Islændercup i OHR

Fredag den 22. november 2019

43 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Holdnavn
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T.3(V) Team Gedehøjgård
Kristiane Brun Hansen Nn T.6(V) Team Gedehøjgård
Simone Roved Sámur frá Hömluholti T.3(H) IcePower
henriette roved Efi fra Flinterup T.6(H) ICE Power
Nikita Holm Hansen Una fra Gammel Søgård T.8(H) ICE Power
Rikke Sejlund Solon Fra Stutteri Sonne T.3(H) Team Gedehøjgård
Gerd Nyegaard Bogi frá Flögu T.3(V) Team Icelandic Equipage
Niklas Brandt Jon Forseti fra Ahl T.5(H) Team Icelandic Equipage
Alberte Kiel Mortensen Pá fra Eyfjörd T.6(H) Team Icelandic equipage
Jeanette Holst Gohn Konrað fra Gohn T.8(V) Team Icelandic equipage
Pernille Heller Birkir fra Hejelte T.5(V) Team Icehorse
Kim Heller Bragi fra Ousbjerggård T.8(H) Team Icehorse
Julie Andrea Cheung Eyvör frá Mosfellsbæ T.8(V) ICE power
Dorthe Kent Lokkadis Fra Tornbjerg T.8(V) Team Vesterlyng
Jette Reinbach Wenk Pjakkur fra Vesterlyng T.3(V) Team Vesterlyng
Sanne Ferdinandsen Embla fra katrinedal T.5(H) Team vesterlyng
Stine Munk Kepp Kleina frá Efsta-Dal I T.6(H) Stald Enggaard
Kamilla Valdimarsdóttir Sesar frá Efsta-Dal I T.3(V) Stald Enggaard
Heidi Turi Montan Thorbjörn fra Bakki T.5(V) Stald Enggaard
Britt Nilsson Klaki från Ekastorp T.8(V) Stald Enggaard
Vibeke monberg Jon fra Norupmark T.5(V) Team Icehorse
Hanne Eliasen Svala fra Bakkeholm T.3(V) Team Oldsag
Finn Eliasen A'ki fra Hallisgård T.5(V) Team Oldsag
Karin Elmquist Valur fra Bjergesø T.6(H) Team Oldsag
Ole Elmquist Feykir fra Nostrupgård T.8(V) Team Oldsag
Astrid Kragh Steinunn Fra Poppelhøj T.8(V) Team Vesterlyng
Elin Gran Torsteinn fra Dordurslodum T.8(H) Team Gedehøygård
Steen Hansen Seifur fra Skovstrupholm T.5(V) Team Oldag
Britt Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård T.6(V) TEAM ICEHORSE
Britt Raabymagle Eyja fra Ousbjerggård T.8(H) TEAM ICEHORSE
Frida Kahr Poulsen Rokkur frá Hlemmiskeiði T.5(V) IcePower
mogens buskbjerg Fjalar frá Selfossi T.6(H) Stald Enggaard
Ole Ulrich Skafte Ævar fra Holtsmula 1 T.3(V) Stald Troldebo
Camilla Lund Hekla fra Troldebo T.5(H) Stald Troldebo
Peter Skafte Kolbeinn fra Søgaard T.6(H) Stald Troldebo
Carina Hansen Gledi fra Troldebo T.3(H) Stald Troldebo
Annika Knudsen Menglöð fra St Restrup T.8(H) Stald troldebo
Iben Jensen Eyja fra Harager T.3(V) Icehorse
Kristiane Brun Hansen Eydís fra Gedehøjgård T.5(V) Team Gedehøjgård
Anna Magdalene Brun Hansen Bragi fra Gedehøjgård T.8(H) Team Gedehøjgård
Anna Magdalene Brun Hansen Odda fra Gedehøjgård T.5(H) Team Gedehøjgård
Rikke Sejlund Steinar fra Katrinelund T.6(H) Team Gedehøjgård
Mette Nielsen Muska fra Wallebogård T.8(V) Team Gedehøjgård