Distance Navn Klub By
JIM Jesper Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Anna Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Benjamin Vinther Vi ruller, Hjørring. Hjørring
JIM Jette Dohn Weber Lau Skørping
JIM Luna-Marie Weber Lau ICAA Skørping
JIM Ditte M. Forsmann IC Aalborg Aalborg
JIM Mikkel Frederiksen IC Aalborg Aalborg
JIM Jocke Fernström IC Aalborg Aalborg
JIM Lotte Dissing Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Erik Rosenlund Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Helle Fjord ORK Odense C
JIM Jens Martin Knudsen ORK Odense M
JIM Charlotte Hebsgaard Andreasen IC Aalborg Aalborg
JIM Signe Hebsgaard Andreasen IC Aalborg Aalborg
JIM Rikke Bæk IC Aalborg Aalborg
JIM Bo Halle NIM Aalborh Klarup
JIM Maria Nube VRK Brøndby
JIM Amalie Nube VRK Brøndby
JIM Christoffer Nube VRK Brøndby
JIM Brian Pedersen Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Sune Jensen VRK København Ø
JIM Maja Behrmann IC Aalborg Nibe
JIM Kim Kristiansen IC Aalborg Aalborg
JIM Ditte Maria Mejlholm IC Aalborg Aabybro
JIM Camilla Mejlholm IC Aalborg Aabybro
JIM Ellen Mejlholm IC Aalborg Aabybro
JIM Jacob Krusager IC Aalborg Gandrup
JIM Teddy Dandanell IC Aalborg Aabybro
JIM Louise Marie Boelsmand IC Aalborg Svenstrup J
JIM Johanne Boelsmand IC aalborg Svenstrup J
JIM Augusta Boelsmand IC Aalborg Svenstrup J
JIM Cecilie Wilsborg Aarhus 1900 Århus C
JIM Louise Ammidsbøl Pedersen Aarhus1900inlinere Hadsten
JIM Diana Pamer Ballerup
JIM William Pedersen Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Lene Frederiksen Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Ditte Abildgaard Thomsen Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Nicoline Christensen Vark Værløse
JIM Jan Lundsted Rulnord København NV
JIM Theis Rønsbo Lundsted VARK Frederiksberg
JIM Dicte Rønsbo Lundsted VARK Frederiksberg
JIM Bo Jensen Brønderslev
JIM Mette Hannibal Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Sarah Hannibal Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Laura Hannibal Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Elina Winther Jørgensen IC Aalborg Aalborg
JIM Maria Carstensen Herrestrup Speedskaters Asnæs
JIM Simon Scott NIM/ICA Nørresundby
JIM Lone Thygesen IC aalborg Storvorde
JIM Torben Hjort Jensen IC Aalborg Aalborg Øst
JIM Thomas Grunnet Aarhus 1900 inliner Højbjerg
JIM Ole Blaabjerg Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Christina Fuglsang Nielsen Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Ella Fuglsang Radmer Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Anni Spangsman Berthelsen Nim / ic Aalborg Øst
JIM Sarah Spangsman Madsen Nim/ ic Aalborg Øst
JIM Jacob Stefansen ICAalborg Brønderslev
JIM Finn Reinholdt Vi Ruller Hjørring Hjørring
JIM Marianne Sandager Frederiksen Vi ruller - Hjørring Hjørring
JIM Lise Østergaard IC Aalborg Aalborg
JIM Morten Kristiansen IC Aalborg Aalborg
JIM Fleur Thomsen IC Aalborg Gandrup
JIM Peter Andersen VARK Slagelse
JIM Ludvig Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
JIM Karla Sparre Andersen Slagelse Inline Klub Slagelse
JIM Frida Sparre Andersen VARK Slagelse
JIM Tore Brynaa Hillerød
JIM Janni Greve Jacobsen Nørresundby
JIM René Olsen Køge
JIM Morten Hat Aalborg Heroes Aalborg
JIM Ulla Haagen Søndergaard ic aalborg Aalborg SØ
JIM Jette Thise Pedersen Storvorde
JIM Marie Pedersen Storvorde
JIM Anita Rams Kjeldsen Hjørring
JIM Lasse Bech rolling vikings Ølstykke
JIM Ulrik Høj Thomsen EIC Esbjerg Ø
JIM Tonny Kistvad ICAalborg Mariager
JIM henrik gade olesen NIM Hals
JIM benjamin gade olesen NIM Hals
JIM Clark Knøsen Aalborg heros Nørresundby

21. oktober 2017

Jysk Inline Match

Tilmeldingsfrist: 07-10-2017, kl. 23:59

80 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.