Distance Startnr Navn Alder Klub/hold
3 km 1 Ditte Malling Skov 12-14 år Team SPORTI
6 km 601 Niklas Malling Skov 15-39 år Tarp Boldklub U16 Drenge
6 km 604 Viktor Smedegaard 12-14 år Team Nielsen Smedegaard
6 km 602 Julie Nielsen Mølby 12-14 år Team Nielsen Smedegaard
6 km 603 Sarah Nielsen Mølby 9-11 år Team Nielsen Smedegaard
3 km 2 Hanne Freund Jensen 15-39 år
3 km 3 Simon Freund Jensen 15-39 år
3 km 4 Jacob Freund Jensen 0-8 år
3 km 5 Mads Freund Jensen 0-8 år
3 km 6 Rune Værndal 40+ år
3 km 7 Emma Voss Værndal 12-14 år
3 km 8 Mathilde Voss Værndal 9-11 år
3 km 9 Mathias Voss Værndal 0-8 år
6 km 605 Martin Ravn 40+ år
3 km 10 Anna Aldenborg 0-8 år
3 km 11 Sanne Aldenborg 15-39 år
6 km 606 Oscar Aldenborg 9-11 år
6 km 607 Christian Ravn 12-14 år
6 km 608 Steen Aldenborg 40+ år
3 km 12 Andreas Bille Holm 0-8 år
3 km 13 Jannie Bille Holm 15-39 år
3 km 14 Jeppe Holm 15-39 år
3 km 15 Simon Bille Holm 9-11 år
3 km 16 Heidi Pedersen 40+ år
3 km 17 Jeppe Pedersen 0-8 år
3 km 18 Lasse Gudiksen 12-14 år
3 km 19 Andreas Bogut 12-14 år
3 km 20 Julie Bogut 15-39 år
3 km 21 Rene´ Bogut 40+ år
3 km 22 Tobias Bogut 9-11 år
3 km 23 Steven Truelsen 15-39 år
3 km 24 Cecilie Truelsen 0-8 år
3 km 25 Amalie Truelsen 0-8 år
3 km 26 Emma Truelsen 0-8 år
3 km 27 Tina Truelsen 15-39 år
3 km 28 Caroline Pedersen 0-8 år
3 km 29 Mathilde Pedersen 0-8 år
3 km 30 Maria Gram 15-39 år
3 km 31 Dennis Pedersen 40+ år
3 km 32 Lotte Pedersen 15-39 år
3 km 33 Ida Pedersen 9-11 år
3 km 34 Kasper Pedersen 0-8 år
3 km 35 Tanja Espersen 15-39 år
3 km 36 Robin Rezka-madsen 0-8 år
3 km 37 Michael Larsen 15-39 år
3 km 38 Clara Larsen 0-8 år
3 km 39 Carina Larsen 15-39 år
3 km 40 Helena Sloth 15-39 år
3 km 41 Matilde Sloth 0-8 år
3 km 42 Ole Sloth 40+ år
3 km 43 Sofia Sloth 0-8 år
3 km 44 Marie Christensen 40+ år
3 km 45 Lene Faester 40+ år
3 km 46 Per Fæster 40+ år
3 km 47 Camilla Kirkeby 15-39 år
3 km 48 Anne Kirkeby 9-11 år
3 km 49 Niels Lund 40+ år
3 km 50 Eva Lund 40+ år
3 km 51 Karla Lund 0-8 år
3 km 52 Marius Lund 9-11 år
3 km 53 Louise Hansen 15-39 år
3 km 54 Emma Røjkjær 0-8 år
3 km 55 Malthe Røjkjær 0-8 år
3 km 56 Isabella Thygesen 9-11 år
6 km 609 Maiken Thygesen 40+ år
3 km 57 Claus Thygesen 40+ år
6 km 610 Alberte Thygesen 9-11 år
3 km 58 Karen Marie Nielsen 40+ år
6 km 611 Kristian Skovgaard 40+ år Team Skovgaard
6 km 612 Anders Skovgaard 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 59 Sander Skovgaard 9-11 år Team Skovgaard
3 km 60 Katrine Bønnelykke Underberg 15-39 år
3 km 61 Kasper Underberg 15-39 år
3 km 62 Signe Knudsen 15-39 år
6 km 613 Jesper Petersen 15-39 år Esbjerg Running
3 km 63 Sarah Ludvigsen 9-11 år Team Ludvig
3 km 64 Seline Ludvigsen 0-8 år Team Ludvig
3 km 65 Sofie Ludvigsen 12-14 år Team Ludvig
