Distance Navn Alder Klub/Team By
6 Hour Run Charley Prødel 43 ALOT/Endurance sport Taastrup
6 Hour Run Bo Engeltoft 37 Hvidovre
6 Hour Run ke zhao 33 Kongens Lyngby
6 Hour Run Sune Hundebøll 42 København N
6 Hour Run Danny Belchuke 48 ALOT Albertslund
42,195 km lasse Wärme Mygind Hansen 35 Team Lysløjpen hvalsø
42,195 km Mads Hyldgaard 35 Taastrup
6 Hour Run Søren Knudsen 45 Posemand Alumni Society Espergærde
6 Hour Run pia neve 46 SØAM Slangerup
6 Hour Run Louise Skak 37 Nordic Sport Oslo
6 Hour Run Andreas Von Der Heide 24 Eventure/Les Deux Frederiksberg
6 Hour Run Leif Mortensen 48 Brøndby Strand
6 Hour Run Mads Lauritzen 37 Heleneholms IF Tri Team Malmö
6 Hour Run Birgitte Langballe 46 Løbeklubben på facebook København Ø
6 Hour Run Per Nielsen 53 SØAM Ølstykke
6 Hour Run Kirsten Louise Christensen 46 SØAM Slangerup
6 Hour Run Dan Jensen 47 SØAM Slangerup
6 Hour Run Peter Charquero Kestenholz 32 Projectum ApS Valby
6 Hour Run lars friis 45 Birkerød
42,195 km Dennis Hellegaard 33 Team Tungmetal Frederiksberg
6 Hour Run Jakob Lind Tolborg 41 Løbeklubben på Facebook Herlev
6 Hour Run Morten Spangler 40 Løbeklubben På Facebook Herlev
6 Hour Run Claus Balshøj Sørensen 50 Slagelse
6 Hour Run Kathrine Elming Nielsen 34 løbeklubben på Facebook Ballerup
6 Hour Run Dennis Priskorn 46 Løbeklubben på Facebook København N
6 Hour Run Susanne Olling Nielsen 40 Løbeklubben på Facebook København V
6 Hour Run Lisbeth Marianne Meldgaard 34 Greve Trim / Coop Trading Greve
6 Hour Run Martin Köppä 35 Løbeklubben på Facebook Næstved
6 Hour Run Charlotte Poulsen 49 Klub 100 marathon Frederikssund
6 Hour Run Lisbeth Olsen 49 løbeklubben på facebook Helsingør
6 Hour Run Kim Lund 30 Waka Waka Ballerup
6 Hour Run Bubby Jacobsen 51 RIMO/Løbeklubben på facebook Ringsted
42,195 km Britt Johnsen 44 Løbeklubben på Facebook København K
42,195 km Niels Berner 48 Løbeklubben på Facebook København K
6 Hour Run Pia Christiansen 55 Hvalsø Løbeklub Jystrup Midtsj
6 Hour Run Jesper Nygaard 43 Løbeklubben på Facebook / HGATM Næstved
6 Hour Run Bo Johansen 43 Løbeklubben på Facebook Sorø
6 Hour Run Jakob Dynepusher Dalgaard 44 Løbeklubben på Facebook Skælskør
6 Hour Run Henrik Karlsen 46 Haretri Ballerup
6 Hour Run Rasmus Bundgaard 45 Fitness dk tri Søborg
6 Hour Run Brian Johannesen 37 BRY Albertslund
6 Hour Run Claus Mulvad Riis 51 Islev triahtlon klub Glostrup
42,195 km Jimmy Jørgensen 41 Glostrup
6 Hour Run Susanne Noe 38 Asnæs
6 Hour Run Anders Dahl 32 Vanløse
6 Hour Run Michael Duus Feddersen 52 Kirke Hyllinge
6 Hour Run Morten Schiødt 43 KHIF løb Kirke Hyllinge
6 Hour Run Niels Høg Henriksen 44 TIF - Kaiser Sport Greve
6 Hour Run Erik Kristian Østergaard 52 5 Tårns Motion Kalundborg
6 Hour Run Claus Christiansen 36 Hvalsø løbeklub Lejre
42,195 km John Post 50 Farum
6 Hour Run Jesper Skovborg Jakobsen 39 Løbeklubben på Facebook / SKS Tri Vemmelev
6 Hour Run Michael Qvist 35 Albertslund
42,195 km Anders Munch Madsen 64 Klub 100 Marathon/LØBEREN. Ølstykke
