motion
50 26 km/t - Start 08:50-09:00 Mette M. Agerskov SGI fitness & motion
52 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jesper Stærdahl SCM
51 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lotte Damgaard
53 26 km/t - Start 08:50-09:00 Niels Knipp Damgaard Vad SGI Landevejscykling
54 28 km/t - Start 09:30-09:40 Sten Schaltz
55 30 km/t - Start 10.30-10:40 Allan Rasmussen Sunds cykel motion
57 24 km/t - Start 08:30-08:40 Denis Fridl Roskilde Cykel Motion
56 24 km/t - Start 08:30-08:40 Bente Dahlgaard Roskilde Cykel Motion
58 24 km/t - Start 08:30-08:40 Dorte Holm Roskilde Cykel Motion
59 26 km/t - Start 08:50-09:00 peter Mikkelsen E45
60 26 km/t - Start 08:50-09:00 Thomas Hemdorff E45
61 26 km/t - Start 08:50-09:00 henrik riis E45
62 28 km/t - Start 09:30-09:40 Torben Pedersen Mejrup Cykel Club
63 30 km/t - Start 10.30-10:40 Brian Dalgaard Kristensen Sunds Cykelmotion
64 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Gregersen SGI Fitness og Motion
65 26 km/t - Start 08:50-09:00 keld Larsen sgi landevejscykling
66 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lars Viborg
67 26 km/t - Start 08:50-09:00 Hans Peder Dreyer SGI CYCLING
68 30 km/t - Start 10.30-10:40 Per Meedom Sunds Cykelmotion
69 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jørgen Espersen Mejrup Cykel Club
75 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Zeberg Løgumkloster Cykelklub
74 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Zeberg Løgumkloster Cykelklub
76 28 km/t - Start 09:30-09:40 Tom Lauridsen Løgumkloster Cykelklub
70 26 km/t - Start 08:50-09:00 Holger Graversgård Dalstrup SGI fitness og motion
71 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lisbeth Mogensen
72 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jakob Mejlby Andersen
77 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Jensen
78 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jan Mølbach Larsen Hjulemanden
79 26 km/t - Start 08:50-09:00 Flemming Pedersen Team Lund-Visti
80 26 km/t - Start 08:50-09:00 Klaus Lund Team Lund-Visti
81 26 km/t - Start 08:50-09:00 Klaus Kastberg Lind Montage Service
82 24 km/t - Start 08:30-08:40 Thomas Andreasen
83 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Villadsen
84 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Winther Team i’ll be back
85 28 km/t - Start 09:30-09:40 Allan Østergaard HCM
86 26 km/t - Start 09:05-09:15 Johnny Holm spentrup cykelmotion
87 28 km/t - Start 09:45-09:55 Steen Timm Spentrup cykelmotion
90 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jacob Ehlers Spiseklubben
89 24 km/t - Start 08:30-08:40 Flemming Hauptstein Spiseklubben
88 24 km/t - Start 08:30-08:40 Christina Hauptstein Spiseklubben
91 28 km/t - Start 09:30-09:40 Martin Lassen Lindstrøm
92 28 km/t - Start 09:30-09:40 Carsten Østergaard
94 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jimmi Olsen VELO green:ID
93 28 km/t - Start 09:30-09:40 Morten Bramsen VELO green:ID
97 28 km/t - Start 09:30-09:40 Keld Holm Sørensen Team de hyggelige
96 28 km/t - Start 09:30-09:40 Herluf Dam Olesen Team de hyggelige
95 26 km/t - Start 08:50-09:00 Anne Dorthe Lykkegaard Team AD04
98 24 km/t - Start 08:30-08:40 Preben Christiansen
99 28 km/t - Start 09:30-09:40 Frank Aagaard Team de hyggelige
100 26 km/t - Start 08:50-09:00 Ronni Jakobsen Team Fit&Sund Cycling
101 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kristian Høgh Gislev Cycling
102 28 km/t - Start 09:30-09:40 Finn Nygaard Jensen Galten ck
103 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Thorsted team Rynkeby Silkeborg
118 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ninette Funder Team Valkyrie
116 24 km/t - Start 08:30-08:40 Heidi Kristoffersen Team Valkyrie
117 24 km/t - Start 08:30-08:40 Marianna Kasten Team Valkyrie
105 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henrik Løvenholdt Løvenholdt aut.vvs og kloakmester
104 26 km/t - Start 08:50-09:00 Amador Jørgensen Løvenholdt aut.vvs og kloakmester
106 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kurt Eriksen
107 28 km/t - Start 09:30-09:40 Roan Lysdal
121 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Wounlund Ny Grejsdalsvej
122 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Hebo Ny Grejsdalsvej
123 28 km/t - Start 09:30-09:40 Toke Seir Novak Ny Grejsdalsvej
120 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lars Kristensen Ny Grejsdalsvej
108 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kai Lynge
109 26 km/t - Start 08:50-09:00 Thomas Thomassen
110 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jeppe Hansen VELO green:ID
111 28 km/t - Start 09:30-09:40 Martin Krøyer Rasmussen VELO green:ID
112 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lene Bolby
113 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lisbeth Venø
115 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lars Trøst
119 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jesper Jespersen Mejrup Cycle Club
124 28 km/t - Start 09:30-09:40 Christian Laugesen
126 26 km/t - Start 09:05-09:15 Carsten Thor Nielsen XX
127 26 km/t - Start 09:05-09:15 Peter Culmbach Hansen XX
125 26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Riisberg Team Riisberg
128 30 km/t - Start 10.30-10:40 Julius Bjerg Ringkøbing cykle Club
129 30 km/t - Start 10.30-10:40 Kim Dannemann Engelkvist JENSEN Denmark A/S
130 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jesper Andersen Ringe cykelklub
132 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Andersen Danish Bike Riders
131 28 km/t - Start 09:30-09:40 Morten Kim Platt Danish Bike Riders
133 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Bødker Jensen
134 28 km/t - Start 09:30-09:40 Charlotte Knudsen SMT
135 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ove Holm Hansen
136 24 km/t - Start 08:30-08:40 Helle Bach ”Det går sku nok”
137 28 km/t - Start 09:30-09:40 Claus Damgaard Nielsen Cykleklubben Horsens
138 28 km/t - Start 09:30-09:40 Malene Raahauge Nielsen Hedensted Cykelklub
139 28 km/t - Start 10:00-10:10 Leo Korsgaard Ringkøbing Cykelklub
140 24 km/t - Start 08:30-08:40 Alex Andersen Jørgens cykel-rep
143 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ole Spanggaard Troelsen Jørgens cykel-rep
141 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jørgen Spanggaard Troelsen Jørgens cykel-rep
144 24 km/t - Start 08:30-08:40 Rasmus Spanggaard Troelsen Jørgens cykel-rep
142 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ole Kronborg Jørgens cykel-rep
145 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jens Kristoffersen
146 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lene Jørgensen Team Motionsfeltet.dk
147 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Aagaard Cykleklubben Horsens
148 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bo Jørgensen
149 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lars Christiansen
150 24 km/t - Start 08:30-08:40 Per Christiansen
151 24 km/t - Start 08:30-08:40 Søren Christiansen
152 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ole Mikkelsen
153 26 km/t - Start 08:50-09:00 Gert Petersen Blåvand Mæglerne
154 26 km/t - Start 08:50-09:00 Claus Lützen Blåvand Mæglerne
155 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henrik Barsøe De seje Sønderjyder
156 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jens Hebroe
157 28 km/t - Start 10:00-10:10 Bo Hveisel
158 28 km/t - Start 10:00-10:10 Birgithe Grønhøj
159 26 km/t - Start 08:50-09:00 Arne Petersen
160 26 km/t - Start 08:50-09:00 Holger Thomsen
161 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Kjær Kageholdet
162 26 km/t - Start 08:50-09:00 Flemming Riis Petersen
163 28 km/t - Start 09:30-09:40 Claus Heckmann Kageholdet
164 28 km/t - Start 10:00-10:10 Anette Rasmussen
165 26 km/t - Start 08:50-09:00 Ricki Elbæk Gasberg
