Lufthavnen Rundt og Strandparken 2019

Søndag den 3. november 2019

776 tilmeldte

Distance Startnr Navn Alder Klub/hold
10 km 319 Inger Pedersen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 366 Charlotte Lyck 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 1 Tina Andresen 19-35
21 km 402 Kimie Birk Broch 19-35
21 km 403 Kathe Vargas 50-59 Runners Hammerum
21 km 404 Lars Zygmontowicz 19-35
21 km 405 Dorte Ibsen 36-49
21 km 406 Anders V Møller 50-59
21 km 407 Thea Frederikke Hansen 15-18
21 km 408 Antoni Blahuta 36-49
21 km 409 Andreas Krantz Backe 36-49
21 km 410 Poul Mejlsted 50-59
21 km 411 Anna Luna Mølgaard Tams 19-35
21 km 412 Rasmus Sonne 36-49
21 km 413 René Kristoffersen 36-49
21 km 414 Chris Janitzek 19-35 Team Myyy!
10 km 2 Marie Louise Heegaard 50-59
10 km 3 Maria Bøllingtoft 36-49
10 km 4 Jim Gade 50-59
21 km 415 Anders Nørgaard Lydholm 36-49
21 km 416 Henrik Lydholm 19-35
21 km 417 Lone Frederiksen 60+
21 km 418 Annette Bjørn 50-59
21 km 419 Gregory Heitz 36-49
10 km 5 Josefine Fiurendal 19-35
21 km 420 Søren Pedersen 50-59 Novozymes Løbeklub
21 km 421 Hans Ole Akermann 36-49
21 km 422 Niels Wollesen 50-59
10 km 6 Kris Kaas Døssing 19-35 Gluver-døssing
10 km 7 Lena Kaas Gluver 50-59 Gluver-døssing
10 km 8 Morten Gluver 36-49 Gluver-døssing
21 km 423 Sofie Heilmann 19-35
21 km 424 Ulrik Weuder 60+ BMS herlev
10 km 9 Thomas E Olsen 50-59
21 km 425 Michael Braagaard 50-59
10 km 10 Monique musoni Kirketerp 50-59
21 km 426 Michael Svensson 50-59 Svensson Racing
10 km 11 Marco musoni Kirketerp 19-35
21 km 427 Trine Hansen 36-49
21 km 428 Nathalia Friis 50-59
21 km 429 Leon Elstrøm 19-35
21 km 430 Brian Nielsen 36-49 Distance Running
21 km 431 Mikkel Zethner-Møller 19-35
21 km 432 Emil Alexander Steenslev 19-35 Sparta
21 km 433 Jane Lyhne Hansen 19-35
10 km 12 Ditte Dobson 36-49
21 km 434 Mattias Larsson 19-35
21 km 435 Daniel Haugaard 19-35
21 km 436 Stine Andersen 36-49 Kvik Tri team
21 km 437 Flemming Kirkegaard 50-59 Team Distancerunning.dk
10 km 13 Lars Dybdal Hansen 36-49 Team DistanceRunning.dk
10 km 14 Niels Sørensen 50-59
21 km 438 Berit Wiese 36-49 Holbæk LMK
21 km 439 Naomi Berhane Teklay 19-35
21 km 440 Tine Hansen 36-49 Motionsklubben Amager
10 km 15 John O’Reilly 50-59 Team Distance Running
21 km 441 Rolf Wiegand Storgaard 36-49
21 km 442 Troels Bo Anderson 50-59
21 km 443 Hannah Walker 19-35
21 km 444 Jannie Wiegand Storgaard 36-49
21 km 445 Lucas Mølgaard 19-35
21 km 446 Carl Christian Schmidt 19-35 Holbæk LMK
21 km 447 Henrik Friss 36-49 Amager Atletik Club
21 km 448 Binne Huitema 36-49
21 km 449 Sven Schöbel 36-49
21 km 450 Jacob Refsbæk 36-49
10 km 16 Nadia Skovsborg 36-49
10 km 17 Florian Bawey 19-35
10 km 18 Helena Poulsen 36-49 five runner
10 km 19 Robin Neumann 50-59 five runner
21 km 451 Cathy Andersen 19-35 Ubberup Højskole
10 km 20 Nathalie Verdier 19-35
10 km 21 Meron Yohalashet 19-35
21 km 452 Charlotte Vanman 36-49
21 km 453 Pia Chanette Jensen 36-49
21 km 454 Lone Friis 36-49
21 km 455 Bison Jack Andersen 36-49 Klub 100*** Marathon Danmark
21 km 456 Thea H. Jordalen 19-35 Sparta
21 km 457 Mikkel Kvistgaard Thomsen 36-49
21 km 458 Per Kofoed 60+
21 km 459 Benny Bidstrup 50-59 SØAM
10 km 22 Anne-Mette Hariken 36-49 Hariken.Dk
10 km 23 Neel Frost 50-59
10 km 24 Bente Karkov 36-49
21 km 460 Carsten Westh 36-49
21 km 461 Susanne Schødt 50-59
10 km 25 Jesper nøddelund Hein 36-49
21 km 462 Eva Jørgensen 50-59
21 km 463 Jan Olsen 50-59
21 km 464 Helle Mondrup 36-49
10 km 26 Brett Chappell 50-59
21 km 465 Jeanette Slora Nielsen 36-49
21 km 466 Lars Pedersen 36-49
10 km 27 Caspar Harms 50-59 Sparta
21 km 467 Jon Pedersen 36-49
21 km 468 Louise Filtenborg 36-49
21 km 469 Christian Salowski 36-49
10 km 28 André Henri Andersen 19-35
21 km 470 Bo Damsgaard 36-49
21 km 471 Kristian Bilberg Johansen 19-35 Alpha Brøndby
10 km 29 Susanne Astrup 60+ Vivild veteranerne
