Distance Startnr Navn Alder Klub/sponsor
100 km 5001 Lars Roland Rasmussen -
100 km 5002 Ole Kronkjær -
100 km 5004 Michael Rasmus. -
100 km 5003 Kim Christiansen - CMO
100 km 5006 Christian Bentzen -
100 km 5005 Peter Bidstrup - CMO
100 km 5007 Christian Poulsen - Team Waoo
100 km 5008 Carl Østergaard - CMO
100 km 5009 Lars Fribo - CMO
100 km 5010 Jannik Steen -
Quick'n'dirty 5011 Martina Lerche - ABC
100 km 5012 Henrik Nygaard Jensen - SCC
Quick'n'dirty 5013 Claus Rødgaard - You're Momma
100 km 5014 Jacob Lindsel - Soigneur
100 km 5015 Ulrich Boel Sørensen - Silkeborg Motion og Triklub
100 km 5016 Jens Kristensen -
100 km 5017 Henrik Lind Jensen - Vorgod-Barde pedalklub
100 km 5018 Kjeld Kjeldgaard -
Quick'n'dirty 5019 Carsten Jeppesen -
Quick'n'dirty 5020 Marrtin Bjeld -
100 km 5021 Lars Errebo - ASSOS of Switzerland
Dobbelt 5023 Kasper Andersen - HCK
Dobbelt 5022 Henrik Jensen - HCK
Quick'n'dirty 5024 Jesper Wiemer - SCC
Quick'n'dirty 5025 Claus Krum - Fredericia Triatlon Team
Dobbelt 5026 Thomas Gade -
100 km 5027 Per Christensen - SKBC
100 km 5028 Mads Glenstrup -
100 km 5029 Jan Frydenlund -
100 km 5030 Dennis Bonnichsen - Cykelsmeden Odder
100 km 5031 Jens Tousgaard -
100 km 5032 Ulrik Vadstrup - Stevns Cykel Motion
100 km 5033 Jørn Thyssen - Randers Freja Triathlon
Quick'n'dirty 5034 Flemming Søndergård -
100 km 5035 Jesper Nordberg -
100 km 5036 Bent Andreassen -
100 km 5037 Christian Just - MTB Esbjerg V
100 km 5038 Poul Peter Olsen -
100 km 5039 Gitte Beiter - BrammingIF-Cykelmotion
100 km 5040 Søborg Bicycle Club #1 - Søborg Bicycle Club
100 km 5041 Søborg Bicycle Club #2 - Søborg Bicycle Club
100 km 5042 Kenneth Bertelsen -
100 km 5044 Jørn Jalk - Team Jalk
100 km 5043 Hakon Jalk - Team Jalk
Dobbelt 5045 Bo Kreiberg -
100 km 5046 Jens Antonsen - Harzen24
100 km 5047 Jannie Sand - Nortec
100 km 5048 Esben Albers - Rundkørslen
100 km 5050 Tommy Jerrey Nielsen - Rundkørslen
100 km 5049 Flimming offer nielsen - Rundkørslen
Quick'n'dirty 5051 Mette Petersen - Velo Pavè
Quick'n'dirty 5052 carsten petersen - Velo Pavè
Dobbelt 5053 Brian Belling - Trail & Gravel kings
100 km 5054 Frank Henrik Andersen - Gravel Cycling Hammerum
100 km 5055 Henrik Thomsen -
Quick'n'dirty 5056 Birgitte Jørgensen - Velo pave
100 km 5057 Ole Larsen -
100 km 5058 Martin Schønemann Jørgensen - Salto Systems Nordic Cycling
100 km 5059 Carsten Licht - Virtu Business Club
100 km 5060 Inge Wentzer Licht - Virtu Business Club
100 km 5062 Nils Christian Jensen - Bramming IF/Team Skjern Bank
100 km 5061 Frank Madsen - Bramming IF/Team Skjern Bank
100 km 5063 Morten Sloth Pedersen - Harzen24
100 km 5064 Charlotte Dupond Kristensen - Skibet Chicks
100 km 5065 Maybritt Dyring - Skibet Chicks
100 km 5066 Torben Glass Nielsen - Team Skechers
Quick'n'dirty 5067 Claes Devantier - Maersk Broker
Quick'n'dirty 5068 Finn Essendrop - Maersk Broker
100 km 5069 Henrik Christoffersen -
100 km 5070 janus ipsen -
100 km 5071 Claudine Mørk - Skibet Chicks
100 km 5074 Simon Schultz - Team Schultz Aagesen
100 km 5072 Jørn Schultz - Team Schultz Aagesen
100 km 5073 Niels Aagesen - Team Schultz Aagesen
Quick'n'dirty 5075 Hanne de Linde - Hjerterytterne
100 km 5076 Willy Kristensen - Billund Cykel Motion
100 km 5077 Jørgen lenbor - Bramming IF/Team Skjern Bank
100 km 5078 Lars Bojsen - NTG Continent
100 km 5079 Henrik Pabst -
100 km 5080 lars broe -
100 km 5080 Kasper Linde -
Dobbelt 5081 Rune Rygaard - Velo Pave
Quick'n'dirty 5082 Mia Munkøe - Velo Pave
100 km 5083 Mogens Laustsen - Team Dansk Halbyggeri A/S
Quick'n'dirty 5084 Jan Lindberg - Lindbergsport
Quick'n'dirty 5085 Jonas Kristensen - Lindbergsport
Quick'n'dirty 5086 Allan Andersen -
100 km 5087 Hans Jørgen Hansen -
100 km 5088 Anders Fromm Dall -
100 km 5089 Thomas Stig Nielsen - Team Live Long
100 km 5090 Jakob Lindberg -
Quick'n'dirty 5092 Henrik Grøhn Rasmussen -
Quick'n'dirty 5091 Helle Østrup Rasmussen -
100 km 5093 Jens Sonnichsen - Nordic Gravel
Dobbelt 5094 Peter Sandholt -
100 km 5095 Peter Sandholt 2 -
Dobbelt 5097 Martin Lehmann - AACRM Gravel Tosser
Dobbelt 5098 Thomas Mulvad - AACRM Gravel Tosser
Dobbelt 5096 Erik Klysner - AACRM Gravel Tosser

11. maj 2019

Grejsdalsløbet Gravel

Tilmeldingsfrist: 04-04-2019, kl. 18:00

99 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.