Distance Starttid Startnr Navn Alder Klub/sponsor
210 km 0739 451 Michael Drejer 41-50
210 km 0736 2 jeppe Crenzien 51-60 Rødekro Cycle Club
140 km 0924 4 Gustaf Olafsson 51-60 Skælskør Cykelklub
210 km 0757 3 Brian Mikkelsen 41-50 Ølsted cykelmotion
140 km 0921 1 Christian Rosager Larsen 31-40 C2
140 km 0933 43 Leif Uldall 51-60 Jock
140 km 0921 20 Mads Hyre-Dybbro 41-50 Bjerggederne
140 km 0921 19 Bo Dybbro 51-60 Bjerggederne
140 km 0921 18 Martin Schak Møller 41-50 Bjerggederne
140 km 0933 41 Glenn Thiemer 31-40 Jock
140 km 0933 40 Flemming Kjems 31-40 Jock
140 km 0933 46 Ole Krab 41-50 Jock
140 km 0933 44 Malthe Madsen 51-60 Jock
210 km 0736 6 James Røtting Dornen 41-50 Team Festo
140 km 0933 39 Arne Fjord-Frandsen 41-50 Jock
140 km 0933 42 Klaus Mark 51-60 Jock
140 km 0933 45 Mogens Eriksen 51-60 Jock
140 km 0921 17 Stephen de Boyett 41-50 Team Garageshoppen
140 km 0933 47 Peter Bertelsen 51-60 Jock
210 km 0736 8 Claus Høgholm 31-40
210 km 0748 9 Poul Brams 51-60 Korup Cykelmotion
210 km 0748 12 Andreas Hilbert 41-50
210 km 0736 15 Kim Johannsen 31-40 Mucho Macho
210 km 0736 16 Steven Olesen 31-40 Mucho Macho
140 km 0933 10 Henrik Hansen 51-60 Team Fusion
210 km 0736 14 jakob langeland 41-50
210 km 0745 13 Carsten Laue 41-50
140 km 0933 49 Tom Eggers 41-50 Jock
140 km 0933 48 Preben Strandby Andersen 51-60 Jock
210 km 0736 11 Martin Andersen 31-40
140 km 0921 26 Søren Lykke Larsen 51-60 Team Giv Håb
140 km 0921 25 Dan Kongsted 51-60 Team Giv Håb
140 km 0933 21 Dennis Stær 41-50
140 km 0933 22 Jan Aggerholm 61-70
210 km 0730 23 Brian Broberg 31-40 JC Cykelklub
140 km 0933 28 Finn Nielsen 51-60 Kageholdet
140 km 0933 29 Henrik Kjær 51-60 Kageholdet
140 km 0933 27 Claus Heckmann 51-60 Kageholdet
140 km 0933 30 Mathias Heckmann 15-20 Kageholdet
210 km 0748 24 Lennart Petersen 41-50 Team RMDB - FysioDanmark - Hillerød
210 km 0745 56 Sascha Mikolajczyk 41-50 Justice League
210 km 0745 53 Anne Pfister 31-40 Justice League
210 km 0736 31 Martin Staldgaard 31-40
85 km 1145 32 René Østergaard Markussen 21-30
210 km 0736 33 Christian Petersen 31-40 Nakskov cc
85 km 1145 34 Michael Klinge 21-30
210 km 0748 36 Jörg Borwieck 51-60
210 km 0736 35 Mads Christensen 31-40
140 km 0933 37 Martina Lerche 51-60 ABC
140 km 0930 51 Søren Dietrichsen 41-50 Baroudeurs CPH
210 km 0745 54 Arne Hamkens 41-50 Justice League
210 km 0739 38 Peter Blomberg 51-60 BTO
210 km 0745 55 Karsten Jöster 41-50 Justice League
85 km 1142 58 Ejnar Hansen 51-60 Jock
140 km 0945 50 Marco Bertram Schmidt 21-30 BCK
85 km 1142 59 Henrik Lindberg Hansen 41-50 Jock
85 km 1142 66 Poul-Erik Madsen 51-60 Jock
85 km 1142 60 Preben Christiansen 51-60 Jock
85 km 1142 61 Allan Knudsen 51-60 Jock
85 km 1142 62 Jock #6 - Jock
85 km 1142 63 Jock #7 - Jock
85 km 1142 64 Jock #8 - Jock
85 km 1142 65 Jock #9 - Jock
210 km 0736 52 Jens Larsen 41-50
140 km 0930 57 Søren Lassen 41-50 Baroudeurs CPH
140 km 1030 67 Mikael Have 41-50
210 km 0748 68 Annelie Petersen 31-40 Jock
140 km 0933 69 Henrik Jepsen 51-60
85 km 1203 83 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Jensen 15-20 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 86 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Sørensen 15-20 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 81 Per Christensen 61-70 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 85 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Lund 15-20 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 82 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Daugaard 15-20 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 84 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Jensen M. 15-20 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
85 km 1203 80 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN Blicher 51-60 TEAM +PLUS MALERGROSSISTEN
140 km 0945 70 Søren Astrup 41-50
210 km 0748 71 Jette Vesterdal Hansen 41-50
140 km 0930 72 Flemming Hansen 51-60 Mig selv
140 km 0945 73 Henrik Agger 51-60 TMG
140 km 1000 78 Annette Juul Mortensen 41-50
210 km 0745 75 Lars Larsson 51-60 Frederiksværk Motions Cykelklub
210 km 0748 74 Dorthe Bertelsen 51-60 Cykelnerven
85 km 1206 77 thomas hansen 51-60
85 km 1206 76 lotte hvidberg 51-60
210 km 0800 79 Thomas Raahauge 51-60
140 km 0921 87 John Olsen 31-40 ABC
140 km 0930 88 Stefan Islandi 41-50 Baroudeurs CPH
140 km 0933 89 Claus Rødgaard 41-50 You're Momma
140 km 0957 137 Mathias Kristensen 31-40 Eksilrytterne
140 km 0957 138 Mikkel Bro 31-40 Eksilrytterne
140 km 0957 136 Carsten Druekær 31-40 Eksilrytterne
210 km 0757 96 Torben Stougaard 41-50
210 km 0800 90 Casper Vitalis Madsen 21-30
210 km 0745 91 Niels Bo Søndergaard 51-60 FPI/NCM
210 km 0757 94 Henrik Fornitz Møller 7 41-50 Team 79
210 km 0757 93 Anne-Mette Daugbjerg 9 31-40 Team 79
210 km 0736 92 Thomas Rex Olsen 51-60 HarreTri
210 km 0736 95 Henrik Jensen 51-60 CCH Hjørring
140 km 0957 98 Troels Raabjerg 31-40
140 km 0957 97 Nicolaj Laue Knudsen 31-40 danfoss
210 km 0739 115 Sebastian Bentzin 31-40 Road to Nowhere
210 km 0739 106 Cristoph Hilse 31-40 Road to Nowhere
210 km 0739 109 Kim Gerhardsen 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 108 Jonas Strømbern 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 110 Lasse Andersen 31-40 Road to Nowhere
210 km 0739 116 Thomas Desoney 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 105 Arnaud Voss 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 107 Joe Harper 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 114 Pernille Thalund Jensen 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 111 Lukas Von Monkiewitsch 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 113 Patrick Rumpf 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 112 Maciej Puzon 31-40 Road to Nowhere
85 km 1142 99 Sine Konge Jensen 41-50 CK Djurs
210 km 0757 100 Morten Jensen 31-40 Team CCW
85 km 1136 101 Michael Andersen 51-60 CCW
210 km 0748 102 Anders Damgaard Nielsen 51-60 CCW
210 km 0800 104 Peter Tilsted 51-60 Team Novice
210 km 0800 103 Gert Nissen 41-50 Team Novice
210 km 0745 124 Jesper Ruvald Knudsen 41-50 Domestiques Duvel
210 km 0748 117 Lippert Michael 51-60
210 km 0739 118 Sune Nicolajsen 21-30 Road to Nowhere
210 km 0757 119 Søren Davidsen 41-50
210 km 0739 121 Ashleigh Jones 31-40 Road to Nowhere
140 km 0945 120 Klaus Rath 51-60
210 km 0739 122 Jacob Krogh 41-50 Road to Nowhere
210 km 0736 339 Rasmus Kristiansen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0739 123 Johnny Bay 41-50
85 km 1142 125 Jørgen Juul Andersen 51-60 CCW
85 km 1151 127 Silje Jordalen 21-30 Jordalen
85 km 1151 126 Henrik Jordalen 51-60 Jordalen
210 km 0736 337 Nynne Mortensen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 327 Christoffer Salmon 21-30 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 338 Peter Ammundsen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 340 Thomas Grandjean-Thomsen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 325 Anette Bøgh 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 326 Cecilie Thomsen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 333 Marc Winther 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 335 Mikkel Vilhelmsen 41-50 PlayGroundTriathlon
210 km 0739 128 Morten Rasmussen 41-50
210 km 0757 129 Lasse Fredholm 21-30
210 km 0748 130 Lars aaberg Petersen 51-60 Team RMDB.
210 km 0736 331 Jes Frost Vandkrog 31-40 PlayGroundTriathlon
140 km 0921 131 Ulrik Ross 41-50
210 km 0736 133 Michael Fischer 41-50 Team ERDINGER Alkoholfrei
210 km 0736 134 Thomas Ribic 51-60
210 km 0754 132 Philip Dithmer 21-30
210 km 0736 135 Mikkel William Mahler 41-50 Cyclingpeople
140 km 0930 139 Peter Jönsson 51-60 Baroudeurs CPH
210 km 0736 140 Henrik Num Jacobsen 41-50 Team Totalgulve Aalborg
210 km 0757 141 Henrik Brendel 41-50 NCM
210 km 0757 142 Bo Trebbien 51-60 NCM
140 km 0942 143 Brian Sørensen 41-50 Næstved Cykel-Motion
210 km 0736 144 Peter Poulsen 41-50 Team Total Gulve Aalborg
140 km 0933 146 Steen Blaafalk 51-60 Never Too Late
140 km 0933 145 Rolf Andersen 51-60 Never Too Late
210 km 0730 147 Mikkel Bording 41-50 Veloropa
210 km 0736 334 Mikael Renstrøm 31-40 PlayGroundTriathlon
140 km 0945 148 Flemming Strøm 51-60 CCW
210 km 0748 149 Ulla Engell 51-60 CCW
140 km 0921 189 Peter Minor 61-70 SPS
140 km 0921 190 Snorre Stephensen 51-60 SPS
38 km 1233 167 Anne Marie Madsen 51-60 SEW-EURODRIVE
38 km 1233 168 Daniel Sønnichsen 21-30 SEW-EURODRIVE
38 km 1233 171 Kristima Salmony 31-40 SEW-EURODRIVE
38 km 1233 175 Ole Klingberg 51-60 SEW-EURODRIVE
38 km 1233 177 Peter Affeldt 41-50 SEW-EURODRIVE
140 km 0921 191 Søren Døygaard 51-60 SPS
210 km 0730 150 Lars Asger Petersen 41-50 Team FoodnMotion
85 km 1203 169 Jannie Bjergvang 51-60 SEW-EURODRIVE
85 km 1203 172 Kurt Holdt 51-60 SEW-EURODRIVE
85 km 1203 173 Lisa R. Eriksen 51-60 SEW-EURODRIVE
140 km 0921 170 Kenneth Thorup 31-40 SEW-EURODRIVE
140 km 0921 174 Morten Holmstrøm 51-60 SEW-EURODRIVE
140 km 0921 176 Ole Rasmussen 51-60 SEW-EURODRIVE
85 km 1148 151 Chr. N. Frandsen 61-70 Hals Cykel Motion
140 km 1000 152 Flemming Søndergård 51-60
210 km 0739 153 Anders Tvede 41-50 CCW
210 km 0736 154 Jan #1Pietras 41-50 Skælskør cykelklub
210 km 0736 155 søren #3 nielsen 61-70 Skælskør cykelklub
210 km 0736 156 Steen #4Rasmussen 51-60 Skælskør cykelklub
210 km 0736 157 carsten #5Aalund 51-60 Skælskør cykelklub
210 km 0736 158 Dennis Stigfeldt 41-50 Skælskør cykelklub
210 km 0736 159 Jens #7Mortensen 51-60 Skælskør cykelklub
210 km 0736 336 Morten Davidsen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0739 166 Jeppe Thomsen 21-30 Road to Nowhere
140 km 0921 164 Majbrit #8pietras 41-50 Skælskør cykelklub
140 km 0921 165 Hanne #9Bonde 41-50 Skælskør cykelklub
140 km 0921 160 Linda #10Rasmussen 41-50 Skælskør cykelklub
140 km 0921 161 Carsten #11hansen 51-60 Skælskør cykelklub
140 km 0921 162 per #12kaaber 51-60 Skælskør cykelklub
140 km 0921 163 klaus #13Skakun 51-60 Skælskør cykelklub
210 km 0739 178 Henrik Bunde 41-50 RTN
210 km 0736 179 Christian Hansen 31-40
85 km 1145 180 Brian Dollerup 41-50
210 km 0736 181 John #15pedersen 71+ Skælskør cykelklub
140 km 0936 182 Allan Bang Steffensen 51-60 Næsby Cykelmotion
140 km 0933 183 Bjarne Hansen 51-60 Hammerum cykel klub
210 km 0736 184 Niels #16Jensen 41-50 Skælskør cykelklub
140 km 1000 185 Erik Bendixen 51-60
140 km 0933 186 Simon Hansen 21-30
210 km 0736 187 Jan Søndergård 51-60
85 km 1151 217 Dorthe Callesen 51-60 Rødekro Tri & Motion
85 km 1151 218 Nina Jansen 51-60 Rødekro Tri & Motion
85 km 1151 219 Pia Thomsen 51-60 Rødekro Tri & Motion
140 km 0933 188 Klaus Ahm 51-60 CCW
140 km 1000 195 Søren Bjerre 41-50 BMC 92
210 km 0736 192 Lars Peter Andersen 51-60 Haute Route Pyrenæerne 2019
140 km 0924 193 Søren Morgen Hansen 41-50 Skælskør cykelklub
140 km 1000 194 Morten Jensen 41-50 BMC 92
140 km 0921 196 Carsten Jeppesen 41-50
140 km 0921 197 Marrtin Bjeld 41-50
140 km 1000 198 Danni Elten 31-40 Esbjerg Cykle Motion
140 km 1000 199 Robert Bonde Christensen 41-50 Esbjerg Cykle Motion
140 km 0948 200 Martin Poulsen 41-50 Jelling MTB og Racer
210 km 0745 201 Peter Hamborg Jakobsen 51-60 Mutters Alene 2019
140 km 1000 203 Britta Højmark 41-50 Team PIV
85 km 1148 202 Casper Christiansen 21-30
140 km 1000 204 Peer Olsen 41-50 Team PIV
210 km 0748 205 Esben Nicolaisen 21-30 Team Nicolaisen
210 km 0748 206 Sten Nicolaisen 51-60 Team Nicolaisen
140 km 0945 262 Team Spiseklubben anno 2000 #1 Ehlers 51-60 Team Spiseklubben anno 2000
140 km 0945 263 Team Spiseklubben anno 2000 #2 C. Hauptstein 41-50 Team Spiseklubben anno 2000
140 km 0945 264 Team Spiseklubben anno 2000 #3 F. Hauptstein 41-50 Team Spiseklubben anno 2000
140 km 1000 207 Søren Nielsen 51-60
140 km 1000 208 Asger Fagerberg 41-50
210 km 0736 209 Poul Utzon 41-50
85 km 1136 211 Claus Pihl 51-60 BTO
210 km 0739 213 Niels Sunke 41-50 BTO
210 km 0739 212 Mathias Illum 21-30 BTO
210 km 0739 214 Per Nielsen 61-70 BTO
210 km 0739 215 Søren Illum 51-60 BTO
210 km 0739 210 Adrian Navntoft 21-30 BTO
140 km 0921 216 Tom Loose 41-50 RG Uni Hamburg
140 km 0933 223 John Callesen 51-60 Rødekro Tri & Motion
140 km 0933 222 Egon Thomsen 51-60 Rødekro Tri & Motion
140 km 0933 224 John Lorenzen 61-70 Rødekro Tri & Motion
210 km 0736 220 Peter Clausen 51-60
210 km 0800 221 Christian Christiansen 51-60 FDHI
210 km 0736 225 Søren Koch 51-60
210 km 0736 227 Preben Haaning 41-50
210 km 0739 226 Jan Lindbom 51-60 Elmhults sports club
210 km 0736 228 Steen Hasselbalch 41-50 RMDB