3 km 66 Søren Ludvigsen 40+ år Team Ludvig
3 km 67 Vibeke Ludvigsen 40+ år Team Ludvig
6 km 614 Oscar Hågensen 9-11 år
3 km 68 Caroline Graabæk 12-14 år
3 km 69 Cecilie Graabæk 9-11 år
3 km 70 Ellen Noermark 9-11 år
6 km 615 Mie Noermark 12-14 år
3 km 71 Karen Noermark 15-39 år
3 km 72 Nicoline Fog Mikkelsen 12-14 år
3 km 73 Anna Remler 0-8 år
3 km 74 Karina Remler 15-39 år
3 km 75 Nicolai Remler 15-39 år
3 km 76 Smilla Remler 0-8 år
6 km 616 Lena Alsted Jensen 40+ år
6 km 617 Daniel Noermark 40+ år
3 km 77 Henrik Vestergaard Nielsen 40+ år
3 km 78 Ida Skov Vestergaard Nielsen 9-11 år
3 km 79 Karina Skov Nielsen 40+ år
6 km 618 Søren Lindblad 40+ år
3 km 80 Jette Lindblad 40+ år
6 km 619 Lene Fugmann Christensen 40+ år team skjern bank bif
3 km 81 Dorthe Bækmand 15-39 år Team J
3 km 82 Oliver Bækmand Jørgensen 0-8 år Team J
3 km 83 Sebastian Bækmand Jørgensen 9-11 år Team J
6 km 620 Christian Jørgensen 15-39 år Team J
3 km 84 Matilde Uldahl 40+ år
3 km 85 Hjalte Husted Uldahl 12-14 år
3 km 86 Gaia Husted Uldahl 9-11 år
3 km 87 Lauge Husted Uldahl 0-8 år
3 km 88 Mads Skøtt 12-14 år
3 km 89 Ghita Kristensen 15-39 år
3 km 90 Karla Kristensen 0-8 år
3 km 91 Viktor Kristensen 0-8 år
3 km 92 Tore Laursen 15-39 år
3 km 93 Dorte Skovbjerg 40+ år
3 km 94 Mathias Skovbjerg 0-8 år
3 km 95 Julie Skovbjerg 0-8 år
6 km 621 Simon Skovbjerg 40+ år
3 km 96 Nicolaj Bertelsen 15-39 år
3 km 97 Carina Bertelsen 15-39 år
3 km 98 Emily Bertelsen 0-8 år
3 km 99 Oliver Bertelsen 0-8 år
3 km 100 Storm Bose Falkesgaard 9-11 år
3 km 101 Liva Bose Falkesgaard 0-8 år
3 km 102 Pia Bose Falkesgaard 40+ år
3 km 103 Marcus Holm Nielsen 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
6 km 622 Gitte Krøyer Lund 15-39 år
6 km 623 Kent Kristensen 15-39 år
3 km 104 Malene Buus Krammer 15-39 år
6 km 624 Kenneth Koop Krammer 15-39 år
3 km 105 Magnus Buus Krammer 9-11 år
3 km 112 Viktor Buus Krammer 0-8 år
3 km 106 Jytte Buus 40+ år
3 km 107 Bjarne Jensen 40+ år
3 km 108 Thomas Buus Stubben 15-39 år
3 km 109 Mette Buus Stubben 15-39 år
3 km 110 Carl Christian Buus Stubben 0-8 år
3 km 111 Laurits Buus Stubben 0-8 år
3 km 113 Vagner Buus Stubben 0-8 år
6 km 625 Noah Junior Grene 9-11 år Fam. Grene
3 km 114 Dean Grene 40+ år
3 km 115 Maibritt Grene 40+ år
3 km 116 Silke Grene 0-8 år
3 km 117 Alma Lund Christiansen 9-11 år
3 km 118 Oskar Lund Christiansen 9-11 år
6 km 626 Daniel Brandsborg 15-39 år
3 km 119 Lene Krogsgaard Klemensen 40+ år
6 km 627 Jørgen Bundgaard Klemensen 40+ år
3 km 120 Lasse Krogsgaard Klemensen 9-11 år
3 km 121 Andrea Høgholm Christensen 9-11 år
3 km 122 Tobias Høgholm Christensen 12-14 år
6 km 628 Henrik Høgholm Christensen 40+ år
3 km 123 Camilla Akselsen 40+ år
3 km 124 Ivan Hornshøi Jensen 40+ år
3 km 125 Jeppe Hornshøi Akselsen 0-8 år
