Icehorse Festival 2024 - Sport

4 - 7 April 2024

263 registered

Rytter Hest Registrated Land
Almira Rasch Stæhr Kjalar van de Valge T2 DK
Olivia kasperczyk Tengill frá Hofi F1 DK
Emilie Saaugaard-Haaning Vaka fra Nr. Tolstrup T2, V1 DK
Smilla Beyer Leó fra Nøddegården T2, F1 DK
Rebecca Hesselbjerg Taulborg Tindra fra Kirstineholm F1 DK
Susanne Larsen Murphy Völsungur frá Skeiðvöllum T1, F1 DK
Caroline Wehner Wall Mélnir fra Skovbogaard V1, T1 DK
Susanne Larsen Murphy Vargur fra Helledige V1, T3(L) DK
Annelise Nissen Katla frá Hamarsey V1, T1 DK
Óskar Erik Kristjánsson Katla fra Tindbæk F1 DK
Palma Sandlau Jacobsen Sjóli von Teland T1, V1 DK
Palma Sandlau Jacobsen Hrafnfaxi frá Skeggsstöðum T2 DK
Maria Beske Nielsen Víkingur frá Feti T1 DK
Summer Sandlau Jacobsen Djass fra Engholm V1 DK
Katie Sundin Brumpton Salvar frá Klukku T1, V1 SE
Katie Sundin Brumpton Kolbeinn från Fögruhlíð F2(R) SE
Vanja Roulin Dimmi frá Engjavatni T4(R), F1 CH
Christa Rike Barón frá Waldthorst F1 NL
Christa Rike Vonadís frá Fensalir T1, V2(L) NL
Tania Højvang Jensen Barón fra Limfjorden F1 DK
Amanda Frandsen Tinna frá Litlalandi V1, T1 DK
Rasmus Møller Jensen Röskur fra Skjød T1 DK
Dromelot van Helvoort Rokkur frá Ytra-Vallholti V1, T1 NL
Agnar Snorri Stefánsson Kolgrímur Grímsson från Gunvarbyn F1 DK
Agnar Snorri Stefánsson Náttfari från Gunvarbyn F2(L) DK
Anne Stine Haugen Hagalín fra Engholm T1, V1 DK
Catharina Smidth Paradís frá Steinsholti T2, T4(R) DK
Julie Thorsbye Andersen Garpur frá Kjarri T3(R), F2(L) NO
Elise Lundhaug Grímur fra Gavnholt F1 NO
Elise Lundhaug Piltur vom Kronshof V2(L) NO
Elin Virgarsdottir Tindskard Óskar frá Breiðstöðum T2, V1 DK
Frederikke Stougård Austri frá Úlfsstöðum T1, V1 DK
Karla Margit Ulf Damsholt Viktor fra Bækkegården F1, T2 DK
Gabriella Stenfeldt Johansen Dans frá Álfhólum T2, V1 DK
Søren Madsen Skinfaxi fra Lysholm T1, F1 DK
Sina Günther Nökkvi frá Hrísakoti F1 DE
Sina Günther Kvarði frá Pulu T1 DE
Mona Fjeld Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1, F1 NO
Emma Hannover Styrmir frá Skagaströnd T2, F1 DK
Søren Madsen Nökkvi fra Bendstrup T1, V1 DK
Jòhann Rùnar Skùlason Evert fra Slippen T1, V1 DK
Filippa Montan Haukur fra Slippen T3(L), V2(L) SE
Julia Gudmundsdottir Baldi frá Feti T2, V1 DK
Jón Stenild Leó fra Langtved T2, F1 DK
Tine Terkildsen Straumur frá Feti T1, V1 DK
Dennis Hedebo Johansen Muni fra Bendstrup T1, V1 DK
Pernille Hansen-Christiansen Tristan från Jarde T2, V1 NO
Kristian Tofte Ambo Rósalín fra Almindingen T2 DK
Kristian Tofte Ambo Rómulus från Backome F1 DK
Nils-Christian Larsen Stjörnustæll frá Dalvík T2, F1 NO
Nils-Christian Larsen Frár frá Sandhól V1 NO
Styrmir Arnason Özur frá Ásmundarstöðum 3 T1, V1 DE
Lilja Thordarson Hjúpur frá Herríðarhóli T1, V1 DE
