Distance Navn Alder Klub/Team By
6 Hour Run Michael S.K. Mortensen 37 Odense
6 Hour Run Svend Erik Bækmand 43 Albertslund
6 Hour Run Rene Bendtsen 52 Jyderup Løbe og Motions Klub Mørkøv
6 Hour Run kaare frandsen 34 København Ø
6 Hour Run Niels Jespersen 48 Hørsholm
6 Hour Run Tommy Loftager-Rasmussen 38 Nykøbing F
42,195 km Mette Christoffersen 30 ingen København SV
6 Hour Run Claes Wolhardt 43 Alot Albertslund
6 Hour Run Jane Skov 31 Esbjerg
6 Hour Run Morten Blok 36 Løbeklubben på facebook Næstved
6 Hour Run Jakob Lind Tolborg 39 Løbeklubben på Facebook Herlev
6 Hour Run Louise Skak 35 Københavns Skiklub Kokkedal
6 Hour Run Ulrik Skyum Christensen 33 Odense NØ
6 Hour Run Jakob Fischer 41 www.pizzadude.dk København V
6 Hour Run Sirus Aghajari 38 København S
6 Hour Run Michael Svendsen 40 Vallensbæk Strand
6 Hour Run May-Britt Hansen 49 Løbeklubben på Facebook Birkerød
6 Hour Run Henriette Lisse 38 Løbeklubben på Facebook København S
42,195 km Michael Bork 39 Ølstykke
6 Hour Run Jan Brun Sørensen 56 Sparta Værløse
6 Hour Run Michael Granlund 47 Greve Trim Greve
6 Hour Run Dan Majgaard 32 Ballerup
6 Hour Run Christian Ostenfeld 35 Herlev Løberen Herlev
6 Hour Run Sidsel Petersen 26 Løbeklubben på facebook København NV
6 Hour Run Jan Glifberg 56 Løbeklubben på Facebook Rødovre
6 Hour Run preben Damsgaard 42 Slagelse
42,195 km Kai Thonsen 73 Klub 100 marathon Varde
6 Hour Run Anders Rørbæk 36 fitness dk elite Hellerup
6 Hour Run Rasmus Kristiansen 30 København S
6 Hour Run Casper Kjærulf 25 FitnessDK Valby
6 Hour Run Kenneth Kofod 33 Køge
6 Hour Run Maria Sølvertorp 32 Brønshøjbrønshøj
6 Hour Run Nicklas Lausen 25 Gyngehesten København S
6 Hour Run Tony Larsen 48 Fitnessdk Solrød Strand
42,195 km Lasse Brøndum Kirkelykke 29 Ringsted
6 Hour Run Helle Andersson 46 Løbeklubben på facebook Gentofte
42,195 km Tor Rønnow 45 ELSK AT LØBE – LØBEREN – Klub 100 Charlottenlund
6 Hour Run Erik Pedersen 55 Hvidovre
6 Hour Run sukil fernando 46 Tri4 Vanløse
42,195 km Jan Wolffgang 47 Roskilde
6 Hour Run FINN CHRISTIANSEN 61 5 TÅRNS MOTION Kalundborg
6 Hour Run SONJA CHRISTIANSEN 60 5 TÅRNS MOTION Kalundborg
6 Hour Run sidse stub jørgensen 27 København NV
6 Hour Run Jørn Nielsen 38 Taastrup
6 Hour Run Bjarne Kristensen 46 5 Tårns Motion Kalundborg
6 Hour Run Karsten Waldorff Nielsen 40 Skan-X København S
6 Hour Run Charley Prødel 41 Team Kaiser sport, Odlo, ALOT Taastrup
6 Hour Run Carsten Skov Jensen 53 Hedehusene
6 Hour Run Peter Lundgaard 35 Kaiser sport adventure racers Brønshøj
6 Hour Run Jan Knudsen 47 Team Kaiser sport Brønshøj
6 Hour Run Thomas Martin 42 Team Kaiser sport Brønshøj
6 Hour Run Rikke Mogensen 24 Team Kaiser sport Brønshøj
6 Hour Run Pernille XXX 35 Team kaiser sport Brønshøj
6 Hour Run Henrik Nielsen 37 Team Kaiser sport Kirke Hyllinge
6 Hour Run Jannik Bjerregaard Trinderup 30 Gentofte
6 Hour Run Krister Lind 50 Borlänge LK Borlänge
6 Hour Run Laila Öjefelt 43 Borlänge LK Borlänge
6 Hour Run Mads Rolsted 25 Ringsted
6 Hour Run Frank Dørum Hansen 43 Roskilde
42,195 km Ahmed Sabri 21 høje tåstrup
6 Hour Run Tonni Bager 36 Fredericia
6 Hour Run Mathias Jørgensen 29 Århus C
6 Hour Run Rikke Skuldbøl 37 TRI4 Vanløse
6 Hour Run Niels Høg Henriksen 42 Guldborgsundløberne Vanløse
6 Hour Run Mogens Nielsen 54 Svebølle
6 Hour Run Trine Fisker 33 Frederiksberg
42,195 km Anders Munch Madsen 61 Klub 100 Marathon/LØBEREN Ølstykke
6 Hour Run Niels Holm 41 Tetra Pak.IF Staffanstorp
6 Hour Run Mads Lauritzen 35 AC Mala Malmö
6 Hour Run Mike Rosenmejer Hansen 29 NBRO Running København N
6 Hour Run Janni Zeberg 30 København V
6 Hour Run Lars Holtse Bonde 25 Kongens Lyngby
6 Hour Run Per Gregers Jensen 40 Vestergaard Company Gevninge Roskilde
