Distance Startnr Navn Klub/hold By
95 km 1 Jan Bo Petersen Næstved
45 km 2 Chris Harfeld Vestergaard Team Vestergaard Fuglebjerg
45 km 3 Per Elmkvist Vestergaard Team Vestergaard Ruds Vedby
45 km 5 Tonni Pedersen De 2 Korsør
45 km 4 Kasper Traczyk Pedersen De 2 Odense SV
95 km 6 Kirsten Friis CC95 Herfølge Køge
23 km 7 Jonas Vedel Slagelse
95 km 8 Casper Nørby-Jæger Team Christiansen og Essenbæk Næstved
95 km 9 Ove Jørgensen Team Motionsfeltet Risskov
45 km 10 Kenneth Sejling Kalundborg
45 km 11 John Sejling Glumsø
95 km 12 Glenny Hansen Team Christiansen & Essenbæk Tappernøje
95 km 13 Jesper Brandborg Greve Trim Cykelmotion Karlslunde
95 km 14 Kim Kromann Nykøbing F
45 km 15 Jacob Sebastian Noer Team Vestergaard Køge
45 km 16 Henrik Agerlin Jans Værløse
95 km 17 Henning Bickham Furesø Cykelmotion Brønshøj
23 km 18 Kevin Walsh Salto Systems Nordic Cycling Vemmelev
95 km 19 Søren Søholt Christensen KCC Kalundborg
95 km 20 Allan Østergaard HCM Haslev
95 km 21 Leon Ringbo Salto Systems Nordic Cycling Slagelse
45 km 22 kim hansen Jyllinge
95 km 23 Thomas Nielsen Næstved Cykel-Motion Næstved
95 km 24 Søren Meiland Slagelse
95 km 25 Søren Nielsen Skælskør Cykelklub Skælskør
95 km 26 jørn petersen NCM Næstved
95 km 27 Thomas Borgen Orderup cc Charlottenlund
45 km 28 Martin Egholm Næstved
95 km 29 Martin Hansen Team Giv Håb Falster/Lolland Næstved
45 km 31 Ib Rat Olsen Lynge Byvej 8
45 km 30 Else Birgitte Hansen Lynge Byvej 8
45 km 32 Børge Christiansen Kalundborg
95 km 33 Palle Hansen Team Giv Håb Lolland Falster Idestrup
95 km 34 Emil Larsen Solrød Strand
95 km 36 Henrik Rasmussen Gøg og Gokke Ringsted
95 km 37 Pelle Vedel Gøg og Gokke Vordingborg
95 km 35 Ole Blichfeldt Madsen Næstved
95 km 38 Martin Frederiksen Salto Systems Nordic Cycling Vemmelev
45 km 39 Freddy Hjortkær Hansen Skælskør Cykelklub Skælskør
95 km 40 Michael Bonde Andreasen
95 km 42 Mike Gydesen Næstved Cykel-Motion Holmegaard
95 km 41 Dorthe Hansen Næstved Cykel-Motion Holmegaard
95 km 43 Peter Marquardt Karrebæksminde
95 km 44 Súni Lamhauge Skælskør Cykelklub Skælskør
95 km 45 Lars Friberg Team Kiracid Korsør
95 km 46 Kim Eriksen KCCM - Kiracid Korsør
95 km 47 Ole Christensen Salto Systems Nordic Cycling Slagelse
45 km 48 Søren Kløcher Skælskør cykelklub Skælskør
95 km 59 Martin Kølbæk Team Intelligent Cycling
95 km 60 Søren Klenz Team Intelligent Cycling
95 km 61 Thomas Dethlefsen Team Intelligent Cycling
95 km 55 Jesper Danielsen Team Intelligent Cycling
95 km 52 Erik Kramp Team Intelligent Cycling
95 km 58 Malene Hansen Team Intelligent Cycling
95 km 56 John E Christiansen Team Intelligent Cycling
95 km 53 Frank Licht Team Intelligent Cycling
95 km 54 Jeanne Kramp Team Intelligent Cycling
95 km 51 Erik Jensen Team Intelligent Cycling
95 km 57 Johnny Kammersgaard Team Intelligent Cycling
95 km 50 Christina Nielsen Team Intelligent Cycling
95 km 49 Allan Fjelsted Team Intelligent Cycling
45 km 62 Dennis Allan Rasmussen FMKB Skælskør
45 km 63 Mischa Zobbe FMKB
45 km 64 Ib Vagner Hansen Skælskør Cykelklub Skælskør
95 km 82 Jørgen Hindballe Sørensen Salling Group