Lilja Thordarson Ófeigur frá Árbæjarhjáleigu II F1 DE
Hlynur Pálsson Blakkur frá Þykkvabæ I T1, V1 DK
Hlynur Pálsson Hnokki frá Eylandi V1 DK
Patricia Schmelter Naddur von Federath T3(L) DE
Teresa Schmelter Sprengja frá Ketilsstöðum T1 DE
Johanna Beuk Mía frá Flagbjarnarholti T1, V1 DE
Louise Löfgren Týr från Svala Gård F1 SE
Louise Löfgren Aron fra Stall-Lind V2(R) SE
Hans-Christian Løwe Falinn fra Vivildgård T1, T2 DK
Hans-Christian Løwe Jarl fra Vivildgård V1 DK
Hans-Christian Løwe List fra Vivildgård T1 DK
Christina Løwe Johansen Skvísa fra Vivildgård T2, T1 DK
Christina Løwe Johansen Nóri fra Vivildgård T2 DK
Laura Midtgård Gimsteinn frá Íbishóli T1, V1 DK
Liv Runa Sigtryggsdottir Tývar fra Hanto T2, V1 NO
Julie Christiansen Dáti frá Skipaskaga T2, V1 DK
Julie Christiansen Sindri frá Syðra-Velli F1 DK
Rakel Tindskard Sílas vom Forstwald T1 DK
Sasha Sommer Kunningi frá Hofi F1 DK
Sasha Sommer Baltasar frá Fákshólum F1, F2(R) DK
Beatrice von Bodungen Hörður frá Varmadal T2, V1 SE
Finja Polenz Nótt vom Kronshof T2, F1 DE
Gregor Dorn Garpur fra Højgaarden T1 DE
Dominique Dorn Álfarinn frá Syðri-Gegnishólum F1, T3(L) DE
Dominique Dorn Myrkvi vom Kronshof T2, F2(L) DE
James Faulkner Þór från Hagstad V2(L) SE
James Faulkner Sólbjartur frá Akureyri F2(L) SE
James Faulkner Dökkvi frá Leysingjastöðum II T2 SE
Gerd Flender Kanill vom Kranichtal T2 DK
Gerd Flender Elías fra Torsbjerg T3(L), F2(L) DK
Andreas Kjelgaard Stjörnustæll fra Hybjerg T1, V1 DK
Anne Frank Andresen Bella frá Blönduósi T1 DK
Anne Frank Andresen Vökull frá Leirubakka F1 DK
Vicky Eggertsson Gandur vom Sperlinghof F1 DE
Elfa Ósk Eggertsson Kjarkur vom Ruppiner Hof T4(L), V2(R) DE
Bergþór Eggertsson Eldur frá Hrafnsholti F1 DE
Anne Frank Andresen Aðall frá Steinnesi T4(R), F2(L) DK
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T2, F1, IST DK
Mads Borg Oddur frá Leirubakka T1, V1 DK
Cecilie Hou Geertsen List vom Meiersberg T2, F2(R) DK
Kate Anna Nesbit Vakar frá Efra-Seli T1, V1 DK
Cecilie Lindemann Fjölvi fra Eyfjörd T2, V1 DK
Astrid Normann Andersen Kolgrímur frá Akureyri F1 DK
Pernille Mølgaard Nielsen Lúna fra Mølgaard T2, V1 DK
Emma Skårbø Hlýri fra Elvahøj F1 NO
Signe Grøfte Kolbeinn fra Jespersgaarde T1, V1 DK
Anne Kirstine Bach Skovbo Villi frá Garðabæ F1, F2(L) DK
Jessica Hou Geertsen Hagur frá Vorsabæ II T1, V1 DK
Signe Sofie Haubro Léttir vom Kronshof T1, V1 DK
Ditte Byskov Stikill fra Troldbjerg F1, T3(L) DK
Nanna Vendelboe Master fra Sepi T1, V2(L) DK
Søren Madsen Stormur fra Lysholm F2(L) DK
Rikke Lønbro Svalebæk Heilladís fra Kallmayer V1 DK
Kristian Jørgensen Lótus fra Starbakken T1, V1 DK
Kirstine Pontoppidan Fenja frá Þóreyjarnúpi T2, V2(L) DK
Jeanette Holst Gohn Tenór fra Almindingen T1, V1 DK