169 28 km/t - Start 09:30-09:40 søren larsen frk
166 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jon Pedersen frk
168 28 km/t - Start 09:30-09:40 per hansen frk
167 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kim Jensen frk
170 28 km/t - Start 09:30-09:40 Finn Nielsen Kageholdet
172 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martin Nissen Nissens CK
171 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lars Nissen Ladefoged Nissens CK
173 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lars Holbæk
176 26 km/t - Start 08:50-09:00 Per Nielsen Forza Racing
174 26 km/t - Start 08:50-09:00 Christian Espersen Forza Racing
175 26 km/t - Start 08:50-09:00 Palle Kjærsgaard Forza Racing
177 28 km/t - Start 09:45-09:55 Hans Holm Hans Anker Holm
178 28 km/t - Start 09:45-09:55 Anders Holm
179 26 km/t - Start 09:05-09:15 søren Møllenberg
180 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Toft
181 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kristian Kahlen Steffensen
182 30 km/t - Start 10.30-10:40 Torge Fomsgaard Motius
183 28 km/t - Start 09:30-09:40 Anders Bodholt
184 24 km/t - Start 08:30-08:40 Hans Juhl
185 26 km/t - Start 08:50-09:00 Ingo Jensen
186 26 km/t - Start 08:50-09:00 Christoffer Krüger
187 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lars Lund
188 28 km/t - Start 10:00-10:10 Steffen Houe
189 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mathias Heckmann Kageholdet
190 26 km/t - Start 09:05-09:15 Theis Raaschou Andersen
191 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rasmus Rønde Møller
192 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Vest Sørensen
193 26 km/t - Start 09:05-09:15 Keld Jessen
194 26 km/t - Start 09:05-09:15 Holger Lyngklip Strøm RU C2CCC
195 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mikael Troelsgaard Cremer Ørum Cykling
196 28 km/t - Start 09:30-09:40 Morten Brixen
197 28 km/t - Start 09:30-09:40 Esben Marcussen C2C CC
198 26 km/t - Start 08:50-09:00 Torkil Kristensen TDC
199 28 km/t - Start 09:30-09:40 Bente Madsen
200 26 km/t - Start 08:50-09:00 Torsten Ahlbeck
201 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mogens Laustsen Silkeborg cykel ring motion
202 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Berg Jensen Silkeborg Cykel ring Motion
203 26 km/t - Start 09:05-09:15 Søren Nystrup Silkeborg Cykel Ring Motion
204 24 km/t - Start 08:30-08:40 Svend Erik Larsen
205 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jan Johansen de2
206 26 km/t - Start 08:50-09:00 Per Hertz de2
207 24 km/t - Start 08:30-08:40 8850 #1laursen 8850
208 24 km/t - Start 08:30-08:40 8850 #2laursen 8850
209 24 km/t - Start 08:30-08:40 8850 #3nielsen 8850
210 24 km/t - Start 08:30-08:40 8850 #4lielsen 8850
211 24 km/t - Start 08:30-08:40 8850 #5jørgensen 8850
212 26 km/t - Start 08:50-09:00 Susanne Thomsen
213 26 km/t - Start 08:50-09:00 Tina Dyrlund
214 24 km/t - Start 08:30-08:40 Hanne mikkelsen
215 24 km/t - Start 08:30-08:40 Laurids Schøler Hjørnholm
216 24 km/t - Start 08:30-08:40 Caj Stroland CVM Viborg
217 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jim Andreasen
218 26 km/t - Start 08:50-09:00 Emil Leonhardt Jensen
221 28 km/t - Start 09:45-09:55 Thomas Kokken Garfort Tempo El Gigante
219 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jakob Fuglsang Thomsen Tempo El Gigante
222 28 km/t - Start 09:45-09:55 Thomas Sagan Rødtnes Tempo El Gigante
220 28 km/t - Start 09:45-09:55 Søren Fignon Møller Tempo El Gigante
223 24 km/t - Start 08:30-08:40 Gunnar Nyby MK01
225 24 km/t - Start 08:30-08:40 John Nielsen MK01
226 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kjeld Hermansen MK01
224 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jan Bo Eriksen MK01
245 26 km/t - Start 08:50-09:00 Anders Rieks Kortklubben anno 2003
247 26 km/t - Start 08:50-09:00 Magnus Korsgaard Nielsen Kortklubben anno 2003
248 26 km/t - Start 08:50-09:00 Martin Wang Hjørngaard Kortklubben anno 2003
244 26 km/t - Start 08:50-09:00 Anders Lund Thøgersen Kortklubben anno 2003
246 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Madsen Kortklubben anno 2003
231 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kenneth Madsen Tempo El Gigante
232 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mads Ørnen Thomsen Tempo El Gigante
230 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jakob Hushovd Mønsted Tempo El Gigante
228 28 km/t - Start 09:45-09:55 Dr. Fuentes Christian Von Pagh Tempo El Gigante
227 28 km/t - Start 09:45-09:55 Carl Peter Indurain Noe Tempo El Gigante
229 28 km/t - Start 09:45-09:55 Henrik "Boris" Juhl Nielsen Tempo El Gigante
233 28 km/t - Start 09:30-09:40 Steen Hoffmann Harløse Cykel Klub
234 24 km/t - Start 08:30-08:40 Tomas Skjærris Flonidan
235 24 km/t - Start 08:30-08:40 Sten Dyrmose Flonidan
236 24 km/t - Start 08:30-08:40 Anders Hornshøj Flonidan
237 24 km/t - Start 08:30-08:40 Rasmus Hjorthøj Jensen Flonidan
238 24 km/t - Start 08:30-08:40 Tonny Walter Frederiksen Flonidan
239 24 km/t - Start 08:30-08:40 Morten Lang Flonidan
240 24 km/t - Start 08:30-08:40 Allan Kristensen Flonidan
241 24 km/t - Start 08:30-08:40 Preben Obbekær Flonidan
242 24 km/t - Start 08:30-08:40 Peter Chrois Møller Flonidan
243 24 km/t - Start 08:30-08:40 Peter Løth Flonidan
249 28 km/t - Start 09:45-09:55 Freddy The Man Pedersen Tempo El Gigante
250 24 km/t - Start 08:30-08:40 Helge Padegaard Svendborg
251 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kim Bech Sørensen Team 5471
252 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Sejr Hansen Team 5471
253 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lillian Hessler Ibsen spjald lck
254 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kjeld Lisberg
255 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kim Madsen
259 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jørgen Christoffersen Team Lund
258 28 km/t - Start 09:30-09:40 Hans Hansen Team Lund
257 28 km/t - Start 09:30-09:40 Frode Pedersen Team Lund
260 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jørgen Madsen Team Lund
256 28 km/t - Start 09:30-09:40 Finn Jensen Team Lund
268 24 km/t - Start 08:30-08:40 Billy Mørk Jensen Svendborg
263 24 km/t - Start 08:30-08:40 Viggo Mortensen Team Vandkant
262 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kirsten Svinth Team Vandkant
261 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ken Richter Team Vandkant
267 28 km/t - Start 10:00-10:10 Per Lauritsen Team DW
264 28 km/t - Start 10:00-10:10 Erik Steimeier Team DW
266 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Ørum Team DW
265 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Ørbæk Team DW
269 24 km/t - Start 08:30-08:40 Søren Thomsen Svendborg
270 28 km/t - Start 09:30-09:40 Bent Lassen
418 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lone Rømer Bakkesko
420 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rasmus Rømer Bakkesko
419 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Kolind-Sporring Bakkesko
271 26 km/t - Start 09:05-09:15 Tino Dainese tst Tilst Triathlon
272 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Kirkegaard Tst triathlon
273 30 km/t - Start 10.30-10:40 CHRISTOPHER BØGH ANDERSEN AASK-CYCLING
274 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jan Vestergaard AASK-CYCLING
275 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mette Ryberg Willumsen
276 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Christian Mallin Team DW
278 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rene Lousdal
277 26 km/t - Start 09:05-09:15 Casper Engberg
279 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jette Malmqvist Vestdam Team Valkyrie
280 24 km/t - Start 08:30-08:40 Annette Bosteen Trabjerg Team Valkyrie
281 26 km/t - Start 08:50-09:00 Mie Enoch Team Valkyrie
