Distance Startnr Navn Hold
21,1 km 2001 Dorthe M. Wiuf Nielsen
5 km 4001 Betina Christensen Lejre Kommune
42,2 km 1001 Lasse Hansen Lejre Kommune
21,1 km 2002 Peder Reuther
21,1 km 2003 Poul Erik Holst HLMK
5 km 4002 Lena Stastny
5 km 4003 Ondrej Stastny
5 km 4004 Tali Padan
21,1 km 2004 Rebekka Rasmussen Runners DK Vejle
42,2 km 1002 Simon Wael Fassel
21,1 km 2005 Berit Larsen Solrød A M
42,2 km 1003 Kennet Danielsen Sparta
10,5 km 3001 Louise Tietze
42,2 km 1004 Roger Löfström Scania Road Runners
42,2 km 1005 Malou Björnslätt Veganrunners IK
21,1 km 2006 Sidsel Kristiansen
10,5 km 3002 Jacob Wael Hansen
21,1 km 2007 Amalie Frimand Frimand
21,1 km 2008 Dorte Frimand Frimand
21,1 km 2009 Kresten Gørtz
10,5 km 3003 Tove-Irén Parthaugen
10,5 km 3004 Mathias Stabæk Meniere can't stop me!
5 km 4005 Alex Jensen Meniere can't stop me!
5 km 4006 Hanne Stabæk Meniere can't stop me
21,1 km 2010 Claus Damm Holbæk LMK
10,5 km 3005 Krogh Maria Ulmas
5 km 4007 Klaus Østergren Østergren Nielsen Meniere can't stop me!
5 km 4008 Janni Paysen Meniere can't stop me!
10,5 km 3006 Signe Bruun Munksgaard Meniere can't stop me!
21,1 km 2011 Andreas Frimand Frimand
10,5 km 3007 Mathilda Schou Frimand
21,1 km 2012 Marie Sørensen
5 km 4009 Martin Paysen Meniere can't stop me!
21,1 km 2013 Jette Kongstad Hvalsø
5 km 4010 Line Slott
10,5 km 3008 Anders Fink Kjærgaard
5 km 4011 Emma Slott
10,5 km 3009 Mathias Lüthjohan
42,2 km 1006 Nina Weiss Madsen
5 km 4012 Corina Kyek
O-løb 5001 Jamie Kyek
10,5 km 3010 Lene Lund Rasmussen Lejre Kommune
21,1 km 2014 Kinen Erixon
21,1 km 2015 Maria Suhr
10,5 km 3011 Michala Nielsen
21,1 km 2016 Martin Puggaard Absalons Have
10,5 km 3012 Jens Peter Rasmussen
21,1 km 2017 Thomas Bach Nielsen Trekroner IF
21,1 km 2018 Astrid Retz Nielsen Trekroner IF
21,1 km 2019 Teis Gørtz
5 km 4013 Anni Kristiansen
42,2 km 1007 Jan Hougaard
21,1 km 2020 Karina Walhovd
21,1 km 2021 Jeanette Spangsberg
21,1 km 2022 Mia Munkøe
21,1 km 2023 Alex Stougaard
21,1 km 2024 Jeroen De Kort Jeroen de Kort
21,1 km 2025 Jørgen Jensen
21,1 km 2026 Lasse Kristiansen
5 km 4014 Heidi Christensen Prøvigen
5 km 4015 Carsten Børresen Prøvigen
10,5 km 3013 Mikael Milhøj
10,5 km 3014 Pauline Laury
10,5 km 3015 Clem Lay
21,1 km 2027 Sidse Hertz Larsen
21,1 km 2028 Jan Ellebye
21,1 km 2029 Oscar Bjerre Oscar Lui Bjerre
10,5 km 3016 Anna Pernille Green Jensen Meniere can't stop me!