210 km 0739 229 Simon Carlsson Sundby 21-30 Team Cranks & Coffee
85 km 1151 231 Jesper Dam Hansen 21-30 Dam Hansen
85 km 1151 230 Flemming Dam Hansen 51-60 Dam Hansen
85 km 1142 232 Henrik Waltoft 51-60
140 km 1000 233 Kim Schou 61-70 Nakskov Cykle Club
140 km 0915 234 Søren Jansen 41-50 Team Laptops.dk
85 km 1145 238 Knights of N Ejvind #1 Johansen 51-60 Knights of NI
210 km 0739 235 Lars Lind Knudsen 51-60 Cykel Motion Viborg
85 km 1145 239 Knights of NIMichael #2Schmidt 51-60 Knights of NI
210 km 0800 236 Rune Asmussen 41-50
140 km 0936 237 Jacob Thomsen Weile 31-40
210 km 0736 296 Terry Huss 31-40
210 km 0730 240 Anders Krøll 41-50 Team Cranks & Coffee
85 km 1203 241 Marianne Schou 51-60 Nakskov Cykle Club
85 km 1142 243 Jane Bergholdt 41-50 Charlie cycling
85 km 1142 244 Nina Ruskov Brandt 41-50 Charlie cycling
85 km 1142 245 Maybritt Schlyter 51-60 Charlie cycling
210 km 0736 246 Ken Lodberg 41-50 Team Food-n-motion
140 km 0945 242 Per Bergholdt 51-60 Team Go Cycling
85 km 1136 248 Per Bang 51-60 BTO
210 km 0757 247 Henrik Alleslev 51-60 Ølsted Cykelmotion
210 km 0736 251 Morten Poulsen 41-50
140 km 0921 250 Christian Jensen 51-60
85 km 1148 249 Ole Andersen 41-50 Kentaur
210 km 0739 254 Joakim Bukdal 21-30 Team Cranks & Coffee
140 km 0936 252 Lasse Wolff 31-40 TRVJ2019
210 km 0730 253 lars Krogsgaard 51-60 Team Cranks & Coffee
210 km 0733 259 Poul Bukbjerg 61-70 Furesø Cykelmotion
210 km 0748 260 Klaus Lidsmoes 31-40 Hilti Danmark
210 km 0736 273 Tom Kristensen 41-50 Team Rødovre
140 km 0936 255 Jane Mølgaard Christensen 41-50 Team Rynkeby Vestjylland
140 km 0930 257 Niels-Erik Kongste 51-60
140 km 0936 256 Lars Mølgaard Christensen 41-50 Team Rynkeby Vestjylland
210 km 0730 258 Lars Thoft-christensen 51-60
140 km 0945 261 Lars Worsaae 51-60
210 km 0751 268 Rasmus Bohr 41-50 Wattkongens disciple
210 km 0751 267 Morten Stobbe 51-60 Wattkongens disciple
210 km 0751 269 Tom Aasholm 51-60 Wattkongens disciple
210 km 0751 266 Martin Marløe 51-60 Wattkongens disciple
210 km 0757 265 Emil Tobias Hansen 21-30
140 km 0945 270 Jens Grouleff 51-60 Ørumcykling 140
140 km 0945 272 Ole Petersen 51-60 LCK
140 km 0936 271 Morten Jepsen 51-60 TRVJ2019
140 km 0936 274 Anders Larsen 41-50 TRVJ2019
210 km 0736 275 Brian Belling 41-50 Fysio Danmark Hillerød
140 km 1000 279 Lone Kaas Larsen 51-60 Team PIV
85 km 1151 276 Søren Digebjerg 51-60 Tdl Digebjerg
140 km 1000 278 Janne Bonde 41-50 Team PIV
210 km 0730 277 kent pischiutta 51-60 FBL
210 km 0736 280 Kim Simoni Jørgensen 41-50 Team RMDB FysioDanmark
140 km 0930 285 Tommy Andersen 41-50 Rødekro tri & motion
210 km 0748 282 Steen Kjelstrup 41-50 Team RMDB - Fysiodanmark Hillerød
210 km 0730 283 René Nielsen 41-50 OTK
210 km 0736 284 David Tykskov 71+ Fysio Danmark Hillerød
140 km 1000 286 Henrik Aksel Olsen 51-60 Roskilde Roklub
210 km 0736 287 Flemming Bonnesen 61-70 Fysio Danmark Hillerød
210 km 0736 289 Thomas Höfelsauer 41-50 FysioDanmark Hillerød
210 km 0736 288 Julie Nanna Pelle 31-40 FysioDanmark Hillerød
38 km 1230 290 Ove Jakobsen 51-60
210 km 0736 291 John Christensen 41-50
85 km 1151 292 Michael Aagaard 41-50
140 km 1000 293 Jørgen Kristensen 71+
210 km 0730 295 tomas valling 41-50 SCC
140 km 1000 294 Mette Veber 41-50
210 km 0736 297 Jan Sargent Larsen 51-60 Cykelnerven Nordsjælland
140 km 1000 298 Anders Rosenkilde 51-60 Cykelnerven Trekantområdet
210 km 0748 299 Steen Jensen 51-60 Roskilde Roklub
210 km 0736 300 Jørgen Suhr 61-70 Fysio Danmark Hillerød
140 km 0930 301 Lars Johannsen 51-60 Cykel motion viborg
210 km 0736 302 Morten Møllegaard 51-60 Fysio Danmark Hillerød
210 km 0730 303 Henrik Roar Petersen 51-60
140 km 0957 309 Allan Klausen 41-50 ALLER AQUA CYCLING
140 km 0957 314 Søren Vægter 41-50 ALLER AQUA CYCLING
140 km 0957 313 Niels Lundgaard 31-40 ALLER AQUA CYCLING
140 km 0957 310 Bo Nissen 31-40 ALLER AQUA CYCLING
210 km 0736 312 Henrik Vægter 41-50 ALLER AQUA CYCLING
140 km 0957 311 Hanno Slawski 31-40 ALLER AQUA CYCLING
140 km 0921 304 Jan Brink 51-60 NØRRE AABY CYKELKLUB
140 km 0936 305 Kent Damgaard 51-60 TRVJ2019
210 km 0736 306 Anders Olesen 41-50 Ølsemagle Motion
210 km 0736 307 René Vestergaard 41-50
210 km 0736 332 Laurits Holm 15-20 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 328 Claus Aagaard 51-60 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 330 Jens Jonas Skov Larsen 31-40 PlayGroundTriathlon
210 km 0736 329 Jack Robinsen 21-30 PlayGroundTriathlon
140 km 0930 308 Søren Domino 41-50 Baroudeurs CPH
210 km 0739 315 Dan Nielsen 51-60 Team Hustler
210 km 0748 316 Henrik Breth Jakobsen 61-70 Holbæk Cykelsport
210 km 0739 317 Simon Christensen 31-40 Road to Nowhere
210 km 0736 319 Team Tåstrup Jimmy Strandberg 41-50 Team Tåstrup
210 km 0736 320 Team Tåstrup John Lauridsen 41-50 Team Tåstrup
210 km 0757 318 Jens Brogaard 51-60 Rønnede Cykelmotion
210 km 0748 321 Pål Henrik Woxholt 51-60 Holbæk Cykelsport
140 km 1009 2068 Lars Brandenhoff 41-50 Skumrytterne
140 km 1009 2069 Torben Thomsen 41-50 Skumrytterne
140 km 1000 563 Marc Bruun-Laursen 21-30 Team IEC-ON
140 km 1000 564 Team IEC-ON #2 - Team IEC-ON
140 km 1000 565 Team IEC-ON #3 - Team IEC-ON
140 km 1000 566 Team IEC-ON #4 - Team IEC-ON
140 km 1000 567 Team IEC-ON #5 - Team IEC-ON
140 km 1000 568 Team IEC-ON #6 - Team IEC-ON
140 km 1000 569 Team IEC-ON #7 - Team IEC-ON
140 km 0930 322 Jesper Bredkær-Sørensen 31-40 Frederiksberg Allé Allez
210 km 0736 323 Mads Eske Jessen 51-60 Team food-n-motion
210 km 0736 324 Maria Due Lind 41-50 Food-n-motion
140 km 0921 342 Tommy Jensen 51-60
85 km 1142 341 Brit Jensen 51-60 Nakskov CC
85 km 1130 343 Michael Holm 51-60 Dragør cykelklub
210 km 0736 344 Maria Andersen 31-40 PlayGroundTriathlon
140 km 0936 345 Brian Siig Thomsen 51-60 Team Rynkeby Vestjylland 2018
140 km 0930 346 Morten Stig Ottesen 21-30 Frederiksberg Allé Allez
140 km 0936 347 Lone Hørup 41-50
140 km 1000 349 Inge Stuhr Bisgaard 41-50 StuhrBisgaard
140 km 0915 348 Henrik Bisgaard 51-60 StuhrBisgaard
210 km 0739 350 Carsten Braagaard 51-60
85 km 1203 351 bo kristiansen 51-60
210 km 0800 352 Kim Roth 51-60
210 km 0757 354 Hans Michael Hansen 51-60 Bjerrede Cykkeltosser
210 km 0757 353 Finn Hansen 51-60 Bjerrede Cykkeltosser
140 km 0915 355 Tom VILMAR 51-60 ”Team GEE´S”
210 km 0730 356 Lasse Kåre Olsen 41-50 Fusion Club
38 km 1230 357 Finn Nielsen 61-70 Læborg Bikers
210 km 0739 358 Nikolaj Sejling 41-50 Team Cranks & Coffee
210 km 0739 359 Emil Nymann Nymann Wegeberg 31-40
140 km 0936 360 Jan Hjermind Samuelsen 41-50
210 km 0800 361 Vitus Jakobsen 61-70
140 km 1000 362 Lars Madsen 51-60
210 km 0739 363 Bo Theilgaard 41-50
210 km 0730 364 Lars Askov Danielsen 51-60 TEAM RMDB - FysioDanmark Hillerød
140 km 0930 365 Jan Lydiksen 51-60 Stay Strong
140 km 0930 366 Lars Peter Schrøder-Madsen 51-60 Stay Strong
210 km 0730 367 Anders Lomholt 41-50 HFTC TEAM Rundt med de ben
210 km 0748 369 Torben Strange Jensen 51-60 Fysio Danmark Hillerød
140 km 0957 368 Daniel Vestergaard 31-40
140 km 0936 370 Mogens Werge 31-40 TRVJ2019
210 km 0739 371 Kenneth Holm 41-50 Team Hustler
140 km 1000 373 Henrik Vikelgaard 51-60 Lejre Grimpeaurs
85 km 1203 372 Bette Vikelgaard 51-60 Lejre Grimpeaurs
140 km 1000 374 Steen Ulf Jensen 51-60
210 km 0748 375 René Hald 41-50
210 km 0730 376 Kim Larsen 41-50 Københavns Bygningsrenovering
210 km 0742 377 Jesper.kyhn Mafsen 41-50 HG ATM
210 km 0730 378 Tage Berg 51-60 Greve Motion CC
210 km 0730 387 Akio Bergholdt 41-50 Japanese Champs
210 km 0730 388 Yukio Bergholdt 41-50 Japanese Champs
140 km 0936 379 Peter Lauritzen 31-40 TRVJ2019
210 km 0748 408 Frants Hjulmann Pedersen 41-50 Mejlby Cykelmotion
210 km 0748 381 Bo Klitgaard 41-50
85 km 1148 380 Henrik Schmidt 51-60
210 km 0748 382 Nicolaj Fessel 51-60
140 km 0924 385 Rune Glitzky 41-50 Team Sømosen
140 km 0924 384 Mikkel Glitzky 15-20 Team Sømosen
140 km 0924 386 Zoran Dimonski 51-60 Team Sømosen
140 km 0924 383 Allan Wisen 41-50 Team Sømosen
210 km 0748 389 Ole Sørensen 51-60
85 km 1148 390 Søren Frandsen 31-40
85 km 1148 391 Randi Poulsen 21-30
210 km 0800 392 Tina Christoffersen 41-50
210 km 0800 393 Ryan Lauridsen 41-50
210 km 0739 394 Morten "Holm" Keseler 31-40 Team Cranks & Coffee
140 km 1000 395 Claus Christophersen 41-50 VHG CYKELSPORT
210 km 0739 396 Søren Christophersen 51-60 FBL, Frederiksberg
210 km 0739 397 Tim Hoelgaard 41-50
85 km 1203 398 Henriette Møller Andersen 51-60 Nakskov CC
85 km 1148 399 Ol Bridal 41-50
85 km 1148 400 Claus Pejstrup 41-50
140 km 0933 401 Poul Henning Fløjborg 51-60 BTO
140 km 0930 402 Søren Lorenzen 51-60 Baroudeurs CPH
210 km 0739 491 Peter Dalsgaard 31-40 Road to Nowhere
210 km 0739 403 Lajos Holmslykke 41-50 ACK
140 km 0957 404 Patrick Toftegaard 21-30
210 km 0812 459 Henrik Dalsgaard 51-60 KVIF Cycling
210 km 0748 405 Jacob Nordgaard 41-50 Islev Triathlonklub
140 km 0936 406 Michael Mikkelsen 31-40 TRVJ2019
210 km 0730 407 Jacob Egsgaard 41-50 Team Solitude p/b PNS
85 km 1200 411 Stig Estrup 51-60 Okserne SH
85 km 1200 410 Lars B. Kristensen 51-60 Okserne SH
85 km 1200 409 Kent Christoffersen 51-60 Okserne SH
210 km 0730 412 Cristian Ulrich 51-60 Team food-n-motion
210 km 0739 664 Brandon Van Haeren 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 413 Rune Lund Christensen 41-50 Team TotalGulve Aalborg
210 km 0800 414 Peter Skovbo 61-70 Team Pozzato
210 km 0800 415 Poul Werner 61-70 Team Pozzato
140 km 0945 588 Poul Mikkelsen 41-50 Alfa Laval
140 km 0945 589 Thomas Moos 41-50 Alfa Laval
140 km 0945 585 Dann Jensen 31-40 Alfa Laval
140 km 0945 586 Klavs Jacobsen 41-50 Alfa Laval
140 km 0930 416 Jakob Lundsteen 51-60 Baroudeurs CPH
140 km 0921 455 René Ahrenkiel 51-60
210 km 0742 453 Kasper Andersen 41-50 HCK
210 km 0742 452 Henrik Jensen 51-60 HCK
140 km 0930 454 Jesper Tornvig Ludvigsen 41-50 Baroudeurs CPH
140 km 0945 587 Lars Østergaard 41-50 Alfa Laval
140 km 0936 456 Thomas Seehausen 31-40
210 km 0739 457 Christian Nielsen 41-50
210 km 0748 458 Lasse Egelund Andersen 51-60
210 km 0812 460 Claus Buus 51-60 KVIF Cycling
210 km 0812 461 Morten Tryk 21-30 KVIF Cycling
140 km 0930 462 Andreas Børresen 41-50 Baroudeurs CPH
210 km 0730 463 Henrik Melbye 41-50 Team food-n-motion
210 km 0730 464 Jackie Muller 51-60 ck nordsjælland
210 km 0730 465 Martin Baun 51-60 team food-n-motion
140 km 0930 466 SlowPokes #1 21-30 SlowPokes
140 km 0930 467 SlowPokes #2 31-40 SlowPokes
140 km 0930 468 SlowPokes #3 31-40 SlowPokes
210 km 0757 469 Frank Thillerup 51-60 TIK Triathlon
210 km 0739 470 Morten Kolle Kolle Christensen 51-60
210 km 0739 471 Peter Hansen 51-60 TEAM RMDB
85 km 1203 472 Tina Boss Dideriksen 31-40
210 km 0739 473 Claus Wiid Jakobsen 41-50
210 km 0800 474 Claus Kjeldsen 51-60 KHIF Cykelklub
210 km 0800 475 Dan Pedersen 41-50 KHIF Cykelklub
210 km 0739 476 Sigurd Hundrup 51-60
210 km 0739 478 Steen Lykke 61-70 Grejs
210 km 0739 477 Finn Petersen 51-60 Grejs
210 km 0739 483 Henrik Parbst 51-60 Grejs
140 km 0921 479 Jørgen Lind Andersen 61-70 HIK
140 km 0930 480 Stig Balle Andersen 51-60 Baroudeurs CPH
140 km 0921 481 Erik Kjærsgård 41-50 Skjern Cykelklub
140 km 0939 482 Lotte Halberg 51-60
210 km 0748 484 Henrik Vestergaard Drabøl 51-60
210 km 0739 485 Poul Gynther Soll-Johanning 51-60
210 km 0739 486 Troels Roed Villumsen 31-40 Road to Nowhere
140 km 0936 487 Christoffer Jensen 21-30 TRVJ2019
140 km 0930 562 Jonas Drejer Nielsen 21-30 SlowPokes
140 km 0915 488 Niels Westergaard 51-60 ”Team GEE´S”
210 km 0757 489 Keld Juhl 51-60 slck
210 km 0757 490 Helle Juhl 51-60 SLCK
140 km 0933 493 Michael Bo Christensen 31-40 Team Rynkeby Nordsjælland
210 km 0730 492 Jesper Ritsmer Stormholt 41-50 Greve Trim Cykelmotion
210 km 0739 494 Bent Erlandsen 51-60 Team A-fys
210 km 0739 495 Christian Boye-Møller 51-60 Team food-n-motion
210 km 0730 496 Jesper Steen Lorentzen 41-50 Team food-n-motion
210 km 0739 497 Jesper Langhoff 41-50 Aficionados
210 km 0730 498 Klaus Berth 41-50 team food-n-motion
210 km 0739 499 Søren Heron 31-40 Club PTO
85 km 1200 500 Mariann Bornerup 41-50
140 km 0930 501 Kasper Larsen 41-50 Baroudeurs CPH
210 km 0748 502 Lars Mathiasen 41-50 CCW
210 km 0748 503 Palle Hansen 61-70 Næsby cykelklub
140 km 0933 509 Per Kolling 51-60 Team Kolling
140 km 0933 505 Claus Kolling 41-50 Team Kolling
140 km 0933 506 Jan Kolling 51-60 Team Kolling
140 km 0933 510 Troels Balskilde 41-50 Team Kolling
140 km 0933 507 Martin Hem 41-50 Team Kolling
140 km 0933 508 Ole Jensen 51-60 Team Kolling
140 km 0915 511 Lasse K. Geelmuyden 51-60 GEE’S Hus & Have Service
