Distance Navn Alder Klub/Team By
6 Hour Run Rene Bendtsen 53 Jyderup Løbe og Motionsklub Mørkøv
6 Hour Run Jesper Weng 47 HSOK Landskrona
6 Hour Run Christian Hansson 44 Ølstykke
6 Hour Run Rasmus Bolbroe 22 Hvalsø Løbeklub Hvalsø
6 Hour Run Mikael Sjöström 36 Malmö
6 Hour Run Morten Kruse 43 Løbeklubben på Facebook Rødding
42,195 km René Ravnsbæk Bode 44 Løbeklubben på Facebook Brønshøj
6 Hour Run Svend Erik Dam 46 Frederikssund
6 Hour Run Maibritt Skovgaard Rodam Sørensen 27 Sparta København Ø
6 Hour Run Flemming Berthelsen 46 København s
6 Hour Run Jesper Haure Nørrevang 46 Brønshøj
42,195 km Thomas Larsen 40 Ringsted
6 Hour Run Kent Kørting 30 Rødovre
6 Hour Run Søren Knudsen 44 Løbeklubben på Facebook Espergærde
6 Hour Run Mads Dolleris 35 the-runner.dk / Løbeklubben på Facebook Vanløse
6 Hour Run Michael Nielsen 39 Gørlev
6 Hour Run René Jensen 40 Albertslund
6 Hour Run Christian Strande Mogensen 41 Løbeklubben på Facebook Ringsted
6 Hour Run Karsten Pflug Jakobsen 42 Glostrup
6 Hour Run Marianne Hüche 45 Løbeklubben på Facebook Taastrup
6 Hour Run Lars Münter 40 Compleks Gentofte
6 Hour Run Kim Hansen 41 Roskilde
6 Hour Run Thomas Marker Hansen 38 Vanløse
6 Hour Run Jesper Jørgensen 41 effektiv-massage Værløse
6 Hour Run allan rusmann 40 Taastrup
6 Hour Run Filskov Henrik 53 Virum
6 Hour Run Birgitte Langballe Karr 45 Løbeklubben på facebook København Ø
6 Hour Run Thomas Aarhøj Knudsen 37 Fitnessdk Gentofte
42,195 km Lasse Qvist 32 Albertslund
6 Hour Run pia neve 45 SØAM Slangerup
6 Hour Run Jakob Lind Tolborg 40 Løbeklubben på Facebook Herlev
6 Hour Run Erik Pedersen 56 Hvidovre
6 Hour Run Per Nielsen 52 SØAM Ølstykke
6 Hour Run Brian Stjernholm 35 Vejle
42,195 km Ib Regel 56 Hedehusene
6 Hour Run Søren Andersen 47 Herfølge
42,195 km Jan Wolffgang 48 Roskilde
6 Hour Run sukil fernando 47 Tri4/FIF Vanløse
6 Hour Run Pia Christiansen 54 Hvalsø Løbeklub Jystrup Midtsj
6 Hour Run Claus Mulvad Riis 50 Islev Triathlon Klub Glostrup
6 Hour Run Morten Hasselbalch 38 Værløse
6 Hour Run Henriette Lisse 39 Løbeklubben på Facebook / Motionsklubben Amager. København S
6 Hour Run Lasse Grosen 27 København K
6 Hour Run Ann Vibe Jurgens 44 Hvalsø Løbeklub Hvalsø
6 Hour Run Mads Blume 29 Faxe Ladeplads
6 Hour Run Mr. DropOut 38 Løbeklubben på Facebook / Idiots Running Club Odense N
6 Hour Run Thomas Kingo 35 DIS/PLAY København N
6 Hour Run Magnus Österhult 34 Nord Interactive Varberg
6 Hour Run Mark Ballegaard 40 Jernlungerne Kalundborg
6 Hour Run Claus Hau Eriksen 45 Team Hau Kalundborg
6 Hour Run Bjarne Kristensen 47 5 Tårns Motion Kalundborg
6 Hour Run Britt Johnsen 43 Løbeklubben på facebook Vanløse
42,195 km René Holm 44 Kastrup
6 Hour Run Sirus Aghajari 39 København S
6 Hour Run Lennart Løje-kragh 34 Frederikssund
42,195 km Mitzi Rønholt Larsen 34 Brønshøj
6 Hour Run Niels Jespersen 49 Hørsholm Rungsted Løbeklub Hørsholm
6 Hour Run Martin Cronier 30 Vegan Runners IK Malmö
42,195 km Anders Licht-Larsen 39 Langgarverne Espergærde
6 Hour Run Mette Grunnet Nouri 39 OGF Odense V
