ASKA: Nytårskeppni for alle!

Søndag den 29. december 2019

63 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Klub By
Mette Skovgaard Thorup Fröken Nett fra Jenle let.t(H), let.g(V) Aska
Mette Skovgaard Thorup Sotari fra stald Stuhr øvet.t(V), øvet.g(V) Aska
Charlotte Spliid Spiritus fra Urnebjerggård let.t(H), let.g(H), jul Aska
Iben Sjerslev Rakel fra Lundager let.g(H) Aska
Helle Rosendal Bruno let.t(V), øvet.g(V) Aska
Dea Nørregaard Arif frá ìsolfsskála let.t(H), let.g(H) aska
Nicoline Vinter Proti fra Eyflörd let.t(V), let.g(V) Aska
Marie Behnke Haldur fra Jerlev beg.t(H), beg.g(H), jul Aska
Ida Olivia Munch Andersson Nökkvi fra Hårkildegård let.t(V), let.g(H) ASKA
Anna Andersen Örn fra Skovfryd let.g(H) ASKA
Helene Stark Poulsen Diddi Fra Langtved let.g(H) Aska
Anne Marie Thomsen Runi fra Lipo øvet.t, let.g, jul aska
Freja Møller Elisa let.t, øvet.g Aska
Signe Autzen Rán fra Johannelyst øvet.t, øvet.g Aska
Signe Autzen Máttur fra Johanneslyst beg.t, beg.g Aska
Sofie Malou Eriksen Tindur fra Ryttergaardhus beg.t, beg.g, jul Katla
Linnea Zangenberg Eriksen Stjarna fra Lynggården øvet.t, øvet.g, jul Katla
lisbet berke kierkegaard Draupnir øvet.t, øvet.g Aska
Amalie Nygaard Becker Gáski fra Rolandsgården let.t, let.g, jul ASKA
Alberte Jønsby Hátið Fra Klosterheden let.t, let.g, jul ASKA
Rebecca Hesselbjerg Taulborg Kalla fra Valhalla let.t, let.g Aska
Nina Berninger Egill fra Stutteri Berninger øvet.t, øvet.g Asna
Alma Thea Nørgaard Justesen Sokki Fra Skarholt let.t, let.g, jul Nokkvi
Nanna Hejslet Bruun Kóngur fra Krafla let.t, let.g, jul Nokkvi
Kirstine Østergaard Hafdís fra Bakket øvet.t ASKA
Iben Sønderskov Konungur fra Meldgaard øvet.t, øvet.g Aska
Cathrine Siv Emmertsen Fengur fra Møllegaard øvet.t, øvet.g Aska
Anette Elkjær Ofeigur fra krafla let.t, let.g Nøkkvi
Bodil orson Larsen Disa fra Alrø let.t, let.g Aska
Johanne Hansen Hirmfaxa let.t, let.g Gandur
Raghad Ayoob Ahmad Gylfi Fra Greversvad let.t, let.g ASKA
Silje Uttrup Matti fra Bredgården let.t, let.g, jul ASKA
Sofie Hessel Lange Björk fra Højrimmen beg.t, let.g, jul Aska
Felicia Pedersen Skjóni fra Grenå let.t, let.g, jul ASKA
Borg Hanne Gunnlød fra Trudvang øvet.t, øvet.g Aska
Sybille Kyed Djöfull fra Ny Amtoftegaard øvet.t, øvet.g Aska
Marie Kristensen Spakur fra Bøjen jul Aska
Kathrine Eskesen Fjandi von Heidmoor øvet.t, øvet.g ASKA
Kathrine Eskesen Stína fra Humlehuset let.t, let.g ASKA
Gitte Petersen Bylgja fra Søholm øvet.t, øvet.g ASKA
Cecilie Brülle Magni fra Bjørnhøj let.t, let.g Aska
Regitze Johansen Magnús fra Stinesminde let.t, let.g ASKA
Iben Sønderskov Mykur fra Kristineholm let.t, let.g Aska
Anne Steiner Vilma fra Engholm let.t, let.g ASKA
Ida Viborg Skeggur fra Usholt let.t, let.g Jøkull
Cecilie Lykke Larsen Gimsteinn fra Egemose let.g ASKA
Signe Yde Hansen Hafdis fra Bakket jul ASKA
Maria Hyllested Silas fra Sognefogedgaard let.t, let.g, jul aska
Signe Amalie de Pauli fölskvi fra skelgaarden let.g, jul aska
stine jespersen Silfurdögg fra klitgaars beg.t, beg.g Ganti
Bettina Vestergaard Ferill Fra Stald Ørbæk øvet.t, øvet.g Jökull
Anne Thomsen Rökkvadís fra Ulbækhus beg.t, beg.g Aska
Mai-Britt Almbjerg Reykur fra Gammelgaard let.t, beg.g Jökull
Helle Rohde Hyra fra Stald Balle let.t, let.g Aska
Nanna møllgaard Nökkvi fra Haurholm let.t, let.g Aska
Mette Thomsen Abbadís frá Mi∂koti let.t, let.g Aska
Ida Thorhauge Sandholm Askja fra Heden beg.t, beg.g Ingen
Helene Skyt Nielsen Prímadonna fra Ballebækgård øvet.t, øvet.g Aska
Jane Pedersen Ásta fra Fjordbak let.t, let.g ASKA
Enya og Celina * Gudrun fra Langtved beg.g ASKA
Terese Sejr Ottesen Aría fra Bjarup let.t(H), let.g(V) Aska
Frederikke Larsen Hest øvet.t, øvet.g Nökkvi
Luna Danielsen Hest let.t, let.g Ingen