282 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Morten Steudel
283 30 km/t - Start 10.30-10:40 Dennis Petersen
284 30 km/t - Start 10.30-10:40 MIKKEL Heide Petersen
287 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kenneth Buus Kjøge Buus Johansen
286 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jacob Kjøge Kjøge Buus Johansen
288 28 km/t - Start 09:30-09:40 Keld Johansen Kjøge Buus Johansen
285 28 km/t - Start 09:30-09:40 Flemming Kjøge Kjøge Buus Johansen
289 24 km/t - Start 08:30-08:40 Steen Nielsen
290 24 km/t - Start 08:30-08:40 Hanne Halvleg Vassing
291 26 km/t - Start 08:50-09:00 Poul Agerskov Sgi Fitness & Motion
292 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars Knudsen
293 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jørgen Christensen
294 28 km/t - Start 09:30-09:40 Bent Wagner Christensen
299 Start Hjøllund fra kl. 13:00 poul Jensen Team Gedved
300 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Villy Jensen Team Gedved
297 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kjeld Pedersen Team Gedved
298 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Knud Erik Jensen Team Gedved
296 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jørgen Skov Team Gedved
295 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Erik Brødsgård Team Gedved
301 26 km/t - Start 09:05-09:15 Sara Lorentsen
302 28 km/t - Start 09:30-09:40 Palle Baasch
303 28 km/t - Start 09:30-09:40 john knudsen
304 26 km/t - Start 08:50-09:00 David Buchwald
305 28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Hamborg Jakobsen Mutters Alene 2019
306 26 km/t - Start 08:50-09:00 Karsten Nielsen
307 24 km/t - Start 08:30-08:40 Troels Aagaard Svendborg
308 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ivan Borup Ørum cykling
309 24 km/t - Start 08:30-08:40 Finn Caspersen Æ cykelgniste
323 28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Graugard Rolling Stones & Sons
310 26 km/t - Start 08:50-09:00 mark howell
311 26 km/t - Start 08:50-09:00 Einar Krog
326 28 km/t - Start 09:30-09:40 Steen Sørensen Rolling Stones & Sons
312 28 km/t - Start 09:30-09:40 Felix Riede Region Midt C2CCC
313 26 km/t - Start 09:05-09:15 Tom Smidt
314 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ole Stenderup Hansen
322 28 km/t - Start 09:30-09:40 Emil Kier Sørensen Rolling Stones & Sons
325 28 km/t - Start 09:30-09:40 Steen Graugaard Rolling Stones & Sons
315 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ian Sich
316 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jesper Borges
319 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Guldberg Sørensen Gulddrengene
317 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jesper Kallesøe MTB Sønderborg
318 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kristian Nordstrøm
320 28 km/t - Start 09:30-09:40 Thorkild Schmidt Gulddrengene
321 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jens Jensen Gulddrengene
324 28 km/t - Start 09:30-09:40 Sebastian Kier Sørensen Rolling Stones & Sons
327 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Holger Kibsgård
328 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ib Tønder Gulddrengene
330 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kristian Schmidt Æ' cykelklub
329 26 km/t - Start 09:05-09:15 Allan Iversen Æ' cykelklub
331 26 km/t - Start 09:05-09:15 Christian Gammelgaard Knappe
334 28 km/t - Start 10:00-10:10 C2C Henrik Lindbjerg hansen C2C
333 28 km/t - Start 10:00-10:10 C2C Flemming #2 Kjær C2C
332 28 km/t - Start 10:00-10:10 C2C Bent #3 stegger Jespersen C2C
335 28 km/t - Start 10:00-10:10 C2C Martin #4 Andresen C2C
336 28 km/t - Start 09:45-09:55 Emil W K Rasmussen Tempo El Gigante
337 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jan Larsen Team Højrup
338 26 km/t - Start 08:50-09:00 Mathilde Frederiksen Team Højrup
339 26 km/t - Start 09:05-09:15 John Mulvad
340 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Møller
341 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kurt Rasmussen
342 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jeannie Salkeld Holmevej
348 28 km/t - Start 09:30-09:40 Team Damm Vine #1 Team Damm Vine
346 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jacob Damm Team Damm Vine
347 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Christensen Team Damm Vine
349 28 km/t - Start 09:30-09:40 Thomas Junker Team Damm Vine
343 30 km/t - Start 10.30-10:40 Mathies Glasdam SSC
344 28 km/t - Start 09:30-09:40 Svein Arve Log Bryne CK
345 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jesper Damlund Nielsen
351 28 km/t - Start 09:30-09:40 Thomas Sørensen
350 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Scheler
352 28 km/t - Start 09:30-09:40 Robert Rudolf MHI Vestas
358 26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter Andersen Team Korsør Coast to Coast
354 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jakob Rosengren Team Korsør Coast to Coast
355 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Brandt Team Korsør Coast to Coast
357 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Petersen Team Korsør Coast to Coast
353 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henrik Lund Team Korsør Coast to Coast
356 26 km/t - Start 08:50-09:00 Leif Eli Nielsen Team Korsør Coast to Coast
359 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ole Aneberg
360 28 km/t - Start 10:00-10:10 Martin Frandsen Ringkøbing cykle club
361 28 km/t - Start 09:30-09:40 Per Lovring Mortensen
366 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kristina Olsen FFCM
363 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Geisler FFCM
362 28 km/t - Start 09:30-09:40 Flemming Rasmussen FFCM
364 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jan Lauridsen FFCM
365 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kim Clausen FFCM
367 28 km/t - Start 09:30-09:40 Brian Siig Titan Personaleforening
370 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Nielsen Titan Personaleforening
369 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Jensen Titan Personaleforening
368 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jane Petersen Titan Personaleforening
371 24 km/t - Start 08:30-08:40 Anders Kjeldsen
372 26 km/t - Start 08:50-09:00 Niels Christian Damgaard SGI Landevejs cykling
375 28 km/t - Start 09:30-09:40 Steven Franch Hald Team ømminummi
376 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Torp Team ømminummi
373 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lasse Folmersen Team ømminummi
374 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lasse Lykkegaard Jensen Team ømminummi
379 30 km/t - Start 10.30-10:40 Josef Brønnum BCactive
378 30 km/t - Start 10.30-10:40 Henning Møller Christensen BCactive
377 30 km/t - Start 10.30-10:40 Frank Gooding BCactive
380 30 km/t - Start 10.30-10:40 Kristian Rohde BCactive
382 28 km/t - Start 09:45-09:55 Peter Kofoed Renault 5
381 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jan Stegemann Renault 5
383 26 km/t - Start 09:05-09:15 Annemette Kaiser 8220
384 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lise Pagaard Ruge 8220
385 28 km/t - Start 09:30-09:40 Erik Ellehammer Brande Motion
386 28 km/t - Start 09:45-09:55 Lars Søndergård MVSC
387 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ken Nakayama
388 28 km/t - Start 09:30-09:40 Claus Monberg
389 28 km/t - Start 09:30-09:40 Geert Jacobsen Virtu Business Club
394 28 km/t - Start 09:30-09:40 Poul Bjerrum Bramming IF/Team Skjern Bank
393 30 km/t - Start 10.30-10:40 John Nicolaisen Bramming IF/Team Skjern Bank
402 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lau Jensen Team jvh
398 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bjørn Keller Team jvh
404 26 km/t - Start 09:05-09:15 Poul-Erik Jensen Team jvh
405 26 km/t - Start 09:05-09:15 Torben Hansen Team jvh
