NIHF - Pinsestevnet 2022

4 - 5 June 2022

189 registered

Rytter Hest Klasser Forening
Anine Lundh Brá fra Ågreneset T1.s, V1.s Gandur
Tonje Adelsten Byr fra Mykjunesi 2 T3.s(H), V2.s(V) Hrimnir
Tonje Adelsten Alfadis fra Flatås T7.uh(V), V5.uh(V) Hrimnir
Maren Øyo Abel fra Røysland T4.s(V), F2.s(V), P1, P2, PP1 Sleipnir
Lise Myhre KK fra Grenstanga T3.s(H), F2.s(V), PP1 Hekla
Erle Staavi-Haugland Filma fra Diamanti T7.barn(V), V5.barn(V), rekrutt, TR1, FR1.b Stormur
Karin Sundet Svartdal Brynjar Fra Frøberg T7.s(H), V5.s(H) Røkkvi
Cecilie Reiersen Þrándur frá Akrakoti T1.s, V1.s Stormur
Madelen Brustuen Hrollur fra Bergkåsa T4.s(V), F2.s(H), P2, PP1 Hørdur
Annelin Baug Berg Hugi fra Kringeland T1.u, V1.u Faxi
Pernille Hansen-Christiansen Frar fra Vestri-Leirargørdum T7.barn(V), V5.barn(V), TR1, FR1.b Stormur
Ingunn Wennersteen Larsen Feila fra Kringeland T3.s(H), V2.s(V) Hrimnir
Aida Bu Lofstad Djass fra Røysland T1.j, V1.j Arvakur
Amanda Norheim Bakke Snarfari fra Vestre Eskedal T4.j(V), V2.j(H) Stormur
Signe Stenhaug Hugur frá Þúfum T3.s(H), V2.s(H) Stormur
Anja Oppen Leirdis fra Austurkoti T4.s(V), V2.s(V) Stormur
Annelin Baug Berg Omur fra kolneset T3.u(H), F2.u(H), P2, PP1 Faxi
Cecilie Reiersen Þrándur frá Akrakoti T1.s, V1.s Stormur
Emilie Solheim Selås Brynja fra Tufte rekrutt Hrimnir
Anders Berget Gorgeir frá Gunnarsstöðum I T1.u, F1.u, P2, PP1 Gladur
Tina Oppen Arney fra Austurkoti T7.s(V), V5.s(V) Stormur
Morten Løver þorsti frá Ytri-Bægisá 1 T1.s, V1.s Hørdur
Berith Sundet Glimra fra Sundet T1.s, F2.s(H), P2, PP1 Hugljufur
Hanne Marte Eide Flaten Atlas fra Medalhaugr T3.s(H), V2.s(V), FR1 Hrimnir
Caroline Gleditsch Holstad NN T1.s, V1.s Sleipnir
Malene Haugedal Víðar frá Eystra-Súlunesi I T1.s, V1.s Hørdur
Ellen Skaug Hrynjandi fra Ketu T7.s(V), V5.s(H) Stormur
Hedda Bjørnstad Larsen Saga fra Langtved F1.u, P1, P2, PP1 Hrimnir
Kristina Madsen Pipar fra Kvenna T7.s(V), V5.s(H) Røkkvi
Line Garås Gaukur fra Strönd T7.s(V), V5.s(V) Røkkvi
Rachel Steen Lina fra Myrvangen T3.u(V), V2.u(H) Gladur
Sarah Rakel Stø Lyfting fra Sigersberg T3.j(H), V2.j(V) Sleipnir
Helene Halvorsen Akkiles fra Teland T2.u, V1.u Gladur
Dagne Berthelsen Gruszewski Depill fra Tømmerby Kær T3.s(H), V2.s(V) Hugljufur
Ingunn Wennersteen Larsen Safir fra Bjørnegård T7.s(H), V5.s(V) Hrimnir
Chanett Isadora Sørum Perla fra Sønstegård T7.s(H), V5.s(H) Hrimnir
Hedda Bjørnstad Larsen Tangó fra Hjallanesi II T2.u, V1.u Hrimnir