6 Hour Run Mitzi Rønholt Larsen 35 Løbeklubben på Facebook Brønshøj
6 Hour Run René Aabye Dam 31 Roskilde
6 Hour Run sukil fernando 48 FIF/TRI4/NBRO/VRK Vanløse
6 Hour Run Michael Granlund 49 Greve Trim Greve
42,195 km Stine Thulin Everhøj 35 Albertslund
42,195 km Allan Heidmann 38 VEPI Glostrup
6 Hour Run bobby stabell 51 Hvidovre
6 Hour Run Lasse Grosen 28 København K
6 Hour Run Helle Drewsen 53 Borup
6 Hour Run Henrik Granlund 44 Klub 100 Marathon / Greve Trim Tune
6 Hour Run Nils Creutz 39 Vanløse
6 Hour Run Jakob Schmidt 64 Hvalsø løbeklub jystrtup
6 Hour Run René Gondan 38 Løbeklubben på Facebook. Bjæverskov
6 Hour Run Morten Brynitz 41 Tri4 Søborg
6 Hour Run Tanja Speldt 41 Greve Trim Power Bunnies Greve
6 Hour Run Annet Thomsen 42 Greve Trim Power Bunnies Greve
6 Hour Run Betina Munk Madsen 46 Greve Trim Power Bunnies Køge
6 Hour Run Lene Nørmølle 45 Greve Trim Power Bunnies Greve
6 Hour Run Linda Grimm 53 Greve Trim Power Bunnies Greve
6 Hour Run Birthe Kristensen 47 Greve Trim Power Bunnies Greve
6 Hour Run Mette Fritze 33 København Ø
6 Hour Run Tino Jørgensen 44 Hvalsø Løbe Klub Kirke Såby
42,195 km Sidsel Pedersen 28 5Tårns Motion/Løbeklubben på Facebook Kalundborg
6 Hour Run jan Bjerring 55 Hvalsø løbeklub Hvalsø
42,195 km Jørgen Aaby Nielsen 63 Sorø
6 Hour Run Mikkel Berg 33 PI København V.
6 Hour Run René Jensen 41 Albertslund
42,195 km Morten Duelund 42 SLCK SmartGuard Ølstykke
42,195 km Jørn Jernmand Nielsen 40 Tik Tri Taastrup
42,195 km Kjeld Aunstrup 49 Allerød
6 Hour Run Sirus Aghajari 40 København S
6 Hour Run Henriette Lisse 40 Klub 100 Marathon København S
6 Hour Run Morten Blok 38 Løbeklubben på facebook Næstved
6 Hour Run Thomas Krath Jørgensen 31 Team Krath Jørgensen Værløse
6 Hour Run Jakob Fischer 43 www.jakobfischer.dk København V
6 Hour Run Mikkel Knudsen 34 Københavns fængsler Valby
6 Hour Run FruitLunatic FrugtTossen 39 Løbeklubben på Facebook / IRC Ejby
6 Hour Run Wajih Hallal 32 Team Fredrikshøj nr snede
6 Hour Run René Ravnsbæk Bode 45 Løbeklubben på Facebook Brønshøj
6 Hour Run Brian Madsen 45 RIMO Store Merløse
42,195 km Michael Milton Madsen 40 Nørre Alslev
6 Hour Run Jesper Ølsgaard 43 Sparta/Klub 100 Marathon Solrød Strand
6 Hour Run Henrik Zihr Larsen 45 Byman Sport Brøndby Strand
42,195 km Bente Jønch Hansen 46 Tureby
6 Hour Run Jesper Weng 48 Landskrona
6 Hour Run Kenneth Rørstrøm 36 Ølstykke
6 Hour Run Hans Duelund Larsen 43 LivLykke Frederiksberg C
42,195 km Nicholas Feltsen 40 www.lobevejleder.dk Jerslev Sjælland
42,195 km Kaj Thomsen 75 Klub 100 marathon Varde
6 Hour Run René Emil Andersen 39 Hvalsø Løbeklub Store Merløse
42,195 km Ole Madsen 50 Rimo Ringsted
6 Hour Run Stephanie Nyc le Sage de Fontenay 26 Løbeklubben på Facebook / Fontenay A/S Århus C
6 Hour Run Kåre Kristiansen 40 København V
6 Hour Run Hanne Christensen 46 Mejdal GIK Motion Holstebro
6 Hour Run Bjørn jensen 39 Rimo Ultra Ringsted
6 Hour Run Mikkel Børve 41 Kongens Lyngby