10 km 30 Hanne Lillir 60+ Vivild Veteranerne
10 km 31 Emma Clare Svanefjord 19-35
10 km 32 Louise Weinreich Jakobsen 36-49
21 km 472 Michala Hart-Hansen 50-59
10 km 33 Thomas Vinther 36-49 Copenhagen Frontrunners
10 km 34 Bolette Staunstrup 19-35
21 km 473 Inger Seeberg 36-49 LIF
21 km 474 Martin Nørgaard 36-49 De Utilregnelige
21 km 475 Nicolai Hansen 36-49
21 km 476 Christina Mollerup Lemke 19-35
21 km 477 Bettina Pedersen 36-49
10 km 35 Karina Hansted Jensen 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 478 Henrik Christensen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 36 Klaus Peters 60+ Motionsklubben Amager
10 km 37 Philip Jacobsen 19-35 Motionsklubben Amager
10 km 38 John Hofby 60+ Motionsklubben Amager
21 km 479 Heidi Bligaard 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 480 mikkel kibsgaard 36-49
10 km 39 Lisbeth Stephansen 60+ Motionsklubben Amager
10 km 40 Jette Baade 50-59 Motionsklubben Amager
21 km 481 Claus Larsen 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 483 Preben Whitt 60+ Motionsklubben Amager
21 km 484 Anette Whitt 50-59 Motionsklubben Amager
21 km 485 Per Brogaard 60+ Motionsklubben Amager
10 km 42 Ulla Matzen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 43 Anders Hedegaard 36-49
10 km 44 Lars Skov Jakobsen 36-49
21 km 486 Per Rohwedder 60+ TIK Løberne
10 km 45 Trold Ellegård Jensen 50-59
10 km 46 Karoline Ellegård 19-35
10 km 47 Nichlas Messerschmidt 19-35
10 km 48 Jesper Hoffmann 36-49
21 km 487 Thomas Møller 36-49 PFA / Tri Club Danmark
10 km 488 Pia Dahl 50-59
21 km 489 Lasse Serup 36-49
21 km 490 Christian Berger 19-35 SAS team
21 km 491 Kevin Bengtsson 19-35
21 km 492 Henrik Mikkelsen 50-59 DGI
21 km 493 Peter Martin Mikkolinius 36-49
10 km 49 katrine macdonald 19-35
10 km 50 Peter Juel Jensen 19-35
10 km 51 Dan Stig Jensen 50-59
10 km 52 Birthe Torp Knudsen 60+ Motionsklubben Amager
21 km 494 Maria Rye Christiansen 36-49 Ørslev walk&Run
21 km 495 bettina jakobsen 36-49 SAS team
10 km 53 Anne Elvira Pedersen 19-35
21 km 496 Mathilde Svensson 19-35 Svensson Racing
10 km 497 Camilla Maes 50-59 Svensson Racing
10 km 54 Sarah Helena Hejberg Pedersen 19-35 NeoRunners
21 km 498 Tina Boss Dideriksen 19-35
21 km 499 Peter Petersen 19-35 Svensson Racing
10 km 55 Amalie Munch-Jensen 19-35
10 km 320 Lotte Jensen 36-49
21 km 501 Arne Oliver Hansen 36-49
10 km 502 Helle Schwensen 36-49
10 km 56 Jesper Isbosethsen 36-49
21 km 503 Isabella Stæhr 19-35
21 km 504 Kirsten Bonde-Hare 50-59
21 km 505 Sara Susanna Nester 19-35
10 km 57 Kiran Nordquist 36-49
21 km 506 Jes Strate 50-59
10 km 58 Mali Berthelsen 50-59
21 km 507 Sascha Sztuk 19-35
21 km 508 Zainab Nagras 19-35
21 km 509 Christian Jensen 19-35
21 km 510 Heykie Ørskou 36-49
21 km 511 Andreas Lövestig 19-35
10 km 59 Nicolai Svanefjord 19-35
10 km 60 Anna-Cecilie Mandrup Mogensen 19-35
10 km 61 Helene Drejer 50-59 A-Team
10 km 62 Nina Schandorff 36-49 Joggers By Choice
21 km 512 Sebastian Bonde Andreasen 19-35
21 km 513 Anne-Mette Lindgaard 50-59 Koegehuset
10 km 63 Vibeke Padkjaer 36-49
10 km 64 Marieanne Ulrich 60+ Motionsklubben Amager
10 km 65 Ruth Hedegaard 60+ Motionsklubben Amager
21 km 514 John Hansen 60+ Motionsklubben Amager
21 km 515 Bjørn Kjerulf 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 516 Brian Hansen 50-59 Motionsklubben Amager
21 km 517 Morten Madsen 19-35 TSI Løbeklub
10 km 67 Tina Lindenskov Nielsen 36-49
21 km 518 Mette Borglund 36-49
21 km 519 Sarah Frantsen 19-35
10 km 68 Martin Hansen 19-35
10 km 69 Cristina Domínguez Morales 19-35
21 km 520 Jesper Pedersen 19-35 Ålenes FF
21 km 521 Betina Olsson 50-59
10 km 70 Claus Hyllested Jensen 50-59 Hechmann Running
10 km 71 Karsten Nielsen 36-49
10 km 72 Nicolaj Fürst Madsen 19-35 De tre musketeer
10 km 73 Morten Bang-Jensen 36-49 De tre musketeer
21 km 522 Michael Gug Kongshaug 60+