Mathilde Ditlev Vídalín fra Vivildgård T2 DK
Henrik Gohn Grímsey fra Eyfjörd T1, T3(R) DK
Viola Thellufsen Vina fra Engestofte T1, V1 DK
Inge-Petrine Bæk Ljóska frá Borgareyrum V1 DK
Filippa Gram Kristall frá Skagaströnd F1 DK
Helle Rohde Gaukur frá Garðsá T1, V1 DK
Maja Knudsen Frami fra Vivildgård T1, V1 DK
Kathrine Eskesen Adam fra Tømmerby Kær T1, V1 DK
Mille Jønch Hansen Klettur frá Vorsabæ II T1, T2 DK
Mathilde Storgaard Mehlsen Taktur frá Vakurstöðum V1, T1 DK
Rikke Sejlund Óskar fra Højgaarden T1, V1 DK
Agnete Præstholm Schneider Sæmi fra Langtved F1, F2(R) DK
Lene Kamm Hlýri frá Hveragerði T1, V1 DK
Signe Johannsen Gimsteinn fra Bispegården T1, V1 DK
Katrine Skrubbeltrang Isak fra Rendborg T1, F1 DK
Rikke Sejlund Sunneva fra Højgaarden F1, T1 DK
Simone Marie Rosenkrantz Litla-Bessa från Kungsholmen V1 DK
Maja Lindgaard Rögnir frá Minni-Völlum T1, V1, IST DK
Petrine Jakobsen Salka frá Lækjarbotnum T2, F1 DK
Jeanette Holst Gohn Tenór frá Hvammi T2, T4(L) DK
Camillia Skou Fuhlendorff Vignir fra Nørholm T2, V1 DK
Siff Malou Olsen Ketill från Knutshyttan F1, T4(L) DK
Anne Mariager Tindur fra Almindingen T1, T4(R), IST DK
Caroline Holvad Pipar frá Þúfum T1, T3(L) DK
Maria Beske Nielsen Víkingur frá Feti V1 DK
Lærke Arbjørn Jacobsen Lilja von Berlar T2, V1, IST DK
Anne Sundby Blíður fra Flødal T1, V1 DK
Gry Kirstine Vestergaard Jensen Klara frá Kirkjufelli T1, V1 DK
Camille Blirup Faldur fra Dommerhuset T3(R), V2(L) DK
Rebekka Hyldgaard Aðall fra Gavnholt T1, F2(R) DK
Ina Cecilie Riis Alvar fra Bråta T1, V1 NO
Mads Borg Oddaverji frá Leirubakka T2, F1 DK
Summer Sandlau Jacobsen Djass fra Engholm T1, T2 DK
Eline Bengtsen Pistill frá Litlu-Brekku T2 NO
Mette Koefoed Valíant fra Grønkær T1, V1 DK
Linea Ørndrup Hilmir (Omar) vom Forstwald T2, V1 DK
Cecilie Katrine Salling Hugsýn frá Sumarstöðum V1, V2(R) DK
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård T2, F1, IST DK
Mille Fuglsang Þristur frá Margrétarhofi T2, F1 DK
Emilie Fogtmann Hugleikur frá Steinsholti T1, V2(R), IST DK
Maria Munk Tarsan fra Dalgården F1, F2(L) DK
Birgitte Volck Dökkvi fra Kleiva T2, V2(L) DK
Emma Vinge Spartakus fra Vangen T1, V1 DK
Sus Vendelbo Vítus fra Vesterheden T3(R), F1 DK
Sofia Nielsen Friður frá Halakoti T1, V1 DK
Lucas Hedegaard Sørensen Magnús fra Rendborg T1, F1 DK
Fabian Schmidt Soldán fra Søgård T2, V2(R) DK
Ingrid Larsen Glæpur fra Nr. Tolstrup T1, V1 DK
Juliane Bredstrup Heimur fra Engbjerggård V1, T3(R) DK
Stine Deleuran Valdís fra Katknøs F2(R) DK
Pernille Blak Kristall frá Hákoti T3(L), V2(L) DK
Benedicte Østerheden Agi frá Eystra-Fróðholti T4(L), V2(L) DK
Per Meng Leikur frá Stóra-Ási T3(R) DK
Dicte Hasselstrøm Spoi fra Egeskov T4(L), IST, V2(R) DK
