Distance Navn Alder Klub/Team By
6 Hour Run Brian Stjernholm 32 Vejle
6 Hour Run Jørgen Steen Nielsen 40 Guldborgsundløberne Idestrup
6 Hour Run Svend Erik Dam 43 Frederikssund
6 Hour Run cecilia arendal 51 Nyborg
6 Hour Run Thomas Piper 38 Widex Værløse
6 Hour Run Michael Langholz 46 Kolding Motion Kolding
6 Hour Run Jesper Halvorsen 37 DULK København V
6 Hour Run Jannicke Bergh 41 Romerike Ultraløperklubb OSLO
6 Hour Run Lau Brüniche-Olsen 32 Frederiksberg C
6 Hour Run Jakob Lind Tolborg 37 Løbeklubben på Facebook Ballerup
6 Hour Run Anne-Mette Lindgaard 41 Løbeklubben på Facebook Køge
6 Hour Run Henriette Lisse 36 Løbeklubben på Facebook København S
6 Hour Run Dennis Olsen 34 Taastrup
6 Hour Run Sara Camille Bülow Christensen 31 Kalundborgalundborg
6 Hour Run Jan Brun Sørensen 54 Sparta Værløse
42,195 km MIchael Morton 58 Albertslund
42,195 km Kevin Morton 17 Albertslund
6 Hour Run Michael Zimmermann Nielsen 48 ALOT Albertslund
6 Hour Run Sirus Aghajari 36 Sparta København S
6 Hour Run Krister Lind 49 Borlänge LK Borlänge
6 Hour Run Martin Cronier 27 Malmö
6 Hour Run Thomas Christensen 31 aalborg tri Dronninglund
6 Hour Run Brian Boisen 46 FAK63 Fredericia
42,195 km pernille nielsen 29 Helsingør
6 Hour Run erik falkenberg 33 Ringstedingsted
6 Hour Run Ulrik Torp Pedersen 37 Løbeklubben på FaceBook Risskov
6 Hour Run Morten Poulsen 39 Fredensborg
6 Hour Run Vidar Thorlaksson 31 Løbeklubben på Facebook Valby
6 Hour Run martin kristjansen 32 Slagelse
6 Hour Run Christian Colberg 40 Løbeklubben på Facebook Rønnede
6 Hour Run seppo hiltunen 33 Heleneholms IF bunkeflostrand
6 Hour Run Jan Wolffgang 45 Roskilde
6 Hour Run Stinus Jeppesen 33 KTK86 København S
6 Hour Run Rene Bendtsen 50 Jyderup Løbe og Motions Klub Mørkøv
6 Hour Run christian poul petersen 35 Kvik Tri Team København K
6 Hour Run Henrik Tønnesen 33 Odense C
42,195 km Martin Lorents Nielsen 33 Team Nielsen Silkeborg
6 Hour Run Dennis Priskorn 42 løbeklubben på facebook København N
6 Hour Run Patrick Schmidt 24 Danship Ltd. Århus C
6 Hour Run Jens Røyen 39 Hvidovre
6 Hour Run Ole Stougaard 34 Odense C
6 Hour Run joao Penaguiao 46 Flimmer Film København Ø
6 Hour Run Martin Andersen 39 Solrød Atletik & Motion Solrød Strand
6 Hour Run Roald Ammentorp 50 IK Hellas Roskilde
6 Hour Run bjørn jensen 36 Rimo Ringsted
6 Hour Run Lars Nørregaard 41 IK Hellas Roskilde
6 Hour Run Louice Caspersen 47 DULK København Ø
6 Hour Run Niels Høg Henriksen 40 Guldborgsundløberne Vanløse
6 Hour Run Søren Raarup 43 dulk.dk / rimo.dk Ringsted
42,195 km Jonas Winther Arnskov Nielsen 26 Ulshøj Tri København NV
6 Hour Run Morten Blok 34 Løbeklubben på facebook Næstved
42,195 km Susanne Gren 46 Påarp
42,195 km Tony Gren 48 Påarp
42,195 km Morten Pihlsbech 39 HG Lundby
6 Hour Run John Ølgaard Johansen 47 Roskilde
6 Hour Run Henrik Fosdal 43 Albertslund
6 Hour Run Thomas Hermann 32 København K
6 Hour Run Christian Madsen 29 TEAM ULTRARUN København S
6 Hour Run Tina Kragerup 39 Team Kaiser sport/ALOT Albertslund
6 Hour Run sukil fernando 44 tri4 Vanløse
6 Hour Run Morten Hasselbalch 35 København N
42,195 km helle rasmussen 97 Herlev
6 Hour Run Kim Lund 27 Ballerup
42,195 km Lennart Skoog 63 Stenungsunds OK Stenugsund
6 Hour Run Niels Remtoft 46 Dyssegård
6 Hour Run Jørgen Thostrup 40 5 Tårns motion Kalundborg
6 Hour Run Allan Walbum 42 Frederiksberg C
6 Hour Run preben nielsen 43 5 Tårns motion Kalundborg