21 km 523 Jan Christensen 36-49
10 km 74 Louise Milling 19-35
10 km 75 Parthe Vijayamohan 19-35 LP
21 km 524 Morten Wagner 36-49
10 km 76 Nick Conradi 19-35 Greve Trim
10 km 77 Helle Esby Schack 50-59
21 km 525 Ole Adelkilde 50-59
21 km 526 Kasper Slothuus Pederseb 36-49
21 km 527 Martin Olesen 36-49
10 km 78 Niels Mortensen 36-49 Hiit Studio
10 km 79 Sascha Hoxfeldt Andersen 36-49 Formel 76
10 km 80 Hector Hoxfeldt Andersen 9-14
10 km 81 Lasse Carlsson 19-35
10 km 83 Jette Bøgvad 36-49 Ørslev Walk and Run
10 km 82 Gitte Ellersted Daubenmerkl 36-49
21 km 528 Jens Lauridsen 36-49
10 km 84 Christine Chrysikos 50-59 Joggers By Choice
10 km 85 Lærke Rasmussen 19-35
10 km 86 Dorrit Rasmussen 36-49
21 km 529 Brian Strøjer Petersen 36-49
21 km 530 Linda Steffensen 50-59
21 km 531 Rene Johansen 50-59 Tgiljedreessif
21 km 532 Mette Balleby 36-49
21 km 533 Michael Lassen 36-49
21 km 534 Sidse Madsbøl 36-49
21 km 535 Jonas Lassen 19-35
21 km 536 Maria Birch Nielsen 36-49 47½ Løberne - Lundby
21 km 537 Dorthe Strøjer Skouborg 36-49
10 km 87 Dennis Ma 19-35
10 km 88 Cecilia Qin 19-35
21 km 538 Christian Gundtoft 19-35
21 km 539 Katrine Thomsen 19-35 Klima-, Energi- og Forsyningsministeriet
21 km 540 Niels Bruun Jensen 19-35
21 km 541 Anton Norup Sørensen 50-59
21 km 542 Christian Bjørn 19-35 Mikkeller Running Club
21 km 543 Jacob Nissen 36-49 Nissen
21 km 544 Kennett Nielsen 19-35 Sneglen Gary
21 km 545 Leon Honore 19-35 Sneglen Gary
21 km 546 Christian Hjelm Dybro 19-35
10 km 89 Nina Madelung 19-35
10 km 90 Tom Charlie Jensen 19-35
21 km 547 Karola Hansen 36-49 Kvik tri team
21 km 548 Mai Martinsen 19-35
10 km 91 Anja Kouly Lethin 19-35
10 km 92 Anette kjærulff Kouly 60+
21 km 549 Merete Jensen 36-49
21 km 550 Anna Louise Sofie Larsen 36-49
21 km 551 Simon Slaphane Bauer 36-49
21 km 552 Anna Nissen 19-35
21 km 553 Michael Basland 36-49
10 km 93 Astrid Schack 19-35
21 km 554 Camilla Zimling 36-49
21 km 555 Per Frederiksen 50-59
21 km 556 Julia Buus Nicholson 36-49
10 km 94 Lena alsted jensen 60+ Esbjerg atletik og motion
21 km 557 claus hincke 36-49
21 km 558 Michael Braagaard 50-59
10 km 95 Mark Schiller 50-59 ChaosControllers
21 km 559 Knud Pehrson 60+ Mac Pac
21 km 560 Christina Nielsen 19-35
21 km 561 Alice Guerra 19-35 Atletica Centrostorico - Banca di Pesaro
21 km 562 Kim Borgaard 36-49
21 km 563 Nicki Ipsen 36-49
10 km 96 Maria Sophia Træholt 19-35
21 km 564 Frederik Jensen 19-35
21 km 565 Anders Salwin 36-49
21 km 566 Mette Knudsen 36-49 Goldbear Runners
21 km 567 Maarten Rozing 36-49
21 km 568 Michael Lückmann 19-35
21 km 569 Mikael Olsen 50-59
21 km 570 Malene Vang Sørensen 19-35
21 km 571 Simon Bo Jensen 19-35
21 km 572 Søren Salwin 36-49
10 km 97 Craig Stewart 36-49
10 km 573 Søs Nielsen 36-49
10 km 574 Eva Josephine Fensvig 19-35
21 km 575 Michael Klitgaard 36-49
10 km 98 Nina Hester Priis 36-49
21 km 576 Per Schou 60+ Svensson Racing
21 km 577 Maja Tinson 36-49
21 km 578 Mads Agner Veng 19-35 Nor / Svala
10 km 99 Kjell Bøttger 60+
21 km 579 Pelle Hansen 19-35
21 km 580 Katrine Jørgensen 19-35
21 km 581 Sarah Christine Poulsen 19-35
10 km 100 Claus Riis 50-59 Islev Triatlon Klub
21 km 582 Freja Mørch 19-35 Adidas Runners Copenhagen
21 km 583 Lars Ole Mortensen 36-49
10 km 584 Henriette Haagensen 50-59
21 km 585 William Qvistgaard 19-35 Project iceman
10 km 101 Thor Danielsen 19-35 Hancock
10 km 102 Mette Skjærbæk 19-35 WODwithBerg
10 km 103 Ann-Louise Junne 19-35 WODwithBERG
10 km 104 Bjørn Knutsen 19-35 Stavanger Turnforening
21 km 586 simon gravesen 36-49 Olfi
10 km 587 Thomas Flygare 36-49
21 km 588 Per Matyjasik 50-59
21 km 589 Søren Frost 36-49 MiniFrost
21 km 590 Charlotte Frost 36-49 MiniFrost
10 km 105 Pia Brøgger 36-49
21 km 591 Christina Blaaberg 19-35 Team Oste
21 km 592 Andreas Sehested 19-35 Team Oste
10 km 106 Hanne Teilmann Møller 36-49 Hanoi sole sisters
21 km 593 Katja Mortensen 36-49
