Søgårdens Ryttertræf

Søndag den 19. september 2021

50 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt
søs østergaard Þyrnirós fra Præstemosevang T.3(L), SS
Ingelise Schmidt Fenja fra Nostrupgård T.5(L), 4.3(L), SS
Vigga Boas Bera fra Skygge T.8(R), 4.5(L)
Signe Borup Glíma fra Nr. Tolstrup T.3(L)
Kim Heller Kolbeinn fra Lerbjerggaard T.5(L), 4.3(R)
Ingelise Schmidt Vilma frá Ólafsvöllum T.8(R), 4.5(R)
Birgitte Wohlmuth Blossi fra Øen T.5(R), 4.2(R)
Pernille Heller Vinur fra Vikina T.8(L), 4.5(L)
Christina Norman Sørensen Mist fra Hasmark 3-gang(L)
christina petersen Djákni von Midgard T.8(R), 4.5(L)
Sally Borup Nattfaradis fra Nóra T.3(R), 4.2(L), SS
Sille Koldkjær Hemla fra Nordhus T.8(R), 4.5(L), SS
Karen Anne Krogh Nielsen Vaskur fra Ågården T.8(L), 4.5(L)
Karen Nevers Þorsteinn fra Hessellund T.8(L), 4.5(L), SS
Kajsa Borup Depill fra Løvemose T.8(R), 4.5(R), SS
birgitte wohlmuth Keilir frá Langholti II T.8(L), SS
Wendy Christensen Karítas fra Agerholm T.3(R), 4.2(L), SS
Josefine Elsing Lakkrís fra Skelgården T.3(R), 4.2(R)
Marianne Høgh Gandálfur fra Vikina T.8(L), 4.5(L)
Lene Kongstad Fríða fra Dortheasminde T.8(L), 4.5(L)
Cilje Iversen Sleipnir-Stjarni I fra Vestskoven T.8(L), 4.5(R)
Dorte Rosentrætter Olli fra Stald Bredhøj T.8(R), 4.5(R), SS
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T.3(R), 4.2(L), SS
Camilla Lindhard Framtíð fra Helledige T.3(R), 4.2(L), SS
Kathrine Steenholdt Skjóni frá Haukholtum T.5(R), 4.3(L)
Jessica Sørensen Vorsól frá Hvolsvelli T.5(R), 4.3(L), SS
Rikke Faarborg Lilja fra Vinkærgård T.8(L), 3-gang(L)
hanne dueholm nielsen Hálfmáni fra Krogagre 4.5(L), SS, T.3(L)
Freja Munk Andersen Stáli fra Højvang T.8(L), 4.5(L)
hanne dueholm nielsen Ægir frá Miðhúsum T.5(R), 4.3(R), SS
Hannah Hansen Iðunn fra Gammel Søgård 4.5(R), T.5(R)
Sophie Blæsild Ring Loka-Léttir frá Oddgeirshólum T.5(R), 4.3(R)
Mette Krum Felix fra Kratgaarden T.5(L), 4.3(L)
Sanne Røhe Vigfús fra Liselund T.5(L), 4.3(L)
Ida Mørkbak Petersen Ívi fra Rue T.8(L), 4.5(L), SS
marianne evers Glói fra Skiveren T.8(L), 4.5(L)
Patricia Travers Hamann Dísa fra Søborg T.8(R), 4.5(R)
Louise Kampmann Ýja fra Lille Nørregård T.5(L), 4.5(L)
Britta Tøndborg Falki fra Hesteskolen Falken T.8(L), 3-gang(L), SS
Maja Darmer Snorri fra Wallebogaard T.8(R), 4.5(R)
Camilla jørgensen Sindri fra Flødal T.3(L), 4.2(L), SS
Victoria Nova Hedes Mauni fra Søgården T.8(L), 4.5(L), SS
Freja Bryde Glampi fra Søgården T.8(L), 4.5(L)
Eva Dahl Brædla fra Kannikelund 4.5(R)
Pernille Kirketerp-Møller Háfeti fra Vinkærgård 4.3(R)
Anne Hvidt Adam fra Bjarup T.8(R), 4.5(R)
Laura Mottlau Hrund fra Nord T.8(L), 4.5(L)
Camilla Lund Kamilla fra Troldebo T.8(L), 4.5(L)
jens højberg Huginn frá Háholti T.8(L), 4.5(R), SS
jens højberg Hunangs Ylmur fra Akri T.8(L), 4.5(L), SS