210 km 0739 513 Frank Selsmark 51-60 FBL
140 km 0915 512 Cem Hornbæk 51-60 GEE’S Hus & Have Service
140 km 1000 514 Carsten S. Graver 51-60
210 km 0800 516 Hans Wennerberg 51-60 Fysio Danmark Hillerød
140 km 1000 515 Christine Wennerberg 51-60 Fysio Danmark Hillerød
140 km 1000 531 Per Haras 61-70 De Gale Raketter
140 km 1000 530 Finn Poulsen 61-70 De Gale Raketter
210 km 0739 517 Asger Storm Palm 21-30 Road to Nowhere
140 km 0933 518 Natalie Jackson 41-50
210 km 0800 519 Brian Larsen 31-40
140 km 0930 520 Michael Bitsch 41-50 kjellrup cykleklup
210 km 0748 521 Flemming Hansen 51-60 Birkerød Cykelklub
140 km 1030 522 Stig Kjeldsen 41-50
140 km 0933 524 Lærke Ritsmer Stormholt 41-50 Greve Trim Cykelmotion
140 km 0933 523 Jens Overgaard 51-60 Greve Trim Cykelmotion
210 km 0739 525 Troels Bertelsen 31-40
140 km 1000 526 Ole Bisgaard 61-70
140 km 0933 537 Line Dornan 41-50
140 km 1000 527 Harry Matthiesen Jensen 51-60 Pedal-Atleterne Fredensborg
140 km 0933 528 Bjarne Nielsen 41-50 HAGI
140 km 0939 529 Thomas Schultz Hede 41-50
140 km 1000 532 Lasse Timmermann 61-70 PAF
210 km 0754 533 klaus hyllegård 51-60
140 km 0933 534 Susanne Slavensky Dahl 51-60 HIFFI
140 km 0933 535 Per Funk Jensen 51-60
140 km 0933 536 jørgen kjøller olsen 51-60 Team SensorTek
140 km 0915 539 Jesper Wiemer 51-60 SCC
140 km 0921 540 Bjarne Kjærsgård 41-50
140 km 0933 541 Tamar Jaffe Tvede 41-50 CCW
210 km 0739 542 Niels Neestrup Hansen 51-60
140 km 0933 543 Kenneth paulsen 41-50
210 km 0757 544 MTB Rebild Bakker #1 - MTB Rebild Bakker
210 km 0757 545 MTB Rebild Bakker #2 - MTB Rebild Bakker
210 km 0757 546 MTB Rebild Bakker #3 - MTB Rebild Bakker
210 km 0757 547 MTB Rebild Bakker #4 - MTB Rebild Bakker
210 km 0757 548 MTB Rebild Bakker #5 - MTB Rebild Bakker
210 km 0748 549 Kenneth Dahl 51-60 Team Dianalund
85 km 1145 617 Alexander holberg 21-30 team søndermarken
85 km 1145 618 Bjarne frost Madsen 61-70 team søndermarken
85 km 1145 620 Jørg Rasmussen 71+ team søndermarken
85 km 1145 621 Niels Nielsen 51-60 team søndermarken
85 km 1145 619 Bo Holberg 51-60 team søndermarken
85 km 1203 550 Hans Messer 51-60
140 km 0921 551 Claus Krum 51-60 Fredericia Triatlon Team
140 km 0930 552 Steen Brandi 41-50 Baroudeurs CPH
140 km 0942 553 David D. Carlsen 31-40 Team Dreiø
140 km 0942 554 Søren D. Carlsen 61-70 Team Dreiø
140 km 0951 674 Lau Rasmussen 31-40 Team CC 07.07.2019
140 km 0951 672 Keld Andersen 31-40 Team CC 07.07.2019
140 km 0951 675 Simon Hertzum 31-40 Team CC 07.07.2019
140 km 0951 670 Alan Malligsen 31-40 Team CC 07.07.2019
140 km 0951 676 Søren Gammelgaard 41-50 Team CC 07.07.2019
140 km 0951 673 Kenneth Nielsen 41-50 Team CC 07.07.2019
140 km 0924 555 Lars Pedersen 51-60
140 km 0924 556 Pernille Pedersen 51-60
210 km 0742 558 Tommy Davis 41-50 Lejre Weekend Bikers
210 km 0742 557 Johannes Borglykke Sørensen 41-50 Lejre Weekend Bikers
210 km 0739 559 Frankie Jackson 51-60 Team Cranks & Coffee
140 km 1000 560 Jesper Jensen 51-60 SAS cykelklub
210 km 0739 561 Thomas Gade 51-60
210 km 0757 578 Peter Martin Andersen 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0757 576 Mark Johnsen 51-60 Hareskov Marmots
210 km 0757 575 Kristian Larsen 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0757 581 Thomas Kierstein 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0757 580 Stine Hallberg Langkilde 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0757 577 Mikkel Larsen 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0757 579 Steen Erik Rask 51-60 Hareskov Marmots
210 km 0757 573 Claus Lynge 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0739 570 Christoffer Amstrup 31-40 Road to Nowhere
210 km 0757 574 Jonas Håkonson Claudi 41-50 Hareskov Marmots
210 km 0739 571 Kasper Anker 31-40 Road to Nowhere
210 km 0739 572 Patrick Andreassen 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 582 Simon Thomsen 21-30 Road to Nowhere
210 km 0739 583 Peter Ellebæk Tholstrup 31-40 Team Cranks & Coffee
210 km 0745 584 Victor Sabroe 21-30 Domestiques Duvel
210 km 0730 590 Martin Holm-Nielsen 41-50 team food-n-motion
140 km 0930 591 Anders-Peter Landert 31-40 Baroudeurs CPH
140 km 0936 592 Jan Steen 51-60 TRVJ2019
210 km 0739 594 Klaus Lund 41-50
210 km 0739 593 casper winther 41-50
210 km 0748 611 Søren Nielsen 41-50 Team Elbek & Vejrup
210 km 0748 599 Dennis AaKjær 21-30 Team Elbek & Vejrup
210 km 0803 604 Lars Christian Vejrup 51-60 Team Elbek & Vejrup
210 km 0803 596 Anders Witt 51-60 Team Elbek & Vejrup
210 km 0803 612 Ulrik Skov Jensen 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 610 Ole Jensen 51-60 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 606 Lars Vedel 51-60 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 608 Nicklas Hansen 21-30 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 603 Karsten Bjerre 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 607 Morten Bræmer 31-40 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 602 Jens Rasmussen 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 600 Glenn Larsen 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 601 Hans Martin Lee 51-60 Team Elbek & Vejrup
140 km 0933 595 martin knudsen 31-40
140 km 1000 598 Brian Hansen 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 605 Lars Lagoni 41-50 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 597 Andre Iversen 51-60 Team Elbek & Vejrup
140 km 1000 609 Niels Elbek 51-60 Team Elbek & Vejrup
210 km 0748 613 Henrik Lysemose 41-50 Greve Trim Cykelmotion
210 km 0745 614 Peter Svendsen 51-60 Skive Cykle Klub
210 km 0739 615 Lars Rathjen Frederiksen 51-60 Greve Trim Cykelmotion
210 km 0730 616 Jesper Peter Rasmussen 51-60 Team food-n-motion
210 km 0739 622 Allan Sassersen 51-60 Team Rødovre
210 km 0739 623 Peter Eriksen 51-60 ACK
210 km 0730 624 Kristian Schmidt 31-40 Schouw & Co.
140 km 0921 625 Arne Larsen 61-70 Nakskov Cykle Club
140 km 0933 627 Morten Lyng 41-50 Still CORO
140 km 0933 626 Lars Heide Sørensen 51-60 Still CORO
140 km 1000 629 Michael Hansen 51-60 Team GG
140 km 1000 628 Kurt Rasmussen 51-60 Team GG
210 km 0739 630 Rasmus Vendelbjerg 21-30
210 km 0748 631 Johnny Eilersen 51-60 Greve Trim Cykelmotion
210 km 0742 632 Kasper Hanghøj 31-40
210 km 0748 633 Jan Ritter 51-60 Greve Trim
210 km 0730 634 Gerrit Liebgen 41-50 Slagelse MTB
210 km 0730 635 Michael Vorre 51-60 Blue Arrow
85 km 1203 636 Marianne Kasten 51-60 velo pave
140 km 0933 654 Niels Westergaard 51-60 TRESU
140 km 0933 650 Brian Brejnbjerg 51-60 TRESU
140 km 0933 651 Brian Enemark 51-60 TRESU
140 km 0933 653 Martin Haar 51-60 TRESU
140 km 0933 652 Christian Fogh 51-60 TRESU
85 km 1203 637 Helle Hansen 51-60 Velo Pavé
85 km 1151 639 Sune Bull 41-50 Danish Bacon
85 km 1151 638 Kim Berg Gade Johansen 41-50 Danish Bacon
210 km 0751 640 Kurt Warberg 51-60 Team Pingel
210 km 0751 641 Lars Hansen 51-60 Team Pingel
140 km 1000 642 Jørgen Smed 51-60 Team PIV
210 km 0748 643 Torben Utzon 51-60
210 km 0745 644 Lars Bo Hansen 51-60
140 km 0921 645 Jesper Nielsen 51-60 Team Rødovre
210 km 0742 655 Allan Helgren-Nielsen 31-40 Copenhagen
210 km 0742 658 Michael Termansen 41-50 Copenhagen
210 km 0742 656 Glen Baagø Sørensen 31-40 Copenhagen
210 km 0742 657 Lars Frelle-Petersen 41-50 Copenhagen
210 km 0742 646 Martin Mortensen 41-50 Ikast atletik&motion
140 km 0921 647 Kristian Winther Ebert 31-40
210 km 0742 648 kenny thomsen 41-50 team-suvo herningundervognscenter
140 km 0939 649 Stig Pedersen 41-50
140 km 0939 659 Nikolaj Kock 41-50 Virtu Business Club
140 km 0927 660 Mikael Boyum 41-50 Virtu Business Club
140 km 0939 661 Steen Møller 51-60 Virtu Business Club
140 km 0927 885 Lennart Jensen 41-50 Virtu Business Club
140 km 0939 662 Klaus Holmstoel 51-60 Virtu Business Club
140 km 0939 665 Jes Møller - Jensen 41-50 Virtu Business Club
140 km 0939 666 Anders Hedetoft 51-60 Virtu Business Club
210 km 0748 667 Per Nørholm 51-60 Cykelnerven Midtsjælland
140 km 1000 669 Melanie Dahl 21-30 Melanie og Bjarke Dahl
140 km 1000 668 Bjarke Dahl 51-60 Melanie og Bjarke Dahl
140 km 0951 671 Jens Birk 51-60 Team CC 07.07.2019
140 km 0927 677 Morten Bøhm 51-60 Virtu Business Club
140 km 0927 678 Bjarne Schack 51-60 Virtu Business Club
210 km 0742 679 kasper Søvsø 41-50 PTO
140 km 1003 680 Bente Bloch 61-70 TRS 2019
210 km 0748 681 Bjarne Damgaard 51-60 Cykelnerven
140 km 0927 682 Bo Pihl 41-50 Virtu Business Club
140 km 0942 683 Torben Hellegaard 61-70 Morsø Cykelklub
210 km 0748 684 Peter Pindborg Grøn 31-40 Cykel Motion Biersted/Hjørring PI
85 km 1136 976 Nicolai Tomis 31-40 Dentsu Aegis Network
85 km 1136 972 Jonas Kirkegaard 31-40 Dentsu Aegis Network
210 km 0742 977 Ulrik Petersen 41-50 Dentsu Aegis Network
140 km 0927 685 Martin E Petersen 31-40 Virtu Business Club
140 km 0927 686 Bo Simonsen 51-60 Virtu Business Club
210 km 0742 687 allan kruse 51-60 TST
140 km 0927 2347 Michael Reihs 31-40 Virtu Business Club
210 km 0745 688 Jesper Nielsen 51-60 Virtu Business Club
140 km 0939 689 Michael Brusholt 41-50 Virtu Business Club
140 km 0942 690 Hans Jørgen Jensen 61-70 BJS Cykelteam
140 km 0942 691 Finn Enevoldsen 51-60 BJS Cykelteam
210 km 0745 692 Steen Ejlertsen 51-60 Virtu Business Club
85 km 1142 693 Niels Anker Sørensen 51-60 Næsby Cykelmotion
140 km 0939 694 John Bo Rasmussen 41-50 Virtu Business Club
210 km 0800 695 Henrik Husted 61-70 BJS Cykelteam
140 km 0942 696 Steffen Sørensen 41-50 BJS Cykelteam / SLGI
210 km 0800 697 Lars Sørensen 41-50 BJS Cykelteam
140 km 0936 975 Lene Thirup 41-50 Dentsu Aegis Network
210 km 0745 698 Lars Hartvig 41-50 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 0942 699 allan valentin 51-60 BJS Cykelteam
210 km 0748 700 Thomas Schwartzbach 41-50 NCM
140 km 0921 702 Morten Beck 41-50 Beckerne
140 km 0921 701 Michael Tannis Beck 31-40 Beckerne
210 km 0745 703 Kåre Eg Bellmann 51-60 ØM
210 km 0745 704 Niels Kyed 51-60 ØM
210 km 0742 705 Jesper Hendriksen 41-50 PTO
210 km 0742 706 Linda Martinez 41-50 PTO
210 km 0742 707 Kaj Jepsen 31-40
210 km 0742 708 Thomas Romanoff 31-40
210 km 0751 709 lennart berendt 51-60
210 km 0800 710 René Gondan 41-50 BJS Cykelteam
140 km 0942 711 Carsten Hagenbæk 61-70 BJS Cykelteam
140 km 0942 712 Karen Hagenbæk 61-70 BJS Cykelteam
140 km 0942 713 Mikael Pedersen 41-50 BJS Cykelteam
140 km 0930 714 Bo Christensen 41-50 Baroudeurs CPH
140 km 0933 715 Henrik Juul Kristensen 51-60
140 km 0933 716 René Lykke Lindskog Jensen 51-60
140 km 0942 717 Michael Max Hjarsaas 51-60 BJS Cykelteam
140 km 0936 719 Hans Rehn 51-60 Bjerggederne4700
140 km 0936 720 Torben Petersen 51-60 Bjerggederne4700
140 km 0936 721 Jan Albers Jensen 51-60 Bjerggederne4700
140 km 0936 722 Henrik Petersen 51-60 Bjerggederne4700
140 km 0936 723 Daniel Andersen 31-40 Bjerggederne4700
140 km 0936 718 Birger Björk 51-60 Bjerggederne4700
210 km 0751 726 Martin Lønstrup 31-40 Dragør Tempo
140 km 0921 725 Peter Plambech 41-50 Dragør Tempo
210 km 0751 727 Søren Cedervall 41-50 Dragør Tempo
140 km 0936 728 Kim Jensen 51-60 Bjerggederne4700
210 km 0730 729 Sebastian Hartvigsen 41-50 Team food-n-motion
140 km 0942 730 Sven Darringe 61-70 BJS Cykelteam
140 km 0933 731 Mogens Beck 51-60 Team CCS Aabenraa
140 km 0942 732 Jette Andersen 51-60 BJS Cykelteam
210 km 0800 733 Per Andersen 51-60 BJS Cykelteam
140 km 0957 735 Kristian Hanghøj 21-30 dingdong
140 km 0957 734 Jakob Hanghøj 21-30 dingdong
140 km 0957 736 Simon Hanghøj 31-40 dingdong
210 km 0751 737 Leif Johansen 51-60 Team pingel
210 km 0751 738 Lars Kyrø 31-40 Dragør Tempo
140 km 0933 739 Peter Orm Hansen 51-60
140 km 0921 740 Jesper Kiær Sørensen 31-40 Dragør Tempo
210 km 0748 741 Tommy Poulsen 51-60
140 km 1000 742 Sandra Bertelsen 31-40 Trs2019
140 km 1000 743 Erik Dall 51-60 TRS 2019
140 km 1000 744 Finn Christensen 51-60 TRS 2019
140 km 1000 745 Niels Uldall Olsen 41-50 TRS2019
140 km 1003 749 Troels Dehli 41-50 Challenge Accepted
140 km 1003 746 Anders Birkholm 51-60 Challenge Accepted
140 km 1003 748 René Poulsen 41-50 Challenge Accepted
140 km 1003 747 Jesper Stentoft 41-50 Challenge Accepted
210 km 0733 2316 Jesper Brandborg 41-50 Team Bottoms Up
85 km 1200 752 Uffe Gude-Schmidt 51-60
85 km 1151 750 Sofus Moesgaard Jacobsen 0-14 Danish Bacon
85 km 1200 751 Stine Gude-Schmidt 15-20
140 km 1000 776 Rolf Hansen 61-70
140 km 1000 777 Sara Løvengreen 21-30
210 km 0751 753 Henrik Falch 41-50 Dragør Tempo
210 km 0742 755 Carina Bruun 51-60 Grejs
210 km 0742 754 Morten Bjerre 41-50 Mejrup Cykel Club
140 km 0933 756 Søren Bechmann 41-50 Mejrup Cykel Club