400 26 km/t - Start 09:05-09:15 Johan Larsen Team jvh
401 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lasse Walter Team jvh
399 26 km/t - Start 09:05-09:15 Carsten Gotfredsen Team jvh
403 26 km/t - Start 09:05-09:15 Michael Rosenberg Team jvh
397 26 km/t - Start 09:05-09:15 Annette keller Jensen Team jvh
390 24 km/t - Start 08:30-08:40 Arne Faurby Spjald løbe &cykel klub
392 28 km/t - Start 09:30-09:40 Halla Á Nordi Bramming IF/Team Skjern Bank
391 28 km/t - Start 09:30-09:40 Allan Frausing Christiansen Bramming IF/Team Skjern Bank
396 26 km/t - Start 08:50-09:00 Tommy Sørensen Team Regnsky
395 26 km/t - Start 08:50-09:00 Tina Thiessen Team Regnsky
406 26 km/t - Start 09:05-09:15 Villy Jeppesen Team jvh
407 28 km/t - Start 09:30-09:40 Bruno Kurtzmann TDC-IF
410 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lars P. Johansen TDC-IF
408 28 km/t - Start 09:30-09:40 Eli Madsen TDC-IF
411 28 km/t - Start 09:30-09:40 Preben Skøtt TDC-IF
409 28 km/t - Start 09:30-09:40 Finn Eilenberger TDC-IF
412 28 km/t - Start 09:45-09:55 Brian Kryger
413 28 km/t - Start 09:45-09:55 Morten Lagoni
414 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mads Carstens Team Hygge
415 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lis Carstens Team Hygge
421 26 km/t - Start 09:05-09:15 Stefan Toft Dalsgaard Bakkesko
416 30 km/t - Start 10.30-10:40 Peter Jensen
417 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Kruchov Thomsen Bakkesko
422 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rasmus Carstens
423 28 km/t - Start 10:00-10:10 Flemming "Pedelos" Christensen Spentrup Cykelmotion
426 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Christian Gammelby Team Gammelby
427 26 km/t - Start 09:05-09:15 Tonny Gammelby Team Gammelby
424 26 km/t - Start 09:05-09:15 Frits Gammelby Team Gammelby
425 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mads Mads Hebsgaard Team Gammelby
428 26 km/t - Start 09:05-09:15 Team Unique #1 Team Unique
429 26 km/t - Start 09:05-09:15 Team Unique #2 Team Unique
430 26 km/t - Start 09:05-09:15 Team Unique #3 Team Unique
431 26 km/t - Start 09:05-09:15 Team Unique #4 Team Unique
435 26 km/t - Start 08:50-09:00 Rie Jeppesen Rie & Co
433 26 km/t - Start 08:50-09:00 Karin Kaiholm Rie & Co
434 26 km/t - Start 08:50-09:00 Poul-Erik Braad Rie & Co
432 26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Jeppesen Rie & Co
436 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim #5Konge Team Unique
437 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Lindbald Tistrup
438 26 km/t - Start 08:50-09:00 Steen Blicher Hansen Tistrup
439 28 km/t - Start 09:45-09:55 Peter Jacobsen
440 30 km/t - Start 10.30-10:40 Per Mikkelsen
444 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Lyng De skarpe klinger
443 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mads Burgdorf De skarpe klinger
442 26 km/t - Start 09:05-09:15 Michael Kiner Bonde Team Hygge
441 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Kiner Bonde Team Hygge
445 26 km/t - Start 09:05-09:15 Gunni Pedersen Cykelnerven Midtjylland
450 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Per Larsen cykeltosserne
446 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henrik Hansen Team Fusion
448 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jens Gade Larsen cykeltosserne
451 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Susanne Østergaard cykeltosserne
449 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Merete Larsen cykeltosserne
447 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jan Vastrup Nielsen Team TEO
459 28 km/t - Start 10:00-10:10 Henning Sørensen Team TEO
458 28 km/t - Start 10:00-10:10 Aksel Nahnsen Team TEO
452 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kenneth Fisker
453 24 km/t - Start 08:30-08:40 jan Aggerholm Team Fusion
454 24 km/t - Start 08:30-08:40 Rita Faurskov Nielsen team det går sgu nok
455 28 km/t - Start 09:30-09:40 Søren Thomsen
456 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dennis Fuglsang Olesen Team Strittehår
457 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dennis Hundebøll Lund Team Strittehår
460 28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Høj Toft ringkøbing cykelklub
466 26 km/t - Start 09:05-09:15 Oliver Møllebæk El Trio
465 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Ditlevsen El Trio
464 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Knudsen El Trio
461 28 km/t - Start 09:30-09:40 nels Hansen Danish Bike Riders
463 26 km/t - Start 08:50-09:00 Preben Olesen Hydra Grene
462 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bob Rijs Nordbo Robotics
468 28 km/t - Start 10:00-10:10 Henrik Sørensen Team TEO
469 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Vej Andersen Team TEO
467 30 km/t - Start 10.30-10:40 Karsten Falk
470 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henrik Risager
471 24 km/t - Start 08:30-08:40 Niklas Risager
472 24 km/t - Start 08:30-08:40 Per Olsen
473 24 km/t - Start 08:30-08:40 Brian Sørensen
474 28 km/t - Start 09:30-09:40 Arne Kviesgaard Give Cykelklub
608 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Trustrup Team Progress IT
606 26 km/t - Start 08:50-09:00 Casper Trustrup Team Progress IT
607 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jesper Trampedach Team Progress IT
609 26 km/t - Start 08:50-09:00 Morten Kaad Team Progress IT
610 26 km/t - Start 08:50-09:00 Thomas Bach Piekut Team Progress IT
476 26 km/t - Start 08:50-09:00 Gitte Lyndrup Team EURO-Leasing Danmark
480 26 km/t - Start 08:50-09:00 René Mailand Team EURO-Leasing Danmark
475 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dorte Heermeier Team EURO-Leasing Danmark
479 26 km/t - Start 08:50-09:00 Niels Bolding Team EURO-Leasing Danmark
478 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jan Hartvig Team EURO-Leasing Danmark
481 26 km/t - Start 08:50-09:00 Steen Dahlgren Team EURO-Leasing Danmark
477 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jens Ole Olesen Team EURO-Leasing Danmark
482 28 km/t - Start 09:45-09:55 Søren Bo MHI Vestas Offshore Wind
483 28 km/t - Start 09:30-09:40 Brian Korsgaard Give Cykelklub
485 24 km/t - Start 08:30-08:40 Miriam Brems Team Groupetto
484 24 km/t - Start 08:30-08:40 Martin Brems Knudsen Team Groupetto
486 24 km/t - Start 08:30-08:40 Tonny Brems Knudsen Team Groupetto
487 24 km/t - Start 08:30-08:40 Victor Halstrøm Team Groupetto
488 28 km/t - Start 09:30-09:40 Leif-Kjetil Håland Bryne CK
490 26 km/t - Start 09:05-09:15 David Carlsen Team Hoya
489 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kristian Bonde Team Hoya
491 24 km/t - Start 08:30-08:40 Morten Christensen
492 26 km/t - Start 08:50-09:00 Søren Rye Lund
493 26 km/t - Start 08:50-09:00 Jesper Holmboe
494 24 km/t - Start 08:30-08:40 Niels Thomsen
495 28 km/t - Start 10:00-10:10 Morten Olsen Tour de Sjælland
496 28 km/t - Start 10:00-10:10 Morten Brandstrup Tour de Sjælland
497 28 km/t - Start 10:00-10:10 Tim Lehmann Tour de Sjælland
498 28 km/t - Start 10:00-10:10 Tommy Christiansen Tour de Sjælland
499 28 km/t - Start 10:00-10:10 Tonny Calver Tour de Sjælland
500 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Ravn Tour de Sjælland
501 28 km/t - Start 10:00-10:10 Hans Verner Jepsen Tour de Sjælland
502 28 km/t - Start 10:00-10:10 Claus Nielsen Tour de Sjælland
503 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kristina Pecseli Tour de Sjælland
504 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars Friis Petersen Tour de Sjælland
505 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kim Nielsen Tour de Sjælland
506 26 km/t - Start 08:50-09:00 Søren Nielsen Kloster Cykel Club
507 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jacob Fogh Hansen Kloster Cykel Club
508 30 km/t - Start 10.30-10:40 Søren Fogh Hansen Kloster Cykel Club