21 km 594 Jannick Groesmeyer 19-35
21 km 595 Peter Hornbak 36-49
21 km 596 Jesper Oxholm 36-49
21 km 597 Jarl Marcus Torssander 19-35
21 km 598 Lasse Jønsson 36-49
10 km 107 Mette Weinreich 19-35
21 km 599 Søren Christensen 36-49
21 km 600 Randy Louise Hansen 36-49 GOLDBEARRUNNERS
21 km 601 Daniel Enevoldsen 19-35
21 km 602 Axel Lauridsen 50-59 Herlev tri og motion
21 km 603 Magnus Ellefsen 19-35
21 km 604 Mikkel Bennetzen 19-35 Simpel Kaffe
21 km 605 Karen Minke 36-49
21 km 606 Christina Hendel 19-35
21 km 607 Emilie Kamradt 19-35
21 km 608 Zarah Hleyhel 19-35
21 km 609 Stina Iversen 19-35
10 km 108 Louise Mortensen 19-35
21 km 610 Michala Højtved 19-35
10 km 109 Caroline Bistrup 19-35
10 km 110 Necati Benli 36-49
10 km 111 Emilie Roost-Ørsnæs 19-35
10 km 112 Sophie Krog Agergaard 19-35
21 km 611 Victor Berger Møllekilde 19-35 Don Diablo
21 km 612 Frederik Stender Esløv 19-35 Don Diablo
21 km 613 Kristoffer Solstad 36-49 Stockholm Frontrunners IF
21 km 614 Niclas Høgagarð Stigsen 19-35
21 km 615 Jeanet S. K. Kring 36-49
21 km 616 Michael H. K. Baes 36-49
21 km 617 Christina Sandberg Jacobsen 36-49 ingen
21 km 618 Eva Holm 36-49
21 km 619 Oleksandr Zabolotnii 19-35 Slagelse Triathlon Klub
21 km 620 Kasper Riis-Hansen 36-49 Adidas Runners Copenhagen
21 km 621 Gitte Stolling 19-35
21 km 622 Benedikte Skagge 19-35
21 km 623 Pia Kørvell 36-49 Out-Run Frederikssund
10 km 113 Tine Salling 19-35
21 km 624 Thomas Bigaard 19-35 Sparta
21 km 625 Mads Nicolai Jensen 36-49
21 km 626 Gregers Frisken 60+ Møns Løbe&Motionsklub
10 km 114 Jette Hansen 50-59
10 km 115 Martin Smed Nielsen 36-49
21 km 627 Ann-Dorte Friese 36-49
21 km 628 Anita Ádmundsdottir 36-49
21 km 629 Hans Henrik Bardrum 60+
21 km 630 Tina Halborg Nielsen 19-35
10 km 116 Linda Henneberg Jensen 36-49
21 km 631 Jane Jessen 50-59
21 km 632 Casper Birkedal Jensen 19-35 Geranium Runners
10 km 117 flemming seistrup 50-59
21 km 633 Martin Jessen 19-35
10 km 118 Alisa Hansen 36-49
21 km 634 Nicolaj Seistrup 19-35 Tante Henning og Onkel Flemmings + søns løbeklub
10 km 119 Winnie Hansen 36-49 Team Kolde Fadbamser
10 km 120 Linda Kjer 36-49 Team Kolde Fadbamser
21 km 635 Mathias Hagen 19-35
21 km 636 Carsten Toft 36-49
21 km 637 Kristian Høj 19-35
21 km 638 Anna Johannessen 19-35 Slagelse motionsklub
21 km 639 Ronny Sommer Kjær 19-35 Running Hvidovre
21 km 121 Johan Knight-Andersen 36-49
21 km 122 Christina Brix 36-49
10 km 123 Ida Lykke Jensen 19-35
21 km 640 Laura Vedel Hansen 19-35 Hechmann Running
21 km 641 Finn Vedel Pedersen 36-49 Team Lucca
21 km 642 Tarina Kristensen 50-59
21 km 643 Emil Serge Olieu 19-35 AFOL
21 km 644 Torbjørn Schultz 19-35 AFOL
21 km 645 Anders Cervera 36-49 Amager Triatlon Klub
21 km 646 Sarah Hjortgaard 19-35
10 km 124 Tina Jessen 36-49 LMK Asnæs
10 km 125 Mikkel Jessen 36-49 LMK Asnæs
21 km 647 Johan Mathiesen 50-59
21 km 648 Kennet Danielsen 36-49 Sparta
21 km 649 Christian Pedersen 19-35
10 km 126 Christina Birkedal 19-35
10 km 127 Gitte Barlach 36-49
10 km 128 Lucas Barlach 15-18
10 km 129 Sofus Barlach 9-14
10 km 130 Philip Barlach 36-49
21 km 650 Anders Munk 36-49 Hvidovre Triathlon
21 km 651 Anita Gothelf 50-59
21 km 652 Henriette Rasmussen 36-49
10 km 131 Monica Rimkjær 19-35
21 km 653 Michael Litichevski 36-49
10 km 132 Sara Wüeggertz 19-35
21 km 655 Birthe Strandhave 50-59
21 km 656 Katja Strandhave Jørgensen 36-49
21 km 654 Majbritt Søgaard 50-59 Motionsklubben Amager
21 km 657 Helle Clemmensen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 133 Helne Larsen 36-49 Motionsklubben Amager
10 km 134 Vibeke Petersen 60+ Motionsklubben Amager
21 km 658 Henrik Kildsgaard 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 659 Jørn Peter Sørensen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 135 Cecilie Toft 19-35
10 km 136 Josef Nguyen 36-49
10 km 137 Camilla Toft 19-35
21 km 660 Morten Laursen 36-49 NBRO