140 km 1000 757 Mette Olesen 51-60 TRS Dreamteam 2018
140 km 1000 758 Bent Sørensen 51-60 TRS 2019
140 km 0933 759 Carsten Christiansen 31-40 Paniaqua
140 km 1000 760 Michael Ansersen 41-50 TRS Dreamteam 2018
210 km 0745 761 Mads Møller Kristensen 21-30 Team Vélosport Projektglas
210 km 0748 770 Nikolaj Andersen 41-50 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 768 Jesper Holmberg 51-60 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 769 Kim Lauritsen 51-60 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 763 Carsten Ibsen 41-50 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 762 Bo Christensen 51-60 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 764 Christian Juul Bødker 51-60 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 765 Dennis Holmberg 31-40 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 767 Frederik Wulff 21-30 Far's Drenge "On Tour"
210 km 0748 766 Frederik Skovgaard-Holm 31-40 Far's Drenge "On Tour"
85 km 1142 772 Bertram Kristiansen 0-14 Krimor Cycling Team
85 km 1142 773 Tobias Kristiansen 15-20 Krimor Cycling Team
85 km 1142 774 Tue Kristiansen 41-50 Krimor Cycling Team
140 km 0933 771 Steffen Lykke Nygaard 51-60 Mejrup Cykel Club
140 km 0927 775 Henrik Glanz 51-60 Virtu Business Club
140 km 0927 778 Martin Brinch Therkelsen 31-40 Virtu Business Club
140 km 0933 779 Leif Petersen 51-60 TRESU
210 km 0748 780 Martin Engelhardt Hansen 41-50 Cykelnerven
85 km 1142 781 Lene Spanggård 51-60
140 km 1003 782 Allan Poulsen 41-50 Challenge Accepted
140 km 1000 783 Allan Aagaard 51-60 Team Elbek & vejrup
210 km 0730 784 Jan Tønnesen 41-50
140 km 0927 785 kim saabye 41-50 Virtu Business Club
140 km 0915 786 Erik Bråten 51-60 Team Lund
140 km 0936 787 Martin Corbey 71+ GCM
140 km 0945 788 Allan Ramsgaard 51-60 Motionscykelklubben Himmerland
85 km 1145 789 Morten Olsen 61-70 Virtu Business Club
210 km 0742 790 Mette Resting Olsen 31-40 The Frenzied females
210 km 0742 791 Birgitte Krag 21-30 The Frenzied Females
210 km 0742 792 Maria Bybjerg 41-50 The Frenzied females
210 km 0742 793 Thais Vilgren 31-40
140 km 0945 794 Carsten Andersen 41-50 Hovedgård cykelklub
85 km 1151 795 Gitte Ørum Andersen 41-50 Hovedgård cykelklub
210 km 0742 796 Line Flensborg 31-40 The Frenzied Females
38 km 1233 797 Stig Leonhardt 31-40
140 km 0921 1050 Trine Puge 41-50 Team Rosé
140 km 0921 1049 Peter Høyer 51-60 Team Rosé
140 km 0921 1046 Jesper Malling 51-60 Team Rosé
140 km 0921 1047 Line Friedmann Petersen 51-60 Team Rosé
140 km 0921 1048 Nicolai Jarløv 61-70 Team Rosé
140 km 0921 1045 Jannie Arntvel 51-60 Team Rosé
85 km 1151 1043 Charlotte Høyer 51-60 Team Rosé
140 km 0921 1042 Bjarke Sørensen 41-50 Team Rosé
210 km 0742 798 Camilla Schütt Magnussen 31-40 The Frenzied Females
140 km 0945 799 Peter Leegaard 51-60 BBC
85 km 1142 800 Lars Majlund 41-50 Dragør Tempo
85 km 1142 801 Lasse Rasmussen Fosse 31-40
140 km 0921 802 Frederik Houen Clausen 31-40 Dragør Tempo
140 km 0939 803 Thomas Dyberg-Larsen 51-60 Virtu Business Club
210 km 0748 805 Kenneth Thrane 41-50 Baastrup, Thrane og Frejwald
210 km 0748 806 Troels Frejwald 41-50 Baastrup, Thrane og Frejwald
140 km 0921 804 Bo Jensen 51-60 NCC Nakskov
140 km 0945 807 Jan Larsen 31-40
210 km 0742 808 Cornelia Crone 21-30
210 km 0739 809 Peter Madsen 41-50 Road to nowhere
210 km 0751 810 Finn Jensen 51-60 Fischergruppen
210 km 0751 813 Rene’ Krieger Christensen 41-50 Fischergruppen
210 km 0751 812 Morten Nielsen 41-50 Fischergruppen
210 km 0751 811 Jonas Gibhardt 31-40 Fischergruppen
140 km 0936 814 Ulla Ritter 41-50
210 km 0748 815 Esben Roslev 41-50 Holbæk Erhvervs Cykling (HEC)
85 km 1151 816 Jonas leithoff Hansen 15-20 Stenlille skole
210 km 0742 817 Frederikke Gram 21-30
210 km 0742 818 Mads-Emil Seiergaard 21-30
38 km 1233 819 Jens Andersen 71+
210 km 0742 820 Daniel Hansen 31-40
140 km 0930 821 Thomas Riemer 41-50 Team nice and easy
140 km 0930 822 Rasmus Poulsen 31-40 Team nice and easy
140 km 0930 830 Steen Rydicher 41-50 KU-BC
140 km 0930 828 Allan Andersen 51-60 KU-BC
140 km 0930 829 Bo Bendix 41-50 KU-BC
210 km 0742 823 Lars Skouboe 41-50 Team Cranks & Coffee
140 km 0930 824 Christina Jensen 41-50
140 km 0930 825 Thune Jensen 41-50
140 km 0927 826 Henrik Sondrup 41-50 Virtu Business Club
210 km 0748 827 Peter Baastrup 41-50 Baastrup, Thrane og Frejwald
210 km 0745 831 Lars Bendsen 51-60
210 km 0745 832 Martin Olsen 41-50
210 km 0745 833 Chris Patrick Olsen 21-30 Team Surina cykler
210 km 0745 835 Søren Christensen 31-40 Team Surina cykler
210 km 0745 834 Rasmus Nielsen 31-40 Team Surina cykler
210 km 0745 836 Søren Helmer Lund 51-60
210 km 0745 837 Laurids Paulsen 21-30 Team VéloSport - DSG
210 km 0745 838 Team VéloSport - DSG #2 - Team VéloSport - DSG
210 km 0745 839 Team VéloSport - DSG #3 - Team VéloSport - DSG
210 km 0745 840 Team VéloSport - DSG #4 - Team VéloSport - DSG
210 km 0745 841 Team VéloSport - DSG #5 - Team VéloSport - DSG
85 km 1203 842 Ann-Mari Kirkegaard 31-40 Mejrup Cykel Club
85 km 1203 843 Kirsten Christensen 51-60 Mejrup Cykel Club
210 km 0730 845 Thomas Brixen 51-60 Fysio Danmark Hillerød
140 km 0945 844 Dan Juhl Larsen 31-40
140 km 0945 846 Christian Thomsen 31-40
140 km 0945 847 Ronni Butler 31-40
140 km 0945 848 Anders Kristensen 31-40
210 km 0800 849 Mette K. Pedersen 31-40
210 km 0800 850 Anders Larsen 31-40
210 km 0754 863 Peter Tegner 31-40 HLA Cycling
210 km 0754 867 Søren Øllgaard 51-60 HLA Cycling
210 km 0754 865 Simon Ingvartsen 41-50 HLA Cycling
210 km 0748 851 Thomas Kielberg 41-50
85 km 1151 852 Jesper Jørgensen 51-60
210 km 0754 861 Mats Andersson 21-30 HLA Cycling
140 km 1003 866 Stefan Delvoye 31-40 HLA Cycling
140 km 1003 862 Nicolas Liefooghe 31-40 HLA Cycling
140 km 1000 853 Rune Rasmussen 41-50 K-TRI
140 km 0936 854 Ole Lautrup 51-60 Bjert Bike
140 km 0936 856 Thomas Thomsen 41-50 Bjert Bike
140 km 0936 855 Thomas Hansen 41-50 Bjert Bike
210 km 0745 857 Thomas Herskind 41-50 Domestiques Duvel
140 km 0930 859 Mogens Heggelund 51-60 BJS Cykelteam
140 km 0930 858 Allan Blume Svendsen 41-50 BJS Cykelteam
140 km 1003 864 Samuel Morris 31-40 HLA Cycling
210 km 0754 860 HLA Cycling kamedula 31-40 HLA Cycling
210 km 0745 868 Carsten Kokholm 41-50 MCM
210 km 0742 869 Michael Elgaard Petersen 41-50
210 km 0742 870 Lasse Lyck 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
140 km 0921 871 Kristian Nabe-Nielsen 41-50
85 km 1203 872 Henriette Knudsen 41-50 Mejrup Cykel Club
140 km 0921 873 Morten Skovhus Eriksen 41-50
140 km 0933 874 Per Knudsen 51-60 Mejrup Cykel Club
210 km 0800 875 Peter Anker 41-50
140 km 0921 876 Peter Wennevold 51-60
210 km 0748 877 Mathias Edvardsen 21-30 Gruppetto
210 km 0748 879 Ulrik Winther 31-40 Gruppetto
210 km 0748 878 Steen Christensen 31-40 Gruppetto
210 km 0751 880 Lars Højris 51-60 SVOGERNE
210 km 0751 881 Michael Petersen 51-60 SVOGERNE
210 km 0751 882 Nick Risfeldt 31-40 Team Pingel
140 km 0921 883 Mikkel Andersen 21-30
140 km 0921 884 Jon Balsby 51-60
140 km 0921 886 Hans Henrik Pedersen 61-70 Skælskør Cykelklub
210 km 0800 887 Lars Madsen 21-30
85 km 1142 888 Line Hagn-Meincke 51-60
140 km 1000 889 Helge Lauridsen 51-60
85 km 1142 890 Peter Røjbæk 61-70
140 km 0927 891 Steen Hagengaard 51-60 Virtu Business Club
140 km 1000 892 preben Overgaard 61-70
140 km 0933 893 Torben Langvad Pedersen 61-70 Mejrup Cykel Club
210 km 0800 1027 TIK cykling #1 41-50 TIK cykling
140 km 0933 894 Søren Laursen 51-60 Team Kolling
140 km 1000 895 Torsten Ahlbeck 51-60
140 km 0933 896 Michael Beiter 51-60 BrammingIF-Motion
140 km 1003 897 Gunhild Brinch Lihn 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
210 km 0745 898 Lars Sander 51-60
140 km 0930 899 Allan Svendsen 51-60 Nakskov Cykelclub
140 km 0930 900 Jan Due 51-60 Nakskov Cykelclub
140 km 0930 901 Kim Augustesen 31-40 Nakskov Cykelclub
140 km 0927 902 Heine Blok 41-50 Virtu Business Club
85 km 1142 903 Pia Halldorsson 51-60 Islev Triathlon Klub
210 km 0730 904 Johnni Nielsen 41-50 Ølsemagle Motion
140 km 0915 905 Rolf Dixen 31-40 Vision+ Rådgivende Ingeniører
210 km 0745 906 Bo Vilsgaard 51-60 Virtu Business Club
210 km 0745 907 Katrine Meldgaard Lund Nielsen 31-40 Virtu Business Club
140 km 0939 908 Mogens Sten 51-60 Virtu Business Club
140 km 0927 909 Henrik Stefansen 41-50 Virtu Business Club
140 km 1000 910 Uwe Jessen 41-50 TRS 2019
210 km 0745 911 Kåre Janussen 41-50 Mårslet Cykel Motion
140 km 0939 912 Johnny Jakobsen 61-70 IAM
210 km 0742 913 Kenneth Nielsen 41-50 Islev Triathlon Klub
140 km 0939 914 Peder Rønne Thomsen Thomsen 41-50 Virtu Business Club
140 km 0927 915 Michael Nielsen 31-40 Virtu Business Club
140 km 1000 916 Carsten Berg 41-50 TRS 2019
140 km 0939 917 Bo Sehested 51-60 BCM
140 km 0939 918 Karl Peder Kjeldsen 51-60 Ikast AM
140 km 0942 919 Frode Pedersen 71+ BJS Cykelteam
140 km 0933 921 Martin Gleit 41-50
85 km 1154 920 Svend Erik Larsen 41-50
140 km 0927 922 kurt Myhlert 51-60 Virtu Business Club
140 km 0939 923 Flemming Poulsen 41-50 Virtu Business Club
140 km 0930 924 Johnny Pedersen 41-50 Knabercyklisterne
140 km 0957 925 Jesper Baungaard 51-60 Viborg cykel motion
85 km 1130 927 Mikkel Damsgaard Mortensen 21-30 Team Krimor Cycling
85 km 1130 926 Andreas Damsgaard Mortensen 21-30 Team Krimor Cycling
210 km 0742 928 Peter Simonsen 51-60
140 km 0933 930 Kristian Schmidt 31-40 Snøffel Heltene
140 km 0933 929 Allan Iversen 31-40 Snøffel Heltene
140 km 0939 931 Jacob Schou Knudsen 41-50 IAM
140 km 0933 932 Thomas Westh 51-60 NCM
140 km 0933 933 Hans Kurt Sørensen 61-70 NCM
140 km 0933 934 Flemming Pedersen 51-60 NCM
140 km 1000 935 Henrik Damhøj Andersen 51-60 Cykelnerven Nordsjælland
140 km 1000 936 Thomas Wiinberg 41-50 Cykelnerven Nordsjælland
140 km 1003 937 Anne Dorthe Grundhollm 41-50 LSCD
140 km 1003 938 Michael Grundholm 51-60 LSCD
140 km 1003 939 Palle Brosbøll 61-70 LSCD
140 km 1003 940 Jakob Bøgely 31-40 LSCD
140 km 1003 941 Stefan Jørgensen 31-40 LSCD
140 km 1003 942 Mikkel Mortensen 21-30 LSCD
140 km 1003 943 Jonas Christensen 21-30 LSCD
140 km 0936 944 Poul Berthelsen 51-60
140 km 0921 945 Hans-Henrik Jakobsen 51-60
140 km 1000 946 Jesper Poulsen 41-50 TRS Dreamteam 2019
140 km 1003 947 Lars Sass Hvass 41-50 TRS2019
210 km 0748 949 Dragan Miljkovic 31-40 Team JS Deutschland
210 km 0748 950 Esteban Ramos 31-40 Team JS Deutschland
210 km 0748 952 Lars Knudsen 41-50 Team JS Deutschland
210 km 0748 951 Henrik Fjölner 41-50 Team JS Deutschland
210 km 0748 948 Christoph Sahr 31-40 Team JS Deutschland
38 km 1233 954 Martin Lund 21-30 Inferno CK
38 km 1233 953 Claus Lund 51-60 Inferno CK
210 km 0742 955 Bjarke Paaske 31-40 Paaske
210 km 0742 956 Roar Paaske 31-40 Paaske
210 km 0742 957 mette haurholm 51-60 IslevTriathlon Klub
85 km 1151 958 Andreas Meine 21-30 Volderslev Cykling
85 km 1151 959 René Andersen 21-30 Volderslev Cykling
210 km 0742 960 Ole Bisleth 51-60 Islev Triathlon Klub
140 km 0942 961 Svend Strange 71+ bjs cykelteam
140 km 0924 962 Sune Rysz Christiansen 41-50
140 km 0942 963 Trine Christiansen 41-50
140 km 0921 964 Henrik Kaltoft 41-50
140 km 0942 965 Thomas Madsen 41-50
210 km 0742 966 Henning Andersen 51-60
210 km 0742 967 Søren Klæstrup 31-40
140 km 0921 968 Torben Falholt 51-60 Asseco Danmark
210 km 0739 969 Karl Oskar Olsen 41-50 Road to nowhere
140 km 0936 974 Kristian koch Jensen 31-40 Dentsu Aegis Network
140 km 0936 971 Anders Høgh 41-50 Dentsu Aegis Network
140 km 0936 973 Jørgen Kurt McGovern Jensen 51-60 Dentsu Aegis Network
140 km 1003 970 Maria Koch 21-30 TRS 2019
85 km 1200 978 Nicolai Østergaard 31-40
210 km 0751 979 Lars Rønholt 41-50 VHG Cykelsport
140 km 0936 981 Alexander Hartvig NIelsen 31-40 Systematic HC
140 km 0936 983 Claus Aage Breuerbach 41-50 Systematic HC
140 km 0936 984 Kristian Quistgaard Skov 41-50 Systematic HC
140 km 0936 985 Rikke Hogrebe 41-50 Systematic HC
140 km 0936 982 Claus Nyby Andersen 31-40 Systematic HC
85 km 1145 980 Anders Theophil 51-60 team søndermarken
140 km 0936 986 Peter Krüger 51-60 Cykelnerven
210 km 0751 987 Dan Christiansen 51-60 vhg
210 km 0751 988 Jan Panduro Hansen 41-50 vhg
210 km 0751 989 Claus Lidholm 41-50 vhg
210 km 0751 990 Theis Joergensen 21-30
210 km 0742 991 Claus Arnold 51-60
140 km 1003 992 Heidi Ellefsen 41-50
210 km 0748 993 Caspar Da Da Cunha-Bang 41-50 DA
210 km 0748 994 Silas Gylvin 31-40 DA
140 km 0936 1136 Simon Bastiansen 51-60 Dentsu Aegis Network
140 km 0936 995 Hans Jørgen Eibye 61-70 cykelnerven
140 km 0915 996 Henning Jensen 51-60 På hjul af GEE’S Hus & Have Service.