509 26 km/t - Start 08:50-09:00 Marlene Merete Pedersen Kloster Cykel Club
510 26 km/t - Start 08:50-09:00 Martin Halkjær Jensen Kloster Cykel Club
511 26 km/t - Start 08:50-09:00 Nina Plauborg Mortensen Kloster Cykel Club
512 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kenneth Rose Kloster Cykel Club
513 26 km/t - Start 08:50-09:00 Søren Hebroe Kloster Cykel Club
514 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Dyrby Kloster Cykel Club
515 26 km/t - Start 08:50-09:00 Berit Jensen Kloster Cykel Club
516 24 km/t - Start 08:30-08:40 Alan Henriksen Spjald LCK
517 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dorit Winther Hansen Kloster Cykel Club
518 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Hansen Kloster Cykel Club
519 28 km/t - Start 09:45-09:55 Lars Brandt Advokatgruppen
520 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mikael Olesen Advokatgruppen
521 28 km/t - Start 09:45-09:55 Frederik Olesen Advokatgruppen
522 28 km/t - Start 09:45-09:55 Simon Dørr Advokatgruppen
523 28 km/t - Start 09:45-09:55 Per Vissing Advokatgruppen
524 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jonas Kølbæk Advokatgruppen
525 28 km/t - Start 09:45-09:55 Torben Hjorth Advokatgruppen
526 28 km/t - Start 09:45-09:55 Michael Vagtholm Advokatgruppen
527 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jonas Terkildsen Advokatgruppen
528 28 km/t - Start 09:45-09:55 Lars Thomasen Advokatgruppen
529 28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Lauridsen
530 28 km/t - Start 09:30-09:40 Solvejg Lauridsen
531 28 km/t - Start 09:30-09:40 Tore Tjøtta Bryne CK
532 28 km/t - Start 09:30-09:40 Gunleif Ræg Bryne CK
533 26 km/t - Start 08:50-09:00 Rene Pedersen
535 24 km/t - Start 08:30-08:40 Rene Gregersen Fam. Gregersen
534 24 km/t - Start 08:30-08:40 Mia Gregersen Fam. Gregersen
536 28 km/t - Start 09:30-09:40 Anni Bach Hansen Team Rynkeby Søhøjlandet
537 28 km/t - Start 09:30-09:40 Kristian Sørensen Gislev Cycling
541 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kent Helbo Team Hygge
538 24 km/t - Start 08:30-08:40 Bo Holtehuus Team Hygge
539 24 km/t - Start 08:30-08:40 Frank Christian Pedersen Team Hygge
540 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jens Knudsen Team Hygge
542 24 km/t - Start 08:30-08:40 Morten Laursen Team Hygge
543 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mikkel Jeppesen
544 26 km/t - Start 09:05-09:15 bjørn schmidt
545 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jens Grouleff
546 26 km/t - Start 09:05-09:15 Emma Karlsson Hårknude
547 26 km/t - Start 09:05-09:15 Trine Elvira Henriksen Hårknude
548 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Engedal
549 24 km/t - Start 08:30-08:40 Mogens Rud Jensen
551 28 km/t - Start 09:45-09:55 Team Harzen Højgaard Kristensen Team Harzen
552 28 km/t - Start 09:45-09:55 Team Harzen Schelde Christensen Team Harzen
550 28 km/t - Start 09:45-09:55 Team Harzen Boye Madsen Team Harzen
553 28 km/t - Start 09:45-09:55 Team Harzen Sonne Pedersen Team Harzen
750 28 km/t - Start 09:45-09:55 Allan Vad Hansgrohe
751 28 km/t - Start 09:45-09:55 Finn S. Jensen Hansgrohe
752 28 km/t - Start 09:45-09:55 Ole Brøgger Hansgrohe
753 28 km/t - Start 09:45-09:55 Tommy Nygård Hansgrohe
554 26 km/t - Start 09:05-09:15 Finn Andersen
555 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jan Overgaard
556 26 km/t - Start 08:50-09:00 Christoffer Løvborg SMT
557 26 km/t - Start 09:05-09:15 Filip Bay Kjøller Team Tjøller
558 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ida Bay Kjøller Team Tjøller
559 26 km/t - Start 08:50-09:00 Qualen von team regnsky
560 26 km/t - Start 08:50-09:00 carsten Mørk-Ebsen team regnsky
561 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Selmer Jensen
562 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Withus
563 26 km/t - Start 09:05-09:15 Morten Vilhelm
565 24 km/t - Start 08:30-08:40 Aage Brønsholm TeamIkaros
564 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henrik Marker TeamIkaros
566 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kenneth Schulz
567 26 km/t - Start 08:50-09:00 Torben Kitteler
568 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kim Møller
572 24 km/t - Start 08:30-08:40 Benny Eriksen Fmck
573 24 km/t - Start 08:30-08:40 lars jessen Fmck
574 24 km/t - Start 08:30-08:40 søren thomsen Fmck
569 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lisette Spenner Gribskov cykel motion
571 24 km/t - Start 08:30-08:40 arne pedersen Fmck
570 24 km/t - Start 08:30-08:40 Claus Ibsen Ibsen spjald lck
575 28 km/t - Start 09:45-09:55 Hanne Bendixen Team Hansgrohe
576 24 km/t - Start 08:30-08:40 Bent Pedersen Team AC
577 28 km/t - Start 09:45-09:55 Klinkby Martin Risvig Velovers
578 24 km/t - Start 08:30-08:40 Joakim Dahl Fmck
579 26 km/t - Start 08:50-09:00 Niels Schæffer
580 30 km/t - Start 10.30-10:40 Anders Dyngbo Team TSC
581 30 km/t - Start 10.30-10:40 Bo Fritzbøger Team TSC
582 30 km/t - Start 10.30-10:40 Michael Torp Team TSC
583 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jørgen Worm Pedersen Team TSC
584 26 km/t - Start 08:50-09:00 Fini Hansen Team TSC
585 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dan Poulsen Team TSC
586 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bente Frederiksen Team TSC
587 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kirsten Torp Team TSC
588 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Bech-Jensen Team TSC
589 28 km/t - Start 09:45-09:55 Elke Wennevold Team TSC
590 30 km/t - Start 10.30-10:40 Arne Nielsson Team TSC
591 30 km/t - Start 10.30-10:40 Theis Jørgensen Team TSC
592 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jens Christian Svensson Team TSC
593 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Gravesen Team TSC
594 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lone Rasmussen Team TSC
595 26 km/t - Start 08:50-09:00 Rie Riis Team TSC
596 28 km/t - Start 09:45-09:55 Henning Jensen Team TSC
597 30 km/t - Start 10.30-10:40 Bo Nielsson Team TSC
598 28 km/t - Start 09:45-09:55 Marianne Madsen Team TSC
599 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mogens Rasmussen Team TSC
600 26 km/t - Start 08:50-09:00 Folmer Laursen Team FN Nordic
601 26 km/t - Start 08:50-09:00 NIELS OVERGAARD Team FN Nordic
602 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lasse Granly Salto Systems Nordic Cycling
603 24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael Christensen Fmck
604 26 km/t - Start 08:50-09:00 Andreia Santos team Gedved
605 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jørgen Boye Fmck
611 28 km/t - Start 09:45-09:55 Niels Petersen TCM
612 26 km/t - Start 08:50-09:00 Annette Bille Roskilde
613 26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter Tang Kristensen Roskilde
614 24 km/t - Start 08:30-08:40 Claus Voetmann
615 26 km/t - Start 08:50-09:00 Carsten Andersen mandagsrullerne SCR Motion
617 26 km/t - Start 08:50-09:00 Ole Møller mandagsrullerne SCR Motion
616 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henning Eriksen mandagsrullerne SCR Motion
619 26 km/t - Start 08:50-09:00 Sørensen Niels-Otto mandagsrullerne SCR Motion
618 26 km/t - Start 08:50-09:00 Steen Brodersen mandagsrullerne SCR Motion
620 28 km/t - Start 10:00-10:10 hans petet skjødt
621 28 km/t - Start 10:00-10:10 morten køpke
622 28 km/t - Start 09:45-09:55 Søren Schmidt Skov TCM Toftlund
814 30 km/t - Start 10.30-10:40 Benny Corneliusen Verdo Cykelmotion
815 30 km/t - Start 10.30-10:40 Ole Rasmussen Verdo Cykelmotion
816 30 km/t - Start 10.30-10:40 Stefan Bonde Abrahamsson Verdo Cykelmotion
623 24 km/t - Start 08:30-08:40 Brian Kviesgaard
624 28 km/t - Start 09:45-09:55 Ådalen #1 Ådalen
625 28 km/t - Start 09:45-09:55 Ådalen #2 Ådalen
626 28 km/t - Start 09:45-09:55 Helle Sørensen Hedensted Cykelklub