6 Hour Run Niels Remtoft 50 Dyssegård
6 Hour Run Peter Leisted Bøgevig 41 Tif Virum
6 Hour Run Morten Hasselbalch 39 Værløse
42,195 km Peter Møllebro 50 Klub 100 Marathon Hvidovre
6 Hour Run Kasper Krintel 44 Løbeklubben på facebook Gørding
6 Hour Run Erik Pedersen 57 Hvidovre
6 Hour Run Dan Ahrensberg 49 Taastrup
6 Hour Run Aria Ansari 46 Albertslund
6 Hour Run Charlotte Nielsen 49 København V
6 Hour Run Steen Winterskov-Andersen 27 Sparta Kongens Lyngby
42,195 km Tor Rønnow 46 Charlottenlund
6 Hour Run Eybjørn Karbech Mouritsen 28 København N
6 Hour Run Christian Hansson 45 SØAM Ølstykke
6 Hour Run Jan Berg 42 Greve Trim Greve
42,195 km Allan Kjær Andersen 37 Kongens Lyngby
6 Hour Run Jan Glifberg 58 RAC Rødovre
6 Hour Run Carina Møller San-Pedro 49 Hillerød
6 Hour Run Preben Damsgaard 44 Slagelse
6 Hour Run Per Gregers Jensen 42 Vestergaard Company Roskilde
6 Hour Run Boris Nikolaus Schwalm Madsen 40 Islev Triathlon Klub Rødovre
6 Hour Run Brian Jæger 39 Hedehusene
42,195 km Kaj Dewens 67 Åsljunga
6 Hour Run Søren Rønnelund 44 Marathon Sport København V
6 Hour Run Thomas Steenberg 42 Team ECCO Trail Odense M
6 Hour Run Carsten Rønne 40 Islev Triathlon Klub Holbæk
6 Hour Run Tommy Pedersen 41 Haslev
6 Hour Run Peter Friberg Kramer 36 Hvidovre
6 Hour Run Thomas Refsgaard 38 Team which way Herlev
42,195 km Susanne Gren 50 PÅARP
42,195 km Tony Gren 52 PÅARP
6 Hour Run Sissel Kærgaard 24 Greve trim Greve
6 Hour Run Park-len Wong 37 Albertslund
6 Hour Run Lars Elgaard Larsen 45 SØAM Ultraløber Ølstykke
6 Hour Run Pia Joan Sørensen 45 Sparta København V
42,195 km Henrik Jensen 43 Rimo Ultra Roskilde
6 Hour Run Jens Christian Milo 43 Gaia Sport A/S Hillerød
42,195 km Michael Kongerslev 47 Birkerød
42,195 km Jürgen Burhorn 24 Helsingborg
6 Hour Run Søren Schneider 51 Hørve
42,195 km Simon Krug 34 København K
6 Hour Run Michael Jørgensen 21 Hedehusene
6 Hour Run Gitte Petersen 55 Ølstykke
6 Hour Run Martin Storm Andersen 43 Solrød A & M Solrød Strand
6 Hour Run Frederik Bøjholm 41 Vanløse
6 Hour Run Jesper Sørensen 40 Brandvæsenets Idrætsforening Hvidovre
6 Hour Run Sonni Vinther Espersen 33 Team Tungmetal Aalborg
42,195 km Peter Jespersen 51 Frederikssund
6 Hour Run Lars Christensen 50 HB Løbeklub/ Løbeklubben på Facebook Tureby
42,195 km Mark Arnecke 41 Brøndby Strand
6 Hour Run Thomas Glygaard 45 Vipperød
6 Hour Run Lene Bruun 49 Klub 100 marathon Vanløse
6 Hour Run Jørgen Steen Nielsen 44 Ultraslow.dk Nykøbing F
42,195 km Michael Zimmermann 51 ALOT, Klub 100 Marathon Glostrup
42,195 km Maiken T Hansen 40 ALOT Taastrup
6 Hour Run ferry adler 39 KVIK TRI TEAM Kastrup
6 Hour Run Jan Petersen 48 SØAM Ølstykke
42,195 km Jakob Jensen 40 Borup
42,195 km Rene Hjorth Olsen 38 Fra dit til dat Hvidovre
6 Hour Run Joachim Fentz 33 Fortius/November Project Copenhagen

26. oktober 2013

CPH 6 Hour Run

Tilmeldingsfrist: 24-10-2013, kl. 23:59

169 tilmeldte, 6 ledige pladser

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.