21,1 km 2030 Ejvind Jensen
5 km 4016 Katrine Jensen
21,1 km 2031 Johan Knight-Andersen
10,5 km 3017 Jens J Brøndum
5 km 4017 Ib Halling Ib Halling Fotografi
5 km 4018 Emma S. Thomas Team Thomas
5 km 4019 Christoffer S. Thomas Team Thomas
5 km 4020 Jakob W. Sørensen Team Thomas
21,1 km 2032 Michael Grønlund Meiner Tøløberne
42,2 km 1008 Morten Holst
21,1 km 2033 Anders Jeppesen
21,1 km 2034 Camilla Viltoft
21,1 km 2035 Anne-Marie Vernon Anne-Marie Vernon
10,5 km 3018 Kamilla Straarup
21,1 km 2036 Hossein Marzban
21,1 km 2037 Else Andersen
42,2 km 1009 Nilson Mendes
21,1 km 2038 Hans Erik Anderberg Kylling og bamserne
21,1 km 2039 Jakob Borberg Kylling og bamserne
21,1 km 2040 Jacob Mortensen Kylling og bamserne
42,2 km 1010 Morten Harboe-Jepsen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2041 Mai Alexandra Bogø
21,1 km 2042 Fam Millard William Fam Millard
5 km 4021 Fam Millard Mette Fam Millard
5 km 4022 Fam Millard Daniel Fam Millard
10,5 km 3019 Fam Millard Jeremy Fam Millard
21,1 km 2043 Kåre Valtersdorf
42,2 km 1011 Troels Østergaard
42,2 km 1012 Mia Falconer
42,2 km 1013 Jacob Jensen
5 km 4023 Fam. Hovgaard Lorentzen Rikke Fam. Hovgaard Lorentzen
5 km 4024 Fam. Hovgaard Lorentzen Claus Fam. Hovgaard Lorentzen
10,5 km 3020 Kim Jensen Team tynde ben
10,5 km 3021 Lasse Jørgensen Team tynde ben
42,2 km 1014 Katie Furbee
42,2 km 1015 Jack Strand
42,2 km 1016 Jesper Haure Nørrevang Sparta
21,1 km 2044 Henrik Lønstrup Skjoldborg
21,1 km 2045 Benny Pilgaard Fløng Kondi
21,1 km 2046 Jakob Verup
21,1 km 2047 Peter Kronborg Peter Harring Kronborg
42,2 km 1017 Geir Magne Karlsen ALKA forsikring
21,1 km 2048 Hans Weis Eliasen
21,1 km 2049 Henrik Kim Pedersen
21,1 km 2050 Brian Heebøll Hvalsø Crossfit
21,1 km 2051 Søren Moulton Larsen
10,5 km 3022 Martin Ingemann Jørgensen Meniere can't stop me!
10,5 km 3023 Vera Crone
5 km 4025 Eskil Bohr
21,1 km 2052 Rene Hansen
5 km 4026 Bjarne Korngaard
10,5 km 3024 Camilla Vilby-Mokvist
10,5 km 3025 Michella Jensen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2053 Helle Hjort Lund DHK
21,1 km 2054 Tina Therkildsen
21,1 km 2055 Louise LøbeSmølfen Andersen Møns Løbe og Motionsklub
21,1 km 2056 Bee Andersen Høng Løbeklub
21,1 km 2057 Asbjørn Andersen Høng Løbeklub
21,1 km 2058 Jonas Thyregod Hvalsø / LNR
21,1 km 2059 Kasper Davgaard
10,5 km 3026 Sabine Olesen
21,1 km 2060 Nicolaj Timmermann Team Timmer
10,5 km 3027 Eva Sørensen
10,5 km 3028 Anne Sofie Sørensen