627 28 km/t - Start 09:45-09:55 Claus Nielsen Team Kæft
628 28 km/t - Start 09:45-09:55 Tom Jensen Team Jlf
629 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bent Riber Nielsen SPI
630 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jesper Rotbøll Kaspersen Team vi tager den på rutinen
631 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jørgen Svendsen Team vi tager den på rutinen
633 26 km/t - Start 08:50-09:00 Per Laursen MaxPain
632 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Brun Nielsen
634 26 km/t - Start 09:05-09:15 Anita Winkler
635 26 km/t - Start 09:05-09:15 Dean Strange I Muggioli sono sicure scarpe
636 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jens Bang I Muggioli sono sicure scarpe
637 26 km/t - Start 09:05-09:15 Anders Milwertz I Muggioli sono sicure scarpe
638 26 km/t - Start 09:05-09:15 Christian Mogensen I Muggioli sono sicure scarpe
640 28 km/t - Start 10:00-10:10 Erland Medum Andersen Cch Hjørring
641 28 km/t - Start 10:00-10:10 Susanne Andersen Cch Hjørring
639 28 km/t - Start 10:00-10:10 Bjarne Jensen Cch Hjørring
642 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Nielsen Belgian Cycling Club
643 26 km/t - Start 09:05-09:15 Laila Tarpgård
644 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jens Kristian Sommer
645 28 km/t - Start 09:45-09:55 Stefan Clausen
646 24 km/t - Start 08:30-08:40 Tonny Jæger Pedersen Svendborg
648 28 km/t - Start 09:45-09:55 Tonny Kastbjerg Ørum cykling
649 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bente Pedersen
650 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jaap Kant
651 30 km/t - Start 10.30-10:40 Gert Mejlshede Dragør Cykelklub
652 30 km/t - Start 10.30-10:40 Kim Kristensen Dragør Cykelklub
653 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kent Johannesen Hornslet cykel motion
655 28 km/t - Start 09:45-09:55 Michael Franck Hornslet cykel motion
654 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kim Munkholm Hornslet cykel motion
656 26 km/t - Start 09:05-09:15 Flemming E. Nielsen
657 28 km/t - Start 09:45-09:55 Brian Mikkelsen Ølsted Cykelmotion
658 28 km/t - Start 09:45-09:55 Carsten Jensen Ølsted Cykelmotion
659 28 km/t - Start 09:45-09:55 Carsten Peter Sørensen Ølsted Cykelmotion
660 28 km/t - Start 09:45-09:55 Claus Trøjborg Sørensen Ølsted Cykelmotion
661 28 km/t - Start 09:45-09:55 Claus Trend Ølsted Cykelmotion
662 28 km/t - Start 09:45-09:55 Frank Steensen Ølsted Cykelmotion
663 28 km/t - Start 09:45-09:55 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
664 28 km/t - Start 09:45-09:55 Henrik Erdland Ølsted Cykelmotion
665 28 km/t - Start 09:45-09:55 Henrik Esbensen Ølsted Cykelmotion
666 28 km/t - Start 09:45-09:55 Keld Hukiær Ølsted Cykelmotion
667 28 km/t - Start 09:45-09:55 Keld Kristensen Ølsted Cykelmotion
668 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kim Lynpost Kristiansen Ølsted Cykelmotion
669 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mikael Danielsen Ølsted Cykelmotion
670 28 km/t - Start 09:45-09:55 Morten Hansen Ølsted Cykelmotion
671 28 km/t - Start 09:45-09:55 René Laursen Ølsted Cykelmotion
672 28 km/t - Start 09:45-09:55 Thomas Ravn Andersen Ølsted Cykelmotion
673 28 km/t - Start 09:45-09:55 Søren Fabricius Ølsted Cykelmotion
674 28 km/t - Start 09:45-09:55 Troels Mørck Ølsted Cykelmotion
675 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Daugaard
677 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henriette Petrine andersen fitogsund tri triathlon Horsens
681 26 km/t - Start 08:50-09:00 Poul pedersen fitogsund tri triathlon Horsens
679 26 km/t - Start 08:50-09:00 jimmy madsen fitogsund tri triathlon Horsens
688 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Kamper fitogsund tri triathlon Horsens
678 30 km/t - Start 10.30-10:40 Ib Therkelsen fitogsund tri triathlon Horsens
680 30 km/t - Start 10.30-10:40 kathrine meldgaard fitogsund tri triathlon Horsens
682 30 km/t - Start 10.30-10:40 tom ryom fitogsund tri triathlon Horsens
676 30 km/t - Start 10.30-10:40 chris schmucker fitogsund tri triathlon Horsens
683 26 km/t - Start 09:05-09:15 Pelle Ingolf Andersen
684 26 km/t - Start 08:50-09:00 Poul Eggertsen Far og Søn
685 26 km/t - Start 08:50-09:00 Sebastian Eggertsen Far og Søn
686 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henning Jensen
687 30 km/t - Start 10.30-10:40 Finn Steffensen
691 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kristian Leth Team Unit IT
692 28 km/t - Start 10:00-10:10 Unit IT Team Unit IT
689 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jørgen Andersen Team Unit IT
690 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kenn Hjørringgaard Team Unit IT
693 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kirsten Sørensen Belgian Cycling Club
694 24 km/t - Start 08:30-08:40 Karsten Sørensen Belgian Cycling Club
695 26 km/t - Start 09:05-09:15 Flemming Søe-Pedersen Tour de Taxa
696 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Pasfall Tour de Taxa
697 26 km/t - Start 09:05-09:15 Pia Kristensen Tour de Taxa
698 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lone Bakowsky Tour de Taxa
699 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jesper Zinck Kjærsgaard Tour de Taxa
700 26 km/t - Start 09:05-09:15 Thomas Henrik Bygvraa Pedersen Tour de Taxa
701 26 km/t - Start 09:05-09:15 Søren Jørgensen Tour de Taxa
702 26 km/t - Start 09:05-09:15 Heino Toftebjerg Tour de Taxa
703 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Jacobsen Tour de Taxa
704 26 km/t - Start 09:05-09:15 Ralph Paulsen Tour de Taxa
705 26 km/t - Start 09:05-09:15 Povl E jørgensen Tour de Taxa
706 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Colmor Tour de Taxa
707 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kumar Kandassmy Tour de Taxa
708 26 km/t - Start 09:05-09:15 Birthe Westh Jensen Tour de Taxa
709 28 km/t - Start 10:00-10:10 Ole Madsen Belgian Cycling Club
710 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jens Andersen Belgian Cycling Club
711 24 km/t - Start 08:30-08:40 Flemming Karlsen 2LP Construction
712 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kim Larsen Belgian Cycling Club
713 28 km/t - Start 10:00-10:10 Mogens Sandø Lund Belgian Cycling Club
714 28 km/t - Start 10:00-10:10 Claus Rod Belgian Cycling Club
715 24 km/t - Start 08:30-08:40 Tina Harløv Madsen Belgian Cycling Club
716 24 km/t - Start 08:30-08:40 Anette Hollænder Andersen Belgian Cycling Club
717 26 km/t - Start 09:05-09:15 Erling Ankersen Team Thorning
718 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jens aage Larsen
719 26 km/t - Start 09:05-09:15 Morten Juul Pedersen SCR Motion
720 26 km/t - Start 09:05-09:15 Søren Calmar SCR Motion
721 26 km/t - Start 09:05-09:15 Per Frederiksen SCR Motion
722 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mads Knudsen
723 24 km/t - Start 08:30-08:40 Erik Juul Juul
724 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rasmus Møllenberg
725 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jesper Torp SCR Motion
726 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jannie Pedersen NCM
727 26 km/t - Start 09:05-09:15 Torben Knudsen
728 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jacob Jalving
729 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mads Javing
730 30 km/t - Start 10.30-10:40 Nikolaj Basballe Belgian Cycling Club
731 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Kyndesen
732 Start Hjøllund fra kl. 13:00 dorte Lauritzen
735 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Tabatha Papavassiliou
733 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Michael Studsholt Hjortlund
734 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Poul Erik Hjortlund
736 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bent Frederiksen Nr. Søby CK - Cykelmotion
737 28 km/t - Start 10:00-10:10 Martin Lind