21 km 661 Kim Rasmussen 36-49
10 km 138 Stine Winther 19-35
10 km 139 Mark Daniel Zalomajev 19-35
10 km 140 Pia Hjelmqvist 50-59
21 km 662 Asger Lundemose 19-35
10 km 141 Anker Lundemose 50-59
21 km 663 Alex Wickstrøm 19-35
21 km 664 Jimmi Elers 36-49
10 km 142 kim plambech larsen 36-49 ølstykke løberen
21 km 665 Kim Hansen 36-49
10 km 144 Karsten Jønsson 36-49 Team jønsson
10 km 145 Andreas Jønsson 15-18 Team jønsson
10 km 143 Sara Poulsen 19-35
10 km 146 Kristina Louise Tødt 19-35
10 km 147 Trine Nicolajsen 19-35
10 km 148 Jia Hui Cen 19-35
10 km 149 Jun Chen 19-35
21 km 666 Anne Dantorp 50-59
21 km 667 Joy Litichevski 36-49 Marathon sport
10 km 150 Mikkel Mørck Madsen 36-49
10 km 151 Troy Ferguson 50-59
21 km 668 Tine Olsen 50-59 Motionsklubben Amager
21 km 669 Benny Schrøder 60+ Motionsklubben Amager
21 km 670 Nikolaj Jespersen 19-35 Motionsklubben Amager
21 km 671 Christen Sloth 50-59 DistanceRunning.dk
21 km 672 Sarah Ehrenreich 19-35
21 km 673 Simon Moors 36-49
10 km 152 Katrine Borup 19-35
10 km 153 Kirsten Larsen 36-49
21 km 674 Brian Rødtness 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 154 Casper Sørensen 19-35
10 km 155 Villads Lamber 15-18
21 km 675 Kristian Jørgensen 19-35
21 km 676 Michael Dahl Dahl Arvedsen 19-35
21 km 677 Søren Sondrup 36-49 De Utilregnelige
10 km 156 Charlotte Corfixen 50-59
10 km 157 Christine Low 19-35
21 km 678 Josephine Blicher Jonasson 19-35
21 km 679 Kathrin Hardiman 36-49 Køges Kost Koncept
21 km 680 Tim Kriegbaum 50-59 Køges Kost Koncept
21 km 681 Morten Bentsen 36-49 Team Ripped
10 km 158 Simone Batko 19-35
21 km 682 Kai Li 19-35
10 km 159 Lasse Lerke 36-49 HVAM
21 km 683 Lars Godthaab 36-49
21 km 684 Sofie nina Godthaab 19-35
10 km 160 Lisette Christensen 50-59
10 km 161 Hanne Gade 60+
21 km 685 Emma Prisca Andersen 19-35
21 km 686 Christina Andersen 36-49
21 km 687 Jimmi Rasmussen 36-49
21 km 688 Johnny Darling 36-49 Motionsklubben Amager
10 km 162 Alex Christensen 50-59
10 km 163 Tina Vinther-Madsen 36-49
21 km 689 Jessie Stigsen 19-35
10 km 164 Susanne Rasmussen 50-59
10 km 165 Lars Rasmussen 50-59
10 km 166 Margit Kjær 50-59
10 km 167 Lene Christensen 50-59
21 km 690 Christina Olsen 36-49 Mogenstrup LMK
21 km 691 Henrik Lasalle 36-49
10 km 168 Stella Targownik 9-14
21 km 692 Dan Gerner Marcussen 50-59 Mogenstrup lmk
10 km 169 Casper Seedorff 36-49 Runners High
10 km 170 Katja Schmidt 36-49
21 km 693 Birgitte Rosenquist 50-59
21 km 694 Kristian Stuhr 36-49
10 km 171 Stine Bo Jensen 19-35
21 km 695 Jens Henriksen 36-49 Frederiksberg IF
21 km 696 Amanda Wiinblad 19-35
21 km 697 Jakob Bjerg-Heise 50-59 Powerbonanza
21 km 698 Christina Juul Nielsen 19-35 Motionsklubben Amager
10 km 172 Dennis Christensen 36-49 Motionsklubben Amager
21 km 699 Henrik Nielsen 50-59 St. Lyngby Løbeklub
21 km 700 Susanne Ovesen 60+ 47 1/2 løberne
10 km 173 Jan Persson 50-59
21 km 701 Morten Fontain Madsen 36-49
21 km 702 Oliver Veber 19-35
21 km 703 Frederik Søtorp 19-35
21 km 704 Bo Antvorskov 50-59 AAC / MRC
10 km 174 Tilde Frostholm 36-49
21 km 705 Martin Larsen Thornholm 19-35
21 km 706 Leif Steensen 36-49
21 km 707 Søren Winkel 36-49
21 km 708 dennis toft sørensen 36-49
21 km 709 Josefine S. Bækgaard 19-35
21 km 710 Mie Mandix Eilertsen 19-35
10 km 175 Sofie Kampf Larsen 19-35
10 km 176 Lucas Glargaard 19-35
21 km 711 Camilla Trustrup 36-49 RIMO
10 km 177 Tina Olsen 50-59
21 km 712 William Anton Veber 19-35
21 km 713 Michael Bødker 50-59
21 km 714 Lars Majgaard 36-49
21 km 715 Johnny haaber Jakobsen 36-49 Team Tvilling
21 km 716 Cecilie Kjær Rasmussen 19-35
21 km 717 Sascha Halkjær-Lassen Schwarz 19-35
21 km 718 Peter Stisen 19-35
10 km 178 Rasmus Jakobsen 36-49 Mikkeller Running Club
21 km 719 Kristian Madsen 19-35
21 km 720 Erik Tingsøe 60+
21 km 721 Susanne Bonde 36-49
21 km 722 Per Frederiksen 50-59 Fløng kondi
21 km 723 Rasmus Stark 36-49
