Distance Navn Alder Klub/Team By
6 Hour Run Bo Wighelm 56 CPH:F!T Brøndby
6 Hour Run Bo Leerberg 44 CPH:F!T Brøndby
6 Hour Run Boris Nikolaus Schwalm Madsen 41 Islev Triatholn Klub Rødovre
6 Hour Run Flemming Berthelsen 48 København s
6 Hour Run Claus Riis 52 CPH:F!T Glostrup
6 Hour Run Anders Borre Sonne 30 Islev triathlon klub-Team Borre Frederiksberg
42,195 km Peter Sonne 37 Idrætshøjskolen i Sønderborg København Ø
6 Hour Run Morten Hindberg 44 Runners Lab Hørsholm
6 Hour Run Janne Maÿland Hansen 25 CPH:F!T Glostrup
6 Hour Run Nick Kongsted 27 CPH:F!T Glostrup
6 Hour Run pia neve 47 SØAM Slangerup
6 Hour Run Morten Auset 34 Byåsen IL Trondheim
6 Hour Run René Jensen 42 CPH:F!T Albertslund
6 Hour Run Mikael Christensen 37 Faxe Ladeplads
6 Hour Run Tony Sinding 48 CPH:F!T Glostrup
6 Hour Run Jan Reiter Sørensen 47 Virum
6 Hour Run Jakob Lind Tolborg 42 Løbeklubben på Facebook Herlev
6 Hour Run Rene Gondan 39 team Gondan Bjæverskov
6 Hour Run Kristian Hartwig-Nolan 48 Farum
6 Hour Run Anne Holm 47 Greve Trim Greve
42,195 km Jannie Taarnmark 42 greve trim Greve
6 Hour Run Mia Muusfeldt Hollingworth 35 Greve trim Greve
42,195 km Kjeld Aunstrup 50 The Chainsaws Allerød
6 Hour Run Henrik Zihr Larsen 46 Byman Sport Brøndby Strand
42,195 km Mikael Christensen 50 Nyvestatletik Aakirkeby
6 Hour Run Klaus Falk 30 København NV
6 Hour Run Kim Lund 31 Ballerup
6 Hour Run Dan Jensen 48 SØAM Slangerup
6 Hour Run Danny Turchi 34 #TRI-X14 Ballerup
6 Hour Run Thomas Aarhøj Knudsen 39 OOB/Tri club Danmark Gentofte
6 Hour Run Kjeld Agerbo Jensen 45 RIMO Ringsted
6 Hour Run Kim Nikolajsen 31 Rødovre AC Rødovre
6 Hour Run Claus Aagaard 52 København
42,195 km Tor Rønnow 48 Charlottenlund
6 Hour Run Diana Kämpe 40 Sverige Huddinge
6 Hour Run John Grøn Laursen 49 Ishøj
6 Hour Run Michael Granlund 50 Greve Trim Greve
6 Hour Run Petr Válek 39 Marathon Klub Kladno Prag
6 Hour Run Ivana Digmayerová 40 FOX Prag
6 Hour Run Brian Pihl 47 CPH:F!T Ishøj
6 Hour Run Jacob Nilausen 40 Holbæklbæk
42,195 km Jørn Nielsen 41 Tik Triathlon Taastrup
6 Hour Run Rasmus Broeng Jørgensen 30 Ballerup
6 Hour Run Helle Drewsen 54 Borup
6 Hour Run Søren Jakobsen 31 Øsby løberne Haderslev
42,195 km Lars Ilsøe 38 København S
6 Hour Run Lars Magnussen 46 Løb for livet Roskilde
6 Hour Run Allan Bjærge Poulsen 28 Fyshuset Odense C
6 Hour Run Gitte Josephsen 43 CPH:F!T Glostrup
6 Hour Run Morten Jensen 48 PGI Motion Sorø
6 Hour Run Maj-Britt Jønsson 48 Hellerup
6 Hour Run Jesper Weng 49 Team 32Gi Landskrona
42,195 km Ivan Lindberg 38 Vallensbæk Strand
6 Hour Run bobby stabell 52 SAS LØBEKLUB Hvidovre
6 Hour Run Mads Isberg 39 Greve