85 km 1130 997 Elke Frederike Wennevold 51-60 Alene med GEE’S Hus & Have Service
85 km 1203 998 lars jagd jagd jakobsen 41-50
210 km 0742 999 Kristinn Hauksson 41-50
140 km 0936 1000 Michael Jensen 51-60 Haslevcykelmotion
85 km 1203 1001 Sarah Lind Niemeier Nielsen 31-40
140 km 1003 1002 Hans Ole Jensen 61-70 TRS 2019
140 km 1003 1003 Mogens T. Andresen 51-60 Team Rynkeby Sønderjylland
210 km 0812 1014 Dennis Vangsgaard 41-50 Sjovpåcykel
210 km 0812 1013 Claes Storm Rasmussen 31-40 Sjovpåcykel
210 km 0812 1015 Tonny Lauritsen 51-60 Sjovpåcykel
140 km 0936 1004 Rene Lassen 41-50 Jock
140 km 1003 1005 Alexander Andresen 21-30 Jock
210 km 0742 1006 Mathias Jensen 21-30 NCM
85 km 1151 1007 Jens Peder Wonsbeck Hansen 51-60 Hanibals Elefanter
85 km 1151 1008 Michael Glering 51-60 Hanibals Elefanter
210 km 0757 1009 Per Nielsen 51-60 Nyborg Cykel Klub
210 km 0800 1010 Lars Johansen 51-60 Næstved cykel motion
140 km 1003 1011 Flemming Lysgaard 41-50
210 km 0800 1012 Allan Nikolajsen 21-30 Ncm
210 km 0742 1021 Nadia Meza 21-30 HG ATM
210 km 0748 1016 Jimmy Jensen 51-60
38 km 1233 1019 Line Faurby-Carlsson 31-40 Balsgaard - Faurby-Carlsson
38 km 1233 1017 Annette Balsgaard 51-60 Balsgaard - Faurby-Carlsson
140 km 1003 1020 Rune Faurby-Carlsson 31-40 Balsgaard - Faurby-Carlsson
140 km 1003 1018 Benny Balsgaard 51-60 Balsgaard - Faurby-Carlsson
85 km 1142 1022 Henrik Bendtsen 51-60 B&B Cycling
85 km 1142 1023 Søren Blach 41-50 B&B Cycling
210 km 0748 1024 Christian Christiansen 61-70 CMS Sønderborg
85 km 1151 1025 Susanne Thomsen 41-50
85 km 1151 1026 Tina Dyrlund 41-50
140 km 0945 1028 Freja Grønvold 41-50
140 km 0945 1029 Anna-Kathrine Fevre 31-40
210 km 0800 1030 Uno Stripp 51-60 TIK cykling
210 km 0742 1031 Morten Juhl Madsen 41-50 Mejrup Cykel Club
210 km 0730 1032 carsten schaffer 41-50
210 km 0736 1033 Tina Gensø 41-50 TIK cykling
38 km 1233 1034 Andres Karl Sigurdsson 41-50
210 km 0800 1035 Christian Fisker 31-40
140 km 0948 1037 Søren Søndergaard Larsen 41-50 Greyhounds
140 km 0948 1036 Frank Mortensen 61-70 Greyhounds
85 km 1200 1038 Kenneth Wellan 41-50 Sejlere
85 km 1200 1039 Ronnie Høegh Nielsen 41-50 Sejlere
140 km 0939 1040 Rune Husballe Pedersen 41-50 Hørsholm cykelmotion
38 km 1233 1041 Elisabeth Bertelsen 21-30 Officelab A/S
140 km 0921 1044 Erik Jäpelt 51-60 Team Rosé
210 km 0751 1051 Bo Jepsen 51-60 Hjerterytterne Storkøbenhavn
140 km 0930 1052 Niels Agersnap 51-60 Hjerterytterne Storkøbenhavn
140 km 0930 1053 Rene Bramsen 41-50 Hjerterytterne Storkøbenhavn
140 km 0921 1054 Jimmy Bonde 41-50 HARLEV ROAD CYCLING
140 km 1003 1055 Knotti Jørgensen 51-60
140 km 1003 1056 Henriette Østergaard Thomsen 31-40
210 km 0742 1057 Flemming Klausen 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
210 km 0736 1058 Thomas Hjorth 41-50
85 km 1142 1060 Rasmus Terp 31-40
85 km 1142 1059 Erik Terp 61-70
140 km 0921 1061 Preben Nielsen 41-50
140 km 0921 1062 Lars Kjær 61-70 Birkerød BC
140 km 0924 1063 Bjarne Byskov 51-60 Kjellerup Cykelklub
140 km 0936 1064 Peter Jeppesen 51-60 Occ
140 km 0936 1065 Martin Nielsen 41-50 Greve Trim
140 km 0936 1066 Dennis Mortensen 41-50 Greve trim
140 km 0939 1067 Kenneth Hansen 41-50 Grumpy old Danes
140 km 0939 1068 Claus Diedrichsen 61-70 Virtu Business Club
210 km 0757 1069 Søren Andersen 51-60 Aarhus 1900 Triathlon
210 km 0812 1070 Henrik Cramon 51-60
140 km 0930 1072 Søren Andersen 61-70
140 km 0930 1071 Kim Andersen 41-50
210 km 0748 1075 Henrik Engmark 51-60
210 km 0742 1073 Andreas Søndergaard 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
210 km 0748 1074 Aske Engmark 15-20
210 km 0745 1076 Kim Per Bocianski Svendsen 31-40 Domestiques Duvel
210 km 0751 1077 Mikael Ludvigsen 41-50
210 km 0751 1078 Jannic Rasmussen 51-60
85 km 1203 1079 Bent Leest 41-50 Valmont SM Personaleforening
140 km 0921 1081 Brian Kristoffersen 41-50 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1083 Frank Edemann 51-60 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1084 Jan Christensen 51-60 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1085 Keld Wollbrink 61-70 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1086 Kim Kramer 31-40 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1087 Povl Jørgensen 41-50 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1080 Bent Pedersen 51-60 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1088 Svend Christensen 51-60 Valmont SM Personaleforening
85 km 1203 1082 Brian Leu 41-50 Valmont SM Personaleforening
140 km 1003 1089 Christoph Lamoller 41-50 Team JS 140
140 km 1003 1090 Leo Stern 41-50 Team JS 140
140 km 0957 1092 Martin Eliott Horslev Jensen 31-40
140 km 0957 1091 Henrik Jensen 51-60
85 km 1203 1094 Peter Eliott Horslev Jensen 51-60 Horslev
85 km 1203 1093 Michael Eliott Horslev Jensen 31-40
210 km 0751 1097 Kristian Bagger 31-40
210 km 0751 1098 Mads Nielsen 41-50 Salto Systems Nordic Cyckling
140 km 1006 1095 Lisbeth Ludvigsen 41-50 CC Hillerød
140 km 1006 1096 Mette Senniksen 41-50 CC Hillerød
210 km 0751 1099 Thomas Mogensen 41-50 Salto Systems Nordic Cycling
210 km 0751 1100 Casper Holmegaard Nielsen 21-30 Salto Systems Nordic Cycling
38 km 1233 1101 Mads Damgaard 41-50 Team Damgaard
38 km 1233 1102 Morten Damgaard 31-40
210 km 0751 1103 Martin Kjær Ottosen 31-40 Salto
210 km 0751 1104 Dennis Holmen 41-50 Salto
85 km 1130 1105 Lasse Jensen 31-40
85 km 1145 1106 Jørgen Alsted 61-70 team søndermarken
140 km 1003 1107 Arne Christesen 61-70 TRS 2019
210 km 0745 1108 Morten Boldsen 41-50 Domestiques Duvel
140 km 1027 1111 Steen Seierup 61-70 Team Seierup
140 km 1027 1110 Inge Gillesberg 51-60 Team Seierup
140 km 1027 1109 Claus Seierup 51-60 Team Seierup
140 km 1003 1112 Steen Hoppe 51-60 Pedalatleterne
85 km 1151 1113 Peter Skov 61-70 Hals Motion
140 km 1003 1114 Thomas hoppe Rosenlund 21-30 SCC - Skrænten Cyclocross Club
210 km 0751 1115 Danni Mierzwa Mortensen 31-40 Cykellogen Nakskov
210 km 0751 1116 Niels Christiansen 41-50 Cykellogen Nakskov
85 km 1145 1117 Henrik Sylvest 51-60
38 km 1233 1118 Per Pasgaard 31-40 TIF Cycling
38 km 1233 1119 Erik Henner Bang Rasmussen 61-70
210 km 0745 1120 Torben Andersen 41-50
140 km 1003 1121 Troels Meyer 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1122 Bo Schjermer 41-50
140 km 1003 1123 Simone Dahl 21-30
140 km 0936 1124 Claes Larsson 51-60 OCC
210 km 0742 1125 Kim Florager 41-50
140 km 0927 1128 John Harboe 51-60 Vejen CM
140 km 0927 1129 Svend Ottsen 51-60 Vejen CM
140 km 0927 1126 Henrik Gregersen 41-50 Vejen CM
140 km 0927 1127 Carsten Madsen 51-60 Vejen CM
85 km 1142 1130 Torben Hansen 51-60
140 km 0945 1131 Nicolai Hwiid Poulsen 41-50 Hjerterytterne storkøbehavn
140 km 0945 1132 Thomas Vixø 41-50 Hjerterytterne
140 km 1003 1133 Henning Lihn 61-70 Team Giv Håb Trekanten 2019
85 km 1130 1134 Jannick Christensen 41-50
210 km 0751 1135 Steen Hoffmann 51-60
140 km 1003 1137 Anja Jørgensen 41-50 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1138 Klaus Skov 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1139 Jan Hansen 61-70
140 km 1003 1140 Rasmus Kopp Hansen 21-30
85 km 1145 1141 Henrik Møller 51-60
140 km 1003 1142 Per Jakobsen 41-50 Team giv håb trekanten
210 km 0745 1143 henrik Abraham 41-50
210 km 0742 1144 Ronni Larsen 41-50 Team Cranks & Coffee
85 km 1136 1150 Claus Wendt Thomasen 41-50 Næsby Cykel Motion
85 km 1136 1151 Michael Skjellerup 51-60 Næsby Cykel Motion
38 km 1233 1145 Lisa Engos 51-60
210 km 0742 1146 Esben Nørgaard 31-40 Team Cranks & Coffee
140 km 0924 1149 Alexander Wendt Thomasen 15-20 Næsby Cykel Motion
140 km 1003 1148 Dorte Arienne Melskens Radik 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1147 Lene Kræmer 41-50 Team Giv Håb Trekanten 2019
210 km 0742 1152 Nichlas Christensen 21-30 Elirens
140 km 1003 1153 Aage Lihn 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
85 km 1200 1154 Jens Mundeli-Jensen 51-60 Team Lynkineserne Totel Aps
140 km 1003 1155 Jakob Lund 41-50 Team Giv Håb Trekanten 2019
210 km 0748 1156 Niels Jørgen Høy Nielsen 41-50 Team JS Deutschland
140 km 0930 1157 Christian Kjær 41-50
140 km 0936 1158 Lars H. Frødstrup 31-40 Paniaqua
85 km 1148 1159 Driss Boutaleb 21-30
140 km 1003 1160 Hans Brasch 61-70 Team Giv Håb Trekanten 2019
85 km 1151 1161 Daniel Sørensen 31-40 PI Herning
85 km 1151 1163 Keld Pedersen 61-70 PI Herning
85 km 1151 1165 Kim Sørensen 61-70 PI Herning
85 km 1151 1162 Jens Hedegaard Laursen 51-60 PI Herning
140 km 0936 1167 Thomas Johannessen 41-50 PI Herning
140 km 0936 1164 Kim Johannessen 51-60 PI Herning
140 km 0936 1166 Ole Vanghøj 51-60 PI Herning
85 km 1148 1168 Olaf Klotzsche 31-40 Sport CL Sloths On Crack
140 km 1003 1169 Inger Munk Nielsen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1170 Poul Tolstrup Nielsen 61-70 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1171 Carsten Jensen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
210 km 0748 1172 Relef Tantzen 61-70 Funsports Zeven
210 km 0748 1173 Ulrike Kersting 61-70 Funsports Zeven
210 km 0748 1174 Søren Fransen 51-60 FysioDanmark Hillerød
210 km 0742 1175 Teit Mantoni 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
85 km 1148 1176 Oriol Ferret Gasch 21-30
210 km 0745 1177 Rolf Gudomlund 31-40 Fløng Ninja Sharks Tri
210 km 0745 1178 Mads Peter Møller 51-60 Nets
140 km 0927 1179 Jesper Kongsted 41-50 Virtu Business Club
210 km 0742 1180 Jonathan Lawaetz 21-30
140 km 0936 1188 Henrik Christensen 41-50 Allez Allez
140 km 0936 1190 Morten Olstrup 31-40 Allez Allez
140 km 0936 1189 Jannich Hafsteinsson 41-50 Allez Allez
210 km 0742 1181 Morten Jæger Jensen 21-30 Elirens
140 km 0930 1182 Morten Albrechtsen 41-50
140 km 0936 1183 Martin Frederiksen 41-50 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 0936 1184 Lennart Malmbaek 41-50 Salto System Nordic Cykling
140 km 0936 1185 Lasse Kristensen 41-50 Salto systems Nordic cycling
140 km 0936 1186 Ole Christensen 41-50 Salto systems Nordic Cycling
210 km 0742 1187 Jens Nørgaard 31-40 Team Cranks & Coffee
140 km 1006 1191 Rasmus Wolffhechel 41-50 Velo Pave
140 km 0936 1192 Kevin Walsh 41-50 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 0936 1193 Dennis Halkjær 41-50 Salto systems nordic cycling
210 km 0745 1194 Ole Nyegaard 51-60
210 km 0751 1197 Palle Nordahl 41-50 AimHigh
210 km 0751 1199 Søren Rasmussen 41-50 AimHigh
210 km 0751 1195 Jesper Jensen 41-50 AimHigh
210 km 0751 1196 Morten Revs 41-50 AimHigh
210 km 0751 1198 Polle Stockfleth 41-50 AimHigh
140 km 1006 1200 Kristian Sloth 41-50 Nets
210 km 0751 1201 Kristian Møller Hansen 41-50 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 0930 1210 Christopher Blak 41-50 Byens Cykelhold
140 km 0930 1202 Bjørn Christensen 41-50 Byens Cykelhold
140 km 0930 1203 Lars Tambour 51-60 Byens Cykelhold
140 km 0930 1204 Niels Johansen 61-70 Byens Cykelhold
140 km 0930 1205 Jan Boye 31-40 Byens Cykelhold
140 km 0930 1206 Claus Nielsen 51-60 Byens Cykelhold
140 km 0930 1207 Rasmus Hansen 21-30 Byens Cykelhold
140 km 0930 1208 Kenneth Busch-Hansen 31-40 Byens Cykelhold
140 km 0930 1209 Jonas Sjøstrøm 31-40 Byens Cykelhold
85 km 1203 1211 lars madsen 31-40
140 km 0936 1215 Niels Erik Dalsgaard 51-60 Skive ck
140 km 0936 1214 Mogens Albæk 51-60 Skive ck
140 km 0936 1213 Lars Poulsen 51-60 Skive ck
140 km 0936 1212 Jesper Karmann Hansen 51-60 Skive ck
210 km 0745 1216 Chris Rasmussen 31-40 Virtu Business Club
140 km 0942 1217 niels rasmussen 51-60 BJS Cykelteam
140 km 1009 1218 Birgit Nørgaard Jensen 51-60 CKAarhus
140 km 0945 1219 lars Brændgaard 51-60
140 km 0945 1220 Bjarne D. Nielsen 41-50
210 km 0745 1221 Peter jensen 41-50
140 km 0936 1222 Rasmus Thernøe 31-40 Systematic HC
140 km 1003 1223 Helle Hedmark 41-50 Team GIv Håb Trekanten 2019
140 km 0921 1225 Kasper TEAM VIDEBÆK 31-40 TEAM VIDEBÆK
210 km 0742 1226 Mikkel TEAM VIDEBÆK 21-30 TEAM VIDEBÆK
140 km 0921 1228 Ole TEAM VIDEBÆK 61-70 TEAM VIDEBÆK
140 km 0921 1227 Morten TEAM VIDEBÆK 31-40 TEAM VIDEBÆK
140 km 0921 1224 Jens TEAM VIDEBÆK 51-60 TEAM VIDEBÆK
210 km 0748 1231 Erik Eagle Lind Bertelsen 41-50 TGS CC
210 km 0748 1232 Søren Appel Jørgensen 31-40 TGS CC
210 km 0748 1230 Carsten Knudsen 41-50 TGS CC
85 km 1148 1229 Pierre Gousseau 31-40
85 km 1145 1233 Johnny Nygaard 51-60 team søndermarken
85 km 1151 1234 Jacob Christensen 41-50
210 km 0751 1235 Finn Rønnow 41-50
140 km 1003 1236 Mickey Andresen 21-30
140 km 0936 1237 Daniel Kai Jensen 41-50
140 km 0930 1238 Jens Borrisholt 41-50
140 km 1015 1239 Per Højgård Andersen 61-70 Team Odder
140 km 0939 1240 Anders Antonsen 51-60
140 km 0939 1241 peder mayland 51-60
140 km 0939 1242 joan mayland 51-60
140 km 1015 1243 Sven Aage Dam 71+ Team Odder
210 km 0800 1244 Søren K. Christensen 61-70
140 km 0939 1245 Charlotte Rahbek 41-50 Cykelnerven
140 km 0939 1246 Frank Rahbek 51-60 Cykelnerven