42,2 km 1018 Pernille Casparsen Trail & Pandelygtesjov / Ana Doma
21,1 km 2061 Henrik Agertoft Molin Team Molin
42,2 km 1019 Ole Toft #100
21,1 km 2062 Peter Lapiki
21,1 km 2063 Lars Baadsgaard KHIF Løb
10,5 km 3029 Mette Glæemose KHIF løb
10,5 km 3030 Elsebeth Langberg
21,1 km 2064 Jacob Molin Nielsen Team Molin
21,1 km 2065 Thor Hauberg
21,1 km 2066 Nicolai Duus
10,5 km 3031 Charlotte Bramsen
21,1 km 2067 David Murakami Wood
10,5 km 3032 Lisa Madsen
10,5 km 3033 Ove Skytte
42,2 km 1020 Sasha Saurbrey DUNK & DELLER
21,1 km 2068 Robert Jakobsen
5 km 4027 Heidi Rasch
5 km 4028 Camilla Pedersen
21,1 km 2069 Veronica Meyer
42,2 km 1021 Warny SAURBREY
5 km 4029 Lasse Madsen
10,5 km 3034 Heidi Teichert Lejre Kommune
21,1 km 2070 Kathryn Louise Hedegaard
21,1 km 2071 Niels Henrik Hedegaard
21,1 km 2072 Jeppe Skårhøj
10,5 km 3035 Ian Klausen climbIT
10,5 km 3036 Veronica Klausen climbIT
21,1 km 2073 Anne-Hedvig Olsen Baumgarten Ultras
21,1 km 2074 Morten Larsen Baumgarten Ultras
42,2 km 1022 Peter Brander
10,5 km 3037 Pernille Buchwald
10,5 km 3038 Henrik Buchwald
10,5 km 3039 Rasmus Buchwald
5 km 4030 Iben Buchwald
5 km 4031 Astrid Buchwald
5 km 4032 Lauge Buchwald
5 km 4033 Martha Buchwald
5 km 4034 Gro Anett Gyving
5 km 4035 Merete Buchwald
21,1 km 2075 Kurt. Mortensen jlmk
42,2 km 1023 ARTURO VELAZQUEZ LEYVA TOWERRUNNING MEXICO
5 km 4036 JESUS RAYA CASTILLO TOWERRUNNING MEXICO
5 km 4037 Katrine Hillebrand Jørgensen
21,1 km 2076 Hendrik Oosterhoff
21,1 km 2077 Boyd Ludlow
21,1 km 2078 Rasmus Skov Tølløberme
21,1 km 2079 Bo Vilhelmsen De Soejlblanke
21,1 km 2080 Ejvind Andersen Solrød A M
21,1 km 2081 Niels Peter Mortensen De spejlblanke
21,1 km 2082 Casper Kibsgaard De spejlblanke
21,1 km 2083 Kristjan Gudmundsson
21,1 km 2084 Frederik Baier Jensen Celsius Shipping
42,2 km 1024 Rasmus Lund Wolsgaard
O-løb 5002 Sejr Lund Wolsgaard
42,2 km 1025 Bjørn Kristensen
21,1 km 2085 Kenneth Jes Lysgaard Andersen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2086 Casper Stokholm
21,1 km 2087 Raghav Selvan Sne
10,5 km 3040 Sneha Das Sne
42,2 km 1026 Casper Breschel
5 km 4038 Rikke Schroll
21,1 km 2088 Jens Ulrik Nielsen Bagsværd Atletik Club
10,5 km 3041 Tina Guldberg TeamT
10,5 km 3042 Torben Guldberg TeamT
21,1 km 2089 Jes Wulfsberg Nielsen
5 km 4039 Sofie Netterstrøm Team Sully
21,1 km 2090 Torben Hansen
10,5 km 3043 Melissa Brander
10,5 km 3044 Morten Millard
42,2 km 1027 Klaus Udsen Klub 100 Marathon
5 km 4040 Peter Forsting UP&RUNNING