Karina Vynne Leó frá Feti T4(R), V2(R) DK
Michelle Munkholm Andersen Gammur frá Vesturkoti T3(R), V2(L) DK
Anja Mose Smiður fra Slippen T3(L), V2(R) DK
Mai Christensen Sjóli fra Rendborg T3(L), V2(R) DK
Ann Hansen Aþena fra Eyfjörd F2(R), T4(L) DK
Kamma Runnom Vinther Neisti frá Lækjarbotnum T4(L), V2(L) DK
Jette Gram Talía frá Velli II T3(R), V2(L) DK
Marianne Høgh Gandálfur fra Vikina T4(R), V2(L) DK
Camilla Jensen Alda frá Húsafelli 2 T3(L), V2(R) DK
Morten Nielsen Aragon från Miklagård V2(R), T3(L) DK
Janni Jensen Sía fra Nordal T4(R), F2(L) DK
Anne sofie Diget Raketta fra Bredahl T3(L), V2(R) DK
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T3(R), V2(L) DK
Thea Amby Gregersen Hrímey frá Þjóðólfshaga 1 T3(L), V2(R) DK
Charlotte Sieling Alfa fra Diisa T3(L), V2(R) DK
Majbrit Maag Lauritsen Venus fra Vinkærgård T3(L), V2(R) DK
Helene Yde Brusgaard Aðall fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Stine Ipsen Gjafar fra Rue Lundsgaard T3(L) DK
Anne Mette Lund Lukka fra Vengedalen T3(R), V2(L), IST DK
Victoria Christensen Brynja fra Debelmose T3(L), F2(R) DK
Regitze Johansen Djásni fra Sumarstaðir T3(R), V2(L), IST DK
Lenette Bech Jón fra Tyrevoldsdal F2(L) DK
Maria Henningsson Páfi frá Kjarri T3(R), IST, F2(L) SE
Ida Møller Aftann fra Langtved T3(L), V2(R) DK
Julia Nokkvesdatter Ófelía frá Vakurstöðum T3(R), V2(R) DK
Caroline Holvad Eldur fra Bækgård T3(R), V2(R) DK
Melanie Erichsen Irpa frá Borgarnesi T4(R) DK
Tuva Hansen Austjord Atlas fra Jakobsgården T3(L), V2(R) NO
Lena Kottmeyer Frigg fra Højbjerg T3(L), IST DK
Frida Kahr Poulsen Drómi frá Brautarholti T3(R), V2(R) DK
Maria Møller Eiríkur fra Hollevej V2(L), T4(R) DK
Lisa Edvardsson Ferdinand frá Galtastöðum T3(R), V2(L) SE
Mathilde Ditlev Álfadís fra Vivildgård T4(L), V2(L) DK
Washington Meneses de Oliveira Djarfur frá Álfhólum T3(L), IST, V2(L) SE
Silja Bylov Rossel Óskar fra Rendborg T3(R), F2(R), IST DK
Sigrid Bruun Jakobsen Snarfari fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Lily Berta Walther-Hansen Milljón fra Hyldgaard T3(R), V2(L) DK
Celina Sørensen Fágun fra Langtved T3(R), V2(L) DK
Anja M. Lehner Blær frá Lynghaga T3(L), F2(L) DE
Smilla Fjord Møller Vorsæll fra Poppelhøj IST, V2(L) DK
Lea Petersen Sleipnir frá Vatnshömrum T3(R), V2(R) DK
Ditte Byskov Kiljan fra Stald Byskov T4(R), F2(L) DK
Pernille Sandahl Kjærgaard Bósi fra Hedebo T3(R), V2(L) DK
Amalie Haubo-San Pedro Fagur von der Wechter Mark T3(R), V2(L), IST DK
Pernille Larsen Sölvi frá Barkarstöðum T3(L), V2(R) DK
Tilde Astrup Gjafar frá Þingnesi T4(L), V2(R) DK
Chatrine Brusgaard Stemma fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Pernille Mølgaard Nielsen Finnbjörn fra Torsbjerg T4(L), V2(R) DK
Rikke Lønbro Svalebæk Sókrates fra Stengården T3(R), V2(L) DK
