Distance Startnr Navn Alder Klub/hold
21 km Kasper Sørensen 17-40
21 km Christine M. Christiansen 41-59
21 km Thomas Willert 17-40
21 km Kim Lorentzen 17-40
21 km Anders Lorentzen 17-40
5 km Nanna Pedersen 17-40
5 km Sarah Pedersen 17-40
10 km Vita Husted 41-59 De sejt tøses
21 km Gilbert Hjalting 41-59 Dhk
10 km Lone kodal 41-59
21 km Pernille Arbjerg Lauridsen 17-40
10 km Leif Jensen 41-59
5 km Mette Wittrup Bjerrum 41-59
10 km Poul Bjerrum 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Dana Hansen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Stine Toft 41-59 Skjern Bank Bramming
5 km Henrik Toft 41-59 Team Skjern Bank Bramming
3 km Christina feldskov 17-40
3 km Bo Feldskov 17-40 Familien Feldskov
3 km Casper Feldskov 0-10 Familien Feldskov
3 km Liv Feldskov 0-10 Familien Feldskov
5 km Allan - 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Tina Bang Bang Petersen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
10 km Bodil Kristensen 41-59 Team skjern bank
5 km Inger marie Larsen 60+ Bramming
21 km Lotte Wittrup Andersen 17-40 Team Wittrup
3 km Mathilde Wittrup Andersen 0-10 Team Wittrup
3 km Lærke Marie Wittrup Andersen 0-10 Team Wittrup
3 km Dennis Wittrup Andersen 17-40 Team Wittrup
10 km Lena Holm Thomsen 17-40
5 km Lene Toft Nielsen 41-59
5 km Lasse Iversen Hansen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Lene Friis 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Søren Wind 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Jytte Lauritzen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Mie Thodsen 41-59 Team Skjern bank Bramming
10 km Tanja Rasmussen 17-40 Team Skjern bank Bramming
5 km John Rasmussen 41-59 Team Skjern bank Bramming
5 km Per Rasmussen 11-16
5 km Mads Madsen 60+ Team Skjern Bank Bramming
10 km Eva Uldall 60+ Team Skjern Bank Bramming
5 km Gitte Schou Jensen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
21 km Esben Nielsen 17-40
10 km Hejne Vangsgaard 60+ Team Skjern Bank Bramming
10 km Simon Andreasen 17-40
3 km Janni Schneider 17-40
3 km Tobias Leth-Schneider 0-10
5 km Inge Nagstrup 41-59 Team Skjern Bank Bramming
21 km Johan Hejn 17-40
3 km Maja Elbæk 17-40 Team Elbæk
3 km Ditlev Elbæk 0-10 Team Elbæk
3 km Ludwig Elbæk 0-10 Team Elbæk
3 km Rasmus Elbæk 17-40 Team Elbæk
21 km Gitte Schøler 41-59 Team Skjern bank Bramming
10 km Bente Torbensen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Dorthe Glæsner 41-59 Team Skjern Bank Bramming
10 km Jørn Nissen Petersen 41-59 GoRun
10 km Kirsten Petersen 41-59 GoRun
21 km Camilla Dalgaard 41-59 Team Skjern Bank Bramming
10 km Jørn Christensen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Anne Nordby 17-40 Esbjerg Atletik og Motion
5 km Tove Hansen 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km Per Johansen 41-59 Team Skjern bank Bramming
5 km Kristian Morthorst 17-40 Friskolen i Bramming
21 km Rikke Haulrik Ruby 17-40 Byparken
21 km René Nissen 41-59
21 km Mads T. Nielsen 41-59 Løb i Vorbasse
10 km Lotte Aarhus Fyhn 17-40 Team Skjern Bank Bramming
10 km Lennarth Fyhn 17-40 Team Skjern Bank Bramming
21 km Jean Riddersholm 41-59
5 km Bianca Heydenreich 17-40 Team Skjern Bank Bramming
21 km Henning Ellegaard 17-40
21 km Niels Kjærgaard 17-40 EAM
3 km Henriette Rasmussen 41-59
3 km Torben rasmussen 41-59
3 km Sebastian Rasmussen 11-16
3 km Mathilde Friis 11-16
10 km Bjarne Nielsen Henningsen 41-59
3 km Olivia Pedersen 11-16
5 km Caroline Friis 11-16
21 km Carsten Kindt 41-59 Multiatleterne
21 km Anders Andresen 41-59 4N Tjæreborg Motion
21 km Anja Thomsen 17-40 4N Tjæreborg Motion
21 km Karsten Madsen 17-40 4N Tjæreborg Motion
10 km Henrik Vind Jensen 41-59 4N Tjæreborg Motion
10 km Anja Lykke Larsen 17-40 4N Tjæreborg Motion
10 km Marianne Juul Fogt Rasmussen 41-59 4N Tjæreborg Motion
5 km Haidi Laadal 41-59 4N Tjæreborg Motion
21 km Steen Østergaard 41-59 team skjern bank
3 km Lukas Gregersen 11-16
10 km Bjarne Nielsen 41-59 BIF Motion
21 km Gert Jensen 17-40
21 km Jeanette Gjørtsvang 17-40
