Deltager By
Marianne Høj Andersen Bryrup
Aske Høj Andersen Bryrup
Lærke Høj Andersen Bryrup
Mads Bischoff Åbyhøj
Lena Brem Sørensen Grenaa
Johanne Landsholt Harlev J
Saimon Balla Harlev J
Lukas Ntini Landsholt Harlev J
Jeanette Masasila Skibby
Dotto Masasila Skibby
Tombong Sanyang Allingåbro
Mette Lotus Allingåbro
Ea Rasmussen Viby J
Kasper Rosenlund Frederiksberg
M. Lea Kirstein København Ø
Julius Kirstein-Winther København Ø
April Hørning København Ø
Ria Andreasen Balle
Abraham Kwabena Mensah Vejle
Makungu Lyaku Mhoja København K
Kirsten Larsen Mhoja København K
Morten Exner Holmboe København NV
le bjerregaard Viborg
lærke bjerregaard Vilstrup Viborg
Tilde bjerregaard Klausen Viborg
Carla bjerregaard Klausen Viborg
Steffen Klausen Viborg
Patrick Lemonnier Skørping
Dorthe Taudal Skørping
Tobias Taudal Skørping
Edward Ntemi Odder
Inge Nyamiji Nordlund Ry
Linda Ntemi Frederiksberg
K Regine Møller Sorø
Jit Buddha Karka Horsens
Naya Buddha Jensen Horsens
Liva Buddha Jensen Horsens
Rosa Pratima Jensen Horsens
Inge Mwahlu Nyby Horsens
johannne sloth brinch Randers C
Ane Pind Bagge Århus C
Naja Johanne Brandt Århus C
Romaric Anohi Århus C
Thomas Sejthen Trige
Lotte Brøgger Trige
Magnus Sejthen Trige
Malthe Sejthen Trige
Bertram Sejthen Trige
Frederik Sandfeld Hansen København S
maria steffensen Skårup Fyn
Sofia Louise Asak Århus C
Anna Kruse Kieldsen Århus C
Nynne Hauerberg Wolthers København N
Ulf Baldrian Kudsk Harbo Glesborg
Dorthe Harbo Glesborg
Balder Harbo Glesborg
Abel Harbo Glesborg
Ilder Harbo Glesborg
Henny Sloth Ørsted
Knud Erik Asak Grenå
Ejnar Knud Erik Grenaa
Jens Knud Erik Grenaa
Tine Steffensen Slagelse
Gaby Steffensen Slagelse
Milo Steffensen Slagelse
Trine Skovgaard Glesborg
Asger Skovgaard Glesborg
Marie siv Larsen Frederiksberg
Leo Damberg Larsen Frederiksberg
Justo Gambula Århus N
lea momberg København Ø
Sandra Maria Fossdal Kallenbach Skårup Fyn
Søren Peter Larsen København SV
Asbjørn Fyhn Madsen Århus C
Camilla Nielsen-Englyst Ringsted
Noah Nielsen-Englyst Ringsted
Emma Nielsen-Englyst Ringsted
Anne Katrine Lykke Bie Copenhagen K
Hans Kieldsen Viby J
Viola Lykke Kieldsen Viby J
Hanibal Kieldsen Viby J
Maja Krüger Thomsen Århus C
Nyasonge Martha Ntini Thomsen Århus C
Richard Magumba TZ filmmager Dar
Aika Kirei TZ filmmager Dar Es Salaam
Louise Kaas Hvalsøe Århus N
Tobias Hillgaard Århus C
Niels Kristian sloth Bjerringbro
Marie Louise sloth Bjerringbro
Aske Sloth Hansen Bjerringbro
Ulla Wang Løgstrup
Iben Wang rasmussen Løgstrup
Elanor Roberts Jensen Risskov
Mira Roberts Heidaripour Risskov
Malika Roberts Heidaripour Risskov
Aske Jervin Jensen Århus C
Tanja Nala Schmidt København Ø
mikkel rieper-holm København N
noah rieper-holm København N
Dav Jacobsen Århus C
Dina Veronika Bjørn Schmidt Århus V
Marie Hesseldahl København N
Etienne Destilleuls Århus N
Henrik Krog Gejl Lassen Storvorde
erik hyldebrandt Fredericia
Rikke Haugaard Viby J
Marco Ntini Århus C
Signe Frøkiær Frederiksberg
Patricia Gambula Larsen København NV
Cleophace Edward Maneno København NV
Happyness Sabina Maneno Larsen København NV
Natalia Medina Svensson København N
Elvira Medina Svensson København N
