Rytter Hest Klasser Nationalitet
Amalie Møller-San Pedro Fengur frá Flugumýri T.1, 4.1 DK
Jan Horndrup Hansen Seifur fra Bispegården T.1, 4.1 DK
Nicole Mai Nielsen Glanni frá Dalvík T.2 DK
Mads Borg Oddaverji frá Leirubakka T.2, 5.1 DK
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T.2, 5.1 DK
Jeanette Holst Gohn Blossi fra Efri-Gegnishólum T.2, 5.1 DK
Anne Balslev Drösull fra Brautarholti T.1, 4.1 DK
Anne Balslev Björgulfur fra Blesastödum 1A T.1, 4.1 DK
Amalie Jacobi Helgnýr fra Pegasus T.1, 4.1 DK
Mads Borg Sólroði frá Reykjavík T.1, 4.1 DK
Gerd Engelbrecht Janus frá Skúfslæk T.1, 5.1 DK
Iben Merete Toftvang Björgvin fra Bakkebo 4.1 DK
Steffi Svendsen Sjóli von Teland 4.1 DK
Steffi Svendsen Fjölnir frá Akureyri T.1 DK
Steffi Svendsen Mídas fra Jelshøjen 5.1 DK
Katharina Larsen Aelfur Konungur fra True 4.1 DK
Søren Madsen Fjölvi fra Eyfjörd T.2, 4.1 DK
Søren Madsen Völur fra Gedehøjgård T.1 DK
Rikke Sejlund Sólon fra Stutteri Sonne T.1 DK
Manon de Munck Árvakur frá Árbæjarhjáleigu II T.1, 5.1 NL
Renee de Munck Sandra frá Dufþaksholti T.2, 4.1 NL
Kirsten Valkenier Kvistur frá Kálfsstöðum 4.1 NL
Christa Rike Hersir frá Lambanesi T.1, 5.1 NL
Natalie Fischer Ímnir fra Egeskov 5.1 DK
Caroline Holvad Eldrup fra Bækgård 4.1 DK
Emilie Saaugaard-Haaning Glæpur fra Nr. Tolstrup T.1 DK
Ida Gerdes Bastrup Joki fra Bispegården T.2 DK
Charlotte Cook Logi fra Bakkeholm T.2, 5.1 GB
Cecilie Katrine Salling Romeo vom Heesberg 5.1 DK
Michaela Moser Vesturfari frá Blesastöðum 1A T.1, 4.1 AT
Helena Kroghen Adalsteinsdottir alfadans fra kringeland T.1 SE
Helena Kroghen Adalsteinsdottir kavaler fra kleiva 4.1 SE
Lisa Drath Bassi fra Efri-Fitjum T.2, 5.1 DE
Lisa Drath Kjalar fra Strandarhjaleigu T.1, 4.1 DE
Sys Pilegaard NN fra ukendt 4.1 DK
Sys Pilegaard Abel fra Tyrevoldsdal T.1 DK
Sigurdur Oli Kristinsson Solbjartur fra Kjarri T.1 IS
Sigurdur Oli Kristinsson Arfur fra Hrygg 4.1 IS
Mette Koefoed Rögg fra Katulabo T.7(H) DK
Søren Madsen NN fra ukendt 5.1 DK
Agnar Snorri Stefansson Kolgrimur fra Akureyri T.2, 5.1 IS
Anne Stine Haugen Ari fra Gavnholt T.1, 4.1 NO
Katie Sundin Brumpton Smári från Askagården T.1 FI
Katie Sundin Brumpton Símon frá Efri-Rauðalæk 5.1 FI
Mette Koefoed Prudur fra Katulabo 5.1 DK
Frauke Schenzel Óðinn vom Habichtswald T.2, 5.1 DE
Frauke Schenzel Gustur vom Kronshof T.2, 5.1 DE
Frauke Schenzel Mía frá Flagbjarnarholti T.1, 4.1 DE
Filippa Montan Kristall frá Jaðri T.1, 4.1 SE
Gudbjörn Trastarson Sigurrós fra Pegasus T.1 DK
Sebastian Benje Danni fra Litlu Brekku T.1, 4.1 SE
Louise Löfgren Dagfari fra Eylandi T.1, 4.1 SE
Nils Christian Larsen Þeyr fra Kolneset T.1, 4.1 NO
Nils Christian Larsen Ísbjörn vom Schloss Nienover T.2 NO
Nils Christian Larsen Póker fra Højgaarden 5.1 NO
Catharina Schmidt Nøkkvi fra Ryethøj T.2 DK
Elias Árnason Kraftur fra Yggdrasil 5.1 DK
Elias Árnason Dynur frá Sauðárkróki T.1, 4.1 DK
Henriette Hindbo Mökkur fra Toftemosen 5.1 DK
Amalie Astrup Jacobi Tinni frá Blesastöðum 1A 5.1 DK

22. - 23. februar 2019

World Toelt 2019 - Sportskonkurrencerne

Tilmeldingsfrist: 01-02-2019, kl. 23:59

60 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.