21 km 724 Stine Hedensted 36-49 Out-Run Frederikssund
21 km 725 Lasse Windstrup-Johnsen 36-49
10 km 179 Jørgen Dalgaard Nielsen 60+ Mogenstrup LMK
21 km 726 Joan Hemmingsen 36-49
21 km 727 Henriette Lisse 36-49 Motionsklubben Amager
10 km 180 Lasse Toft 19-35
10 km 181 Malene Beitzel 36-49
10 km 182 Henrik Mandelbaum 19-35
21 km 728 Henrik krantz Lauridsen 50-59
21 km 729 Arafat Nasser 36-49
21 km 730 Torben Frandsen 50-59
10 km 183 Yuriy Ostapenko 19-35
21 km 731 Jacob Højlund 36-49 det falske landshold
21 km 732 Christoffer Berg 19-35 Det Falske Landshold
10 km 184 Emilia Hauge 19-35
10 km 185 Emma Julin 15-18
10 km 186 Martin Høireby 19-35
10 km 187 Martin Møller 36-49
21 km 733 Maria Jespersen 36-49
21 km 734 Anders Jespersen 36-49
10 km 188 Inger Ho Feldthaus 19-35
21 km 735 Peter Schmidt 19-35 Mikkeller Running Club
10 km 189 Julie Sophie Gilyatt Brusholt 19-35
10 km 190 Camilla Grøn 19-35
21 km 736 Michael Skovgaard 19-35
21 km 737 Tina Sørensen 36-49
21 km 738 Mikkel Egerup 19-35
21 km 739 Christian Christiansen 50-59 IF62 Walk & Run
21 km 740 Henrik Davidoff 36-49 IF 62
10 km 191 Jeanne Davidoff 36-49 IF 62
10 km 192 Thomas Møller 19-35
21 km 742 Oscar Hellström 36-49 Øl og Kondis
21 km 743 Brynhild Hellström 36-49 Øl og Kondis
21 km 741 Marie Cordt 36-49
10 km 193 Leon Pedersen 19-35
21 km 744 Neil Murray 19-35
10 km 194 Jeanne Rasmussen 50-59 Team MentalMind
10 km 195 Bettina Mortensen 36-49 Team MentalMind
21 km 745 Morten Pyndt 50-59
21 km 746 Mie Brandt Lassen 19-35
21 km 747 Louise Ploug Hansen 19-35
10 km 196 Johan Salto Mamsen 19-35
10 km 197 Ann-Sophie Serring 19-35
21 km 748 Jørgen Jakobsen 60+
21 km 749 May Jensen 19-35
10 km 198 Heidi Whitehead 50-59
10 km 199 Mette Szabo 19-35 If62
10 km 200 Iben Tønnesen 19-35
21 km 750 Tonny Hansen 36-49 IF 62
21 km 751 Lars Gejlager 36-49
10 km 201 Jan Kirk 36-49
10 km 202 Anne Sofie Conde Meilvang 36-49
21 km 752 Daniel Bekker-Jensen 19-35
21 km 753 Christian Persson 19-35 WebApoteket
21 km 754 Mette Schnor Bailey 19-35
10 km 203 Rasmus Beim 0-8 KEFM løbeklub
21 km 755 Theis R. Andersen 19-35
21 km 756 Søren Rosenbob 19-35
21 km 757 Christian Slot Munk 36-49 Team Slot Munk
21 km 758 Jeppe Reienes 19-35
21 km 759 Kris Bo Cronberg 19-35
21 km 760 Kasper Søby 36-49
21 km 761 Allard De Wijkerslooth 36-49 Mrc Dev Squad
10 km 204 Sabine Færch Nielsen 19-35
21 km 762 Thomas Jespersen 50-59
21 km 763 britta nylin 60+ vejen løbemotion
21 km 764 Dorte Chortsen 50-59
21 km 765 Kasper Pedersen 36-49
10 km 205 Rune Ingemann Madsen 19-35 Maersk Drilling A/S
10 km 206 Lise Jørgensen 50-59
21 km 766 Thomas Arleth 36-49
21 km 767 Christina Fredborg 19-35 Adidas Runners Copenhagen
10 km 207 Julie Nystrand 19-35
10 km 208 Claus Pedersen 50-59
21 km 768 Nanna Larsen 0-8
21 km 769 Claus Gandløse 50-59
10 km 209 Michelle Facius 19-35
21 km 770 Hussein Ali maghul aboud 19-35
10 km 210 Morten Flacheberg Andersen 36-49
21 km 771 Bent Lundberg 50-59
21 km 772 Christian Olsen 36-49 Amager OK
10 km 211 Søren Granfeldt 36-49
10 km 212 Malene Løvenkjær 36-49
10 km 213 Ea Malene Ekstrand Amorøe 36-49
10 km 214 Thorbjørn Hein 36-49 Marchteam Bjørnebanden
21 km 773 Adam Helms 36-49 MRC
10 km 215 Christopher Meulengracht 19-35 NBRO
10 km 216 Lotte Egsgaard 50-59 Herlev Tri og Motion
10 km 217 Sandra Elizabeth Strandberg 19-35 NBRO
21 km 774 Camilla Schwartz Henriksen 19-35
21 km 775 Johnny Jørgensen 60+
10 km 218 David Maman 36-49 Triclub Denmark
21 km 776 Sophie Schmidt 19-35
21 km 777 Emil Anker Jørgensen 19-35
21 km 778 Christina Krogsgård Nielsen 19-35
21 km 779 Karsten Jensen 50-59
21 km 780 Bo Breum Krarup 36-49
10 km 219 Frederik Juel 50-59
10 km 220 Louise Pettersson 36-49
21 km 781 Mark Olsen 19-35 NBRO Running x Marathon Sport
21 km 782 Henrik kjærgaard 50-59
21 km 783 Martin Krøger 36-49
21 km 784 Martin Schou Kristensen 36-49
21 km 785 Kim grummesgaard 19-35