Dagne Berthelsen Gruszewski Héla fra Neiri Jore V2.s(V), salg Hugljufur
Iselin Engeli Brynja fra Tufte T7.barn(H), V5.barn(H) Hrimnir
Chanett Isadora Sørum rán fra Elvebakken T7.s(H), V5.s(H) Hrimnir
Ada Emeline Gliddi-Hegland Ess fra Kringeland T7.barn(V), V5.barn(H) Hrani
Anna Havn Nesbø Gloría Fra Skarstad T3.u(V), V2.u(H) Faxi
Thea Oxaas-Egge Hrafnkatla Fra Nyberg T7.barn(V), V5.barn(H) Gladur
Kaja Christensen Kvedja fra Selfossi T3.u(H), V2.u(V) Gladur
Alvilde Sjølingstad Jodis fra Nyberg T3.j(H), V2.j(H) Gladur
Victoria Vindum Flugger frá Sólheimum T3.s(H), F2.s(H), Galopp Stormur
Malin Bosvik Snotur fra Lian T2.u, F1.u, P2, PP1 Hørdur
Veronica Oxaas Dans Fra Sigersberg T3.s(V), V2.s(H) Gladur
Maren Brandal Bònus fra Bjarnanesi T3.s(H), F2.s(H), PP1 Gladur
Anne Otneim Þorvar frá Arabæjarhjáleigu T7.uh(H), V5.uh(V), PP1 Hrimnir
Sigrid Sjølingstad Patrekur fra Hafsteinsstödum T3.j(H), V2.j(V) Gladur
Ella Oxaas-Egge Freyja Fra Reykjavik rekrutt Gladur
Edda Otneim Kullhuset Sleipnir vom Beekenhof T7.barn(H), V5.barn(H), rekrutt Hrimnir
Hanne Helgerud Kengála fra Meren T3.s(V), F2.s(V), P3, FR1 Hrimnir
Astrid Olaussen Eitill fra Laløkka T3.j(H), V2.j(V) Hrimnir
Tiril Sømoe Huglen Tinna fra Kolneset F2.u(V), P3, P2 Faxi
Erlend Olaussen Baldur fra Laløkka T3.s(V), V2.s(H), rekrutt Hrimnir
Hektor Arnkværn Klaki fra Enighed T3.u(V), F2.u(V), P1, P2 Gandur
Polly Arnkværn Àlfur fra Engedahl T3.j(V), V2.j(H), Galopp Gandur
Gro Anja Zaal Trulsvik Ýmir fra Klovning T7.uh(H), V5.uh(H) Hrimfaxi
Susanne Gjernes Brynja fra Sørbråten T3.s(V), V2.s(H) Hrimfaxi
Inger Anita Jahnsdatter Blad Vindskjóni fra Göingeåsen T7.barn(V), V5.barn(V), FR1 Geysir
Leonore Torgersen Gandur fra Sjøbodvollen T3.j(H), V2.j(V) Hugljufur
Andreas Lie Sørensen Hekla fra Skeiðvöllum T7.barn(H), V5.barn(H), TR1, FR1.b Arvakur
Marte Vestbø Tokheim Flikka fra Vestbø T3.s(H), V2.s(H) Faxi
Inger Vestbø Raudhetta fra Midgaard T3.s(V), V2.s(H) Faxi
Liv Runa Sigtryggsdottir Baltasar frá Strandarhjáleigu P3, P2, PP1 Hørdur
Liv Runa Sigtryggsdottir Tývar fra Hanto T1.s, V1.s Hørdur
Katrine Jåvold Svantesen Július Sesar fra Bergh T3.s(H), F2.s(V), PP1 Hrani
Nina Larsen Ægir fra Oaland T3.s(H), V2.s(V) Gladur
marie Båsen Dans fra Lindeallèen T3.u(H), V2.u(V) Hrimnir
Anna Støfring Magnús frá Kjos T3.j(H), V2.j(H), TR1, FR1 Hrimnir
Hedvik Støfring Hákon frá Kjos T3.j(H), V2.j(H), TR1, FR1, Galopp Hrimnir
Hedvik Støfring Smyrill frá Kjos F2.j(V), P3, P2, PP1 Hrimnir