3 km 126 Mikkel Hornshøi Akselsen 0-8 år
3 km 127 Mikkeline Bilager 9-11 år
6 km 629 Johnny Bilager 15-39 år
3 km 128 Bastian Flensborg 0-8 år
3 km 129 Freja Flensborg 0-8 år
3 km 130 Jane Flensborg 15-39 år
3 km 131 Martin Flensborg 15-39 år
3 km 132 Niels Jeremiassen 15-39 år
3 km 133 Sebastian Huxi Jeremiassen 0-8 år 2.a
6 km 630 Noah Lauridsen 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 134 Julie Pedersen 15-39 år
3 km 135 Liva Matthiesen 0-8 år
3 km 136 Christian Matthiesen 15-39 år
6 km 631 Oliver Bernhardt Thams 9-11 år
3 km 137 Laura Bernhardt Thams 0-8 år
6 km 632 Maria Helmand Bøhrk Peuker 40+ år
6 km 633 Max Helmand Bøhrk Peuker 12-14 år
6 km 634 Michael Helmand Bøhrk Peuker 40+ år
3 km 138 Gitte Bernhardt Thams 15-39 år
3 km 139 Simon Bernhardt Thams 0-8 år
3 km 140 Andreas Nielsen 15-39 år
3 km 141 Berit Nielsen 15-39 år
3 km 142 Theodor Nielsen 0-8 år
3 km 143 Valdemar Nielsen 0-8 år
6 km 635 Jesper Holme Nielsen 40+ år
3 km 144 Anne Cathrine Færgemann 15-39 år
3 km 145 Martin Kristensen 15-39 år
3 km 146 Mathilde Kristensen 9-11 år
3 km 147 Mads Kristensen 0-8 år
3 km 148 Lone Grene 15-39 år
3 km 149 Lucas Grene 0-8 år
3 km 150 Nicoline Grene 0-8 år
3 km 151 Cim Grene 15-39 år
3 km 152 Marlene Peetz 40+ år
3 km 153 Mathilde Peetz 9-11 år
3 km 154 Elliot Kruse Hansen 0-8 år
6 km 636 Noah Kruse Hansen 9-11 år
3 km 155 Claudia Gregersen 15-39 år
3 km 156 Magne Gregersen 0-8 år
3 km 157 Sia Gregersen 0-8 år
6 km 637 Oliver Fisker 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
6 km 638 Jeppe Larsen 40+ år Lærkes unicorn team
3 km 158 Sabina Østerlev 15-39 år hejnphoto
3 km 159 Jakob Larsen 9-11 år Lærkes unicorn team
3 km 160 Maja Larsen 12-14 år Lærkes unicorn team
3 km 161 Rene Nielsen 40+ år HVKVAR
6 km 639 Anders Breinholt 40+ år HVKVAR
3 km 162 Poul Larsen 40+ år
3 km 163 Ole Pedersen 40+ år
3 km 164 Alberte Bejder 9-11 år
3 km 165 Emil Bejder 12-14 år
3 km 166 Henrik Dan Tørnæs 40+ år
3 km 167 Laurits G Tørnæs 9-11 år
3 km 345 Katrine Grimm Tørnæs 12-14 år
3 km 168 Lars Frederiksen 40+ år
3 km 169 Anton Frederiksen 9-11 år
3 km 170 Frida Frederiksen 9-11 år
6 km 641 Pernille Arbjerg Lauridsen 15-39 år SGI LØB
3 km 171 Amalie Arbjerg Lauridsen 0-8 år
3 km 172 Fillip Arbjerg Lauridsen 0-8 år
6 km 642 Marcus Arbjerg Lauridsen 9-11 år
3 km 173 Jesper Arbjerg Lauridsen 15-39 år
3 km 174 Alberte S. Ebbesen 12-14 år
3 km 175 Celina S. Ebbesen 9-11 år
6 km 643 Kim Chul Ebbesen 15-39 år M2sportslab
6 km 644 Sezay Dincdogan 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 176 Laila Bøndergaard 40+ år
3 km 177 Mia Bøndergaard 12-14 år
6 km 645 Jens Bøndergaard 40+ år
6 km 646 Jonas Bøndergaard 15-39 år
6 km 647 Kasper Bøndergaard 15-39 år
3 km 178 Christian Svane 15-39 år