140 km 0930 1247 Britta Boje 41-50 Bedst i Medvind
140 km 0930 1248 Johannes Boje 41-50 Bedst i Medvind
140 km 1006 1249 Anders Aistrup Mikkelsen 31-40
140 km 1006 1250 Jesper Michaelsen 31-40
85 km 1200 1251 Emil Mørk 21-30 TeamKylHolm
85 km 1200 1252 Thorbjørn Elkjær 31-40
140 km 0957 1253 Jens Otto Størup 51-60
38 km 1233 1254 Leif B Nielsen 71+
85 km 1200 1255 Kristian Risager Larsen 31-40 Team Livstræt
140 km 0936 1256 Stig Petersen 31-40 TRVJ2019
140 km 1003 1257 Thomas Axelsen 41-50 TRS 2019
210 km 0751 1258 Claus Hechmann 51-60 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 1003 1259 Bjarne Brynk Jensen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 1003 1260 Janne Brynk Andersen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 0939 1261 Peter Graversen 51-60 Virtu Business Club
140 km 1006 1262 Bo Kreiberg 41-50 Team bedst ned af bakke
140 km 0957 1263 René Dalgas Andersen 31-40
85 km 1151 1265 Frederik Homaa #1 21-30 Bruun Bruun
85 km 1151 1264 Christian Homaa 21-30 Bruun Bruun
85 km 1142 1266 Klaus Jarle Mikkelsen 51-60
140 km 0930 1267 Jan Bach 51-60 Byens Cykelhold
140 km 0930 1268 Byens Cykelhold #11 - Byens Cykelhold
140 km 1003 1270 Team Rynkeby Vestegnen #1 41-50 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1273 Team Rynkeby Vestegnen #2 51-60 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1274 Team Rynkeby Vestegnen #3 51-60 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1275 Team Rynkeby Vestegnen #4 61-70 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1276 Team Rynkeby Vestegnen #5 31-40 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1277 Team Rynkeby Vestegnen #6 21-30 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1278 Team Rynkeby Vestegnen #7 51-60 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1279 Team Rynkeby Vestegnen #8 41-50 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1280 Team Rynkeby Vestegnen #9 31-40 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1271 Team Rynkeby Vestegnen #10 41-50 Team Rynkeby Vestegnen
140 km 1003 1272 Team Rynkeby Vestegnen #11 31-40 Team Rynkeby Vestegnen
85 km 1136 1269 Alexander Bitsch 31-40
140 km 0930 1281 Thomas Kjær 21-30
85 km 1136 1282 Jakob Møller Nielsen 31-40
140 km 0930 1283 Morten Rex Kryger Andersen 31-40
140 km 0942 1617 Kasper Christensen 31-40 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0942 1620 Timm Rytkjær 41-50 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0942 1621 Troels Andersen 41-50 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0942 1619 Rene Druschke 51-60 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0942 1616 Chris Wydojnik 31-40 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0942 1618 Michael Diekelmann 41-50 Brdr. AO Johansen A/S
140 km 0930 1284 Lars Devald 41-50
140 km 0936 1285 Anders Kauffeldt 31-40
140 km 0936 1286 Jonas Anders Holst 41-50
140 km 1006 1287 Team Møller Larsen #2 21-30 Team Møller Larsen
140 km 1006 1288 Team Møller Larsen #3 61-70 Team Møller Larsen
140 km 1006 1289 Sten Meldgaard 51-60 Jelling MTB
140 km 1003 1290 Team Rynkeby Vestegnen #12 51-60 Team Rynkeby Vestegnen
85 km 1136 1291 Carl Steen 15-20
140 km 0939 1292 Jan Wrang 41-50 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0939 1293 Anja Hein 41-50 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0936 1294 Carina Baagø Petersen 41-50
140 km 0936 1295 claus andersen 51-60 Salto System Nordic Cycling
140 km 0924 1296 Lars Hamann 51-60
210 km 0751 1297 Martin Røpcke 41-50
140 km 1003 1298 Peter Sonne 41-50
210 km 0754 1299 Martin Persson 41-50 Team TM
210 km 0754 1300 Mikkel Persson 15-20 Team TM
140 km 0939 1301 Per Larsen 61-70 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0957 1302 Christine Olsen 41-50
140 km 0957 1303 claus olsen 51-60
210 km 0754 1304 John Brian Jensen 51-60
140 km 0957 1305 Kasper Jensen 21-30 Cykelnerven Trekantområdet
85 km 1200 1306 Morten Jensen 31-40
140 km 0939 1307 René Iversen 41-50 Cykelnerven Sønderjylland
210 km 0730 1308 Mikael Ælmholdt 41-50 KCM
210 km 0730 1309 Rasmus Kiel Larsen 31-40 KCM
140 km 0939 1310 Eva Jepsen Unger 51-60 Cykelnerven Sønderjylland
85 km 1200 1311 Hans Juhl 51-60 Team Moin Moin
140 km 0957 1312 Mette Petersen 41-50
140 km 0957 1313 carsten petersen 41-50 Velo Pavè
140 km 0942 1314 René Askjær 41-50 BJS Cykelteam
140 km 1003 1315 Søren Schmidt 61-70 ISG Cykling
85 km 1203 1316 john raunholt 41-50
140 km 0945 1317 Kamstrup VCTI #1 41-50 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1319 Frank Elbek 41-50 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1320 Brian Jensen 41-50 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1321 Morten Pind 21-30 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1322 Anders Grauballe 31-40 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1323 Kenneth Raundahl 41-50 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1324 Tom Knudsen 51-60 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1325 Anders Handler 31-40 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1326 Henrik Hagen Rasmussen 31-40 Kamstrup VCTI
140 km 0945 1318 Kamstrup VCTI #10 - Kamstrup VCTI
210 km 0745 1327 Philip Christensen 41-50 Schneider Electric
210 km 0745 1328 Tommi Jensen 41-50 Schneider Electric
210 km 0745 1329 Thomas Schroeder 41-50 Schneider Electric
140 km 0930 1330 Flemming Sørensen 41-50 Schneider Electric
140 km 0930 1331 Anders Biehl 31-40 Schneider Electric
140 km 0939 1332 Mathias Blaavand 21-30 Cykelnerven Sønderjylland
210 km 0751 1333 Carsten Grøn 41-50 Salto Systems Nordic Cykling
85 km 1142 1334 Jørgen Olesen 51-60 Bkool
210 km 0800 1337 Helle Dahl-Hansen 51-60 Hedensted Cykelklub
210 km 0800 1335 Helle Sørensen 51-60 Hedensted Cykelklub
210 km 0745 1336 Michael Gram Nielsen 41-50 Multiatleterne
210 km 0745 1338 Bjarne Henriksen 41-50
140 km 0939 1340 Michael Ohlsen 41-50 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0939 1339 Asbjørn Dyngby 51-60 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0936 1341 Christine Enø Helmudt 41-50 Birkerød
140 km 1003 1342 Maria Nørgaard 21-30 TRS 2019
140 km 1003 1343 Maibritt Olsen 51-60 TRS 2019
140 km 1003 1344 Michala Kolind Holm 21-30
140 km 0921 1345 Jesper Bøg 31-40 F.P.I
140 km 0921 1346 Thomas Veje 41-50 FPI
210 km 0751 1347 Flemming Nielsen 41-50 LINAK CYKEL KLUB
140 km 0936 1348 Henrik Nielsen 41-50 Team wankel
140 km 1003 1349 Camilla Eva Jørgensen 21-30 TRS Dreamteam 2018
85 km 1151 1351 Steen Rye Jakobsen 41-50 Team Dungbeetle
85 km 1151 1350 Jens Dyhl Johansen 31-40 Team Dungbeetle
85 km 1148 1352 Kenneth Christian Holm 41-50 Team Skovlyst MTB
210 km 0742 1353 Morten Lyngsø 51-60 Ølgod Cykelmotion
140 km 1003 1355 Team Tønder #1 21-30 Team Tønder
140 km 1003 1356 Team Tønder #2 21-30 Team Tønder
140 km 1006 1354 Gitte Rahbek 51-60 Cykelnerven
140 km 1006 1357 Per Gjedsted 41-50 TRS 2019
140 km 0957 1358 Birgitte Jørgensen 51-60 Velo pave
140 km 1006 1359 Uffe Mikkelsen 51-60
140 km 1006 1360 Søren Rasmussen 51-60 Bogense MTB og Event
140 km 0921 1361 Anders Aaberg 31-40
210 km 0754 1362 Søren Dam 51-60 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0936 1363 Quentin Delpopolo 21-30
140 km 0924 1364 Casper Skov 31-40 Motionscykelklubben Himmerland
210 km 0751 1365 Anders Pedersen 31-40
140 km 0939 1369 Stig Vendelboe Jensen 41-50 Team Sa Calobra
140 km 0939 1368 Karsten Olsen 41-50 Team Sa Calobra
140 km 0939 1367 Claes Remien 51-60 Team Sa Calobra
140 km 1030 1366 Palle Fuglsang 51-60 SGIF Motion
85 km 1151 1370 Preben Lauridsen 41-50 KK vejle
140 km 1030 1371 Jonas Kiefer 31-40 SGIF Motion
140 km 1006 1372 Henrik Laue Petersen 51-60
85 km 1151 1376 Jan Fisker Jensen 51-60 Team uge 34
85 km 1151 1374 Erik Lauridsen 61-70 Team uge 34
85 km 1151 1375 Hans Jørn Sørensen 61-70 Team uge 34
85 km 1151 1377 Kjeld Iversen 41-50 Team uge 34
140 km 1006 1373 Mads Ole Nielsen 41-50
210 km 0757 1378 Henrik Holst Elstrøm 41-50 RCC
85 km 1139 1379 Allan Pedersen Pedersen 41-50 Club de Cinglés
140 km 0939 1380 Morten Brogaard Christensen 41-50 IAM
210 km 0812 1382 Lars Bondegaard Tjørnild 41-50
210 km 0812 1381 Kim Fischer Henriksen 41-50
210 km 0751 1383 Morten Gervil 51-60 Salto Systems Nordic Cycling
140 km 0939 1384 Finn Agerbo 61-70 Kibæk Cyklemotion
140 km 0939 1385 Tom Agerbo Agerbo Nielsen 51-60
210 km 0757 1387 Simon Roulund 31-40 Rigtig Kårls
210 km 0757 1386 Lars Brunsgaard Poulsen 21-30 Rigtig Kårls
140 km 0939 1420 Karen Maria Elsted Hansen 41-50 TRVJ2019
140 km 1006 1390 Sebastian Billerbeck 31-40 Æ Formands børn
140 km 1006 1388 Christian Kjer 21-30 Æ Formands børn
140 km 1006 1389 Morten Glud 21-30 Æ Formands børn
140 km 1006 1391 Steffan Sørensen 31-40 Æ Formands børn
210 km 0730 2264 Alexander Ejlskov Laursen 21-30 Deloitte Life
140 km 0948 2265 Carina Vinther Paaske 21-30 Deloitte Life
85 km 1142 2266 Christiane Dahlerup 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2269 Hans A. Pedersen 61-70 Deloitte Life
85 km 1142 2267 Erik Laursen 51-60 Deloitte Life
85 km 1142 2268 Flemming Høj Hansen 61-70 Deloitte Life
140 km 0948 2271 Henrik Vedel 51-60 Deloitte Life
85 km 1142 2272 Henry Høeg 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2273 Jens Düring 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2274 Jesper Uldbjerg 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2275 Jørgen Jacobsen 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2276 Lars Jørgensen 41-50 Deloitte Life
140 km 0948 2277 Martin Møller 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2278 Per Møller 41-50 Deloitte Life
140 km 0948 2279 Peter Henriksen 51-60 Deloitte Life
85 km 1142 2280 Poul Erik Jensen 51-60 Deloitte Life
140 km 0948 2281 Steen Andersen 41-50 Deloitte Life
85 km 1142 2282 Thomas Bruno 61-70 Deloitte Life
210 km 0751 1392 Brian Eriksen 41-50
140 km 0930 1394 Sam Garrett 21-30 Hopeless
140 km 0930 1393 Chris Hofsteede 31-40 Hopeless
140 km 0930 1395 Sam Handley 31-40 Hopeless
38 km 1233 1396 First Lease Flex og Bilsalg #1 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1401 First Lease Flex og Bilsalg #2 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1402 First Lease Flex og Bilsalg #3 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1403 First Lease Flex og Bilsalg #4 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1404 First Lease Flex og Bilsalg #5 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1405 First Lease Flex og Bilsalg #6 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1406 First Lease Flex og Bilsalg #7 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1407 First Lease Flex og Bilsalg #8 - First Lease Flex og Bilsalg
38 km 1233 1408 First Lease Flex og Bilsalg #9 - First Lease Flex og Bilsalg
85 km 1136 1397 First Lease Flex og Bilsalg #10 - First Lease Flex og Bilsalg
85 km 1136 1398 First Lease Flex og Bilsalg #11 - First Lease Flex og Bilsalg
85 km 1136 1399 First Lease Flex og Bilsalg #12 - First Lease Flex og Bilsalg
85 km 1136 1400 First Lease Flex og Bilsalg #13 - First Lease Flex og Bilsalg
140 km 0939 1409 Björn Bøg 31-40
140 km 0945 1411 Team Gammelnok Mols #12 - Team Gammelnok Mols
140 km 0945 1412 Team Gammelnok Mols #13 - Team Gammelnok Mols
140 km 0945 1413 Team Gammelnok Mols #14 - Team Gammelnok Mols
140 km 0945 1414 Team Gammelnok Mols #15 - Team Gammelnok Mols
140 km 0945 1410 Claus Bossow 51-60 Team Gammelnok Mols
210 km 0757 1415 Niels Langhout 31-40
140 km 0939 1416 Johnny Scholkmann 51-60 Ishøjdrengene
140 km 0939 1417 Kim Kristiansen 61-70 Ishøjdrengene
85 km 1151 1418 Lars Bjerning 51-60 Læborg Bikers
140 km 0945 1419 Marie Rosendal Janussen 31-40 MCM
210 km 0742 1421 Hans-Peter Jørgensen 51-60
140 km 0945 1424 Jesper Hyldahl 41-50 Eltang
140 km 0945 1422 Filip Hyldahl 15-20 Eltang
140 km 0945 1423 Jesper Friis 31-40 Eltang
140 km 0957 1425 Niels Ludvig J 41-50 Nymsoft
140 km 0957 1426 Peter Cai 15-20 Nymsoft
140 km 0948 1427 Henrik Mols 41-50 Jelling MTB ogRacer
140 km 1006 1428 Børge Kjølhede 71+ Gunnar P. Team
140 km 0942 1429 Thorkil Hagesen 41-50 EMC
140 km 0942 1430 Kennet Jacobsen 31-40 EMC
140 km 0942 1431 Hilmer Christensen 31-40 EMC
140 km 0942 1432 John Saldern Jørgensen 51-60 EMC
140 km 0939 1433 Claes Devantier 51-60 Maersk Broker
140 km 0939 1434 Finn Essendrop 51-60 Maersk Broker
210 km 0751 1435 Benjamin Denta 41-50
140 km 1006 1436 Mathias Holbek 21-30 Melanie og Bjarke Dahl
140 km 0945 1437 Folke Janiesch 21-30 Kamstrup VCTI
85 km 1142 1439 Peder mørk Andersen 61-70
85 km 1142 1438 Henrik Hurtig Bendixen 51-60
140 km 0942 1440 Bent Lauenstein 41-50
140 km 0948 1441 Allan Christoffersen 41-50 Jelling MTB
140 km 1006 1442 Gunnar Poulsen 71+ Gunnar P. Team
210 km 0745 1443 Jannie Sand 31-40 Nortec A/S