Trine Svendsrud Agusta fra Myrvangen T7.uh(V), V5.uh(V) Røkkvi
Ilja Svensson Tristan Fra Hvoli T3.s(H), F2.s(V), P1, P2 Gladur
Agnes Holen Virfill frá Torfastöðum T3.j(V), F2.j(H), P2 Sleipnir
Heidi Lundrim Brynja fra Stall Myra T7.s(V), V5.s(V) Hrimnir
Linda Haugland Dimmalimm fra Versland T7.s(V), V5.s(H) Saga
Line Helene Eide Flaten Vinur frá Venstre Eskedal T7.s(V), V5.s(V), FR1, Galopp Hrimnir
Hanne Marte Eide Flaten Trú fra Åsvin T7.s(H), V5.s(V) Hrimnir
Bente Aamlid Litla fra Bujord T7.s(V), V5.s(V), TR1 Hugljufur
Annveig Veum Aas Hekla frå Libjå T3.s(H), V2.s(V), FR1 Hugljufur
Vilde Veum Aas Jarpur fra Fossanmoen T3.u(V), V2.u(H) Hugljufur
Viktoria Christense Skarstein Aldur fra Folkenborg T3.s(V), V2.s(H) Hrani
Viktoria Christense Skarstein Litningur fra Modrufelli F2.s(V), P1, P3, P2, PP1 Hrani
Berit Lena Grøtterud Jóki fra Kringeland T3.s(H), V2.s(V) Stormur
Anita Eng List frà Sydri-Reykjum T3.s(V), V2.s(V) Arvakur
Nadja Salvesen Prakkari fra Kvenna T7.s(V), V5.s(V) Hrani
Marion Langmo Pedersen Gæfa fra Birkiey T7.u(V), V5.u(V) Sleipnir
Aurora Tveter Huseby Hagbardur fra Stall Myra T3.j(V), V2.j(H) Hrimnir
Synne Jacobsen Ness Svana fra klovning T1.u, V1.u Villingur
Annbjørg Haug Aron fra Røysland T3.u(V), V2.u(H) Hugljufur
Anna Tryti Kóróna fra Midgaard T4.s(H), V2.s(V) Hrimnir
Tormod Bryn Mosi fra vikinghest T1.u, V1.u Villingur
Cilem Taman Aldis fra Sigersberg T3.u(V), V2.u(V) Sleipnir
henriette halvorsen HETJA FRA SIGERSBERG T3.u(V), V2.u(H) Sleipnir
Sara Johre Rustand Dagur fra Norheim T3.s(H), V2.s(V) Hugljufur
Elin Tinnen Omestad Meistari fra Sjonarholi T3.u(V), V2.u(H) Gladur
Lina Johre Rustand Vinur fra Veum-Dalen T7.u(V), V5.u(H) Hugljufur
Cathrine Gabrielsen Litla Stjarna Fra Kringeland T7.s(H), V5.s(H) Arvakur
Christine Odland Kristensen Stáli fra Hanto T7.s(V), V5.s(V), TR1 Hørdur
Marita Ringsrød Lotus från Kalvudden T7.uh(V), V5.uh(V) Stormur
Linda Lande Lyfting fra birkenes T3.s(H), V2.s(V) Gladur
Veronica Lund Alfadrottning fra lågøen V2.s(H), Galopp Arvakur
Grethe Laugerud Atli fra Lykkeland T7.s(H), V5.s(H), TR1 Hrimnir
Anette Elvestad Storeide Assi fra Ulfsstødum T7.s(V), V5.s(V), TR1 Hrimnir
Inger Cornelia Bø Lena Fra Jakobsgården T3.u(V), V2.u(H) Hrimnir
Carolin Storebø Stjörnustæll frá Dalvik T2.s, F1.s Faxi
Carolin Storebø Arnviður frá Hveragerði P1, P3, P2, PP1 Faxi
Melina Torvund Jörundur Fra Feti T1.j, V1.j Faxi