6 Hour Run Jakob Jørgensen 37 Team Kaiser sport Brønshøj
6 Hour Run Kim Dupont 39 Salomon Brønshøj
42,195 km Jørgen Thostrup 41 5 tårns motion Kalundborg
6 Hour Run Sara Camille Bülow Christensen 33 Team Intersport Kalundborg
6 Hour Run Brian Madsen 43 RIMO Store Merløse
6 Hour Run Lassie Klinte 40 Zorba Løb Hvalsø
6 Hour Run Thomas Krath 29 Frederiksberg
42,195 km Anders Risager 33 AZR-Photography Næstved
6 Hour Run Anne-Marie Lyngbye 47 Hvalsø løbeklub Tølløse
42,195 km Morten Storch 43 Fitness dk Birkerød
6 Hour Run Pia Christiansen 53 Hvalsø Løbeklub Jystrup Midtsj
6 Hour Run Peter Leisted Bøgevig 39 TIF Virum
6 Hour Run Willy Champ Reyes 55 Handog Ama- Pinas København S
42,195 km lasse Wärme Mygind Hansen 33 De Røde Hatte hvalsø
6 Hour Run Thomas Marker Hansen 37 Interaktion Vanløse
6 Hour Run Stinus Jeppesen 35 København S
6 Hour Run Thomas Grundsøe 43 MG-foto.dk Næstved
6 Hour Run martin kristjansen 33 Slagelse
6 Hour Run Rikke Trier Kristjansen 31 Slagelse
6 Hour Run Henrik Granlund 42 Tune
42,195 km Michael Zimmermann 49 ALOT Albertslund
6 Hour Run Britta Karlsson 49 Ishøj
6 Hour Run ALOT drengene´s stafet hold U15 16 ALOT Albertslund
6 Hour Run Ole Karlsen 45 Holbæk LMK/Abak kloark service/Sportmaster Holbæk/HK automobiler Holbæk
42,195 km Peter Møllebro 48 Hvidovre
42,195 km Lennart Linnemann 39 Hvidovre
6 Hour Run Morten Brynitz 39 Søborg
6 Hour Run Mads Nimann Jensen 20 Gilleleje
6 Hour Run tommy krabbe 37 fortius København V
6 Hour Run Rikke Thestrup 40 Vepi Vallensbæk
42,195 km Charlotte Poulsen 47 Frederikssund
6 Hour Run john enevoldsen 39 Lille Skensved
6 Hour Run Rene Barington 51 SNIK Atletik Holte
6 Hour Run Carsten Jansen 47 Køge
6 Hour Run Claus Høier 38 Team Kaiser sport / Salomon Lynge
6 Hour Run Ulrik Oldenburg 30 HYDRO-CON/Trinord Brønshøj
6 Hour Run Preben Elnef 43 Roskilde
6 Hour Run Henrik Damslund 44 Hareskovens Triathlonklub Skævinge
6 Hour Run Flemming Sørrensen 42 TEAM RFR Kirke Hyllinge
6 Hour Run Anders Jørgensen 41 TEAM RFR Hvalsø
6 Hour Run Tom Kronborg Nielsen 36 Ecco biom/Le bleu Tommerup
6 Hour Run Egil Skarpsno 49 FIK Ren-Eng, Norge ALVDAL
6 Hour Run Palle Schmidt 42 Vestergaard Company Hvalsø
6 Hour Run Claus Svane Bjerregaard 40 Thrane & Thrane Allerød
6 Hour Run Mikkel Knudsen 32 Københavns Fængsler Taastrup
6 Hour Run Bubby Jacobsen 49 Københavns Fængsler Taastrup
6 Hour Run Kim Lund 28 Waka Waka Ballerup
6 Hour Run Kathrine Elming Nielsen 32 Waka waka Ballerup
6 Hour Run Simon Darling 23 Næstved
42,195 km Mark Arnecke 39 Brøndby Strand
6 Hour Run bjørn jensen 37 RIMO Ringsted
6 Hour Run Thomas Piper 40 Den unge mand/DULK Værløse
42,195 km Jakob Centervall 43 Greve Trim Karlslunde
42,195 km Ulrik Bruun 60 Greve Trim Vanløse
6 Hour Run Christian Lynnerup 37 BAM, Bjerringbro Bjerringbro
6 Hour Run Rikke Heinesen 30 Rimo Ringsted
6 Hour Run Thomas Frederiksen 39 Rimo Fjenneslev
6 Hour Run Tanja Speldt 39 Greve Trim Greve
6 Hour Run Annet Thomsen 40 Greve Trim Greve
6 Hour Run Peder Jensen 48 København NV
6 Hour Run Thomas Dupont 40 København SV
6 Hour Run ALOT piger stafethold U13 16 ALOT Taastrup
6 Hour Run erik falkenberg 35 rimo Ringsted
42,195 km Rene Hjorth Olsen 36 Klub100 Marathon Danmark Hvidovre
42,195 km Jørn Pedersen 57 5 Tårns Motion/Klub 100 Kalundborg
6 Hour Run Pär Sikö 35 Team Create Lund
6 Hour Run Tina Vikke 38 Glostrup
42,195 km Per Ejdorf 45 Greve Trim Solrød Strand
42,195 km Carsten Dahl 53 København S
42,195 km hans jørgensen 47 København Ø
6 Hour Run Henrik Lyngsø Christensen 49 Lille Skensved
6 Hour Run Michael Kyrning 46 Albertslund
42,195 km Morten H. Nielsen 43 Regstrup

29. oktober 2011

CPH 6 Hour Run

Tilmeldingsfrist: 27-10-2011, kl. 23:59

146 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.