5 km 4041 Karen Forsting UP&RUNNING
5 km 4042 Thomas Carstensen UP&RUNNING
5 km 4043 Mette Dørum Carstensen UP&RUNNING
10,5 km 3045 Rasmus Hansen
5 km 4044 Kim Hansen
10,5 km 3046 Tina Jessen LMK Asnæs
21,1 km 2091 Mette Gjerløv Solrød Atletik og Motion
5 km 4045 Louise Risager
5 km 4046 Susanne Nielsen
5 km 4047 Emilie Lykke Nielsen
21,1 km 2092 Irena Wacker
21,1 km 2093 Mads Jakobsen
10,5 km 3047 Pernille Würtz Bøhm
21,1 km 2094 Ib Söderblom
21,1 km 2095 Lennart Gjermandsen Trim Ballerup
21,1 km 2096 Glenn Johansen Lærke & Emil
42,2 km 1028 Thomas Holmberg Tejn IF
10,5 km 3048 Julie Sommer Fang mig
10,5 km 3049 Christian Rauer Fang mig
21,1 km 2097 Rene Johansen Aktivanalkløe
10,5 km 3050 Naja Kamuk Rauer
5 km 4048 Malthe Kamuk Rauer
21,1 km 2098 Helle Danekilde
21,1 km 2099 Michael Danekilde
42,2 km 1029 Nikolaj Jakobsen
21,1 km 2100 Lea Klarskov Pilak
21,1 km 2101 Alex Nielsen LOMK
10,5 km 3051 Rasmus Silfen-Jensen Alfa
10,5 km 3052 Pia Silfen-Jensen Alfa
10,5 km 3053 Lea Jensen Alfa
10,5 km 3054 Carsten Jensen Alfa
10,5 km 3055 Oliver Laursen Alfa
10,5 km 3056 Hugo Silfen-Jensen Alfa
10,5 km 3057 Marvin Silfen-Jensen Alfa
42,2 km 1030 Rune Bay Rasmussen
10,5 km 3058 Lone Tietze
21,1 km 2102 Sofie Kildsig Hvalsø løbeklub
10,5 km 3059 Anders Fredsø-Rauer
5 km 4049 Karina Kongeskov
5 km 4050 Nanna Kongeskov Østergaard
42,2 km 1031 Michael Fich
21,1 km 2103 Søren Find Madsen
21,1 km 2104 Jens Poulsen
21,1 km 2105 Emmanuel Boussion
21,1 km 2106 Kurt Larsen
21,1 km 2107 Anders Ørberg Hauser #ASTATEE
10,5 km 3060 Stephanie Marita Ørberg Hauser #ASTATEE
O-løb 5003 Elliot Hauser #ASTATEE
O-løb 5004 Elva Hauser #ASTATEE
5 km 4051 Tobias Kongeskov Lundberg
5 km 4052 Louise Kongeskov Lundberg
10,5 km 3061 Laura Sanz
10,5 km 3062 Henny Maj Rasmussen Hvalsø løbeklub
10,5 km 3063 Søren Zartov Adidas Runners
10,5 km 3064 Trine E Rasmussen MG96
5 km 4053 Kirstine Haugaard
21,1 km 2108 Christian Nerup Sørensen Karosseriet
10,5 km 3065 Jørgen Mortensen
5 km 4054 Jacob Forsting #Forstingpower
5 km 4055 Kathrine Forsting #Forstingpower
21,1 km 2109 Flemming Cederholm
21,1 km 2110 Jacob Sørensen
21,1 km 2111 Stefan Jæger
21,1 km 2112 Rie Frydenlund Hansen
21,1 km 2113 Morten Wagner
21,1 km 2114 Jes Knudsen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2115 Ginne Hørning
21,1 km 2116 Lars Juncker Hvalsø Løbeklub
5 km 4056 Kirsten Roed Hvalsø Løbeklub
5 km 4057 Lone Als
10,5 km 3066 Søren Kildebro Kildebroerne
10,5 km 3067 Gitte Kildebro Kildebroerne