Helle Rohde Dreitill fra Stutteri Thrane T3(L), V2(R) DK
Søs Neergaard Andersen Þorlákur frá Syðra-Velli F2(R) DK
Signe Preuthun Andersen Tristan fra Dalgården V2(R) DK
Christie Bruun Baldur fra Foldbjerghus T3(L), V2(R) DK
Rúnar Þor Snorrason Börkur frá Fákshólum T3(R), V2(L) DK
Rikke Schöllhammer Wolff Örvar frá Efri-Hrepp T3(L), F2(L) DK
Dorte Rasmussen Nóta fra Tjenergården T3(L), V2(R) DK
Mikaela Sommer Seiður från Ekeby T4(L), V2(L) DK
Mads Borg Kristall frá Langhúsum T4(R), F2(R) DK
Lea Ørtoft Krogh Álfhildur fra Vivildgård T3(R), V2(L) DK
kirstine Husum Hákon fra Engholm V2(L) DK
Line Rævskær Hansen Stormur frá Háholti T3(R), V2(L) DK
Eva Christine Dahlquist Flygill frá Vakurstöðum T3(R), V2(L) DK
Monique Wichmann Jensen Pína fra Poppelhøj T3(L), V2(L) DK
Karoline Lerstad Amor fra Jakobsgården T3(L), V2(R) NO
Smilla Eifler Soldán fra Elholtlund V2(R), T3(L) DK
Karoline Kaagaard Dimmbrá fra Lundgården T4(L), V2(R) DK
Regitze Johansen Draumur frá Lundi T3(L), V2(R) DK
Stephanie Thorsen Frami fra Hauggaard T3(R), V2(R) DK
Kristine Andersen Snar frá Vatnshömrum V2(L), T3(L) DK
Kristine Andersen Aldur fra Askehave T3(L), V2(R) DK
Hege Thorsbye Andersen Ás frá Strandarhöfði F2(L) NO
Nathalie Røe Skavnes Smári frá Steinnesi T3(R), V2(L) NO
Johanne Ellgaard Hreppi fra Jespersgaarde T3(L), V2(R) DK
Christie Bruun Vala fra Amhøj T4(R), V2(L) DK
Annie Kaighin Sómi frá Holtsmúla 2 T3(L), V2(R) SE
Camilla Lavrsen Ösp frá Fornustöðum T3(R), V2(L) DK
Sofie Runge Albert frá Akri V2(L), T4(R) DK
Emilie Klarup Hugur fra Langkildehus V2(L), T3(R) DK
Stina Carlsson Lykill frá Sperðli T4(R), V2(L) DK
Emilie Sandgrav Nørby Alexander fra Jór T3(R), V2(L) DK
Anna Zoega Rakel fra Katulabo T3(L), F2(R) DK
Nina Frost Lúðvík fra Teland T4(R), T2 DK
Louise Kolding Durup Nielsen Mánadís vom Wulfenhof /Westfalen T3(R), V2(L), IST DK
Anne Bols Zeuthen Petra fra Eyfjörd F2(L), T4(R) DK
Mille Juul Sundvall Katla frá Vatnshömrum T3(L), V2(L) DK
Anne Voigt Lauridsen Kleó fra Nøddegården T3(R), V2(L) DK
Jantje Polenz Elja frá Litla-Hálsi F2(R) DE
Josephine Lund Schmidt Ágústa fra Ågården T4(L), F2(R) DK
Simone Hoppe Vinsemd frá Halakoti T3(R), V2(L) DK
Birgitte lykou Dahl Árvakur frá Auðsholtshjáleigu F2(L) DK
Nicoline Sadolin Sölvi fra Jespersgaarde T4(R) DK
Signe Møller Tóra fra Guldbæk T3(L), V2(R) DK
Sigrid Kristoffersen Dagur fra Debelmose T4(L), IST DK
Maija Hahlin Darri frá Hjarðartúni T2 SE
Isabelle Füchtenschnieder Tangó vom Mönchhof T2, F1 DE
Isabelle Füchtenschnieder Hvítfaxi fra Lindenweberhof T4(L) DE
Hlynur Pálsson Viðar frá Skör F1 DK
Signe Ditlev Aron fra Vivildgård T2 DK
Frederikke Jakobsen Glói fra Dalgården F1, F2(R) DK
Magdalena Windfeld Snær fra Katulabo T1 DK