Oliver Medina Svensson København N
Nana Paulo Silkeborg
Sebastian Paulo Silkeborg
Dorthea Mija Sosthenes Boyi København K
Rebecca Burr København Ø
Aischa Burr Burr København Ø
Dea Marie Kjeldsen Århus N
Sanne Ntemi Herlev
Lemi Ntemi Herlev
Rasmus Wang kaa Haderslev
ole miller Lystrup
Marie Frøkiær Århus C
Renatus Shimba Aalborg
Inge Mwahlu Nyby Horsens
Smy Augusta Hyldahl Horsens
Johannes Rørbye Horsens
Jolán Detreköy Valby
Anders Kühl Skårup
Freja Kühl Skårup
Lærke Kühl Skårup
Siff Stephenson Viby J
Liv Jenjela Viby J
Luna Jenjela Viby J
Nadia Mansour Århus V
Aisha Mansour ebsen Århus V
Selma Mansour ebsen Århus V
Eva Bernhardt København Ø
Søren Andersen Åbyhøj
Gustav Lauridsen Viby J
Pedram Yosefipor København S
sara østerby petersen Grenå
Mikael Hedegaard Risskov
Trine naja Kirketerp Struve Svendborg
Andrea Marie Kirketerp Struve Svendborg
Kristian Klausen Silkeborg
Nana Freja Keller Silkeborg
Thit Naomi Medin Mortensen Silkeborg
Asger Brandt Nielsen Skanderborg
Papaya Sofia Thierry Silkeborg
Clara Evamaj Mørch København Ø
Annamarie Søndergaard Århus N
Birgitte Krogh Skanderborg
Michala Donkor København N
Rasta Mizizi - Jesus/Peter/Kennedy I alt 6 artister + 4 familiemedl. Søvang
Goyue Gui - Buster/Tobias/Pape I alt 5 artister + lydmand Søvang
Marta Carbayo + evt. ledsager/familie Søvang
DJ Jazz (Fredags DJ) + evt. ledsager Søvang
Kane Harnett-Mutu Maori-danser + evt. ledsager Søvang
Emil Lassen Storvorde
Nicolai Lassen Storvorde
zoe Roussos København N
Peder toft de Courcy Trustrup
Elisabeth Lange København K
Helene Norup Due Kjeldsen Ebeltoft
Lærke Holst Allingåbro
Jesper Stubsgaard Holst Allingåbro
Tristan Stubsgaard Holst Allingåbro
Selja Stubsgaard Holst Allingåbro
Anita Paulo Silkeborg
Martin Seeberg Herlev
Villads Seeberg Hedegaard København S
Bailah Burr Herlev
Raffy Abainza København S
Silas Abaianza København S
Oliver Abainza København S
Michael K Struve Svendborg
Emma Rasmussen Svendborg
Kasper Hauerberg Wolthers København N
Lise Fonslet Odense C
Uffe Larsen Grenaa
Jonas Botchwey Larsen Grenaa
Sander Nielsen Grenaa
Morten Kongslev Glesborg
Mattis hedegaard Bryrup
ann toa hedegaard Bryrup
Jazmina Schmidt senhadji København Ø
Nii Quao Ashley København K
Sellasi Dewornu Johnsen Hvidovre
Ingeborg Kristensen Århus N
Jens Kaa Haderslev
Mikkel Wang Kaa Haderslev
Trine Wang Kaa Haderslev
Helle Kornum Haderslev
silke sif østerby petersen Grenå
Cecilie Buckholtz Frederiksberg
Marco Iaccarino Västerlanda
Karin Bergdahl Västerlanda
Johannes Bergdahl Iaccarino Västerlanda
János Detreköy København S
Madelene Sidenius Århus N
Frederik Thordal Pedersen Århus C
Jesper Andreassen Grenaa
Thure Wolan Grenaa
Snorre Wolan Grenaa
Camilla Hjortshøj Grenaa
Katja Lisboa Ebeltoft
Maria Lomholt Karlsen Grenaa
Anne Mie Kragelund Herlev
Jacob Winther Pedersen Herlev
Noah Winther Kragelund Herlev
Anne Birgitte Nielsen Tørring
Abena Musah Tørring
Noomi Fessahaie Århus C
Anna Kjerulff Svendborg
Oriana Vigl Risskov
Kristin Mørch Glesborg
Jolie Larsen Frederiksberg

22. - 29. juli 2017

Utamadunilejr 2017 Tilmelding arrangører/hjælpere

Tilmeldingsfrist: 22-07-2017, kl. 08:59

220 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.