3 km 179 Jeanette Svane 15-39 år
3 km 180 Melanie Svane 0-8 år
3 km 181 Laura Svane 0-8 år
3 km 182 Mette Thestrup Brandt 15-39 år
3 km 183 Felix Thestrup Brandt 0-8 år
3 km 184 Christina Bollerslev 15-39 år
3 km 185 Frederik Bollerslev 0-8 år
6 km 648 Mads Bollerslev 40+ år Multiatleterne
3 km 186 Nickolai Bollerslev 0-8 år
3 km 187 Anja Frøkjær Petersen 15-39 år
3 km 188 Emilie Frøkjær Knudsen 0-8 år
3 km 189 Sander Frøkjær Knudsen 0-8 år
3 km 190 Kristian Elkjær Knudsen 15-39 år
6 km 649 Line Skov Øland 15-39 år
3 km 191 Mette Willendrup 40+ år
3 km 192 Julie Willendrup 12-14 år
3 km 193 Jan Willendrup 40+ år
3 km 194 Dorthe Tholsgaard 40+ år
3 km 195 Anne Tholsgaard 12-14 år
3 km 196 Janni Jessing 15-39 år
3 km 197 Flemming Jessing 40+ år
6 km 650 Christian Tholsgaard 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 198 Gustav Jessing 0-8 år
6 km 651 Mikkel Kjeldsen 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 199 Marcus Jessing 0-8 år
6 km 652 Uffe Skov Pedersen 40+ år
3 km 200 Jan Hedegård Freund 12-14 år Team Freund
6 km 653 Lena Freund 40+ år Team Freund
6 km 654 Troels Hedegård Freund 40+ år Team Freund
3 km 201 Gudrun Slotmann Nielsen 40+ år Team Bakken 19
6 km 655 Oliver Slotmann Nielsen 15-39 år Team Bakken 19
3 km 202 Tim Nielsen 40+ år Team Bakken 19
3 km 203 Tobias Slotmann Nielsen 12-14 år
6 km 656 Jacob Christensen 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 204 Bjarne Wedel Madsen 40+ år
3 km 205 Nikoline Holmegaard Madsen 9-11 år
3 km 206 Didde Holmegaard Madsen 9-11 år
3 km 207 Camilla Holmegaard Carstensen 40+ år
3 km 208 Filippa Maliva Solbjørg Jørgensen 0-8 år
3 km 209 Isabella Maluna Solbjørg Jørgensen 0-8 år
3 km 210 Ella Solbjørg 15-39 år
3 km 211 Victoria Mavilla Solbjørg Jørgensen 0-8 år
3 km 212 Martin Jørgensen 15-39 år
3 km 213 Chalotte Lund 15-39 år
3 km 214 Hjalte Lund 9-11 år
3 km 215 Jesper Lund 15-39 år
3 km 216 Magne Lund 0-8 år
6 km 657 Noah Lund 12-14 år
6 km 658 Majbritt Thorup 15-39 år Esbjerg Running
3 km 217 Benjamin Jensen 15-39 år
3 km 218 Anne Lind Jensen 15-39 år
3 km 219 Birgit Skov 40+ år
3 km 220 Astrid Kudahl 40+ år
3 km 221 Erik Kudahl 40+ år
6 km 659 Peter Villadsen 40+ år
3 km 222 Dorte Pedersen 15-39 år
3 km 223 Ole Kristensen 40+ år
3 km 234 Lena Fischer 15-39 år
3 km 233 Jamie Fischer Larsen 0-8 år
3 km 224 Bente Kristensen 40+ år
3 km 235 Matti Fischer Larsen 0-8 år
3 km 225 Peter Bendix Vands 15-39 år
3 km 226 Vanilla Bendix Vands 0-8 år
3 km 227 Gert Skovhus Madsen 40+ år
3 km 228 Kirsten Skovhus Madsen 40+ år
3 km 229 Isabella Lund Hansen 0-8 år Familien Lund Hansen
3 km 230 Christoffer Lund Hansen 9-11 år Familien Lund Hansen
3 km 231 Alexander Lund Hansen 12-14 år Familien Lund Hansen
