Startnr Tilmeldt Navn By
1 Rulleskøjter Ceyda Tokmak Brøndby Strand
3 Løbehjul + Rul Sigurd Kristoffersen Glostrup
4 Løbehjul + Rul Arthur Kristoffersen Glostrup
5 Rulleskøjter Nanna Maria Steenberg Sørensen Brøndby
6 Løbehjul + Rul Ananya Vodapalli Brøndby
7 Løbehjul + Rul Arnav Vodapalli Brøndby
8 Løbehjul + Rul Prathikya Sai Maddirala Brøndby
9 Rulleskøjter Dixie Reece Værløse
10 Rulleskøjter Mynte Penny Reece Værløse
11 Løbehjul / løbecykel Milas Kilic Brøndby
12 Løbehjul / løbecykel Mason Kilic Brøndby
13 Rulleskøjter Sif Pauking Glostrup
14 Løbehjul + Rul Niki Bohnsen Rødovre
15 Løbehjul + Rul Sean Bohnsen Brøndby
16 Løbehjul / løbecykel Selina Bohnsen Brøndby
17 Rulleskøjter Hannah Hvistendal Slagelse
18 Rulleskøjter Sofie Esmann Slagelse
19 Rulleskøjter Darwin Skovbo Holst Frederiksberg C
20 Rulleskøjter Cecilie Halle Brøndby
21 Løbehjul / løbecykel Roze Toftbo Lindegaard Brøndby
39 Rulleskøjter Vishwateja Krithik Akkapeddi København SV
22 Rulleskøjter Ada Falk Lemche Frederiksberg C
23 Rulleskøjter Olivia Byder Fredensborg
24 Rulleskøjter Oscar Byder Fredensborg
25 Rulleskøjter Olivia Rasmussen Brøndby
26 Rulleskøjter Felix Vang Værløse
28 Løbehjul / løbecykel Hannah Kristensen Brøndby
27 Rulleskøjter Cecillie Kristensen Brøndby
29 Løbehjul / løbecykel Max Lisak Brøndby
30 Løbehjul / løbecykel Viktor Lisak Brøndby
31 Rulleskøjter Lucia Christina De Leon Petersen København N
32 Rulleskøjter Mathilde Møller Vallensbæk
33 Rulleskøjter Olivia Behrendt Greve
34 Rulleskøjter Melanie Waterstradt Haslev
35 Løbehjul + Rul Aarush Mamidi Hvidovre
36 Løbehjul / løbecykel Aneesh Mamidi Hvidovre
37 Rulleskøjter Rohit Dasoji Brøndby
38 Rulleskøjter Varsha Dasoji Brøndby
40 Løbehjul + Rul Lohita Guntupalli Brøndby
41 Rulleskøjter Karen Arentsen Frederiksberg
42 Rulleskøjter Philip Waterstradt Hougaard Haslev
43 Rulleskøjter Chanel Waterstradt Hougaard Haslev
44 Rulleskøjter Signe Marie Ehmsen Meedom Brøndby
45 Løbehjul / løbecykel Rahmaa Pathan Korsør
46 Rulleskøjter Tindi Howalt Brøndby
47 Løbehjul / løbecykel Vihaan Reddy Rachamallu Stenløse
48 Løbehjul / løbecykel Katrine Simonsen Brøndby
49 Rulleskøjter Camilla Simonsen Brøndby
50 Rulleskøjter Sofie Simonsen Brøndby
51 Rulleskøjter Sarah Nymand Holte
52 Rulleskøjter Melik Dogru Brøndby
53 Talenttrup 1 rul Michael Jørgensen
54 Talenttrup 1 rul Lea Kampp
55 Talenttrup 1 rul Meik Heise Jørgensen
56 Talenttrup 1 rul Mathilde Parby
57 Talenttrup 1 rul Laura Vedel Jørgensen
58 Talenttrup 1 rul Dicte Rønsbo Lundsted
59 Talenttrup 1 rul Freja Christoffersen
60 Talenttrup 1 rul Julie Fink
61 Talenttrup 1 rul Benjamin Vinther
62 Talenttrup 2 rul Andrea Højmark Thiessen
63 Talenttrup 2 rul Clara Lasko-Eriksen
