Vestnes: Sparebanken Møre Vintercup 2

15. - 16. februar 2020

31 tilmeldte

Rytter Hest Klasser By
Line Nord Stølan Lydia fra Sigersberg T3.f(V), V2.f(H) Tresfjord
emilie teilgaard jora fra stall stølan T7.f(V), V5.f(H) Tingvoll
jeanette warvik keifa fra midgaard T7.f(H), V5.f(H) Tingvoll
pia smogeli alfrun stall øvstedal T7.f(H), V5.f(V) Tingvoll
Hanna Hannesdottir Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j Vatne
Hannes Einar Hauksson Aria fra Sjøholt T1.s, V1.s Vatne
Monika Kaald Ulfur fra Osabakka 2 T7.f(H), V5.f(H) Kyrksæterøra
Hanna Hannesdottir Lúkas fra Gjelsten T3.f(V), V2.f(V) Vatne
Thea Saksen Ulvund Sif fra Midgaard T7.f(V), V5.f(H) Todalen
Thea Saksen Ulvund Rauðhetta fra Midgaard T7.f(V), V5.f(H) Todalen
Kristin G. Sandnes Pétur fra Rørvik T1.s, V1.s Valldal
Tanja Mari Brevik Vinja fra Oaland T7.f(H), V5.f(V) Valldal
Marthe Venås Gleði fra Gargia T7.f(V), V5.f(V) Måndalen
Sissel Katrin Ellingseter Eldur frá Naustum III T1.s, V1.s Tomrefjord
Nathalie Volden Stene Bangsi fra Toven T7.f(V), V5.f(V) Ulsteinvik
Gunn Iren Larsen Sprækur fra Lian T1.s, V1.s Tomrefjord
Nathalie Volden Stene Kiljan fra Stall Haraldseid V2.f(H) Ulsteinvik
Gunn Iren Larsen Skör frá Kálfagerði T3.f(V), V2.f(H) Tomrefjord
Mikail isleke Tindur fra Stall Ellingseter T7.f(H) [ukendt postnr]
Sissel Katrin Ellingseter Sædynur fra Stall Ellingseter T1.s, F1.s Tomrefjord
Lise Wenaas Mozart fra Åsvin T4.f(H), V2.f(V) Tresfjord
Gunn Iren Larsen Drómi frá Langholti T3.f(V), V2.f(H) Tomrefjord
Johanne Avseth Vinda fra Alasgarden T3.f(H), V2.f(V) Giske
Valentina Viktoria Brandal Blossi fra Osphaugen T3.f(H), V2.f(H) Gurskøy
Martine Nerheim Lydia fra Løvik V1.j Vikebukt
Trine Berge Johansen Tvifari fra Hol T7.f(H), V5.f(H) Averøy
Viljar Wenaas- Schei Bangsi fra Stall Wenaas valgfri Tresfjord
Vibeke S. Birkeland Hel fra Rørvik T7.f(V), V5.f(V) Osmarka
Iver Kornelius Waagan Iversen Heljar fra Kambi T2.j, V1.j Vatne
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll T1.j, V1.j Tresfjord
Sigrid Rypdal Gjul Bjössi fra Stall Kjersem T3.f(H), V2.f(H) Tresfjord