3 km 232 Mirjam Lund Hansen 15-39 år Familien Lund Hansen
6 km 660 Henrik Lund Hansen 40+ år Familien Lund Hansen
3 km 236 Rikke Godfredsen 15-39 år
6 km 661 Lisbeth Lund Jensen 40+ år
6 km 662 Sylvester Holm Jensen 9-11 år
3 km 237 Julian Holm Jensen 0-8 år
6 km 663 Jacob Glæsner 40+ år
3 km 238 Lasse Worm Glæsner 15-39 år
3 km 239 Annette Nielsen 40+ år
3 km 240 Jørgen Nielsen 40+ år
3 km 241 Svend Aage Christensen 40+ år
3 km 242 Lene Maibom Christensen 40+ år
3 km 243 Agnes Caroline Mejdahl Juncker 9-11 år 3.A
3 km 244 Jimmy Juncker 40+ år 3.A
3 km 245 Gitte Bækdal Bjerg 40+ år
3 km 246 Freja Bjerg 12-14 år
3 km 247 Willy Bjerg 40+ år
3 km 248 Nanna Bækdal Bjerg 9-11 år
3 km 249 Julie Jensen 12-14 år
3 km 250 Alma Bach Osmundsen 0-8 år
3 km 251 Maja Bach Osmundsen 9-11 år
6 km 664 Matilde Osmundsen 15-39 år
3 km 252 Birgitte Glinvad 15-39 år
3 km 253 Lucas McIntyre Glinvad 0-8 år
3 km 254 Lily May McIntyre Glinvad 0-8 år
3 km 255 Daniel McIntyre 15-39 år
3 km 256 Adem Dugec 9-11 år
3 km 257 Jonathan Hugo Jeremiassen 0-8 år
6 km 665 Andrea Termansen 9-11 år
3 km 258 August Termansen 0-8 år
6 km 666 Lars Termansen 40+ år
3 km 259 Louise Termansen 40+ år
3 km 260 Aage Termansen 40+ år
6 km 667 Karsten Bech Poulsen 40+ år
6 km 668 Kasper Bech Poulsen 9-11 år
6 km 669 Anders Bech Poulsen 12-14 år
3 km 261 Anne Bech Poulsen 40+ år
3 km 262 Caroline Brøner Bech 0-8 år
3 km 263 Niels Andersen 15-39 år
3 km 264 Valter Andersen 0-8 år
3 km 265 Maja Strozik 15-39 år
3 km 266 Norma Andersen 0-8 år
3 km 267 Laura Holme Nielsen 9-11 år 5. B Bryndum skole/Aura
3 km 670 Marianne Rosendahl 40+ år
6 km 671 Jesper Rosendahl Hansen 40+ år
6 km 268 Mads Rosendahl Hansen 12-14 år
3 km 269 Thomas Kass 40+ år Team Kass
3 km 270 Emma Kass 12-14 år Team Kass
3 km 271 Isabel Kass 9-11 år Team Kass
3 km 272 Nicholas Kass 0-8 år Team Kass
6 km 672 Pia Kass 40+ år Team Kass
3 km 273 Kenneth Jakobsen 40+ år
3 km 274 Anita Sejerøe 40+ år
3 km 275 Julie Sejerøe 0-8 år
3 km 276 Jonas Villadsen 0-8 år
3 km 277 Helle Maienborg Nielsen 15-39 år
3 km 278 Magnus Nielsen 0-8 år
3 km 279 Mathilde Nielsen 0-8 år
3 km 280 Andreas B Pedersen 9-11 år
3 km 281 Nanna B Pedersen 0-8 år
3 km 282 Steen Brammer 40+ år
3 km 283 Henrik Askholt 40+ år
3 km 284 Luna Askholt 9-11 år
3 km 285 Maja Askholt 12-14 år
3 km 286 Nick Hallundbæk Jepsen 15-39 år
3 km 287 Karina Hallundbæk Jepsen 15-39 år
3 km 290 Steen Hartvigsen 40+ år
3 km 291 Halfdan Hartvigsen 12-14 år
6 km 673 Tove Hansen 40+ år
3 km 292 Alberte Hartvigsen 9-11 år
3 km 288 Jonathan Østerlev Müller 15-39 år hejnphoto
3 km 289 Jeppe Østerlev Müller 12-14 år hejnphoto
3 km 293 Louise Hartvigsen 40+ år
6 km 674 Karsten Frandsen 15-39 år
3 km 294 Frederik Toudahl Frandsen 0-8 år
3 km 300 David Beck Poulsen 9-11 år