64 Talenttrup 2 rul Frida Sparre Andersen
65 Talenttrup 2 rul Rebecca Storr Andersen
66 Talenttrup 2 rul Mathilde Hansen
67 Talenttrup 2 rul Daniel Boris Riis
68 Talenttrup 1 rul Sarah Spangsman Madsen
69 Talenttrup 1 rul Magnus Normann Jeppesen
70 Talenttrup 1 rul Nanna Ahlmann Hansen
71 Talenttrup 2 rul Anna Vinther
72 Talenttrup 2 rul Lærke Poulsen
2 Talenttrup 1 rul Christoffer Nube Brøndby
73 Talenttrup 2 rul Marius Hornbæk
74 Talenttrup 2 rul Freja Winther Nybroe
75 Talenttrup 2 rul Max Westergaard Nielsen
76 Talenttrup 2 rul Noah Højmark Thiessen
77 Talenttrup 1 rul Luna-Marie Lau
78 Talenttrup 2 rul Thue Nørgaard
79 Talenttrup 2 rul Balder Duelund Pauking
80 Talenttrup 1 rul Theis Rønsbo Lundsted
81 Talenttrup 2 rul Ludvig Sparre Andersen
82 Talenttrup 2 rul Magnus Petersen
83 Rulleskøjter Maja Wulff Slagelse
84 Rulleskøjter Siri Yashvi Talanki Brøndby
85 Rulleskøjter Sanvi Talanki Brøndby
86 Rulleskøjter Emma Amalie Aurby Rasted Frederiksberg
87 Rulleskøjter Vigga Aurby Frederiksberg
88 Rulleskøjter Lau Poulsen Hjørring
89 Rulleskøjter Rishishwar Reddy Mereddy Brøndby
90 Rulleskøjter Lilli Sandbye Stenløse
91 Rulleskøjter Ofelia Mundt Birkerød
92 Talenttrup 1 rul Stine Finsland Asker
93 Talenttrup 1 rul Frederik Sass -
94 Løbehjul / løbecykel Carl-Valdemar Meyer Nielsen Brøndby
96 Rulleskøjter walter Akselsen Birkerød
95 Rulleskøjter Sofia Akselsen Birkerød
97 Rulleskøjter Nela Tines Brøndby
98 Løbehjul / løbecykel Jakub Jacek Brøndby
99 Løbehjul / løbecykel Patrik Jacek Brøndby
100 Rulleskøjter Shahzad Bashir Brøndby
101 Rulleskøjter Freya Isabella Stevns Bodenhoff Hillerød
102 Rulleskøjter Tobias Friberg Christensen Brøndby
103 Løbehjul / løbecykel Carla Thyrén Hvidovre
106 Rulleskøjter Viktor Steiner Fabricius Frederiksberg
105 Løbehjul / løbecykel Nova Steiner Fabricius Frederiksberg
104 Løbehjul / løbecykel Magnus Steiner Fabricius Frederiksberg
107 Løbehjul / løbecykel Luka Rønn Strijewski Ishøj
108 Løbehjul / løbecykel William Rønn Strijewski Ishøj
109 Løbehjul / løbecykel Martin Lihn Brøndby
110 Løbehjul / løbecykel Jasmia Tverskov Brøndby
112 Løbehjul / løbecykel Tristan Holtz Allerød
111 Rulleskøjter Silke Holtz Allerød
113 Løbehjul / løbecykel Mila Becker Brøndby
114 Løbehjul / løbecykel Victor Eriksen Brøndby
115 Løbehjul / løbecykel Lucas Eriksen Brøndby
116 Løbehjul / løbecykel Ayana Tancuay Brøndby
117 Løbehjul + Rul Freja viola Damm Timming Frederiksberg
118 Løbehjul / løbecykel Nova Rose Damm Timming Frederiksberg
119 Løbehjul / løbecykel Ibrahim Aghilas Hamulic Brøndby

25. august 2019

Rullesportsdagen 2019 i Brøndby

Tilmeldingsfrist: 24-08-2019, kl. 20:00

119 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.