OHR's Islændercup 20/21, 1. afdeling

Søndag den 25. oktober 2020

40 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt Teamnavn
Simone Roved Sámur frá Hömluholti T.3(R) IcePower
Birgitte Hessellund Jensen Oddi fra Ørumgaard T.8(R) Icepower
Simone Roved Elfa fra Flinterup Mark T.8(R) individuel
henriette roved Efi fra Flinterup T.6(L) IcePower
Nikita Holm Hansen Una fra Gammel Søgård T.8(R) IcePower
Karina Watson Olsen Vincent fra Stettekær T.5(R) IcePower
Marianne Høgh Hrísla fra Feti T.3(R) Team Draumur
Steen Hansen Seifur fra Skovstrupholm T.3(L) Team Fadbamserne
Randi Egholm Brogreen Frami fra Jenvejg T.8(L) Team Draumur
Elin Gran þorsteinn frá Norðurslóðum T.8(L) Team Draumur
Kim Heller Kolbeinn fra Lerbjerggaard T.5(L) Team Icehorse
Nathalie Brandt Valdís frá Reykjum T.3(L) Just for fun
Stine Munk Kepp Eldey fra Brokøb Overdrev T.5(L) Individuel
Kamilla Valdimarsdóttir Sesar frá Efsta-Dal I T.3(L) Individuel
Victor Weinreich Aska T.5(L) Team Draumur
Ciqqe Ehlerts Víóla fra Lærkegården T.8(L) Just for fun
Rikke Søegaard Ísak fra Gultentorp T.3(L) Boblerne
Jan Søegaard Skuggabaldur fra Birkelunden T.8(L) Boblerne
Birgitte Voigt Noi' fra Nordbjerg T.6(R) Boblerne
Merete Andersen Vi´´dar fra Sønderbo T.5(L) Boblerne
Henning Andersen Bógat´ýr fra Sønderbo T.8(L) Boblerne
Jette Saltoft Gram Brimdis frá Pjódólfshaga 1 T.5(R) Just for Fun
Sophia Lassen Wiedenhofer Dagrenning frá Dallandi T.6(L) Just for Fun
Anja Elsing Farfaxi fra Skelgården T.8(R) individuelt
Vibeke monberg Feykivindur fra Gudumlund Hovedgård T.3(R) Boblerne
Annika Knudsen Menglöð fra St Restrup T.8(R) Individuel
Pernille Heller Birkir fra Hejelte T.6(L) Team Icehorse
Iben Jensen Eyja fra Harager T.3(L) Team Icehorse
Helle Nielsen Prá fra Lærkegården T.8(L) Individuel
Nete Bak Ernir fra Skiðbakka T.3(R) Just for fun
mogens buskbjerg Takki fra Dalur T.3(L) Individuelt
Heidi Turi Montan Thorbjörn fra Bakki T.5(R) Pony-Ekspressen
Merete Kofoed Funi fra Fogedgården T.3(R) Pony-ekspressen
Winnie Mortensen Askur fra Højbjerg T.5(L) Pony-Ekspressen
Tine Nybo Mørkhøj Prá fra Nordgaarden T.8(R) Pony-Ekspressen
Susan Holten-Andersen Katla fra Lil Grønnebjerg T.6(L) Pony-Ekspressen
Flemming Samsøe Skardi fra Sejerø T.8(R) Pony-Ekspressen
Stine Weinreich Timi fra Dalur T.6(R) Team Draumur
Britt Werner Raabymagle Eyja fra Ousbjerggård T.5(L) Team icehorse
Anna Østergaard Knudsen Leikari från Miklagård T.3(R) Team Icehorse