3 km 295 Emil Toudahl Frandsen 0-8 år
3 km 301 Walter Beck Poulsen 40+ år
3 km 296 Heidi Frandsen 15-39 år
3 km 297 Allan Jensen 40+ år
3 km 298 Bente Jensen 40+ år
3 km 299 Kirsten Frandsen 40+ år
3 km 302 Alexandra Beck Poulsen 0-8 år
3 km 303 Ilona Poulsen 40+ år
6 km 675 Jes Stausholm 40+ år
3 km 304 Haley Rikke Pedersen 9-11 år 3A
3 km 305 Jamie Heine Pedersen 0-8 år 0A
6 km 676 Jacob Bruun Knudsen 12-14 år Tarp Boldklub U16 Drenge
3 km 308 Karen Krogh-Nielsen 15-39 år BSGI
3 km 314 Betina Mindedal 40+ år
3 km 306 Nicoline Maria Petersen 0-8 år
3 km 307 Maya Elisa Petersen 9-11 år
3 km 309 Bastian Jeppesen 12-14 år BSGI
3 km 310 Kim Jeppesen 40+ år BSGI
3 km 311 Clara Jeppesen 0-8 år BSGI
3 km 315 Jørgen Mindedal 40+ år
3 km 312 Matti Jeppesen 0-8 år BSGI
6 km 677 Jakob Sylvest 40+ år
3 km 313 Marie Johanne Sylvest 0-8 år
6 km 678 Patrick Angel 15-39 år Esbjerg Running
6 km 679 Jeppe Nielsen 15-39 år Esbjerg Running
3 km 316 Søren Wraae Bendixen 15-39 år
3 km 317 Marie Bendixen 15-39 år
3 km 318 Liva Bendixen 0-8 år
3 km 319 Mads Bendixen 0-8 år
3 km 320 Jan Marloth 15-39 år
3 km 321 Louise Stæhr Marloth 15-39 år
3 km 322 Bjørk Stæhr Marloth 0-8 år
3 km 323 Birk Stæhr Marloth 0-8 år
3 km 324 Karina K. Lauridsen 15-39 år
3 km 325 Tilde K. Lauridsen 0-8 år
3 km 326 Mathilde Blicher 12-14 år
3 km 327 Anton Egon P Blicher 0-8 år
3 km 328 Carina Kathrine Paarup Blicher 15-39 år
3 km 329 Jesper Paarup Blicher 15-39 år
3 km 330 Magnus Paarup Blicher 9-11 år
3 km 335 Kres Drewsen 40+ år
3 km 331 Penelope Glass-Drewsen 0-8 år
3 km 332 Huxi Glass-Drewsen 0-8 år
3 km 333 Madison Glass-Drewsen 0-8 år
3 km 334 Alvilda Glass 15-39 år
6 km 680 Gitte Møllet Glargaard 40+ år Esbjerg Tri og Multisport
3 km 336 Maria Møller Glargaard 15-39 år Esbjerg Tri og Multisport
6 km 681 Dorthe Lindberg-Schmidt 40+ år Esbjerg Tri og Multisport
3 km 337 Katarina Lindberg-Schmidt 15-39 år Esbjerg Tri og Multisport
3 km 338 Helle Christensen 0-8 år
3 km 339 Jonas Christensen 9-11 år
3 km 340 Marianne Christensen 40+ år
3 km 341 Rikke Voss Andersen 40+ år
3 km 342 Michelle Vesterbæk 15-39 år
3 km 343 Jens Laigaard 40+ år
3 km 344 Mads Vesterbæk Laigaard 0-8 år
6 km 682 Jesper Bruun Poulsen 15-39 år
3 km 348 Kristina Lander 15-39 år
3 km 349 Oskar Lander 0-8 år
3 km 346 Hektor Lander 9-11 år
3 km 347 Isabella Lander 12-14 år
3 km 350 Kent Jensen 40+ år
3 km 351 Camilla Jensen 15-39 år
3 km 352 Frida Jensen 0-8 år
3 km 353 Johan Jensen 0-8 år
3 km 355 Helle Bjerg 15-39 år
3 km 354 Bertram Bjerg 0-8 år
3 km 683 Malou Hjortshøj 9-11 år
3 km 684 Merle Hjortshøj 0-8 år

23. august 2019

Tarp Bryndum Løbet - Et løb for lokalsamfundet

Tilmeldingsfrist: 18-08-2019, kl. 23:59

438 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.