6 Hour Run Jannik Bjerregaard Trinderup 31 Ugerløse
42,195 km Leo Hansen 36 Facebook Ringsted
6 Hour Run claus balshøj sørensen 49 Løbeklubben på Facebook Slagelse
6 Hour Run Sebastian Kjærsgaard 31 fitnesdk tri København SV
6 Hour Run Danny Belchuke 47 Albertslund
42,195 km Ulrik Bruun 61 Greve Trim Vanløse
42,195 km Lene Bruun 34 Greve Trim Vanløse
6 Hour Run Dennis Priskorn 45 Løbeklubben på Facebook København N
6 Hour Run Flemming Schiøtt 42 Løbeklubben på Facebook Korsør
6 Hour Run Jakob Fischer 42 www.jakobfischer.dk København V
6 Hour Run Thomas Andersen 34 København NV
6 Hour Run Tom Ejgild Jensen 56 AVV/LIUF Hjørring
42,195 km peter buhr 44 løbeklubben på facebook København S
6 Hour Run Fabrício Bastian 29 TRI4 København Ø
42,195 km Mark Arnecke 40 Brøndby Strand
6 Hour Run Peter Laulund Rasmussen 40 Team Laulund Skårup Fyn
6 Hour Run Tracy Høeg 33 HGATM Næstved
6 Hour Run Helga Bang 46 Avv Hjørring
6 Hour Run Jan Glifberg 57 Løbeklubben på Facebook Rødovre
42,195 km Kaj Thomsen 74 Klub 100 marathon Varde
42,195 km Charlotte Poulsen 48 Frederikssund
6 Hour Run Roberto Morote 30 København Ø
6 Hour Run Michael Duus Feddersen 51 hvalsø løbeklub Kirke Hyllinge
6 Hour Run Michael Granlund 48 Greve Trim Greve
6 Hour Run Claus Duus Feddersen 49 Roskilde
6 Hour Run Jørn Nielsen 39 Nielsen Taastrup
6 Hour Run Ulrik Torp Pedersen 40 Løbeklubben på Facebook Risskov
42,195 km Anders Munch Madsen 63 Klub 100 Marathon/LØBEREN Ølstykke
6 Hour Run Anders Astrup Larsen 32 Frederiksberg
6 Hour Run Morten Blok 37 Løbeklubben på facebook Næstved
6 Hour Run Bente Jønch Hansen 45 Tureby
6 Hour Run Nick Papageorge 48 Brøndby Tri Glostrup
42,195 km Charlotte Nielsen 48 København Ø
6 Hour Run Mikkel Knudsen 33 Københavns fængsler København SV
6 Hour Run Tanja Sommer 42 Københavns fængsler København SV
6 Hour Run Anders Sørensen 31 Københavns fængsler København SV
6 Hour Run Finn Søgaard Hansen 42 Københavns fængsler København SV
6 Hour Run Mette Kathrine Larsen 30 Sparta København N
42,195 km Kjeld Aunstrup 48 Allerød
6 Hour Run Lisbeth Olsen 48 HSOK / Løbeklubben på Facebook Helsingør
6 Hour Run Erik Falkenberg 36 Ringsted
6 Hour Run Sissel Kærgaard 23 Greve
6 Hour Run Kim Gydemand 34 Ringsted
42,195 km Gitte Brandt 46 Vallensbæk
6 Hour Run Nikolaj Mann 38 Ebeltoft Løb & Motion Ebeltoft
6 Hour Run Simon Scheil 28 Tømreren København N
6 Hour Run Tue Rosbirk 36 Running Hvidovre Hvidovre
6 Hour Run Rikke Heinesen 31 Rimo Ringsted
6 Hour Run Henrik Granlund 43 Greve Trim Tune
6 Hour Run Thomas Dupont 41 Løbeklubben på Facebook København SV
6 Hour Run Jesper Ølsgaard 42 Solrød Strand
42,195 km Michael Zimmermann Nielsen 50 ALOT Glostrup
6 Hour Run Allan Eriksen 31 København N
6 Hour Run Thomas hubert Haustveit 33 Køge
6 Hour Run Thomas Andersen 39 Odense C
6 Hour Run FINN CHRISTIANSEN 62 SUPPORT SPORT5 TÅRNS MOTION Kalundborg
6 Hour Run SONJA CHRISTIANSEN 61 SUPPORT SPORT/5 TÅRNS MOTION Kalundborg
6 Hour Run Dennis Olsen 37 Taastrup