740 26 km/t - Start 09:05-09:15 Taudi Timofejevas
738 26 km/t - Start 09:05-09:15 Esben Klindt
739 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jannick Klindt
741 28 km/t - Start 09:45-09:55 Finn Them Team Rynkeby Silkeborg
742 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Robert Jagd
743 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kasper Mulvad The Super Mulvads
744 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kim Olesen Holstebro cykel motion
745 26 km/t - Start 09:05-09:15 SP-Cycling #1 SP-Cycling
746 26 km/t - Start 09:05-09:15 SP-Cycling #2 SP-Cycling
747 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mike Andersen
748 26 km/t - Start 09:05-09:15 John Baastrup
749 26 km/t - Start 09:05-09:15 Gert Finderup Jensen Team Multiform
754 24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael K. Stefansen
755 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Kirk Jensen
756 28 km/t - Start 09:45-09:55 Aage Nielsen
757 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bo Winther Team Winther
758 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Winther Team Winther
759 24 km/t - Start 08:30-08:40 Mogens Christiansen Dansk Håndcykel klub
762 24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael Smith Pedersen Team 40+
761 28 km/t - Start 09:45-09:55 John Sørensen Team 40+
760 28 km/t - Start 10:00-10:10 Tony Bathum
764 26 km/t - Start 09:05-09:15 Benny Bjerg Poulsen Team Sunds
763 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jakob Lynge Andersen Sunds cykel motion
765 28 km/t - Start 10:00-10:10 Per Kristensen HMC Hadsund
766 28 km/t - Start 10:00-10:10 Michael Fyrstman Ringkøbing Politi Idrætsforening
767 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jes Christian Wilhelmsen AAIG AAbenraa
768 28 km/t - Start 10:00-10:10 Keld Hansen AAIG
771 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jørgen Simonsen Aaig Aabenraa
769 26 km/t - Start 09:05-09:15 Johnny vallentin Cykel Klubben Rytterne
770 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Howardsen Cykel Klubben Rytterne
772 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mads Grønborg Cykel Klubben Rytterne
773 26 km/t - Start 09:05-09:15 Morten Hintze Cykel Klubben Rytterne
774 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Birkmann Cykel Kluben Rytterne
775 26 km/t - Start 09:05-09:15 Peter Kelsall Cykel Klubben Cytterne
776 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jens Henrik Krog AAIG
777 26 km/t - Start 09:05-09:15 Peter kristensen Silkeborg Cykel Ring Motion
778 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jesper Lindberg Belgian Cycling Club
779 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars Martens Clausen AAIG
780 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jimmy Bonde Belgian Cycling Club
781 30 km/t - Start 10.30-10:40 Peter Madsen Belgian Cycling Club
782 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lasse Gammelmark Belgian Cycling Club
783 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Finn Bang Bang Lauritzen
1 26 km/t - Start 09:05-09:15 Hans-Henrik Ørsted
2 30 km/t - Start 10.30-10:40 Alex Rasmussen
3 24 km/t - Start 08:30-08:40 Per Sandahl
784 26 km/t - Start 09:05-09:15 Brian Schrøder Team Regnsky
785 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bjarne Drongesen
786 26 km/t - Start 09:05-09:15 Per Drongesen
787 28 km/t - Start 09:45-09:55 Teodoro Camacho Serna
788 28 km/t - Start 09:45-09:55 Rasmus Damsgaard Andersen
789 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mathias Olsen
790 30 km/t - Start 10.30-10:40 Peter Damsgaard Hørning udemotion
791 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mie Saabye
792 24 km/t - Start 08:30-08:40 Mikkel Juhlsen TEAM ONDT I RØVEN
793 30 km/t - Start 10.30-10:40 Anders Frydensbjerg Jelling
794 30 km/t - Start 10.30-10:40 Michael Bohl Jelling
823 28 km/t - Start 10:00-10:10 Preben Clausen Sneglene
820 28 km/t - Start 10:00-10:10 Karsten Jeppesen Sneglene
818 28 km/t - Start 10:00-10:10 Erik Hellesen Sneglene
819 28 km/t - Start 10:00-10:10 Gunner Jespersen Sneglene
822 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter M Sørensen Sneglene
817 28 km/t - Start 10:00-10:10 Brian Munk Sneglene
821 28 km/t - Start 10:00-10:10 Niels Espesen Sneglene
795 24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael Andersen
796 24 km/t - Start 08:30-08:40 Bent Sørensen
797 26 km/t - Start 09:05-09:15 Paul Brandt BSV Cykelnetvært
798 26 km/t - Start 09:05-09:15 Steen Nordmark BSV Cykelnetvært
799 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Staghøj BSV Cykelnetvært
800 26 km/t - Start 09:05-09:15 Torben Vilsgaard BSV Cykelnetvært
801 24 km/t - Start 08:30-08:40 Mathias Gravesen BSV Cykelnetvært
802 26 km/t - Start 09:05-09:15 Peter Brandt Andersen BSV Cykelnetvært
807 28 km/t - Start 09:45-09:55 Knud Würtz Kristensen Team Cykelkurv
804 28 km/t - Start 09:45-09:55 Carsten Gjesse Team Cykelkurv
806 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jesper Ganderup Nielsen Team Cykelkurv
805 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jan Braüner Mikkelsen Team Cykelkurv
803 26 km/t - Start 09:05-09:15 Hans Krabbe Belgian Cycling Club
808 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jesper Nielsen Belgian Cycling Club
809 26 km/t - Start 09:05-09:15 Arne Grønbæk Belgian Cycling Club
810 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jeppe Birkelund BSV Cykelnetvært
811 28 km/t - Start 09:45-09:55 Rikke Holst-jensen Næsby Cykel Motion
812 26 km/t - Start 09:05-09:15 Torben Schwartzlose Belgian Cycling Club
813 26 km/t - Start 09:05-09:15 Martin Schwartzlose Belgian Cycling Club
824 24 km/t - Start 08:30-08:40 Allan Langhoff Belgian Cycling Club
825 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jens Nørgaard Belgian Cycling Club
826 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mogens Gamst Belgian Cycling Club
827 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Christian Jung Belgian Cycling Club
828 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kim Knudsen Belgian Cycling Club
829 28 km/t - Start 10:00-10:10 Anders Nedergaard Belgian Cycling Club
830 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jesper Bjørnkær salten Belgian Cycling Club
831 30 km/t - Start 10.30-10:40 Nicolaj Haarup Belgian Cycling Club
832 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Skriver Belgian Cycling Club
833 26 km/t - Start 08:50-09:00 Karsten Hansen Belgian Cycling Club
834 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Bisgaard Belgian Cycling Club
835 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jesper Holst Belgian Cycling Club
836 28 km/t - Start 10:00-10:10 Line Beck Belgian Cycling Club
837 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Holm Nielsen Belgian Cycling Club
838 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Isager Belgian Cycling Club
839 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars Fogtmann Belgian Cycling Club
840 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mikale Westergaard APAutomobiler
841 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kai F Tjerrild APAutomobiler
842 26 km/t - Start 09:05-09:15 Rene Petersen APAutomobiler
843 26 km/t - Start 08:50-09:00 Thomas Juhl Holm APAutomobiler
844 26 km/t - Start 08:50-09:00 Anders Alnor APAutomobiler
845 26 km/t - Start 08:50-09:00 Carsten Schou APAutomobiler
846 26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter cv APAutomobiler
847 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kim Bjørn APAutomobiler
848 26 km/t - Start 08:50-09:00 Claus Kjeldgaard APAutomobiler
849 26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan S Fredskilde APAutomobiler
850 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Bjørn Thomsen APAutomobiler