10 km 221 Kenneth Blunch 36-49
10 km 222 Majken Mortensen 19-35
10 km 223 Maija Mortensen 19-35 Out-Run Frederikssund
10 km 224 Dorthe Sørensen 50-59 Out-Run Frederikssund
10 km 225 Sabrina Mertens 36-49 Amager Triathlon klub
21 km 786 Lisbeth Dahlbæk Strand 36-49
21 km 787 Per Kristensen 19-35
10 km 226 Kamilla Kristensen 19-35
21 km 788 Jack Sølvbrandt 36-49
21 km 789 Emily Millnert 36-49
21 km 790 Maibritt Kristoffersen 36-49
21 km 791 Stig Pedersen 60+
10 km 227 Sten Jensen 60+
21 km 792 Eli Jacobi Nielsen 60+ Løbeklubben Sibirien
21 km 793 Ester Mbaruku Nielsen 36-49 Løbeklubben Sibirien
21 km 794 Søren Hansen 36-49 Adidas runners
10 km 228 Per Bernth Månsson 60+ SAS løbeklub
10 km 229 Anne Månsson 60+ SAS løbeklub
10 km 230 Thomas Løtzsch 36-49
10 km 231 Morten Skaarup 36-49
21 km 795 Sebastian Cordua 15-18 Skovshoved TRI
10 km 232 Kim Elisabeth Wickstrøm 19-35
21 km 796 Anne Leditzig 36-49
21 km 797 Brian Hansen 36-49 Team Kahn
21 km 798 Jonas Kahn 15-18 Team Kahn
21 km 799 Johnny Sørensen 36-49 Team Kahn
10 km 233 Charlotte Sørensen 36-49 Team Kahn
10 km 234 Pia Sørensen 36-49 Team Kahn
21 km 800 Mads Leth 36-49 Team DistanceRunning.dk
21 km 801 Berith Carlsen 50-59
21 km 802 Charlotte Nylander 50-59 Hvalsø løbeklub
10 km 235 Karin Fleischer Steffensen 50-59
10 km 236 Line Fleischer 19-35
10 km 237 Dan Allan Nielsen 50-59
21 km 803 Choi Johansen 50-59 LMK
10 km 238 Pia Myrlund 50-59 SAS Løbeklub
10 km 239 Niels Myrlund 60+ SAS Løbeklub
21 km 804 Michael Sørensen 50-59 Copenhagen Frontrunners
10 km 240 Lasse Møller Hansen 19-35
10 km 241 Sofie Smedegaard Skov 19-35
10 km 242 Rasmus Andersen 19-35
10 km 243 Sofie Møller Pedersen 19-35
21 km 805 Thor Banke Hansen 36-49 Sparta
21 km 806 Louise Schneevoigt Larsen 36-49
21 km 807 Simon Schneevoigt Larsen 36-49
10 km 244 Halina Bulyk 36-49
10 km 245 Liliana Florescu 19-35
21 km 808 Mette Brask Præbel 19-35
10 km 246 Jakob Bjerregaard 19-35
10 km 247 Nicolai Kofoed 0-8
10 km 248 Kristina Dessau 36-49 Ørestad if
10 km 249 Brian Beyer 36-49 Team TB
10 km 250 Lene Gemmer 36-49 Team TB
10 km 251 Lone Møller 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 252 Sarah Procter 36-49 Motionsklubben Amager
10 km 253 Stig Jarle Pettersen 50-59 Motionsklubben Amager
10 km 254 Srdjan Bovan 19-35
10 km 255 Rikke Rasmussen 19-35
10 km 256 Søren Jøhnk 19-35 Bagsværd Atletik Club
10 km 257 Manja Jørgensen 19-35
10 km 259 Camilla Kørup Jensen 19-35
10 km 258 Anne Seeberg Nielsen 19-35
10 km 260 Louise Olsen 19-35 #triforalle
10 km 261 Helle Nielsen 36-49
21 km 847 Hakon Baunsgaard 36-49
10 km 263 Janni Aabrink 19-35
21 km 809 Sara Asmussen 19-35
21 km 810 Hans Christian Westtoft 36-49 Brooklyn
10 km 264 Anna Schmidt 19-35
10 km 265 Johnny Elsborg 36-49
21 km 811 Dennis Klintø 36-49 Team Klintø
21 km 813 Henrik Nielsen 19-35
21 km 812 Emil La Beet 19-35 NBRO Running
10 km 266 Anna Deleuran Bech 19-35 NYErunnars
21 km 814 Peer Jensen 60+
21 km 815 Sofie Amalie Grønvold 19-35
21 km 816 Annie Christensen 60+ Greve Trim
21 km 817 Lars Bjarne Hansen 50-59 Greve Trim
10 km 267 Isabella Kamprad 19-35 Mulle
21 km 818 Antonio Roca Díaz 19-35 NBRO Running
10 km 268 Denice Bilsted 19-35 Mulle
10 km 269 Michael Kamprad 36-49 Mulle
21 km 819 Christian Bundgaard 36-49
10 km 270 Camilla Finnerup 36-49
21 km 820 Johanne Hartmann 19-35
21 km 821 Hans Cramer-Larsen 60+ Friløberen IF
21 km 822 Anette Knudsen 60+ Vejen løbemotion
10 km 271 Søren Nielsen 36-49 Copenwater
21 km 823 Annie Jørgensen 50-59 Mogenstrup LMK
21 km 824 Søren Stahlfest Møller 50-59
10 km 272 Niklas Palm 36-49 Palms LK
21 km 825 Oliver Jensen 19-35
21 km 826 Per Berg 36-49
21 km 827 Torben Immisch 50-59 Mikkeller Running Club
21 km 828 Mette Sandgaard 36-49
10 km 274 Benny Edelsten 50-59 DistanceRunning.dk
10 km 275 Sara Lillie 19-35
21 km 829 Karsten Bruhn Kristiansen 19-35 PI MVSJ.