Ina Cecilie Riis Alvar fra Bråta T1.s, V1.s Røkkvi
Eir Elise Follaug Drafna fra Follaug T7.s(V), V5.s(V) Fakur
Eir Elise Follaug Nott fra Follaug T7.s(H), V5.s(H) Fakur
Una Marie Follaug Sveifla fra Ouff T7.s(H), V5.s(H), rekrutt Fakur
Hanne Jansen Baldur fra Ytri-Skógum T4.s(H), V2.s(H) Sleipnir
Olivia Hanseid Gneisti fra Lian T7.barn(H), V5.barn(V) Gandur
Anette Hanseid Gandalfur fra Vassåsen T7.s(H), V5.s(V) Gandur
Emilie Eriksen Andresen Stelpa fra Follaug T7.u(V), V5.u(V), FR1 Fakur
Karianne Seim Filip fra Sigersberg T7.s(V) Gandur
Sunniva Halvorsen Svafnir Fra Varmalandi T1.s, V1.s Fakur
Pernille Notevarp Týr Frá Auðsholtsjáleigu T1.s, V1.s Stormur
Frida Hanevold Laurendz Rós fra Skorgen T7.j(H), V5.j(V), P2, Galopp Stormur
Dina Løkken Hind fra Lian T3.j(V), V2.j(V) Sleipnir
Anne Fløtaker Neisti fra Sigersberg T1.s, V1.s Gandur
Sofia Aaby Jacobsen Almàttugur fra Folkenborg T7.j(V), V5.j(H), TR1, FR1 Stormur
Martijn David Radius fra Solheimum T7.s(H) Gandur
Lina-Marie Sanders Stella fra Kolneset T3.s(V), V2.s(H) Faxi
Lina-Marie Sanders Arion fra Holla T3.s(H), V2.s(V) Faxi
Lina-Marie Sanders Kappi fra Kolneset salg Faxi
Lina- Marie Sanders Stormur fra Kolneset salg Faxi
Emilia Marie Montriou - Husum Dropi fra Brannvålen T7.j(H), V5.j(V), TR1, Galopp Stormur
Hedvig E. Enerstvedt India fra Sigersberg T1.u, V1.u Sleipnir
Elise Raustøl Aspar Melvin fra Kuskhuset T3.u(H), F2.u(H), TR1 Hrani
Helga Wik Edall fra Minde T3.s(H), V2.s(V) Hørdur
Amalie Andersen Nerbø Skjóni Fra Hanto T7.u(V), V5.u(H) Hørdur
Hannah Raustøl Bára fra Ågreneset T7.u(V), V5.u(H), TR1 Hrani
Emily Askeland Caspersen Tandri Fra Hanto T7.s(V), V5.s(H), TR1 Hørdur
Mia Sandstå Spadi fra bujord T7.s(H), V5.s(H), TR1 Hørdur
Oline Pettersen Djarfur fra Olufminde T7.u(H), V5.u(V) Hugljufur
Agnes Pettersen Framtid fra Neiri Jore T7.j(H), V5.j(H) Hugljufur
Lisa-Kristina Fuhlendorff Aron Fra Skog T7.s(V), P3 Stormur
Tiril Bjerva Frigg fra Hanto T7.uh(H), F2.u(H), TR1 Hørdur
Lill Kirsten Gilja Loki Fra Tyse P3, P2, PP1 Gladur
Ann Irene Reistad Jensen Blida fra þverà 1 T7.s(V), V5.s(H) Gladur
Elisabeth Eika Fríðleiki frá Sætersbø T7.uh(V), V5.uh(H) Hørdur
Ida Amalie Hansen Fákur fra Lian T3.u(V), V2.u(H) Hrani
Lina-Marie Sanders Stormur fra Kolneset T7.s(H), V5.s(V) Faxi
Urd Helen Follaug Argeisli fra Follaug T7.s(H), V5.s(H) Fakur
Ida Høydalen Høgseth Lýsingur fra Follaug T7.j(V), V5.j(V) Fakur
Una Marie Follaug Ást fra Follaug T7.uh(H), V5.uh(V) Fakur
