Vestnes: Høstcup 2

19. - 20. oktober 2019

37 tilmeldte

Rytter Hest Klasser By
Olivia Aas Stelpa fra Stall Haraldseid valgfri Vestnes
Sissel Katrin Ellingseter Eldur fra Naustum T1.s, V1.s Tomrefjord
Sissel Katrin Ellingseter Sædynur fra Stall Ellingseter T3.f(V), V2.f(H) Tomrefjord
Trine Berge Johansen Tvifari fra Hol T7.f(V), V5.f(V) Averøy
Emilie Garthe Teilgård Jóra fra stall stølan T7.f(V), V5.f(V) Kristiansund N
Nathalie Volden Stene Kiljan fra Stall Haraldseid V2.f(H) Ulsteinvik
Nathalie Volden Stene Bangsi fra Toven T7.f(V), V5.f(V) Ulsteinvik
Ekaterina Hunnes Vikingur fra Berget T7.f(V), V5.f(V) ålesund
Maylen Agnete Vangen Jupiter fra Nerbåen T3.f(H), V2.f(V)
Sverre Grüner Vangen Gullsnúður fra Stall Lerbrua T7.f(H), V5.f(H)
Oda Lovise Sønderland Thor fra Rørvik T7.bu(V), V6.bu(H) Brattvåg
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll T1.j, V1.j Tresfjord
Maja Sandnes Myklebust Lettir fra Kvistli T7.b(V), V6.b(H) Valldal
Kristin G. Sandnes Pètur fra Rørvik T1.s, V1.s Valldal
Øyvor Grue Berdal Gimsteinn fra Berdal T7.f(V), V5.f(V) Valldal
Thea Skudal Almáttugur fra Folkenborg T7.b(V), V6.b(V) Valldal
Hannes Einar Hauksson Alfa fra Sjøholt T3.f(V), V2.f(H) Vatne
Hannes Einar Hauksson Nea fra Utstrand T1.s, V1.s Vatne
Hanna Hannesdottir Aria fra Sjøholt T7.b(H), V6.b(H) Vatne
Julie Gjøsund frodi fra skjeljavika T3.f(V), V2.f(H) Brattvaag
Iver Kornelius Waagan Iversen Heljar fra Kambi T1.j, V1.j Vatne
Julie Samseth Stige Leiknir fra Kristengarden T7.b(H), V6.b(V) Skodje
Martine Nerheim Lydia fra Løvik T3.f(V), V2.f(H) Vikebukt
Pia Smogeli Tinna fra Mödrufelli T7.f(H), V5.f(V) Tingvoll
Vilde Sønderland Viken Geysir fra Skjeljavika T1.j, V1.j Brattvåg
Stine Sønderland Viken Fagur fra Skjeljavika T7.f(H), V5.f(V) Brattvåg
Rebekka Brandtzæg Morset Raudhetta fra Stufgudal V2.f(H) Ler
Vibeke S. Birkeland Hel frs Rørvik T7.f(V), V5.f(V) Osmarka
line stølan stigandi fra nerbåen T1.u, V1.u Tingvoll
Thea Saksen Ulvund Álfrún fra Stall Øvstedal T7.f(V), V5.f(H) Todalen
line stølan lydia fra sigersberg T3.f(V), V2.f(H) Tingvoll
Thea Saksen Ulvund Sif fra Midgaard T7.f(V), V5.f(H) Todalen
jeanette warvik keifa fra midgaard T7.f(V), V5.f(H) Tingvoll
Malin Grønseth Embla fra Steinsgard T7.f(V), V5.f(H) [ukendt postnr]
Thea Sørvik Dvergur fra Stall Kjersem T4.f(H), V2.f(H) Tingvoll
Mia Owesdatter Venås Töfri fra Sövik T7.b(V), V6.b(H) Måndalen
Jeanett Kristiansen Midill fra Øverbygda T3.f(H), V2.f(V) Tresfjord