21 km 830 Øyvind Maraak 19-35
21 km 831 nicolai søgaard 36-49
21 km 832 Brian Frisendahl 50-59
10 km 277 Kaarel Pari 19-35
10 km 276 Ida Kjems 60+ SAS løbeklub
10 km 278 Heidi Furbo 19-35
10 km 279 Annette Pleshardt 50-59
10 km 280 Søren Albrechtsen 50-59
21 km 833 Torben jørgensen 50-59 Nordkystrunners
21 km 834 Niels larsen 0-8
10 km 281 Kenneth Schack 36-49
10 km 282 Alice Kristensen 19-35
21 km 835 Morten Winther 50-59
21 km 836 Fuad Nehemen 19-35
10 km 283 Benjamin Legarth 19-35
10 km 284 Claus Vestergaard 19-35
10 km 285 Alex Zinde 50-59 Kvik tri
21 km 837 Asser Femø 36-49
21 km 838 Sten Christiansen 19-35
10 km 286 Melody Chen 19-35
21 km 839 Kasper Krebs 36-49 TEAM SP
21 km 840 Johnny Høj 36-49
10 km 287 Julie viola Christensen 19-35
10 km 288 Tobias Christensen 19-35
21 km 841 henrik CHristoffersen 36-49 spodsbjerg
21 km 842 Thomas Knudsen 36-49 SAS team
21 km 843 Nicklas Krandorf 36-49 SAS team
21 km 844 Anders Werming 36-49 SAS team
10 km 289 Sebastian Orup 19-35 SAS team
10 km 290 Lars Krandorf 50-59 SAS team
10 km 291 Elina Sørensen 36-49 SAS team
10 km 292 Pia Holdstein 50-59 SAS team
10 km 293 Karina Jørgensen 50-59 SAS team
10 km 294 Birte Nordin 60+ SAS team
10 km 295 Uffe Krempel 36-49 SAS team
10 km 296 Britta Toftum 50-59 SAS team
21 km 297 Michael Mynster 50-59 SAS team
10 km 298 lilli Hovgesen 50-59 SAS team
10 km 299 Frederikke Hovgensen 19-35 SAS team
10 km 300 Kim Møller 60+ SAS team
10 km 301 Anders Dyrborg Hasbjørn 50-59 SAS team
10 km 302 Daniel Christensen 36-49 SAS team
10 km 303 Giedre Bastyte 19-35 SAS team
10 km 304 Mikkel Jon Schram 36-49 SAS team
21 km 845 Lars Tomlinson 36-49 Amager Triatlon Klub
10 km 305 Line Kann Andersen 19-35
21 km 846 Brian Feldborg 50-59 Mikkeller Running Club
21 km 848 Tina Frandsen 36-49
10 km 306 Lars Jensen 50-59
21 km 849 Kristian Jensen 50-59
10 km 307 Keith Horsdal 19-35
10 km 308 Kevin Horsdal 19-35
10 km 309 Annette Andresen 36-49
10 km 310 Daniel Lund 9-14 Amager AC
10 km 311 Sandra Arder 19-35
21 km 850 Thomas Heller 36-49
10 km 312 claus petersen 50-59
10 km 313 Jörg van den Berk 50-59
10 km 314 Lisa Neigaard 36-49
21 km 851 Pernille Runoberg Lind 36-49
21 km 852 Jonas Pilgaard 19-35
10 km 315 Rikke Baier Holgersen 36-49
21 km 853 Christian Løn 36-49 Ottos far
10 km 316 Ida Stenberg Løn 19-35 Ottos mor
10 km 317 Dorte Nielsen 50-59
21 km 854 Klaus T. Nielsen 50-59
10 km 318 Steen Bruno Nielsen 60+
21 km 855 Gregers Andersen 36-49
21 km 856 Mark Christensen 36-49 SP
21 km 857 Vicki Drejer6 36-49
21 km 859 Jørgen Christiansen 60+ Motionsklubben Amager
21 km 858 Lars Tøttrup 60+
21 km 860 Martin Lønstrup 36-49
21 km 861 Christina Lüthi 36-49
10 km 482 Mikael Jensen 36-49