21 km Keld Grunnet 41-59
21 km Anders Harck 41-59 4N Tjæreborg Motion
10 km Bent Pedersen 60+ Team skjern bank
10 km ulla radmer 41-59 Team Skjern Bank Bramming
21 km Søren radmer 41-59 Team Skjern Bank Bramming
21 km Ulla Due Lange 41-59 IVG / DHK
10 km Silas Hansen 0-10
21 km Karina Christiansen 17-40
5 km Charlotte Højberg Nielsen 41-59 Famløb
5 km Henning Jørgensen 60+ Famløb
5 km Kim Andersen 41-59 Famløb
5 km Mia Hvarre 11-16
5 km svend christensen 60+
3 km Caroline Strandbygaard 11-16 Esbjerg Atletik og Motion
5 km lone bruun 41-59 Team Skjern Bank
5 km Joan Hvarre 41-59
21 km Egon Nissen 60+ Dansk Halvmarathon Klub
5 km Mette Søgaard 41-59 Team Skjern Bank Bramming
5 km trine jepsen 17-40
5 km Mark klok Pedersen 41-59
5 km Thomas Meyer 17-40 Coolsigns
5 km Casper Møller 17-40 Coolsigns
5 km Kenneth Rosenkilde 17-40 Coolsigns
5 km Mikkel Kiilerich 17-40 Coolsigns
5 km René Rasmussen 17-40 Coolsigns
5 km Kim Boysen 17-40 Coolsigns
5 km Hjalte Larsen 11-16 Coolsigns
5 km Henrik Boysen 17-40 Coolsigns
3 km August Brink Nielsen 0-10 Byparken Brørup
3 km Britta Brink Nielsen 17-40 Byparken Brørup
3 km Rasmus Brink Nielsen 17-40 Byparken Brørup
3 km Signe Lykke Nielsen 0-10 Byparken Brørup
21 km kurt nielsen 41-59 Løb i Vorbasse
10 km Matilde Bach Osmundsen 17-40 AmatørTeamJyllerup
21 km Jesper Bendixen 17-40
10 km Tommy Christensen 41-59
21 km Magnus Ehlert Kristensen 11-16
21 km Rune Ehlert Kristensen 17-40
5 km Birte Høeg 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Gitte Domar 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
5 km Kis Hansen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Ulla Jørner 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Nina Sonnichsen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Janne Lyager 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Ella Olesen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
5 km Tine Thoresen 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Henrik Kruse 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Christina Hansen 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Lars Wolff 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Lena Alsted 60+ Esbjerg Atletik og Motion
10 km Leif Lauridsen 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Jørgen Laier Thomsen 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Ole Jørner 60+ Esbjerg Atletik og Motion
10 km Anders Breinholt 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Bjarne Kristensen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
10 km Inge Kørvel 60+ Esbjerg Atletik og Motion
10 km Simon Bertram 17-40 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Klaus Mogensen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
21 km Jan Allan Sørensen 60+ Esbjerg Atletik og Motion
21 km Ole Jørgensen 41-59 Esbjerg Atletik og Motion
10 km Oscar 11-16 Team Tvilling
10 km Kasper Lund Skjøtt 11-16 Team Tvilling
10 km Karsten Smedsgaard Jensen 41-59 Team Tvilling
10 km Mads Bahl 17-40 Team Tvilling
10 km Anne Johansen 41-59 Team Tvilling
21 km Michael Frank Hansen 41-59 Team Tvilling
21 km Andreas Snitgård Nielsen 17-40 Team Tvilling
21 km Allan Søndergaard 17-40 Team Tvilling
21 km Morten Brender Zilmer 17-40 Team Tvilling
21 km Brian Iversen 41-59 Team Tvilling
10 km Torben H. Damgaard 41-59 PULS 6091
21 km Regina Aagaard 17-40 Skanderborg Løbeklub / Sparkron
10 km Nicklas Fabricius 17-40 Puls6091/Idrætsforening Skrydstrup
3 km Vickie Nørremark 41-59
5 km Michael Nørremark 41-59
5 km Marcus Nørremark 11-16
5 km Andreas Nørremark 0-10
21 km Linda josefsen 41-59 Team skjernbank Bramming
3 km Vi løber for at kunne spise kage #1 17-40 Vi løber for at kunne spise kage
3 km Vi løber for at kunne spise kage #2 17-40 Vi løber for at kunne spise kage
3 km Vi løber for at kunne spise kage #3 17-40 Vi løber for at kunne spise kage

28. april 2019

Skjern Bank Løbet 2019

Tilmeldingsfrist: 27-04-2019, kl. 18:00

174 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.