21,1 km 2117 Frank Jensen
21,1 km 2118 Anders Jensen Terma
5 km 4058 Nadja Petersen
5 km 4059 Ramus Jacobsen
21,1 km 2119 Ole Lund Svendsen
21,1 km 2120 Henrik Styrishave Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2121 Morten Smith
5 km 4060 Jane Christiansen Jyderup løbe og motions klub JLKM
21,1 km 2122 Julian Hollingbery
21,1 km 2123 Sven Fogtmann Hansen
42,2 km 1032 Morten Jensen PGI Motion
21,1 km 2124 Anni Vedel KHIF Løb
10,5 km 3068 Nynne Vedel IK Hellas
21,1 km 2126 Svend Birk Lützhøft DHK
21,1 km 2125 Thomas Eul Dansk Halvmarathonklub
21,1 km 2127 Dan Kristensen DHK
5 km 4061 Annemette Hillebrand Albertsen
21,1 km 2128 Christian Albertsen
21,1 km 2129 Jan Cederberg
10,5 km 3069 Jens Vincents
42,2 km 1033 Ulrik Hogrefe SØAM
21,1 km 2130 Morten Brogaard Jakobsen Hvalsø Løbeklub
5 km 4062 Kevin Vejrup Danske Mudderentusiaster
10,5 km 3070 Rie Frydenlund Hansen
10,5 km 3071 Kirsten Schmidt
10,5 km 3072 Cathrine Olsen Folehaven
10,5 km 3073 Malthe Engelsted Folehaven
10,5 km 3074 Simon Bredahl Folehaven
10,5 km 3075 Bent Olsen Folehaven
5 km 4063 Stine Rich Hansen
42,2 km 1034 Mihaela Hristova
21,1 km 2131 Moritz Pinkepank
42,2 km 1035 Jakob Lykkebo
42,2 km 1036 Janni Høgh Sørensen Hvalsø løbeklub
21,1 km 2132 Oliver Knudsen
21,1 km 2133 Lars Karlsen Hvalsø Løbeklub
21,1 km 2134 Per Anders Foss
5 km 4064 Else Marie Korsgaard Hvalsø
21,1 km 2135 Niels Jørgen Askirk Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3076 Lagiya Khatib Khatib Møller
10,5 km 3077 Matias Møller Svenningsen Khatib Møller
10,5 km 3078 Steen Spange K-tri
10,5 km 3079 Johanna Eloranta
10,5 km 3080 Niels Lysdal
21,1 km 2136 Christina Lowies Jensen
21,1 km 2137 Mathias Larsen
21,1 km 2138 Jan Okholm
21,1 km 2139 Lone Seir Carstensen Hvalsø Løbeklub
42,2 km 1037 Anne-Marie Lyngbye Klub 100 Marathon
21,1 km 2140 Simon Lincoln Hvalsø løbeklub
10,5 km 3081 Vanessa Kennedy
21,1 km 2141 Jeanie McAleer Elkjær Hvalsø Løbeklub
5 km 4065 Victor Kildsig lynene
5 km 4066 Marius Kildsig lynene
5 km 4067 Anders Pedersen
5 km 4068 Randi Knudsen
42,2 km 1038 Kim Munk
10,5 km 3082 Henrik Ingeman Nielsen Østervangsskolen
10,5 km 3083 Anders Bindslev Andersen Østervangsskolen
10,5 km 3084 Carsten Nørremark Larsen Valbyløberne / Ørestad IF. Løb og Motion
5 km 4069 Jesper Jensen #Holrun
21,1 km 2142 Per Aagesen
21,1 km 2143 Lars Faurholm
42,2 km 1039 Tino Jørgensen Hvalsø Løbeklub
10,5 km 3085 Paw Mathiasen Langlørdag- Hvalsø løbeklub.