210 km 0742 1444 Jakob Grønbæk 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
210 km 0742 1445 Morten Hougesen 51-60 LAMONT CYCLING TEAM
210 km 0742 1446 Mathias Pastwa 21-30 LAMONT CYCLING TEAM
210 km 0742 1447 Thomas Ollendorff 41-50 Lamont Cycling Team
210 km 0742 1448 Stig Pastwa 51-60 LAMONT CYCLING TEAM
140 km 0915 1449 Steen Pihl Kristensen 51-60 cmo
140 km 0945 1452 Lasse Olsson 51-60 CLMG Sweden
140 km 0945 1453 Peter Dahlgren 51-60 CLMG Sweden
140 km 0945 1450 Per Andersson 51-60 CLMG Sweden
140 km 0945 1451 Henrik Jonasson 41-50 CLMG Sweden
210 km 0730 1454 Thomas Dethlefsen 51-60 Team Intelligent Cycling
140 km 1006 1455 Michael Christensen 51-60 FMCK
140 km 1015 1456 Anne Kathrine Høybye 41-50
140 km 1015 1457 Hans-Henrik Hoeg 41-50
210 km 0742 1458 Poul Kornerup Lauridsen 41-50 AMATORI CC
210 km 0730 1459 Erik Jensen 51-60 Team Intelligent Cycling
210 km 0742 1460 kim haggren 41-50 Lamont cycling team
140 km 0939 1461 Henning Hansen 61-70 Cykelnnerven
140 km 0939 1462 Poul Flemming Øgendahl 61-70
140 km 1006 1463 bent lindstrøm 71+ Morris
140 km 1006 1464 Peter Lindstrøm 51-60 Morris
210 km 0742 1465 Bertelsen Bertelsen 41-50 LAMONT CYCLING TEAM
140 km 0930 1466 Gianmarco Ponti 41-50 Etom
140 km 0939 1467 Thomas Christensen 41-50 TRVJ2019
140 km 0957 1468 Kaj Laursen 51-60 Siemens a/s
140 km 0927 1469 Mads Thuesen 31-40 Virtu Business Club
85 km 1136 1470 Esben Bruunshøj Tørring 41-50
85 km 1139 1471 Claus Gulbech 41-50 CLUB DES CINGLÉS DU MONT-VENTOUX
85 km 1203 1472 Peter Semrau 71+ TeamOnki Denmark
210 km 0751 1473 Dan Bladt 41-50 EMC
210 km 0751 1474 Jesper Thomsen 31-40 Emc
210 km 0742 1475 Knud Mansfeld-Giese 51-60 LAMONT CYCLING TEAM
140 km 0930 1476 Mikael Holmgreen 41-50
140 km 1006 1477 Karl Duus Nielsen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 0918 1478 COBCC #1 - COBCC
140 km 0918 1479 COBCC #2 - COBCC
140 km 0918 1480 COBCC #3 - COBCC
140 km 0918 1481 COBCC #4 - COBCC
140 km 0918 1482 COBCC #5 - COBCC
140 km 0918 1483 COBCC #6 - COBCC
210 km 0800 1484 Bjarne Thisgaard 51-60 Finn Rundt
210 km 0800 1487 Peter Henriksen 51-60 Finn Rundt
210 km 0800 1485 Klaus Friis Madsen 51-60 Finn Rundt
210 km 0800 1486 Morten Jørgensen 51-60 Finn Rundt
140 km 0918 1488 Johnny linde Pedersen 61-70 Cmo
210 km 0742 1489 Nicklas Jæger Jensen 15-20 Elirens
140 km 1006 1490 Jørgen Boye 61-70
140 km 1006 1491 Martin Simonsen 41-50 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 0915 1492 Carsten Leisted 51-60
140 km 0939 1493 Gunner Andersen 61-70 Gunner & Rasmus
140 km 0939 1494 Rasmus Andersen 31-40 Gunner & Rasmus
140 km 0945 1505 Lars Hansen 61-70 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1509 Pernille Aagaard 31-40 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1504 Klaus Nielsen 51-60 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1501 Gitte Nielsen 51-60 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1506 Michael Blom 41-50 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1508 Mogens Christensen 61-70 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1507 Michael Engel 41-50 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1511 Søren Rømer 51-60 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1502 Jesper Bjaaland Larsen 61-70 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1503 Jesper Højland 41-50 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1512 Torben René Jensen 31-40 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1500 Erik Foldager 61-70 Team Rotary Nordsjælland
140 km 0945 1510 Steen Nørret 71+ Team Rotary Nordsjælland
210 km 0800 1495 Karsten JAkobsen 41-50
140 km 0933 1496 Hanne de Linde 51-60 Hjerterytterne
85 km 1145 1497 Henrik Høgsgaard 31-40
85 km 1145 1498 Martin Rasmussen 41-50
210 km 0757 1499 Jørn Schulze 51-60 Rønnede cykelmotion
210 km 0757 1513 Flemming Ejgaard 51-60 Rønnede I.F Cykelmotion
140 km 0957 1514 danni brix nielsen 31-40 HIFFI Hirtshals
140 km 0957 1519 michael aagurd 51-60 HIFFI Hirtshals
140 km 0957 1518 Martin Dybro Eriksen 31-40 HIFFI Hirtshals
140 km 0957 1515 Jan Sørensen 51-60 HIFFI Hirtshals
140 km 0957 1516 Jens Kjærsgaard 51-60 HIFFI Hirtshals
140 km 0957 1517 kim Nielsen 41-50 HIFFI Hirtshals
85 km 1151 1522 Kenneth Fuglsang 51-60 HIFFI Hirtshals 85 km
85 km 1151 1521 Chris Persson 51-60 HIFFI Hirtshals 85 km
140 km 0930 1520 Jesper Klarskov 41-50 Team mellemkød
140 km 0930 1529 Morten Andersen 41-50 Team mellemkød
140 km 0930 1528 Lennarth Spanggaard 31-40 Team mellemkød
140 km 0930 1527 Ken Rosenqvist 41-50 Team mellemkød
210 km 0751 1523 Dirk Thaysen 41-50 TriAs Flensburg
210 km 0751 1524 Holger Thiesen 51-60 TriAs Flensburg
140 km 0957 1526 Per Jørgensen 51-60 Deux Mille
140 km 0957 1525 Lars Jørgensen 31-40 Deux Mille
210 km 0806 1530 Paul Christian Bendtsen 31-40
85 km 1145 1531 Daniel Skafte Jørgensen 21-30 Næstved Cykel-Motion
140 km 0939 1532 Jacob Friis Madsen 41-50 TRVJ2019
210 km 0742 1533 Morten Skou 51-60
210 km 0757 1534 Karl Johan Dittmer 51-60 Rønnede Cykelmotion
210 km 0806 1535 Rasmus Bæk Larsen 21-30 www.arosmedia.dk - Digital markedsføring
140 km 0939 1536 Henrik Glintborg 51-60
210 km 0745 1537 Jørgen Westh 51-60 HCK Hvidovre Cykelklub
85 km 1151 1538 Peter Houkjær 31-40 HIFFI Hirtshals 85 km
140 km 0945 1539 Thomas Rungager 41-50 Team Rotary Nordsjælland
140 km 1006 1541 Ulrik Skadhauge Jensen 41-50 Team bedst ned af bakke
140 km 1006 1540 Anders Vinther 41-50 Team bedst ned af bakke
140 km 0939 1542 Christian Rosenkilde Lodberg 41-50 Motionscykelklubben Himmerland
140 km 0957 1543 Henrik Appel 51-60 Siemens
140 km 0957 1544 Kim Eskildsen 41-50 Siemens @ctive
140 km 0957 1545 Nikolaj Appel 21-30 Humleridderne
140 km 0918 2151 Peter Lykke 51-60 Tarp Cykel Motion
140 km 0918 2139 Frank Andersen 51-60 Tarp Cykel Motion
210 km 0733 1546 rasmus bo jensen 41-50 Copenhagen Rouleurs
140 km 0939 1547 Brian Philip Jensen 31-40
140 km 0939 1548 Jan Samsø 51-60
210 km 0754 2152 Poul Arne Olsen 51-60 Tarp Cykel Motion
140 km 0915 2133 Carsten Jensen 51-60 Tarp Cykel Motion
140 km 0948 2283 Uffe Drejer 51-60 Deloitte Life
140 km 1006 1549 Joakim Dahl 41-50 FMCK
85 km 1145 2147 Mikael Nedergaard 31-40 Tarp Cykel Motion
210 km 0800 1550 madsen per skov 51-60
210 km 0800 1551 Jesper Riisgaard 51-60 Brande Motion
210 km 0800 1552 Ole Martinussen 51-60 Brande motion
210 km 0745 1553 Finn Pedersen 51-60 HCK (Hvidovre)
210 km 0800 1554 Niels Chr. Lauridsen 51-60 Brande Motion
210 km 0800 1555 Jan Larsen 51-60 Brande motion
85 km 1145 1556 Thorben Hedegaard 51-60 Ribe Cycle Club
210 km 0800 1557 Erik Ellehammer Nielsen 51-60 Brande Motion
140 km 0924 1558 Ricky Krabbe 41-50 SCK Kolding
85 km 1145 1559 Svend Åge Thiim 61-70
85 km 1145 1560 Peer Christensen 51-60 SCK
210 km 0754 1561 Jørgen Halberg 51-60 Brøndby Cykel Motion
210 km 0733 1562 Rune Bladt 31-40
210 km 0757 1563 Alex Andersen 61-70 Rønnede Cykelmotion
210 km 0733 1564 Charles-René Madsen 41-50 Intervallos
210 km 0800 1565 michael Thaarup 41-50
140 km 0930 1566 Per Kristensen 51-60 HMC. Hadsund
210 km 0733 1567 Dennis Philipsen 41-50 Hvidovre CK
85 km 1203 1568 Jesper Andresen 21-30 Valmont SM Personaleforening
210 km 0733 1569 Morten Larsen 41-50 FBL
140 km 0921 1574 Jan Weber 41-50 LAMONT Cycling Team
210 km 0742 1570 Søren Raunholt 41-50 HG ATM
210 km 0742 1571 Jonas Johansen 31-40 HG ATM
210 km 0751 1572 Lars Bang Jensen 51-60 Holbæk Cykelsport
140 km 1006 1573 Michael J P Nielsen 41-50 Coloplast
140 km 0924 1575 Frits Sørensen 41-50
210 km 0745 1576 Lars Kjær-andersen 51-60
210 km 0751 1577 Jonas Toftemark 41-50
140 km 0924 1578 Preben grønholt Jensen 51-60 Sck kolding
210 km 0751 1579 Hauke Garbers 41-50
140 km 0957 1580 Bo Hansen 51-60 SCK Kolding
85 km 1151 1581 Carsten Mærsk 41-50 KK Vejle
140 km 1006 1582 Erik Harbo 51-60
140 km 0939 1583 Bjørn HOFFMANN 51-60
210 km 0757 1584 Søren Thomsen 41-50 HCK Motion
210 km 0757 1585 Thomas Arrild 41-50 HCK Motion
210 km 0733 1586 Kim Poulsen 41-50
140 km 0948 1587 Leif Ravn 61-70 HOG CK
140 km 0945 1588 Boris Jensen 51-60
140 km 0915 1589 Rico Andersen 41-50
210 km 0730 1590 Henning Mols 41-50 Team J.P Kappler
210 km 0730 1591 Henrik Nørtoft Olesen 41-50 Team J.P Kappler
210 km 0730 1592 Michael Jensen 51-60 Team J.P Kappler
140 km 0939 1593 Rene` Møller 41-50 rynkeby vestjylland
140 km 0939 1594 Bo Klitten Kjærgaard 31-40 TRVJ2019
140 km 0924 1595 Preben Nielsen 51-60 HTC
140 km 0948 1596 Pia Mikol Burmeister 41-50 HOG CK
140 km 0948 1601 Fritz Madsen 51-60 HOG CK
140 km 0927 1598 Alexander Tetzlaff 31-40 NIL
210 km 0800 1597 Frank Van Hooydonck 41-50 Vlierbeekriders
140 km 0945 1599 Thorbjørn Hansen 41-50
140 km 0915 1600 BRIAN MATHIESEN 41-50
140 km 1021 1638 Henrik Barsøe 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1639 Jakob Wedel 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1640 Karl Theemann 61-70 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1641 Dennies Olesen 51-60 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1642 Lotte Nørup 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1643 Henriette Molina 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1644 Ib Kjer 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1645 Claus Ohlsson 61-70 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1646 Vivi Brit Nielsen 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1647 Bent Hagensen 61-70 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1648 John Hønborg 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1649 Finn Lehmann 51-60 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1650 Dan Rask 41-50 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1651 Lars Lindskrog 61-70 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1021 1652 Jesper Thomsen 51-60 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 0939 1602 Søren Uhd 31-40 TRVJ2019
140 km 0918 1603 Teddy Schou 41-50 Holbæk Cykelsport
140 km 0918 1604 Bo Larsen 41-50 CC95
210 km 0800 1605 Aage Nielsen 41-50 Brande Motion
210 km 0733 1606 Kim Lindkvist Hansen 51-60 Nr. Åby Cykelklub
140 km 0939 1607 Lars Wolf 41-50 Cykelnerven Sønderjylland
210 km 0757 1608 René Jørgensen 31-40 Rønnede Cykelmotion
85 km 1151 1609 Jesper Rosenlund Nielsen 41-50
210 km 0800 1610 Bo Jensen 41-50
140 km 0939 1611 Jens Sønderkjær 31-40 Skjern Cykleklub
140 km 1006 1612 Jesper Sørensen 41-50 Team bedst ned af bakke
140 km 1042 1613 Hanne Juhl 51-60 Knud skovvej 25/27
140 km 1042 1614 Vibeke Steenholdt 41-50 Knud skovvej 25/27
210 km 0757 1615 Jacob Svarre 41-50 Team Svarre
210 km 0733 1622 Karsten Petersen 41-50
140 km 0948 1623 Lasse Kristensen 41-50
210 km 0733 1624 Rune Rygaard 41-50 Velo Pave
140 km 0924 1625 Anders Helbo 31-40 Kadence.dk
140 km 0939 1626 Lars Skjødt Christensen 51-60 Virtu Business Club
140 km 0918 1627 Marc Nyvang Hassing 21-30
140 km 0918 1628 Thomas Damsgaard Holm 31-40 Kolding Bicycle Club
210 km 0800 1629 Lars Jacobsen 41-50
210 km 0742 1630 Carsten Andersen 31-40 Copenhagen
210 km 0730 1631 Michael Kristensen 51-60 KcK-Herlev
140 km 0918 1632 Torben Rasmussen 61-70
140 km 1006 1633 Mia Munkøe 41-50 Velo Pave
140 km 1006 1634 Bjarne Vistisen 61-70 Gunnar P. Team
210 km 0733 1635 Kenneth Holm Lildholdt 31-40 Virtu Business Club
210 km 0733 1662 Steen Dolberg 51-60 Den 7 Himmel
210 km 0733 1661 Flemming Rømer 51-60 Den 7 Himmel
210 km 0733 1663 Søren Kofoed Sørensen 51-60 Den 7 Himmel
140 km 1006 1636 Benny Frederiksen 51-60 Team A-Fys
140 km 1006 1637 Kenneth Aagaard 51-60
85 km 1130 1655 Sebastian Trabjerg 21-30 Kamstrup
85 km 1130 1653 John Levring 41-50 Kamstrup
140 km 0945 1654 Martin Laursen 41-50 Kamstrup
140 km 0924 1656 Ulrik Sandgaard Hansen 41-50 Cykelnerven Fyn
140 km 1006 1658 Jesper Katborg 51-60 Cykelnerven Fyn
140 km 1006 1657 Christina Katborg 41-50 Cykelnerven Fyn
140 km 0924 1659 Allan Fribo-Hansen 31-40 Cykelnerven Fyn
140 km 1006 1660 Jesper Nielsen 31-40
210 km 0745 1664 Peter Magnus Hjorth-Hess 31-40 Team food-n-motion
210 km 0745 1667 Nikolaj Niebling 31-40 Combi Cannonballs
210 km 0745 1666 Mads Villadsen 31-40 Combi Cannonballs
210 km 0745 1665 Jakob Skytte Ibsen 31-40 Combi Cannonballs
140 km 0939 1668 Klaus Nielsen 41-50
140 km 0942 1669 Surb Agency #1 - Surb Agency
140 km 0942 1670 Surb Agency #2 - Surb Agency
140 km 0939 1671 Svend Petersen 61-70 Team Ringe
140 km 0918 1673 Svend Olsn 51-60 Sorødrengene
140 km 0918 1672 Arne Meyer 51-60 Sorødrengene
210 km 0730 1674 Aksel Nielsen 41-50
140 km 0945 1675 Bjarne Nielsen 51-60 Brøndby Cykel Motion
140 km 0939 1676 Mikael Anderse 51-60 Team ringe
210 km 0754 2143 Jakob Knudsen 41-50 Tarp Cykel Motion
38 km 1233 1677 Østen Lindberg Stillits 31-40
140 km 1015 1679 Kil Stigsen 51-60 Team Dianalund.
140 km 1015 1680 niclas stigsen 21-30 Team Dianalund.
140 km 1015 1678 Alma stigsen 51-60 Team Dianalund.