6 Hour Run Susanne Noe 39 Asnæs
42,195 km Tina Vikke 40 Glostrup
6 Hour Run Jakob Fischer 44 jakobfischer.dk København V
6 Hour Run Tina Skotte Rindom 28 Hillerød
6 Hour Run martin kristjansen 36 Team Kristjansen Slagelse
42,195 km Jacob Schmidt 36 NBRO København Ø
6 Hour Run Rikke Trier Kristjansen 34 Team Kristjansen Slagelse
6 Hour Run Dan Frimark 25 Regstrup
6 Hour Run Tina Kragerup 44 ALOT Taastrup
6 Hour Run Tanja Kepser 38 ALOT Albertslund
6 Hour Run Dan Bruun 38 Nivå Trim Nivå
42,195 km Kenneth Lund Hansen 42 ALOT Taastrup
6 Hour Run Dennis Priskorn 47 Løbeklubben På Facebook / Team CEP København N
6 Hour Run Søren Rønnelund 45 Marathon Sport Vallensbæk Strand
42,195 km Ole Madsen 51 2tri Haslev - Au2wash Ringsted
6 Hour Run Henrik Hoplarik Franijeur 49 Sparta/Klub100Marathon København V
6 Hour Run Per Nielsen 54 SØAM Slangerup
6 Hour Run Kirsten Louise Christensen 47 SØAM Slangerup
6 Hour Run sukil fernando 49 sparta/nbro/vrk/tri4 Vanløse
42,195 km Danny Belchuke 49 Albertslund
6 Hour Run Tonny Carlsen 29 Albertslund
6 Hour Run Jimmy b. Jensen 48 Blovstrød Løverne Albertslund
42,195 km Mark Arnecke 42 Brøndby Strand
6 Hour Run Jan Bjerring 56 Hvalsø Løbeklub Hvalsø
6 Hour Run Henrik Granlund 45 Klub 100 Marathon / Greve Trim Tune
42,195 km Michael Zimmermann Nielsen 52 ALOT / Klub 100 Marathon Albertslund
6 Hour Run johnny rasmussen 46 Korsør
6 Hour Run Christian Lysehøj 41 Jystrup/Hvalsø Løbeklub Jystrup Midtsj
6 Hour Run Victor Vella 61 Malta Rome, Lazio
6 Hour Run peter lindberg 50 Allerød
6 Hour Run Peter Rye 40 Støt kampen mod Cystisk Fibrose Greve
42,195 km Mads Andreas Simonsen 59 IFI Ølsted
42,195 km Anders Nygaard Christoffersen 46 Vallensbæk Strand
6 Hour Run René Emil Andersen 40 Hvalsø løbeklub Store Merløse
6 Hour Run Mikkel Birch Gormsen 40 Puma Denmark / AC PAIN København K
6 Hour Run Søren Madsen 43 Islev Triathlon Klub Rødovre
6 Hour Run Sirus Aghajari 41 Amager Asfalten København S
42,195 km Morten Stützer 45 JAMM Helsingør
42,195 km Gustaf Mellerup 39 Genarp Genarp
6 Hour Run Brian Johannesen 38 Brian Valby
6 Hour Run Morten Schiødt 44 KHIF løb Kirke Hyllinge
6 Hour Run Janni Kjærgaard 34 Vepi Hvidovre
6 Hour Run lasse Wärme Mygind Hansen 36 Team Lysløjpen hvalsø
6 Hour Run Erik Pedersen 58 Hvidovre
6 Hour Run Brian Arreborg Hansen 30 SPARTA Hvidovre
6 Hour Run Pia Jonassen 49 Værløse
42,195 km Allan Jensen 43 Ringsted
42,195 km Peter Møllebro 51 Klub 100 Marathon Hvidovre

25. oktober 2014

CPH 6 Hour Run

Tilmeldingsfrist: 23-10-2014, kl. 23:59

103 tilmeldte, 72 ledige pladser

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.