21,1 km 2144 Henrik Pedersen
21,1 km 2145 Maria Jana Masarikova
5 km 4070 Marie Thiersen
5 km 4071 Rasmus Moesgaard
5 km 4072 Julie Holtz Folman
21,1 km 2146 Magnus Albertsen
10,5 km 3086 Jonathan Bott
10,5 km 3088 Martin R Dyxenburg Kalundborg IF
10,5 km 3087 Susanne Møller Nielsen Dalbyløberne
10,5 km 3089 Peter Halskov
5 km 4073 Daniel Asby Andersen Team Asby
5 km 4074 Stine Asby Andersen Team Asby
10,5 km 3090 Anne Holmegaard Trim ballerup
21,1 km 2147 Daniel Aiken
21,1 km 2148 Mogens Hedengran Hvalsø løbeklub
21,1 km 2149 Kim Trier Lundager
10,5 km 3091 Erwin Næs
21,1 km 2150 Peter Isaksson
21,1 km 2151 Peter Tøttrup Degnemoseløberen
21,1 km 2152 Jørgen Pilegård Holbæk LMK/Nordvestrunning
21,1 km 2153 Winnie Kærgaard Høng Løbeklub
21,1 km 2154 Mikael Yde Fløng Kondi
21,1 km 2155 Anders Frøhlke
10,5 km 3092 Tommy Jensen.
5 km 4075 Jacob Nørskov Sørensen Løb
5 km 4076 Flemming Sørensen Løb
5 km 4077 Christine Nørskov Sørensen Løb
21,1 km 2156 Anders Jørgensen Løb
21,1 km 2157 Rene Johansen Løb
21,1 km 2158 Emilie Sørensen
21,1 km 2159 Lena Sørensen
21,1 km 2160 Lars Bau Andersen
21,1 km 2161 Louise Mou Hove
5 km 4078 Lene Mou Jessen
21,1 km 2162 Daniel Høgh Medrano Sørensen
21,1 km 2163 Henrik Nielsen Roadrunners
5 km 4079 Camilla Hundborg Roadrunners
10,5 km 3093 Jesper Buchmann
5 km 4080 Conny Niemi KHIF Løb og Powerwalk
21,1 km 2164 Morten Stentoft Guldager
21,1 km 2165 Malene Dissing KVIK TRI TEAM
21,1 km 2166 Morten Worsøe Møllebro
21,1 km 2167 Loraine Reul TIK løberne
10,5 km 3094 André Andersen Odsherred løberne
21,1 km 2168 Mikkel Andersen Tølløberne
5 km 4081 Gitte Børresen KHIF
5 km 4082 Christian Børresen KHIF
5 km 4083 Gustav Børresen KHIF
5 km 4084 Karsten Stenaa Jensen
5 km 4085 Kamille Stenaa Jensen
42,2 km 1040 Erik Larsen Klub 100 Marathon
10,5 km 3095 Gitte Gammelby Sørensen
21,1 km 2169 Thomas Baggesen
21,1 km 2170 Torunn Laksafoss Laksafoss
21,1 km 2171 Ida Laksafoss Laksafoss
21,1 km 2172 Tina Piihl
5 km 4086 Jens Piihl
5 km 4087 Ida-Sofine Piihl
5 km 4088 Albert Conrad Piihl
42,2 km 1041 Dilyan Dimitrov
5 km 4089 Henrik H. Ottesen
5 km 4090 Markus Moesgaard Moesgaard....
10,5 km 3096 Erik Moesgaard Moesgaard....
21,1 km 2173 Kim Larsen
21,1 km 2174 Michael Lumholt Lejre Night Runners
5 km 4091 Marie Lumholt
5 km 4092 Michael Busch Pi. Mvsj.
10,5 km 3097 Claus Erik Nielsen Fjordløberne
10,5 km Jens Serup MRC Øbro Players
10,5 km Thomas Spillemand Sandberg MRC Øbro Players
10,5 km David Kendal MRC Øbro Players
10,5 km Morten Henriksen MRC Øbro Players
10,5 km Ulrich Bang MRC Øbro Players

1. september 2019

Skovløberen

Tilmeldingsfrist: 31-08-2019, kl. 12:00

413 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.