95 km 99 Peter Jersbøl Salling Group
45 km 90 Michael Vagn Hansen Salling Group
45 km 78 Jakob Larsen Salling Group
95 km 96 Patrick Tschernja Bøttcher Salling Group
95 km 76 Hans Bjørn Kyllesbech Salling Group
45 km 92 Mie Petersen Salling Group
23 km 81 Johan Schaff Salling Group
95 km 98 Peter Elgaard Salling Group
95 km 100 Rasmus Lund Salling Group
95 km 75 Frederik Krohn Salling Group
45 km 107 Thomas Staal Salling Group
95 km 71 Christian Madsen Salling Group
45 km 102 Sofus Søbygaarg Ludvigsen Salling Group
45 km 74 Dino Saric Salling Group
45 km 101 Sarah Hørup Salling Group
45 km 95 Morten Nyholm Salling Group
95 km 86 Luca Buono Salling Group
45 km 84 Kim Hansen Salling Group
95 km 105 Thomas Larsen Salling Group
45 km 97 Pernille Egholm Salling Group
45 km 93 Mikkel Anthoni Salling Group
95 km 79 Jesper Frank Jungersen Salling Group
95 km 106 Thomas Munk Salling Group
95 km 104 Sune Skak Pedersen Salling Group
45 km 72 Christian Siljat Roed Salling Group
23 km 70 Andreas Molter Salling Group
95 km 83 Kenneth Hvass Luxhøi Salling Group
95 km 88 Martin Brungaard Nielsen Salling Group
23 km 73 Christina Fogh Dall-Hansen Salling Group
45 km 91 Michael Aagaard Rasmussen Salling Group
23 km 89 Michael Mortensen Salling Group
23 km 80 Jesper Karmark Salling Group
95 km 85 Leif Madsen Salling Group
45 km 77 Heidi Christensen Salling Group
45 km 94 Morten Egholm Larsen Salling Group
95 km 103 Steffen Bech Salling Group
95 km 87 Kasper Mellerkær Salling Group
95 km 108 Jesper Jørgensen Salling Group
95 km 65 Lennart Malmbæk Salto Systems Nordic Cykling Vemmelev
45 km 67 Jesper Larsen Team Jesper
45 km 66 Jesper Bom Team Jesper
45 km 68 Jesper Rasmussen Team Jesper
45 km 69 Anna Jørgensen Risskov
95 km 109 Lasse Andersson Solrød Strand
95 km 110 Thomas Nielsen Næstved Cykel-Motion Næstved
45 km 111 Erik Simonsen Skælskør Cykelklub Skælskør
95 km 112 Erik Kim Malmberg Lundby
95 km 113 Thomas Schwartzbach Team Pingel Næstved
95 km 114 Christian Brask Ringsted
95 km 115 Henrik petersen odsherredløberne fårevejle, veddinge bakker
95 km 116 Daniel Jørgensen Næstved Cykel-Motion Holmegaard
95 km 117 Rene' Dupont Herand
95 km 118 Ole Blichfeldt Madsen Næstved
95 km 119 Claus Valsted Madsen Salto Systems Nordic Cycling Slagelse
95 km 120 Thorbjørn Hansen Korsør
95 km 121 Per Kaaber Skælskør motions klub Sorø
95 km 122 Jan Pietras Skælskør cykel klub Skælskør
95 km 123 Jette Hansen Bamse og Kylling Store Merløse
95 km 124 Timo hansen Bamse og Kyllinng Smørum
95 km 125 Steffen Hansen Salto Systems Nordic Cycling Vemmelev
95 km 126 Rene Madsen Næstved
23 km 127 Rasmus Andersen
23 km 128 Tristan Andersen
95 km 129 Niels Jensen Skælskør cykelklub Skælskør
95 km 130 Tommy Færgemand Christiansen Tour de Sjælland Jerslev Sjælland
95 km 131 Michelle Balshøj Tour De Sjælland Frederiksberg C
45 km 132 Kaj Bentsen København Ø
95 km 133 Christel Lund Valby
23 km 134 Julie Larsen Fuglebjerg
45 km 135 Martin Geertsen Dianalund
45 km 136 Allan Jensen Haslev

2. juni 2019

Søen Rundt

Tilmeldingsfrist: 01-06-2019, kl. 20:00

136 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.