ASKA: Vinter Cup D-stævne - Gangart

Søndag den 15. januar 2023

72 tilmeldte

Navn Klub Hest Tilmeldt
Alberte Jønsby ASKA Gaumur fra Horskilde 4.2.u(R)
Aimie Bjørnsholm ASKA Kappi fra Ny Amtoftgaard 5.1.s(L)
Mathilde Ladefoged Hansen ASKA Auðlind frá Sumarstöðum 4.1.s(L)
Louise Elgaard ASKA Óskadís fra Vaadager 3-gang(L)
Siri Fog-Poulsen ASKA Byr frá Glæsibæ 2 4.1.s(R)
Anne Kirstine Bach Skovbo ASKA Villi frá Garðabæ 5.1.s(L)
Pernille Vejby ASKA Tinna fra Holla 4.3.s(R)
Alexia Trolle Aska Díva fra Helledige 4.3.s(L)
Rikke Knudsen Aska Eyja fra Beder 4.3.s(L)
Merle Kvist Aska Viktor frá Votmúla 1 4.3.j(R)
Amalie Dammand Jørgensen Aska Skíma fra Nr. Tolstrup 4.2.u(L)
Esther Leinemann ASKA Glampi vom Mühlensee 4.2.s(R)
Gitte Petersen ASKA Bylgja fra Søholm 4.1.s(L)
Mathilde Westergaard Clausen Aska Brandari frá Dýrfinnustöðum 4.5.j(L)
Mia Hansen Aska Gandur fra Egholm 4.5.u(R)
Tine westergaard Aska Léttfeti fra Flugsæl 4.5.s(L)
Marion Randelshofer Toppur Björk fra Lendalund 4.5.s(L)
Helle Mogensen Aska Frestur fra Bjarup 4.3.s(R)
Anna Larsen ASKA Fálki fra Bakmølle 4.5.s(L)
Marie Behnke Aska Spói fra Lysholm 5.2.ju(L)
Mette Skovgaard Thorup Aska Sævaldur fra Kathrinesminde 4.3.s(L)
Ulla Bak Aska Sól fra Niær 4.2.s(L)
Maria Eggertsen Aska Svipur fra Birkholt 4.5.s(L)
Iben Sønderskov Aska Konungur fra Meldgaard 5.1.s(L)
Alma Kridal ASKA Háfeti fra Stald Balle 4.5.u(R)
Camille Bodilsen ASKA Sindri fra Eskildsminde 4.3.j(L)
Rigmor Balle gletta Fimur fra Eyfjörd 4.3.j(L)
Annemette Balle gletta Magni fra Debelmose 4.3.s(R)
Helene Stark Poulsen Aska Sörli fra Søvanggaard 4.2.s(L)
Raghad Ayoob Ahmed ASKA Gylfi fra Greversvad 4.1.j(L)
Rikke Schöllhammer Wolff Aska Arko vom Heesberg 5.1.s(L)
Mads Borg Aska Oddur frá Leirubakka 4.1.s(R)
Mads Borg Aska Oddaverji frá Leirubakka 5.1.s(L)
Rikke Schöllhammer Wolff Aska Sólroði frá Reykjavík 4.1.s(L)
Frederikke Aabo aska Fengur frá Hemlu II 4.2.s(L)
Anna_sofie Hartvig Martinsen Aska Fjóla fra Solgaarden 3-gang(L)
Kathrine Eskesen ASKA Fjandi von Heidmoor 4.2.u(L)
Dagmar Yding Wilhelmsen ASKA Bróðir frá Óslandi 4.5.s(L)
Martine Hartvig Martinsen Aska Dynfari fra Dannerhøj 3-gang(L)
Dagmar Yding Wilhelmsen ASKA Sonur fra Brå 3-gang(L)
Silje Uttrup Aska Kappi fra Humlehuset 4.2.u(R)
Mette Uttrup ASKA Matti fra Bredgården 4.2.s(L)
Ellen Marie Smet Jensen Aska Otur fra Bakkely 4.2.j(L)
Sofie Eriksen Aska Salvar frá Ólafsbergi 4.5.j(L)
Anette Christensen Aska Trúr fra Frydensberg 3-gang(L)
Sidsel Feyling Aska Arthúr fra Lille Hedegaard 3-gang(L)
Caroline Holvad Aska Eldur fra Bækgård 4.1.s(L)
Stine Ipsen Aska Gjafar fra Rue Lundsgaard 4.2.j(L)
Emma Jul Madsen ASKA Elva fra Beder 4.5.u(R)
Sofie Hessel Lange Aska Ágústa fra Refnæslund 5.2.ju(L)
Frederikke Jakobsen Aska Kolfaxi fra Voerladegård 4.5.u(R)
Frederikke Jakobsen Aska Glói fra Dalgården 5.1.ju(L)
Olivia Givard Christensen ASKA Fenja fra Frederikshøj 4.5.u(R)
Naja Cecilia Fonager Aska Oskar fra Hötbjerg 4.5.u(R)
Anne-Katrine Justnæs Jøkull Þjóðálfur frá Álftártungu 5.1.s(L)
Maria Munk DI Tarsan fra Dalgården 5.2.s(L)
Signe Autzen ASKA Rán fra Johannelyst 5.2.s(L)
Signe Preuthun Andersen Gletta Tristan fra Dalgården 4.3.j(R)
Nanna Erbou Thormann Aska Selja fra Thorsheim 4.3.j(R)
Nanna Erbou Thormann Aska Lóa frá Sæfelli 4.5.j(L)
Silke Voldsgaard Aska Gáski fra Rolandsgården 4.5.j(L)
Frigg Rosendal ASKA Freyr fra Guldborg 5.2.ju(L)
Rikke Schöllhammer Wolff Aska Bagheera från Storön 5.2.s(L)
Christina Julie Christiansen Hekla Náttfari fra Emiliehøj 5.2.s(R)
Jannie Hedegaard Andersen Aska Ketill fra Fløjstrup Mark 4.5.s(L)
Emilie Bervig Valeur Aska Hrafnhetta fra Jespersgaarde 4.3.j(L)
Mathilde Striegler Nielsen Aska Skuggabaldur frá Kálfholti 4.5.j(L)
Maja Schmølcker Vestergård Aska Siggi fra Stævnegaarden 4.1.u(L)
Ann Marie Schmølcker Vestergård Aska Embla frá Háholti 5.2.s(R)
Amanda Frandsen Aska Dísa fra Nøddegården 4.2.u(L)
Regitze Johansen Aska Djásni fra Sumarstaðir 4.2.s(R)
Linnea Zangenberg Eriksen Nora Þrumufleygur frá Höskuldsstöðum 5.2.s(R)