851 24 km/t - Start 08:30-08:40 Iben Johansen Belgian Cycling Club
852 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mads Hofman
853 28 km/t - Start 09:45-09:55 Peer Pallesen
854 28 km/t - Start 09:45-09:55 Preben Knudsen Bording Cykel motion
855 26 km/t - Start 08:50-09:00 Frank Bofill BSV Cykelnetvært
856 30 km/t - Start 10.30-10:40 Frank Poulsen Team Nyt Syn
857 30 km/t - Start 10.30-10:40 Ole Thomsen Team Nyt Syn
858 24 km/t - Start 08:30-08:40 Peter Jensen Belgian Cycling Club
859 30 km/t - Start 10.30-10:40 Martin Skov Lauridsen Team ML Tech
860 30 km/t - Start 10.30-10:40 Per Sunesen Ringkøbing cykle klub
861 28 km/t - Start 09:45-09:55 Troels Skytte Kaspersen Silkeborg SMT
862 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bo Blomstrand Løgstrup motion cykling
863 26 km/t - Start 08:50-09:00 Michael Larsen Team Lund-Visti
864 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Graversen
865 26 km/t - Start 08:50-09:00 Cecilie Bofill BSV Cykelnetværk
866 24 km/t - Start 08:30-08:40 Claus Bo Sørensen SCR Motion
867 26 km/t - Start 08:50-09:00 Hans Pedersen BSV Cykelnetværk
868 28 km/t - Start 10:00-10:10 Klaus Frederiksen Belgian Cycling Club
869 28 km/t - Start 10:00-10:10 Claus Lidholm Tour de Sjælland
870 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jimmy havmøller Belgian Cycling Club
873 30 km/t - Start 10.30-10:40 Michael Thimm The Locals Cycling Network
872 30 km/t - Start 10.30-10:40 Klaus Engberg Jacobsen The Locals Cycling Network
871 30 km/t - Start 10.30-10:40 Claus Sørensen The Locals Cycling Network
874 30 km/t - Start 10.30-10:40 Flemming Wurtz Andersen
875 28 km/t - Start 10:00-10:10 Finn Jensen Aaig
876 26 km/t - Start 09:05-09:15 Frank Borch-Olsen BSV Cykelnetvært
877 26 km/t - Start 09:05-09:15 Allan Mogensen Multiform
878 26 km/t - Start 09:05-09:15 Brian Mogensen Multiform
879 26 km/t - Start 09:05-09:15 Poul Thomsen Multiform
880 26 km/t - Start 09:05-09:15 Svend Vejen Knudsen Multiform
881 26 km/t - Start 09:05-09:15 Leo Lauretzen SCR Motion
882 28 km/t - Start 09:45-09:55 Finn Langballe Team AVK Holding A/S
883 28 km/t - Start 09:45-09:55 Martin Rud Team AVK Holding A/S
884 28 km/t - Start 09:45-09:55 Albert Dokter Team AVK Holding A/S
885 28 km/t - Start 09:45-09:55 Rutger Johannink Team AVK Holding A/S
886 28 km/t - Start 09:45-09:55 Bonne Hijlkema Team AVK Holding A/S
887 28 km/t - Start 09:45-09:55 Niels Jørgen Hedegaard Team AVK Holding A/S
888 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kim Mogens Nielsen Team AVK Holding A/S
889 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jacob Kjær Team AVK Holding A/S
890 28 km/t - Start 09:45-09:55 Lars Jørgensen Team AVK Holding A/S
891 30 km/t - Start 10.30-10:40 Bjarne Harrestrup
892 28 km/t - Start 09:45-09:55 Albert Van Leeuwen Team AVK Holding
893 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Bogø BLÜCHER
894 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jan Oppelstrup BLÜCHER
895 26 km/t - Start 09:05-09:15 Allan Falkesgaard
896 26 km/t - Start 09:05-09:15 Lars Espersen BLÜCHER
897 26 km/t - Start 09:05-09:15 Michael Jespersen BLÜCHER
898 26 km/t - Start 09:05-09:15 Søren Hansen
899 28 km/t - Start 10:00-10:10 Per Hindhede
900 24 km/t - Start 08:30-08:40 Torben Rasmussen
901 26 km/t - Start 08:50-09:00 Marc De bruyn
903 30 km/t - Start 10.30-10:40 Karsten Olesen Hvide Sande
904 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jens Houborg Hvide Sande
902 30 km/t - Start 10.30-10:40 Hvide Sande #3 Hvide Sande
905 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Gyldendal Frederiksen Sintex a/s
906 24 km/t - Start 08:30-08:40 Peter Borgbjerg Nesodden sykkelklubb
907 26 km/t - Start 08:50-09:00 Emir Gadzo
908 26 km/t - Start 09:05-09:15 John Christoffersen Belgian Cycling Club
909 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jesper Walsted Belgian Cycling Club
910 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lennart Dolleris
911 26 km/t - Start 09:05-09:15 Hans Knudsen
912 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martha Louise Kjærsgaard
913 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jane Gøransson NCM
916 26 km/t - Start 08:50-09:00 Troels Hartkopf Petersen
915 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Petersen
914 26 km/t - Start 08:50-09:00 Frederik Petersen
917 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jørgen Peter Burgdorf
918 26 km/t - Start 09:05-09:15 Hans Wilkens Wilkens - Hinrichsen
919 26 km/t - Start 09:05-09:15 Karl Erik Hinrichsen Wilkens - Hinrichsen
920 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Bjarne Thomsen
921 30 km/t - Start 10.30-10:40 Martin Eilertzen Team Mavic
922 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Karsten Jacobsen team fit og slap
923 28 km/t - Start 09:45-09:55 Torben sejr Olsen
924 28 km/t - Start 09:45-09:55 Preben Jessen Galten ck
925 30 km/t - Start 10.30-10:40 Henrik Jensen Kcc /vhg
926 30 km/t - Start 10.30-10:40 Leif Heick GCM
934 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank sørensen Intertank
930 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank dahl christensen Intertank
932 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank petersen Intertank
929 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank #jørgensen Intertank
931 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank larsen Intertank
933 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank søholm Intertank
927 28 km/t - Start 10:00-10:10 Henrik Laursen Bryrup Cykel Klub
928 24 km/t - Start 08:30-08:40 Anders Olesen Team Rynkeby Trekanten
935 26 km/t - Start 08:50-09:00 Karl Stückler HUI motion
936 26 km/t - Start 08:50-09:00 Leif W. Olsen HUI motion
937 28 km/t - Start 09:45-09:55 Flemming Andersen
938 26 km/t - Start 08:50-09:00 rene kjær
939 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henning Kjærgaard
940 30 km/t - Start 10.30-10:40 Christian Skov Advokatkompagniet/RenKost
941 26 km/t - Start 09:05-09:15 Tim Fruelund Rasmussen
942 28 km/t - Start 09:45-09:55 steen Esager
943 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Intertank david Intertank
944 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Søren Smith Johansen F.P.I
945 26 km/t - Start 08:50-09:00 Keld Søgaard Belgian Cycling Club
946 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jacob Sander Linnet Ølsted cykelmotion
947 28 km/t - Start 09:45-09:55 Søren Ejsing Ølsted cykelmotion
948 28 km/t - Start 10:00-10:10 Dan Jelling Petersen Team TEO
949 28 km/t - Start 10:00-10:10 Made Østergaard Team TEO
950 28 km/t - Start 10:00-10:10 Kjeld Korsholm Team TEO
951 28 km/t - Start 10:00-10:10 Dennis Printz Christensen Team TEO
952 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Mikkelsen Team TEO
953 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jesper Von Seelen
954 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Mikkel Von Seelen
955 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jesper Rasmussen
956 30 km/t - Start 10.30-10:40 John Skov Renkost
957 26 km/t - Start 09:05-09:15 Felix Bexkens
958 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kent Nielsen
959 26 km/t - Start 09:05-09:15 Brian Sandfeld
960 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mia Sørensen
961 28 km/t - Start 09:45-09:55 Daniel Brink
962 Start Hjøllund fra kl. 13:00 Torben Asboe-Kølbæk
963 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jørgen Peter Svendsen
964 24 km/t - Start 08:30-08:40 Jakob Wedel
966 26 km/t - Start 09:05-09:15 Henrik Cramon førerrytter 766
967 26 km/t - Start 08:50-09:00 John Olsen førerrytter - 767
968 28 km/t - Start 09:45-09:55 Jane Petersen
969 28 km/t - Start 10:00-10:10 Brian Siig
970 28 km/t - Start 10:00-10:10 Flemming Pedelos

31. august 2019

Coast2coast Jylland

Tilmeldingsfrist: 25-08-2019, kl. 23:59

960 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.