Julekeppni 2019 - Islandske heste i Brøndby

Søndag den 29. december 2019

42 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Stine J. Nielsen Andi fra Dalur Klasse-C, jul
Karen Søgaard Nevers Jonas fra Stettekær Klasse-D, jul
Kirsten Søgaard Nevers Valnir fra Stettekær Klasse-C
Malene Busk Hrappur fa Hejelte Klasse-A, jul
Julie Aaby Clauding Hetja fra Litlu-Tungu Klasse-B
Camilla Jørgensen Pyrniros fra Præstemosevang Klasse-B, jul
jens højberg Hunangs ylmur Klasse-C
Jessica Sørensen Vorsól fra Hvolsvelli Klasse-D, jul
Fenja Bourup Rasmussen Stripa fra Reykhólum Klasse-C, jul
Ella Blach Falkenberg Vinur fra Soleyja Klasse-B
Karen Møller Haukur fra Vatnsleysu Klasse-B
Rie Spogard Lettir fra Toften Klasse-B
Cathrine Laura Holten Líva fra Vivildgård Klasse-C, jul
Henriette Hedegaard Divar från Lindnæs Klasse-A
Henriette Hedegaard Hest Klasse-C
Tea Fenger-Cederborg Tívar fra Moselundgård Klasse-A
hanne dueholm nielsen Sôrli fra Efstadal 1 Klasse-C, jul
hanne dueholm nielsen Aegir fra Midhus Klasse-C, jul
sif dueholm nielsen Farri fra Krogagre Klasse-D, jul
Line Albech Náttsol frá Midhusúm Klasse-B
Martin Berthelsen Teitur fra Æ Kleinbahn Klasse-C, jul
Miriam Rostgaard Sandra fra Strø Klasse-B, jul
Gerd Nyegaard Bogi fra Flögu Klasse-A
Edith Wolder Sørensen Ás fra Dyrlundgård Klasse-A
Charlotte Lange Valur fra Vakurstödum Klasse-C
Anna Kathrina Aabak Kristoffersen Logi fra Bakkeholm Klasse-C, jul
Mille Bjørn Leikur fra Hvarfi Klasse-D, jul
Lene Kongstad Friða fra Dortheasminde Klasse-C
Sine Steffensen Freyja fra Holmgaard Klasse-D
Zelina Djarling Kyndill fra Søborg Klasse-C, jul
Simone Roved Sámur frá Hömluholti Klasse-B, jul
henriette roved Efi fra Flinterup Klasse-C, jul
Leise Kyster Iversen Hilda fra Aangsgården Klasse-C
hannah næsby Galdur fra Ósk-landlyst Klasse-C
conny Næsby Draumar fra Arnakke Klasse-C
Freja Brønnum Kolfaxa fra Hestehaugen Klasse-B, jul
Frederikke Bøgh Hørslev Afrodite fra Vinkærgård Klasse-D
Sarah Nielsen Prinsessa fra Skovbogård Klasse-D, jul
Stine Munk Kepp Villi fra Kepp Klasse-A
Ronja Holsbo Saga fra Krogagre Klasse-D
Ronja Holsbo Embla fra Kongehøj Klasse-C
Nikoline Jørgensen Sindri fra Flødal Klasse-A, jul