6 Hour Run alex henriksen 60 hellas roskilde Solrød Strand
6 Hour Run Knud Erik Petersen 44 Nova-ren A/S Aalborg
6 Hour Run Tommy Törnquist 50 Heleneholm IF Löddeköpinge
6 Hour Run paul habonimana 34 5 tårns motion Kalundborg
6 Hour Run Tracy Høeg 30 HGATM og Facebook Løbeklub Næstved
6 Hour Run Rasmus Høeg 34 HGATM Næstved
6 Hour Run Mark Arnecke 37 Brøndby Strand
6 Hour Run Anders Skjødt 32 Widex Frederiksberg
42,195 km Rene Hjorth Olsen 34 Hvidovre
6 Hour Run Jan Christoffersen 39 IK Hellas Roskilde
6 Hour Run Svend Erik Bækmand 41 Albertslund
6 Hour Run Jacob Birkmose 29 Kaiser sport adventure racers Brønshøj
6 Hour Run Peter Lundgaard 33 Kaiser sport adventure racers Brønshøj
6 Hour Run May-Britt Hansen 47 Birkerød
6 Hour Run peter barfod 43 tik-løberne Taastrup
6 Hour Run Kirsten Dau Nielsen 32 AK 73/e-sko.dk København SV
42,195 km Britta Karlsson 47 Greve Trim Ishøj
42,195 km Michael Nilsson 43 Løb for livet Roskilde
42,195 km John Kluge 45 Løb for Livet Roskilde
42,195 km Jan Marott Behrens 46 Løb for Livet Roskilde
6 Hour Run Peter Leisted Bøgevig 37 TIF Virum
42,195 km Ulla Jensen 40 Vallensbæk
6 Hour Run charlie george 49 Ik Hellas Mørkøv
6 Hour Run Stefan Samuelsson 37 Lund
6 Hour Run Michael S.K. Mortensen 35 Løbeklubben på Facebook Odense N
42,195 km Bo Risom Jensen 41 Vallensbækllensbæk
6 Hour Run morten vejlgaard 27 København S
42,195 km Nick Papageorge 45 Glostrup
6 Hour Run sidse stub jørgensen 25 Tri4 København NV
6 Hour Run Tina Vikke 35 Glostrup
6 Hour Run jacob nielsen 38 Ringsted
6 Hour Run Rikke Thestrup 39 vepi Vallensbæk
6 Hour Run Lassie Klinte 38 Zorba Løb Hvalsø
6 Hour Run Jakob Skov 39 Maersk IF København K
6 Hour Run Tomas Pilsborg 36 Roskilde
6 Hour Run Petri Hellberg 44 Team UltraTriathlon Lerum
42,195 km Allan Larsen 40 Glostrup
6 Hour Run Carsten Buhl 44 Holbæk
6 Hour Run Kim Just hammerich 20 Fåborg ski og motion, sporten, Kvickly Svendborg
42,195 km Henrik kjærgaard 45 Frederiksberg
6 Hour Run Jan Glifberg 55 Rødovre
6 Hour Run Kenneth Møller Pedersen 45 TNF-Schwausen`s Extreme Team - DULK Hvidovre
6 Hour Run Flemming Andersson 32 Schwausen´s Extreme Team - Newline Hvidovre
6 Hour Run Mogens Jensen 37 Viborg
6 Hour Run Jakob Centervall 41 Greve Trim Karlslunde
6 Hour Run Kristian Vestergaard Jensen 30 Roskilde
42,195 km Kim Baad-Bakkendorff 30 Københavns Vestegns Politi Karlslunde
42,195 km Mikael Johansson 46 Sverige Nybro
42,195 km Kaj Thomsen 71 Klub 100 marathon Varde
6 Hour Run Christian Grundner 41 LV-Region Geiselhöring Neufahrn
42,195 km Brian Kirkegaard 35 Valby
6 Hour Run Zingo Andersen 35 IK Jogg Lund
6 Hour Run Bjarne Kristensen 44 5 Tårns Motion Kalundborg
42,195 km Leon Skriver Hansen 37 LØBEREN Rødovre
42,195 km Jacob Rokkjær 24 Vallensbæk Strand
6 Hour Run FINN CHRISTIANSEN 59 5 TÅRNS MOTION Kalundborg
6 Hour Run Michael Rasmussen 31 Ringsted
6 Hour Run Birgitte Munch Nielsen 38 Klub 100 marathon / Løberen Ringsted
6 Hour Run Michael Kyrning 44 Albertslund
42,195 km Anders Munch Madsen 59 Klub100 marathon Ølstykke
6 Hour Run Casper Jensen 26 AlfaPeople København SV
42,195 km Claus Ø. Christensen 49 Klub 100 Marathon DK Rudkøbing
6 Hour Run Nis Bramsen 33 København Ø
6 Hour Run Kasper Birkegaard Pedersen 30 Valby

30. oktober 2010

CPH 6 Hour Run

Tilmeldingsfrist: 28-10-2010, kl. 23:59

132 tilmeldte, 18 ledige pladser

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.