Rytter Hest Klasser
Helene Jørgensen Kola fra Nøddegården T.8(H), 4.5(H)
Trine Pilgaard Rökkvi fra Staunsbjerg T.5(V), 4.3(H)
Sofie Lykke Friborg Fróði fra Niær T.5(V), 4.3(H)
Lise Kirk Amstrup þór fra Stald Egely T.5(H), 4.3(H)
Anne Louise Ebbensgaard Kringla fra Tölthestar T.8(V), 4.5(H)
Kirsten Levinsen Austargydja fra Vikinghøj T.8(V), 4.5(V)
Ida Lundby Glitnir fra Lille Skaustrup T.8(V), 4.5(V)
Line Thybo Brimir fra Nr. Tolstrup T.6(V), 5.2(H)
Rikke Mortensen Snarfari fra Jukkerup T.8(H), 4.5(H)
Lilly Jakobsen Landi fra Lillegård T.3(H), 4.3(H)
Kristina Mejlvang Jørgensen Kolfinna fra Hverremose T.3(V), 4.2(H)
Thea Hansen Blesa fra Nr. Tolstrup T.8(V), 4.5(H)
Anne Kathrine Carlsen Vinur fra Krosnesi T.3(V), 5.2(H)
Lene Gehlert Adall fra Stald Klitgaard T.5(H), 4.3(V)
Mette Amstrup Eygló fra Rørsgaard T.8(H), 4.5(H)
Karina Christensen Ásta fra legind T.8(V), 4.5(V)
Marie-louise Hagsten Stör Frá Jaðri T.8(H), 4.5(V)
Nicoline Emilie Hestbæk Gandur fra Rosenlund T.6(V), 4.3(H)
Maja Marie Warmdahl Mikkelsen Skuggabaldur frá Kálfholti T.6(V), 4.2(H)
Hanne Holm Christensen Háfeti frá Leysingjastöðum II T.8(V), 4.5(V)
Kirsten Frederiksen Abba fra Ål T.5(V), 4.3(H)
Rikke Oppermann Hvatur fra Broksdal T.8(H), 4.5(H)
Victoria Mörk Ljufa fra Bækgård T.8(H), 4.5(H)
Marie Kyed Spoi fra Grønkær T.5(V), 4.3(V)
Nanna Hejslet Bruun Kongur Fra Krafla T.8(H), 4.3(H)
Ane Elsnab Sleipnir fra Aagaarden T.8(H), 4.5(V)
susan berg simonsen Gneisti fra gravhøjgaard T.8(H), 4.3(H)
lotte mørup Stella vom barghof T.5(V), 4.3(H)
Marie Bruun Nielsen Sol-lilja frá Þóreyjarnúpi T.6(V), 5.2(V)
Katrine Nielsen Gefjunn fra sydra-skørdugili T.8(V), 5.2(V)
Maria Hyllested Silas fra Sognefogedgaard T.8(H), 4.5(H)
Helena Hedegaard Faxi fra Katbølgaard T.5(V), 4.3(V)
Laura Hedegaard Fálki fra Teland T.3(H), 4.3(H)
Karina Jensen Olaufur fra Toftgaard T.5(V), 5.2(H)
Naja Pedersen Mardöll fra Engimyri T.5(V), 5.2(H)
Frida Albrechtsen Bitsch Frekur fra St. Sognstrup T.5(V), 4.3(V)
Pia Jensen Skeggur fra Spøttrup Mark T.5(V)
Freja Haunstrup Jokumsen Glitfaxi fra Spøttrup T.8(V), 4.5(V)
Olivia Givard Christensen Fenja fra Frederikshøj T.8(H), 4.5(H)
Andrea Sørensen Kengala fra Fårup T.8(V), 4.5(V)
Mette T. Pedersen Atli fra Enighed T.3(V), 4.2(V)
Maia Marie Bredgaard Husum Isak fra Efra-Langholti T.8(H), 4.3(V)
Nadia Toft Ari fra Nordthy islændercenter T.5(V), 4.3(H)
Nikoline Kjelds Fina fra Valdemarsminde T.5(H), 4.3(V)
Kirsten Niss Vigdis fra Bækhøj T.8(V), 4.5(H)
Anne-Dorte Sørensen Gauski fra Rønly T.5(H), 4.3(H)
Sine Damm Bak Atli fra Grønkær T.8(V), 4.5(V)
Ane Husted Fjalla-Eyvindur fra Lundgaard T.8(H), 4.5(H)
Karoline Bovbjerg Christensen Lukka fra Isafold T.5(V), 4.3(V)
Ingeborg Larsen Kiljan fra Skovkrogen T.3(H), 4.2(V)
Emilie Saaugaard-Haaning Hula frá Mosfellsbæ 4.5(H)
Pia Pedersen Møkkur fra Legind 4.5(H)

4. maj 2019

Fjørdur: Forårsstævne, D-stævne

Tilmeldingsfrist: 17-04-2019, kl. 20:00

52 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.