140 km 0939 1681 Bent Wagner Christensen 61-70
140 km 1006 1686 Michael Bohl 41-50 Jelling Kongerne
140 km 1006 1685 Kenneth Larsen 51-60 Jelling Kongerne
140 km 1006 1682 Anders Frydensbjerg 41-50 Jelling Kongerne
140 km 1006 1688 Uffe Holstener Jørgensen 41-50 Jelling Kongerne
85 km 1142 1683 Christina Brinks 41-50 Jelling Kongerne
85 km 1142 1687 Mie Frydensbjerg 41-50 Jelling Kongerne
140 km 1006 1684 Jens Rud 41-50 Jelling Kongerne
210 km 0733 1689 Kim Løvig 41-50 Vildbjerg motion
140 km 0939 1690 Ronni Plovsing 41-50 Team KR.ANK
140 km 0939 1691 Rune Christensen 31-40 Team KR.ANK
140 km 0939 1692 Tony Burmeister 41-50 Team KR.ANK
210 km 0733 1694 Claus Lücking 51-60 Venter på toppen - Næstved Cykel-Motion
210 km 0733 1695 Lars Petersen 31-40 Venter på toppen - Næstved Cykel-Motion
210 km 0733 1693 Carsten Sønder 41-50 Venter på toppen - Næstved Cykel-Motion
210 km 0733 1696 Mike Gydesen 51-60 Venter på toppen - Næstved Cykel-Motion
140 km 0939 1697 Allan Feldskou 51-60 Team Ringe
140 km 0915 1698 Jan Lindberg 41-50 Lindbersport
140 km 0915 1699 Jonas Kristensen 21-30 Lindbersport
85 km 1130 1700 Christoffer Ponikowski 31-40 Vonsild Bicycle Club
85 km 1136 1702 Morten Andersen 31-40 Vonsild Bicycle Club
85 km 1136 1701 Henrik Andersen 31-40 Vonsild Bicycle Club
85 km 1151 1705 Lars Jensby 51-60 Ringenes Herrer
85 km 1151 1704 Kim Lund Jensen 51-60 Ringenes Herrer
85 km 1151 1703 Jørgen Hjørringgaard 51-60 Ringenes Herrer
140 km 0927 1706 Jan Wolff 51-60 Vejen Tri & Motion
140 km 0927 1707 Lajla Wolff 51-60 Vejen Tri & Motion
140 km 0918 1708 Thomas Rørdam 61-70
140 km 0939 1709 Hans Hansen 51-60 Hog Hinnerup
140 km 0918 1711 Jacob Dahl 21-30 Team Fog
140 km 0918 1712 Ole Dahl 51-60 Team Fog
140 km 0918 1710 Christian Hemmingsen 21-30 Team Fog
140 km 0918 1713 Phillip Hasselbalch 21-30 Team Fog
85 km 1136 1714 Sabrina Rozenfeld Cederholm 21-30
140 km 0939 1715 Kim Hinz-Berg 31-40 Team kr.ank
140 km 0945 1716 Lars Green 51-60
210 km 0751 1717 Jeppe Boel 41-50
210 km 0751 1718 Søren Olesen 51-60
210 km 0751 1719 Lars Andersen Clement 41-50 ERCC
140 km 1006 1720 Lene Jørgensen 51-60 Team Giv Håb Trekanten 2019
140 km 0918 1721 Jesper Kargaard Thomsen 31-40
140 km 0945 1722 carsten andersen 41-50
85 km 1130 1723 Casper Foldager 31-40
140 km 0957 1724 Palle Jensen 61-70 MCM / Cykelnerven
140 km 0927 1725 Frank Holst 51-60 Vejen Tri & Motion
85 km 1151 1726 Davidsen Og Lyngholm Davidsen 51-60 Davidsen Og Lyngholm
85 km 1151 1727 Davidsen Og Lyngholm Lyngholm 51-60 Davidsen Og Lyngholm
140 km 1006 1728 Jonas Reinholdt Albjerg 31-40 Team Rynkeby Ringe
140 km 1006 1729 Tobias Albjerg 21-30 Team Rynkeby Ringe
140 km 0921 1730 Frank Jensen 51-60 CK Aarhus
140 km 1021 1731 Thomas Rune Jørgensen 21-30
210 km 0733 1732 Peter Lautrup 41-50 Tønder cykel klub
210 km 0815 1733 Jan Poulsen 41-50 Skive Cykle Klub
140 km 1006 1752 Susan Sørensen 51-60 Tcm-tøserne
140 km 1006 1750 Birthe Hansen 61-70 Tcm-tøserne
140 km 1006 1751 Lone Juul Vestergaard 51-60 Tcm-tøserne
210 km 0733 1734 Kenneth Boesgaard 31-40 JGKI
140 km 1009 1761 John Marquardsen Holdt 51-60 Tønder cykle motion, TCM
140 km 0957 1735 Jakob Thrane 41-50
210 km 0751 1736 Kim Nørgaard Andreasen 41-50 VTC
210 km 0751 1737 René Andreasen 41-50 Amager Triatlon Klub
140 km 0918 1738 Jesper Jacobsen 41-50 Gråsten Cykelklub
140 km 1006 1742 Susanne Vesperini 51-60 Gråsten Cykelklub
140 km 1006 1739 Kim Gottlieb 51-60 Gråsten Cykelklub
210 km 0733 1740 Kjeld Jacobsen 51-60 Gråsten Cykelklub
210 km 0733 1741 Roberto Vesperini 51-60 Gråsten Cykelklub
210 km 0751 1743 Kenneth Zornow 31-40
85 km 1154 1745 Andreas Haumann 51-60 Gruppo sportivo
85 km 1154 1746 Hauke Petersen 51-60 Gruppo sportivo
85 km 1154 1747 Ralf Claussen 51-60 Gruppo sportivo
85 km 1130 1744 Carsten Foldager 31-40
140 km 0942 1748 OVE MØLLER 71+ BJS Cykelteam
85 km 1206 1749 Lars Knudsen 51-60
140 km 0924 1753 Jesper Lundstrøm 41-50 Cykelnerven Fyn
140 km 0948 1754 Anders Mølgaard 41-50
140 km 0924 1755 Mogens Rasmussen 51-60 Cykelnerven Fyn
210 km 0751 1756 Claus Jensen 41-50
140 km 0924 1757 Jeppe Forsberg Rasmussen 41-50 Cykelnerven Fyn
85 km 1145 1789 Tine Mathiesen 41-50 Team Good Vibes Only
85 km 1145 1791 Kim Hansen 41-50 Team Good Vibes Only
85 km 1145 1790 Magnus Mathiesen 15-20 Team Good Vibes Only
140 km 0924 1758 Svend-Ole Nielsen 61-70 Holbæk cykelsport
140 km 0918 1759 Brian Jacobsen 51-60 Team X
85 km 1206 1760 Dorte Baand 51-60
85 km 1130 1762 Patrick Vinding Jepsen 15-20 Cykling Odense
85 km 1142 1763 Thomas Vinding Jepsen 41-50 NCM
140 km 0915 1785 Peter Munk Andersen 51-60 VCM
140 km 1009 1786 Susanne Andersen 51-60 VCM
140 km 0927 1764 Anders Thorup 51-60 VCM
140 km 1009 1768 Charlotte Brun Thorup 41-50 VCM
140 km 1009 1770 Gert Krogh 51-60 VCM
140 km 0927 1775 Jan Larsen 41-50 VCM
140 km 1009 1780 Kaj lind Kristensen 51-60 VCM
140 km 0927 1782 Lars Bo Kristensen 51-60 VCM
140 km 0927 1765 Anders Vestergaard 31-40 VCM
140 km 0927 1769 Christian Hald 51-60 VCM
140 km 1009 1766 Anne Mette T. Andersen 51-60 VCM
140 km 1009 1767 Bente Holst Sørensen 61-70 VCM
140 km 1009 1771 Heine Bæk Pedersen 31-40 VCM
140 km 1009 1772 Helle Larsen 41-50 VCM
140 km 1009 1773 Jan Braüner 51-60 VCM
140 km 1009 1774 Jan Lars Nielsen 51-60 VCM
140 km 1009 1776 Jens Chr. Brodersen 51-60 VCM
140 km 1009 1777 Jens Jensen 51-60 VCM
140 km 1009 1778 Jes Carstens 51-60 VCM
140 km 1009 1779 Joan Hald 51-60 VCM
140 km 1009 1781 Kim Sommer 41-50 VCM
140 km 1009 1783 Niels Jensen 51-60 VCM
140 km 1009 1784 Palle Houtved 41-50 VCM
140 km 1009 1787 Thorkild Christensen 61-70 VCM
140 km 1009 1788 Tomas Poulsen 41-50 VCM
210 km 0754 2142 Henrik Obelitz 51-60 Tarp Cykel Motion
140 km 0942 1795 Michael Bo Sørensen 51-60 kck herlev
140 km 0942 1797 Per Corlin 41-50 kck herlev
140 km 0942 1793 Gert Olesen 51-60 kck herlev
140 km 0942 1796 michael krog 51-60 kck herlev
140 km 0942 1800 sø hansen 51-60 kck herlev
140 km 0942 1799 steffen møller 51-60 kck herlev
140 km 0942 1794 kristina købsted 31-40 kck herlev
140 km 0942 1792 flemming skytte 51-60 kck herlev
140 km 0942 1798 Rene Bøttern Olesen 51-60 kck herlev
140 km 0939 1801 Anne Dorthe Lykkegaard 41-50 Team Ringe
210 km 0745 2138 Flemming Breiner 41-50 Tarp Cykel Motion
140 km 1006 1802 Mike Goltermann Lassen 41-50 Team X
140 km 0924 1803 Peter Schmidt 41-50 Cykelnerven Fyn
140 km 0915 2137 Erik Fusager 41-50 Tarp Cykel Motion
140 km 0942 1804 Bjarne Ipsen 51-60 SCK Kolding
140 km 0942 1805 Carsten Nørgaard 51-60 SCK Kolding
38 km 1233 1806 Henrik Jensen 51-60 havelund
38 km 1233 1807 Kenni Jensen 21-30 havelund
140 km 1015 2136 Dennis Møller Jørgensen 31-40 Tarp Cykel Motion
140 km 0924 1808 Rasmus Hegelund 31-40
140 km 0924 1809 Bent Christensen 61-70
140 km 1009 1810 Jan Andresen 41-50 TCM
85 km 1206 1812 Annette Wammen 41-50
85 km 1206 1811 Carsten Wammen 51-60
85 km 1136 1813 Martin Skytte 21-30 Casino Odense
85 km 1136 1814 Michael Seerup 31-40 Casino Odense
140 km 1006 1815 Peter Dalsgaatd 61-70
140 km 0942 1816 bjørn skouenby 41-50 kck herlev
140 km 1009 1817 Martin Toft 21-30 TCM Tønder
140 km 0942 1818 Johan Seiersen 41-50 KCK Herlev
140 km 0927 1819 Jan Hemmsen 61-70 Vejen Tri & Motion
85 km 1145 1820 Jacob Nygaard 31-40 Onkel Sars og Jacobobob
85 km 1145 1821 Lars Langerhuus 41-50 Onkel Sars og Jacobobob
140 km 1006 1823 Jesper Ammitzbøll 41-50
140 km 1006 1825 Benny Eriksen 51-60 fmck
140 km 1006 1824 Monica Hemmingshøj 41-50
140 km 1006 1822 Jacob Husted 41-50
140 km 1006 1826 Arne Pedersen 41-50 fmck
140 km 1006 1827 Kim Skov 31-40 fmck
210 km 0745 1828 Johan Brøndsted 51-60 Varde Cykelklub
140 km 0942 1830 Poul Larsen 61-70 Næstved Cykel-Motion
140 km 0942 1829 Bjarne Goldschmidt 51-60 Næstved Cykel-Motion
140 km 0942 1831 Henrik Cardiff 31-40 HCT
140 km 0924 1832 Thomas Vangshardt 31-40
210 km 0745 2155 Søren Mortensen 31-40 Tarp Cykel Motion
140 km 0927 1833 Mette Svenstrup 31-40 Team Rynkeby Vestjylland 2019
140 km 1006 1834 Søren Thomsen 61-70 fmck
140 km 0927 1835 Arne Ankersen 61-70 Team-CCS Aabenraa
85 km 1145 1836 Elias Zachariae 31-40
140 km 0942 1837 Kathrine Frølich 41-50 Næstved Cykel-motion
85 km 1151 1839 Henning Sørensen 61-70 Ssc
85 km 1151 1840 Kurt Møller 61-70 Ssc
85 km 1151 1838 Finn Nygaard 61-70 Ssc
85 km 1151 1841 Martin Haustorp 31-40 Ssc
140 km 1009 1842 Khaled Ajineh 51-60 VCM
140 km 0939 1843 Jan Rasmussen 41-50 TRVJ2019
85 km 1145 1844 Steen Zeeberg Dyrmose 41-50 tst Cykling
140 km 0942 1845 Trine Lønne Christensen 31-40 TRVJ2019
140 km 1006 1846 Claus Juhl 41-50 SCK Kolding
140 km 0915 2135 Claus Johannessen 41-50 Tarp Cykel Motion
140 km 0918 1847 Flemming Pedersen 51-60
210 km 0733 2130 Bo Martinsen 51-60 Tarp Cykel Motion
140 km 1009 1848 Jan Nødbak Andersen 51-60 VCM
140 km 0924 1849 Erik Bunde Nielsen 41-50 Cykelnerven Fyn
210 km 0751 1850 Søren Kokkenborg 51-60 Brande Motion
140 km 0948 1851 Ulrik Gosvig-Hansen 41-50
38 km 1233 1852 Line Nielsen 21-30
140 km 1006 1854 Søren Bæksted Jørgensen 61-70 Team Bæksted
140 km 1006 1853 Christian Bæksted Jessen 21-30 Team Bæksted
140 km 1021 1855 Helge Krogh 61-70 Team Giv Håb Sønderjylland 2019
140 km 1015 1856 Erik Møller 51-60
140 km 0927 1857 Brian Gryning 51-60 TeamSalto system nordic
140 km 0927 1858 Viktor Oxbøl 15-20 Team Salto system nordic
85 km 1157 1859 Jan Soucek 41-50
38 km 1233 1876 Brian Madsen 41-50 BSM Reklame
38 km 1233 1877 Cecilie Madsen 15-20 BSM Reklame
38 km 1233 1878 Marianne Ysøe 51-60 BSM Reklame
85 km 1154 1886 Glenn Solevad 41-50 HBC
85 km 1139 1860 Viggo Folkmann 41-50 De 5
140 km 0927 1861 Frank Andersen 51-60 BY mp
140 km 0927 1862 Henrik Kirkeby Pedersen 41-50 BY mp
140 km 0927 1863 Søren Pedersen 41-50 BY mp
140 km 1030 1864 Per Lynge Østerkjerhuus 51-60
140 km 1030 1865 Thomas Højsager 41-50
140 km 0942 1866 Kim Lassen 51-60 Cykelnerven Sønderjylland
140 km 0921 1867 rene poulsen 41-50 Cycling Club Well-come
140 km 1009 1868 Per Sørensen 51-60 Tønder Cykel Motion, TCM
85 km 1130 1869 erik Andersen 51-60
210 km 0745 1870 Allan Kjær 41-50 Team Sønderborg
140 km 0927 1871 Jesper Tornbak 41-50
210 km 0757 1872 Kem Jakobsen 51-60 Team GreenRide
210 km 0751 1873 De friske løg #1 - De friske løg
210 km 0751 1874 De friske løg #2 - De friske løg
210 km 0751 1875 De friske løg #3 - De friske løg
140 km 0927 1879 Ronnie Pedersen 41-50 TRVJ2019
140 km 1006 1880 Jakob Gilbro 31-40 Gilbro Racing
140 km 1006 1881 Joakim Gilbro 31-40 Gilbro Racing
210 km 0754 2149 Morten Smedegaard 41-50 Tarp Cykel Motion
85 km 1130 1882 Alex Skovrup 21-30
140 km 0951 1883 Lars Mygland 51-60 Hjerterytterne
140 km 1006 1884 Ejvind Brixen 51-60 Vildbjerg motion
140 km 0918 2132 Carsten Glaser 41-50 Tarp Cykel Motion
210 km 0745 1885 Martin Vad 41-50 Virtu Business Club
210 km 0751 1894 Jørgen Holm 41-50 Danfoss Cykelklub
85 km 1136 1898 Morten Møller 31-40 Danfoss Cykelklub
85 km 1136 1889 Emil Pedersen 31-40 Danfoss Cykelklub
210 km 0751 1887 Jens Ole Olesen 41-50 Rødekro Tri & Motion
85 km 1151 1901 Søren Pind 41-50 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1899 Peter Jensen Petersen 51-60 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1888 Allan Bo NIelsen 51-60 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1896 Kristian Kisling-Møller 21-30 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1895 Kjeld Fangel Petersen 41-50 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1891 Henrik Meilandt 41-50 Danfoss Cykelklub
85 km 1151 1900 Povl Schrøder 41-50 Danfoss Cykelklub
140 km 0924 1893 John Hansen 51-60 Danfoss Cykelklub
140 km 0924 1890 Erwin Krolik 31-40 Danfoss Cykelklub
140 km 0924 1902 Thore Kaalund 51-60 Danfoss Cykelklub
140 km 0924 1897 Michael Petersen 41-50 Danfoss Cykelklub
140 km 0924 1892 Jens Dahl 41-50 Danfoss Cykelklub
140 km 0957 1903 Bjørn Bruun 21-30
140 km 0954 1904 Lars Pørksen 51-60 Team Rødovre
85 km 1154 1905 Martin W. Johansen 31-40 HBC
85 km 1154 1906 Bjarne Pedersen 51-60 HBC
38 km 1233 1907 Anders Richter Nørgaard 31-40
140 km 1006 1909 Nicolai Sørensen 21-30 Turbo-Team N&N
140 km 1006 1908 Nicklas Hansen 21-30 Turbo-Team N&N
210 km 0733 1910 Thomas Gedsig Nielsen 31-40
38 km 1233 1934 Bjarne Andersen 51-60 Team Multivac
38 km 1233 1938 Karsten Nissen 51-60 Team Multivac
38 km 1233 1943 Michael Petersen 51-60 Team Multivac
38 km 1233 1944 Rainer Hansen 41-50 Team Multivac
38 km 1233 1936 Esben Støvring 0-14 Team Multivac
85 km 1148 1941 Lars Sørensen 31-40 Team Multivac
85 km 1148 1940 Kristian Juel 21-30 Team Multivac
85 km 1148 1935 Bo Holtehuus 51-60 Team Multivac
85 km 1148 1939 Kent Helbo 51-60 Team Multivac
85 km 1203 1942 Martin Petersen 41-50 Team Multivac
85 km 1203 1937 Flemming Foldager 31-40 Team Multivac
85 km 1203 1945 Rasmus Pedersen 31-40 Team Multivac
140 km 0942 1911 pernille Skov Madsen 41-50 TRVJ2019
85 km 1139 1912 Nils Jul Gjerlev 41-50 De 5
85 km 1154 1913 Steffen Tholstrup 51-60 HBC
85