6 Hour Run MOGENS NIELSEN 55 5 TÅRNS MOTION Svebølle
6 Hour Run Phillip Brøndum Christensen 31 Team B&F Taastrup
6 Hour Run Mathias Christensen 26 Nyborg
6 Hour Run Henrik Ortved 45 Kongens Lyngby
42,195 km Peter Møllebro 49 Klub 100 Marathon Hvidovre
42,195 km Lars Magnussen 44 Løb for livet Roskilde
6 Hour Run Pär Magni 32 Trondheim triatlonklubb Lund
42,195 km Lasse Wärme Mygind Hansen 34 Hvalsø
6 Hour Run Frederik Bøjholm 40 Vanløse
6 Hour Run Sidsel Petersen 27 5 Tårns motion/løbeklubben på facebook Kalundborg
6 Hour Run Per Emde Petersen 45 Team Emde Søborg
42,195 km Lotte Emde 54 Team Emde Bagsværd
6 Hour Run Lars Nørregaard 43 IK Hellas Roskilde Roskilde
6 Hour Run Morten Brynitz 40 Søborg
42,195 km Ivan Lindberg 36 Vallensbæk Strand
6 Hour Run Anders Friis Olsen 37 Glamsbjerg
6 Hour Run Allan Larsen 43 TIK løberne Glostrup
6 Hour Run bjørn jensen 38 RIMO Ringsted
6 Hour Run Peter Ljungberg 36 Sparta København Ø
6 Hour Run Ulrik Wørmer 29 Team biceps sunday ice Valby
6 Hour Run Annet Thomsen 41 Greve Trim Greve
42,195 km lars friis 44 Birkerød
42,195 km Jørgen Aaby Nielsen 62 Sorø Triathlon Klub Sorø
6 Hour Run Marius Brøchner-Mortensen 34 ValbyValby
42,195 km Jan Berg 41 Greve Trim Greve
6 Hour Run ALOT kids Stafethold drenge 16 ALOT kids Albertslund
6 Hour Run ALOT kids Stafethold piger 16 ALOT kids Albertslund
42,195 km Peer Jensen 54 Sorø
6 Hour Run Line Kristiansen 32 Sparta København Ø
6 Hour Run Thomas Steenberg 41 Team ECCO Trail Odense M
6 Hour Run Henrik Damslund 45 Team SUUNTO Skævinge
6 Hour Run Emmanouil Psaradakis 51 Chania Running Club/Løbeklubben på facebook Allerød
6 Hour Run Michael Arvin 40 København NV
6 Hour Run tommy krabbe 38 København V
6 Hour Run Henrik Karlsen 45 haretri Ballerup
42,195 km Charlotte Langer 45 Hellerup
42,195 km Seppo W. Langer 49 Hellerup
6 Hour Run Henrik Nielsen 38 Roskilde Tri Kirke Hyllinge
42,195 km Jørgen Thostrup 42 5 Tårns Motion Kalundborg
6 Hour Run Søren Bloch 29 Proof of Life Frederiksberg
42,195 km Annette Fredskov Jensen 40 366 marathon på 365 dage Naestved
6 Hour Run Kim Just Hammerich 23 Fåborg ski motions klub/SG atletik og sport Svendborg
42,195 km Morten H. Nielsen 44 Regstrup
42,195 km Maiken Tranemose Hansen 39 Taastrup
42,195 km Per Ejdorf 46 Greve Trim Solrød Strand
6 Hour Run Jonas Modig Hesselholdt 26 www.Bodyenergy.dk Albertslund
42,195 km Tina Vikke 38 Glostrup
42,195 km Jimmy Jørgensen 40 Glostrup
6 Hour Run Peder Jensen 49 København NV
42,195 km Brian Greve-Rasmussen 42 Greve Trim København Ø
42,195 km Jakob Bork Dirksen 43 StreetCommander.com Nykøbing F
6 Hour Run Nikolaj Køster 35 Click A Taxi Albertslund
42,195 km Henrik Hammer Berthelsen 46 SIGMATRI Birkerød
42,195 km Søren Bisgaard Andersson 36 ALOT Taastrup
42,195 km Sara Camille Bülow Christensen 34 5 Tårns Motion Kalundborg Kalundborg
6 Hour Run Bubby Jacobsen 50 Løbeklubben på Facebook/RIMO Ringsted

27. oktober 2012

CPH 6 Hour Run

Tilmeldingsfrist: 25-10-2012, kl. 23:59

174 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.