Arild Haukanes Karl fra Torfunesi T1.s, F1.s Faxi
Mariell kristensen Gigjar fra Mangela T3.j(V), F2.j(H), PP1 Saga
Linn Marita Svendsen kristensen Prinsessa fra versland T3.s(H), V2.s(H) Saga
Hanna Bollæren Sandvik Dögg fra Ulvehave T7.s(H), V5.s(V) Stormur
Gro grovland Vèdis fra Holla T3.s(V), V2.s(H) Hrani
Live Risholt Elding fra Walle TR1, Galopp Hrani
Rena Gustavson Þór fra Vestbø T7.u(H), V5.u(H) Hugljufur
Caroline Jacobowitz Brodir fra Talberg T3.s(V), F2.s(H), PP1 Sleipnir
Caroline Jacobowitz Njall fra Saurbæ F2.s(V) Sleipnir
Nina Solheim Hlynur fra Víðivöllum fremri T3.s(H), V2.s(V) Hrimnir
Anine Larsen Pettersen Krafla fra Kleivadalen T7.barn(V), V5.barn(V) Faxi
Marit Svalastog Sperre Svala frå Selfossi T7.s(H) Hørdur
Karoline Ilseth Tyvar fra Frøberg T7.uh(V), V5.uh(V) Sleipnir
Christina Lund Yrja fra Frøberg T7.uh(H), V5.uh(V) Sleipnir
Alexandra Lane Stripa fra Frøberg T3.s(V), V2.s(H) Sleipnir
Ørjan Lien Våge Ópal fra Røkstua T3.u(H), V2.u(V) Vestnes
Hilda Vaa Gletta frå Hanto T7.s(H), V5.s(H), TR1, FR1 Hørdur
Kitty Solberg Gulløy Eldur fra nerbåen T7.s(H), V5.s(H), TR1 Fakur
Nila Follaug Claussen Halastjarna fra Lian T7.barn(H), V5.barn(V) Fakur
Lene Thorud Stormsker fra Bergkåsa T3.s(V), V2.s(H) Hrimnir
Julia Størseth Sivertsen Ástrós frá Litla-Dunhaga II T7.s(V), V5.s(H) Hrimnir
Martine Røsten Aune Óðinn frá Árbæjarhjáleigu II T4.s(V), V2.s(H) Hrimnir
Inge Kringeland Øggur fra Kringeland T3.u(H), V2.u(V), Galopp Kraftur
Inge Kringeland Glød fra Kringlulamdi T3.u(H), V2.u(H), Galopp Kraftur
Andrea Dahl Baldvin fra stall myra T7.u(V), V5.u(V) Sleipnir
Marte Sætre Snælda fra Stora-Ási T3.s(H), V2.s(V), TR1 Stormur
Alma Kleven Geisli fra Lian rekrutt Hørdur
Thea monrad Aslaksen Vigtyr fra lækjamóti T2.s Hrani
Lotte Thoresen Nøkkvi fra Glyngøre T1.u, F1.u, P2, PP1 Villingur
Martine Bjelland Seifur frá Neðra-Skarði T3.s(H), V2.s(H) Gladur
Karen Haaland Nattugla fra nyberg T7.j(H), V5.j(V) Saga
Liv Runa Sigtryggsdottir Milljón fra Bergkåsa T7.uh(V), V5.uh(H) Hørdur
Maria Gjellestad Bosvik Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u Villingur
Kristina Kambo Lukka frá Kringlulandi T1.u, V1.u Faxi
Natalie Mørken Fluga fra stall Haraldseid T4.s(H), F2.s(V), P2, PP1, rekrutt, FR1 Arvakur
Stine-Lise Jansen Prinsessa fra Kleiva T3.s(V), V2.u(H) Hrimnir
Helena Johannessen Argur fra Gavnholt P1, P3, P2, PP1 Hrani
Helena Johannessen Brynja fra Ågreneset T3.s(V), V2.s(H), salg Hrani