Rytter Hest Klasser Klub By
Sigrid Ginnerup Jørgensen Frami fra Flødal T.4(V), 4.1 Nibe
Lærke Dollerup Mikkelsen Mentor fra Volsted T.8(H), 4.5(H) Tvistur Støvring
Camilla Lavrsen Ösp frá Fornustödum T1, 4.1 DI Aalborg
Astrid Ginnerup Jørgensen Eyvindur fra Egilsstaðabæ T1, 4.1 Tvistur Nibe
Maria Brønnum Christensen Freyja fra Skindbjerg T2, 4.1 Tvistur Vodskov
Thelma Hansen Lippa fra Handbjerghus T1, 4.1 Holstebro
Freya Christensen Abraham fra Nordal T.8(H), 4.5(H) Tvistur Aalborg
Marie-Louise Hagsten Stör frá Jaðri T.5(V), 4.3(H) Snegla Holstebro
Karina Bruun Alvar fra Nordthy Islændercenter T.3(H), 4.2(V) Hrimfaxa Thisted
Mathilde Madsen Náttfari fra Ll Hafmey T.3(V), 4.2(V) Herning
Emma Skov Pedersen Fenris fra Smedegaard T.8(H), 4.5(V) Stella Vejle
Emma Skov Pedersen Jór fra Gygjarholi T1 Stella Vejle
Camilla Fredslund Kragh-Hansen Víkingur fra Ørskov Vestergård T1, 4.1 Toppur Gedved
Victoria Mörk Ljufa fra Bækgård T.4(V), 4.5(H) Hrimfaxa Thisted
Nikoline Schack Nielsen Vigga fra Gadegård T.5(V), 4.3(V) Ringkøbing
Freja Løvgreen Rós fra Kongrhøj 5.1 DI Herning
Magnus Hansen Kolfinna fra Jenle T.3(V), 4.2(H) Tvistur Erslev
Anne Olesen Ari fra Lyngs T.8(V), 4.5(V) Thyholm
Helene Yde Brusgaard Kolka Fra Toosholm T1, 4.2(H) Snedsted
Maja Marie Warmdahl Mikkelsen Skuggabaldur frá Kálfholti T.4(V), 4.2(H) Hrimfaxa Thisted
Thea Hansen Blesa fra Nr. Tolstrup T.8(V), 4.5(H) Vinderup
Emma Vinge Glæpur fra Nr. Tolstrup T.3(V), 4.2(H) Snegla Tilst
Emilie Sandgrav Tritla fra Ll. Grummesgård T.8(H), 4.5(V) Snegla Lemvig
Henriette Søvndahl Náttgjóla fra Lille Tolstrup T1, 4.1 Snegla Højbjerg
Chatrine Brusgaard Litla Perla Fra Toosholm T.4(H), 5.2(H) Hrimfaxa Snedsted
kitty kristensen Álfapór fra stald Klitgaard T.3(V), 4.3(V) Ganti Silkeborg
Mathilde Nybo Jensen Alda fra Legind T.8(H), 4.5(H) Hrimfaxa Erslev
Karolina Bovbjerg Christensen Lukka fra Isafold T.8(H), 4.3(V) Hrimfaxa Thisted
Anna Søgaard Pottormur frá Efra-Hvoli T.3(H), 4.1 Tvistur Frøstrup
Maja Kallmayer Sóley fra Østergård T.3(V), 4.2(H) Hekla Løkken
Amalie Juul Hansen Fakur fra Lilleheden T.3(V), 4.2(H) hekla Dronninglund
Majbrit Maag Lauritsen Venus fra Vinkærgaard T.5(H), 4.3(H) Gladur Lemvig
Josefine Balle Tendra fra Nysted T.8(H), 4.5(H) Gladur Lemvig
Terese Sejr Ottesen Aría fra Bjarup T.8(V), 4.5(V) Toppur Malling
Ingeborg Larsen Kiljan fra Skovkrogen T.3(H), 4.2(V) Fjördur Lemvig
Kristina Rosenkrands Kilja fra Skógum T.3(V), 4.2(H) Jøkull Knebel
Mette Amstrup Ösp frá Ey I T.3(V), 4.2(H) Snegla Aulum
Ea Lysgaard Andersen Rita gná fra Petersminde T.5(H), 4.3(H) Snegla Holstebro
Liva Hebsgaard Schmidt Feykir fra Skadhauge T.8(V), 4.5(V) Snegla Sørvad
Frida Albrechtsen Bitsch Frekur fra st Sognstrup T.3(V), 4.2(H) Snegla Holstebro
Josefine Hylander Christensen Ýmir fra Spøttrup mark T.8(H), 4.5(H) Snegla Holstebro
Klavs Friberg Kóngur fra Engvang T1, 4.1 Dreki Brande
Anna Urbanowicz Friberg Magnus fra Moselundgård T.3(H), 4.2(V) Dreki Brande
Kristina Mejlvang Jørgensen Kolfinna fra Hverremose T.3(H), 4.1 Snegla Herning
Kristina Mejlvang Jørgensen Amor fra Marianesminde T.8(H), 4.5(H) Snegla Herning
Christina Sørensen Draumur Von Töltmyllan T.3(H), 4.2(H) Snegla Holstebro
Ida Lundby Fála fra Bøgvad T.8(V), 4.5(H) Snegla Holstebro
Magnus Hansen Hela fra Jenle T.3(V), 4.2(H) Tvistur Erslev
Naja Pedersen Smasaga fra Engymi T.8(H), 4.5(H) Snegla Holstebro
Sofie Poulsen Skenkur fra Virkelyst T.8(H), 4.3(H) Ringkøbing
Alva Bonde Ösp frá Kvistum T1, 4.1 Snegla Bryrup
Jeanette Birkekær Lauridsen Skati fra Gadegård T.3(H), 4.2(V) Ringkøbing
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Kráka fra Rødstenskær T.4(H), 5.2(V) Nori Ringkøbing
Ida Brunsgaard Pedersen Emma fra Jespersgaarde T1, 4.1 Nori Ringkøbing
Johan Brunsgaard Pedersen Manadis fra Rowan T.4(H), 4.5(V) Nori Ringkøbing
Lisa Lambertsen Eyjarós frá Borg T.3(V), 5.1 Brovst
Lisa Lambertsen Hreyfing fra Tjaldhólum T1, 4.1 Brovst

31. august - 1. september 2019

Snegla Open 2019 DRL

Tilmeldingsfrist: 23-08-2019, kl. 20:00

57 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.