Coast2coast Jylland

Saturday 29 August 2020

173 registered, 827 available

Distance Startnr Startgruppe og tid Navn Hold/Team/Klub
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Carsten Fristrup
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Christian Laugesen
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Riisberg Team Riisberg
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martha Louise Kjærsgaard
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Torsten Ahlbeck TST
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Brian Dollerup Høeberg
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Dennis Petersen
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Flemming Lysdal Sammenholdet
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Preben Christiansen
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Karl Erik Hinrichsen
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Anette Rasmussen Fynboen
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter Borgbjerg Nesodden sykkelklubb
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Martin Lassen Lindstrøm
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Fristrup
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Hans Ole Jensen
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jacob Jacobsen TCM Toftlund
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ken Brink TCM Toftlund
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Martinussen Brande motion
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mette Andresen TCM Toftlund cykelmotion
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Christian Petersen TCM Toftlund
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Torben Pedersen Mejrup Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ådalen #1 Ådalen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ådalen #2 Ådalen
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jens Hebroe
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Svend Skøtt tcm toftlund
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Winther Team Panda Kølkær
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jørgen Espersen Mejrup Cykelclub
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Steen Nielsen
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Hans Wilkens
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Steen Timm Spentrup Cykelmotion
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Flemming Nyvang Spentrup Cykelmotion
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Lauridsen Brande Motion
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Solvejg Lauridsen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Sten Schaltz
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Leo Korsgaard Ringkøbing Cykelklub
185 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars P Larsen
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Pedersen
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Christopher Bøgh Andersen AASK-CYCLING
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jan Vestergaard AASK-CYCLING
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Steffen Houe
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Kjær Kageholdet
185 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Høj Toft ringkøbing cykel club
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Erik Juul
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Einar Krog
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Kruchov Thomsen Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Stefan Toft Dalsgaard Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lone Rømer Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Rasmus Rømer Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Martin Kolind-Sporring Bakkesko
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Allan Vad Hansgrohe
185 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Bent Lassen Cykel motion Viborg
185 km 28 km/t - Start 09:45-09:55 Per Gerner Sørensen CMV
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Poul Jacobsen CMV Viborg
185 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Team Ultra Jensen/ Peter Jensen Jensen Team ultra Jensen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Claus Heckmann Kageholdet
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mathias Heckmann Kageholdet
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Benny Munk
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Kirkegaard
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael Larsen Team Larsen-Visti
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Flemming Pedersen Team Larsen-Visti
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Vibeke Larsen Team Larsen-Visti
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Finn Them
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Them
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Laila Tarpgård
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Kokholm Medvind
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 John Knudsen
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Jesper Stærdahl Sunds cykelmotion
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Mads Hofman
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Allan Rasmussen Sunds Cykelmotion
215 km 28 km/t - Start 09:45-09:55 Kim Dannemann Engelkvist Jensen Denmark
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Hanne Bendixen
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Nissen
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Thorsted
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Claus Nymark
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Niels Thomsen
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Per Hansen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Kirk Jensen
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Tony Holst Bathum
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Kent Pedersen ZLAP
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Gaby Wunsch
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Martin Wunsch
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Knud Hansen team Sengeløse
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Ejvind Rasmussen team Sengeløse
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Dennis Ludwig ZLAP
215 km 28 km/t - Start 09:45-09:55 Mark Howell
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Mads Haugaard
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Jensen
185 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Hendrik Krey
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Jesper Høi Kageholdet
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Vicki Christensen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Aage Juul Andersen Belgian Cycling Club
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Gitte Rahbek
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Hans Juhl
215 km 28 km/t - Start 09:45-09:55 Peter Høj Toft ringkøbing cykel club
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars List
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Bjarne Guldborg
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Frank Gooding
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Kristian Rohde
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Ronald Simmelkjær Larsen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Simon Malling
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Allan Sonne
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Hans Henrik Mortensen Team "Det Flade Lolland"
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter Møller Andersen Team "Det Flade Lolland"
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Pia Kristensen
185 km 30 km/t - Start 10.30-10:40 Flemming Søby
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Bjarne Clausen bakkesko
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 André Funder Jensen Randers Freja Triathlon
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jan Lindegaard
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Hans Anker Holm Hald Ege Cycling
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Ann-Mari Kirkegaard MCC
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kirsten Christensen MCC
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Hans Peter Leest
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Caj Stroland
185 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Litta Lauth
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Holger Kibsgård
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Gertz Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Team Recycling Heiss Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Team Recycling Kriegbaum Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 09:45-09:55 Steen Hoffmann
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Lars Kristensen Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Henrik Bøgh Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Eigil Ørnfelt Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Kim Fischer Henriksen Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 Peter Juul Thrane Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:30-08:40 John Thorup
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Jon Bjerregaard Pedersen GMC
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Danny Larsen
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Flemming Andersen Team 1664
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Klaus Refsgaard Team 1664
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Jensen GMC
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jan Milo ingen
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Mary-Ann Frost Musketeers
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Brian Krog Christensen CMV
215 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Engedal
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Karsten Korth
215 km 28 km/t - Start 10:00-10:10 Jesper Baumann
215 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Yackov Moshav
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Kim Rasmussen ECKD
215 km 26 km/t - Start 09:05-09:15 Søren Dahlgaard Larsen Sammenholdet
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Jørn Sodborg Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Torben Sandbjerg Engelbredt Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Morten Christensen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Mads Borgensgaard Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Lars Tragstrup Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Peder Busk Dencker Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Anders Blomgreen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Ronni Christensen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Kim Sejdelin Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Morten Byrdal Jyske Bank
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Christina Andersen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Klaus Andersen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Jørn Kildegaard Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Erik Gadeberg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Thomas Mølby Jyske Bank
185 km 28 km/t - Start 09:30-09:40 Lene Smidstrup Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Jakob Amdi Frederiksen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Lene Hjortshøj Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Henrik Møller Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Henik Warming Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Carsten Mundbjerg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Jesper Møller Rosenberg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Kristian Stjernholm Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Rasmus Svith Andersen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.35-10:40 Kristian Olesen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Mikael Poulsen
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Jesper Karmann Hansen
185 km 26 km/t - Start 08:50-09:00 Henrik bergh Hansen
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Jørn Lind Team My
215 km 30 km/t - Start 10.30-10:35 Morten Overgaard Janner Team My